Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP II

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 13251
SŠB Pardubice
BK NAPOS Vysoká n.L.
18. 9. 2021
09:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
28
60
8
18
13
32
21
46
Review
základní 1. kolo 13255
SKB Česká Třebová
SK Týniště nad Orlicí
18. 9. 2021
09:00
hala VOŠ a SŠ Matouš Fiala
19
60
4
20
7
36
7
52
Review
základní 1. kolo 13253
Loko Trutnov "B"
BK Ústí nad Orlicí
18. 9. 2021
09:30
3. ZŠ 34
100
6
20
8
54
24
72
Review
základní 1. kolo 13257
BK Skuteč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
17. 10. 2021
09:30
městská hala, ČSA 1000 David Schmidt
Zdeněk Táborský
34
47
6
16
14
28
24
42
Review
základní 1. kolo 13256
SKB Česká Třebová
SK Týniště nad Orlicí
18. 9. 2021
10:30
hala VOŠ a SŠ Matouš Fiala
19
78
7
23
11
40
15
62
Review
základní 1. kolo 13252
SŠB Pardubice
BK NAPOS Vysoká n.L.
18. 9. 2021
11:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
19
69
2
14
10
36
16
62
Review
základní 1. kolo 13258
BK Skuteč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
17. 10. 2021
11:00
městská hala, ČSA 1000 Zdeněk Táborský
David Schmidt
28
51
8
9
16
22
23
34
Review
základní 1. kolo 13254
Loko Trutnov "B"
BK Ústí nad Orlicí
18. 9. 2021
11:30
3. ZŠ 13
73
4
14
7
33
9
61
Review
základní 2. kolo 13265
SŠB Pardubice
Loko Trutnov "B"
3. 10. 2021
09:00
SH ZŠ Studánka Matěj Pletánek
Jakub Šrámek
37
22
8
10
17
10
25
14
Review
základní 2. kolo 13259
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16. 1. 2022
10:00
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
49
43
13
14
21
21
44
31
Review
základní 2. kolo 13261
SK Týniště nad Orlicí
BK Skuteč
2. 10. 2021
10:00
hala U dubu Marek Kohout
51
40
15
8
27
22
40
32
Review
základní 2. kolo 13266
SŠB Pardubice
Loko Trutnov "B"
3. 10. 2021
11:00
SH ZŠ Studánka Jakub Šrámek
Matěj Pletánek
32
6
9
0
19
2
23
6
Review
základní 2. kolo 13260
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16. 1. 2022
11:30
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
20
51
2
12
12
20
18
35
Review
základní 2. kolo 13262
SK Týniště nad Orlicí
BK Skuteč
2. 10. 2021
12:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
57
40
11
16
26
20
42
26
Review
základní 2. kolo 13263
BK Ústí nad Orlicí
SKB Česká Třebová
2. 10. 2021
14:00
Hala SUŠP, Zahradní ul. Matouš Fiala
51
16
8
4
24
5
40
12
Review
základní 2. kolo 13264
BK Ústí nad Orlicí
SKB Česká Třebová
2. 10. 2021
15:45
Hala SUŠP, Zahradní ul. Matouš Fiala
56
24
22
6
28
14
48
18
Review
základní 3. kolo 13269
SKB Česká Třebová
SŠB Pardubice
17. 10. 2021
09:00
hala VOŠ a SŠ Matouš Fiala
39
41
14
8
18
20
29
35
Review
základní 3. kolo 13271
BK Skuteč
BK Ústí nad Orlicí
13. 11. 2021
09:00
městská hala, ČSA 1000 37
67
7
13
16
29
24
51
Review
základní 3. kolo 13267
Loko Trutnov "B"
BK NAPOS Vysoká n.L.
16. 10. 2021
09:30
3. ZŠ Bára Frintová
30
58
3
21
10
30
20
48
Review
základní 3. kolo 13270
SKB Česká Třebová
SŠB Pardubice
17. 10. 2021
10:45
hala VOŠ a SŠ Matouš Fiala
34
65
11
13
20
29
26
51
Review
základní 3. kolo 13272
BK Skuteč
BK Ústí nad Orlicí
13. 11. 2021
10:45
městská hala, ČSA 1000
54
40
14
10
22
21
36
34
Review
základní 3. kolo 13268
Loko Trutnov "B"
BK NAPOS Vysoká n.L.
16. 10. 2021
11:30
3. ZŠ Bára Frintová
25
58
8
16
14
28
21
42
Review
základní 3. kolo 13273
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SK Týniště nad Orlicí
16. 10. 2021
13:30
Kotlina Lucie Dubnová
Adéla Krajcigrová
71
46
16
12
29
19
51
31
Review
základní 3. kolo 13274
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SK Týniště nad Orlicí
16. 10. 2021
15:15
Kotlina Adéla Krajcigrová
Lucie Dubnová
98
66
24
12
48
34
72
48
Review
základní 4. kolo 13275
BK NAPOS Vysoká n.L.
SK Týniště nad Orlicí
6. 11. 2021
09:00
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
45
46
9
18
20
36
33
38
Review
základní 4. kolo 13279
SŠB Pardubice
BK Skuteč
6. 11. 2021
09:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
41
40
10
6
20
14
32
26
Review
základní 4. kolo 13281
Loko Trutnov "B"
SKB Česká Třebová
6. 11. 2021
09:30
3. ZŠ 37
52
9
16
22
24
32
42
Review
základní 4. kolo 13276
BK NAPOS Vysoká n.L.
SK Týniště nad Orlicí
6. 11. 2021
10:45
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
27
64
6
14
19
38
23
48
Review
základní 4. kolo 13280
SŠB Pardubice
BK Skuteč
6. 11. 2021
11:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
35
44
4
11
25
18
31
23
Review
základní 4. kolo 13282
Loko Trutnov "B"
SKB Česká Třebová
6. 11. 2021
11:30
3. ZŠ 38
54
14
9
16
30
31
47
Review
základní 4. kolo 13277
BK Ústí nad Orlicí
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
7. 11. 2021
15:00
Hala SUŠP, Zahradní ul. Matouš Jelínek
Matouš Fiala
39
37
11
11
22
22
32
29
Review
základní 4. kolo 13278
BK Ústí nad Orlicí
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
7. 11. 2021
16:45
Hala SUŠP, Zahradní ul. Matouš Fiala
Matouš Jelínek
58
46
16
8
31
20
43
32
Review
základní 5. kolo 13283
SKB Česká Třebová
BK NAPOS Vysoká n.L.
Bude upřesněno
-
hala VOŠ a SŠ
Preview
základní 5. kolo 13284
SKB Česká Třebová
BK NAPOS Vysoká n.L.
Bude upřesněno
-
hala VOŠ a SŠ
Preview
základní 5. kolo 13285
BK Skuteč
Loko Trutnov "B"
20. 11. 2021
09:00
městská hala, ČSA 1000
56
25
14
7
28
12
44
16
Review
základní 5. kolo 13287
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SŠB Pardubice
20. 11. 2021
09:00
Kotlina Tomáš Duben
Adéla Krajcigrová
65
23
20
8
39
11
55
19
Review
základní 5. kolo 13286
BK Skuteč
Loko Trutnov "B"
20. 11. 2021
10:45
městská hala, ČSA 1000
63
29
13
9
35
15
53
22
Review
základní 5. kolo 13288
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SŠB Pardubice
20. 11. 2021
11:00
Kotlina Adéla Krajcigrová
Tomáš Duben
83
27
22
9
44
15
62
21
Review
základní 5. kolo 13289
SK Týniště nad Orlicí
BK Ústí nad Orlicí
17. 12. 2021
16:30
hala U dubu Marek Kohout
44
88
8
25
20
48
35
75
Review
základní 5. kolo 13290
SK Týniště nad Orlicí
BK Ústí nad Orlicí
17. 12. 2021
18:15
hala U dubu Marek Kohout
44
64
12
12
26
25
32
50
Review
základní 6. kolo 13293
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 6. kolo 13294
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 6. kolo 13297
SKB Česká Třebová
BK Skuteč
5. 12. 2021
09:00
hala VOŠ a SŠ Matouš Jelínek
Matouš Fiala
34
46
12
9
22
18
26
28
Review
základní 6. kolo 13295
Loko Trutnov "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
4. 12. 2021
09:30
3. ZŠ Bára Frintová
22
51
2
14
6
26
9
42
Review
základní 6. kolo 13298
SKB Česká Třebová
BK Skuteč
5. 12. 2021
10:45
hala VOŠ a SŠ Matouš Fiala
Matouš Jelínek
34
51
2
18
16
28
24
35
Review
základní 6. kolo 13296
Loko Trutnov "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
4. 12. 2021
11:30
3. ZŠ Bára Frintová
20
60
6
12
8
31
16
45
Review
základní 6. kolo 13291
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Ústí nad Orlicí
3. 2. 2022
16:00
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní 6. kolo 13292
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Ústí nad Orlicí
3. 2. 2022
17:30
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní 7. kolo 13299
BK Skuteč
BK NAPOS Vysoká n.L.
20. 2. 2022
09:00
městská hala, ČSA 1000
Preview
základní 7. kolo 13305
BK Ústí nad Orlicí
SŠB Pardubice
19. 12. 2021
09:00
Hala SUŠP, Zahradní ul. Matouš Fiala
Jan Kubeš
77
45
10
9
32
17
52
31
Review
základní 7. kolo 13301
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SKB Česká Třebová
18. 12. 2021
10:00
Kotlina Tomáš Duben
61
34
22
5
35
12
47
23
Review
základní 7. kolo 13303
SK Týniště nad Orlicí
Loko Trutnov "B"
18. 12. 2021
10:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
80
19
18
2
44
6
64
12
Review
základní 7. kolo 13300
BK Skuteč
BK NAPOS Vysoká n.L.
20. 2. 2022
10:45
městská hala, ČSA 1000
Preview
základní 7. kolo 13306
BK Ústí nad Orlicí
SŠB Pardubice
19. 12. 2021
10:45
Hala SUŠP, Zahradní ul. Jan Kubeš
Matouš Fiala
67
48
14
14
32
22
51
30
Review
základní 7. kolo 13302
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SKB Česká Třebová
18. 12. 2021
12:00
Kotlina Tomáš Duben
66
46
21
7
46
16
51
26
Review
základní 7. kolo 13304
SK Týniště nad Orlicí
Loko Trutnov "B"
18. 12. 2021
12:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
86
31
17
0
35
9
64
17
Review
základní 8. kolo 13309
BK Ústí nad Orlicí
Loko Trutnov "B"
23. 4. 2022
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 8. kolo 13310
BK Ústí nad Orlicí
Loko Trutnov "B"
23. 4. 2022
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 8. kolo 13313
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Skuteč
Bude upřesněno
-
Kotlina Tomáš Duben
Adéla Krajcigrová
Preview
základní 8. kolo 13314
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Skuteč
Bude upřesněno
-
Kotlina Adéla Krajcigrová
Tomáš Duben
Preview
základní 8. kolo 13311
SK Týniště nad Orlicí
SKB Česká Třebová
15. 1. 2022
10:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
89
38
32
11
51
16
76
33
Review
základní 8. kolo 13312
SK Týniště nad Orlicí
SKB Česká Třebová
15. 1. 2022
12:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
83
44
30
0
49
12
61
30
Review
základní 8. kolo 13307
BK NAPOS Vysoká n.L.
SŠB Pardubice
13. 1. 2022
16:00
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
48
52
17
15
25
27
33
43
Review
základní 8. kolo 13308
BK NAPOS Vysoká n.L.
SŠB Pardubice
13. 1. 2022
17:45
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
37
61
14
16
22
30
27
49
Review
základní 9. kolo 13315
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK NAPOS Vysoká n.L.
29. 1. 2022
09:00
Kotlina Lucie Dubnová
Tomáš Duben
Preview
základní 9. kolo 13317
BK Skuteč
SK Týniště nad Orlicí
29. 1. 2022
09:00
městská hala, ČSA 1000
Preview
základní 9. kolo 13319
SKB Česká Třebová
BK Ústí nad Orlicí
29. 1. 2022
09:00
hala VOŠ a SŠ Matouš Fiala
Preview
základní 9. kolo 13316
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK NAPOS Vysoká n.L.
29. 1. 2022
10:30
Kotlina Tomáš Duben
Lucie Dubnová
Preview
základní 9. kolo 13320
SKB Česká Třebová
BK Ústí nad Orlicí
29. 1. 2022
10:30
hala VOŠ a SŠ Matouš Fiala
Preview
základní 9. kolo 13318
BK Skuteč
SK Týniště nad Orlicí
29. 1. 2022
10:45
městská hala, ČSA 1000
Preview
základní 9. kolo 13321
Loko Trutnov "B"
SŠB Pardubice
30. 1. 2022
11:30
3. ZŠ Petr Jiříček
Preview
základní 9. kolo 13322
Loko Trutnov "B"
SŠB Pardubice
30. 1. 2022
13:30
3. ZŠ Petr Jiříček
Preview
základní 10. kolo 13325
SŠB Pardubice
SKB Česká Třebová
12. 2. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 10. kolo 13326
SŠB Pardubice
SKB Česká Třebová
12. 2. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 10. kolo 13327
BK Ústí nad Orlicí
BK Skuteč
12. 2. 2022
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 10. kolo 13328
BK Ústí nad Orlicí
BK Skuteč
12. 2. 2022
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 10. kolo 13329
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12. 2. 2022
-
hala U dubu
Preview
základní 10. kolo 13330
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12. 2. 2022
-
hala U dubu
Preview
základní 10. kolo 13323
BK NAPOS Vysoká n.L.
Loko Trutnov "B"
12. 2. 2022
09:00
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní 10. kolo 13324
BK NAPOS Vysoká n.L.
Loko Trutnov "B"
12. 2. 2022
10:45
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní 11. kolo 13331
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
26. 2. 2022
-
hala U dubu
Preview
základní 11. kolo 13332
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
26. 2. 2022
-
hala U dubu
Preview
základní 11. kolo 13335
BK Skuteč
SŠB Pardubice
26. 2. 2022
-
městská hala, ČSA 1000
Preview
základní 11. kolo 13336
BK Skuteč
SŠB Pardubice
26. 2. 2022
-
městská hala, ČSA 1000
Preview
základní 11. kolo 13333
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Ústí nad Orlicí
26. 2. 2022
10:00
Kotlina
Preview
základní 11. kolo 13337
SKB Česká Třebová
Loko Trutnov "B"
3. 4. 2022
10:00
hala VOŠ a SŠ
Preview
základní 11. kolo 13334
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Ústí nad Orlicí
26. 2. 2022
12:00
Kotlina
Preview
základní 11. kolo 13338
SKB Česká Třebová
Loko Trutnov "B"
3. 4. 2022
12:00
hala VOŠ a SŠ
Preview
základní 12. kolo 13343
SŠB Pardubice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
19. 3. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 12. kolo 13344
SŠB Pardubice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
19. 3. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 12. kolo 13345
BK Ústí nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
19. 3. 2022
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 12. kolo 13346
BK Ústí nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
19. 3. 2022
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 12. kolo 13341
Loko Trutnov "B"
BK Skuteč
19. 3. 2022
09:30
3. ZŠ
Preview
základní 12. kolo 13342
Loko Trutnov "B"
BK Skuteč
19. 3. 2022
11:30
3. ZŠ
Preview
základní 12. kolo 13339
BK NAPOS Vysoká n.L.
SKB Česká Třebová
17. 3. 2022
16:00
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní 12. kolo 13340
BK NAPOS Vysoká n.L.
SKB Česká Třebová
17. 3. 2022
17:45
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní 13. kolo 13347
BK Ústí nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
9. 4. 2022
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 13. kolo 13348
BK Ústí nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
9. 4. 2022
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 13. kolo 13349
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice
9. 4. 2022
-
hala U dubu
Preview
základní 13. kolo 13350
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice
9. 4. 2022
-
hala U dubu
Preview
základní 13. kolo 13351
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Loko Trutnov "B"
9. 4. 2022
-
Kotlina
Preview
základní 13. kolo 13352
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Loko Trutnov "B"
9. 4. 2022
-
Kotlina
Preview
základní 13. kolo 13353
BK Skuteč
SKB Česká Třebová
9. 4. 2022
-
městská hala, ČSA 1000
Preview
základní 13. kolo 13354
BK Skuteč
SKB Česká Třebová
9. 4. 2022
-
městská hala, ČSA 1000
Preview
základní 14. kolo 13361
SŠB Pardubice
BK Ústí nad Orlicí
30. 4. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 14. kolo 13362
SŠB Pardubice
BK Ústí nad Orlicí
30. 4. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 14. kolo 13357
SKB Česká Třebová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
30. 4. 2022
09:00
hala VOŠ a SŠ
Preview
základní 14. kolo 13359
Loko Trutnov "B"
SK Týniště nad Orlicí
30. 4. 2022
09:30
3. ZŠ
Preview
základní 14. kolo 13358
SKB Česká Třebová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
30. 4. 2022
10:30
hala VOŠ a SŠ
Preview
základní 14. kolo 13360
Loko Trutnov "B"
SK Týniště nad Orlicí
30. 4. 2022
11:30
3. ZŠ
Preview
základní 14. kolo 13355
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Skuteč
30. 4. 2022
14:30
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní 14. kolo 13356
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Skuteč
30. 4. 2022
16:15
SH Vysoká nad Labem
Preview
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Táborský Zdeněk 2 1 1 0 1.5 2.0 1.8
Šrámek Jakub 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Schmidt David 2 1 1 0 1.5 2.0 1.8
Pletánek Matěj 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Nývltová Eva 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubeš Jan 2 1 1 0 4.0 3.0 3.5
Krajcigrová Adéla 4 2 2 0 1.0 2.1 1.6
Kolář Jaroslav 5 5 0 0 1.0 1.2 1.1
Kohout Marek 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Jelínek Matouš 4 2 2 0 1.6 2.0 1.8
Frintová Bára 4 4 0 0 1.0 1.8 1.4
Fiala Matouš 12 9 3 0 2.0 1.7 1.9
Dubnová Lucie 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Duben Tomáš 4 3 1 0 1.0 2.5 1.8
Beránek Martin 6 6 0 0 1.0 1.2 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře