Oblastní přebor

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižactvo U11
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Strakonice d 0 0 0
2. Tigers Č. Budějovice mix 0 0 0
3. Sokol Písek Sršni h 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Bára Mrázová BK Strakonice d 12 1
Vojtěch Kohout Tygři Borotín mix 12 1
Rosalie Čapková BK Strakonice d 7 1
Jan Mašek Sokol Písek Sršni h B 10 1
David Adamec Sokol Písek Sršni h B 10 1
Duc Manh Tran Sokol Písek Sršni h B 9 1
Ondřej Weinpold Tigers Č. Budějovice mix B 11 1
Matěj Rytíř BK Tábor h 10 1
Lukáš Půlpán BK Tábor h 10 1
Viktorie Gruzovská BK Strakonice d B 8 1
Barbora Kostková BK Strakonice d B 8 1
Ema Reisingerová BK Strakonice d B 7 1
David Šimek Tygři Borotín mix 11 1
Rudolf Vobruba Tygři Borotín mix 10 1
David Gröhling BK Tábor h 9 1
Vendula Kroužková Tygři Borotín mix 12 1
Petr Peclinovský Tygři Borotín mix 10 1
Šimon Kosík Tygři Borotín mix 11 1
Tereza Peršínová Tygři Borotín mix 11 1
Dominik Otradovec Tygři Borotín mix 11 1
Daniel Novotný Tygři Borotín mix 10 1
Václav Dušek Tygři Borotín mix 11 1
Naďa Gazdová Tygři Borotín mix 10 1
Lukáš Říha Sokol Písek Sršni h C 9 1
Václav Šturc Sokol Písek Sršni h C 9 1
Filip Gareis Sokol Písek Sršni h C 8 1
Kryštof Stránský Jiskra Humpolec mix 11 1
Marie Leiblová BK Tábor h 10 1
Matěj Starý Sokol Písek Sršni h C 8 1
Antonín Řebřina Sokol Písek Sršni h B 10 1
Stela Švihovcová BK Strakonice d 7 1
Liliana Maroušková BK Strakonice d 10 1
Klára Taschnerová BK Strakonice d 10 1
Václav Veger BK Tábor h 8 1
Štěpán Pavlík BK Tábor h 11 1
Vojtěch Břenda BK Tábor h 10 1
Adéla Bálková BK Strakonice d 8 1
Nikola Bálková BK Strakonice d 10 1
Jan Kadlec Sokol Písek Sršni h B 10 1
Vojtěch Černý Sokol Písek Sršni h B 10 1
Erik Janovský Sokol Písek Sršni h B 9 1
Marcus Hrubant Sokol Písek Sršni h B 9 1
Eliška Brabcová BK Strakonice d 8 1
Benjamin Koška Sokol Písek Sršni h B 10 1
Marek Tícha Sokol Písek Sršni h B 10 1
Jonáš Klement Sokol Písek Sršni h B 10 1
Václav Kalina Sokol Písek Sršni h B 9 1
William Beneš BK Tábor h 11 1
Tomáš Dulík BK Tábor h 11 1
Marek Terber BK Tábor h 11 1
Tereza Valíčková BK Strakonice d 10 1
Barbora Šefčíková BK Strakonice d 9 1
Kryštof Těhník BK Tábor h 10 1
Lukas Vaňo BK Tábor h 11 1
Václav Lapeš Sokol Písek Sršni h C 9 1
Jan Šmíd Sokol Písek Sršni h C 8 1
Alice Pešková BK Strakonice d 7 1
Jonáš Dygrýn Jiskra Humpolec mix 10 1
Eliška Vejrostová Jiskra Humpolec mix 10 1
Anna Krajíčková Jiskra Humpolec mix 11 1
Šimon Hrala Jiskra Humpolec mix 9 1
Petr Vilímovský Jiskra Humpolec mix 11 1
Bartoloměj Hřímal Jiskra Humpolec mix 10 1
Filip Bláha Jiskra Humpolec mix 9 1
Veronika Kubátová Jiskra Humpolec mix 11 1
Ondřej Pešta Jiskra Humpolec mix 7 1
Jindřich Vořechovský Jiskra Humpolec mix 8 1
Ema Vořechovská Jiskra Humpolec mix 11 1
Jan Mihulka Jiskra Humpolec mix 9 1
Jakub Šebesta Jiskra Humpolec mix 9 1
Lilian Dygrýnová Jiskra Humpolec mix 8 1
Klára Zronková Jiskra Humpolec mix 10 1
Hugo Brada BK Tábor h 10 1
Matyáš Chlubna BK Tábor h 11 1
Jakub Alt Jiskra Humpolec mix 8 1
David Casian Jiskra Humpolec mix 10 1
Jan Růžička Jiskra Humpolec mix 12 1
Aneta Balounová Jiskra Humpolec mix 9 1
Artur Šimon Jiskra Humpolec mix 9 1
Sára Sukdolová Tigers Č. Budějovice mix 11 1
Matyáš Vízner Tigers Č. Budějovice mix 10 1
Gabriela Kazbundová BK Strakonice d 9 1
Marek Damian Bruna Jiskra Humpolec mix 11 1
Filip Šimek Tygři Borotín mix 9 1
Tomáš Hynek Sokol Písek Sršni h C 9 1
Adam Grepl Tygři Borotín mix 10 1
Michal Pešek Sokol Písek Sršni h C 7 1
Matteo Adámek Sokol Písek Sršni h C 9 1
Štěpán Plíva Sokol Písek Sršni h C 9 1
Štěpán Zábranský Sokol Písek Sršni h C 9 1
René Rattay Sokol Písek Sršni h C 8 1
Daniel Vácha Sokol Písek Sršni h C 8 1
Vojtěch Václavíček Sokol Písek Sršni h C 8 1
Anežka Urbánková BK Strakonice d B 8 1
Eva Urbánková BK Strakonice d B 6 1
Lukáš Dohnal Tygři Borotín mix 12 1
Markéta Matásková BK Strakonice d B 9 1
Elisabet Kučerová BK Strakonice d B 8 1
Mikuláš Svatoš Tygři Borotín mix 9 1
Anna Gornická BK Strakonice d 11 1
Klára Jeništová BK Strakonice d B 8 1
Roman Vačlena Tygři Borotín mix 11 1
Jakub Linhart Tygři Borotín mix 10 1
Vojtěch Metelec BK Tábor h 10 1
František Slach BK Tábor h 10 1
Filip Špaček BK Tábor h 9 1
Augustín Marek Tygři Borotín mix 8 1
Aleš Kulvajt Tygři Borotín mix 7 1
Štěpán Grepl Tygři Borotín mix 8 1
Matyáš Pěknic Tygři Borotín mix 9 1
Ema Pechačová Tygři Borotín mix 9 1
Johana Viererová BK Strakonice d 9 1
Martina Křivancová BK Strakonice d 11 1
Kateřina Zemanová BK Strakonice d 12 1
Roman Lacko BK Tábor h 11 1
Jakub Šmíd Sokol Písek Sršni h 11 1
Kvido Hrdina Tygři Borotín mix 12 1
Alena Hášová Tygři Borotín mix 12 1
Kamila Půroková BK Strakonice d 11 1
Filip Kašík Tigers Č. Budějovice mix 12 1
David Hrubý Tigers Č. Budějovice mix 12 1
Stanislav Mráz Tigers Č. Budějovice mix 11 1
Mikuláš Fůra BK Tábor h 12 1
Matěj Kotek BK Tábor h 11 1
Adéla Pomajzlová BK Strakonice d 12 1
Filip Vaněk BK Tábor h 12 1
Vincent Edwin Bílek BK Tábor h 12 1
Jonáš Vovesný Sokol Písek Sršni h 11 1
Ondřej Krejčí BK Tábor h 12 1
Michal Samec BK Tábor h 10 1
Jan Pávek BK Tábor h 12 1
Laura Krejčová BK Strakonice d 12 1
Anna Chyňavová Tigers Č. Budějovice mix 12 1
Nela Reiterová BK Strakonice d 12 1
Aneta Šlapáková BK Strakonice d 9 1
Agáta Soukupová BK Strakonice d 9 1
Jan Šiller Sokol Písek Sršni h 11 1
Jakub Novotný Sokol Písek Sršni h 10 1
Pavel Berka Sokol Písek Sršni h 11 1
Adam Pinkas Sokol Písek Sršni h 12 1
Daniel Němeček Sokol Písek Sršni h 12 1
Štěpán Zelenka Sokol Písek Sršni h B 10 1
Helena Manová BK Strakonice d 12 1
Matěj Konrád Tigers Č. Budějovice mix 12 1
Veronika Stluková Tigers Č. Budějovice mix 11 1
Jan Jaroš Tigers Č. Budějovice mix 11 1
Miroslav Hoch Tigers Č. Budějovice mix 11 1
Radim Novák Tigers Č. Budějovice mix 12 1
Martin Truhlář Tigers Č. Budějovice mix 12 1
Lucie Petelová BK Strakonice d 12 1
Adam Hejpetr Tigers Č. Budějovice mix B 10 1
Veronika Holínová BK Strakonice d 12 1
Václav Jůza BK Tábor h 12 1
Ondřej Mikšů BK Tábor h 10 1
Nela Seidlová BK Strakonice d 11 1
Tadeáš Kochan Sokol Písek Sršni h 12 1
Tadeáš Syrovátka BK Tábor h 10 1
Jakub Šedina BK Tábor h 12 1
Viktor Velek BK Tábor h 12 1
Anna Blahovcová BK Strakonice d 10 1
Valérie Hátlová BK Strakonice d 12 1
Ondřej Novotný BK Tábor h 9 1
Dominik Baričiak BK Tábor h 12 1
Vítek Peniaštek Sokol Písek Sršni h 12 1
Marek Úradník Sokol Písek Sršni h 12 1
Tomáš Kroupa Sokol Písek Sršni h 12 1
Václav Velíšek Sokol Písek Sršni h B 11 1
Jan Kouba Sokol Písek Sršni h 12 1
Filip Jandečka Sokol Písek Sršni h 11 1
Jakub Vojtěchovský Sokol Písek Sršni h 11 1
Lucie Křivancová BK Strakonice d 11 1
Marek Filip Tigers Č. Budějovice mix 10 1
Jáchym Čekal BK Tábor h 11 1
Sylva Zelenková BK Strakonice d 9 1
Laura Zelenková BK Strakonice d 9 1
Jakub Pokorný Sokol Písek Sršni h 10 1
Amélie Okosy Tigers Č. Budějovice mix 10 1
Filip Čáp Tigers Č. Budějovice mix 9 1
Klára Černá Tigers Č. Budějovice mix 11 1
Daniel Sehad Tigers Č. Budějovice mix 9 1
Kateřina Jánová Tigers Č. Budějovice mix 10 1
Stella Severinová Tigers Č. Budějovice mix 10 1
Lukáš Liščák Tigers Č. Budějovice mix 11 1
Filip Sýkora Tigers Č. Budějovice mix 9 1
Magdaléna Kratochvílová BK Strakonice d 11 1
Dominik Karas Tigers Č. Budějovice mix 9 1
Radim Pokorný Sokol Písek Sršni h 11 1
Aneta Kopecká BK Strakonice d 11 1
Petr Baloun Tigers Č. Budějovice mix 11 1
Josef Voják Tigers Č. Budějovice mix 11 1
Tomáš Robin Becksted Tigers Č. Budějovice mix B 10 1
Tibor Onderuš Tigers Č. Budějovice mix B 10 1
Diana Pauerová Tigers Č. Budějovice mix B 11 1
Jan Novák Tigers Č. Budějovice mix B 10 1
Jan Truhlář Tigers Č. Budějovice mix B 10 1
Vít Šanda Tigers Č. Budějovice mix B 10 1
Eliška Zemanová BK Strakonice d 8 1
Johana Kratochvílová BK Strakonice d 11 1
Tomáš Hromádka Sokol Písek Sršni h 11 1
Marek Picek Sokol Písek Sršni h 10 1
Ivan Kozelka Sokol Písek Sršni h B 11 1
Natálie Krejčíková BK Strakonice d 8 1
Tomáš Čáp Sokol Písek Sršni h 10 1
Lukáš Rádr Sokol Písek Sršni h 11 1
Johan Křiváček Sokol Písek Sršni h 10 1
David Kolařík Sokol Písek Sršni h 11 1
Jonáš Beran Sokol Písek Sršni h B 11 1
Adam Šálek Sokol Písek Sršni h 11 1
Dan Mižikar Sokol Písek Sršni h B 11 1
Šimon Staněk Sokol Písek Sršni h 10 1
Tadeáš Vojtek Sokol Písek Sršni h B 10 1
Štěpán Jirák Tigers Č. Budějovice mix 10 1
Veronika Tritová BK Strakonice d 10 1
Denis Podlaha Tigers Č. Budějovice mix 11 1
Klára Beníšková Tigers Č. Budějovice mix 11 1
Max Gyebi-Ababio Sokol Písek Sršni h 11 1
Filip Mrázik BK Tábor h 12 1
Josef Šonka BK Tábor h 10 1
Jiří Hochman BK Tábor h 12 1
Jakub Pochman BK Tábor h 9 1
Pavel Trtík Jiskra Humpolec mix 11 1
Denis Šlosar Jiskra Humpolec mix 11 1
Sebastian Oliver Bílek BK Tábor h 10 1
Marie Jůzová BK Tábor h 11 1
Rostislav Janouch BK Tábor h 10 1
Matyáš Lexa Sokol Písek Sršni h 11 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře