Východočeský přebor mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 251
TJ Sokol Pardubice I
TJ Jiskra Heřmanův Městec
5. 11. 2022
-
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29
Preview
základní 1. kolo 252
BVK Holice "B"
SK Týniště nad Orlicí
5. 11. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 1. kolo 253
BK Nový Bydžov
Kanonýři Josefov "B"
5. 11. 2022
-
tělocvična TJ Nový Bydžov
Preview
základní 2. kolo 254
TJ Sokol Pardubice I
BK Ústí nad Orlicí
17. 9. 2022
-
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29
Preview
základní 2. kolo 255
BVK Holice "B"
BK Nový Bydžov
17. 9. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 2. kolo 256
SK Týniště nad Orlicí
Kanonýři Josefov "B"
17. 9. 2022
-
hala U dubu
Preview
základní 3. kolo 257
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Ústí nad Orlicí
18. 9. 2022
-
Městská hala, Jiráskova 916
Preview
základní 3. kolo 258
BVK Holice "B"
Kanonýři Josefov "B"
18. 9. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 3. kolo 259
SK Týniště nad Orlicí
BK Nový Bydžov
18. 9. 2022
-
hala U dubu
Preview
základní 4. kolo 260
BK Ústí nad Orlicí
BK Nový Bydžov
1. 10. 2022
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 4. kolo 261
TJ Sokol Pardubice I
BVK Holice "B"
1. 10. 2022
-
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29
Preview
základní 4. kolo 262
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SK Týniště nad Orlicí
1. 10. 2022
-
Městská hala, Jiráskova 916
Preview
základní 5. kolo 263
BK Ústí nad Orlicí
Kanonýři Josefov "B"
2. 10. 2022
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 5. kolo 264
TJ Sokol Pardubice I
SK Týniště nad Orlicí
2. 10. 2022
-
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29
Preview
základní 5. kolo 265
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BVK Holice "B"
2. 10. 2022
-
Městská hala, Jiráskova 916
Preview
základní 6. kolo 266
BVK Holice "B"
BK Ústí nad Orlicí
15. 10. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 6. kolo 267
BK Nový Bydžov
TJ Sokol Pardubice I
15. 10. 2022
-
tělocvična TJ Nový Bydžov
Preview
základní 6. kolo 268
Kanonýři Josefov "B"
TJ Jiskra Heřmanův Městec
15. 10. 2022
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 7. kolo 269
SK Týniště nad Orlicí
BK Ústí nad Orlicí
16. 10. 2022
-
hala U dubu
Preview
základní 7. kolo 270
BK Nový Bydžov
TJ Jiskra Heřmanův Městec
16. 10. 2022
-
tělocvična TJ Nový Bydžov
Preview
základní 7. kolo 271
Kanonýři Josefov "B"
TJ Sokol Pardubice I
16. 10. 2022
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 8. kolo 272
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Sokol Pardubice I
6. 11. 2022
-
Městská hala, Jiráskova 916
Preview
základní 8. kolo 273
SK Týniště nad Orlicí
BVK Holice "B"
6. 11. 2022
-
hala U dubu
Preview
základní 8. kolo 274
Kanonýři Josefov "B"
BK Nový Bydžov
6. 11. 2022
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 9. kolo 275
BK Ústí nad Orlicí
TJ Jiskra Heřmanův Městec
19. 11. 2022
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 9. kolo 276
Kanonýři Josefov "B"
BVK Holice "B"
19. 11. 2022
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 9. kolo 277
BK Nový Bydžov
SK Týniště nad Orlicí
19. 11. 2022
-
tělocvična TJ Nový Bydžov
Preview
základní 10. kolo 278
BK Ústí nad Orlicí
TJ Sokol Pardubice I
20. 11. 2022
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 10. kolo 279
BK Nový Bydžov
BVK Holice "B"
20. 11. 2022
-
tělocvična TJ Nový Bydžov
Preview
základní 10. kolo 280
Kanonýři Josefov "B"
SK Týniště nad Orlicí
20. 11. 2022
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 11. kolo 281
Kanonýři Josefov "B"
BK Ústí nad Orlicí
3. 12. 2022
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 11. kolo 282
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol Pardubice I
3. 12. 2022
-
hala U dubu
Preview
základní 11. kolo 283
BVK Holice "B"
TJ Jiskra Heřmanův Městec
3. 12. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 12. kolo 284
BK Nový Bydžov
BK Ústí nad Orlicí
4. 12. 2022
-
tělocvična TJ Nový Bydžov
Preview
základní 12. kolo 285
BVK Holice "B"
TJ Sokol Pardubice I
4. 12. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 12. kolo 286
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Heřmanův Městec
4. 12. 2022
-
hala U dubu
Preview
základní 13. kolo 287
BK Ústí nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
17. 12. 2022
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 13. kolo 288
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Nový Bydžov
17. 12. 2022
-
Městská hala, Jiráskova 916
Preview
základní 13. kolo 289
TJ Sokol Pardubice I
Kanonýři Josefov "B"
17. 12. 2022
-
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29
Preview
základní 14. kolo 290
BK Ústí nad Orlicí
BVK Holice "B"
18. 12. 2022
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 14. kolo 291
TJ Sokol Pardubice I
BK Nový Bydžov
18. 12. 2022
-
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29
Preview
základní 14. kolo 292
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Kanonýři Josefov "B"
18. 12. 2022
-
Městská hala, Jiráskova 916
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Kanonýři Josefov "B" 0 0 0
2. TJ Sokol Pardubice I 0 0 0
3. BVK Holice "B" 0 0 0
4. BK Nový Bydžov 0 0 0
5. SK Týniště nad Orlicí 0 0 0
6. TJ Jiskra Heřmanův Městec 0 0 0
7. BK Ústí nad Orlicí 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
Aleš Bartheldi TJ Sokol Pardubice I 41 1
Jakub Hofírek SK Týniště nad Orlicí 26 1
Tomáš Dvořák BVK Holice "B" 19 1
Tomáš Mergl BVK Holice "B" 20 1
Jan Chmelík BVK Holice "B" 19 1
David Vrbický BVK Holice "B" 22 1
Daniel Jirousek TJ Jiskra Heřmanův M 19 1
Jakub Víšek TJ Jiskra Heřmanův M 22 1
Jan Beránek SK Týniště nad Orlicí 23 1
Jan Černický TJ Jiskra Heřmanův M 21 1
Tomáš Hloušek BVK Holice "B" 23 1
Dominik Vlasák BVK Holice "B" 22 1
David Koreček TJ Jiskra Heřmanův M 44 1
Miroslav Kučera TJ Jiskra Heřmanův M 46 1
Lukáš Derner SK Týniště nad Orlicí 22 1
Jakub Samoel TJ Jiskra Heřmanův M 23 1
Marek Černohorský SK Týniště nad Orlicí 24 1
12 Kryštof Košťál BK Nový Bydžov 22 1
Jan Štěpánek TJ Sokol Pardubice I 49 1
Tibor Kúth TJ Sokol Pardubice I 48 1
Roman Chocholouš TJ Sokol Pardubice I 54 1
Josef Maršálek BVK Holice "B" 23 1
Jan Kohout BK Nový Bydžov 36 1
Hai Son Tran BVK Holice "B" 20 1
Dominik Jarkovský SK Týniště nad Orlicí 23 1
Patrik Lička SK Týniště nad Orlicí 27 1
Roman Kotek TJ Sokol Pardubice I 44 1
16 Tomáš Macek BK Nový Bydžov 18 1
8 Vojtěch Ferda BK Nový Bydžov 17 1
Martin Kopecký BK Nový Bydžov 30 1
15 Michal Zubzanda BK Nový Bydžov 30 1
Pavel Kolč BK Nový Bydžov 31 1
Robert Hloušek BVK Holice "B" 27 1
Štěpán Schindler BK Nový Bydžov 23 1
Martin Forejtek SK Týniště nad Orlicí 29 1
13 Matyáš Rouha BK Nový Bydžov 23 1
David Pšenka BVK Holice "B" 20 1
18 Jiří Krejčí BK Nový Bydžov 29 1
Laurent Sapaly TJ Sokol Pardubice I 43 1
Filip Horký BVK Holice "B" 19 1
Martin Jelen SK Týniště nad Orlicí 41 1
Jakub Kapal SK Týniště nad Orlicí 27 1
Radim Fišar SK Týniště nad Orlicí 28 1
Josef Otava SK Týniště nad Orlicí 22 1
5 Matouš Pražák BK Nový Bydžov 25 1
Matěj Novotný BK Nový Bydžov 19 1
Bronislav Kubánek BVK Holice "B" 18 1
Štěpán Hetych TJ Sokol Pardubice I 24 1
Tomáš Hledík TJ Jiskra Heřmanův M 26 1
David Vahala TJ Sokol Pardubice I 32 1
Vojtěch Kašpar BVK Holice "B" 24 1
Štěpán Pošík TJ Jiskra Heřmanův M 35 1
Michal Zikmunda TJ Jiskra Heřmanův M 28 1
Petr Pokorný TJ Sokol Pardubice I 43 1
11 Lukáš Rosůlek BK Nový Bydžov 36 1
9 Martin Klepl BK Nový Bydžov 37 1
Zdeněk Bachman SK Týniště nad Orlicí 40 1
6 Miloslav Novák BK Nový Bydžov 50 1
Ondřej Sigmund TJ Jiskra Heřmanův M 32 1
Jan Jonáš TJ Jiskra Heřmanův M 42 1
14 Lukáš Buček BK Nový Bydžov 41 1
Martin Lorenc BK Nový Bydžov 44 1
Martin Pokorný TJ Sokol Pardubice I 43 1
Dan Bureš TJ Sokol Pardubice I 42 1
Lubomír Ptáček TJ Jiskra Heřmanův M 48 1
Tomáš Srba TJ Jiskra Heřmanův M 42 1
Tomáš Bubeník TJ Jiskra Heřmanův M 41 1
Jan Sykáček TJ Jiskra Heřmanův M 49 1
Ondřej Tušl TJ Sokol Pardubice I 45 1
Marek Šrámek TJ Sokol Pardubice I 45 1
Martin Kolář TJ Jiskra Heřmanův M 41 1
Filip Dvořák TJ Sokol Pardubice I 37 1
Jiří Linhart SK Týniště nad Orlicí 31 1
23 Pavel Kupec BK Nový Bydžov 35 1
37 Marek Kopecký BK Nový Bydžov 27 1
Tomáš Karban TJ Jiskra Heřmanův M 24 1
Adam Horký BVK Holice "B" 23 1
Karel Pataj BVK Holice "B" 29 1
Tomáš Kašpar BVK Holice "B" 29 1
Tomáš Chocholouš TJ Jiskra Heřmanův M 26 1
Michal Chlubna SK Týniště nad Orlicí 27 1
Lukáš Hrdlička TJ Sokol Pardubice I 43 1
Rudolf Hovorka TJ Sokol Pardubice I 32 1
Michal Holas TJ Jiskra Heřmanův M 35 1
Jan Bříza TJ Sokol Pardubice I 44 1
10 Milan Zelený BK Nový Bydžov 38 1
Radek Pařízek SK Týniště nad Orlicí 23 1
Vlastimil Holas TJ Jiskra Heřmanův M 37 1
Jan Michálek BVK Holice "B" 26 1
Lukáš Semelka SK Týniště nad Orlicí 23 1
Martin Jecha SK Týniště nad Orlicí 25 1
David Skalecký TJ Jiskra Heřmanův M 42 1
Lukáš Jechura BVK Holice "B" 27 1
Ondřej Joska TJ Sokol Pardubice I 35 1
Jan Eichler TJ Sokol Pardubice I 37 1
Josef Daniel SK Týniště nad Orlicí 29 1
Marek Mikoška SK Týniště nad Orlicí 31 1
Jiří Janoš BVK Holice "B" 24 1
Karel Kulhavý BVK Holice "B" 25 1
Jan Farkaš TJ Jiskra Heřmanův M 23 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře