Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP II

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 13251
SŠB Pardubice
BK NAPOS Vysoká n.L.
18. 9. 2021
09:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
28
60
8
18
13
32
21
46
Review
základní 1. kolo 13255
SKB Česká Třebová
SK Týniště nad Orlicí
18. 9. 2021
09:00
hala VOŠ a SŠ Matouš Fiala
19
60
4
20
7
36
7
52
Review
základní 1. kolo 13253
Loko Trutnov "B"
BK Ústí nad Orlicí
18. 9. 2021
09:30
3. ZŠ 34
100
6
20
8
54
24
72
Review
základní 1. kolo 13257
BK Skuteč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
17. 10. 2021
09:30
městská hala, ČSA 1000 David Schmidt
Zdeněk Táborský
34
47
6
16
14
28
24
42
Review
základní 1. kolo 13256
SKB Česká Třebová
SK Týniště nad Orlicí
18. 9. 2021
10:30
hala VOŠ a SŠ Matouš Fiala
19
78
7
23
11
40
15
62
Review
základní 1. kolo 13252
SŠB Pardubice
BK NAPOS Vysoká n.L.
18. 9. 2021
11:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
19
69
2
14
10
36
16
62
Review
základní 1. kolo 13258
BK Skuteč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
17. 10. 2021
11:00
městská hala, ČSA 1000 Zdeněk Táborský
David Schmidt
28
51
8
9
16
22
23
34
Review
základní 1. kolo 13254
Loko Trutnov "B"
BK Ústí nad Orlicí
18. 9. 2021
11:30
3. ZŠ 13
73
4
14
7
33
9
61
Review
základní 2. kolo 13265
SŠB Pardubice
Loko Trutnov "B"
3. 10. 2021
09:00
SH ZŠ Studánka Matěj Pletánek
Jakub Šrámek
37
22
8
10
17
10
25
14
Review
základní 2. kolo 13259
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
16. 1. 2022
10:00
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
49
43
13
14
21
21
44
31
Review
základní 2. kolo 13261
SK Týniště nad Orlicí
BK Skuteč
2. 10. 2021
10:00
hala U dubu Marek Kohout
51
40
15
8
27
22
40
32
Review
základní 2. kolo 13266
SŠB Pardubice
Loko Trutnov "B"
3. 10. 2021
11:00
SH ZŠ Studánka Jakub Šrámek
Matěj Pletánek
32
6
9
0
19
2
23
6
Review
základní 2. kolo 13260
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
16. 1. 2022
11:30
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
20
51
2
12
12
20
18
35
Review
základní 2. kolo 13262
SK Týniště nad Orlicí
BK Skuteč
2. 10. 2021
12:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
57
40
11
16
26
20
42
26
Review
základní 2. kolo 13263
BK Ústí nad Orlicí
SKB Česká Třebová
2. 10. 2021
14:00
Hala SUŠP, Zahradní ul. Matouš Fiala
51
16
8
4
24
5
40
12
Review
základní 2. kolo 13264
BK Ústí nad Orlicí
SKB Česká Třebová
2. 10. 2021
15:45
Hala SUŠP, Zahradní ul. Matouš Fiala
56
24
22
6
28
14
48
18
Review
základní 3. kolo 13269
SKB Česká Třebová
SŠB Pardubice
17. 10. 2021
09:00
hala VOŠ a SŠ Matouš Fiala
39
41
14
8
18
20
29
35
Review
základní 3. kolo 13271
BK Skuteč
BK Ústí nad Orlicí
13. 11. 2021
09:00
městská hala, ČSA 1000 37
67
7
13
16
29
24
51
Review
základní 3. kolo 13267
Loko Trutnov "B"
BK NAPOS Vysoká n.L.
16. 10. 2021
09:30
3. ZŠ Bára Frintová
30
58
3
21
10
30
20
48
Review
základní 3. kolo 13270
SKB Česká Třebová
SŠB Pardubice
17. 10. 2021
10:45
hala VOŠ a SŠ Matouš Fiala
34
65
11
13
20
29
26
51
Review
základní 3. kolo 13272
BK Skuteč
BK Ústí nad Orlicí
13. 11. 2021
10:45
městská hala, ČSA 1000
54
40
14
10
22
21
36
34
Review
základní 3. kolo 13268
Loko Trutnov "B"
BK NAPOS Vysoká n.L.
16. 10. 2021
11:30
3. ZŠ Bára Frintová
25
58
8
16
14
28
21
42
Review
základní 3. kolo 13273
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
SK Týniště nad Orlicí
16. 10. 2021
13:30
Kotlina Lucie Dubnová
Adéla Krajcigrová
71
46
16
12
29
19
51
31
Review
základní 3. kolo 13274
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
SK Týniště nad Orlicí
16. 10. 2021
15:15
Kotlina Adéla Krajcigrová
Lucie Dubnová
98
66
24
12
48
34
72
48
Review
základní 4. kolo 13275
BK NAPOS Vysoká n.L.
SK Týniště nad Orlicí
6. 11. 2021
09:00
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
45
46
9
18
20
36
33
38
Review
základní 4. kolo 13279
SŠB Pardubice
BK Skuteč
6. 11. 2021
09:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
41
40
10
6
20
14
32
26
Review
základní 4. kolo 13281
Loko Trutnov "B"
SKB Česká Třebová
6. 11. 2021
09:30
3. ZŠ 37
52
9
16
22
24
32
42
Review
základní 4. kolo 13276
BK NAPOS Vysoká n.L.
SK Týniště nad Orlicí
6. 11. 2021
10:45
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
27
64
6
14
19
38
23
48
Review
základní 4. kolo 13280
SŠB Pardubice
BK Skuteč
6. 11. 2021
11:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
35
44
4
11
25
18
31
23
Review
základní 4. kolo 13282
Loko Trutnov "B"
SKB Česká Třebová
6. 11. 2021
11:30
3. ZŠ 38
54
14
9
16
30
31
47
Review
základní 4. kolo 13277
BK Ústí nad Orlicí
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
7. 11. 2021
15:00
Hala SUŠP, Zahradní ul. Matouš Jelínek
Matouš Fiala
39
37
11
11
22
22
32
29
Review
základní 4. kolo 13278
BK Ústí nad Orlicí
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
7. 11. 2021
16:45
Hala SUŠP, Zahradní ul. Matouš Fiala
Matouš Jelínek
58
46
16
8
31
20
43
32
Review
základní 5. kolo 13285
BK Skuteč
Loko Trutnov "B"
20. 11. 2021
09:00
městská hala, ČSA 1000
56
25
14
7
28
12
44
16
Review
základní 5. kolo 13287
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
SŠB Pardubice
20. 11. 2021
09:00
Kotlina Tomáš Duben
Adéla Krajcigrová
65
23
20
8
39
11
55
19
Review
základní 5. kolo 13286
BK Skuteč
Loko Trutnov "B"
20. 11. 2021
10:45
městská hala, ČSA 1000
63
29
13
9
35
15
53
22
Review
základní 5. kolo 13288
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
SŠB Pardubice
20. 11. 2021
11:00
Kotlina Adéla Krajcigrová
Tomáš Duben
83
27
22
9
44
15
62
21
Review
základní 5. kolo 13283
SKB Česká Třebová
BK NAPOS Vysoká n.L.
31. 3. 2022
16:00
hala VOŠ a SŠ Matouš Jelínek
Matouš Fiala
33
52
9
11
15
25
29
38
Review
základní 5. kolo 13289
SK Týniště nad Orlicí
BK Ústí nad Orlicí
17. 12. 2021
16:30
hala U dubu Marek Kohout
44
88
8
25
20
48
35
75
Review
základní 5. kolo 13284
SKB Česká Třebová
BK NAPOS Vysoká n.L.
31. 3. 2022
18:00
hala VOŠ a SŠ Matouš Fiala
Matouš Jelínek
37
53
8
10
17
31
33
41
Review
základní 5. kolo 13290
SK Týniště nad Orlicí
BK Ústí nad Orlicí
17. 12. 2021
18:15
hala U dubu Marek Kohout
44
64
12
12
26
25
32
50
Review
základní 6. kolo 13293
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
10. 4. 2022
09:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
62
53
14
10
22
28
46
48
Review
základní 6. kolo 13297
SKB Česká Třebová
BK Skuteč
5. 12. 2021
09:00
hala VOŠ a SŠ Matouš Jelínek
Matouš Fiala
34
46
12
9
22
18
26
28
Review
základní 6. kolo 13295
Loko Trutnov "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
4. 12. 2021
09:30
3. ZŠ Bára Frintová
22
51
2
14
6
26
9
42
Review
základní 6. kolo 13298
SKB Česká Třebová
BK Skuteč
5. 12. 2021
10:45
hala VOŠ a SŠ Matouš Fiala
Matouš Jelínek
34
51
2
18
16
28
24
35
Review
základní 6. kolo 13294
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
10. 4. 2022
11:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
67
39
17
16
30
22
49
29
Review
základní 6. kolo 13296
Loko Trutnov "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
4. 12. 2021
11:30
3. ZŠ Bára Frintová
20
60
6
12
8
31
16
45
Review
základní 6. kolo 13291
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Ústí nad Orlicí
3. 2. 2022
16:00
SH Vysoká nad Labem
46
35
14
4
24
12
38
19
Review
základní 6. kolo 13292
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Ústí nad Orlicí
3. 2. 2022
17:30
SH Vysoká nad Labem
64
41
17
7
31
19
46
32
Review
základní 7. kolo 13299
BK Skuteč
BK NAPOS Vysoká n.L.
13. 3. 2022
09:00
městská hala, ČSA 1000
59
46
14
12
23
27
47
34
Review
základní 7. kolo 13305
BK Ústí nad Orlicí
SŠB Pardubice
19. 12. 2021
09:00
Hala SUŠP, Zahradní ul. Matouš Fiala
Jan Kubeš
77
45
10
9
32
17
52
31
Review
základní 7. kolo 13301
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
SKB Česká Třebová
18. 12. 2021
10:00
Kotlina Tomáš Duben
61
34
22
5
35
12
47
23
Review
základní 7. kolo 13303
SK Týniště nad Orlicí
Loko Trutnov "B"
18. 12. 2021
10:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
80
19
18
2
44
6
64
12
Review
základní 7. kolo 13300
BK Skuteč
BK NAPOS Vysoká n.L.
13. 3. 2022
10:45
městská hala, ČSA 1000
45
30
6
8
19
16
31
22
Review
základní 7. kolo 13306
BK Ústí nad Orlicí
SŠB Pardubice
19. 12. 2021
10:45
Hala SUŠP, Zahradní ul. Jan Kubeš
Matouš Fiala
67
48
14
14
32
22
51
30
Review
základní 7. kolo 13302
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
SKB Česká Třebová
18. 12. 2021
12:00
Kotlina Tomáš Duben
66
46
21
7
46
16
51
26
Review
základní 7. kolo 13304
SK Týniště nad Orlicí
Loko Trutnov "B"
18. 12. 2021
12:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
86
31
17
0
35
9
64
17
Review
základní 8. kolo 13313
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
BK Skuteč
5. 3. 2022
09:30
Kotlina Tomáš Duben
Adéla Krajcigrová
37
45
10
7
20
21
29
31
Review
základní 8. kolo 13309
BK Ústí nad Orlicí
Loko Trutnov "B"
24. 4. 2022
10:00
Hala SUŠP, Zahradní ul. Ivan Jetmar
79
34
24
6
39
18
55
22
Review
základní 8. kolo 13311
SK Týniště nad Orlicí
SKB Česká Třebová
15. 1. 2022
10:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
89
38
32
11
51
16
76
33
Review
základní 8. kolo 13314
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
BK Skuteč
5. 3. 2022
11:00
Kotlina Adéla Krajcigrová
Tomáš Duben
41
32
10
8
16
13
32
26
Review
základní 8. kolo 13310
BK Ústí nad Orlicí
Loko Trutnov "B"
24. 4. 2022
11:45
Hala SUŠP, Zahradní ul. Ivan Jetmar
69
31
18
5
42
10
52
27
Review
základní 8. kolo 13312
SK Týniště nad Orlicí
SKB Česká Třebová
15. 1. 2022
12:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
83
44
30
0
49
12
61
30
Review
základní 8. kolo 13307
BK NAPOS Vysoká n.L.
SŠB Pardubice
13. 1. 2022
16:00
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
48
52
17
15
25
27
33
43
Review
základní 8. kolo 13308
BK NAPOS Vysoká n.L.
SŠB Pardubice
13. 1. 2022
17:45
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
37
61
14
16
22
30
27
49
Review
základní 9. kolo 13315
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
BK NAPOS Vysoká n.L.
29. 1. 2022
09:00
Kotlina Lucie Dubnová
Tomáš Duben
51
62
10
12
22
31
38
47
Review
základní 9. kolo 13317
BK Skuteč
SK Týniště nad Orlicí
23. 4. 2022
09:00
městská hala, ČSA 1000
41
37
10
13
19
17
27
31
Review
základní 9. kolo 13319
SKB Česká Třebová
BK Ústí nad Orlicí
29. 1. 2022
09:00
hala VOŠ a SŠ Matouš Fiala
42
48
8
11
20
25
28
38
Review
základní 9. kolo 13316
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
BK NAPOS Vysoká n.L.
29. 1. 2022
10:30
Kotlina Tomáš Duben
Lucie Dubnová
50
64
14
12
24
31
36
47
Review
základní 9. kolo 13320
SKB Česká Třebová
BK Ústí nad Orlicí
29. 1. 2022
10:30
hala VOŠ a SŠ Matouš Fiala
57
52
14
7
35
21
44
37
Review
základní 9. kolo 13318
BK Skuteč
SK Týniště nad Orlicí
23. 4. 2022
10:45
městská hala, ČSA 1000 53
55
8
13
23
28
39
30
47
47
Review
základní 9. kolo 13321
Loko Trutnov "B"
SŠB Pardubice
13. 3. 2022
11:45
3. ZŠ Bára Frintová
30
87
8
30
14
50
18
71
Review
základní 9. kolo 13322
Loko Trutnov "B"
SŠB Pardubice
13. 3. 2022
13:45
3. ZŠ Bára Frintová
19
91
8
31
12
52
17
69
Review
základní 10. kolo 13323
BK NAPOS Vysoká n.L.
Loko Trutnov "B"
12. 2. 2022
09:00
SH Vysoká nad Labem Jaroslav Kolář
97
33
28
6
50
17
68
23
Review
základní 10. kolo 13325
SŠB Pardubice
SKB Česká Třebová
13. 2. 2022
09:00
SH ZŠ Studánka Matěj Pletánek
Jakub Šrámek
50
40
11
10
23
20
35
30
Review
základní 10. kolo 13327
BK Ústí nad Orlicí
BK Skuteč
10. 4. 2022
09:00
Hala SUŠP, Zahradní ul. Ivan Jetmar
Matěj Sádovský
40
33
6
13
12
21
27
31
Review
základní 10. kolo 13324
BK NAPOS Vysoká n.L.
Loko Trutnov "B"
12. 2. 2022
10:45
SH Vysoká nad Labem Jaroslav Kolář
85
25
16
1
45
12
64
19
Review
základní 10. kolo 13328
BK Ústí nad Orlicí
BK Skuteč
10. 4. 2022
10:45
Hala SUŠP, Zahradní ul. Ivan Jetmar
Matěj Sádovský
36
50
10
14
20
24
22
40
Review
základní 10. kolo 13326
SŠB Pardubice
SKB Česká Třebová
13. 2. 2022
11:00
SH ZŠ Studánka Jakub Šrámek
Matěj Pletánek
41
39
10
6
18
18
30
26
Review
základní 10. kolo 13329
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
11. 3. 2022
16:30
hala U dubu Marek Kohout
61
65
15
17
35
32
51
50
Review
základní 10. kolo 13330
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
11. 3. 2022
18:15
hala U dubu Marek Kohout
37
79
6
27
11
48
24
57
Review
základní 11. kolo 13335
BK Skuteč
SŠB Pardubice
26. 2. 2022
09:00
městská hala, ČSA 1000 42
45
11
16
17
27
32
38
Review
základní 11. kolo 13331
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
26. 2. 2022
09:30
hala U dubu Marek Kohout
57
91
11
23
29
47
43
74
Review
základní 11. kolo 13333
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
BK Ústí nad Orlicí
26. 2. 2022
10:00
Kotlina Jan Krajcigr
Lucie Dubnová
50
66
10
18
28
42
37
56
Review
základní 11. kolo 13337
SKB Česká Třebová
Loko Trutnov "B"
3. 4. 2022
10:00
hala VOŠ a SŠ Matouš Jelínek
Matouš Fiala
46
33
12
3
30
17
42
23
Review
základní 11. kolo 13336
BK Skuteč
SŠB Pardubice
26. 2. 2022
10:45
městská hala, ČSA 1000
57
40
12
10
30
24
46
30
Review
základní 11. kolo 13332
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
26. 2. 2022
11:30
hala U dubu Jaroslav Kolář
62
64
13
21
25
40
44
53
Review
základní 11. kolo 13334
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
BK Ústí nad Orlicí
26. 2. 2022
12:00
Kotlina Lucie Dubnová
Jan Krajcigr
60
55
15
15
35
32
50
44
Review
základní 11. kolo 13338
SKB Česká Třebová
Loko Trutnov "B"
3. 4. 2022
12:00
hala VOŠ a SŠ Matouš Fiala
Matouš Jelínek
42
47
17
13
27
24
31
36
Review
základní 12. kolo 13343
SŠB Pardubice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
19. 3. 2022
09:00
SH ZŠ Studánka Matěj Pletánek
David Schmidt
32
47
10
14
20
19
22
34
Review
základní 12. kolo 13341
Loko Trutnov "B"
BK Skuteč
19. 3. 2022
09:30
3. ZŠ Petr Jiříček
38
42
6
8
18
17
28
33
Review
základní 12. kolo 13344
SŠB Pardubice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
19. 3. 2022
11:00
SH ZŠ Studánka David Schmidt
Matěj Pletánek
26
51
4
14
11
27
22
41
Review
základní 12. kolo 13345
BK Ústí nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
19. 3. 2022
11:00
Hala SUŠP, Zahradní ul. 60
63
26
20
39
39
54
49
Review
základní 12. kolo 13342
Loko Trutnov "B"
BK Skuteč
19. 3. 2022
11:30
3. ZŠ Petr Jiříček
27
51
3
18
7
34
16
44
Review
základní 12. kolo 13346
BK Ústí nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
19. 3. 2022
12:45
Hala SUŠP, Zahradní ul. 72
73
16
17
28
37
44
56
Review
základní 12. kolo 13339
BK NAPOS Vysoká n.L.
SKB Česká Třebová
17. 3. 2022
16:00
SH Vysoká nad Labem
75
35
26
3
34
17
59
25
Review
základní 12. kolo 13340
BK NAPOS Vysoká n.L.
SKB Česká Třebová
17. 3. 2022
17:45
SH Vysoká nad Labem
69
40
19
9
43
22
57
30
Review
základní 13. kolo 13347
BK Ústí nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
9. 4. 2022
09:00
Hala SUŠP, Zahradní ul. Ivan Jetmar
Martin Lebeda
42
32
10
7
18
12
28
22
Review
základní 13. kolo 13353
BK Skuteč
SKB Česká Třebová
9. 4. 2022
09:00
městská hala, ČSA 1000
62
32
12
7
28
19
50
23
Review
základní 13. kolo 13349
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice
9. 4. 2022
10:00
hala U dubu Marek Kohout
58
70
16
18
30
38
45
50
Review
základní 13. kolo 13348
BK Ústí nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
9. 4. 2022
10:45
Hala SUŠP, Zahradní ul. Ivan Jetmar
Martin Lebeda
49
38
10
8
21
14
37
24
Review
základní 13. kolo 13354
BK Skuteč
SKB Česká Třebová
9. 4. 2022
10:45
městská hala, ČSA 1000
50
31
13
9
25
19
41
23
Review
základní 13. kolo 13350
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice
9. 4. 2022
12:00
hala U dubu Marek Kohout
83
52
24
12
43
30
64
40
Review
základní 13. kolo 13351
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
Loko Trutnov "B"
1. 5. 2022
12:30
Kotlina Lucie Dubnová
Adéla Krajcigrová
79
19
24
3
43
7
57
11
Review
základní 13. kolo 13352
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
Loko Trutnov "B"
1. 5. 2022
14:30
Kotlina Adéla Krajcigrová
Lucie Dubnová
108
14
26
4
53
6
76
10
Review
základní 14. kolo 13357
SKB Česká Třebová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
30. 4. 2022
09:00
hala VOŠ a SŠ Milan Jaroš
34
68
11
14
17
31
21
49
Review
základní 14. kolo 13361
SŠB Pardubice
BK Ústí nad Orlicí
30. 4. 2022
09:00
SH ZŠ Studánka Jakub Šrámek
Eva Nývltová
42
41
8
19
12
27
29
31
Review
základní 14. kolo 13359
Loko Trutnov "B"
SK Týniště nad Orlicí
30. 4. 2022
09:30
3. ZŠ Bára Frintová
Petr Jiříček
14
80
8
20
12
40
12
62
Review
základní 14. kolo 13355
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Skuteč
30. 4. 2022
10:00
SH Vysoká nad Labem Michal Bělka
Tomáš Polda
48
36
6
12
18
24
26
31
Review
základní 14. kolo 13358
SKB Česká Třebová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval
30. 4. 2022
10:30
hala VOŠ a SŠ Milan Jaroš
30
81
7
27
23
47
28
65
Review
základní 14. kolo 13362
SŠB Pardubice
BK Ústí nad Orlicí
30. 4. 2022
11:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
Jakub Šrámek
39
45
11
7
20
26
30
33
Review
základní 14. kolo 13360
Loko Trutnov "B"
SK Týniště nad Orlicí
30. 4. 2022
11:30
3. ZŠ Petr Jiříček
Bára Frintová
17
76
0
22
2
45
4
59
Review
základní 14. kolo 13356
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Skuteč
30. 4. 2022
11:45
SH Vysoká nad Labem Tomáš Polda
Michal Bělka
59
43
18
10
31
20
43
29
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jan Blaško BK Ústí nad Orlicí 13 30 1.0 18.4 8.4 0.1 1.2/3.9 31.0 2.3
Jindřich Pišl SK Týniště nad Orlicí 13 28 1.0 16.6 7.9 0.1 0.6/1.3 0.0* 1.4
Aleš Baloun BK Skuteč 14 28 1.0 15.9 7.3 0.1 1.0/2.5 40.8 2.7
Tomáš Dalecký BK NAPOS Vysoká n.L 12 28 1.0 15.1 6.9 0.0 1.3/4.3 30.8 1.9
Dominik Škrabánek SKB Česká Třebová 12 30 1.0 12.8 5.7 0.0 1.3/3.8 33.0 1.5
Natálie Kolářová SK Týniště nad Orlicí 13 23 1.0 14.3 6.6 0.0 1.1/2.3 46.3 1.5
Štěpán Lebeda BK Ústí nad Orlicí 12 24 1.0 13.6 6.3 0.2 0.6/3.8 16.3 1.4
David Capko BK NAPOS Vysoká n.L 13 22 1.0 13.7 6.5 0.0 0.7/2.1 34.8 1.1
11 Hynek Hlaváč TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 14 25 1.0 11.2 5.4 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.2
Adéla Studničková SŠB Pardubice 13 26 1.0 10.5 4.8 0.1 0.5/1.7 0.0* 2.0
15 Karolína Balounová TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 30 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/3.4 29.4 2.1
Patrik Česák BK NAPOS Vysoká n.L 13 26 1.0 10.1 4.7 0.0 0.6/2.0 30.8 1.7
Adam Bohuslav SK Týniště nad Orlicí 14 26 1.0 10.0 4.7 0.0 0.5/1.8 0.0* 0.9
Jiří Brič SK Týniště nad Orlicí 13 23 1.0 11.3 5.0 0.1 1.0/2.3 41.5 1.9
18 Marie Černíková TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 28 1.0 9.2 4.4 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.5
Matyáš Hřebík BK Skuteč 12 26 1.0 9.9 4.7 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.7
Lucie Lavičková BK Ústí nad Orlicí 13 20 1.0 12.5 6.0 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.1
Ondřej Mikolecký SKB Česká Třebová 13 26 1.0 9.2 4.3 0.0 0.5/1.4 0.0* 2.2
5 Adam Karas TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 28 1.0 7.9 3.8 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.6
Nikola Kuřitková Loko Trutnov "B" 13 24 1.0 9.1 3.4 0.0 2.4/7.0 33.9 1.2
Filip Zelenka BK Skuteč 12 26 1.0 8.2 4.0 0.0 0.3/1.7 0.0* 2.0
13 Valerie Suchnová TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 28 1.0 7.5 3.3 0.0 0.9/3.4 25.5 1.5
Matyáš Peterka SKB Česká Třebová 11 24 1.0 8.4 3.8 0.0 0.8/2.5 32.8 1.6
Štěpán Urválek SŠB Pardubice 13 22 1.0 9.0 4.2 0.0 0.5/2.0 22.2 1.5
Ema Zabranská BK Ústí nad Orlicí 14 28 1.0 6.7 3.3 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.8
Vojtěch Voženílek SŠB Pardubice 13 22 1.0 7.7 3.6 0.0 0.5/2.3 23.5 2.5
Jan Novotný BK NAPOS Vysoká n.L 13 16 1.0 10.3 4.6 0.1 0.9/2.4 39.5 2.3
Johana Blaško BK Ústí nad Orlicí 14 26 1.0 6.2 2.9 0.0 0.4/1.7 0.0* 0.8
Karolína Bydžovská SK Týniště nad Orlicí 13 25 1.0 6.0 2.6 0.0 0.9/2.6 33.3 1.6
Jakub Tucauer SŠB Pardubice 14 14 1.0 10.4 5.0 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.0
Kateřina Rozsívalová Loko Trutnov "B" 12 22 1.0 6.2 2.9 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.1
Aleš Myška BK Skuteč 13 30 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.7
Julie Skřivanová Loko Trutnov "B" 12 26 1.0 4.9 2.2 0.0 0.5/2.2 22.4 1.7
3 Tobiáš Poustka TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 12 28 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.6
Šárka Zástavová BK NAPOS Vysoká n.L 13 20 1.0 5.8 2.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.2
Marek Novák SK Týniště nad Orlicí 13 18 1.0 6.4 3.1 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.6
12 Šimon Rothbauer TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 24 1.0 4.7 2.2 0.0 0.3/1.5 0.0* 2.0
20 Valentina Apeltauer TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 27 1.0 4.1 1.9 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.4
Vojtěch Mareš SŠB Pardubice 12 16 1.0 6.9 3.1 0.0 0.8/2.6 29.3 0.8
Matouš Pecha BK NAPOS Vysoká n.L 12 24 1.0 4.1 2.0 0.0 0.2/1.1 0.0* 0.4
Karolína Brzybohatá BK Skuteč 13 30 1.0 3.3 1.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
Tobias Kapen Mulambo SŠB Pardubice 14 26 1.0 3.6 1.8 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.1
Tereza Libřická Loko Trutnov "B" 13 26 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/1.8 0.0* 0.8
Natálie Janišová SŠB Pardubice 12 22 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/1.4 0.0* 0.7
Valentina Folcová Loko Trutnov "B" 13 18 1.0 4.9 1.9 0.0 1.1/2.7 40.8 1.4
Jakub Auxt BK Ústí nad Orlicí 12 28 1.0 3.1 1.4 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.3
Veronika Chmelová BK NAPOS Vysoká n.L 13 22 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.8
Tomáš Mikolecký SKB Česká Třebová 13 26 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/1.4 0.0* 0.9
99 Anežka Slavíková TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 29 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Jakub Mráz SK Týniště nad Orlicí 13 20 1.0 3.5 1.6 0.0 0.4/1.7 0.0* 1.1
Dominik Rybička SKB Česká Třebová 13 16 1.0 4.3 1.8 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.3
Jiří Čebiš SKB Česká Třebová 13 19 1.0 3.6 1.7 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.2
Tomáš Kubec SŠB Pardubice 13 18 1.0 3.4 1.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Eliška Trojanová SŠB Pardubice 14 26 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.6
Vojtěch Šarman SK Týniště nad Orlicí 14 16 1.0 3.6 1.8 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.6
Tereza Melicharová SŠB Pardubice 12 20 1.0 2.9 1.4 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.9
Jakub Tomeš SK Týniště nad Orlicí 13 28 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.2
Eliška Sýkorová SŠB Pardubice 12 26 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.2
4 Filip Weber TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 26 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.8
9 Zdenek Ludvík TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 24 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/1.7 0.0* 1.9
Tereza Kratochvílová BK NAPOS Vysoká n.L 13 18 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.6
Tomáš Haas SŠB Pardubice 13 16 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.7
Marie Turečková Loko Trutnov "B" 13 16 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/2.0 21.9 2.1
Michaela Beránková BK Skuteč 14 22 1.0 2.1 1.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.3
Jiří Peterka BK Skuteč 12 28 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.6
Lucie Záhorková BK Skuteč 13 26 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.9
Matěj Kropáč SŠB Pardubice 13 22 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.2
Eleanor Slavíčková BK NAPOS Vysoká n.L 13 22 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Pavel Samek BK NAPOS Vysoká n.L 11 28 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
Michal Ivanovici SKB Česká Třebová 12 20 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.3
96 Matěj Doležálek TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 30 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.2
Vojtěch Uličný BK Skuteč 12 30 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Jan Tuček BK NAPOS Vysoká n.L 13 24 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Natálie Sotonová BK Skuteč 13 12 1.0 2.6 1.2 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.8
Klára Fialová SK Týniště nad Orlicí 12 17 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.5
Matěj Musil BK Ústí nad Orlicí 14 12 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Altová BK Skuteč 14 12 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.9
Barbora Svojanovská BK Ústí nad Orlicí 13 12 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/1.0 0.0* 0.4
Anna Doubková Loko Trutnov "B" 13 20 1.0 1.2 0.5 0.0 0.3/1.7 0.0* 1.2
Pavlína Rozsívalová Loko Trutnov "B" 13 4 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.5
Lukáš Maličký BK Ústí nad Orlicí 12 24 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.1
Jan Rada BK Ústí nad Orlicí 12 24 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.6
Adéla Dostálová SK Týniště nad Orlicí 11 27 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Miloslav Pirkl BK Ústí nad Orlicí 13 26 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.6
Kristýna Smolová SKB Česká Třebová 13 18 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
Antonín Uhlíř SŠB Pardubice 12 4 1.0 4.5 2.3 0.0 0.0/1.3 0.0* 1.5
David Shihata SK Týniště nad Orlicí 12 12 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Anna Malá Loko Trutnov "B" 10 15 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.5
Eliška Samková BK NAPOS Vysoká n.L 13 16 1.0 0.9 0.4 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.7
Šimon Vyčítal BK Skuteč 10 23 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Nela Doskočilová SK Týniště nad Orlicí 12 21 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.6
Ema Vodehnalová BK NAPOS Vysoká n.L 11 14 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.2
Valentýna Marčíková SK Týniště nad Orlicí 13 8 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Tereza Štěpánová SK Týniště nad Orlicí 12 11 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.3
Viktorie Šmídová SKB Česká Třebová 13 19 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Pavlína Kuželová Loko Trutnov "B" 12 16 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/1.1 0.0* 1.3
Radim Pecháček SKB Česká Třebová 11 28 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.9
David Kaválek BK Ústí nad Orlicí 13 20 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.5
Mariana Prokůpková Loko Trutnov "B" 11 13 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/1.2 0.0* 1.5
Eliška Růžičková SŠB Pardubice 12 13 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.1
77 Alžběta Gruberová TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 12 20 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
78 Anna Černíková TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 12 26 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Markéta Balánová Loko Trutnov "B" 11 6 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.2
Aleš Zahálka BK Ústí nad Orlicí 13 10 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Lukáš Fišer BK Ústí nad Orlicí 12 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Jan Jakub Felix SK Týniště nad Orlicí 11 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.8
Lucie Trejbalová Loko Trutnov "B" 11 8 1.0 0.5 0.1 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.5
Viktorie Braunová Loko Trutnov "B" 12 20 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Adam Cingroš BK NAPOS Vysoká n.L 11 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Vomáčková BK NAPOS Vysoká n.L 12 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Klára Kolářová BK Ústí nad Orlicí 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Vála TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 9 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.9 0.0* 0.7
Ladislav Matějka SK Týniště nad Orlicí 13 9 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.3
Natálie Báchorová SKB Česká Třebová 13 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Koffer SŠB Pardubice 12 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Tobiška BK Ústí nad Orlicí 12 6 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Kateřina Lužová BK NAPOS Vysoká n.L 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Juhászová BK NAPOS Vysoká n.L 11 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
Ella Rothanzlová SŠB Pardubice 12 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Zelený BK NAPOS Vysoká n.L 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Sára Hartmannová BK NAPOS Vysoká n.L 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Macháčková BK NAPOS Vysoká n.L 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanessa Ardeltová SŠB Pardubice 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanesa Macháčková BK NAPOS Vysoká n.L 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Dostál SŠB Pardubice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Charvát TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Nikola Jouklová TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 14 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Alena Schovancová SKB Česká Třebová 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Beneda SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Drbal SŠB Pardubice 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Kůrka SŠB Pardubice 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tomáš Stýskala BK Ústí nad Orlicí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Zaňka SK Týniště nad Orlicí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
William Motl SKB Česká Třebová 9 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
Daniel Gruncl SK Týniště nad Orlicí 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Květa Svobodová SŠB Pardubice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikolas Seňko BK NAPOS Vysoká n.L 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kovář SŠB Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Morávek BK Ústí nad Orlicí 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jana Krall BK Ústí nad Orlicí 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Fusek BK NAPOS Vysoká n.L 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicolas Dvořák SKB Česká Třebová 13 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Adéla Adamušková BK NAPOS Vysoká n.L 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Ripka BK Ústí nad Orlicí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Samková BK NAPOS Vysoká n.L 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lenka Komůrková Loko Trutnov "B" 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Brzobohatá SŠB Pardubice 13 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Dočekalová SŠB Pardubice 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nella Janečková BK Skuteč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Hodek BK Ústí nad Orlicí 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Ženka SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Apolena Fraňková Loko Trutnov "B" 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Barvík SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Brič SK Týniště nad Orlicí 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucas Michael Barnes BK Ústí nad Orlicí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valerie Čiháková BK NAPOS Vysoká n.L 11 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
Vojtěch Otava SK Týniště nad Orlicí 10 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Ondřej Shejbal BK Ústí nad Orlicí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mazura SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Maixner BK Ústí nad Orlicí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kunt BK NAPOS Vysoká n.L 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Novák SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Mikeska BK NAPOS Vysoká n.L 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Dobruský BK Ústí nad Orlicí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bryška BK Ústí nad Orlicí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Částek BK NAPOS Vysoká n.L 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sophia Kűnzlová Loko Trutnov "B" 12 17 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.4
Kristýna Novotná Loko Trutnov "B" 13 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Komůrková Loko Trutnov "B" 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Večeřa BK Ústí nad Orlicí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Diblík BK Ústí nad Orlicí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Kočí BK Ústí nad Orlicí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Yelyzaveta Kalmuk BK NAPOS Vysoká n.L 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Sádovský SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Tichý BK Ústí nad Orlicí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Slabý SŠB Pardubice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hanuš BK Ústí nad Orlicí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Samková BK NAPOS Vysoká n.L 10 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Lexmanová BK NAPOS Vysoká n.L 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rosa Schubertová Loko Trutnov "B" 11 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Simona Hillerová Loko Trutnov "B" 13 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojta Šidlák TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Horká BK NAPOS Vysoká n.L 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Sedílek BK NAPOS Vysoká n.L 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dorota Albrechtová Loko Trutnov "B" 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Picka SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Dostál BK Ústí nad Orlicí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Vladyková Loko Trutnov "B" 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Krupička SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Lorencová Loko Trutnov "B" 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Škoda SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Jan Blaško BK Ústí nad Orlicí 13 44 22 2 9 5
Jindřich Pišl SK Týniště nad Orlicí 13 34 17 2 4 4
Aleš Baloun BK Skuteč 14 22 11 1 4 5
Tomáš Dalecký BK NAPOS Vysoká n.L 12 28 12 0 4 5
Dominik Škrabánek SKB Česká Třebová 12 25 12 1 6 4
Natálie Kolářová SK Týniště nad Orlicí 13 28 13 1 4 5
Štěpán Lebeda BK Ústí nad Orlicí 12 26 13 2 3 4
David Capko BK NAPOS Vysoká n.L 13 28 14 0 4 4
11 Hynek Hlaváč TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 14 24 12 0 2 5
Adéla Studničková SŠB Pardubice 13 22 10 1 2 5
15 Karolína Balounová TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 18 9 0 6 4
Patrik Česák BK NAPOS Vysoká n.L 13 19 9 1 5 4
Adam Bohuslav SK Týniště nad Orlicí 14 20 9 1 2 4
Jiří Brič SK Týniště nad Orlicí 13 23 10 2 3 5
18 Marie Černíková TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 20 10 0 2 5
Matyáš Hřebík BK Skuteč 12 25 12 0 2 5
Lucie Lavičková BK Ústí nad Orlicí 13 30 15 0 2 4
Ondřej Mikolecký SKB Česká Třebová 13 17 8 0 2 5
5 Adam Karas TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 26 13 0 2 3
Nikola Kuřitková Loko Trutnov "B" 13 18 7 0 6 3
Filip Zelenka BK Skuteč 12 18 9 0 2 4
13 Valerie Suchnová TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 17 7 0 3 4
Matyáš Peterka SKB Česká Třebová 11 29 12 0 5 4
Štěpán Urválek SŠB Pardubice 13 24 11 1 3 5
Ema Zabranská BK Ústí nad Orlicí 14 16 8 0 1 3
Vojtěch Voženílek SŠB Pardubice 13 28 13 0 2 5
Jan Novotný BK NAPOS Vysoká n.L 13 18 9 1 4 4
Johana Blaško BK Ústí nad Orlicí 14 15 7 0 2 5
Karolína Bydžovská SK Týniště nad Orlicí 13 24 12 0 6 9
Jakub Tucauer SŠB Pardubice 14 23 11 0 2 3
Kateřina Rozsívalová Loko Trutnov "B" 12 14 6 0 2 3
Aleš Myška BK Skuteč 13 16 8 0 2 5
Julie Skřivanová Loko Trutnov "B" 12 15 7 0 3 5
3 Tobiáš Poustka TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 12 14 7 0 2 4
Šárka Zástavová BK NAPOS Vysoká n.L 13 15 7 0 1 1
Marek Novák SK Týniště nad Orlicí 13 22 10 0 2 4
12 Šimon Rothbauer TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 10 5 0 2 5
20 Valentina Apeltauer TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 16 8 0 2 5
Vojtěch Mareš SŠB Pardubice 12 15 7 0 3 3
Matouš Pecha BK NAPOS Vysoká n.L 12 15 7 0 2 3
Karolína Brzybohatá BK Skuteč 13 10 5 0 2 4
Tobias Kapen Mulambo SŠB Pardubice 14 18 9 0 1 1
Tereza Libřická Loko Trutnov "B" 13 12 6 0 2 3
Natálie Janišová SŠB Pardubice 12 12 6 0 2 3
Valentina Folcová Loko Trutnov "B" 13 13 6 0 5 5
Jakub Auxt BK Ústí nad Orlicí 12 10 5 1 2 5
Veronika Chmelová BK NAPOS Vysoká n.L 13 15 7 0 1 4
Tomáš Mikolecký SKB Česká Třebová 13 10 5 0 2 4
99 Anežka Slavíková TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 11 5 0 2 3
Jakub Mráz SK Týniště nad Orlicí 13 9 4 0 3 2
Dominik Rybička SKB Česká Třebová 13 11 5 0 5 4
Jiří Čebiš SKB Česká Třebová 13 8 4 0 1 4
Tomáš Kubec SŠB Pardubice 13 13 6 0 1 3
Eliška Trojanová SŠB Pardubice 14 8 4 0 1 5
Vojtěch Šarman SK Týniště nad Orlicí 14 11 5 0 1 3
Tereza Melicharová SŠB Pardubice 12 8 4 0 3 5
Jakub Tomeš SK Týniště nad Orlicí 13 9 4 0 3 4
Eliška Sýkorová SŠB Pardubice 12 9 4 0 2 4
4 Filip Weber TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 10 5 0 1 5
9 Zdenek Ludvík TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 9 4 0 2 5
Tereza Kratochvílová BK NAPOS Vysoká n.L 13 8 4 0 2 2
Tomáš Haas SŠB Pardubice 13 11 5 0 1 2
Marie Turečková Loko Trutnov "B" 13 11 5 0 1 5
Michaela Beránková BK Skuteč 14 10 5 0 0 3
Jiří Peterka BK Skuteč 12 6 3 0 1 5
Lucie Záhorková BK Skuteč 13 8 4 0 1 3
Matěj Kropáč SŠB Pardubice 13 6 3 0 0 4
Eleanor Slavíčková BK NAPOS Vysoká n.L 13 6 3 0 1 2
Pavel Samek BK NAPOS Vysoká n.L 11 5 2 0 2 4
Michal Ivanovici SKB Česká Třebová 12 14 7 0 1 5
96 Matěj Doležálek TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 6 3 0 2 2
Vojtěch Uličný BK Skuteč 12 10 5 0 2 5
Jan Tuček BK NAPOS Vysoká n.L 13 4 2 0 1 2
Natálie Sotonová BK Skuteč 13 8 4 0 2 2
Klára Fialová SK Týniště nad Orlicí 12 8 4 0 1 2
Matěj Musil BK Ústí nad Orlicí 14 8 4 0 0 0
Kristýna Altová BK Skuteč 14 6 3 0 0 5
Barbora Svojanovská BK Ústí nad Orlicí 13 6 3 0 1 1
Anna Doubková Loko Trutnov "B" 13 5