Přebor

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 5
BA Radotín
TJ Sokol Dubeč
19. 10. 2019
10:15
ZŠ Horáčkova Štěpán Beran
Petr Dvořák
18
72
6
30
13
40
13
58
Review
Základní fáze 1. kolo 4
USK Praha
TJ Sokol Pražský
17. 11. 2019
10:40
Sportovní hala Jeneč Rebeka Anna Lišková
Rayan Belaidi
29
84
7
25
25
45
27
72
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Sokol Kbely
BA Sparta
20. 10. 2019
11:50
ZŠ Mochovská Štěpán Beran
Albert Jilg
31
84
10
25
17
44
25
54
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Jižní Supi
NBK 2009
16. 11. 2019
13:20
ZŠ Na Dlouhém lánu Rebeka Anna Lišková
Tereza Zmatlíková
68
31
34
4
42
12
62
19
Review
Základní fáze 2. kolo 7
TJ Sokol Pražský
BA Radotín
16. 11. 2019
10:15
ZŠ Mochovská Nikola Borýsková
Ondřej Melzer
59
19
15
3
36
13
49
13
Review
Základní fáze 2. kolo 9
BA Sparta
Jižní Supi
17. 11. 2019
10:40
ZŠ Horáčkova Jan Průša
Kristýna Luxová
55
28
18
8
29
14
49
20
Review
Základní fáze 2. kolo 8
NBK 2009
USK Praha
16. 11. 2019
11:40
ZŠ Na Dlouhém lánu Rebeka Anna Lišková
Tereza Zmatlíková
15
51
3
13
4
30
6
37
Review
Základní fáze 2. kolo 10
BŠ Tygři Praha
Sokol Kbely
19. 10. 2019
12:00
Sportovní hala Jeneč Kristina Štelbacká
Jáchym Kopecký
122
20
20
4
53
10
89
14
Review
Základní fáze 3. kolo 12
Jižní Supi
BŠ Tygři Praha
19. 10. 2019
09:00
Sportovní hala Jeneč Kristina Štelbacká
Jáchym Kopecký
18
101
8
18
8
42
17
72
Review
Základní fáze 3. kolo 13
USK Praha
BA Sparta
20. 10. 2019
10:10
ZŠ Mochovská Štěpán Beran
Albert Jilg
29
67
11
18
18
45
25
57
Review
Základní fáze 3. kolo 14
BA Radotín
NBK 2009
20. 10. 2019
12:20
ZŠ Horáčkova Jan Průša
Tereza Zmatlíková
48
20
15
4
25
10
40
16
Review
Základní fáze 3. kolo 15
TJ Sokol Dubeč
TJ Sokol Pražský
20. 10. 2019
13:30
ZŠ TGM Michaela Tvrdíková
Gabriel Radovský
11
49
2
10
7
17
11
31
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Sokol Kbely
Jižní Supi
19. 10. 2019
10:30
Sportovní hala Jeneč Kristina Štelbacká
Jáchym Kopecký
57
27
16
7
32
9
40
25
Review
Základní fáze 4. kolo 18
BA Sparta
BA Radotín
17. 11. 2019
12:20
ZŠ Horáčkova Jan Průša
Kristýna Luxová
17
26
2
11
5
14
9
22
Review
Základní fáze 4. kolo 19
BŠ Tygři Praha
USK Praha
17. 11. 2019
12:20
Sportovní hala Jeneč Rebeka Anna Lišková
Rayan Belaidi
112
24
28
8
65
16
86
20
Review
Základní fáze 4. kolo 17
NBK 2009
TJ Sokol Dubeč
17. 11. 2019
15:40
ZŠ Mochovská Štěpán Beran
David Kakáček
8
60
4
17
4
39
8
46
Review
Základní fáze 5. kolo 22
USK Praha
Sokol Kbely
20. 10. 2019
08:30
ZŠ Mochovská Štěpán Beran
Albert Jilg
30
39
8
11
14
27
22
31
Review
Základní fáze 5. kolo 23
BA Radotín
BŠ Tygři Praha
20. 10. 2019
09:00
ZŠ Horáčkova Jan Průša
Tereza Zmatlíková
26
74
9
16
11
36
16
68
Review
Základní fáze 5. kolo 24
TJ Sokol Dubeč
BA Sparta
16. 11. 2019
14:00
Nafukovací hala Kuncova Johana Melzerová
Teodor Podařil
56
28
10
8
24
20
38
26
Review
Základní fáze 5. kolo 25
TJ Sokol Pražský
NBK 2009
19. 10. 2019
16:30
Sokol pražský Rebeka Anna Lišková
Gabriel Radovský
104
10
31
0
52
5
81
7
Review
Základní fáze 6. kolo 29
Sokol Kbely
BA Radotín
16. 11. 2019
08:30
ZŠ Mochovská Nikola Borýsková
Ondřej Melzer
47
61
11
11
25
32
35
45
Review
Základní fáze 6. kolo 30
Jižní Supi
USK Praha
16. 11. 2019
10:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Rebeka Anna Lišková
Tereza Zmatlíková
31
36
10
8
18
16
23
26
Review
Základní fáze 6. kolo 28
BŠ Tygři Praha
TJ Sokol Dubeč
16. 11. 2019
12:00
Nafukovací hala Kuncova Johana Melzerová
Teodor Podařil
54
46
8
8
26
16
36
35
Review
Základní fáze 6. kolo 27
BA Sparta
TJ Sokol Pražský
19. 10. 2019
12:45
Sokol pražský Rebeka Anna Lišková
Gabriel Radovský
20
67
4
15
9
29
16
46
Review
Základní fáze 7. kolo 32
BA Radotín
Jižní Supi
17. 11. 2019
09:00
ZŠ Horáčkova Jan Průša
Kristýna Luxová
46
31
14
10
28
11
42
18
Review
Základní fáze 7. kolo 34
TJ Sokol Pražský
BŠ Tygři Praha
17. 11. 2019
09:00
Sportovní hala Jeneč Rebeka Anna Lišková
Rayan Belaidi
34
104
4
35
13
55
26
79
Review
Základní fáze 7. kolo 35
NBK 2009
BA Sparta
19. 10. 2019
14:45
Sokol pražský Rebeka Anna Lišková
Gabriel Radovský
23
68
6
10
11
43
19
54
Review
Základní fáze 7. kolo 33
TJ Sokol Dubeč
Sokol Kbely
17. 11. 2019
17:10
ZŠ Mochovská Štěpán Beran
David Kakáček
84
26
14
7
36
13
64
22
Review
Základní fáze 8. kolo 37
BŠ Tygři Praha
NBK 2009
20. 10. 2019
10:40
ZŠ Horáčkova Jan Průša
Tereza Zmatlíková
67
22
21
4
33
10
43
16
Review
Základní fáze 8. kolo 38
Sokol Kbely
TJ Sokol Pražský
16. 11. 2019
12:00
ZŠ Mochovská Nikola Borýsková
Ondřej Melzer
24
90
3
29
7
48
18
66
Review
Základní fáze 8. kolo 40
USK Praha
BA Radotín
19. 10. 2019
12:00
ZŠ Horáčkova Štěpán Beran
Petr Dvořák
44
60
2
11
20
20
40
37
Review
Základní fáze 8. kolo 39
Jižní Supi
TJ Sokol Dubeč
20. 10. 2019
17:00
ZŠ TGM Michaela Tvrdíková
Gabriel Radovský
28
48
10
11
15
20
28
34
Review
Základní fáze 9. kolo 42
TJ Sokol Dubeč
USK Praha
19. 10. 2019
08:30
ZŠ Horáčkova Štěpán Beran
Petr Dvořák
61
27
10
8
25
12
49
18
Review
Základní fáze 9. kolo 45
BA Sparta
BŠ Tygři Praha
16. 11. 2019
10:00
Nafukovací hala Kuncova Johana Melzerová
Teodor Podařil
17
76
2
27
8
41
10
57
Review
Základní fáze 9. kolo 44
NBK 2009
Sokol Kbely
17. 11. 2019
14:00
ZŠ Mochovská Štěpán Beran
David Kakáček
30
51
2
25
14
39
18
45
Review
Základní fáze 9. kolo 43
TJ Sokol Pražský
Jižní Supi
20. 10. 2019
15:15
ZŠ TGM Michaela Tvrdíková
Gabriel Radovský
51
10
12
3
20
5
44
8
Review
Základní fáze 10. kolo 49
TJ Sokol Pražský
USK Praha
19. 1. 2020
08:30
ZŠ Horáčkova Radek Treml
Tereza Zmatlíková
91
34
22
9
37
20
51
39
Review
Základní fáze 10. kolo 48
NBK 2009
Jižní Supi
18. 1. 2020
10:15
ZŠ Horáčkova Vojtěch Sýkora
Lukáš Nedbal
25
71
12
23
17
35
19
55
Review
Základní fáze 10. kolo 50
TJ Sokol Dubeč
BA Radotín
7. 12. 2019
12:20
ZŠ Horáčkova Radek Treml
Adam Križanský
47
25
5
12
11
19
25
23
Review
Základní fáze 10. kolo 47
BA Sparta
Sokol Kbely
8. 12. 2019
14:00
Nafukovací hala Kuncova Johana Melzerová
Šárka Malkusová
30
47
12
6
19
19
28
29
Review
Základní fáze 11. kolo 53
USK Praha
NBK 2009
18. 1. 2020
08:30
ZŠ Horáčkova Vojtěch Sýkora
Lukáš Nedbal
70
29
14
8
30
19
54
26
Review
Základní fáze 11. kolo 55
Sokol Kbely
BŠ Tygři Praha
7. 12. 2019
08:30
ZŠ Mochovská Radomír Kohout
Lukáš Nedbal
26
104
6
30
16
56
22
82
Review
Základní fáze 11. kolo 52
BA Radotín
TJ Sokol Pražský
18. 1. 2020
09:30
Sokol pražský Anna Vagnerova
Jáchym Kopecký
26
61
4
13
15
27
23
45
Review
Základní fáze 11. kolo 54
Jižní Supi
BA Sparta
19. 1. 2020
13:15
Nafukovací hala Kuncova Rebeka Anna Lišková
Albert Jilg
29
56
11
8
16
20
26
38
Review
Základní fáze 12. kolo 57
BŠ Tygři Praha
Jižní Supi
7. 12. 2019
10:10
ZŠ Mochovská Radomír Kohout
Lukáš Nedbal
103
26
26
13
50
13
64
24
Review
Základní fáze 12. kolo 59
NBK 2009
BA Radotín
8. 12. 2019
10:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Simona Jindřichová
Jan Neubauer
32
54
8
2
16
26
20
32
Review
Základní fáze 12. kolo 58
BA Sparta
USK Praha
8. 12. 2019
12:30
Nafukovací hala Kuncova Johana Melzerová
Šárka Malkusová
30
41
4
14
14
24
20
33
Review
Základní fáze 12. kolo 60
TJ Sokol Pražský
TJ Sokol Dubeč
8. 12. 2019
12:30
ZŠ Starodubečská Štěpán Beran
Antonín Krotil
63
38
18
13
33
24
50
29
Review
Základní fáze 13. kolo 62
TJ Sokol Dubeč
NBK 2009
9. 2. 2020
09:00
ZŠ Starodubečská Jakub Vampola
Kristýna Luxová
102
17
34
4
57
7
85
11
Review
Základní fáze 13. kolo 65
Jižní Supi
Sokol Kbely
7. 12. 2019
11:50
ZŠ Mochovská Radomír Kohout
Lukáš Nedbal
65
39
13
12
34
25
43
33
Review
Základní fáze 13. kolo 64
USK Praha
BŠ Tygři Praha
19. 1. 2020
12:00
ZŠ Horáčkova Radek Treml
Tereza Zmatlíková
61
73
16
18
41
38
55
59
Review
Základní fáze 13. kolo 63
BA Radotín
BA Sparta
19. 1. 2020
16:45
Nafukovací hala Kuncova Rebeka Anna Lišková
Albert Jilg
48
52
11
12
21
25
37
37
Review
Základní fáze 14. kolo 68
BŠ Tygři Praha
BA Radotín
8. 12. 2019
09:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Simona Jindřichová
Jan Neubauer
80
33
27
4
41
21
53
29
Review
Základní fáze 14. kolo 67
Sokol Kbely
USK Praha
8. 12. 2019
11:00
Nafukovací hala Kuncova Johana Melzerová
Šárka Malkusová
35
31
18
5
23
13
30
23
Review
Základní fáze 14. kolo 70
NBK 2009
TJ Sokol Pražský
7. 12. 2019
11:15
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Průša
Tereza Malá
2
89
0
21
2
45
2
67
Review
Základní fáze 14. kolo 69
BA Sparta
TJ Sokol Dubeč
18. 1. 2020
12:30
Sportovní hala Jeneč Jan Průša
Rebeka Anna Lišková
38
65
2
24
17
36
26
55
Review
Základní fáze 15. kolo 72
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
7. 12. 2019
09:50
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Průša
Tereza Malá
64
10
13
2
31
6
48
8
Review
Základní fáze 15. kolo 74
BA Radotín
Sokol Kbely
18. 1. 2020
11:15
Sokol pražský Anna Vagnerova
Jáchym Kopecký
57
39
13
11
30
23
45
32
Review
Základní fáze 15. kolo 75
USK Praha
Jižní Supi
18. 1. 2020
12:00
ZŠ Horáčkova Vojtěch Sýkora
Lukáš Nedbal
49
33
10
9
21
14
29
24
Review
Základní fáze 15. kolo 73
TJ Sokol Dubeč
BŠ Tygři Praha
18. 1. 2020
14:15
Sportovní hala Jeneč Jan Průša
Rebeka Anna Lišková
37
88
12
21
15
43
24
66
Review
Základní fáze 16. kolo 80
BA Sparta
NBK 2009
7. 12. 2019
08:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Průša
Tereza Malá
62
42
4
14
24
20
42
30
Review
Základní fáze 16. kolo 79
BŠ Tygři Praha
TJ Sokol Pražský
19. 1. 2020
10:15
ZŠ Horáčkova Radek Treml
Tereza Zmatlíková
79
77
13
14
32
29
50
40
68
68
Review
Základní fáze 16. kolo 78
Sokol Kbely
TJ Sokol Dubeč
9. 2. 2020
12:30
ZŠ Starodubečská Jakub Vampola
Kristýna Luxová
30
85
10
22
24
37
27
67
Review
Základní fáze 16. kolo 77
Jižní Supi
BA Radotín
19. 1. 2020
15:00
Nafukovací hala Kuncova Rebeka Anna Lišková
Albert Jilg
41
34
17
5
27
15
38
23
Review
Základní fáze 17. kolo 84
TJ Sokol Dubeč
Jižní Supi
8. 12. 2019
09:00
ZŠ Starodubečská Štěpán Beran
Antonín Krotil
75
22
22
0
35
10
54
18
Review
Základní fáze 17. kolo 85
BA Radotín
USK Praha
7. 12. 2019
09:00
ZŠ Horáčkova Radek Treml
Adam Križanský
40
35
8
5
21
17
28
25
Review
Základní fáze 17. kolo 82
NBK 2009
BŠ Tygři Praha
8. 12. 2019
12:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Simona Jindřichová
Jan Neubauer
29
89
2
26
6
48
16
68
Review
Základní fáze 17. kolo 83
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
18. 1. 2020
13:00
Sokol pražský Anna Vagnerova
Jáchym Kopecký
120
35
28
10
57
12
98
17
Review
Základní fáze 18. kolo 87
USK Praha
TJ Sokol Dubeč
7. 12. 2019
10:40
ZŠ Horáčkova Radek Treml
Adam Križanský
30
51
2
10
10
18
18
38
Review
Základní fáze 18. kolo 88
Jižní Supi
TJ Sokol Pražský
8. 12. 2019
10:45
ZŠ Starodubečská Štěpán Beran
Antonín Krotil
17
58
15
7
28
9
38
11
Review
Základní fáze 18. kolo 89
Sokol Kbely
NBK 2009
9. 2. 2020
10:45
ZŠ Starodubečská Jakub Vampola
Kristýna Luxová
40
36
10
7
19
15
30
34
Review
Základní fáze 18. kolo 90
BŠ Tygři Praha
BA Sparta
18. 1. 2020
10:45
Sportovní hala Jeneč Jan Průša
Rebeka Anna Lišková
72
36
19
8
40
18
56
28
Review
Základní fáze 19. kolo 93
Jižní Supi
NBK 2009
4. 4. 2020
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 94
USK Praha
TJ Sokol Pražský
5. 4. 2020
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 92
Sokol Kbely
BA Sparta
8. 3. 2020
10:15
ZŠ Horáčkova Jan Průša
Jáchym Kopecký
33
70
4
20
14
42
22
54
Review
Základní fáze 19. kolo 95
BA Radotín
TJ Sokol Dubeč
7. 3. 2020
12:30
ZŠ Starodubečská Jan Průša
David Kakáček
43
44
6
13
18
20
28
34
Review
Základní fáze 20. kolo 97
TJ Sokol Pražský
BA Radotín
4. 4. 2020
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 98
NBK 2009
USK Praha
4. 4. 2020
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 99
BA Sparta
Jižní Supi
5. 4. 2020
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 100
BŠ Tygři Praha
Sokol Kbely
7. 3. 2020
10:45
ZŠ TGM Michal Bakajsa
Petr Mondschein
122
18
36
6
59
9
97
13
Review
Základní fáze 21. kolo 103
USK Praha
BA Sparta
8. 3. 2020
08:30
ZŠ Horáčkova Jan Průša
Jáchym Kopecký
43
47
13
12
19
30
35
37
Review
Základní fáze 21. kolo 104
BA Radotín
NBK 2009
8. 3. 2020
08:30
Sportovní hala Jeneč Jakub Vampola
David Kakáček
66
24
23
6
37
11
62
13
Review
Základní fáze 21. kolo 105
TJ Sokol Dubeč
TJ Sokol Pražský
8. 3. 2020
09:30
Sokol pražský Simona Jindřichová
Karla Řápková
51
67
17
14
25
27
6
18
Review
Základní fáze 21. kolo 102
Jižní Supi
BŠ Tygři Praha
7. 3. 2020
12:30
ZŠ TGM Michal Bakajsa
Petr Mondschein
16
106
5
16
8
56
14
79
Review
Základní fáze 22. kolo 107
NBK 2009
TJ Sokol Dubeč
5. 4. 2020
-
Preview
Základní fáze 22. kolo 108
BA Sparta
BA Radotín
5. 4. 2020
-
Preview
Základní fáze 22. kolo 109
BŠ Tygři Praha
USK Praha
5. 4. 2020
-
Preview
Základní fáze 22. kolo 110
Sokol Kbely
Jižní Supi
7. 3. 2020
09:00
ZŠ TGM Michal Bakajsa
Petr Mondschein
41
53
2
10
15
19
25
39
Review
Základní fáze 23. kolo 114
TJ Sokol Dubeč
BA Sparta
4. 4. 2020
-
Preview
Základní fáze 23. kolo 113
BA Radotín
BŠ Tygři Praha
8. 3. 2020
10:00
Sportovní hala Jeneč Jakub Vampola
David Kakáček
31
73
1
16
15
31
22
57
Review
Základní fáze 23. kolo 115
TJ Sokol Pražský
NBK 2009
7. 3. 2020
10:40
Nafukovací hala Kuncova Michaela Tvrdíková
Lukáš Nedbal
80
10
22
4
44
6
61
8
Review
Základní fáze 23. kolo 112
USK Praha
Sokol Kbely
8. 3. 2020
12:00
ZŠ Horáčkova Jan Průša
Jáchym Kopecký
64
47
14
8
29
21
43
28
Review
Základní fáze 24. kolo 118
BŠ Tygři Praha
TJ Sokol Dubeč
4. 4. 2020
-
Preview
Základní fáze 24. kolo 119
Sokol Kbely
BA Radotín
4. 4. 2020
-
Preview
Základní fáze 24. kolo 120
Jižní Supi
USK Praha
4. 4. 2020
-
Preview
Základní fáze 24. kolo 117
BA Sparta
TJ Sokol Pražský
7. 3. 2020
12:20
Nafukovací hala Kuncova Michaela Tvrdíková
Lukáš Nedbal
15
69
7
16
9
32
11
45
Review
Základní fáze 25. kolo 122
BA Radotín
Jižní Supi
5. 4. 2020
-
Preview
Základní fáze 25. kolo 123
TJ Sokol Dubeč
Sokol Kbely
5. 4. 2020
-
Preview
Základní fáze 25. kolo 124
TJ Sokol Pražský
BŠ Tygři Praha
5. 4. 2020
-
Preview
Základní fáze 25. kolo 125
NBK 2009
BA Sparta
7. 3. 2020
09:00
Nafukovací hala Kuncova Michaela Tvrdíková
Lukáš Nedbal
28
56
10
18
13
36
22
44
Review
Základní fáze 26. kolo 128
Sokol Kbely
TJ Sokol Pražský
4. 4. 2020
-
Preview
Základní fáze 26. kolo 130
USK Praha
BA Radotín
7. 3. 2020
10:45
ZŠ Starodubečská Jan Průša
David Kakáček
50
56
12
15
24
29
38
39
Review
Základní fáze 26. kolo 129
Jižní Supi
TJ Sokol Dubeč
8. 3. 2020
11:15
Sokol pražský Simona Jindřichová
Karla Řápková
25
49
7
10
9
33
19
41
Review
Základní fáze 26. kolo 127
BŠ Tygři Praha
NBK 2009
8. 3. 2020
11:30
Sportovní hala Jeneč Jakub Vampola
David Kakáček
78
23
34
2
48
10
72
17
Review
Základní fáze 27. kolo 134
NBK 2009
Sokol Kbely
5. 4. 2020
-
Preview
Základní fáze 27. kolo 135
BA Sparta
BŠ Tygři Praha
4. 4. 2020
-
Preview
Základní fáze 27. kolo 132
TJ Sokol Dubeč
USK Praha
7. 3. 2020
09:00
ZŠ Starodubečská Jan Průša
David Kakáček
61
37
13
5
28
20
43
29
Review
Základní fáze 27. kolo 133
TJ Sokol Pražský
Jižní Supi
8. 3. 2020
13:00
Sokol pražský Simona Jindřichová
Karla Řápková
70
24
20
3
31
9
50
15
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Matěj Šnobl BŠ Tygři Praha 10 32 1.0 23.9 11.3 0.0 1.4/2.2 62.9 0.8
Vojtěch Musil TJ Sokol Dubeč 12 19 1.0 12.7 6.3 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.1
Radek Chaloupka USK Praha 12 20 1.0 7.1 3.1 0.1 0.9/1.3 0.0* 0.9
Antonín Petrák BA Sparta U13B "B" 12 12 1.0 9.2 4.4 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.6
Prokop Pejsar Sokol Kbely 12 20 1.0 4.0 1.9 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Vojtěch Charvát BA Radotín 12 8 1.0 7.4 3.3 0.0 0.9/2.8 31.8 1.0
Ondřej Nosek TJ Sokol Pražský 12 13 1.0 3.6 1.3 0.0 1.0/1.5 0.0* 0.5
Václav Hanuš USK Praha 12 16 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.4
Michal Blabolil NBK 2007 12 4 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/1.5 0.0* 0.8
Viktor Vinklář BA SpaU12B"B" 12 10 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
Robin Plavec Jižní Supi 12 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Sebastián Hodboď Tygři U13B 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Marek Sýkora BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Růžek TJ Sokol Dubeč 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Hloušek Sokol Kbely 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Minx NBK 2009 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Šálek Sokol Pražský 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
Sokol Kbely 20 16.1 4.1 /10.1 40.3 12.7
BA Sparta 20 20.3 2.3 /8.7 26.4 13.6
Jižní Supi 20 14.6 4.1 /15.0 27.2 13.3
NBK 2009 17 5.2 0.8 /3.4 24.1 3.0
USK Praha 20 18.6 3.6 /8.9 40.1 13.7
Sokol Pražský 16 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BA Radotín 17 3.8 1.4 /4.3 32.4 5.5
TJ Sokol Dubeč 20 24.7 3.5 /9.6 36.5 4.0
BŠ Tygři Praha 20 42.2 4.6 /11.5 39.7 11.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zmatlíková Tereza 9 0 9 0 - - -
Vampola Jakub 6 6 0 0 - - -
Vagnerova Anna 3 3 0 0 - - -
Tvrdíková Michaela 6 6 0 0 - - -
Treml Radek 6 6 0 0 - - -
Štelbacká Kristina 3 3 0 0 - - -
Sýkora Vojtěch 3 3 0 0 - - -
Řápková Karla 3 0 3 0 - - -
Radovský Gabriel 6 0 6 0 - - -
Průša Jan 18 18 0 0 - - -
Podařil Teodor 3 0 3 0 - - -
Neubauer Jan 3 0 3 0 - - -
Nedbal Lukáš 9 0 9 0 - - -
Mondschein Petr 3 0 3 0 - - -
Melzerová Johana 6 6 0 0 - - -
Melzer Ondřej 3 0 3 0 - - -
Malkusová Šárka 3 0 3 0 - - -
Malá Tereza 3 0 3 0 - - -
Luxová Kristýna 6 0 6 0 - - -
Lišková Rebeka Anna 15 12 3 0 - - -
Krotil Antonín 3 0 3 0 - - -
Križanský Adam 3 0 3 0 - - -
Kopecký Jáchym 9 0 9 0 - - -
Kohout Radomír 3 3 0 0 - - -
Kakáček David 9 0 9 0 - - -
Jindřichová Simona 6 6 0 0 - - -
Jilg Albert 6 0 6 0 - - -
Dvořák Petr 3 0 3 0 - - -
Borýsková Nikola 3 3 0 0 - - -
Beran Štěpán 12 12 0 0 - - -
Belaidi Rayan 3 0 3 0 - - -
Bakajsa Michal 3 3 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře