2. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 2
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
14. 12. 2019
10:00
SH BK Klatovy Petr Havlíček
Michal Pivovarský
71
82
18
18
34
38
58
63
Review
skupina A 1. kolo 3
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Písek Sršni B
14. 12. 2019
18:00
SH ZŠ Kubatova Jan Musil
Matěj Barták
65
78
19
13
33
32
49
62
Review
skupina A 1. kolo 5
BK Příbram 2000
BK Wolves Radotín
14. 12. 2019
18:30
ZŠ Březové Hory Lucie Peterková
Petr Havlíček
77
80
18
15
44
32
64
59
Review
skupina A 1. kolo 4
BK Levharti Chomutov
Sokol Žižkov
12. 12. 2019
19:00
Městská sportovní hala Jan Kout
Karel Anton
85
60
24
7
43
17
60
36
Review
skupina A 1. kolo 1
Slavoj BK Litoměřice B
SLUNETA USK Ústí nad Labem
4. 12. 2019
19:30
Hala 6. ZŠ Petr Eisner
Tomáš Mašek
66
71
11
18
34
42
54
53
Review
skupina A 2. kolo 7
Slavoj BK Litoměřice B
SKB Rokycany
5. 10. 2019
17:00
Hala 6. ZŠ Petr Eisner
Jaroslav Pazourek
64
55
11
14
25
26
44
40
Review
skupina A 2. kolo 9
BK Klatovy
BK Příbram 2000
5. 10. 2019
17:00
SH BK Klatovy Michal Pivovarský
Jiří Kubíček
100
65
26
19
49
35
70
50
Review
skupina A 2. kolo 10
BK Jiskra Domažlice
BK Wolves Radotín
5. 10. 2019
18:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Lukáš Kalabza
95
75
28
12
52
35
74
50
Review
skupina A 2. kolo 11
Tigers Basketball České Budějovice
BK Levharti Chomutov
5. 10. 2019
18:00
SH ZŠ Kubatova Václav Novák
Ondřej Koc
70
84
21
26
42
47
58
59
Review
skupina A 2. kolo 12
Sokol Písek Sršni B
Sokol Žižkov
5. 10. 2019
18:00
Sportovní hala Sokol Pavel Csöllei
Petr Havlíček
80
70
20
18
42
37
66
54
Review
skupina A 3. kolo 14
SLUNETA USK Ústí nad Labem
SKB Rokycany
6. 10. 2019
10:00
hala UJEP Tomáš Linhart
Ondřej Svejkovský
79
66
14
22
35
31
55
45
Review
skupina A 3. kolo 16
BK Jiskra Domažlice
BK Příbram 2000
6. 10. 2019
10:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Lukáš Kalabza
94
69
22
23
50
33
73
55
Review
skupina A 3. kolo 17
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Žižkov
6. 10. 2019
10:00
SH ZŠ Kubatova Václav Novák
Ondřej Koc
85
97
26
24
47
50
70
70
Review
skupina A 3. kolo 15
BK Klatovy
BK Wolves Radotín
6. 10. 2019
11:00
SH BK Klatovy Michal Pivovarský
Jiří Kubíček
77
74
27
16
45
39
64
50
Review
skupina A 3. kolo 18
Sokol Písek Sršni B
BK Levharti Chomutov
6. 10. 2019
12:00
Sportovní hala Sokol Pavel Csöllei
Petr Havlíček
80
85
15
26
38
43
58
61
Review
skupina A 4. kolo 21
BK Příbram 2000
Tigers Basketball České Budějovice
19. 10. 2019
15:00
ZŠ Březové Hory Matěj Barták
Lukáš Balog
56
80
12
25
23
43
45
55
Review
skupina A 4. kolo 24
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Jiskra Domažlice
19. 10. 2019
16:00
hala UJEP Petr Eisner
Jaroslav Pazourek
79
65
16
12
41
30
62
49
Review
skupina A 4. kolo 23
Slavoj BK Litoměřice B
BK Klatovy
19. 10. 2019
17:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Mašek
Michal Tesař
80
68
19
24
42
33
64
53
Review
skupina A 4. kolo 22
BK Wolves Radotín
Sokol Písek Sršni B
19. 10. 2019
18:00
Sportovní hala Černošice Barbora Toboláková
Pavel Hendrich
106
96
31
24
53
50
82
73
Review
skupina A 4. kolo 19
SKB Rokycany
BK Levharti Chomutov
19. 10. 2019
20:00
Sportovní hala SKB Matěj Barták
Lukáš Balog
84
90
21
21
41
44
69
69
Review
skupina A 5. kolo 29
Slavoj BK Litoměřice B
BK Jiskra Domažlice
20. 10. 2019
10:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Mašek
Michal Tesař
84
74
28
15
45
32
68
50
Review
skupina A 5. kolo 27
BK Příbram 2000
Sokol Písek Sršni B
20. 10. 2019
11:00
ZŠ Březové Hory Matěj Barták
Lukáš Balog
62
78
18
21
30
45
48
60
Review
skupina A 5. kolo 30
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Klatovy
20. 10. 2019
11:30
hala UJEP Petr Eisner
Jaroslav Pazourek
80
65
14
16
33
30
58
50
Review
skupina A 5. kolo 25
SKB Rokycany
Sokol Žižkov
20. 10. 2019
13:00
Sportovní hala SKB Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
72
89
13
28
33
43
51
60
Review
skupina A 5. kolo 28
BK Wolves Radotín
Tigers Basketball České Budějovice
20. 10. 2019
17:00
Sportovní hala Černošice Jan Baloun
Pavel Hendrich
95
103
16
18
45
41
68
73
Review
skupina A 6. kolo 31
BK Klatovy
SKB Rokycany
2. 11. 2019
17:00
SH BK Klatovy Jan Musil
Roman Kejklíček
77
82
26
22
36
38
57
57
73
73
Review
skupina A 6. kolo 34
Sokol Písek Sršni B
SLUNETA USK Ústí nad Labem
2. 11. 2019
17:00
Sportovní hala Sokol Ondřej Svejkovský
Jakub Petrák
92
63
35
21
58
36
79
54
Review
skupina A 6. kolo 33
Tigers Basketball České Budějovice
Slavoj BK Litoměřice B
2. 11. 2019
18:00
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Ondřej Koc
72
70
20
13
41
29
56
44
Review
skupina A 6. kolo 35
BK Levharti Chomutov
BK Příbram 2000
2. 11. 2019
19:30
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Michal Tesař
126
68
38
19
77
36
101
58
Review
skupina A 6. kolo 36
Sokol Žižkov
BK Wolves Radotín
2. 11. 2019
20:00
SH Folimanka Jan Hendrych
Karel Křenek
72
77
21
18
39
40
54
56
Review
skupina A 7. kolo 38
BK Jiskra Domažlice
SKB Rokycany
3. 11. 2019
10:00
Městská sportovní hala Michal Perlík
Daniel Čížek
72
83
16
22
36
47
51
65
Review
skupina A 7. kolo 41
BK Levharti Chomutov
BK Wolves Radotín
3. 11. 2019
10:00
Městská sportovní hala Jaroslav Pazourek
Jindřich Zámostný
103
63
34
18
59
33
85
43
Review
skupina A 7. kolo 42
Sokol Žižkov
BK Příbram 2000
3. 11. 2019
10:00
SH Folimanka Jan Hendrych
Karel Křenek
86
56
27
8
42
22
65
44
Review
skupina A 7. kolo 39
Tigers Basketball České Budějovice
SLUNETA USK Ústí nad Labem
3. 11. 2019
10:15
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Ondřej Koc
62
79
16
24
34
38
47
58
Review
skupina A 7. kolo 40
Sokol Písek Sršni B
Slavoj BK Litoměřice B
3. 11. 2019
12:00
Sportovní hala Sokol Ondřej Svejkovský
Jakub Petrák
74
70
19
17
33
27
53
50
Review
skupina A 8. kolo 46
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
16. 11. 2019
16:00
hala UJEP Pavel Bohata
Jan Kout
70
63
19
23
36
39
53
53
Review
skupina A 8. kolo 45
Slavoj BK Litoměřice B
BK Levharti Chomutov
16. 11. 2019
17:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Mašek
Karel Anton
61
78
15
20
32
44
48
60
Review
skupina A 8. kolo 47
BK Klatovy
Tigers Basketball České Budějovice
16. 11. 2019
18:00
SH BK Klatovy Marek Vošahlík
Jan Musil
65
63
22
12
40
34
53
48
Review
skupina A 8. kolo 48
BK Jiskra Domažlice
Sokol Písek Sršni B
16. 11. 2019
18:00
Městská sportovní hala Matěj Záruba
Jan Jelínek
88
70
28
18
46
32
61
50
Review
skupina A 8. kolo 43
SKB Rokycany
BK Příbram 2000
16. 11. 2019
19:30
Sportovní hala SKB Lucie Peterková
Jindřich Zámostný
102
72
29
22
57
33
80
59
Review
skupina A 9. kolo 51
Slavoj BK Litoměřice B
Sokol Žižkov
17. 11. 2019
10:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Mašek
Karel Anton
62
80
17
13
33
29
49
53
Review
skupina A 9. kolo 54
BK Jiskra Domažlice
Tigers Basketball České Budějovice
17. 11. 2019
10:00
Městská sportovní hala Matěj Záruba
Jan Jelínek
104
53
29
9
51
20
77
29
Review
skupina A 9. kolo 53
BK Klatovy
Sokol Písek Sršni B
17. 11. 2019
11:00
SH BK Klatovy Marek Vošahlík
Jan Musil
61
66
17
19
33
36
51
47
Review
skupina A 9. kolo 49
SKB Rokycany
BK Wolves Radotín
17. 11. 2019
12:00
Sportovní hala SKB Lucie Peterková
Jindřich Zámostný
79
85
21
23
40
39
63
61
Review
skupina A 9. kolo 52
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
17. 11. 2019
12:00
hala UJEP Pavel Bohata
Michael Mycak
67
77
8
25
38
41
45
65
Review
skupina A 10. kolo 59
BK Příbram 2000
Slavoj BK Litoměřice B
30. 11. 2019
14:30
ZŠ Březové Hory Rudolf Salvetr
Lukáš Kalabza
69
78
14
13
32
32
49
57
Review
skupina A 10. kolo 55
Tigers Basketball České Budějovice
SKB Rokycany
30. 11. 2019
18:00
SH ZŠ Kubatova Václav Novák
Michal Pivovarský
60
80
15
22
26
42
41
60
Review
skupina A 10. kolo 60
BK Wolves Radotín
SLUNETA USK Ústí nad Labem
30. 11. 2019
18:00
Sportovní hala Černošice Jonáš Kavan
Ondřej Koc
70
77
23
24
39
45
58
58
Review
skupina A 10. kolo 58
Sokol Žižkov
BK Jiskra Domažlice
30. 11. 2019
19:00
Sokolovna Vyšehrad Lukáš Hartig
Dominik Barták
96
66
24
18
47
38
79
50
Review
skupina A 10. kolo 57
BK Levharti Chomutov
BK Klatovy
30. 11. 2019
19:30
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Jiří Šlaj
104
45
21
16
46
27
82
39
Review
skupina A 11. kolo 63
BK Levharti Chomutov
BK Jiskra Domažlice
1. 12. 2019
10:00
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Jiří Šlaj
91
70
27
18
49
32
62
52
Review
skupina A 11. kolo 64
Sokol Žižkov
BK Klatovy
1. 12. 2019
11:00
Sokolovna Vyšehrad Martin Kučírek
Dominik Barták
88
65
27
13
53
38
72
56
Review
skupina A 11. kolo 65
BK Příbram 2000
SLUNETA USK Ústí nad Labem
1. 12. 2019
11:00
ZŠ Březové Hory Rudolf Salvetr
Lukáš Kalabza
67
80
14
21
26
45
47
60
Review
skupina A 11. kolo 62
Sokol Písek Sršni B
SKB Rokycany
1. 12. 2019
12:00
Sportovní hala Sokol Petr Havlíček
Michal Kuncl
103
55
24
7
60
17
83
31
Review
skupina A 11. kolo 66
BK Wolves Radotín
Slavoj BK Litoměřice B
1. 12. 2019
17:00
Sportovní hala Černošice Jonáš Kavan
Jaroslav Pazourek
81
83
22
18
46
36
60
59
Review
skupina A 12. kolo 68
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
15. 12. 2019
10:00
Městská sportovní hala Lukáš Ulrych
Barbora Toboláková
101
70
26
21
47
47
81
55
Review
skupina A 12. kolo 69
Sokol Písek Sršni B
Tigers Basketball České Budějovice
15. 12. 2019
11:00
Sportovní hala Sokol Petr Havlíček
Michal Pivovarský
86
81
24
21
42
40
58
58
74
74
Review
skupina A 12. kolo 71
BK Wolves Radotín
BK Příbram 2000
15. 12. 2019
17:00
Sportovní hala Černošice Michal Perlík
Petr Šmůla
89
91
21
16
44
52
71
70
Review
skupina A 12. kolo 67
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice B
11. 12. 2019
18:30
hala UJEP Ladislav Neuman
Jan Hendrych
60
70
23
25
36
39
51
57
Review
skupina A 12. kolo 70
Sokol Žižkov
BK Levharti Chomutov
9. 12. 2019
19:15
TJ Sokol Žižkov I. Pavel Theodor
Jan Hejnic
75
101
11
21
27
44
57
68
Review
skupina A 13. kolo 77
Sokol Žižkov
Tigers Basketball České Budějovice
4. 1. 2020
15:00
SH Folimanka Ladislav Neuman
Karel Anton
82
70
18
12
46
29
65
47
Review
skupina A 13. kolo 75
BK Wolves Radotín
BK Klatovy
4. 1. 2020
18:00
Sportovní hala Černošice Dominik Výborný
Jan Hejnic
86
108
26
28
49
50
73
80
Review
skupina A 13. kolo 76
BK Příbram 2000
BK Jiskra Domažlice
4. 1. 2020
18:00
ZŠ Březové Hory Petr Blahout
Karel Křenek
64
74
16
18
37
43
51
60
Review
skupina A 13. kolo 78
BK Levharti Chomutov
Sokol Písek Sršni B
4. 1. 2020
18:00
Městská sportovní hala Lukáš Ulrych
Dalibor Kouba
100
73
28
8
57
26
86
44
Review
skupina A 13. kolo 74
SKB Rokycany
SLUNETA USK Ústí nad Labem
4. 1. 2020
19:30
Sportovní hala SKB Michal Perlík
Daniel Čížek
81
65
26
21
42
36
62
51
Review
skupina A 14. kolo 79
SKB Rokycany
Slavoj BK Litoměřice B
5. 1. 2020
10:30
Sportovní hala SKB Michal Perlík
Daniel Čížek
69
59
21
13
37
28
52
46
Review
skupina A 14. kolo 81
BK Příbram 2000
BK Klatovy
5. 1. 2020
11:00
ZŠ Březové Hory Karel Křenek
Jindřich Zámostný
111
104
20
30
51
48
78
79
Review
skupina A 14. kolo 84
Sokol Žižkov
Sokol Písek Sršni B
5. 1. 2020
12:00
SH Folimanka Ladislav Neuman
Karel Anton
77
64
23
14
50
27
63
40
Review
skupina A 14. kolo 83
BK Levharti Chomutov
Tigers Basketball České Budějovice
5. 1. 2020
13:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Daniel Rom
101
56
36
10
56
20
81
36
Review
skupina A 14. kolo 82
BK Wolves Radotín
BK Jiskra Domažlice
5. 1. 2020
17:00
Sportovní hala Černošice Dominik Výborný
Jan Hejnic
85
87
25
19
47
41
63
63
Review
skupina A 15. kolo 85
Sokol Žižkov
SKB Rokycany
18. 1. 2020
16:00
SH Folimanka Rudolf Salvetr
Veronika Vávrová
101
63
28
17
52
37
77
53
Review
skupina A 15. kolo 87
Sokol Písek Sršni B
BK Příbram 2000
18. 1. 2020
18:00
Sportovní hala Sokol Jonáš Kavan
Jan Jelínek
90
76
27
16
53
36
75
57
Review
skupina A 15. kolo 88
Tigers Basketball České Budějovice
BK Wolves Radotín
18. 1. 2020
18:00
SH ZŠ Kubatova Matěj Barták
Martin Veis
98
90
31
18
57
37
80
68
Review
skupina A 15. kolo 89
BK Jiskra Domažlice
Slavoj BK Litoměřice B
18. 1. 2020
18:00
Městská sportovní hala Jan Lejčko
Václav Ježek
87
95
27
16
58
43
75
72
Review
skupina A 15. kolo 90
BK Klatovy
SLUNETA USK Ústí nad Labem
18. 1. 2020
18:30
SH BK Klatovy Michal Perlík
Jan Musil
70
74
16
16
40
35
50
51
Review
skupina A 16. kolo 91
BK Levharti Chomutov
SKB Rokycany
19. 1. 2020
09:00
Městská sportovní hala Vladimír Slanina
Jiří Siegfried
114
57
29
14
58
27
86
43
Review
skupina A 16. kolo 96
BK Jiskra Domažlice
SLUNETA USK Ústí nad Labem
19. 1. 2020
10:00
Městská sportovní hala Jan Lejčko
Václav Ježek
87
62
26
14
45
28
64
43
Review
skupina A 16. kolo 94
Sokol Písek Sršni B
BK Wolves Radotín
19. 1. 2020
10:30
Sportovní hala Sokol Jonáš Kavan
Jan Jelínek
73
85
11
34
37
52
60
68
Review
skupina A 16. kolo 93
Tigers Basketball České Budějovice
BK Příbram 2000
19. 1. 2020
11:00
SH ZŠ Kubatova Dominik Výborný
Martin Veis
76
73
17
9
31
33
50
48
Review
skupina A 16. kolo 95
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice B
19. 1. 2020
11:00
SH BK Klatovy Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
83
59
30
21
47
35
64
50
Review
skupina A 17. kolo 98
SKB Rokycany
BK Jiskra Domažlice
1. 2. 2020
16:00
Sportovní hala SKB Michal Kocián
Petr Šmůla
74
70
17
17
33
45
58
52
Review
skupina A 17. kolo 99
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Tigers Basketball České Budějovice
1. 2. 2020
16:00
hala UJEP Jan Hendrych
Karel Anton
81
51
19
8
45
18
67
34
Review
skupina A 17. kolo 100
Slavoj BK Litoměřice B
Sokol Písek Sršni B
1. 2. 2020
17:00
Hala 6. ZŠ Jiří Šlaj
Michael Mycak
86
61
22
13
40
34
67
46
Review
skupina A 17. kolo 101
BK Wolves Radotín
BK Levharti Chomutov
1. 2. 2020
18:00
Sportovní hala Černošice Jan Jeřáb
Veronika Vávrová
69
99
12
25
27
49
47
79
Review
skupina A 17. kolo 102
BK Příbram 2000
Sokol Žižkov
1. 2. 2020
18:00
ZŠ Březové Hory Jaroslav Pazourek
Pavel Hendrich
94
98
21
27
50
47
73
75
Review
skupina A 18. kolo 105
Slavoj BK Litoměřice B
Tigers Basketball České Budějovice
2. 2. 2020
10:30
Hala 6. ZŠ Jiří Šlaj
Michael Mycak
74
67
29
17
44
42
56
57
Review
skupina A 18. kolo 103
SKB Rokycany
BK Klatovy
2. 2. 2020
11:00
Sportovní hala SKB Michal Kocián
Petr Šmůla
85
82
27
12
48
33
63
66
Review
skupina A 18. kolo 107
BK Příbram 2000
BK Levharti Chomutov
2. 2. 2020
11:00
ZŠ Březové Hory Matěj Barták
Pavel Hendrich
74
159
16
43
28
85
56
125
Review
skupina A 18. kolo 106
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Sokol Písek Sršni B
2. 2. 2020
11:30
hala UJEP Jan Hendrych
Karel Anton
80
61
14
21
38
35
63
48
Review
skupina A 18. kolo 108
BK Wolves Radotín
Sokol Žižkov
2. 2. 2020
17:00
Sportovní hala Černošice Štěpán Pokorný
Pavel Bohata
68
62
23
18
40
30
49
45
Review
skupina A 19. kolo 113
Sokol Písek Sršni B
BK Klatovy
15. 2. 2020
13:00
Sportovní hala Sokol Tomáš Linhart
Matěj Barták
87
79
27
14
48
34
66
56
Review
skupina A 19. kolo 111
Sokol Žižkov
Slavoj BK Litoměřice B
15. 2. 2020
14:00
SH Folimanka Štěpán Pokorný
Jan Jelínek
79
63
24
17
35
33
61
51
Review
skupina A 19. kolo 109
BK Wolves Radotín
SKB Rokycany
15. 2. 2020
18:00
Sportovní hala Černošice Vladimír Slanina
Jan Kout
84
63
16
18
42
39
61
54
Review
skupina A 19. kolo 114
Tigers Basketball České Budějovice
BK Jiskra Domažlice
15. 2. 2020
18:00
SH ZŠ Kubatova Michal Perlík
Jakub Petrák
84
96
26
20
45
44
64
69
Review
skupina A 19. kolo 112
BK Levharti Chomutov
SLUNETA USK Ústí nad Labem
15. 2. 2020
19:30
Městská sportovní hala Michael Mycak
Ondřej Asztalos
89
83
29
27
49
44
69
61
Review
skupina A 20. kolo 117
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice B
16. 2. 2020
10:00
Městská sportovní hala Michael Mycak
Ondřej Asztalos
107
68
33
22
55
37
82
53
Review
skupina A 20. kolo 120
Sokol Písek Sršni B
BK Jiskra Domažlice
16. 2. 2020
10:30
Sportovní hala Sokol Tomáš Linhart
Matěj Barták
90
68
17
12
41
32
64
49
Review
skupina A 20. kolo 119
Tigers Basketball České Budějovice
BK Klatovy
16. 2. 2020
11:00
SH ZŠ Kubatova Roman Kejklíček
Jakub Petrák
94
88
25
18
46
41
68
60
Review
skupina A 20. kolo 118
Sokol Žižkov
SLUNETA USK Ústí nad Labem
16. 2. 2020
11:30
SH Folimanka Lukáš Ulrych
Dominik Výborný
89
79
32
16
48
37
74
54
Review
skupina A 20. kolo 115
BK Příbram 2000
SKB Rokycany
16. 2. 2020
12:00
ZŠ Březové Hory Jan Renc
Daniel Čížek
88
72
30
17
50
40
72
57
Review
skupina A 21. kolo 125
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Příbram 2000
29. 2. 2020
14:00
hala UJEP Ladislav Neuman
Ondřej Josefus
116
65
27
20
57
34
88
54
Review
skupina A 21. kolo 126
Slavoj BK Litoměřice B
BK Wolves Radotín
29. 2. 2020
17:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Jan Kout
66
73
12
5
31
30
45
43
Review
skupina A 21. kolo 123
BK Jiskra Domažlice
BK Levharti Chomutov
29. 2. 2020
18:00
Městská sportovní hala Petr Havlíček
Michal Pivovarský
88
92
30
17
49
44
67
67
Review
skupina A 21. kolo 124
BK Klatovy
Sokol Žižkov
29. 2. 2020
18:00
SH BK Klatovy Václav Novák
Lukáš Kalabza
71
75
8
23
31
40
53
55
Review
skupina A 21. kolo 122
SKB Rokycany
Sokol Písek Sršni B
29. 2. 2020
19:30
SH Plzeň - hala č.4 Václav Ježek
Michal Kuncl
83
87
25
25
43
47
67
62
Review
skupina A 22. kolo 129
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
1. 3. 2020
10:00
SH BK Klatovy Václav Novák
Lukáš Kalabza
72
112
19
24
34
51
48
83
Review
skupina A 22. kolo 130
BK Jiskra Domažlice
Sokol Žižkov
1. 3. 2020
10:00
Městská sportovní hala Petr Havlíček
Michal Pivovarský
90
74
35
15
59
34
74
59
Review
skupina A 22. kolo 131
Slavoj BK Litoměřice B
BK Příbram 2000
1. 3. 2020
11:30
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Jan Kout
85
67
23
14
46
33
65
52
Review
skupina A 22. kolo 132
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Wolves Radotín
1. 3. 2020
14:30
hala UJEP Ladislav Neuman
Ondřej Josefus
69
66
24
22
35
39
48
48
Review
skupina A 22. kolo 127
SKB Rokycany
Tigers Basketball České Budějovice
1. 3. 2020
15:30
SH Plzeň - hala č.4 Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
78
72
24
18
43
39
59
53
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jakub Blažek KK Val. Meziříčí 42 20 1.0 25.7 7.7 1.1 7.0/7.3 95.9 1.7
41 Jiří Kejmar AŠ Mladá Boleslav 30 20 1.0 23.6 8.9 0.6 4.1/5.0 81.0 2.1
Luboš Stria BK Levharti Chomutov 41 20 1.0 22.7 4.7 2.9 4.6/5.8 80.0 1.9
Dušan Švidraň Sokol Kbely 35 22 1.0 18.4 3.5 3.2 1.7/2.5 70.4 0.8
Zdeněk Papež Sokol Kbely 36 22 1.0 18.4 3.5 2.3 4.5/5.4 84.7 2.9
6 Filip Tůma TJ Šumperk 25 21 1.0 19.1 7.6 0.1 3.5/6.2 56.2 2.6
Jan Mráz BK NAPOS Vysoká n.L. 23 22 1.0 18.2 4.7 2.3 1.9/3.0 63.1 1.5
Kryštof Baťa BVK Holice 22 18 1.0 21.1 7.7 0.9 3.1/4.7 65.5 1.7
Jan Jiřiček BK Levharti Chomutov 32 18 1.0 20.5 7.9 0.4 3.4/5.6 60.4 2.9
17 Jakub Hojdar BA LYNX Liberec 33 22 1.0 16.5 5.5 0.9 3.0/4.2 69.9 2.7
Jan Soudek Sokol BK Chrudim 31 22 1.0 16.3 3.2 2.6 1.9/3.0 64.6 1.5
Vojtěch Ureš Pří 27 16 1.0 22.1 5.8 2.7 2.4/3.6 68.4 2.4
Michal Ornst Bra 27 19 1.0 17.8 4.4 2.5 1.6/2.6 61.2 1.7
16 Jiří Bubák BK Vlci Žďár 38 14 1.0 23.8 8.5 0.1 6.6/8.4 78.0 2.2
9 Jiří Štěpánek Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 24 15 1.0 21.7 5.9 1.9 4.4/5.2 84.6 3.1
Štěpán Fical CBU 24 19 1.0 16.5 6.3 0.0 3.9/5.7 68.5 3.1
Tomáš Teplý Sokol BK Chrudim 35 17 1.0 18.4 1.4 4.4 2.6/3.1 84.6 2.7
Martin Kocourek Sokol Kutná Hora 35 19 1.0 16.3 6.6 0.4 1.9/3.6 54.4 2.9
Jan Wiedner Renocar Podolí 40 17 1.0 18.2 4.2 2.4 2.8/3.3 83.9 2.1
Lubomír Oswald Sokol Karviná 31 22 1.0 13.9 3.0 1.8 2.6/3.9 67.1 1.5
Marek Haffner Wolves Radotín 32 13 1.0 23.5 6.5 0.4 9.4/11.6 80.8 2.4
Ondřej Votava Sokol BK Chrudim 36 22 1.0 13.9 3.1 1.7 2.4/3.6 66.3 3.1
Jan Strašák SA IMA Brno 24 19 1.0 16.0 4.7 1.2 3.0/4.7 64.0 2.2
7 Zdeněk Wiesner TJ Šumperk 43 22 1.0 13.8 4.1 0.9 2.9/3.8 75.0 2.5
David Šotlík OST 25 20 1.0 14.8 3.2 1.5 4.0/4.7 85.1 1.9
10 Pavel Bauer Jiskra Domažlice 36 18 1.0 16.4 5.8 0.7 2.9/4.7 61.2 2.4
Jakub Lepka Sokol Karviná 24 22 1.0 13.2 5.4 0.1 2.1/3.5 59.0 2.2
8 Lukáš Bukovjan Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 24 14 1.0 20.4 4.8 2.0 4.8/6.1 77.9 2.4
Peter Majerík Tesla Pardubice 37 18 1.0 15.7 5.4 0.7 2.6/3.6 73.4 2.2
Ivo Rotrekl SK Žabovřesky 34 16 1.0 17.6 5.3 0.5 5.6/7.3 76.9 3.4
Tomáš Kiršbaum BK NAPOS Vysoká n.L. 40 21 1.0 13.3 4.1 1.1 1.7/2.5 66.0 2.0
Jan Veselý Sokol Kutná Hora 31 19 1.0 14.4 2.8 2.1 2.5/3.5 70.1 2.9
14 Josef Kresta TJ Šumperk 39 16 1.0 17.1 6.6 0.5 2.4/3.6 67.2 2.6
Adam Srník Tesla Pardubice 20 15 1.0 18.0 5.4 1.7 2.2/3.1 70.2 0.5
7 Jan Štípek Jiskra Domažlice 27 20 1.0 13.4 2.9 1.8 2.2/2.7 81.5 2.4
21 Petr Valc AŠ Mladá Boleslav 33 15 1.0 17.7 2.8 3.3 2.3/2.9 79.5 2.0
Jakub Zikl Sokol Karviná 23 22 1.0 12.0 4.0 0.1 3.5/5.8 60.6 2.3
Michal Moninec SK Žabovřesky 27 21 1.0 12.3 3.4 1.0 2.6/3.5 74.0 3.0
Miroslav Pacut OST 46 20 1.0 12.9 1.3 2.5 2.9/3.2 90.5 2.1
David Kratochvíl BC Benešov 31 17 1.0 15.1 4.6 1.2 2.1/3.4 62.1 1.2
Martin Ťažký BC Benešov 24 20 1.0 12.8 3.7 0.9 2.8/4.1 69.1 1.9
Filip Chludil Jiskra Kyjov 24 14 1.0 17.9 3.0 2.0 5.9/7.5 78.1 2.6
Vojtěch Janda CBU 24 13 1.0 19.2 2.2 3.7 3.8/4.5 83.1 2.4
Martin Bambas Slavoj BK Litoměřice B 39 15 1.0 16.5 4.2 1.3 4.3/5.7 75.6 2.4
Štěpán Borovka GBA Lions J. Hradec B 22 16 1.0 15.3 4.4 1.1 3.4/5.1 65.9 1.6
Michal Palát OST 32 18 1.0 13.4 3.3 1.3 3.1/4.1 75.3 2.3
Vladimír Dolanský BK Levharti Chomutov 25 20 1.0 12.1 2.6 1.8 1.5/2.2 69.8 1.6
František Žaba BVK Holice 25 18 1.0 13.4 4.1 1.2 1.6/1.9 0.0* 2.7
Tomáš Dvořák BVK Holice 19 15 1.0 16.0 3.9 2.1 1.9/2.8 69.0 1.3
Jan Horváth Sokol Karviná 29 22 1.0 10.8 2.9 1.4 0.9/1.3 0.0* 2.4
Jan Landor Sokol Karviná 28 21 1.0 11.0 1.2 2.1 2.1/3.0 69.8 1.1
David Jakel KK Val. Meziříčí 22 14 1.0 16.4 2.5 3.0 2.4/3.1 77.3 2.4
Martin Václavek KK Val. Meziříčí 29 21 1.0 11.0 1.8 1.8 1.9/2.5 75.5 2.9
Michael Hartig Sokol Pražský 24 16 27.6 14.4 3.6 1.1/3.6 3.9/4.6 84.9 2.8
18 Tomáš Bím BA LYNX Liberec 27 19 1.0 12.1 4.4 0.6 1.3/2.2 61.0 2.1
Václav Kubát BK Klatovy 29 19 1.0 12.1 5.0 0.1 1.7/3.6 47.8 2.3
David Jílek Renocar Podolí 27 18 1.0 12.6 2.9 1.7 1.7/2.7 61.2 2.3
Jakub Houška BK Levharti Chomutov 40 17 1.0 13.3 4.2 1.0 1.8/2.5 73.8 1.9
15 Šimon Tomeš TJ Šumperk 24 18 1.0 12.4 2.2 2.0 1.9/2.4 81.4 2.1
Šimon Kurečka SK Žabovřesky 25 16 1.0 13.8 3.7 1.4 2.1/2.9 73.9 2.6
24 Dominik Krasl Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 32 22 1.0 10.0 3.8 0.5 0.9/1.1 0.0* 1.4
David Pokorný Sluneta USK Ústí n.L. 26 14 1.0 15.6 4.2 1.1 3.7/5.1 73.2 2.6
Matěj Turček OST 23 22 1.0 9.9 3.5 0.7 1.0/1.7 0.0* 1.8
13 Filip Hauzer BA LYNX Liberec 22 20 1.0 10.9 4.0 0.2 2.5/4.2 59.5 2.5
Christophe Reymond Wolves Radotín 28 19 1.0 11.4 4.3 0.4 1.5/2.2 70.7 3.1
Albert Legát Slavia Kroměříž 24 22 1.0 9.9 1.9 1.5 1.5/2.6 58.6 1.7
František Němec Tesla Pardubice 25 17 1.0 12.7 4.7 0.4 2.1/3.1 67.3 2.3
Ondřej Šiko OST 41 16 1.0 13.4 5.6 0.0 2.2/3.5 62.5 2.7
Martin Tax BA LYNX Liberec 22 20 1.0 10.7 2.1 1.9 1.0/1.2 0.0* 1.8
Petr Kožant BC Benešov 38 12 1.0 17.8 2.8 3.4 2.1/2.3 89.3 2.9
Vojtěch Bašta Sokol Kutná Hora 24 17 1.0 12.5 3.2 1.5 1.5/2.1 71.4 1.5
Vojtěch Synáček BK NAPOS Vysoká n.L. 43 21 1.0 10.0 2.5 1.2 1.4/1.5 0.0* 2.4
Marek Taussig Wolves Radotín 23 17 1.0 12.4 3.3 0.9 2.9/4.9 59.5 2.1
Šimon Gareis Sokol Písek B 23 16 1.0 13.1 3.3 1.1 3.3/4.7 69.3 2.6
Ladislav Petřík Pří 24 20 1.0 10.4 1.9 1.6 1.8/2.5 73.5 2.1
Richard Musel Sluneta USK Ústí n.L. 26 19 1.0 10.8 3.3 0.9 1.5/2.4 62.2 1.6
Michal Rolínek BK Klatovy 47 15 1.0 13.3 5.4 0.0 2.5/3.6 70.4 1.9
5 Jan Obešlo BA LYNX Liberec 26 18 1.0 11.1 2.4 1.7 1.1/1.5 0.0* 3.1
34 Jan Srna Sokol Žižkov 28 16 1.0 12.4 1.6 2.7 1.1/1.6 0.0* 1.8
Vladimír Sismilich Renocar Podolí 36 11 1.0 18.0 5.6 1.2 3.2/3.6 87.5 3.5
Jan Hanzlík Sokol Kbely 40 19 1.0 10.4 4.1 0.2 1.7/2.6 65.3 3.9
Filip Novotný GBA Lions J. Hradec B 22 8 1.0 24.6 3.4 5.0 2.9/4.0 71.9 2.1
Jan Bubeník Sokol BK Chrudim 39 22 1.0 8.8 2.6 0.8 1.2/1.6 0.0* 2.3
Jakub Stodůlka KK Val. Meziříčí 26 22 1.0 8.8 1.5 1.2 2.1/3.1 68.1 2.5
Filip Čeněk Bra 25 20 1.0 9.6 2.3 1.0 2.3/3.1 72.6 2.4
5 Alois Daněk Sokol Žižkov 28 20 1.0 9.6 3.1 0.9 0.8/1.6 0.0* 1.6
Nikolajs Atanasovs GBA Lions J. Hradec B 21 17 1.0 11.0 2.2 1.9 0.8/1.3 0.0* 2.9
16 Daniel Dvořák AŠ Mladá Boleslav 45 22 1.0 8.5 2.8 0.4 1.6/2.5 65.5 1.3
21 Lukáš Marek Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 29 21 1.0 8.9 3.2 0.3 1.5/2.2 68.1 2.9
Tomáš Kadlec Slavia Kroměříž 31 19 1.0 9.8 3.5 0.6 1.1/2.2 48.8 2.2
Lukáš Horák Bra 31 20 1.0 9.3 3.8 0.1 1.5/2.3 65.2 2.6
Erik Eisman SKB Rokycany 35 15 1.0 12.3 2.6 1.7 2.1/3.4 62.7 2.9
4 Marek Müller TJ Šumperk 36 22 1.0 8.4 1.5 1.5 0.9/1.7 0.0* 3.6
Jakub Mandík SKB Rokycany 35 14 1.0 13.1 5.0 0.4 1.9/3.6 51.0 2.2
Jan Sedláček BC Benešov 31 18 1.0 10.2 2.7 1.2 1.3/1.9 0.0* 2.2
Ondřej Proskovec BC Benešov 34 15 1.0 12.3 2.7 1.6 2.0/2.8 71.4 2.1
Jaroslav Kovanda SKB Rokycany 40 19 1.0 9.7 4.4 0.1 0.8/1.7 0.0* 2.5
David Sláma SK Žabovřesky 31 19 1.0 9.6 2.8 0.8 1.4/2.7 52.9 2.9
Vojtěch Nalevanko Tesla Pardubice 25 19 1.0 9.6 2.0 1.4 1.3/2.1 62.5 3.1
Jiří Šťástka Sokol Kbely 42 22 1.0 8.2 3.0 0.0 2.2/3.0 73.8 3.0
17 Jakub Jiřinec Jiskra Domažlice 31 20 1.0 9.0 3.3 0.2 2.0/2.6 76.9 2.1
Dominik Kynzl Slavoj BK Litoměřice B 24 11 1.0 16.3 3.8 2.3 1.8/3.1 58.8 1.9
Miroslav Dvířka SKB Rokycany 38 16 1.0 11.2 2.6 1.4 1.9/2.5 77.5 2.6
Ondřej März Jiskra Domažlice 25 17 1.0 10.5 2.9 0.5 3.2/5.2 60.7 2.5
12 Tomáš Vavřínek BK Vlci Žďár 30 15 1.0 11.8 3.9 0.6 2.1/3.5 60.4 2.5
Marek Bartheldi BVK Holice 38 17 1.0 10.4 3.1 0.6 2.5/3.8 64.6 2.9
Jakub Waclawek OLM 20 15 1.0 11.7 2.3 1.8 1.8/3.1 57.4 1.5
15 Jan Hendrych Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 30 20 1.0 8.8 1.7 1.5 1.2/2.3 50.0 0.9
19 Petr Lev Sokol Žižkov 34 17 1.0 10.3 3.4 0.8 1.0/1.3 0.0* 2.9
Pavel Harčár BK NAPOS Vysoká n.L. 33 19 1.0 9.2 2.3 1.2 1.1/1.4 0.0* 1.9
15 Pavel Dvořák AŠ Mladá Boleslav 39 18 1.0 9.7 1.8 1.7 1.2/1.6 0.0* 1.7
Radek Kohout BK Klatovy 22 13 1.0 13.5 4.5 0.7 2.3/5.3 43.5 2.9
Jan Šop Sokol Pražský 26 21 18.1 8.3 2.0 1.0/3.9 1.5/2.8 54.2 3.2
Jan Král SKB Rokycany 23 14 1.0 12.4 3.6 1.4 1.2/2.2 54.8 1.4
Jan Filip Sokol BK Chrudim 31 17 1.0 10.2 2.9 0.8 2.1/3.1 67.9 2.7
Jan Šindler Slavia Kroměříž 24 19 1.0 9.1 1.9 1.4 1.1/1.6 0.0* 1.9
Ladislav Kavřík Renocar Podolí 41 15 1.0 11.5 4.3 0.3 2.2/2.3 94.3 2.3
13 Jiří Tkáč Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 25 17 1.0 10.1 2.9 1.0 1.3/2.1 62.9 1.7
Tomáš Halas SK Žabovřesky 30 20 1.0 8.5 1.9 1.3 0.8/1.1 0.0* 2.3
Oldřich Mokruša Pří 24 20 1.0 8.5 3.7 0.0 1.2/2.0 0.0* 2.7
18 Jan Jirsák Sokol Žižkov 33 18 1.0 9.4 3.9 0.1 1.4/2.8 49.0 2.8
Petr Křůmal Slavia Kroměříž 22 19 1.0 8.9 2.5 0.5 2.6/4.2 61.3 2.5
Jakub Hanuš OLM 27 12 1.0 14.1 1.6 3.1 1.7/2.4 69.0 2.4
Tadeáš Manas GBA Lions J. Hradec B 20 17 1.0 9.9 2.7 1.2 1.0/1.6 0.0* 1.6
Petr Knetl BC Vysočina 25 19 22.8 8.8 2.9 0.3/0.9 1.9/2.7 72.5 3.1
4 Rudolf Ďurech AŠ Mladá Boleslav 30 21 1.0 7.9 1.9 1.0 1.0/1.4 0.0* 1.0
Květoslav Nábělek OLM 20 14 1.0 11.8 2.1 2.2 0.9/1.4 0.0* 0.7
Pavel Strašák SK Žabovřesky 54 21 1.0 7.9 1.3 1.1 1.8/2.4 72.5 1.8
Marek Ertelt Sokol Kbely 37 22 1.0 7.5 2.1 0.2 2.7/3.4 79.7 2.8
11 Matěj Malý Sokol Žižkov 34 16 1.0 10.3 4.4 0.1 1.3/2.8 46.7 1.4
Juraj Láštic GBA Lions J. Hradec B 21 17 1.0 9.6 3.3 0.7 0.9/1.9 0.0* 2.1
8 Tomáš Stibor BA LYNX Liberec 24 18 1.0 8.8 3.0 0.6 1.2/1.6 0.0* 1.1
Lukáš Rubecký Jiskra Kyjov 36 15 1.0 10.6 1.3 2.1 1.7/2.3 71.4 2.5
Jakub Němeček Sokol Kutná Hora 33 10 1.0 15.9 4.5 1.6 2.1/2.9 72.4 1.4
Jan Kročil KK Val. Meziříčí 30 20 1.0 8.0 2.9 0.5 0.8/1.2 0.0* 2.7
Nestor Boyko BK Levharti Chomutov 23 15 1.0 10.5 3.1 1.0 1.3/1.7 0.0* 1.6
Michal Brezovák Bra 26 22 1.0 7.1 2.3 0.6 0.8/1.4 0.0* 2.7
14 Martin Mach Jiskra Domažlice 22 12 1.0 13.1 5.2 0.5 1.3/2.3 53.6 1.9
Michal Sedlák Sluneta USK Ústí n.L. 23 17 1.0 9.2 0.9 2.2 0.6/0.6 0.0* 1.2
Boris Vítkovič SA IMA Brno 25 15 1.0 10.4 1.5 2.1 1.1/1.8 0.0* 1.6
Kryštof Nemčok KolB 28 20 1.0 7.8 2.4 0.2 2.6/3.6 72.2 2.8
Richard Marek Sokol Karviná 44 20 1.0 7.8 3.2 0.1 1.1/1.6 0.0* 1.5
Jiří Kratochvíl Bra 27 18 1.0 8.6 2.7 0.2 2.6/4.0 65.3 2.7
Jakub Bár Sluneta USK Ústí n.L. 22 19 1.0 8.1 1.8 1.3 0.7/1.7 0.0* 2.2
Vojtěch Mrkva OST 26 12 1.0 12.8 3.7 1.0 2.5/3.8 66.7 3.6
Filip Kubát CBU 24 16 1.0 9.6 2.6 1.0 1.4/2.6 52.4 1.6
Štěpán Hanzlík Slavoj BK Litoměřice B 26 20 1.0 7.6 2.5 0.6 1.0/1.6 0.0* 1.7
František Bartoň GBA Lions J. Hradec B 21 15 1.0 10.1 2.7 0.9 1.8/3.5 50.9 1.5
Robert Bzonek GBA Lions J. Hradec B 23 19 1.0 7.9 2.5 0.5 1.3/2.0 63.2 2.7
David Bálek KolB 24 18 1.0 8.2 2.8 0.2 1.9/4.1 46.6 2.4
Vojtěch Marek SA IMA Brno 24 16 1.0 9.2 2.3 1.1 1.4/2.7 51.2 2.3
Jiří Šejbl BC Benešov 24 18 1.0 8.1 3.1 0.2 1.5/2.6 57.4 2.8
Luboš Lachman Tesla Pardubice 29 7 1.0 20.6 3.1 3.7 3.1/5.0 62.9 3.1
Šimon Pekárek BK Klatovy 20 20 1.0 7.2 0.8 1.8 0.4/1.0 0.0* 2.4
Vojtěch Loyka OLM 23 15 1.0 9.3 2.3 1.2 1.1/1.9 0.0* 1.5
4 Matěj Vrtal Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 26 19 1.0 7.4 3.2 0.1 0.9/2.2 41.5 2.3
Jakub Malý BC Benešov 36 14 1.0 10.0 1.9 1.4 2.1/3.8 54.7 1.7
Josef Pokorný Sluneta USK Ústí n.L. 22 17 1.0 8.2 1.6 1.5 0.6/1.0 0.0* 2.2
Ondřej Uličný OLM 21 12 1.0 11.7 2.9 1.2 2.3/2.9 80.0 1.5
Zdeněk Blažek Sokol Písek B 24 20 1.0 7.0 1.7 1.0 0.6/0.9 0.0* 2.1
Petr Ruprecht BK NAPOS Vysoká n.L. 38 19 1.0 7.1 2.3 0.7 0.5/0.7 0.0* 2.3
Daniel Smolka OST 30 17 1.0 7.9 2.3 0.6 1.6/2.5 64.3 2.4
Jan Toběrný Wolves Radotín 30 15 1.0 8.9 2.8 0.3 2.5/3.7 69.1 2.2
Martin Štefanský CBU 28 19 1.0 7.0 1.8 0.9 0.6/1.3 0.0* 3.7
Vojtěch Mráz BK NAPOS Vysoká n.L. 26 16 1.0 8.3 2.8 0.6 1.0/1.5 0.0* 2.4
Filip Denk KK Val. Meziříčí 28 15 1.0 8.9 2.8 0.5 1.9/2.9 65.1 2.3
Lukáš Jokl SA IMA Brno 23 20 1.0 6.6 1.9 0.6 1.3/1.9 0.0* 2.9
Roman Čada Jiskra Kyjov 24 12 1.0 11.0 2.7 1.1 2.4/3.3 72.5 2.0
Liam Sorensen GBA Lions J. Hradec B 21 6 1.0 22.0 6.0 2.0 4.0/5.2 77.4 2.3
Vojtěch Palyza KK Val. Meziříčí 24 21 1.0 6.2 2.0 0.4 1.0/1.5 0.0* 1.5
Michal Šušák Jiskra Kyjov 45 12 1.0 10.8 3.3 0.5 2.8/4.2 68.0 2.3
Ondřej Beran Pří 23 13 1.0 10.0 3.3 0.1 3.2/4.7 67.2 1.9
Filip Koukol OLM 27 19 1.0 6.8 2.1 0.3 1.7/2.8 62.3 0.7
Tomáš Řeřicha Pří 25 19 1.0 6.8 1.2 1.3 0.5/0.6 0.0* 2.2
Kryštof Havlín KolB 25 20 1.0 6.4 0.7 1.5 0.7/1.2 0.0* 0.7
8 Radek Procházka AŠ Mladá Boleslav 32 19 1.0 6.7 1.5 1.1 0.6/1.0 0.0* 1.4
Jonáš Musil SA IMA Brno 19 18 1.0 6.9 1.7 1.0 0.6/1.4 0.0* 2.4
Jiří Mikšovský KolB 24 19 1.0 6.6 0.9 1.4 0.5/1.2 0.0* 2.6
Jakub Čejka Tesla Pardubice 22 8 1.0 15.6 3.5 2.5 1.1/2.1 52.9 1.9
Tomáš Fulín BC Benešov 29 23 1.0 5.4 0.5 1.4 0.3/0.3 0.0* 1.1
Jan Fučík GBA Lions J. Hradec B 21 14 1.0 8.7 2.6 0.8 1.2/2.1 56.7 1.9
Jan Voráč SA IMA Brno 22 19 1.0 6.4 2.3 0.3 0.9/1.3 0.0* 2.1
Jaroslav Šimon BK Klatovy 22 7 1.0 17.3 3.6 2.9 1.6/3.0 52.4 1.7
Martin Klouda Slavoj BK Litoměřice B 23 16 1.0 7.5 1.8 1.1 0.8/1.5 0.0* 3.5
Jan Rolenc BVK Holice 20 11 1.0 10.8 3.0 1.3 1.0/1.5 0.0* 2.8
Pierce Weatherspoon BK Klatovy 26 9 1.0 13.1 3.7 1.2 2.1/3.7 57.6 2.6
Matěj Bartoš Sokol Písek B 24 14 1.0 8.4 0.8 2.1 0.6/1.0 0.0* 1.1
7 Jaroslav Vencálek BK Vlci Žďár 38 18 1.0 6.5 1.9 0.7 0.6/0.8 0.0* 2.2
Vojtěch Šourek CBU 21 18 1.0 6.4 1.3 0.9 1.1/1.3 0.0* 1.3
Jiří Švarc Sokol Písek B 24 11 1.0 10.5 1.9 1.8 1.2/2.1 56.5 0.9
Jan Maděra Sluneta USK Ústí n.L. 23 7 1.0 16.4 3.3 2.4 2.6/3.1 81.8 2.7
Petr Vakrčka Slavoj BK Litoměřice B 29 10 1.0 11.5 2.7 1.0 3.1/4.7 66.0 1.6
Petr Martikán OLM 24 14 1.0 8.1 1.5 1.4 0.9/1.2 0.0* 1.7
Šimon Klein SA IMA Brno 20 15 1.0 7.6 2.6 0.2 1.8/2.5 73.0 2.1
Martin Pobořil Slavia Kroměříž 24 22 1.0 5.2 1.7 0.1 1.3/2.2 59.2 2.3
7 Filip Štěpánek Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 27 16 1.0 7.1 2.2 0.4 1.4/2.1 67.6 2.9
Hubert Prokeš Jiskra Kyjov 23 12 1.0 9.4 3.5 0.3 1.4/2.0 70.8 3.0
Jaroslav Odehnal Sokol Karviná 32 19 1.0 5.9 1.0 1.2 0.5/1.0 0.0* 2.1
Martin Šašek SKB Rokycany 46 16 1.0 7.1 2.3 0.5 0.9/1.1 0.0* 1.5
17 Martin Hrabovský BC Nový Jičín 22 19 18.9 5.9 2.4 0.1/0.5 0.9/2.0 47.4 2.4
Ondřej Štrubl OLM 37 14 1.0 8.0 3.4 0.0 1.3/2.6 48.6 1.8
Jiří Kašpar KK Val. Meziříčí 31 16 1.0 7.0 1.6 0.8 1.5/2.1 72.7 1.9
Maurice Taylor Jr. BK Klatovy 27 5 1.0 22.2 8.2 0.6 4.0/6.6 60.6 3.8
Terrell Lee Lipkins GBA Lions J. Hradec B 30 4 1.0 27.5 7.8 2.3 5.3/7.0 75.0 2.5
Filip Adamec KolB 29 16 1.0 6.9 2.1 0.8 0.4/1.2 0.0* 2.4
Tomáš Faltýnek BK NAPOS Vysoká n.L. 37 22 1.0 5.0 1.9 0.2 0.6/1.0 0.0* 1.7
Filip Štoidl GBA Lions J. Hradec B 22 22 1.0 5.0 1.6 0.3 0.9/1.7 0.0* 0.9
Vít Horák Jiskra Kyjov 27 16 1.0 6.8 2.8 0.0 1.2/1.9 0.0* 3.0
Roman Vejražka BK NAPOS Vysoká n.L. 42 22 1.0 5.0 1.2 0.6 0.8/1.1 0.0* 1.5
Mikuláš Kučera OLM 21 16 1.0 6.8 2.1 0.6 0.8/1.2 0.0* 1.2
4 Jakub Tauer Jiskra Domažlice 30 19 1.0 5.7 1.8 0.3 1.2/2.3 53.5 3.1
Jiří Vavruša Slavia Kroměříž 30 15 1.0 7.2 2.1 0.4 1.7/2.3 74.3 3.2
Petr Banýr Sluneta USK Ústí n.L. 35 18 1.0 5.9 2.2 0.1 1.4/2.6 55.3 2.3
Vítězslav Trojan BVK Holice 36 15 1.0 7.1 1.5 0.7 2.1/2.7 77.5 1.3
Jan Starka Pří 33 7 1.0 15.0 5.4 0.0 4.1/6.7 61.7 2.1
Vojtěch Šindelář Tesla Pardubice 27 6 1.0 17.2 4.8 1.7 2.5/4.3 57.7 2.2
Adam Robenek SNAK A 22 13 22.0 7.8 3.2 0.2/1.0 0.7/1.5 0.0* 3.0
Lukáš Koláčný Sokol Kutná Hora 24 16 1.0 6.4 1.6 0.6 1.4/2.1 64.7 1.4
Vojtěch Klaudy Pří 27 18 1.0 5.6 0.9 1.2 0.3/0.9 0.0* 1.6
Martin Haniš SKB Rokycany 25 20 1.0 5.0 1.8 0.2 0.9/1.5 0.0* 2.6
10 Tomáš Králíček BK Vlci Žďár 41 22 1.0 4.5 0.5 1.0 0.7/1.0 0.0* 1.5
5 Matyáš Císař Jiskra Domažlice 24 13 1.0 7.7 1.8 1.0 1.0/2.2 46.4 0.6
Ondřej Musil Sokol Písek B 25 13 1.0 7.7 3.2 0.1 1.0/2.5 40.6 3.0
Jan Lapáček KolB 29 10 1.0 9.9 3.6 0.5 1.2/2.8 42.9 2.3
Vojtěch Vejvar BA LYNX Liberec 22 10 1.0 9.9 1.9 1.0 3.1/4.1 75.6 1.5
Jaroslav Radimský Slavoj BK Litoměřice B 21 14 1.0 7.1 1.8 0.9 0.9/1.6 0.0* 1.7
9 Jan Šimůnek BA LYNX Liberec 29 20 1.0 5.0 1.2 0.6 0.9/1.4 0.0* 2.3
Marek Neubauer CBU 21 18 1.0 5.4 1.7 0.4 0.7/1.6 0.0* 1.1
11 Jakub Lacina BK Vlci Žďár 20 16 1.0 6.1 1.8 0.6 0.9/1.4 0.0* 1.5
Vladimír Burda BK Levharti Chomutov 30 15 1.0 6.5 1.9 0.6 0.9/1.5 0.0* 2.3
5 Ondřej Šich TJ Šumperk 36 15 1.0 6.4 2.6 0.0 1.2/2.5 48.6 1.5
Jaroslav Kubín SA IMA Brno 22 8 1.0 12.0 2.8 0.9 3.9/5.0 77.5 3.3
Matěj Kudrna Sokol Kbely 27 20 1.0 4.8 1.9 0.1 0.7/1.0 0.0* 2.5
Martin Truneček Sokol BK Chrudim 29 21 1.0 4.5 0.4 1.1 0.5/0.8 0.0* 0.7
David Kalousek Slavia Kroměříž 27 11 1.0 8.6 1.6 1.5 0.7/1.3 0.0* 2.7
8 Jiří Gonda TJ Šumperk 36 19 1.0 4.9 1.1 0.5 1.3/1.9 0.0* 2.8
Petr Štros Sokol Kbely 43 21 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.8
Jan Hartman BK Levharti Chomutov 30 20 1.0 4.7 1.2 0.5 0.8/1.9 0.0* 2.9
Lukáš Riemer KK Val. Meziříčí 30 21 1.0 4.4 1.0 0.8 0.2/0.3 0.0* 1.4
Jan Hanslbauer Sokol Písek B 20 8 1.0 11.5 4.1 0.8 1.0/1.6 0.0* 2.5
30 Martin Peterka Sokol Žižkov 35 8 1.0 11.5 5.4 0.0 0.8/1.0 0.0* 3.3
Matyáš Knol Tesla Pardubice 22 21 1.0 4.4 0.7 0.9 0.2/0.6 0.0* 1.7
David Šimáček Pří 26 18 1.0 5.1 1.3 0.6 0.7/1.4 0.0* 3.0
Tomáš Bohuslav Slavoj BK Litoměřice B 21 10 1.0 9.1 1.4 1.7 1.2/1.6 0.0* 2.2
Michal Baranec OST 25 18 1.0 5.1 0.8 0.8 0.9/1.2 0.0* 2.4
Radek Šlechta Sokol Písek B 28 11 1.0 8.2 0.8 1.8 1.1/1.4 0.0* 0.5
Jan Prokeš Renocar Podolí 32 20 1.0 4.5 1.7 0.0 1.1/1.6 0.0* 2.0
Martin Růžička Sokol Kutná Hora 42 16 1.0 5.6 2.1 0.4 0.4/0.9 0.0* 1.8
Tomáš Kubík Slavia Kroměříž 25 21 1.0 4.2 0.6 0.8 0.7/1.1 0.0* 2.4
Jiří Pavlů Slavia Kroměříž 27 12 1.0 7.4 2.9 0.0 1.6/2.6 61.3 1.7
Jaroslav Prušinovský Sokol Kutná Hora 38 18 1.0 4.9 1.2 0.3 1.6/2.1 76.3 2.4
Matěj Michalčík Slavia Kroměříž 22 5 1.0 17.6 4.8 2.0 2.0/2.6 76.9 2.8
Jan Krutina Sokol Karviná 26 22 1.0 4.0 1.3 0.1 1.1/1.7 0.0* 2.4
Michal Hanus Sokol BK Chrudim 25 13 1.0 6.7 2.2 0.5 1.0/1.3 0.0* 0.6
Michal Welsch BVK Holice 30 22 1.0 4.0 1.1 0.5 0.3/0.5 0.0* 1.8
Tomáš Valenta BC Benešov 34 19 1.0 4.6 1.8 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.9
9 Vítězslav Moučka BK Vlci Žďár 20 12 1.0 7.3 2.6 0.3 1.3/2.2 61.5 1.4
Tomáš Houzar Renocar Podolí 20 15 1.0 5.7 0.9 1.1 0.6/1.0 0.0* 1.1
Matěj Sichrovský Slavoj BK Litoměřice B 21 13 1.0 6.5 1.1 1.3 0.5/0.7 0.0* 1.7
19 Michal Seidler BK Vlci Žďár 27 10 1.0 8.4 1.3 1.6 1.0/1.6 0.0* 1.7
Zdeněk Rytíř Sluneta USK Ústí n.L. 36 15 1.0 5.6 0.7 1.3 0.5/0.7 0.0* 1.9
14 Matěj Ondráček BK Vlci Žďár 31 22 1.0 3.8 1.5 0.1 0.6/1.3 0.0* 3.0
David Hrabý Bra 26 16 1.0 5.2 0.4 1.3 0.4/0.4 0.0* 1.4
32 Nicolas Russo Sokol Žižkov 32 20 1.0 4.1 0.5 1.0 0.2/0.5 0.0* 1.4
Ondřej Kovář BK Levharti Chomutov 21 10 1.0 8.2 3.5 0.1 0.9/1.6 0.0* 1.4
Robin Hoblík OST 23 13 1.0 6.3 1.2 1.1 0.8/1.3 0.0* 1.5
Tomáš Tejček Sokol Kutná Hora 23 11 1.0 7.5 2.8 0.0 1.8/2.2 83.3 3.2
Ivo Pavličík SA IMA Brno 28 8 1.0 10.1 2.0 1.8 0.9/1.0 0.0* 2.4
Jan Zeman PLZ 27 6 34.0 13.5 5.5 0.2/1.3 2.0/6.0 33.3 1.7
Petr Špok SK Žabovřesky 20 17 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/1.6 0.0* 1.6
David Břešťan Slavoj BK Litoměřice B