Východočeská liga žen

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 502
TJ Pardubičky
SŠB Pardubice
8. 1. 2022
13:00
tělocvična sportovní Gymnázium Zdeněk Táborský
Matěj Sádovský
72
49
10
20
30
29
48
35
Review
základní 1. kolo 501
Sokol Nová Paka
BSK TJ Jičín
22. 1. 2022
16:00
SH ZŠ Nová Paka Karel Svoboda
Jaroslav Kolář
48
44
25
20
31
31
41
37
Review
základní 1. kolo 503
Kanonýři Josefov
BK Loko Trutnov "B"
4. 12. 2021
18:15
Sport.areál, O.Španiela 817 Martin Růžička
Petr Dočkal
68
65
15
16
37
35
48
52
Review
základní 1. kolo 505
BK Přelouč
BK NAPOS Vysoká n.L.
11. 2. 2022
18:30
Sportovní hala Přelouč Marek Kohout
Karel Svoboda
62
45
13
14
28
30
42
39
Review
základní 1. kolo 504
TJ Sokol Stěžery
Sokol Hradec Králové "B"
1. 12. 2021
19:30
hala Sokol Hradec Králové Tomáš Polda
Radek Michlík
51
101
14
23
19
48
31
72
Review
základní 2. kolo 507
TJ Pardubičky
BK Přelouč
2. 10. 2021
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium Jan Zima
Petr Dočkal
34
53
8
12
16
22
22
39
Review
základní 2. kolo 508
SŠB Pardubice
BK NAPOS Vysoká n.L.
2. 10. 2021
13:00
SH ZŠ Studánka Jan Kvoch
Karel Svoboda
44
64
7
22
16
40
34
51
Review
základní 2. kolo 509
Kanonýři Josefov
TJ Sokol Stěžery
2. 10. 2021
15:45
Sport.areál, O.Španiela 817 Libor Lukeš
Tereza Doubková
60
51
9
15
30
17
49
39
Review
základní 2. kolo 510
BK Loko Trutnov "B"
Sokol Hradec Králové "B"
2. 10. 2021
16:15
3. ZŠ Tomáš Polda
Bára Frintová
32
44
6
15
14
26
25
34
Review
základní 2. kolo 506
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
2. 10. 2021
17:00
SH ZŠ Nová Paka Martin Havrda
Martin Růžička
60
80
15
20
31
36
46
61
Review
základní 3. kolo 512
TJ Pardubičky
BK NAPOS Vysoká n.L.
3. 10. 2021
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium Karel Svoboda
Marek Kohout
63
61
15
27
31
34
43
47
Review
základní 3. kolo 514
Kanonýři Josefov
Sokol Hradec Králové "B"
3. 10. 2021
09:00
Sport.areál, O.Španiela 817 Tereza Doubková
Tomáš Brandejs
43
80
13
22
19
46
27
64
Review
základní 3. kolo 511
BSK TJ Jičín
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
3. 10. 2021
10:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Štěpán Scholze
Ondřej Vlach
53
57
13
18
28
34
45
45
Review
základní 3. kolo 515
BK Loko Trutnov "B"
TJ Sokol Stěžery
3. 10. 2021
11:15
3. ZŠ Jan Zima
Libor Lukeš
54
36
13
11
29
21
39
25
Review
základní 3. kolo 513
SŠB Pardubice
BK Přelouč
3. 10. 2021
17:00
SH ZŠ Studánka Zdeněk Táborský
Karel Němec
31
58
6
18
16
34
22
51
Review
základní 4. kolo 519
Sokol Nová Paka
TJ Pardubičky
16. 10. 2021
17:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Roubiček
Martin Havrda
52
50
10
17
24
28
40
44
Review
základní 4. kolo 520
BSK TJ Jičín
SŠB Pardubice
16. 10. 2021
17:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Libor Lukeš
Otto Jarolímek
58
42
13
6
35
21
47
33
Review
základní 4. kolo 516
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Sokol Stěžery
16. 10. 2021
17:30
Kotlina Tomáš Duben
Jan Krajcigr
104
59
19
19
50
36
76
47
Review
základní 4. kolo 518
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Loko Trutnov "B"
16. 10. 2021
18:00
SH Vysoká nad Labem Martin Růžička
Tereza Doubková
60
51
13
20
27
31
39
43
Review
základní 4. kolo 517
BK Přelouč
Kanonýři Josefov
15. 10. 2021
18:30
Sportovní hala Přelouč Tomáš Polda
Jan Zima
76
48
13
14
33
22
49
34
Review
základní 5. kolo 521
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Hradec Králové "B"
17. 10. 2021
10:00
Hala TJ Tomáš Duben
Jan Krajcigr
53
69
13
19
27
39
38
54
Review
základní 5. kolo 522
BK Přelouč
BK Loko Trutnov "B"
17. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Přelouč Petr Dočkal
Karel Svoboda
53
42
16
9
35
26
42
32
Review
základní 5. kolo 524
Sokol Nová Paka
SŠB Pardubice
17. 10. 2021
10:00
SH ZŠ Nová Paka Martin Růžička
Tomáš Brandejs
69
56
19
15
33
30
48
38
Review
základní 5. kolo 525
BSK TJ Jičín
TJ Pardubičky
17. 10. 2021
10:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Libor Lukeš
Martin Havrda
67
79
11
17
30
45
51
63
Review
základní 5. kolo 523
BK NAPOS Vysoká n.L.
Kanonýři Josefov
14. 10. 2021
17:30
SH Vysoká nad Labem Petr Dočkal
Tomáš Brandejs
80
50
15
13
37
28
63
42
Review
základní 6. kolo 526
TJ Pardubičky
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
30. 10. 2021
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium Tomáš Polda
Tereza Doubková
53
68
4
18
18
34
40
53
Review
základní 6. kolo 530
Sokol Hradec Králové "B"
BK NAPOS Vysoká n.L.
30. 1. 2022
11:00
hala Sokol Hradec Králové Tomáš Brandejs
Martin Růžička
69
41
12
16
34
21
50
34
Review
základní 6. kolo 527
Kanonýři Josefov
Sokol Nová Paka
30. 10. 2021
16:00
Sport.areál, O.Španiela 817 Tomáš Brandejs
Bára Frintová
45
71
12
15
21
36
32
53
Review
základní 6. kolo 529
TJ Sokol Stěžery
BK Přelouč
30. 10. 2021
16:00
Sportovní hala Přelouč Martin Růžička
Marek Kohout
49
88
16
22
29
40
40
60
Review
základní 6. kolo 528
BK Loko Trutnov "B"
BSK TJ Jičín
30. 10. 2021
16:15
3. ZŠ Otto Jarolímek
Tomáš Roubiček
80
34
17
5
32
14
54
24
Review
základní 7. kolo 532
Kanonýři Josefov
BSK TJ Jičín
31. 10. 2021
09:45
Sport.areál, O.Španiela 817 Martin Růžička
Bára Frintová
72
71
22
15
34
37
53
53
Review
základní 7. kolo 531
SŠB Pardubice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
31. 10. 2021
10:00
SH ZŠ Studánka Radek Cibulka
Marek Kohout
31
78
10
13
16
36
25
53
Review
základní 7. kolo 533
BK Loko Trutnov "B"
Sokol Nová Paka
31. 10. 2021
11:15
3. ZŠ Jan Zima
Libor Lukeš
73
53
15
7
25
24
51
33
Review
základní 7. kolo 535
Sokol Hradec Králové "B"
BK Přelouč
31. 10. 2021
15:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Kvoch
Tereza Doubková
67
51
24
14
38
23
49
34
Review
základní 7. kolo 534
TJ Sokol Stěžery
BK NAPOS Vysoká n.L.
24. 10. 2021
18:00
hala ZŠ Kukleny Antonín Beran
Tereza Doubková
45
79
15
26
21
46
29
61
Review
základní 8. kolo 539
TJ Pardubičky
Kanonýři Josefov
6. 11. 2021
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium David Schmidt
Petr Dočkal
86
37
17
15
39
20
63
31
Review
základní 8. kolo 536
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Přelouč
6. 11. 2021
17:00
Hala TJ Jan Krajcigr
Tomáš Duben
78
58
23
14
44
28
64
42
Review
základní 8. kolo 537
Sokol Nová Paka
TJ Sokol Stěžery
6. 11. 2021
17:00
SH ZŠ Nová Paka Martin Havrda
Jaroslav Kolář
79
50
21
12
40
20
60
27
Review
základní 8. kolo 538
BSK TJ Jičín
Sokol Hradec Králové "B"
6. 11. 2021
17:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Otto Jarolímek
Libor Lukeš
59
97
19
28
34
49
45
67
Review
základní 8. kolo 540
SŠB Pardubice
BK Loko Trutnov "B"
6. 11. 2021
19:00
SH ZŠ Studánka Tomáš Brandejs
David Schmidt
29
63
11
11
13
29
17
41
Review
základní 9. kolo 544
TJ Pardubičky
BK Loko Trutnov "B"
7. 11. 2021
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium Tomáš Brandejs
David Schmidt
47
60
13
14
23
31
35
52
Review
základní 9. kolo 545
SŠB Pardubice
Kanonýři Josefov
7. 11. 2021
09:00
SH ZŠ Studánka Tomáš Polda
Tereza Doubková
53
61
7
20
22
37
35
48
Review
základní 9. kolo 541
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK NAPOS Vysoká n.L.
7. 11. 2021
10:00
Hala TJ Tomáš Duben
Jan Krajcigr
59
67
15
21
25
39
41
57
Review
základní 9. kolo 542
Sokol Nová Paka
Sokol Hradec Králové "B"
7. 11. 2021
10:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Roubiček
Jan Zima
50
68
11
16
30
35
41
48
Review
základní 9. kolo 543
BSK TJ Jičín
TJ Sokol Stěžery
7. 11. 2021
10:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Petr Dočkal
Bára Frintová
81
65
19
18
43
35
64
53
Review
základní 10. kolo 547
TJ Sokol Stěžery
TJ Pardubičky
24. 10. 2021
09:00
hala ZŠ Kukleny Jaroslav Kolář
Bára Frintová
47
70
10
13
18
25
31
44
Review
základní 10. kolo 549
BK Přelouč
Sokol Nová Paka
20. 11. 2021
13:00
Sportovní hala Přelouč Bára Frintová
Martin Růžička
55
51
10
10
25
26
36
44
Review
základní 10. kolo 546
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
6. 2. 2022
14:00
Tělocvična SŠŘ Bára Frintová
Tomáš Roubiček
42
106
9
23
26
58
28
88
Review
základní 10. kolo 548
Sokol Hradec Králové "B"
SŠB Pardubice
20. 11. 2021
17:00
hala Sokol Hradec Králové Petr Hruša
Bára Frintová
97
25
21
9
46
15
69
23
Review
základní 10. kolo 550
BK NAPOS Vysoká n.L.
BSK TJ Jičín
20. 11. 2021
18:00
SH Vysoká nad Labem Petr Dočkal
Jan Zima
65
78
15
26
27
44
46
64
Review
základní 11. kolo 554
BK Přelouč
BSK TJ Jičín
21. 11. 2021
10:00
Sportovní hala Přelouč Marek Kohout
Tomáš Brandejs
71
64
24
10
40
23
54
41
Review
základní 11. kolo 555
BK NAPOS Vysoká n.L.
Sokol Nová Paka
21. 11. 2021
10:00
SH Vysoká nad Labem Petr Dočkal
Libor Lukeš
68
62
23
12
39
22
52
43
Review
základní 11. kolo 553
Sokol Hradec Králové "B"
TJ Pardubičky
21. 11. 2021
11:00
hala Sokol Hradec Králové Martin Růžička
Tereza Doubková
71
44
19
13
36
25
57
31
Review
základní 11. kolo 551
BK Loko Trutnov "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
21. 11. 2021
11:15
3. ZŠ Tomáš Polda
Petr Jiříček
65
67
13
20
19
33
37
40
57
57
Review
základní 11. kolo 552
TJ Sokol Stěžery
SŠB Pardubice
21. 11. 2021
17:00
hala ZŠ Kukleny David Schmidt
Tomáš Polda
61
54
11
22
36
28
48
43
Review
základní 12. kolo 560
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Přelouč
18. 12. 2021
11:00
SH Vysoká nad Labem Michal Bělka
Tereza Doubková
73
46
22
13
43
27
55
37
Review
základní 12. kolo 558
BK Loko Trutnov "B"
Kanonýři Josefov
5. 12. 2021
11:15
3. ZŠ Libor Lukeš
David Schmidt
73
41
18
10
36
17
54
29
Review
základní 12. kolo 557
SŠB Pardubice
TJ Pardubičky
7. 1. 2022
17:00
SH ZŠ Studánka Petr Dočkal
David Schmidt
43
55
6
9
16
21
32
42
Review
základní 12. kolo 556
BSK TJ Jičín
Sokol Nová Paka
21. 1. 2022
19:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Tomáš Roubiček
Libor Lukeš
60
57
14
10
31
34
49
43
Review
základní 12. kolo 559
Sokol Hradec Králové "B"
TJ Sokol Stěžery
24. 11. 2021
19:30
hala Sokol Hradec Králové Tomáš Polda
Jan Zima
72
38
18
7
33
13
52
25
Review
základní 13. kolo 561
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BSK TJ Jičín
12. 12. 2021
10:00
Hala TJ Jan Kvoch
Jan Zima
77
39
16
14
34
22
56
29
Review
základní 13. kolo 563
BK Přelouč
SŠB Pardubice
6. 2. 2022
12:30
Sportovní hala Přelouč Karel Němec
Tomáš Brandejs
51
37
13
6
25
17
41
30
Review
základní 13. kolo 562
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Pardubičky
5. 2. 2022
15:30
SH Vysoká nad Labem Roman Mareš
Ondřej Vlach
52
44
12
6
23
16
36
29
Review
základní 13. kolo 564
Sokol Hradec Králové "B"
Kanonýři Josefov
20. 2. 2022
17:00
hala Sokol Hradec Králové Radek Michlík
Martin Havrda
96
32
18
16
41
17
65
25
Review
základní 13. kolo 565
TJ Sokol Stěžery
BK Loko Trutnov "B"
6. 3. 2022
17:30
hala ZŠ Kukleny Petr Jiříček
Antonín Beran
57
71
9
18
22
35
40
54
Review
základní 14. kolo 567
BK Přelouč
TJ Pardubičky
12. 12. 2021
10:00
Sportovní hala Přelouč Tomáš Brandejs
Antonín Beran
47
44
9
13
18
20
34
32
Review
základní 14. kolo 568
BK NAPOS Vysoká n.L.
SŠB Pardubice
5. 3. 2022
10:00
SH Vysoká nad Labem Jakub Kmošek
Tereza Doubková
87
33
26
8
46
19
68
25
Review
základní 14. kolo 566
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Nová Paka
19. 2. 2022
17:00
Kotlina Petr Havlíček
Karel Němec
56
64
14
10
26
24
42
40
Review
základní 14. kolo 570
Sokol Hradec Králové "B"
BK Loko Trutnov "B"
6. 2. 2022
17:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Zima
Karel Svoboda
84
45
24
6
40
16
64
29
Review
základní 14. kolo 569
TJ Sokol Stěžery
Kanonýři Josefov
20. 1. 2022
17:45
Sport.areál, O.Španiela 817 Jan Zima
Tomáš Polda
51
81
12
27
24
46
37
63
Review
základní 15. kolo 575
TJ Pardubičky
BSK TJ Jičín
15. 1. 2022
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium Martin Růžička
Radek Michlík
71
54
18
11
36
22
54
35
Review
základní 15. kolo 574
SŠB Pardubice
Sokol Nová Paka
15. 1. 2022
13:00
SH ZŠ Studánka Marek Kohout
Tomáš Brandejs
57
52
16
10
24
32
35
39
Review
základní 15. kolo 573
Kanonýři Josefov
BK NAPOS Vysoká n.L.
15. 1. 2022
15:45
Sport.areál, O.Španiela 817 Martin Růžička
Jaroslav Kolář
55
86
4
21
21
37
39
67
Review
základní 15. kolo 571
Sokol Hradec Králové "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15. 1. 2022
16:00
hala Sokol Hradec Králové Zdeněk Táborský
Radek Cibulka
76
60
13
19
37
33
51
50
Review
základní 15. kolo 572
BK Loko Trutnov "B"
BK Přelouč
15. 1. 2022
16:15
3. ZŠ Tomáš Polda
Tereza Doubková
60
44
14
8
29
24
43
36
Review
základní 16. kolo 576
TJ Sokol Stěžery
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Bude upřesněno
-
hala ZŠ Kukleny 0
20
*
Review
základní 16. kolo 578
BK Loko Trutnov "B"
BK NAPOS Vysoká n.L.
16. 1. 2022
09:00
3. ZŠ Petr Jiříček
Jan Zima
58
83
16
22
30
38
48
63
Review
základní 16. kolo 579
TJ Pardubičky
Sokol Nová Paka
16. 1. 2022
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium Tomáš Brandejs
Marek Kohout
64
43
19
16
37
24
51
31
Review
základní 16. kolo 580
SŠB Pardubice
BSK TJ Jičín
16. 1. 2022
09:00
SH ZŠ Studánka Tereza Doubková
Radek Michlík
38
49
6
12
20
26
28
40
Review
základní 16. kolo 577
Kanonýři Josefov
BK Přelouč
16. 1. 2022
09:45
Sport.areál, O.Španiela 817 Zdeněk Táborský
Martin Havrda
39
68
3
13
15
33
30
51
Review
základní 17. kolo 582
BSK TJ Jičín
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
20
0
*
Review
základní 17. kolo 584
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Sokol Stěžery
6. 3. 2022
10:00
SH Vysoká nad Labem Tereza Doubková
Eva Nývltová
81
37
15
6
39
21
57
27
Review
základní 17. kolo 585
BK Přelouč
Sokol Hradec Králové "B"
29. 1. 2022
16:00
Sportovní hala Přelouč Martin Havrda
Martin Růžička
50
77
9
28
22
42
34
59
Review
základní 17. kolo 581
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SŠB Pardubice
29. 1. 2022
17:00
Hala TJ Tomáš Duben
Karel Němec
61
40
18
8
42
18
53
30
Review
základní 17. kolo 583
Sokol Nová Paka
BK Loko Trutnov "B"
4. 2. 2022
18:00
SH ZŠ Nová Paka Libor Lukeš
Tomáš Roubiček
56
51
4
12
19
23
42
34
Review
základní 18. kolo 588
BSK TJ Jičín
BK Loko Trutnov "B"
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
20
0
*
Review
základní 18. kolo 586
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Pardubičky
30. 1. 2022
10:00
Hala TJ Karel Němec
Tomáš Duben
49
64
16
19
24
38
35
54
Review
základní 18. kolo 589
BK Přelouč
TJ Sokol Stěžery
30. 1. 2022
10:00
Sportovní hala Přelouč Jan Zima
Radek Michlík
103
44
26
12
58
22
84
34
Review
základní 18. kolo 590
BK NAPOS Vysoká n.L.
Sokol Hradec Králové "B"
4. 11. 2021
17:30
SH Vysoká nad Labem Jan Zima
Tomáš Polda
46
78
9
25
20
44
35
60
Review
základní 18. kolo 587
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
18. 3. 2022
18:00
SH ZŠ Nová Paka Libor Lukeš
Marek Kohout
64
30
13
8
29
13
44
26
Review
základní 19. kolo 591
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12. 2. 2022
16:00
SH Vysoká nad Labem Tomáš Polda
Marek Kohout
71
67
24
20
41
38
54
54
Review
základní 19. kolo 594
BK Loko Trutnov "B"
TJ Pardubičky
12. 2. 2022
16:15
3. ZŠ Tomáš Roubiček
Petr Jiříček
44
55
10
11
19
21
32
38
Review
základní 19. kolo 592
Sokol Hradec Králové "B"
Sokol Nová Paka
12. 2. 2022
17:00
hala Sokol Hradec Králové Jaroslav Kolář
Ondřej Vlach
84
39
17
13
47
20
62
30
Review
základní 19. kolo 595
Kanonýři Josefov
SŠB Pardubice
12. 2. 2022
17:45
Sport.areál, O.Španiela 817 Libor Lukeš
Zdeněk Táborský
54
49
15
20
27
34
39
42
Review
základní 19. kolo 593
TJ Sokol Stěžery
BSK TJ Jičín
12. 2. 2022
18:30
hala ZŠ Kukleny Martin Růžička
Bára Frintová
45
86
15
19
26
38
38
63
Review
základní 20. kolo 600
BK Loko Trutnov "B"
SŠB Pardubice
13. 2. 2022
09:00
3. ZŠ Libor Lukeš
Tomáš Brandejs
74
38
16
19
36
26
60
31
Review
základní 20. kolo 596
BK Přelouč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13. 2. 2022
10:00
Sportovní hala Přelouč Tomáš Polda
Marek Černohorský
60
52
11
11
30
25
44
38
Review
základní 20. kolo 598
Sokol Hradec Králové "B"
BSK TJ Jičín
13. 2. 2022
10:00
hala Sokol Hradec Králové Petr Jiříček
Tereza Doubková
59
40
18
17
31
27
37
36
Review
základní 20. kolo 599
Kanonýři Josefov
TJ Pardubičky
13. 2. 2022
14:15
Sport.areál, O.Španiela 817 Otto Jarolímek
Tomáš Roubiček
34
79
11
20
17
38
27
57
Review
základní 20. kolo 597
TJ Sokol Stěžery
Sokol Nová Paka
13. 2. 2022
17:00
hala ZŠ Kukleny Martin Růžička
David Schmidt
55
98
10
27
18
50
37
74
Review
základní 21. kolo 603
TJ Pardubičky
Sokol Hradec Králové "B"
26. 2. 2022
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium Martin Havrda
Radek Cibulka
37
78
12
24
22
45
29
65
Review
základní 21. kolo 604
BSK TJ Jičín
BK Přelouč
26. 2. 2022
10:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Jan Zima
Libor Lukeš
63
61
17
19
27
34
45
46
Review
základní 21. kolo 602
SŠB Pardubice
TJ Sokol Stěžery
26. 2. 2022
13:00
SH ZŠ Studánka Tomáš Brandejs
Bára Frintová
65
44
13
8
30
22
49
31
Review
základní 21. kolo 601
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Loko Trutnov "B"
26. 2. 2022
17:00
Hala TJ Marek Kohout
Jaroslav Kolář
66
64
16
15
27
29
46
49
Review
základní 21. kolo 605
Sokol Nová Paka
BK NAPOS Vysoká n.L.
26. 2. 2022
17:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Roubiček
Otto Jarolímek
57
82
14
16
33
39
45
60
Review
základní 22. kolo 607
TJ Pardubičky
TJ Sokol Stěžery
27. 2. 2022
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium Tereza Doubková
Radek Michlík
83
56
13
14
35
28
57
44
Review
základní 22. kolo 606
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kanonýři Josefov
6. 3. 2022
10:00
Hala TJ Tomáš Duben
Jan Krajcigr
101
26
23
1
48
10
70
18
Review
základní 22. kolo 609
Sokol Nová Paka
BK Přelouč
27. 2. 2022
10:00
SH ZŠ Nová Paka Libor Lukeš
Jan Zima
67
62
16
10
33
26
47
43
Review
základní 22. kolo 608
SŠB Pardubice
Sokol Hradec Králové "B"
27. 2. 2022
11:00
SH ZŠ Studánka Tomáš Polda
Radek Cibulka
34
100
14
24
19
47
24
76
Review
základní 22. kolo 610
BSK TJ Jičín
BK NAPOS Vysoká n.L.
25. 2. 2022
19:15
Sportovní areál Jičín - malá hala Tomáš Roubiček
Marek Kohout
62
61
19
12
38
26
48
44
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Kristýna Karlíková TJ Jiskra Havlíčkův 25 21 1.0 17.2 7.1 0.0 3.0/4.6 63.9 3.0
Tereza Němcová Sokol Hradec "B" 35 16 1.0 19.3 5.0 2.2 2.8/3.3 84.6 0.7
Veronika Večeřa TJ Pardubičky 28 20 1.0 14.5 4.9 0.9 2.0/3.1 65.6 1.2
Martina Labuťová TJ Pardubičky 37 15 1.0 19.1 8.3 0.0 2.4/3.0 80.0 2.1
Johana Šlapáková Sokol Hradec "B" 34 19 1.0 14.2 6.3 0.1 1.3/2.1 60.0 1.8
Anna Pleskotová BK NAPOS Vysoká n.L. 21 21 1.0 12.3 4.5 0.5 1.9/3.1 59.1 0.9
Nikola Rokytová BK Přelouč 29 20 1.0 12.5 3.9 1.2 1.3/1.7 0.0* 1.0
Hana Fadrhonsová Sokol Hradec "B" 30 19 1.0 13.1 5.7 0.0 1.7/2.5 66.7 1.1
Adéla Hlavová BSK TJ Jičín 22 15 1.0 16.5 5.8 1.0 1.9/3.2 58.3 1.2
Aneta Bergerová SŠB Pardubice 22 19 1.0 12.9 3.7 0.8 3.2/4.9 63.8 1.6
Sarah Sharplesová BK NAPOS Vysoká n.L. 26 19 1.0 12.7 4.1 0.5 3.1/4.0 76.3 3.2
Bára Baldíková Kanonýři Josefov 22 17 1.0 13.6 4.4 1.2 1.4/2.5 53.5 1.5
Adéla Krajcigrová TJ Jiskra Havlíčkův 22 19 1.0 11.8 3.5 0.9 2.0/3.4 58.5 2.7
Monika Staníčková TJ Jiskra Havlíčkův 24 17 1.0 12.8 3.2 1.6 1.6/2.6 60.0 1.2
Michaela Pešková BK NAPOS Vysoká n.L. 20 21 1.0 9.1 3.1 0.6 1.2/1.6 0.0* 2.2
Kateřina Hanzlíková BK NAPOS Vysoká n.L. 27 13 1.0 14.3 2.5 2.5 1.8/2.2 82.1 1.6
Eva Kabeláčová TJ Pardubičky 40 15 1.0 12.1 4.4 0.3 2.3/3.6 64.8 1.7
Tereza Roubová BK Přelouč 25 19 1.0 9.5 4.2 0.2 0.7/1.6 0.0* 2.2
Michaela Vančurová SŠB Pardubice 25 15 1.0 12.0 4.1 0.9 0.9/1.8 0.0* 1.5
Kateřina Všetečková BSK TJ Jičín 20 15 1.0 11.1 3.9 0.5 2.0/3.3 60.0 1.7
Pavlína Králíková Kanonýři Josefov 26 17 1.0 9.5 2.0 1.6 0.5/0.8 0.0* 1.5
Michaela Bubeníčková BK NAPOS Vysoká n.L. 21 13 1.0 12.2 2.8 1.4 2.5/3.2 78.0 0.8
Natalie Zemanová Sokol Hradec "B" 24 18 1.0 8.6 2.3 1.0 0.9/1.7 0.0* 1.2
Adéla Blažková BK Loko Trutnov "B" 19 17 1.0 8.8 3.6 0.3 0.6/1.4 0.0* 0.9
Barbora Věchtová Sokol Hradec "B" 30 12 1.0 12.4 5.5 0.1 1.2/2.3 51.9 0.7
Kateřina Machátová Sokol Nová Paka 24 19 1.0 7.8 2.1 0.9 0.9/1.7 0.0* 1.0
Monika Kejzlarová BK Loko Trutnov "B" 32 8 1.0 18.6 7.6 0.3 2.6/4.1 63.6 2.3
Kristýna Pochopová Sokol Nová Paka 24 17 1.0 8.6 2.8 0.9 0.5/0.5 0.0* 2.7
Lenka Nešetřilová BK Přelouč 40 13 1.0 11.3 4.2 0.0 2.8/4.8 59.7 1.7
Štěpánka Fišerová Sokol Hradec "B" 30 18 1.0 8.2 3.4 0.1 1.1/2.1 52.6 1.6
Barbora Strunová TJ Sokol Stěžery 24 13 1.0 11.2 3.2 1.3 0.9/1.5 0.0* 1.8
Tereza Němečková BK Přelouč 26 18 1.0 8.0 2.7 0.4 1.5/1.7 0.0* 1.4
Zuzana Toufarová SŠB Pardubice 23 19 1.0 7.5 3.2 0.1 0.9/2.5 38.3 1.7
Diana Bezpalcová BK NAPOS Vysoká n.L. 21 18 1.0 7.9 2.8 0.1 2.1/3.8 53.6 1.4
Nikola Novotná Kanonýři Josefov 19 15 1.0 9.1 2.8 1.0 0.5/1.0 0.0* 2.1
Marie Pluhařová BK Přelouč 33 13 1.0 10.5 2.9 1.1 1.4/2.9 47.4 2.3
Denisa Machová Sokol Nová Paka 24 17 1.0 7.8 2.5 0.8 0.4/0.7 0.0* 1.5
Kateřina Tučková TJ Jiskra Havlíčkův 26 14 1.0 9.4 3.6 0.1 1.9/2.9 65.0 1.8
Karolína Rozsévačová BK Přelouč 32 21 1.0 6.2 1.1 1.2 0.3/0.7 0.0* 1.3
Tereza Podrazilová Sokol Nová Paka 37 19 1.0 6.7 2.8 0.2 0.4/0.6 0.0* 0.9
Lucie Dubnová TJ Jiskra Havlíčkův 24 21 1.0 6.0 2.3 0.3 0.5/0.9 0.0* 2.0
Nikola Tothová BK Loko Trutnov "B" 31 12 1.0 10.2 3.2 1.1 0.6/2.1 28.0 1.3
Jana Sedláčková BK Přelouč 36 16 1.0 7.6 3.3 0.0 0.9/1.8 0.0* 2.0
Barbora Marečková BK NAPOS Vysoká n.L. 18 19 1.0 6.3 1.4 0.9 0.6/1.2 0.0* 1.3
Krisztina Lelkes Kanonýři Josefov 27 8 1.0 14.6 4.4 0.9 3.3/5.0 65.0 2.0
Veronika Včelišová TJ Pardubičky 21 19 1.0 6.2 1.2 1.2 0.2/0.6 0.0* 1.4
Andrea Chvojková TJ Sokol Stěžery 19 14 1.0 8.3 2.5 0.8 0.9/1.9 0.0* 1.1
Kateřina Chalupová TJ Jiskra Havlíčkův 22 14 1.0 7.9 3.4 0.1 0.6/1.4 0.0* 1.6
Radka Koňáková BK Loko Trutnov "B" 34 14 1.0 7.4 2.1 0.8 0.9/1.6 0.0* 3.2
Daniela Kamenická TJ Sokol Stěžery 22 17 1.0 5.9 1.5 0.8 0.5/0.8 0.0* 1.2
Kamila Šulcová Sokol Nová Paka 33 11 1.0 8.9 3.9 0.1 0.8/3.0 27.3 1.5
Klára Marečková Sokol Hradec "B" 32 4 1.0 24.3 10.8 0.5 1.3/2.0 62.5 1.0
Michaela Zvancigerová TJ Jiskra Havlíčkův 20 7 1.0 13.6 5.0 0.6 1.9/2.9 65.0 1.3
Aneta Janišová SŠB Pardubice 21 19 1.0 4.8 1.9 0.1 0.7/2.9 25.5 2.4
Lenka Tommová BK Loko Trutnov "B" 39 17 1.0 5.4 1.8 0.5 0.3/0.5 0.0* 2.0
Dana Filipová Sokol Hradec "B" 35 16 1.0 5.7 2.3 0.4 0.1/0.3 0.0* 1.4
Daniela Jochová TJ Pardubičky 19 10 1.0 9.0 2.9 0.8 0.8/1.1 0.0* 0.8
Lenka Fejfarová Sokol Nová Paka 24 14 1.0 6.1 2.2 0.1 1.3/2.1 60.0 2.4
Pavla Křížová Sokol Nová Paka 22 17 1.0 4.9 1.9 0.1 0.8/1.8 0.0* 1.3
Adéla Štumarová TJ Jiskra Havlíčkův 22 13 1.0 6.3 2.0 0.4 1.2/1.8 0.0* 1.8
Šárka Bičíková SŠB Pardubice 22 17 1.0 4.8 1.7 0.2 0.6/1.1 0.0* 1.9
Andrea Holubcová BK Loko Trutnov "B" 33 5 1.0 16.0 5.6 0.8 2.4/3.2 75.0 3.0
Zuzana Marksová BK Loko Trutnov "B" 35 12 1.0 6.7 2.7 0.3 0.6/1.3 0.0* 1.3
Nela Michálková BSK TJ Jičín 22 6 1.0 13.0 3.0 1.3 3.0/4.3 69.2 2.7
Adéla Kravaříková BK Loko Trutnov "B" 20 13 1.0 5.9 1.9 0.5 0.7/1.3 0.0* 1.1
Magdaléna Paclíková Kanonýři Josefov 20 15 1.0 5.1 2.0 0.1 0.9/1.7 0.0* 1.4
Kristýna Lourková Sokol Hradec "B" 32 17 1.0 4.4 0.9 0.8 0.2/0.5 0.0* 0.8
Markéta Kolcová BSK TJ Jičín 23 9 1.0 8.2 1.1 1.7 1.0/1.6 0.0* 1.7
Karolína Novotná Kanonýři Josefov 21 11 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.3
Anita Podzimková BSK TJ Jičín 36 8 1.0 8.9 1.6 1.1 2.3/3.3 69.2 1.8
Veronika Fišarová Sokol Nová Paka 29 12 1.0 5.9 1.6 0.6 1.0/2.1 48.0 1.3
Marie Pacltová TJ Sokol Stěžery 22 8 1.0 8.6 3.4 0.5 0.4/1.0 0.0* 1.9
Andrea Černá BSK TJ Jičín 19 6 1.0 11.5 4.8 0.3 0.8/1.5 0.0* 0.5
Kateřina Chlubnová BK NAPOS Vysoká n.L. 25 11 1.0 6.1 1.8 0.5 1.1/2.1 52.2 2.0
Jana Elcnerová Sokol Hradec "B" 37 9 1.0 7.1 2.8 0.2 0.9/2.2 40.0 2.2
Tereza Kordíková BSK TJ Jičín 27 16 1.0 4.0 1.1 0.2 1.3/2.7 48.8 2.3
Alice Konštacká TJ Sokol Stěžery 18 8 1.0 7.9 2.9 0.5 0.6/1.8 0.0* 1.5
Sára Konečná Sokol Hradec "B" 16 20 1.0 3.1 0.9 0.4 0.2/0.4 0.0* 1.1
Martina Turková Sokol Nová Paka 41 7 1.0 8.7 3.9 0.0 1.0/1.9 0.0* 2.4
Eliška Suchardová Sokol Nová Paka 24 8 1.0 7.6 1.9 0.9 1.3/2.4 52.6 3.0
Aneta Hejná BK Přelouč 21 18 1.0 3.3 1.4 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.0
Štěpánka Bořková BK NAPOS Vysoká n.L. 24 6 1.0 10.0 4.0 0.3 1.0/2.7 37.5 2.0
Daniela Hopková TJ Sokol Stěžery 45 14 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.4
Kateřina Najmanová TJ Sokol Stěžery 20 8 1.0 7.3 2.4 0.3 1.8/2.9 60.9 2.6
Eliška Fejfarová BK Loko Trutnov "B" 20 17 1.0 3.3 1.2 0.1 0.6/1.0 0.0* 1.2
Eliška Písařová BK Přelouč 20 14 1.0 4.0 1.6 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.2
Michaela Dlouhá BSK TJ Jičín 30 11 1.0 5.1 1.6 0.5 0.5/1.3 0.0* 0.5
Kristýna Hopková TJ Sokol Stěžery 19 11 1.0 5.0 1.4 0.5 0.6/1.1 0.0* 1.9
Tereza Langerová TJ Sokol Stěžery 22 10 1.0 5.4 2.4 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.5
Sabina Horynová Sokol Nová Paka 22 13 1.0 4.1 1.2 0.5 0.2/0.2 0.0* 1.8
Martina Gumanová BK Loko Trutnov "B" 39 7 1.0 7.1 2.7 0.1 1.3/3.1 40.9 2.0
Natálie Slámová TJ Jiskra Havlíčkův 21 12 1.0 4.2 1.3 0.4 0.4/0.9 0.0* 1.4
Alžběta Pražáková TJ Sokol Stěžery 19 6 1.0 8.3 3.5 0.0 1.3/2.0 66.7 1.8
Julie Smilnická BK Loko Trutnov "B" 33 9 1.0 5.4 2.2 0.0 1.0/3.2 31.0 1.7
Martina Borůvková BK Loko Trutnov "B" 39 5 1.0 9.0 3.8 0.2 0.8/1.6 0.0* 2.8
Renée Štampochová BSK TJ Jičín 19 10 1.0 4.4 1.3 0.5 0.3/0.5 0.0* 1.9
Adéla Maxová BSK TJ Jičín 18 10 1.0 4.3 2.0 0.1 0.0/0.2 0.0* 0.4
Klára Hrdličková TJ Sokol Stěžery 20 5 1.0 8.4 3.4 0.4 0.4/1.2 0.0* 1.4
Leona Hořeňovská TJ Pardubičky 38 14 1.0 2.9 1.2 0.1 0.3/1.1 0.0* 1.1
Jitka Matoušová Sokol Nová Paka 38 9 1.0 4.6 1.3 0.2 1.2/1.3 0.0* 2.0
Marcela Ticháčková TJ Pardubičky 40 9 1.0 4.4 1.9 0.0 0.7/1.7 0.0* 0.4
Adriana Smělíková TJ Jiskra Havlíčkův 22 10 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.1
Kateřina Svojanovská TJ Pardubičky 46 8 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.0
Aneta Bachtíková BK Loko Trutnov "B" 25 11 1.0 3.5 1.0 0.4 0.4/1.3 0.0* 1.0
Monika Ulvrová BSK TJ Jičín 27 15 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 2.5
Kateřina Soukupová TJ Sokol Stěžery 37 12 1.0 2.9 1.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 2.3
Lucie Němcová TJ Sokol Stěžery 24 15 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.0
Klára Novotná BK Přelouč 21 15 1.0 2.2 0.7 0.3 0.1/0.1 0.0* 0.9
Lucie Kundrtová TJ Sokol Stěžery 19 6 1.0 5.5 2.2 0.2 0.7/0.8 0.0* 1.3
Michaela Kryšpínová SŠB Pardubice 20 19 1.0 1.7 0.7 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.6
Lenka Bogdányová BK Přelouč 37 14 1.0 2.3 0.9 0.0 0.4/1.0 0.0* 2.1
Iva Jonášová TJ Pardubičky 39 13 1.0 2.4 1.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
Jana Fiedlerová TJ Pardubičky 47 10 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.2
Denisa Divišová Kanonýři Josefov 20 16 1.0 1.8 0.6 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.9
Barbora Sobotková BK NAPOS Vysoká n.L. 17 21 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Irena Kralevičová BK Přelouč 38 6 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.5
Zuzana Vávrová Sokol Nová Paka 30 5 1.0 5.6 2.2 0.0 1.2/3.0 40.0 2.6
Dorota Hetychová TJ Pardubičky 21 15 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.9
Natálie Nutilová TJ Sokol Stěžery 19 5 1.0 4.8 2.0 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.8
Aneta Dyntarová BSK TJ Jičín 21 6 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.8
Kateřina Vařechová BSK TJ Jičín 30 4 1.0 5.8 2.3 0.3 0.5/0.5 0.0* 1.8
Karolína Křížková BK NAPOS Vysoká n.L. 18 14 1.0 1.6 0.6 0.1 0.3/0.6 0.0* 2.4
Sarah Novotná SŠB Pardubice 30 8 1.0 2.9 1.1 0.1 0.3/0.8 0.0* 0.6
Eva Nývltová SŠB Pardubice 20 18 1.0 1.3 0.4 0.1 0.2/1.2 0.0* 1.4
Karolína Kozlíková TJ Jiskra Havlíčkův 21 12 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Victoria Karasula BK Loko Trutnov "B" 19 6 1.0 3.8 1.7 0.2 0.0/0.3 0.0* 2.2
Nikola Marečková Sokol Nová Paka 16 16 1.0 1.4 0.5 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.8
Tereza Volechová BSK TJ Jičín 22 11 1.0 1.9 0.2 0.5 0.2/0.5 0.0* 0.6
Daniela Divišová Kanonýři Josefov 20 11 1.0 1.9 0.6 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.7
Kateřina Zajíčková Kanonýři Josefov 20 6 1.0 3.3 0.7 0.7 0.0/0.0 0.0* 1.0
Natálie Csurillová Kanonýři Josefov 22 8 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Adéla Pecháčková Kanonýři Josefov 16 7 1.0 2.6 0.9 0.1 0.4/1.1 0.0* 1.0
Anita Veselá SŠB Pardubice 32 7 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.6
Barbora Petříková TJ Jiskra Havlíčkův 20 19 1.0 0.7 0.3 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.3
Kateřina Svobodová BSK TJ Jičín 31 3 1.0 4.3 1.7 0.3 0.0/0.7 0.0* 3.7
Vlaďka Machová Sokol Nová Paka 26 11 1.0 1.1 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.2
Vendula Nováková TJ Pardubičky 45 14 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eliška Kafková BK NAPOS Vysoká n.L. 25 2 1.0 6.0 2.0 0.5 0.5/5.0 10.0 3.0
Karolína Borsová BK Loko Trutnov "B" 24 13 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Tereza Jislová Sokol Nová Paka 37 4 1.0 2.8 0.8 0.3 0.5/1.0 0.0* 1.8
Barbora Čapková BSK TJ Jičín 23 4 1.0 2.5 0.8 0.0 1.0/1.5 0.0* 0.3
Adéla Hertíková Sokol Hradec "B" 18 2 1.0 4.5 1.0 0.5 1.0/1.0 0.0* 1.5
Andrea Michlová Kanonýři Josefov 23 7 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Eliška Mertlíková Kanonýři Josefov 19 7 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.6
Radka Dubská BSK TJ Jičín 30 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Petra Pokorná TJ Pardubičky 42 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Lucie Kubánková Sokol Nová Paka 16 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Michala Hartigová Sokol Hradec "B" 39 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 2.0
Michaela Kozáková BSK TJ Jičín 27 8 1.0 0.9 0.3 0.1 0.0/0.3 0.0* 1.4
Markéta Rychnová BSK TJ Jičín 30 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 2.0
Ester Milfaitová SŠB Pardubice 21 7 1.0 0.9 0.1 0.1 0.1/0.1 0.0* 1.4
Tereza Skořepová SŠB Pardubice 20 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Pavlína Valentová TJ Pardubičky 44 4 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Lucie Šturmová TJ Sokol Stěžery 19 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Monika Hlaváčová BSK TJ Jičín 24 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Marcela Opltová TJ Pardubičky 45 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Alžběta Červinková TJ Sokol Stěžery 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Skřivánková BK NAPOS Vysoká n.L. 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hedvika Hartmanová BK Loko Trutnov "B" 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Urbancová Sokol Nová Paka 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavlína Hrušková Sokol Nová Paka 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Štainerová BK Přelouč 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kůtová BSK TJ Jičín 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Berková TJ Pardubičky 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Nečesaná BSK TJ Jičín 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Nečesaná BSK TJ Jičín 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Kuželková Kanonýři Josefov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Kračmarová TJ Jiskra Havlíčkův 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Doubková BK Loko Trutnov "B" 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Opršalová TJ Pardubičky 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominika Klozová BSK TJ Jičín 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Novotná TJ Pardubičky 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Foretová TJ Pardubičky 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Erberová Sokol Hradec "B" 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Plemeníková BSK TJ Jičín 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alessandra Pispicia Kanonýři Josefov 19 17 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Klára Exnarová Kanonýři Josefov 23 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Pospíšilová SŠB Pardubice 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Maternová BSK TJ Jičín 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Váchová BK Loko Trutnov "B" 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Nováková BSK TJ Jičín 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Krejčí BK NAPOS Vysoká n.L. 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alice Janků SŠB Pardubice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Čechová Kanonýři Josefov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Hradecká SŠB Pardubice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Vitvarová BK NAPOS Vysoká n.L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Doležalová BK Přelouč 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Randová TJ Sokol Stěžery 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Vitíková BSK TJ Jičín 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nadia Širšová SŠB Pardubice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radka Vršťalová Sokol Nová Paka 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Voráčková TJ Pardubičky 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Bezdíčková TJ Sokol Stěžery 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Tereza Poláková TJ Jiskra Havlíčkův 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
1 Veronika Burdová TJ Jiskra Havlíčkův 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Plecháčová Kanonýři Josefov 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Šálková TJ Pardubičky 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Aligerová TJ Sokol Stěžery 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Trýzubská BSK TJ Jičín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Nývltová SŠB Pardubice 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Blanka Konečná Sokol Hradec "B" 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Hidvéghy BK NAPOS Vysoká n.L. 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Nováková TJ Sokol Stěžery 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Strnadová BK Loko Trutnov "B" 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Kristýna Karlíková TJ Jiskra Havlíčkův 25 31 14 0 7 5
Tereza Němcová Sokol Hradec "B" 35 27 8 5 5 2
Veronika Večeřa TJ Pardubičky 28 29 9 3 8 4
Martina Labuťová TJ Pardubičky 37 33 14 0 7 4
Johana Šlapáková Sokol Hradec "B" 34 22 11 1 3 4
Anna Pleskotová BK NAPOS Vysoká n.L. 21 29 7 3 7 3
Nikola Rokytová BK Přelouč 29 20 8 4 4 3
Hana Fadrhonsová Sokol Hradec "B" 30 22 10 0 6 2
Adéla Hlavová BSK TJ Jičín 22 34 13 3 5 3
Aneta Bergerová SŠB Pardubice 22 27 7 3 9 3
Sarah Sharplesová BK NAPOS Vysoká n.L. 26 19 7 2 8 5
Bára Baldíková Kanonýři Josefov 22 25 10 4 3 4
Adéla Krajcigrová TJ Jiskra Havlíčkův 22 19 7 3 8 5
Monika Staníčková TJ Jiskra Havlíčkův 24 22 9 3 4 4
Michaela Pešková BK NAPOS Vysoká n.L. 20 20 9 3 5 4
Kateřina Hanzlíková BK NAPOS Vysoká n.L. 27 23 6 7 5 4
Eva Kabeláčová TJ Pardubičky 40 26 11 1 6 4
Tereza Roubová BK Přelouč 25 17 8 2 4 8
Michaela Vančurová SŠB Pardubice 25 19 7 3 6 4
Kateřina Všetečková BSK TJ Jičín 20 20 7 2 6 4
Pavlína Králíková Kanonýři Josefov 26 26 4 6 3 3
Michaela Bubeníčková BK NAPOS Vysoká n.L. 21 23 6 5 8 2
Natalie Zemanová Sokol Hradec "B" 24 22 8 4 3 4
Adéla Blažková BK Loko Trutnov "B" 19 22 9 2 3 3
Barbora Věchtová Sokol Hradec "B" 30 25 12 1 4 3
Kateřina Machátová Sokol Nová Paka 24 26 6 3 5 4
Monika Kejzlarová BK Loko Trutnov "B" 32 29 12 1 9 4
Kristýna Pochopová Sokol Nová Paka 24 18 6 4 6 5
Lenka Nešetřilová BK Přelouč 40 16 7 0 7 3
Štěpánka Fišerová Sokol Hradec "B" 30 17 7 1 3 4
Barbora Strunová TJ Sokol Stěžery 24 18 7 2 4 4
Tereza Němečková BK Přelouč 26 21 9 2 4 5
Zuzana Toufarová SŠB Pardubice 23 13 6 1 3 4
Diana Bezpalcová BK NAPOS Vysoká n.L. 21 14 5 1 7 5
Nikola Novotná Kanonýři Josefov 19 26 7 5 3 4
Marie Pluhařová BK Přelouč 33 21 8 3 5 4
Denisa Machová Sokol Nová Paka 24 16 6 3 2 4
Kateřina Tučková TJ Jiskra Havlíčkův 26 25 10 1 5 5
Karolína Rozsévačová BK Přelouč 32 19 2 5 2 5
Tereza Podrazilová Sokol Nová Paka 37 14 6 1 4 2
Lucie Dubnová TJ Jiskra Havlíčkův 24 15 6 1 2 5
Nikola Tothová BK Loko Trutnov "B" 31 19 6 3 2 3
Jana Sedláčková BK Přelouč 36 16 8 0 5 3
Barbora Marečková BK NAPOS Vysoká n.L. 18 14 3 2 3 3
Krisztina Lelkes Kanonýři Josefov 27 28 7 3 8 4
Veronika Včelišová TJ Pardubičky 21 12 5 4 2 5
Andrea Chvojková TJ Sokol Stěžery 19 17 6 3 4 3
Kateřina Chalupová TJ Jiskra Havlíčkův 22 12 6 1 3 5
Radka Koňáková BK Loko Trutnov "B" 34 16 6 2 3 5
Daniela Kamenická TJ Sokol Stěžery 22 13 5 2 4 4
Kamila Šulcová Sokol Nová Paka 33 17 8 1 4 3
Klára Marečková Sokol Hradec "B" 32 27 13 1 2 2
Michaela Zvancigerová TJ Jiskra Havlíčkův 20 27 11 1 5 3
Aneta Janišová SŠB Pardubice 21 15 5 1 2 5
Lenka Tommová BK Loko Trutnov "B" 39 15 5 1 2 5
Dana Filipová Sokol Hradec "B" 35 12 6 2 1 5
Daniela Jochová TJ Pardubičky 19 15 6 4 3 3
Lenka Fejfarová Sokol Nová Paka 24 17 5 1 4 5
Pavla Křížová Sokol Nová Paka 22 10 5 1 3 3
Adéla Štumarová TJ Jiskra Havlíčkův 22 16 8 2 4 5
Šárka Bičíková SŠB Pardubice 22 11 5 1 5 4
Andrea Holubcová BK Loko Trutnov "B" 33 27 8 3 7 5
Zuzana Marksová BK Loko Trutnov "B" 35 17 8 2 2 4
Nela Michálková