Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
Sokol Pražský
Sokol Vyšehrad
25. 5. 2019
10:00
Sokol pražský Jaroslav Pazourek
Pavel Koudela
127
35
35
6
60
12
92
26
Review
skupina A 1. kolo 2
BK Levharti Chomutov
BK Kunratice DDM Praha 10
25. 5. 2019
12:00
Sokol pražský Jaroslav Pazourek
Pavel Koudela
78
57
17
16
26
30
45
45
Review
skupina A 2. kolo 3
BK Kunratice DDM Praha 10
Sokol Pražský
25. 5. 2019
16:30
Sokol pražský Jan Kout
Barbora Kopecká
31
104
5
28
13
56
22
83
Review
skupina A 2. kolo 4
Sokol Vyšehrad
BK Levharti Chomutov
25. 5. 2019
18:30
Sokol pražský Jan Kout
Barbora Kopecká
59
56
17
15
30
27
45
41
Review
skupina A 3. kolo 5
Sokol Vyšehrad
BK Kunratice DDM Praha 10
26. 5. 2019
10:00
Sokol pražský Jaroslav Pazourek
Pavel Koudela
65
40
10
8
19
19
44
30
Review
skupina A 3. kolo 6
BK Levharti Chomutov
Sokol Pražský
26. 5. 2019
12:00
Sokol pražský Jaroslav Pazourek
Pavel Koudela
39
115
12
25
19
60
32
83
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Sokol Pražský 3 3 0 346 105 6
2. Sokol Vyšehrad 3 2 1 159 223 5
3. BK Levharti Chomutov 3 1 2 173 231 4
4. BK Kunratice DDM P10 3 0 3 128 247 3
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Daniel Duhajský Jiskra Kyjov 15 13 1.0 25.7 9.9 0.2 5.4/9.5 56.5 2.5
Jordan Oupoh Lions J. Hradec 16 15 1.0 21.9 6.2 1.8 4.1/7.0 59.0 3.0
24 Josef Šavrda BK Teplice 15 17 1.0 18.7 8.0 0.1 2.5/7.3 34.7 2.9
Matyáš Řezníček BK Lions J. Hradec 15 20 1.0 14.3 5.1 0.9 1.5/3.1 49.2 2.8
Ondřej Franěk Lokomotiva Plzeň 15 14 1.0 17.9 6.7 0.4 3.1/5.1 62.0 1.6
Mikuláš Čank SKUP-BCM Olomouc 15 18 1.0 13.0 5.1 0.3 1.9/3.2 61.4 2.3
Michal Bureš BK Levharti Chomutov 15 19 1.0 12.0 5.4 0.0 1.2/2.7 43.1 2.6
22 Matyáš Pomezný NH Ostrava 15 16 1.0 13.8 5.7 0.2 1.8/3.1 58.0 2.3
Jakub Knejp BK NAPOS Vysoká n. L. 15 16 1.0 13.6 5.0 0.6 1.9/5.3 35.7 2.5
Tomáš Syrovátka BA Grizzlies Plzeň 15 20 1.0 9.7 3.3 0.6 1.3/2.4 52.1 1.6
12 Matyáš Kment BK Pardubice 15 16 1.0 10.8 4.7 0.1 1.1/1.6 0.0* 2.0
Michal Grill Tigers Č. Budějovice 15 13 1.0 10.7 4.8 0.1 0.8/1.5 0.0* 2.0
Šimon Vašek ADFORS Basket Litomyšl 15 14 1.0 8.8 3.6 0.2 1.0/1.6 0.0* 0.5
Adam Zajíček TJ Sokol Jaroměř-Josefov 15 16 1.0 7.1 3.3 0.0 0.5/2.5 20.0 2.4
13 Michal Bílek Tesla 16 14 1.0 6.6 2.9 0.1 0.7/1.1 0.0* 1.1
Tomáš Mořický Jiskra Kyjov 16 18 1.0 5.0 1.2 0.3 1.8/2.2 82.5 1.6
Lukáš Hurta Basket Valmez 16 7 1.0 12.7 4.9 0.6 1.3/2.6 50.0 2.6
Šimon Přecechtěl BCM Orli Prostějov 15 16 1.0 5.5 2.2 0.1 0.8/1.3 0.0* 3.2
Bohdan Slawisch BVK Holice 16 14 1.0 5.9 2.6 0.0 0.8/1.7 0.0* 0.6
Vojtěch Kubečka Snakes Ostrava 16 12 1.0 6.8 1.4 1.0 1.0/1.5 0.0* 2.4
Jakub Jícha BK Snakes Ostrava 15 13 1.0 6.2 2.0 0.2 1.5/2.7 54.3 1.8
Jan Bradáč Lions J. Hradec 15 9 1.0 8.8 3.8 0.0 1.2/4.2 28.9 1.7
56 Filip Korch Jižní supi 16 10 1.0 6.6 2.1 0.5 0.9/1.8 0.0* 1.6
Tomáš Hlaváček BK R&J EBC Mělník 16 11 1.0 5.9 1.8 0.7 0.1/0.4 0.0* 1.1
Vít Straška Levharti Chomutov 16 17 1.0 3.5 0.5 0.8 0.1/0.4 0.0* 0.9
Matouš Čížek BK Kladno 16 9 1.0 5.4 1.7 0.6 0.4/0.8 0.0* 1.6
Jakub Altmann Královští Sokoli 15 12 1.0 3.9 1.5 0.0 0.9/2.2 42.3 1.9
8 Tomáš Hřebík Tesla Pardubice 16 5 1.0 7.0 2.2 0.2 2.0/3.2 62.5 2.2
Šimon Potměšil Kondoři Liberec 15 2 1.0 14.5 5.0 1.5 0.0/0.5 0.0* 1.5
Oldřich Ouda BK Klatovy 16 18 1.0 1.3 0.4 0.2 0.0/0.2 0.0* 1.8
Petr Kroupa Sokol Pražský 15 12 1.0 1.8 0.8 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.8
13 Jakub Zvolánek NH Ostrava 15 10 12.2 1.6 0.5 0.0 / 0.8 0.6/0.6 0.0* 1.9
Leoš Sobotka Královští Sokoli 16 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.0
Hugo Zapadlo Loko Trutnov 16 3 1.0 3.7 1.3 0.3 0.0/0.7 0.0* 1.3
Šimon Máselník Slavia Kroměříž 16 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
David Žilka Kanonýři Josefov 16 15 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.6
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomyšl 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kahánek BK Levharti Chomutov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bouzek SKUP-BCM Olomouc 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Adam Kašok NH Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Sabol BCM Orli Prostějov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Vyhnálek Kondoři Liberec B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hudeček Jiskra Kyjov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Vrána BA 2006 Roudnice n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Macura Snakes Ostrava 16 1 11.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Nazarčuk Basket Poděbrady 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Rotrekl SAM Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Fíla BK Kunratice DDM P10 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
1 Jan Nováček BK Klatovy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Kalivoda Kondoři Liberec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Štolba Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alex Everett Sokol Pražský 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Chloupek BC Kolín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Jašek BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Novák BK Pardubice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Klatovy 4 33.0 2.0 6.3 /14.1 44.6 11.0
Basket Poděbrady 4 17.8 2.3 4.5 /9.3 48.6 15.5
Kondoři Liberec 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC Kolín 4 9.5 0.5 2.5 /8.0 31.3 9.8
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Jiskra Kyjov 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
ADFORS Basket Litomyšl 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BCM Orli Prostějov 3 28.3 5.3 7.0 /18.3 38.2 17.0
Basketbal TJ Svitavy 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 1 1 0 0 - - -
Vimmr Daniel 2 0 2 0 - - -
Vaníček Marek 5 0 5 0 - - -
Trmač Vladislav 1 0 1 0 - - -
Toboláková Barbora 2 2 0 0 - - -
Tichov Michael 4 4 0 0 - - -
Šuláková Pavlína 2 0 2 0 - - -
Šenk Pavel 1 1 0 0 - - -
Pivovarský Michal 5 1 4 0 - - -
Petrák Robin 2 0 2 0 - - -
Pazourek Jaroslav 6 5 1 0 - - -
Opletal Petr 2 2 0 0 - - -
Novák Václav 2 1 1 0 - - -
Nesper Jindřich 1 0 1 0 - - -
Nehoda Pavel 4 4 0 0 - - -
Mynarčík Petr 2 0 2 0 - - -
Menšík Jan 4 0 4 0 - - -
Lejčko Jan 3 2 1 0 - - -
Kubiš Michal 1 1 0 0 - - -
Kout Jan 2 2 0 0 - - -
Koudela Pavel 4 0 4 0 - - -
Kopecká Barbora 2 0 2 0 - - -
Koc Ondřej 5 3 2 0 - - -
Kapl Antonín 2 2 0 0 - - -
Kalabza Lukáš 2 0 2 0 - - -
Jakubík Petr 2 2 0 0 - - -
Hejnic Jan 1 1 0 0 - - -
Havlíček Petr 2 2 0 0 - - -
Fanta Jiří 2 0 2 0 - - -
Dostal Vojtěch 3 2 1 0 - - -
Dombrovský Filip 2 2 0 0 - - -
Čížek Daniel 3 2 1 0 - - -
Bráblík Jan 1 0 1 0 - - -
Bešina Marek 2 0 2 0 - - -
Balog Lukáš 1 1 0 0 - - -
Asztalos Ondřej 1 0 1 0 - - -
Anton Karel 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře