2.třída A

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 2
Porg Basket
BC Řepy Bulls
4. 10. 2022
18:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Pavlína Šuláková
Pavel Matys
54
51
14
11
29
26
41
40
Review
Základní fáze 1. kolo 1
TJ ÚVN
BC Dejvice
4. 10. 2022
19:40
ZŠ Weberova Radomír Kohout
Lukáš Kalabza
75
67
20
15
38
29
57
47
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Jižní Tygři
SK Napůlhodu
5. 10. 2022
19:40
ZŠ TGM Pavlína Šuláková
Dennis Billík
37
58
11
17
15
38
25
53
Review
Základní fáze 1. kolo 4
VSK PV A
VSK Chemie
6. 10. 2022
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Lucie Moravcová
Roman Pommer
68
47
12
19
25
32
42
40
Review
Základní fáze 1. kolo 5
Sokol Horní Počernice B
TJ Háje - JM B
3. 10. 2022
20:15
Sokol Horní Počernice Jakub Petrák
Albert Jilg
71
62
10
23
28
31
54
46
Review
Základní fáze 1. kolo 6
Radotínský SK A
BK Rotor Punkrác B
3. 10. 2022
20:40
Praha 5 - Radotín Michaela Tvrdíková
Jan Matulka
60
61
16
18
26
39
45
45
54
54
Review
Základní fáze 2. kolo 10
SK Napůlhodu
VSK PV A
10. 10. 2022
18:15
sokolovna Na Klamovce Jan Matulka
Richard Gottfried
74
64
13
20
28
30
46
53
Review
Základní fáze 2. kolo 11
BC Řepy Bulls
Jižní Tygři
13. 10. 2022
19:30
ZŠ J. Wericha Roman Pommer
Jan Sedláček
76
49
20
8
42
26
61
37
Review
Základní fáze 2. kolo 12
TJ ÚVN
Porg Basket
11. 10. 2022
19:40
ZŠ Weberova Jan Matulka
Klaudia Aleksandra Karwowska
78
41
23
9
47
24
61
30
Review
Základní fáze 2. kolo 9
VSK Chemie
Sokol Horní Počernice B
13. 10. 2022
19:55
ZŠ Jánošíkova 1320 Pavlína Šuláková
Jan Kvoch
47
51
0
14
20
26
35
41
Review
Základní fáze 2. kolo 7
BC Dejvice
BK Rotor Punkrác B
13. 10. 2022
20:10
Gym. Arabská Jan Lejčko
Lucie Moravcová
46
58
21
10
17
27
31
45
Review
Základní fáze 2. kolo 8
TJ Háje - JM B
Radotínský SK A
12. 10. 2022
20:40
Sokolovna Vyšehrad Antonín Ďurana
Roman Pommer
58
56
11
15
28
25
39
46
Review
Základní fáze 3. kolo 13
Porg Basket
BC Dejvice
17. 10. 2022
19:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Miloslav Jon
Jan Lejčko
56
68
17
12
32
28
47
46
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Jižní Tygři
TJ ÚVN
19. 10. 2022
19:40
ZŠ TGM Lucie Moravcová
Pavlína Šuláková
63
65
18
9
28
33
43
49
Review
Základní fáze 3. kolo 15
VSK PV A
BC Řepy Bulls
20. 10. 2022
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Pavel Šenk
Lucie Moravcová
48
37
4
10
18
22
28
35
Review
Základní fáze 3. kolo 18
BK Rotor Punkrác B
TJ Háje - JM B
18. 10. 2022
20:10
ZŠ Na Chodovci Michal Bakajsa
Roman Kejklíček
75
57
23
13
46
25
55
46
Review
Základní fáze 3. kolo 16
Sokol Horní Počernice B
SK Napůlhodu
17. 10. 2022
20:15
Sokol Horní Počernice Roman Pommer
Jakub Petrák
69
61
16
14
33
29
55
46
Review
Základní fáze 3. kolo 17
Radotínský SK A
VSK Chemie
17. 10. 2022
20:40
Praha 5 - Radotín Ondřej Svejkovský
Luděk Svoboda
57
54
17
12
29
25
41
38
Review
Základní fáze 4. kolo 24
Porg Basket
Jižní Tygři
25. 10. 2022
18:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Dominik Kočovský
Dennis Billík
56
36
10
8
27
20
40
29
Review
Základní fáze 4. kolo 21
SK Napůlhodu
Radotínský SK A
24. 10. 2022
18:15
sokolovna Na Klamovce Jakub Hejduk
Adam Križanský
79
86
18
25
33
38
54
65
Review
Základní fáze 4. kolo 22
BC Řepy Bulls
Sokol Horní Počernice B
27. 10. 2022
19:30
ZŠ J. Wericha Jan Machálek
Lucie Moravcová
63
71
14
25
31
34
44
49
Review
Základní fáze 4. kolo 23
TJ ÚVN
VSK PV A
25. 10. 2022
19:40
ZŠ Weberova Jan Matulka
Luděk Svoboda
70
86
20
20
38
37
54
64
Review
Základní fáze 4. kolo 19
BC Dejvice
TJ Háje - JM B
25. 10. 2022
20:10
Gym. Arabská Lukáš Balog
Miloslav Jon
37
59
12
8
23
28
28
47
Review
Základní fáze 4. kolo 20
VSK Chemie
BK Rotor Punkrác B
25. 10. 2022
20:10
ZŠ Na Chodovci Martin Kunc
František Syrovátka
64
66
18
12
26
34
44
44
Review
Základní fáze 5. kolo 25
Jižní Tygři
BC Dejvice
2. 11. 2022
19:40
ZŠ TGM Jan Kvoch
Jan Machálek
57
71
25
18
34
33
54
46
Review
Základní fáze 5. kolo 26
VSK PV A
Porg Basket
3. 11. 2022
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Lejčko
Jan Machálek
61
40
12
15
30
21
46
31
Review
Základní fáze 5. kolo 29
BK Rotor Punkrác B
SK Napůlhodu
1. 11. 2022
20:10
ZŠ Na Chodovci Radek Lochman
Ondřej Melzer
34
52
7
15
22
24
31
43
Review
Základní fáze 5. kolo 27
Sokol Horní Počernice B
TJ ÚVN
31. 10. 2022
20:15
Sokol Horní Počernice Jakub Petrák
Roman Pommer
90
36
31
10
52
19
73
30
Review
Základní fáze 5. kolo 28
Radotínský SK A
BC Řepy Bulls
31. 10. 2022
20:40
Praha 5 - Radotín Michaela Tvrdíková
Jan Matulka
63
83
13
19
25
37
39
57
Review
Základní fáze 5. kolo 30
TJ Háje - JM B
VSK Chemie
2. 11. 2022
20:40
Sokolovna Vyšehrad Roman Pommer
Miloslav Jon
62
48
15
16
34
31
49
35
Review
Základní fáze 6. kolo 35
Porg Basket
Sokol Horní Počernice B
8. 11. 2022
18:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG František Syrovátka
Michal Dub
69
72
13
11
28
32
42
52
Review
Základní fáze 6. kolo 32
SK Napůlhodu
TJ Háje - JM B
7. 11. 2022
18:15
sokolovna Na Klamovce Klaudia Aleksandra Karwowska
Richard Gottfried
78
68
12
14
31
35
56
56
Review
Základní fáze 6. kolo 33
BC Řepy Bulls
BK Rotor Punkrác B
10. 11. 2022
19:30
ZŠ J. Wericha Lucie Moravcová
Matěj Barták
63
83
19
16
41
35
55
56
Review
Základní fáze 6. kolo 34
TJ ÚVN
Radotínský SK A
8. 11. 2022
19:40
ZŠ Weberova Klaudia Aleksandra Karwowska
Richard Gottfried
77
63
21
20
38
39
60
53
Review
Základní fáze 6. kolo 31
BC Dejvice
VSK Chemie
10. 11. 2022
20:10
Gym. Arabská Adam Križanský
Jan Lejčko
64
50
14
14
35
33
51
45
Review
Základní fáze 6. kolo 36
Jižní Tygři
VSK PV A
10. 11. 2022
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Lukáš Kalabza
Adam Lampa
48
65
7
15
21
27
32
48
Review
Základní fáze 7. kolo 42
VSK Chemie
SK Napůlhodu
14. 11. 2022
18:15
sokolovna Na Klamovce Miloslav Jon
Luděk Svoboda
51
94
15
19
21
42
31
65
Review
Základní fáze 7. kolo 37
VSK PV A
BC Dejvice
15. 11. 2022
20:10
Gym. Arabská Martin Buršík
Jan Neubauer
67
59
14
7
32
20
44
42
Review
Základní fáze 7. kolo 40
BK Rotor Punkrác B
TJ ÚVN
15. 11. 2022
20:10
ZŠ Na Chodovci Jan Kvoch
Dennis Billík
73
65
19
13
38
24
52
43
Review
Základní fáze 7. kolo 38
Sokol Horní Počernice B
Jižní Tygři
14. 11. 2022
20:15
Sokol Horní Počernice Jakub Petrák
Štěpán Beran
59
49
12
15
25
23
42
36
Review
Základní fáze 7. kolo 39
Radotínský SK A
Porg Basket
14. 11. 2022
20:40
Praha 5 - Radotín Miloslav Jon
Jan Matulka
76
49
19
19
46
30
62
46
Review
Základní fáze 7. kolo 41
TJ Háje - JM B
BC Řepy Bulls
16. 11. 2022
20:40
Sokolovna Vyšehrad Jan Neubauer
Jaroslav Pazourek
42
58
7
17
20
26
28
42
Review
Základní fáze 8. kolo 46
Porg Basket
BK Rotor Punkrác B
22. 11. 2022
18:40
ZŠ a gymnázium Nový PORG Dennis Billík
Jan Kvoch
70
44
12
20
20
28
48
41
Review
Základní fáze 8. kolo 44
BC Řepy Bulls
VSK Chemie
24. 11. 2022
19:30
ZŠ J. Wericha Miloslav Jon
Albert Jilg
71
58
15
29
30
43
57
55
Review
Základní fáze 8. kolo 45
TJ ÚVN
TJ Háje - JM B
3. 1. 2023
19:40
ZŠ Weberova Jan Matulka
Richard Gottfried
54
93
21
30
36
49
48
73
Review
Základní fáze 8. kolo 47
Jižní Tygři
Radotínský SK A
23. 11. 2022
19:40
ZŠ TGM Pavel Hendrich
Michal Bakajsa
47
57
13
14
25
31
35
44
Review
Základní fáze 8. kolo 43
BC Dejvice
SK Napůlhodu
24. 11. 2022
20:10
Gym. Arabská Roman Pommer
Lucie Moravcová
39
41
8
11
18
19
26
35
Review
Základní fáze 8. kolo 48
VSK PV A
Sokol Horní Počernice B
24. 11. 2022
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Jonáš Kavan
Jan Lejčko
60
58
15
18
30
28
52
42
Review
Základní fáze 9. kolo 54
SK Napůlhodu
BC Řepy Bulls
28. 11. 2022
18:15
sokolovna Na Klamovce Jan Matulka
Michaela Tvrdíková
69
59
17
15
34
31
50
50
Review
Základní fáze 9. kolo 53
VSK Chemie
TJ ÚVN
1. 12. 2022
19:55
ZŠ Jánošíkova 1320 Roman Kejklíček
Radek Lochman
68
53
19
22
31
31
45
45
Review
Základní fáze 9. kolo 51
BK Rotor Punkrác B
Jižní Tygři
29. 11. 2022
20:10
ZŠ Na Chodovci Dennis Billík
Jan Kvoch
57
52
14
10
28
25
41
38
Review
Základní fáze 9. kolo 49
Sokol Horní Počernice B
BC Dejvice
28. 11. 2022
20:15
Sokol Horní Počernice Jakub Petrák
Richard Gottfried
57
52
18
9
33
20
47
40
Review
Základní fáze 9. kolo 50
Radotínský SK A
VSK PV A
28. 11. 2022
20:40
Praha 5 - Radotín Jan Matulka
Michaela Tvrdíková
61
58
22
12
39
27
48
46
Review
Základní fáze 9. kolo 52
TJ Háje - JM B
Porg Basket
30. 11. 2022
20:40
Sokolovna Vyšehrad Lukáš Kalabza
Ondřej Koc
58
55
15
12
28
22
41
31
49
49
Review
Základní fáze 10. kolo 57
Porg Basket
VSK Chemie
6. 12. 2022
18:45
ZŠ a gymnázium Nový PORG Matěj Barták
Dennis Billík
41
54
5
13
16
23
28
39
Review
Základní fáze 10. kolo 56
TJ ÚVN
SK Napůlhodu
6. 12. 2022
19:40
ZŠ Weberova Lukáš Kalabza
Jan Sedláček
73
90
17
28
32
50
53
71
Review
Základní fáze 10. kolo 58
Jižní Tygři
TJ Háje - JM B
7. 12. 2022
19:40
ZŠ TGM Pavlína Šuláková
Jakub Hejduk
46
57
13
12
10
21
20
9
Review
Základní fáze 10. kolo 55
BC Dejvice
BC Řepy Bulls
8. 12. 2022
20:10
Gym. Arabská Lucie Moravcová
Martin Buršík
55
39
8
9
30
13
39
25
Review
Základní fáze 10. kolo 59
VSK PV A
BK Rotor Punkrác B
8. 12. 2022
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Lejčko
Adam Križanský
53
41
12
10
25
24
38
31
Review
Základní fáze 10. kolo 60
Sokol Horní Počernice B
Radotínský SK A
5. 12. 2022
20:15
Sokol Horní Počernice Jakub Petrák
Albert Jilg
83
48
21
8
46
20
66
32
Review
Základní fáze 11. kolo 65
SK Napůlhodu
Porg Basket
12. 12. 2022
18:15
sokolovna Na Klamovce Jan Matulka
Adam Križanský
77
58
20
21
40
39
55
44
Review
Základní fáze 11. kolo 66
BC Řepy Bulls
TJ ÚVN
15. 12. 2022
19:30
ZŠ J. Wericha Lucie Moravcová
Adam Križanský
62
57
15
16
33
32
52
48
Review
Základní fáze 11. kolo 64
VSK Chemie
Jižní Tygři
15. 12. 2022
19:55
ZŠ Jánošíkova 1320 Richard Gottfried
Albert Jilg
51
46
9
14
17
22
40
34
Review
Základní fáze 11. kolo 62
BK Rotor Punkrác B
Sokol Horní Počernice B
13. 12. 2022
20:10
ZŠ Na Chodovci Jan Kvoch
Pavel Matys
68
42
23
16
37
23
50
30
Review
Základní fáze 11. kolo 61
Radotínský SK A
BC Dejvice
12. 12. 2022
20:40
Praha 5 - Radotín Radomír Kohout
Luděk Svoboda
58
63
11
20
21
33
44
54
Review
Základní fáze 11. kolo 63
TJ Háje - JM B
VSK PV A
14. 12. 2022
20:40
Sokolovna Vyšehrad Richard Gottfried
Pavel Hendrich
53
49
5
7
20
25
35
37
Review
Základní fáze 12. kolo 69
SK Napůlhodu
Jižní Tygři
9. 1. 2023
18:15
sokolovna Na Klamovce Jan Matulka
Michaela Tvrdíková
88
57
24
14
50
36
69
43
Review
Základní fáze 12. kolo 68
BC Řepy Bulls
Porg Basket
12. 1. 2023
19:30
ZŠ J. Wericha Ondřej Svejkovský
Dominik Kočovský
61
32
17
6
27
12
44
22
Review
Základní fáze 12. kolo 70
VSK Chemie
VSK PV A
12. 1. 2023
19:55
ZŠ Jánošíkova 1320 Jan Machálek
Dennis Billík
36
44
5
12
11
20
25
36
Review
Základní fáze 12. kolo 67
BC Dejvice
TJ ÚVN
12. 1. 2023
20:10
Gym. Arabská Lucie Moravcová
Jan Lejčko
70
42
14
16
41
22
59
32
Review
Základní fáze 12. kolo 72
BK Rotor Punkrác B
Radotínský SK A
10. 1. 2023
20:10
ZŠ Na Chodovci Michal Bakajsa
Pavel Matys
50
64
13
17
31
38
41
50
Review
Základní fáze 12. kolo 71
TJ Háje - JM B
Sokol Horní Počernice B
11. 1. 2023
20:40
Sokolovna Vyšehrad Ondřej Koc
Dennis Billík
52
41
16
8
31
22
39
32
Review
Základní fáze 13. kolo 78
Porg Basket
TJ ÚVN
16. 1. 2023
18:40
ZŠ a gymnázium Nový PORG Jan Hošek
Dominik Kočovský
41
39
9
12
14
21
25
27
Review
Základní fáze 13. kolo 77
Jižní Tygři
BC Řepy Bulls
18. 1. 2023
19:40
ZŠ TGM Michal Bakajsa
Pavel Matys
45
67
9
14
19
21
8
17
Review
Základní fáze 13. kolo 73
BK Rotor Punkrác B
BC Dejvice
17. 1. 2023
20:10
ZŠ Na Chodovci Michal Bakajsa
Pavel Matys
57
56
17
5
30
23
41
38
Review
Základní fáze 13. kolo 76
VSK PV A
SK Napůlhodu
19. 1. 2023
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Lejčko
Adam Križanský
68
71
26
12
32
35
46
50
Review
Základní fáze 13. kolo 75
Sokol Horní Počernice B
VSK Chemie
16. 1. 2023
20:15
Sokol Horní Počernice Lucie Moravcová
Richard Gottfried
54
33
10
8
29
19
41
25
Review
Základní fáze 13. kolo 74
Radotínský SK A
TJ Háje - JM B
16. 1. 2023
20:40
Praha 5 - Radotín Jan Matulka
Jakub Hejduk
70
48
10
12
40
25
55
29
Review
Základní fáze 14. kolo 82
SK Napůlhodu
Sokol Horní Počernice B
23. 1. 2023
18:15
sokolovna Na Klamovce Jan Matulka
Adam Križanský
82
53
17
22
41
28
58
37
Review
Základní fáze 14. kolo 81
BC Řepy Bulls
VSK PV A
26. 1. 2023
19:30
ZŠ J. Wericha Ondřej Svejkovský
Albert Jilg
58
66
13
13
29
31
44
51
Review
Základní fáze 14. kolo 80
TJ ÚVN
Jižní Tygři
24. 1. 2023
19:40
ZŠ Weberova Klaudia Aleksandra Karwowska
Luděk Svoboda
61
59
15
12
31
19
46
45
Review
Základní fáze 14. kolo 83
VSK Chemie
Radotínský SK A
26. 1. 2023
19:55
ZŠ Jánošíkova 1320 Pavlína Šuláková
Radek Lochman
70
69
11
20
31
36
46
51
Review
Základní fáze 14. kolo 79
BC Dejvice
Porg Basket
26. 1. 2023
20:10
Gym. Arabská Jan Lejčko
Lucie Moravcová
56
37
20
4
26
7
45
16
Review
Základní fáze 14. kolo 84
TJ Háje - JM B
BK Rotor Punkrác B
25. 1. 2023
20:40
Sokolovna Vyšehrad Jaroslav Pazourek
Michal Bakajsa
67
64
16
16
33
27
56
47
Review
Základní fáze 15. kolo 90
Jižní Tygři
Porg Basket
1. 2. 2023
19:40
ZŠ TGM Michal Bakajsa
Dennis Billík
55
59
15
6
25
27
46
45
Review
Základní fáze 15. kolo 86
BK Rotor Punkrác B
VSK Chemie
31. 1. 2023
20:10
ZŠ Na Chodovci Michal Dub
Radomír Kohout
49
52
10
12
22
27
32
41
Review
Základní fáze 15. kolo 89
VSK PV A
TJ ÚVN
2. 2. 2023
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Ondřej Koc
Jan Lejčko
75
46
11
10
27
24
55
33
Review
Základní fáze 15. kolo 88
Sokol Horní Počernice B
BC Řepy Bulls
30. 1. 2023
20:15
Sokol Horní Počernice Jakub Petrák
Štěpán Beran
55
57
24
10
41
30
48
39
Review
Základní fáze 15. kolo 85
TJ Háje - JM B
BC Dejvice
1. 2. 2023
20:40
Sokolovna Vyšehrad Jan Kvoch
Jan Machálek
51
55
8
11
20
24
35
37
Review
Základní fáze 15. kolo 87
Radotínský SK A
SK Napůlhodu
30. 1. 2023
20:40
Praha 5 - Radotín Jan Matulka
Richard Gottfried
65
57
21
16
36
29
46
43
Review
Základní fáze 16. kolo 95
SK Napůlhodu
BK Rotor Punkrác B
13. 2. 2023
18:15
sokolovna Na Klamovce Jan Neubauer
Adam Križanský
102
80
31
16
50
41
69
62
Review
Základní fáze 16. kolo 92
Porg Basket
VSK PV A
14. 2. 2023
18:40
ZŠ a gymnázium Nový PORG Jakub Hejduk
Radek Lochman
61
60
14
11
32
20
42
31
52
52
Review
Základní fáze 16. kolo 94
BC Řepy Bulls
Radotínský SK A
16. 2. 2023
19:30
ZŠ J. Wericha Adam Križanský
Roman Pommer
63
59
17
6
38
20
53
37
Review
Základní fáze 16. kolo 93
TJ ÚVN
Sokol Horní Počernice B
14. 2. 2023
19:40
ZŠ Weberova Dennis Billík
Ondřej Svejkovský
82
75
18
23
33
47
55
62
Review
Základní fáze 16. kolo 96
VSK Chemie
TJ Háje - JM B
16. 2. 2023
19:55
ZŠ Jánošíkova 1320 Pavel Matys
Dennis Billík
49
67
13
15
35
35
41
48
Review
Základní fáze 16. kolo 91
BC Dejvice
Jižní Tygři
16. 2. 2023
20:10
Gym. Arabská Lucie Moravcová
Ondřej Koc
52
41
22
9
33
20
47
26
Review
Základní fáze 17. kolo 97
VSK Chemie
BC Dejvice
23. 2. 2023
19:55
ZŠ Jánošíkova 1320 Luděk Svoboda
Pavlína Šuláková
37
49
7
5
15
21
32
36
Review
Základní fáze 17. kolo 99
BK Rotor Punkrác B
BC Řepy Bulls
21. 2. 2023
20:10
ZŠ Na Chodovci Michal Dub
František Syrovátka
74
79
22
27
42
46
52
63
Review
Základní fáze 17. kolo 102
VSK PV A
Jižní Tygři
23. 2. 2023
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Ondřej Koc
Jan Lejčko
81
41
20
4
45
17
63
23
Review
Základní fáze 17. kolo 101
Sokol Horní Počernice B
Porg Basket
20. 2. 2023
20:15
Sokol Horní Počernice Adam Križanský
Jakub Petrák
54
51
10
10
18
17
40
32
Review
Základní fáze 17. kolo 98
TJ Háje - JM B
SK Napůlhodu
22. 2. 2023
20:40
Sokolovna Vyšehrad Jan Kvoch
Antonín Ďurana
82
58
22
16
45
26
64
43
Review
Základní fáze 17. kolo 100
Radotínský SK A
TJ ÚVN
20. 2. 2023
20:40
Praha 5 - Radotín Jan Matulka
Luděk Svoboda
79
64
15
15
39
27
57
43
Review
Základní fáze 18. kolo 108
SK Napůlhodu
VSK Chemie
27. 2. 2023
18:15
sokolovna Na Klamovce Jan Matulka
Richard Gottfried
101
67
32
15
54
36
78
54
Review
Základní fáze 18. kolo 105
Porg Basket
Radotínský SK A
28. 2. 2023
18:40
ZŠ a gymnázium Nový PORG Jan Kvoch
Lukáš Kalabza
60
59
13
14
20
29
38
41
55
55
Review
Základní fáze 18. kolo 107
BC Řepy Bulls
TJ Háje - JM B
2. 3. 2023
19:30
ZŠ J. Wericha Roman Pommer
Lucie Moravcová
61
73
8
15
31
33
46
58
Review
Základní fáze 18. kolo 104
Jižní Tygři
Sokol Horní Počernice B
1. 3. 2023
19:40
ZŠ TGM Jan Matulka
Dennis Billík
41
64
4
13
14
25
27
42
Review
Základní fáze 18. kolo 106
TJ ÚVN
BK Rotor Punkrác B
28. 2. 2023
19:40
ZŠ Weberova Klaudia Aleksandra Karwowska
Luděk Svoboda
51
71
14
16
24
37
37
50
Review
Základní fáze 18. kolo 103
BC Dejvice
VSK PV A
2. 3. 2023
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Lejčko
Adam Križanský
29
57
4
18
15
28
21
40
Review
Základní fáze 19. kolo 109
SK Napůlhodu
BC Dejvice
6. 3. 2023
18:15
sokolovna Na Klamovce Richard Gottfried
Jan Matulka
84
70
26
13
45
36
67
50
Review
Základní fáze 19. kolo 110
VSK Chemie
BC Řepy Bulls
9. 3. 2023
19:55
ZŠ Jánošíkova 1320 Pavel Matys
Dennis Billík
33
70
2
18
17
42
20
52
Review
Základní fáze 19. kolo 112
BK Rotor Punkrác B
Porg Basket
7. 3. 2023
20:10
ZŠ Na Chodovci Dennis Billík
Roman Kejklíček
65
49
19
14
35
25
49
38
Review
Základní fáze 19. kolo 114
Sokol Horní Počernice B
VSK PV A
6. 3. 2023
20:15
Sokol Horní Počernice Lucie Moravcová
Jan Machálek
56
75
11
22
21
39
39
51
Review
Základní fáze 19. kolo 111
TJ Háje - JM B
TJ ÚVN
8. 3. 2023
20:40
Sokolovna Vyšehrad Antonín Ďurana
Ondřej Koc
77
47
23
17
40
28
60
40
Review
Základní fáze 19. kolo 113
Radotínský SK A
Jižní Tygři
6. 3. 2023
20:40
Praha 5 - Radotín Luděk Svoboda
Ondřej Svejkovský
84
53
22
14
42
24
63
38
Review
Základní fáze 20. kolo 118
Porg Basket
TJ Háje - JM B
21. 3. 2023
18:40
ZŠ a gymnázium Nový PORG František Syrovátka
Vojta Schaffner
49
57
14
13
25
25
40
38
Review
Základní fáze 20. kolo 120
BC Řepy Bulls
SK Napůlhodu
23. 3. 2023
19:30
ZŠ J. Wericha Adam Križanský
Miloslav Jon
82
72
21
24
39
41
62
64
Review
Základní fáze 20. kolo 117
Jižní Tygři
BK Rotor Punkrác B
22. 3. 2023
19:40
ZŠ TGM Jan Kvoch
Richard Gottfried
40
89
4
25
15
43
21
67
Review
Základní fáze 20. kolo 119
TJ ÚVN
VSK Chemie
21. 3. 2023
19:40
ZŠ Weberova Jan Matulka
Luděk Svoboda
58
55
15
14
28
26
42
40
Review
Základní fáze 20. kolo 115
BC Dejvice
Sokol Horní Počernice B
23. 3. 2023
20:10
Gym. Arabská Lucie Moravcová
Jan Machálek
59
51
16
11
38
31
49
45
Review
Základní fáze 20. kolo 116
VSK PV A
Radotínský SK A
23. 3. 2023
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Radomír Kohout
Jan Lejčko
87
62
24
18
34
33
58
44
Review
Základní fáze 21. kolo 122
SK Napůlhodu
TJ ÚVN
27. 3. 2023
18:15
sokolovna Na Klamovce Jan Matulka
Michaela Tvrdíková
107
60
30
12
60
30
85
47
Review
Základní fáze 21. kolo 121
BC Řepy Bulls
BC Dejvice
30. 3. 2023
19:30
ZŠ J. Wericha Lucie Moravcová
Jan Neubauer
53
79
10
13
27
37
42
67
Review
Základní fáze 21. kolo 123
VSK Chemie
Porg Basket
30. 3. 2023
19:55
ZŠ Jánošíkova 1320 Dennis Billík
Pavel Matys
43
39
16
17
30
26
31
30
Review
Základní fáze 21. kolo 125
BK Rotor Punkrác B
VSK PV A
28. 3. 2023
20:10
ZŠ Na Chodovci Pavel Matys
Jan Kvoch
64
70
10
21
31
37
48
56
Review
Základní fáze 21. kolo 124
TJ Háje - JM B
Jižní Tygři
29. 3. 2023
20:40
Sokolovna Vyšehrad Michal Bakajsa
Jaroslav Pazourek
77
51
20
16
43
25
54
33
Review
Základní fáze 21. kolo 126
Radotínský SK A
Sokol Horní Počernice B
27. 3. 2023
20:40
Praha 5 - Radotín Adam Križanský
Luděk Svoboda
81
41
32
12
51
17
66
29
Review
Základní fáze 22. kolo 131
Porg Basket
SK Napůlhodu
4. 4. 2023
18:40
ZŠ a gymnázium Nový PORG Dennis Billík
Jan Kvoch
65
52
16
10
29
21
55
37
Review
Základní fáze 22. kolo 130
Jižní Tygři
VSK Chemie
5. 4. 2023
19:40
ZŠ TGM Jan Kvoch
Pavlína Šuláková
45
64
10
17
23
30
35
45
Review
Základní fáze 22. kolo 132
TJ ÚVN
BC Řepy Bulls
4. 4. 2023
19:40
ZŠ Weberova Jan Neubauer
Lukáš Balog
63
75
13
17
31
31
53
46
Review
Základní fáze 22. kolo 127
BC Dejvice
Radotínský SK A
13. 4. 2023
20:10
Gym. Arabská Jan Lejčko
Lucie Moravcová
67
44
21
6
34
14
53
29
Review
Základní fáze 22. kolo 129
VSK PV A
TJ Háje - JM B
6. 4. 2023
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Richard Gottfried
Radomír Kohout
55
40
16
11
28
21
41
27
Review
Základní fáze 22. kolo 128
Sokol Horní Počernice B
BK Rotor Punkrác B
3. 4. 2023
20:15
Sokol Horní Počernice Jakub Petrák
Roman Pommer
56
58
19
8
28
35
42
43
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Petr Fabera TJ Háje - JM B 37 18 1.0 22.4 3.9 3.2 5.1/5.9 86.8 2.3
Matyáš Prell Porg Basket 21 19 1.0 10.3 3.2 0.9 1.1/2.0 52.6 1.4
Lukáš Vacek Porg Basket 21 18 1.0 8.4 2.9 0.7 0.7/1.4 0.0* 2.4
Michal Škorpil TJ Háje - JM B 40 7 1.0 20.1 1.9 5.0 1.4/2.4 58.8 0.9
Rostislav Ondráček TJ Háje - JM B 31 5 1.0 25.2 11.0 0.0 3.2/5.8 55.2 1.8
Martin Gotthardt TJ Háje - JM B 40 12 1.0 9.3 2.6 0.7 2.1/3.2 65.8 2.4
Nicolas Randl Porg Basket 21 16 1.0 6.9 2.2 0.5 1.1/1.8 0.0* 0.9
Jiří Fürbacher TJ Háje - JM B 50 13 1.0 7.6 3.2 0.1 0.9/2.6 35.3 1.9
David Kocman TJ Háje - JM B 49 9 1.0 9.7 2.8 0.7 2.1/3.7 57.6 2.1
Jan Kubeš Porg Basket 20 12 1.0 7.0 2.0 0.5 1.5/3.7 40.9 3.1
Jiří Petříček Porg Basket 39 17 1.0 4.9 1.7 0.2 0.9/1.9 0.0* 3.4
Robin Schilhart TJ Háje - JM B 37 19 1.0 4.2 1.4 0.1 1.3/2.6 48.0 3.5
Jan Donner Porg Basket 17 13 1.0 5.5 1.9 0.2 0.9/1.2 0.0* 0.6
Václav Němec TJ Háje - JM B 39 14 1.0 4.9 2.0 0.0 0.9/2.1 43.3 2.4
Ibrahim Hussain Porg Basket 24 20 1.0 3.4 0.7 0.6 0.2/0.3 0.0* 1.2
Marek Němec Porg Basket 20 15 1.0 4.2 1.5 0.2 0.7/1.6 0.0* 2.5
Danil Khamidullin Porg Basket 21 6 1.0 10.2 2.2 1.0 2.8/4.3 65.4 3.0
Adam Štoidl Porg Basket 19 13 1.0 4.4 1.2 0.4 0.9/1.8 0.0* 1.2
Ondřej Martínek Porg Basket 24 7 1.0 7.7 1.6 1.1 1.1/2.9 40.0 3.0
Jan Vrba TJ Háje - JM B 40 14 1.0 3.8 1.6 0.1 0.4/1.3 0.0* 1.4
Aleš Jurman TJ Háje - JM B 51 5 1.0 9.0 2.2 1.0 1.6/2.8 57.1 2.8
Lukáš Sitnianský Porg Basket 24 17 1.0 2.5 0.5 0.5 0.1/0.1 0.0* 1.1
William Kučera Porg Basket 21 8 1.0 5.1 2.1 0.1 0.5/1.0 0.0* 2.5
Čeněk Klik TJ Háje - JM B 23 6 1.0 6.0 2.8 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.8
Pavel Ubr TJ Háje - JM B 46 13 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.6
Zdeněk Nesveda TJ Háje - JM B 47 3 1.0 7.0 3.3 0.0 0.3/1.7 0.0* 1.3
Otakar Pachovský Porg Basket 25 4 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Martin Mach TJ Háje - JM B 34 3 1.0 6.3 2.0 0.7 0.3/2.3 14.3 0.7
Jan Uher Porg Basket 22 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Dominik Kobrle Porg Basket 22 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 2.1
Francesco Colosimo TJ Háje - JM B 25 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jiří Kakos TJ Háje - JM B 51 8 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.8
Tomáš Maxa TJ Háje - JM B 49 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Radek Lochman Jižní Tygři 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Stříhavka Jižní Tygři 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Páv SK Napůlhodu 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Dejmek BC Řepy Bulls 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Trachta S.H.Počernice B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Gottfried Radotínský SK A 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Matyásko Jižní Tygři 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Hokšár Radotínský SK A 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Masnica SK Napůlhodu 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marcel Chobodydes TJ ÚVN 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Pochman S.H.Počernice B 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Dzúrik BC Řepy Bulls 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Voith Jižní Tygři 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Reif BC Dejvice 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Poul Radotínský SK A 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Chochol BC Dejvice 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luboš Janák Jižní Tygři 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Füzék S.H.Počernice B 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Kobranov Radotínský SK A 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zbyněk Švec VSK PV A 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adrian Altman VSK PV A 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Procházka SK Napůlhodu 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Lovrič Jižní Tygři 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hošek TJ Háje - JM B 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Hes BK Rotor Punkrác B 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Stříhavka Jižní Tygři 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Remeš BK Rotor Punkrác B 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Stříhavka Jižní Tygři 69 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vyhnálek BK Rotor Punkrác B 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Hotovec BK Rotor Punkrác B 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Linhart BC Řepy Bulls 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Procházka Jižní Tygři 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Šílený Radotínský SK A 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Bařinka VSK PV A 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Albok Radotínský SK A 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milen Vakulyuk Porg Basket 20 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Lukáš Duchoň Jižní Tygři 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Marek BK Rotor Punkrác B 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stefan Djukic VSK PV A 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bence Tolnai Jižní Tygři 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Potůček BC Řepy Bulls 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emmanouil Meletakos SK Napůlhodu 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Golec Radotínský SK A 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Bulanov VSK Chemie 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Bezruč BK Rotor Punkrác B 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Doleček BC Dejvice 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pavlíček BK Rotor Punkrác B 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Moustafa Darwish SK Napůlhodu 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luis Montilla Amador SK Napůlhodu 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leke Emini SK Napůlhodu 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kirill Vinš Porg Basket 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Burša VSK Chemie 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Urbánek TJ ÚVN 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jiráček TJ ÚVN 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Zika BC Řepy Bulls 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Michaljanič TJ ÚVN 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Svoboda VSK PV A 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Roštínský S.H.Počernice B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Hrušák TJ ÚVN 59 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Zábranský Radotínský SK A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Róbert Bernáth SK Napůlhodu 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Pleskot VSK PV A 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Francisco Sánchez SK Napůlhodu 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marc Nogareda SK Napůlhodu 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Tarcala Porg Basket 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Nemetz BC Řepy Bulls 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Košťál Radotínský SK A 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Čuprunov BC Řepy Bulls 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Juraj Sečník TJ ÚVN 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Fridrich BC Dejvice 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Záboj TJ ÚVN 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Podpěra BC Dejvice 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Břeň Radotínský SK A 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Pršala VSK Chemie 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Ondřich SK Napůlhodu 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vojta BC Dejvice 63 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Svoboda VSK PV A 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Cyril Bařinka VSK PV A 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Jírovec VSK PV A 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lubomír Rulíšek VSK PV A 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Červinka VSK PV A 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marian Šáda BC Dejvice 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zbyněk Jech BC Dejvice 65 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Štěpánek VSK Chemie 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Ropek VSK Chemie 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Kratěna BC Dejvice 65 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Kožuch Jižní Tygři 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Podpěra BC Dejvice 62 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Trefný BC Dejvice 62 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Mezera BC Dejvice 63 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bureš TJ ÚVN 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marcel Archleb TJ ÚVN 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Šulc BK Rotor Punkrác B 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Janota VSK PV A 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Peterka BC Řepy Bulls 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hanuš Tomek VSK Chemie 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Sedlák VSK Chemie 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Myška TJ ÚVN 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Janata BC Dejvice 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dmitrij Lipovskij Radotínský SK A 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Chochol BC Dejvice 65 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Tupý S.H.Počernice B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Navrátil BC Dejvice 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Navrátil BC Dejvice 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Mádle TJ ÚVN 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan David TJ ÚVN 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Košťál BK Rotor Punkrác B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Jiránek S.H.Počernice B 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Kos S.H.Počernice B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Dvořák S.H.Počernice B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dušan Setnický VSK Chemie 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Lukáš BC Řepy Bulls 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Musil BC Řepy Bulls 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Bernáth BC Řepy Bulls 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Korejtko BK Rotor Punkrác B 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Odložil VSK Chemie 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Stukbauer VSK Chemie 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Árvai VSK Chemie 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Tměj VSK Chemie 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Ťopek VSK Chemie 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šindler Radotínský SK A 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Soukup Jižní Tygři 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Vojnovič S.H.Počernice B 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Schmidt S.H.Počernice B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hampejs BC Řepy Bulls 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Šimkovič S.H.Počernice B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jekl BC Řepy Bulls 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Horár BC Řepy Bulls 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Juraj Koutný BK Rotor Punkrác B 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Dejmek BC Řepy Bulls 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Kurtev SK Napůlhodu 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Otčenášek BC Dejvice 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Ernest BC Dejvice 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Reichl S.H.Počernice B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrick Vacínek BC Řepy Bulls 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Švanda S.H.Počernice B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aldo Grande Chacon BK Rotor Punkrác B 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Vojta BC Dejvice 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kobr BK Rotor Punkrác B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vítů S.H.Počernice B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Jarchovský Radotínský SK A 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Fikrle S.H.Počernice B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Pína S.H.Počernice B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Plašil SK Napůlhodu 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Veselý BC Dejvice 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Pešek Radotínský SK A 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Bém SK Napůlhodu 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Burian BC Řepy Bulls 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Čermák Radotínský SK A 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bobek Jižní Tygři 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vošvrda VSK Chemie 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Chalupa BK Rotor Punkrác B 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Navrátil VSK PV A 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jonáš S.H.Počernice B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jiroušek TJ ÚVN 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Vejsada TJ ÚVN 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Pták BK Rotor Punkrác B 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Hauba BK Rotor Punkrác B 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Trnka TJ ÚVN 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Floner BK Rotor Punkrác B 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Beránek VSK Chemie 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Březina TJ ÚVN 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Rybák TJ ÚVN 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Brožek BC Řepy Bulls 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Špinar BK Rotor Punkrác B 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Soukup BC Řepy Bulls 59 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Camilo Arenas BC Řepy Bulls 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šejnoha SK Napůlhodu 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Vaněk VSK Chemie 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Petr Fabera TJ Háje - JM B 37 39 9 6 14 5
Matyáš Prell Porg Basket 21 29 11 3 4 3
Lukáš Vacek Porg Basket 21 21 6 3 3 5
Michal Škorpil TJ Háje - JM B 40 32 4 8 4 2
Rostislav Ondráček TJ Háje - JM B 31 34 14 0 7 3
Martin Gotthardt TJ Háje - JM B 40 18 7 3 6 5
Nicolas Randl Porg Basket 21 17 6 2 3 2
Jiří Fürbacher TJ Háje - JM B 50 16 6 1 4 5
David Kocman TJ Háje - JM B 49 18 7 2 5 4
Jan Kubeš Porg Basket 20 17 6 2 4 5
Jiří Petříček Porg Basket 39 12 5 1 3 5
Robin Schilhart TJ Háje - JM B 37 12 5 1 4 5
Jan Donner Porg Basket 17 17 6 2 3 2
Václav Němec TJ Háje - JM B 39 10 4 0 3 5
Ibrahim Hussain Porg Basket 24 15 3 3 2 3
Marek Němec Porg Basket 20 12 4 2 3 5
Danil Khamidullin Porg Basket 21 21 3 3 6 4
Adam Štoidl Porg Basket 19 10 3 2 3 3
Ondřej Martínek Porg Basket 24 13 3 3 3 5
Jan Vrba TJ Háje - JM B 40 10 5 1 2 5
Aleš Jurman TJ Háje - JM B 51 14 4 3 5 4
Lukáš Sitnianský Porg Basket 24 7 3 2 1 4
William Kučera Porg Basket 21 10 4 1 1 4
Čeněk Klik TJ Háje - JM B 23 9 4 0 1 2
Pavel Ubr TJ Háje - JM B 46 6 3 0 2 5
Zdeněk Nesveda TJ Háje - JM B 47 13 6 0 1 3
Otakar Pachovský Porg Basket 25 6 3 0 0 5
Martin Mach TJ Háje - JM B 34 14 5 1 1 1
Jan Uher Porg Basket 22 6 3 0 0 4
Dominik Kobrle Porg Basket 22 4 2 0 0 4
Francesco Colosimo TJ Háje - JM B 25 4 2 0 0 3
Jiří Kakos TJ Háje - JM B 51 3 1 0 1 2
Tomáš Maxa TJ Háje - JM B 49 2 1 0 0 1
Milen Vakulyuk Porg Basket 20 0 0 0 0 2
Tým Z 2B 3B TH TH %
S.H.Počernice B 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
TJ Háje - JM B 21 17.6 5.5 11.0 /19.0 58.0
Porg Basket 22 16.0 4.2 6.8 /13.4 50.7
BC Řepy Bulls 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
TJ ÚVN 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Radotínský SK A 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
BC Dejvice 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
BK Rotor Punkrác B 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Jižní Tygři 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
VSK Chemie 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
VSK PV A 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
SK Napůlhodu 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0