1. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
play-off čtvrtfinále 249
SK Slavia Praha
BASKET Brno U23
27. 3. 2022
19:00
Hala Slavie Eden Lukáš Hartig
Jan Musil
Martin Svoboda
Zdeněk Ringsmuth
101
76
21
11
44
28
71
51
Review
play-off čtvrtfinále 251
Sokol Písek Sršni
Snakes Ostrava
25. 3. 2022
19:00
Sportovní hala Sokol Veronika Vávrová
Ivo Melichárek
Roman Kejklíček
Petr Peška
101
62
24
15
51
33
75
49
Review
play-off čtvrtfinále 252
BC Nový Jičín
Slavoj BK Litoměřice
25. 3. 2022
19:00
SH Krytý bazén Ivor Matějek
Tomáš Holubek
Jonáš Kavan
Oldřich Sládek 75
81
7
22
28
36
48
60
Review
play-off čtvrtfinále 250
Tuři Svitavy
BK Levharti Chomutov
25. 3. 2022
20:00
SH Na Střelnici Petr Hruša
Vlastimil Kurz
Jan Renc
Jakub Kmošek
86
70
16
17
35
40
60
53
Review
play-off semifinále 270
SK Slavia Praha
BC Nový Jičín
8. 4. 2022
20:00
Hala Slavie Eden Jan Hošek
Matěj Záruba
Dominik Výborný
Zdeněk Ringsmuth
114
73
31
18
58
35
88
54
Review
play-off semifinále 271
Tuři Svitavy
Sokol Písek Sršni
8. 4. 2022
20:00
SH Na Střelnici Petr Hruša
Michal Scholze
Jakub Kremser
Jakub Kmošek
85
55
28
12
45
28
69
37
Review
play-off čtvrtfinále 256
Slavoj BK Litoměřice
BC Nový Jičín
27. 3. 2022
16:00
Hala 6. ZŠ Štěpán Pokorný
Matěj Záruba
Matěj Barták
Rudolf Výborný 62
70
17
18
30
36
44
53
Review
play-off semifinále 272
BC Nový Jičín
SK Slavia Praha
10. 4. 2022
16:00
SH Krytý bazén Vlastimil Kurz
Filip Dombrovský
Lenka Křičková
Zdeněk Latík 70
106
18
30
32
56
55
87
Review
play-off čtvrtfinále 255
Snakes Ostrava
Sokol Písek Sršni
27. 3. 2022
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Robin Petrák
Jan Hecl
Pavel Nehoda
Renáta Kašparová 65
105
14
25
40
51
49
83
Review
play-off čtvrtfinále 253
BASKET Brno U23
SK Slavia Praha
25. 3. 2022
17:30
Hala míč. sportů Kampus Petr Nejezchleb
Jan Kovář
Jakub Kremser
Jiří Süss 84
100
34
25
45
60
65
80
Review
play-off semifinále 273
Sokol Písek Sršni
Tuři Svitavy
10. 4. 2022
18:00
Sportovní hala Sokol Petr Blahout
Michal Perlík
Jan Musil
Petr Peška
88
82
28
20
44
46
71
68
Review
play-off čtvrtfinále 254
BK Levharti Chomutov
Tuři Svitavy
27. 3. 2022
18:30
Městská sportovní hala - velká Jan Jeřáb
Jan Hošek
Jaroslav Pazourek
Otakar Beneš 73
85
19
18
33
37
52
62
Review
play-off čtvrtfinále 257
SK Slavia Praha
BASKET Brno U23
30. 3. 2022
19:00
Hala Slavie Eden Petr Baudyš
Michal Perlík
Lucie Peterková
Otakar Beneš
111
65
29
9
55
32
83
47
Review
play-off čtvrtfinále 259
Sokol Písek Sršni
Snakes Ostrava
1. 4. 2022
19:00
Sportovní hala Sokol Rudolf Salvetr
Pavel Bohata
Dominik Výborný
Petr Buršík
111
65
28
21
53
35
89
48
Review
play-off čtvrtfinále 260
BC Nový Jičín
Slavoj BK Litoměřice
1. 4. 2022
19:00
SH Krytý bazén Lukáš Kapaňa
Michal Kubiš
Michal Kult
Zdeněk Valoušek
79
63
17
21
46
35
60
43
Review
play-off semifinále 275
Tuři Svitavy
Sokol Písek Sršni
13. 4. 2022
20:00
SH Na Střelnici Vlastimil Kurz
Petr Nejezchleb
Robin Petrák
Petr Reichl 85
92
17
20
40
44
54
74
Review
play-off čtvrtfinále 258
Tuři Svitavy
BK Levharti Chomutov
1. 4. 2022
20:00
SH Na Střelnici Kamil Karafiát
Michal Komprs
Lenka Křičková
Petr Reichl
90
76
28
21
48
38
67
58
Review
play-off čtvrtfinále 265
Slavoj BK Litoměřice
BC Nový Jičín
3. 4. 2022
16:00
Hala 6. ZŠ Jakub Kec
Tomáš Linhart
Jan Musil
Otakar Beneš
81
68
26
25
46
42
61
55
Review
play-off finále 277
Sokol Písek Sršni
SK Slavia Praha
24. 4. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol Petr Blahout
Štěpán Pokorný
Dominik Výborný
Zdeněk Ringsmuth 94
106
18
25
47
56
67
74
Review
play-off čtvrtfinále 269
BC Nový Jičín
Slavoj BK Litoměřice
6. 4. 2022
19:00
SH Krytý bazén Petr Nejezchleb
Ondřej Zatloukal
Jan Hecl
Renáta Kašparová
77
74
24
25
40
45
54
63
Review
play-off finále 276
SK Slavia Praha
Sokol Písek Sršni
22. 4. 2022
20:00
Hala Slavie Eden Rudolf Salvetr
Tomáš Linhart
Matěj Barták
Jiří Smetana 86
87
23
25
51
45
68
65
Review
play-off finále 278
SK Slavia Praha
Sokol Písek Sršni
27. 4. 2022
20:00
Hala Slavie Eden Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Kamil Karafiát
Rudolf Výborný
89
87
17
17
42
37
58
58
Review
Rozhodčí Z 1. 2. 3.
Zatloukal Ondřej 11 9 2 0
Záruba Matěj 7 4 3 0
Výborný Dominik 13 3 7 3
Vošahlík Marek 7 6 1 0
Vondráček Marek 7 7 0 0
Veis Martin 9 0 9 0
Vávrová Veronika 7 5 2 0
Ulrych Lukáš 6 5 1 0
Theodor Pavel 8 0 8 0
Škaroupka Michal 11 6 5 0
Šenk Pavel 5 0 5 0
Šafařík Michal 7 5 2 0
Sýkora Václav 8 1 7 0
Svoboda Martin 12 5 6 1
Svejkovský Ondřej 3 0 3 0
Scholzová Michaela 7 0 7 0
Scholze Michal 6 5 1 0
Salvetr Rudolf 8 8 0 0
Renc Jan 8 1 6 1
Pokorný Štěpán 10 8 2 0
Petrák Robin 14 9 4 1
Peterková Lucie 10 5 4 1
Perlík Michal 8 3 5 0
Pazourek Jaroslav 10 0 9 1
Nejezchleb Petr 14 12 2 0
Nehoda Pavel 12 3 8 1
Mynarčík Petr 8 0 8 0
Musil Jan 12 4 6 2
Melichárek Ivo 10 7 3 0
Matějek Ivor 4 4 0 0
Mašek Tomáš 10 1 9 0
Linhart Tomáš 6 4 2 0
Kurz Vlastimil 5 4 1 0
Kult Michal 8 0 7 1
Kučírek Martin 5 5 0 0
Kubiš Michal 13 12 1 0
Křičková Lenka 11 1 8 2
Kremser Jakub 12 0 10 2
Kovář Jan 10 3 7 0
Kovačovič Matej 4 3 1 0
Komprs Michal 9 7 2 0
Kocián Michal 6 0 6 0
Kejklíček Roman 9 0 8 1
Kec Jakub 6 6 0 0
Kavan Jonáš 9 0 8 1
Karafiát Kamil 13 12 0 1
Karabínová Natálie 5 0 5 0
Kapaňa Lukáš 9 9 0 0
Jeřáb Jan 7 6 1 0
Jedlička Jiří 4 3 1 0
Hruša Petr 3 3 0 0
Hošek Jan 11 8 3 0
Holubek Tomáš 11 6 5 0
Hendrych Jan 9 2 7 0
Hendrich Pavel 3 1 2 0
Hecl Jan 15 8 6 1
Hartig Lukáš 9 9 0 0
Fanta Jiří 7 1 6 0
Eisner Petr 8 2 6 0
Ďurana Antonín 4 0 4 0
Dombrovský Filip 11 8 3 0
Čížek Daniel 3 0 3 0
Bohata Pavel 8 4 4 0
Blahout Petr 8 8 0 0
Baudyš Petr 8 5 3 0
Barták Matěj 9 2 5 2
Barták Dominik 9 0 9 0
Baloun Jan 1 1 0 0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
Komisař N MIN AVG MAX o
Výborný Rudolf 36 6.000 7.556 9.000 0.685
Večeřa Pavel 6 6.000 6.917 7.500 0.534
Vávra Petr 38 7.000 7.658 9.000 0.415
Valoušek Zdeněk 33 6.000 7.485 8.000 0.529
Šikner Roman 2 7.500 7.750 8.000 0.250
Süss Jiří 31 6.000 7.177 8.000 0.629
Smetana Jiří 43 6.000 6.942 8.000 0.508
Sládek Oldřich 31 6.000 7.694 8.500 0.452
Ringsmuth Zdeněk 29 6.000 7.621 9.000 0.678
Reichl Petr 42 5.000 7.488 9.000 0.883
Peška Petr 44 7.000 8.023 9.000 0.488
Macela Miroslav 6 5.000 6.250 8.500 1.315
Latík Zdeněk 35 6.000 7.186 8.500 0.633
Kurucz Daniel 10 6.500 7.350 9.000 0.776
Kukla Jiří 20 7.000 7.475 8.500 0.402
Kmošek Jakub 38 5.500 7.487 9.000 0.739
Kašparová Renáta 34 3.500 7.294 9.000 1.112
Kapl Antonín 2 7.000 7.250 7.500 0.250
Hlaváček Pavel 10 7.000 7.350 8.000 0.320
Buršík Petr 27 7.000 7.704 8.500 0.340
Beneš Otakar 37 6.000 7.500 8.000 0.507
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře