1. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina Západ 1. kolo 1
Sokol Vyšehrad
Sokol Pražský
20. 9. 2019
19:00
Sokolovna Vyšehrad Marek Vošahlík
Jan Renc
Zdeněk Ringsmuth
69
63
12
19
30
29
49
47
Review
skupina Západ 1. kolo 2
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
20. 9. 2019
19:00
SH Plzeň - hala č.4 Lukáš Ulrych
Jan Hendrych
Petr Buršík 77
94
21
25
41
58
68
78
Review
skupina Západ 1. kolo 3
Slavoj BK Litoměřice
GBA LIONS Jindřichův Hradec
20. 9. 2019
19:00
Hala 6. ZŠ Petr Blahout
Michal Perlík
Rudolf Výborný
93
92
26
13
43
38
58
53
77
77
Review
skupina Západ 1. kolo 4
USK Praha B
Basketbal Polabí
15. 10. 2019
19:00
SH Folimanka Matěj Záruba
Roman Kejklíček
Josef Opava 76
83
13
24
26
41
50
62
Review
skupina Západ 1. kolo 5
Basket Košíře
YDEA KONDOR
20. 9. 2019
20:00
Hala Šantrochova Jan Baloun
Dominik Výborný
Roman Šikner
80
71
20
15
41
37
55
53
Review
skupina Západ 2. kolo 7
Basketbal Polabí
Basket Košíře
29. 9. 2019
17:00
ZŠ Komenského Pavel Bohata
Tomáš Mašek
Jiří Kukla
88
51
20
9
37
26
65
36
Review
skupina Západ 2. kolo 9
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
29. 9. 2019
17:00
Sportovní hala Sokol Matej Kovačovič
Jan Musil
Petr Buršík
92
72
28
16
55
41
75
56
Review
skupina Západ 2. kolo 8
GBA LIONS Jindřichův Hradec
USK Praha B
13. 11. 2019
19:00
Městská sportovní hala Filip Dombrovský
Ivo Melichárek
Petr Peška
80
49
28
12
48
19
67
34
Review
skupina Západ 2. kolo 10
Sokol Vyšehrad
BK Lokomotiva Plzeň
27. 9. 2019
19:00
Sokolovna Vyšehrad Petr Baudyš
Lukáš Hartig
Jiří Smetana
68
63
9
23
28
39
48
58
Review
skupina Západ 2. kolo 6
Sokol Pražský
YDEA KONDOR
27. 9. 2019
19:30
Sokol pražský Michal Scholze
Michaela Scholzová
Václav Lukeš
87
66
21
16
42
28
69
43
Review
skupina Západ 3. kolo 11
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
4. 10. 2019
19:00
Městská sportovní hala Pavel Csöllei
Petr Eisner
Jiří Smetana
101
68
22
22
46
38
73
52
Review
skupina Západ 3. kolo 12
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
4. 10. 2019
20:00
Hala 6. ZŠ Lucie Peterková
Ladislav Neuman
Otakar Beneš
77
65
26
11
43
30
62
51
Review
skupina Západ 3. kolo 13
USK Praha B
Sokol Písek Sršni
4. 10. 2019
20:00
SH Folimanka Štěpán Pokorný
Martin Svoboda
Václav Lukeš 78
89
25
29
47
49
65
60
Review
skupina Západ 3. kolo 14
Basket Košíře
GBA LIONS Jindřichův Hradec
4. 10. 2019
20:00
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Michal Kocián
Josef Opava 53
107
6
31
16
46
35
71
Review
skupina Západ 3. kolo 15
YDEA KONDOR
Basketbal Polabí
4. 10. 2019
20:00
Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou Tomáš Linhart
Matěj Barták
Daniel Kurucz 91
98
21
23
45
53
70
71
Review
skupina Západ 4. kolo 17
GBA LIONS Jindřichův Hradec
YDEA KONDOR
11. 10. 2019
19:00
Městská sportovní hala Matej Kovačovič
Michal Perlík
Jiří Süss
106
52
21
13
58
21
76
43
Review
skupina Západ 4. kolo 18
Sokol Písek Sršni
Basket Košíře
11. 10. 2019
19:00
Sportovní hala Sokol Lukáš Ulrych
Pavel Csöllei
Josef Opava
97
68
24
18
56
33
79
53
Review
skupina Západ 4. kolo 19
Sokol Vyšehrad
USK Praha B
11. 10. 2019
19:00
Sokolovna Vyšehrad Petr Hruša
Tomáš Mašek
Roman Šikner 65
68
14
13
27
28
43
46
Review
skupina Západ 4. kolo 20
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
11. 10. 2019
19:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Dominik Výborný
Václav Lukeš 71
72
21
21
38
37
48
55
Review
skupina Západ 4. kolo 16
Sokol Pražský
Basketbal Polabí
11. 10. 2019
19:30
Sokol pražský Lucie Peterková
Jan Hendrych
Petr Buršík
96
94
19
17
34
36
62
57
79
79
Review
skupina Západ 5. kolo 25
Basketbal Polabí
GBA LIONS Jindřichův Hradec
20. 10. 2019
17:00
ZŠ Komenského Martin Kučírek
Michaela Scholzová
Jiří Kukla
95
68
25
10
42
22
64
43
Review
skupina Západ 5. kolo 21
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Pražský
18. 10. 2019
19:00
Hala 6. ZŠ Marek Vošahlík
Petr Eisner
Otakar Beneš
100
46
25
10
46
20
73
33
Review
skupina Západ 5. kolo 22
USK Praha B
BK Lokomotiva Plzeň
18. 10. 2019
20:00
SH Folimanka Jakub Kec
Jan Renc
Václav Lukeš
67
54
19
23
35
32
50
37
Review
skupina Západ 5. kolo 23
Basket Košíře
Sokol Vyšehrad
18. 10. 2019
20:00
Hala Šantrochova Veronika Vávrová
Vladimír Slanina
Petr Peška 50
68
13
20
24
35
34
48
Review
skupina Západ 5. kolo 24
YDEA KONDOR
Sokol Písek Sršni
18. 10. 2019
20:00
Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou Petr Baudyš
Pavel Bohata
Daniel Kurucz 64
107
15
30
26
68
42
90
Review
skupina Západ 6. kolo 27
Sokol Písek Sršni
Basketbal Polabí
25. 10. 2019
19:00
Sportovní hala Sokol Jan Jeřáb
Matěj Barták
Petr Peška
111
88
29
22
59
47
83
65
Review
skupina Západ 6. kolo 28
Sokol Vyšehrad
YDEA KONDOR
25. 10. 2019
19:00
Sokolovna Vyšehrad Dominik Výborný
Michal Kocián
Jiří Smetana 0
20
*
Review
skupina Západ 6. kolo 29
BK Lokomotiva Plzeň
Basket Košíře
25. 10. 2019
19:00
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Vladimír Slanina
Václav Lukeš
79
77
20
14
33
37
51
52
Review
skupina Západ 6. kolo 26
Sokol Pražský
GBA LIONS Jindřichův Hradec
25. 10. 2019
19:30
Sokol pražský Petr Blahout
Jan Kovář
Petr Vávra 65
96
26
26
37
54
50
74
Review
skupina Západ 6. kolo 30
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha B
25. 10. 2019
20:00
Hala 6. ZŠ Jan Hošek
Jan Hendrych
Petr Buršík 61
65
22
21
35
39
47
52
Review
skupina Západ 7. kolo 34
Basketbal Polabí
Sokol Vyšehrad
3. 11. 2019
17:00
ZŠ Komenského Jan Musil
Roman Kejklíček
Rudolf Výborný
78
59
30
12
45
27
65
45
Review
skupina Západ 7. kolo 35
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
1. 11. 2019
19:00
Městská sportovní hala Lukáš Ulrych
Jan Renc
Petr Peška
95
86
39
24
59
49
75
67
Review
skupina Západ 7. kolo 31
USK Praha B
Sokol Pražský
17. 1. 2020
20:00
SH Folimanka Ladislav Neuman
Dominik Výborný
Jiří Kukla
79
64
16
15
39
26
53
45
Review
skupina Západ 7. kolo 32
Basket Košíře
Slavoj BK Litoměřice
1. 11. 2019
20:00
Hala Šantrochova Michal Scholze
Dominik Barták
Jiří Smetana 63
98
12
21
34
42
56
67
Review
skupina Západ 7. kolo 33
YDEA KONDOR
BK Lokomotiva Plzeň
1. 11. 2019
20:00
Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou Lukáš Hartig
Michaela Scholzová
Otakar Beneš 63
86
16
20
28
48
48
65
Review
skupina Západ 8. kolo 37
Sokol Vyšehrad
GBA LIONS Jindřichův Hradec
8. 11. 2019
19:00
Sokolovna Vyšehrad Jan Baloun
Matej Kovačovič
Josef Opava 44
91
15
24
28
41
38
64
Review
skupina Západ 8. kolo 38
BK Lokomotiva Plzeň
Basketbal Polabí
8. 11. 2019
19:00
Městská sportovní hala Michal Perlík
Pavel Csöllei
Václav Lukeš
104
72
28
18
56
37
79
47
Review
skupina Západ 8. kolo 39
Slavoj BK Litoměřice
YDEA KONDOR
8. 11. 2019
19:00
Hala 6. ZŠ Matěj Záruba
Pavel Bohata
Rudolf Výborný
99
56
22
18
56
36
76
42
Review
skupina Západ 8. kolo 40
USK Praha B
Basket Košíře
8. 11. 2019
19:00
SH Folimanka Michal Šafařík
Lucie Peterková
Jiří Kukla
80
53
17
15
42
30
60
41
Review
skupina Západ 8. kolo 36
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
8. 11. 2019
19:30
Sokol pražský Martin Kučírek
Vladimír Slanina
Roman Šikner 82
111
15
25
38
53
64
85
Review
skupina Západ 9. kolo 43
Basketbal Polabí
Slavoj BK Litoměřice
17. 11. 2019
17:00
ZŠ Komenského Jakub Kec
Martin Svoboda
Roman Šikner
91
87
27
28
46
48
64
67
Review
skupina Západ 9. kolo 44
GBA LIONS Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
15. 11. 2019
19:00
Městská sportovní hala Michal Šafařík
Dominik Barták
Petr Buršík
95
54
25
11
54
23
75
36
Review
skupina Západ 9. kolo 45
Sokol Písek Sršni
Sokol Vyšehrad
15. 11. 2019
19:00
Sportovní hala Sokol Rudolf Salvetr
Roman Kejklíček
Petr Peška
100
64
28
16
61
27
75
48
Review
skupina Západ 9. kolo 41
Basket Košíře
Sokol Pražský
15. 11. 2019
20:00
Hala Šantrochova Jan Musil
Jan Hendrych
Petr Vávra 76
88
18
27
37
47
61
65
Review
skupina Západ 9. kolo 42
YDEA KONDOR
USK Praha B
15. 11. 2019
20:00
Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou Petr Baudyš
Petr Eisner
Rudolf Výborný 52
80
13
21
26
40
40
66
Review
skupina Západ 10. kolo 49
Basketbal Polabí
USK Praha B
24. 11. 2019
17:00
ZŠ Komenského Marek Vondráček
Dominik Výborný
Libor Lukeš
96
70
23
14
44
27
72
46
Review
skupina Západ 10. kolo 50
YDEA KONDOR
Basket Košíře
24. 11. 2019
17:00
Sportovní hala Kort Petr Blahout
Jan Renc
Otakar Beneš
91
56
20
8
42
23
66
40
Review
skupina Západ 10. kolo 47
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
22. 11. 2019
19:00
Sportovní hala Sokol Michal Perlík
Michal Kocián
Josef Opava
97
65
27
17
50
37
67
55
Review
skupina Západ 10. kolo 48
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Slavoj BK Litoměřice
22. 11. 2019
19:00
Městská sportovní hala Štěpán Pokorný
Pavel Csöllei
Petr Peška
75
65
15
18
36
36
54
51
Review
skupina Západ 10. kolo 46
Sokol Pražský
Sokol Vyšehrad
22. 11. 2019
19:30
Sokol pražský Veronika Vávrová
Pavel Bohata
Daniel Kurucz
85
65
19
21
40
35
59
49
Review
skupina Západ 11. kolo 53
USK Praha B
GBA LIONS Jindřichův Hradec
1. 12. 2019
19:00
SH Folimanka Jan Hošek
Jan Musil
Otakar Beneš
79
77
27
16
35
37
51
62
Review
skupina Západ 11. kolo 54
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
29. 11. 2019
19:00
Hala 6. ZŠ Matej Kovačovič
Matěj Barták
Petr Buršík 73
76
21
18
39
33
60
55
Review
skupina Západ 11. kolo 55
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Vyšehrad
29. 11. 2019
19:00
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Jan Hendrych
Václav Lukeš 70
79
6
20
24
48
47
61
Review
skupina Západ 11. kolo 51
YDEA KONDOR
Sokol Pražský
29. 11. 2019
20:00
Sportovní hala Kort Ladislav Neuman
Dominik Barták
Roman Šikner 81
90
21
23
41
43
62
66
Review
skupina Západ 11. kolo 52
Basket Košíře
Basketbal Polabí
29. 11. 2019
20:00
Hala Šantrochova Jan Baloun
Lukáš Hartig
Jiří Smetana 76
121
16
33
32
61
49
85
Review
skupina Západ 12. kolo 58
Sokol Písek Sršni
USK Praha B
19. 1. 2020
17:00
Sportovní hala Sokol Michal Perlík
Matěj Barták
Petr Peška
84
66
22
21
48
31
67
52
Review
skupina Západ 12. kolo 60
Basketbal Polabí
YDEA KONDOR
8. 12. 2019
17:00
ZŠ Komenského Michal Scholze
Michaela Scholzová
Jiří Kukla
95
84
25
19
60
40
77
57
Review
skupina Západ 12. kolo 57
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
6. 12. 2019
19:00
Sokolovna Vyšehrad Rudolf Salvetr
Martin Svoboda
Václav Lukeš 59
82
15
13
26
41
40
61
Review
skupina Západ 12. kolo 59
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Basket Košíře
6. 12. 2019
19:00
Městská sportovní hala Jan Baloun
Pavel Csöllei
Petr Peška
108
67
22
16
46
39
82
55
Review
skupina Západ 12. kolo 56
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
6. 12. 2019
19:30
Sokol pražský Marek Vošahlík
Tomáš Mašek
Jiří Smetana
96
68
23
23
45
41
71
56
Review
skupina Západ 13. kolo 61
Basketbal Polabí
Sokol Pražský
15. 12. 2019
17:00
ZŠ Komenského Matěj Záruba
Petr Eisner
Petr Vávra
100
63
33
15
53
33
80
49
Review
skupina Západ 13. kolo 62
YDEA KONDOR
GBA LIONS Jindřichův Hradec
13. 12. 2019
19:00
Sportovní hala Kort Jan Jeřáb
Michal Perlík
Rudolf Výborný 65
94
26
31
34
48
45
66
Review
skupina Západ 13. kolo 63
Basket Košíře
Sokol Písek Sršni
13. 12. 2019
20:00
Hala Šantrochova Michal Šafařík
Roman Kejklíček
Jiří Smetana 81
103
28
17
49
55
71
83
Review
skupina Západ 13. kolo 64
USK Praha B
Sokol Vyšehrad
19. 12. 2019
20:00
SH Folimanka Tomáš Linhart
Jonáš Kavan
Petr Buršík
80
47
25
6
38
27
56
36
Review
skupina Západ 13. kolo 65
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
13. 12. 2019
20:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Jan Hendrych
Otakar Beneš
91
45
34
14
60
30
81
32
Review
skupina Západ 14. kolo 69
Sokol Písek Sršni
YDEA KONDOR
5. 1. 2020
17:00
Sportovní hala Sokol Marek Vošahlík
Vladimír Slanina
Petr Buršík
110
94
37
27
62
40
87
65
Review
skupina Západ 14. kolo 67
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha B
3. 1. 2020
19:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Pavel Bohata
Václav Lukeš 41
83
7
13
15
30
30
50
Review
skupina Západ 14. kolo 68
Sokol Vyšehrad
Basket Košíře
3. 1. 2020
19:00
Sokolovna Vyšehrad Lukáš Hartig
Tomáš Mašek
Zdeněk Ringsmuth
79
69
21
16
38
35
56
43
Review
skupina Západ 14. kolo 70
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Basketbal Polabí
3. 1. 2020
19:00
Městská sportovní hala Veronika Vávrová
Lucie Peterková
Petr Peška
87
86
8
19
43
34
66
61
Review
skupina Západ 14. kolo 66
Sokol Pražský
Slavoj BK Litoměřice
3. 1. 2020
19:30
Sokol pražský Martin Kučírek
Dominik Barták
Petr Buršík
72
65
20
14
34
35
52
47
Review
skupina Západ 15. kolo 72
Basketbal Polabí
Sokol Písek Sršni
12. 1. 2020
17:00
ZŠ Komenského Jan Kovář
Michal Šafařík
Jiří Kukla
87
72
14
20
41
42
58
64
Review
skupina Západ 15. kolo 71
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Sokol Pražský
10. 1. 2020
19:00
Městská sportovní hala Kamil Karafiát
Martin Veis
Josef Opava
117
74
26
27
52
38
81
59
Review
skupina Západ 15. kolo 73
YDEA KONDOR
Sokol Vyšehrad
10. 1. 2020
19:30
Sportovní hala Kort Michal Scholze
Martin Svoboda
Rudolf Výborný
91
58
26
18
49
33
77
40
Review
skupina Západ 15. kolo 74
Basket Košíře
BK Lokomotiva Plzeň
10. 1. 2020
20:00
Hala Šantrochova Petr Blahout
Jonáš Kavan
Otakar Beneš
79
64
26
13
36
41
57
57
Review
skupina Západ 15. kolo 75
USK Praha B
Slavoj BK Litoměřice
10. 1. 2020
20:00
SH Folimanka Lukáš Ulrych
Roman Kejklíček
Václav Lukeš 75
78
21
16
38
41
60
61
Review
skupina Západ 16. kolo 78
BK Lokomotiva Plzeň
YDEA KONDOR
17. 1. 2020
19:00
Městská sportovní hala Matěj Záruba
Lucie Peterková
Jiří Smetana 58
83
18
26
34
38
44
69
Review
skupina Západ 16. kolo 79
Sokol Vyšehrad
Basketbal Polabí
17. 1. 2020
19:00
Sokolovna Vyšehrad Veronika Vávrová
Michaela Scholzová
Otakar Beneš 78
99
10
26
28
50
59
73
Review
skupina Západ 16. kolo 80
Sokol Písek Sršni
GBA LIONS Jindřichův Hradec
17. 1. 2020
19:00
Sportovní hala Sokol Jan Hošek
Pavel Bohata
Josef Opava 91
94
26
22
48
40
71
65
Review
skupina Západ 16. kolo 76
Sokol Pražský
USK Praha B
1. 11. 2019
19:30
Sokol pražský Rudolf Salvetr
Petr Eisner
Josef Opava 65
71
16
19
28
31
39
46
Review
skupina Západ 16. kolo 77
Slavoj BK Litoměřice
Basket Košíře
17. 1. 2020
20:00
Hala 6. ZŠ Petr Baudyš
Petr Eisner
Rudolf Výborný
88
57
21
13
49
29
66
45
Review
skupina Západ 17. kolo 83
Basketbal Polabí
BK Lokomotiva Plzeň
26. 1. 2020
17:00
ZŠ Komenského Roman Kejklíček
Vladimír Slanina
Petr Vávra
83
61
17
14
41
32
56
45
Review
skupina Západ 17. kolo 81
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
24. 1. 2020
19:00
Sportovní hala Sokol Matej Kovačovič
Michal Kocián
Jiří Süss
113
68
30
10
58
24
81
50
Review
skupina Západ 17. kolo 82
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Sokol Vyšehrad
24. 1. 2020
19:00
Městská sportovní hala Petr Nejezchleb
Ivo Melichárek
Petr Peška
104
51
17
16
46
30
73
45
Review
skupina Západ 17. kolo 84
YDEA KONDOR
Slavoj BK Litoměřice
24. 1. 2020
19:30
Sportovní hala Kort Veronika Vávrová
Jan Renc
Libor Lukeš
87
73
18
10
42
34
61
45
Review
skupina Západ 17. kolo 85
Basket Košíře
USK Praha B
24. 1. 2020
20:00
Hala Šantrochova Martin Kučírek
Jan Hendrych
Jiří Smetana 71
82
10
17
26
28
50
53
Review
skupina Západ 18. kolo 87
USK Praha B
YDEA KONDOR
2. 2. 2020
17:30
SH Folimanka Marek Vondráček
Lukáš Hartig
Jiří Smetana
88
52
21
16
47
30
73
40
Review
skupina Západ 18. kolo 89
BK Lokomotiva Plzeň
GBA LIONS Jindřichův Hradec
31. 1. 2020
19:00
Městská sportovní hala Michal Perlík
Matěj Barták
Zdeněk Ringsmuth 72
86
13
24
34
40
56
60
Review
skupina Západ 18. kolo 90
Sokol Vyšehrad
Sokol Písek Sršni
31. 1. 2020
19:00
Sokolovna Vyšehrad Jan Jeřáb
Marek Vošahlík
Josef Opava 58
89
23
22
29
46
42
74
Review
skupina Západ 18. kolo 86
Sokol Pražský
Basket Košíře
31. 1. 2020
19:30
Sokol pražský Jakub Kec
Michal Kocián
Roman Šikner 94
103
21
24
49
46
68
78
Review
skupina Západ 18. kolo 88
Slavoj BK Litoměřice
Basketbal Polabí
28. 1. 2020
19:30
Hala 6. ZŠ Štěpán Pokorný
Tomáš Mašek
Otakar Beneš
98
72
28
22
49
43
70
59
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
8 Petr Šlechta Sokol Písek 27 23 32.0 24.1 5.8/9.6 60.6 2.9/7.0 41.4 3.7/4.4 85.1 1.5 4.3 5.8 4.1 2.2 2.6 0.1 5.0 2.4 27.8
Kijuan Jakeem Arrington JHR 27 19 31.1 26.7 8.7/14.8 59.1 2.0/5.3 38.0 3.2/4.4 73.5 2.2 6.2 8.4 4.3 2.1 2.3 0.1 4.5 2.2 31.2
Viktor Cvek Basket Opava 2010 33 21 36.1 23.8 6.4/10.5 61.1 1.1/5.0 23.1 7.5/11.0 68.0 2.0 10.6 12.7 3.6 1.9 2.4 0.1 9.3 3.0 35.2
Lukáš Bukovjan BK Opava B 24 22 37.1 20.1 4.7/10.2 46.2 2.1/7.8 27.5 4.3/5.4 79.0 0.3 5.0 5.3 7.1 1.8 4.1 0.1 6.1 2.3 21.9
Jan Karlovský Slavoj Litoměřice 22 24 22.5 16.9 6.2/9.6 64.3 0.8/2.0 0.0* 2.3/3.0 78.9 2.3 5.1 7.4 1.6 0.8 2.4 0.0 2.9 3.0 19.4
Jiří Štěpánek BK Opava B 24 23 35.6 17.3 5.5/9.8 55.8 1.3/4.7 29.0 2.3/3.1 73.2 2.4 6.7 9.2 1.3 1.0 2.8 0.0 2.9 3.0 18.0
Martin Novák BC Vysočina 29 19 35.6 20.6 6.6/9.6 68.3 1.2/3.1 37.3 4.0/5.8 69.1 2.5 5.5 7.9 2.5 1.0 2.2 0.1 5.2 3.0 25.6
Filip Kroutil YDEA KONDOR 26 20 35.2 19.4 4.2/7.6 55.6 2.5/6.1 41.3 3.5/4.0 87.3 0.8 4.9 5.7 4.1 1.4 3.3 0.1 4.6 1.5 23.5
Marcel Bátovský USK Praha B 22 23 29.3 16.3 3.8/7.8 48.6 2.4/6.2 38.7 1.6/2.5 64.9 1.6 3.5 5.1 2.2 1.5 1.8 0.1 2.5 2.7 15.4
Jan Krutílek ZLN 27 23 33.7 16.3 4.8/7.9 61.0 1.0/2.5 37.9 3.8/6.4 59.5 1.0 5.4 6.4 3.3 1.7 1.9 0.1 5.3 1.9 22.1
Václav Honomichl PLZ 30 21 34.1 17.8 4.5/8.5 53.1 1.5/5.0 30.2 4.1/6.8 61.3 1.0 3.7 4.8 3.8 1.9 1.9 0.1 6.3 1.9 20.7
Michal Svoboda BK Pardubice 23 16 34.7 23.1 4.7/8.4 56.0 3.8/9.1 41.8 2.3/3.8 60.0 0.8 5.1 5.9 3.5 1.9 3.3 0.1 3.9 2.4 22.7
Theodor Dlugoš Basketbal Polabí 25 23 26.8 16.0 3.0/4.9 61.1 2.9/6.7 43.8 1.3/2.0 63.8 1.0 2.7 3.7 3.9 1.5 2.5 0.1 1.8 2.0 16.1
27 Adam Urbánek BC Nový Jičín 29 23 28.7 16.0 3.5/6.3 55.2 1.9/5.4 34.7 3.4/4.1 82.1 1.0 3.3 4.3 1.4 1.7 1.7 0.0 4.1 2.9 16.1
David Žikla YDEA KONDOR 24 21 31.0 17.4 4.9/9.1 53.1 1.2/4.0 31.3 4.0/4.9 80.6 1.5 4.3 5.8 1.4 0.5 2.3 0.0 4.0 3.0 15.9
0 Radek Jurka Basketbal Olomouc 27 23 33.0 15.8 2.1/5.4 38.7 3.5/9.9 35.2 1.2/1.9 0.0* 0.7 3.2 3.8 2.0 1.2 1.7 0.1 1.8 1.6 11.0
Marek Vyroubal USK Praha B 21 23 32.5 15.4 4.4/8.7 50.8 1.3/3.3 39.5 2.7/4.0 69.2 1.3 3.7 5.0 5.2 2.3 3.4 0.1 4.7 1.9 20.2
Jan Stehlík SNAK A 36 20 27.4 17.6 3.4/6.1 55.4 2.5/7.5 32.9 3.6/4.7 75.5 0.9 4.1 5.0 3.7 2.2 2.4 0.1 4.1 3.1 18.4
7 Jiří Dedek Basketbal Olomouc 26 21 29.5 16.0 2.2/3.8 57.5 3.3/7.4 44.5 1.8/2.2 80.4 0.7 5.4 6.1 5.9 2.8 3.6 0.1 2.8 3.4 20.6
Jeremy Mc Laughlin JHR 26 23 27.3 14.0 6.0/9.0 65.9 0.3/0.7 0.0* 1.2/2.5 49.1 2.9 6.5 9.4 1.4 0.6 1.6 0.0 2.8 2.8 20.4
Tomáš Tkadlec BK Pardubice 23 23 27.3 13.4 1.9/5.1 36.4 2.7/6.4 41.2 1.7/2.7 63.9 1.3 2.0 3.3 1.4 1.2 1.7 0.0 2.5 2.7 9.6
David Šteffel Slavoj Litoměřice 37 23 25.0 13.3 5.2/8.8 58.9 0.2/0.5 0.0* 2.3/3.4 66.7 1.4 4.9 6.3 2.3 0.9 2.0 0.0 3.4 1.9 17.7
Dominik Lukáč SNAK A 22 23 25.6 12.9 2.9/6.4 44.9 1.2/3.5 35.0 3.5/4.1 86.2 1.1 2.4 3.6 1.5 0.9 1.4 0.0 3.0 1.9 12.2
Jan Maděra PLZ 23 22 30.9 13.1 2.9/6.8 42.0 1.7/5.9 28.7 2.4/3.0 77.6 1.3 4.2 5.5 1.3 0.7 1.6 0.0 3.1 2.0 11.8
71 Martin Svoboda Sokol Písek 20 21 21.0 13.2 4.9/7.4 65.4 0.4/1.4 0.0* 2.2/3.5 62.2 1.7 3.7 5.3 1.7 1.1 1.6 0.1 2.8 2.1 15.8
Kryštof Baťa BK Pardubice 22 22 28.9 12.2 4.6/7.9 58.0 0.5/2.2 20.8 1.6/2.5 64.3 3.2 4.5 7.7 1.1 1.2 1.5 0.0 2.8 2.5 15.8
Roman Zachrla SA KOMFORT Brno 35 18 27.4 14.9 3.4/5.7 60.2 2.1/5.9 35.8 1.7/2.2 76.9 1.5 5.4 6.9 2.1 1.1 2.6 0.0 2.1 2.6 15.5
Jiří Dihel Basket Opava 2010 35 12 28.3 21.4 6.6/10.4 63.2 1.3/3.0 41.7 4.5/6.3 71.1 1.7 4.1 5.8 1.9 0.5 2.1 0.1 4.9 2.9 22.9
14 Tomáš Bělohradský VYS 25 19 31.3 13.5 3.3/7.2 46.0 1.7/5.3 33.0 1.7/2.2 76.2 1.7 5.7 7.4 1.3 1.4 2.7 0.0 1.8 3.2 12.5
17 Erik Klepač BCM Orli Prostějov 21 23 25.9 11.2 2.9/5.5 52.0 1.4/4.5 30.8 1.3/2.0 61.7 0.9 3.7 4.6 2.2 1.1 2.3 0.0 2.2 2.5 10.1
Jan Štěpánek Sokol Pražský 39 21 22.8 12.2 3.0/5.8 51.6 1.4/3.3 42.9 2.0/2.3 83.7 0.8 2.0 2.7 1.1 0.7 1.9 0.0 2.5 1.6 10.8
Dalibor Vlk USK Praha B 20 22 23.1 11.6 2.0/4.6 43.1 2.3/6.8 33.3 0.8/1.1 0.0* 1.0 1.9 2.9 1.0 0.8 1.0 0.0 1.0 1.8 7.1
Jakub Zbroj Slavoj Litoměřice 28 23 25.1 10.8 2.5/4.3 57.0 1.7/5.2 31.7 0.9/2.0 43.5 0.9 1.7 2.5 1.6 1.1 1.3 0.1 2.4 3.1 7.9
88 Jan Kratochvíl Basket Košíře 40 22 30.4 11.2 1.9/3.7 50.0 2.0/5.9 34.6 1.3/1.8 0.0* 1.2 5.0 6.2 2.9 1.2 1.9 0.1 2.0 2.5 13.1
15 Pavel Englický Sokol Písek 39 23 25.3 10.6 1.5/2.5 59.6 2.1/6.3 33.8 1.3/1.7 0.0* 1.4 6.6 8.0 2.4 0.7 1.3 0.1 1.8 1.9 17.1
12 Matěj Michalčík BCM Orli Prostějov 22 23 27.6 10.6 3.7/8.0 45.9 0.7/2.3 28.8 1.3/2.0 65.2 0.8 2.2 3.0 3.3 0.8 2.0 0.1 1.7 2.3 8.3
Martin Vaňák ZLN 35 22 27.6 11.0 2.0/4.5 45.9 1.6/4.7 33.7 2.2/2.9 76.2 1.1 4.3 5.4 1.0 0.3 1.0 0.0 2.4 2.0 11.0
Ondřej Výcha BK Pardubice 23 22 29.7 11.0 4.1/8.9 46.7 0.4/1.7 0.0* 1.5/2.0 0.0* 3.2 4.8 8.0 4.3 1.3 2.9 0.1 2.5 1.9 16.2
4 Jan Hlobil Basketbal Olomouc 25 19 27.8 12.4 5.2/9.4 55.1 0.3/0.9 0.0* 1.3/2.3 55.8 2.9 3.8 6.8 2.5 0.9 2.2 0.1 2.8 3.0 14.8
Michael Hartig Sokol Pražský 24 16 27.6 14.4 3.6/6.5 54.8 1.1/3.6 31.6 3.9/4.6 84.9 0.9 3.1 3.9 1.5 2.0 1.9 0.0 3.9 2.8 15.4
Tomáš Vošlajer ZLN 32 21 29.1 10.8 3.2/5.5 58.6 0.8/2.5 32.1 1.9/2.9 65.6 2.0 7.9 9.9 2.6 0.8 1.1 0.1 3.1 2.4 19.3
Filip Novotný Basketbal Polabí 23 13 26.7 17.3 3.2/5.5 56.9 2.9/7.0 41.8 2.2/2.4 93.5 1.5 4.0 5.5 2.4 0.8 1.6 0.1 1.8 2.0 17.5
Stanislav Zuzák JHR 42 22 20.2 10.1 2.1/4.4 47.9 1.5/2.7 55.9 1.5/2.0 72.7 1.4 3.2 4.5 2.4 1.0 0.8 0.1 2.2 1.6 14.2
Dominik Kynzl Slavoj Litoměřice 24 18 23.3 12.3 1.6/2.9 55.8 2.7/6.2 44.1 0.9/1.5 0.0* 0.3 1.8 2.2 1.9 0.7 1.0 0.1 1.3 1.7 10.4
Jakub Skalička YDEA KONDOR 23 22 26.9 9.7 3.9/6.9 57.0 0.0/0.0 0.0* 1.9/2.8 68.9 3.0 3.9 6.9 1.1 0.5 2.0 0.0 2.5 3.1 12.9
14 Miroslav Vansa Basket Košíře 35 16 28.9 13.3 2.9/6.8 43.1 1.4/5.2 27.7 3.1/3.4 92.6 1.6 3.6 5.1 2.3 0.8 1.9 0.1 3.4 2.3 12.9
13 Miroslav Procházka Sokol Písek 22 21 18.7 10.0 3.0/4.5 68.1 0.9/2.4 36.0 1.3/2.1 61.4 0.9 1.7 2.6 0.9 0.6 1.1 0.0 2.0 1.6 9.7
7 Adam Klepač BCM Orli Prostějov 21 22 22.5 9.4 1.7/3.6 47.5 1.5/4.0 39.1 1.3/1.9 0.0* 1.0 2.5 3.5 1.7 1.2 1.8 0.0 1.5 2.3 8.5
David Nehoda ZLN 31 13 26.1 15.9 4.2/7.8 54.5 1.6/4.6 35.0 2.6/3.8 68.0 1.8 2.1 3.9 1.0 1.3 1.9 0.0 3.2 2.8 12.8
Johan Haiblík Slavoj Litoměřice 22 24 21.7 8.5 2.5/4.7 54.5 0.7/3.5 18.8 1.4/2.8 51.5 2.0 4.1 6.1 2.1 1.2 1.6 0.1 2.7 1.8 11.2
Martin Müller SA KOMFORT Brno 27 16 22.3 12.6 1.7/3.2 52.9 2.6/6.1 43.3 1.4/2.2 62.9 1.1 2.4 3.5 1.6 1.6 2.1 0.0 2.0 3.4 10.1
Zdeněk Šebela SA KOMFORT Brno 35 14 26.4 14.2 5.0/8.9 56.5 0.1/0.2 0.0* 3.8/6.6 57.0 1.7 5.6 7.3 1.6 1.4 2.0 0.1 5.5 2.9 18.3
3 František Váňa BCM Orli Prostějov 24 13 25.3 14.9 4.2/8.1 52.4 1.2/5.3 23.2 2.8/3.4 81.8 1.2 5.3 6.5 2.2 2.3 2.2 0.1 2.9 2.3 16.2
Štěpán Borovka JHR 22 23 26.9 8.4 2.7/4.9 56.3 0.5/2.1 24.5 1.4/1.8 0.0* 1.2 5.0 6.2 3.2 1.1 1.7 0.1 2.0 1.9 13.4
Matěj Snopek SNAK A 21 20 25.0 9.7 3.1/6.8 45.9 0.6/2.8 20.0 1.8/3.0 60.0 1.5 5.0 6.5 1.8 1.9 1.9 0.0 2.7 2.8 11.1
Ondřej Maňák BC Vysočina 36 20 25.8 9.7 3.3/5.8 57.4 0.6/2.8 21.4 1.3/1.7 0.0* 0.7 2.4 3.1 1.3 0.5 2.8 0.0 1.8 1.9 6.7
8 Lukáš Sychra BCM Orli Prostějov 23 15 25.3 12.8 4.7/8.3 56.8 0.6/1.5 0.0* 1.5/2.1 71.9 1.7 4.0 5.7 1.2 0.7 1.2 0.1 2.4 1.9 14.7
10 Marek Sehnal Basketbal Olomouc 26 12 30.7 15.8 4.3/7.7 56.5 1.2/4.0 29.2 3.7/4.6 80.0 2.3 4.4 6.7 3.4 1.7 1.8 0.2 4.7 1.7 21.8
Jiří Bubák BC Vysočina 38 11 32.1 17.0 6.5/11.9 54.2 0.1/0.6 0.0* 3.8/5.5 70.0 2.6 7.5 10.2 1.9 1.4 2.5 0.1 3.5 2.4 21.8
Maurice Taylor Jr. YDEA KONDOR 27 11 33.6 16.8 5.8/11.1 52.5 0.7/2.9 25.0 3.0/4.5 67.3 3.7 8.9 12.6 3.5 2.3 3.6 0.1 4.3 2.8 24.5
8 Kryštof Mach VYS 25 22 24.2 8.4 2.5/6.0 42.4 0.3/1.6 0.0* 2.3/3.2 71.8 0.8 2.3 3.1 2.0 1.0 3.5 0.0 3.4 2.0 6.9
Filip Novotný JHR 22 13 26.3 14.1 1.6/3.8 42.9 3.2/8.3 38.0 1.4/2.2 64.3 0.7 2.2 2.9 2.9 1.5 1.4 0.2 2.0 1.8 12.3
Jakub Tůma Basketbal Polabí 24 15 29.3 12.2 3.3/6.1 53.3 0.9/3.4 27.5 2.9/3.6 79.6 0.7 3.0 3.7 4.3 2.6 2.1 0.1 3.7 1.5 17.3
Rostislav Jirák Basketbal Polabí 22 19 20.3 9.6 1.7/3.6 47.1 1.1/3.5 30.3 3.1/3.8 79.5 0.7 1.9 2.6 2.4 1.5 2.2 0.1 3.6 2.3 10.2
4 Radek Duda Sokol Písek 29 21 20.8 8.5 0.5/1.2 0.0* 2.4/6.0 40.5 0.2/0.2 0.0* 0.1 1.0 1.1 1.0 0.7 0.3 0.1 0.7 2.0 5.4
18 Zdeněk Jakubu BC Nový Jičín 25 21 29.1 8.5 2.2/4.6 49.0 0.8/3.9 20.7 1.6/2.5 65.4 0.7 2.4 3.1 4.2 1.4 2.1 0.1 3.5 1.6 10.9
21 Jarred Matthew Dixon Basket Košíře 25 7 31.6 25.1 7.6/13.1 57.6 1.3/4.6 28.1 6.1/7.7 79.6 1.1 5.9 7.0 3.6 1.7 2.9 0.2 6.0 3.4 27.0
0 Jaroslav Tyrna VYS 36 12 29.2 14.7 4.5/8.5 52.9 0.8/2.0 37.5 3.4/4.9 69.5 1.5 8.1 9.6 1.8 1.1 3.4 0.0 5.4 3.3 19.8
Michal Šulc SA KOMFORT Brno 23 15 22.1 11.6 5.1/9.2 55.8 0.0/0.5 0.0* 1.3/2.4 55.6 2.8 3.1 5.9 1.2 0.7 1.7 0.0 2.5 2.6 12.4
Jan Šop Sokol Pražský 26 21 18.1 8.3 2.0/4.4 44.1 1.0/3.9 24.7 1.5/2.8 54.2 1.0 2.2 3.2 1.3 1.2 1.8 0.0 2.6 3.2 5.0
Martin Kolář Basketbal Polabí 24 17 24.9 10.1 4.3/7.5 57.0 0.4/2.3 15.4 0.5/2.2 21.6 1.6 4.2 5.8 2.8 1.7 1.5 0.1 2.2 2.2 12.1
Petr Dokoupil ZLN 34 15 25.9 11.4 1.9/4.4 42.4 2.0/4.9 41.1 1.7/2.1 78.1 0.6 1.8 2.4 0.9 0.5 2.1 0.0 1.7 1.9 7.0
Šimon Kurečka Basket Opava 2010 25 21 22.8 8.1 2.2/3.4 63.9 1.0/3.0 32.3 0.9/1.4 0.0* 1.4 1.8 3.2 1.3 0.4 1.8 0.0 1.2 2.2 6.5
Matouš Kurečka SNAK A 22 18 25.4 9.4 2.6/5.3 47.9 0.9/3.1 30.4 1.5/2.3 64.3 0.9 3.2 4.1 2.1 1.0 1.7 0.1 2.5 2.3 9.6
Petr Knetl BC Vysočina 25 19 22.8 8.8 2.9/5.2 57.1 0.3/0.9 0.0* 1.9/2.7 72.5 0.8 1.6 2.4 1.6 0.5 2.0 0.0 2.3 3.1 7.3
Jan Lyčka BC Nový Jičín 29 16 21.3 10.4 1.8/3.3 52.8 1.9/5.1 37.0 1.3/1.5 0.0* 0.8 2.1 2.9 1.4 0.9 1.1 0.1 2.1 2.6 9.2
Jiří Šoula JHR 27 20 23.2 8.4 2.2/4.3 51.2 1.0/3.2 31.3 1.0/1.3 0.0* 0.6 2.1 2.7 3.0 1.0 1.6 0.1 1.9 1.5 9.2
Luboš Kovář Basketbal Polabí 21 9 25.1 18.6 4.7/7.3 63.6 2.1/5.3 39.6 2.9/4.2 68.4 2.3 6.7 9.0 2.0 0.6 0.8 0.3 3.1 1.1 24.8
9 Filip Tůma Basketbal Olomouc 25 22 18.0 7.5 3.3/5.2 63.5 0.0/0.1 0.0* 0.9/2.0 44.4 1.4 2.0 3.5 0.8 0.5 1.3 0.0 1.6 2.6 7.2
Tobiáš Mikula Basketbal Polabí 23 21 23.7 7.8 2.3/5.0 46.2 0.5/1.4 0.0* 1.7/2.8 59.3 2.2 4.2 6.4 0.9 0.8 1.6 0.0 2.6 2.5 10.1
88 Štěpán Svoboda BC Nový Jičín 22 16 24.7 10.1 3.1/6.3 49.0 0.8/2.8 26.7 1.8/2.4 71.8 1.6 1.9 3.5 1.2 1.4 1.4 0.1 2.4 2.1 9.3
Jan Strašák SA KOMFORT Brno 24 22 16.7 7.4 1.9/3.7 51.2 0.5/2.3 23.5 1.9/2.5 77.8 1.7 1.2 2.9 1.0 0.6 0.9 0.0 1.5 2.3 6.1
David Jakel SNAK A 22 16 20.1 10.1 1.4/3.5 41.1 1.6/4.6 35.6 2.4/3.4 69.1 0.5 1.3 1.8 1.5 1.1 1.6 0.1 3.1 1.9 8.1
Zurab Kereselidze ZLN 25 14 23.4 11.4 2.9/5.1 56.9 0.9/3.0 31.0 2.7/4.1 65.5 0.7 3.4 4.1 3.1 1.0 1.3 0.2 3.1 2.6 13.3
Lukáš Kantůrek Slavoj Litoměřice 24 14 26.7 11.4 2.6/4.5 58.7 1.8/4.9 36.2 0.7/1.5 0.0* 1.1 3.6 4.6 3.8 1.9 1.6 0.2 1.8 1.9 14.4
Vít Šmerda Basketbal Olomouc 25 10 30.2 15.9 5.6/10.8 51.9 0.9/2.3 39.1 2.0/4.0 50.0 4.2 3.4 7.6 2.0 1.2 2.3 0.1 3.5 3.1 16.7
Miroslav Krajcigr BC Vysočina 28 12 27.9 13.1 4.5/8.8 50.9 0.7/3.0 22.2 2.1/2.6 80.6 0.9 1.6 2.5 3.0 2.0 2.4 0.1 3.2 2.6 11.6
Kristián Kocáb USK Praha B 20 23 22.7 6.8 3.0/5.2 56.7 0.0/0.1 0.0* 0.9/2.0 0.0* 2.6 5.0 7.6 0.8 0.4 1.9 0.0 2.0 3.4 9.6
Petr Macháč USK Praha B 22 23 26.6 6.8 2.8/5.0 56.1 0.0/0.5 0.0* 1.1/2.2 50.0 2.7 3.4 6.2 1.0 0.8 2.1 0.0 2.2 2.3 9.3
11 Milan Špičák Sokol Písek 32 23 22.1 6.8 2.3/4.3 54.5 0.5/1.7 0.0* 0.5/0.7 0.0* 1.4 2.9 4.3 2.1 0.4 1.0 0.1 0.9 2.3 8.1
Martin Mach PLZ 22 22 25.5 7.0 2.5/5.4 46.6 0.2/0.8 0.0* 1.4/2.3 60.8 2.9 4.2 7.1 1.8 1.3 1.6 0.1 2.2 2.3 11.9
Jaroslav Lejsek PLZ 32 18 23.6 8.5 2.6/5.0 51.1 0.9/2.8 32.0 0.7/1.0 0.0* 1.3 3.8 5.1 2.6 0.7 1.1 0.1 1.1 1.8 10.8
10 Viktor Vašát BCM Orli Prostějov 25 14 23.1 10.9 4.1/8.2 49.6 0.0/0.1 0.0* 2.8/3.9 70.9 3.2 5.9 9.1 0.6 0.4 2.0 0.0 3.7 2.9 15.4
17 Dominik Štěpán Basketbal Olomouc 24 20 20.2 7.6 3.2/6.7 47.8 0.1/0.1 0.0* 1.1/1.9 0.0* 2.8 3.5 6.3 0.9 0.7 1.7 0.0 2.1 2.3 10.0
10 Vojtěch Sýkora Sokol Písek 20 18 17.3 8.4 2.3/4.3 53.8 0.8/2.8 27.5 1.4/2.2 64.1 1.1 2.9 4.1 4.2 1.7 1.9 0.1 2.2 2.4 11.4
Michal Čarnecký Basket Opava 2010 37 11 36.9 13.7 2.5/5.1 50.0 1.7/6.3 27.5 3.5/4.3 80.9 0.8 3.3 4.1 8.1 1.8 5.2 0.1 4.4 1.6 17.4
16 Jan Bőhm Basket Košíře 27 20 16.5 7.2 3.2/5.5 57.3 0.1/0.8 0.0* 0.6/1.2 0.0* 1.6 2.5 4.1 0.5 0.8 1.0 0.0 1.2 2.4 6.8
3 Lukáš Vrťátko VYS 23 21 18.2 6.8 0.7/1.8 0.0* 1.7/4.4 37.6 0.4/0.8 0.0* 0.7 1.5 2.1 0.6 0.9 1.3 0.0 1.0 1.6 4.3
Marek Souček SA KOMFORT Brno 32 14 18.4 10.1 3.9/6.9 55.7 0.1/0.1 0.0* 2.1/3.1 68.2 1.5 3.1 4.6 0.9 0.1 1.9 0.0 2.6 2.5 10.6
Filip Hauzer Sokol Pražský 22 20 17.0 7.1 2.7/5.4 49.1 0.0/0.4 0.0* 1.8/2.6 68.6 1.7 2.1 3.7 0.3 0.4 0.8 0.0 2.3 2.5 6.5
Ondřej Kočvara BC Vysočina 20 16 26.6 8.8 2.8/5.9 47.4 0.8/3.6 20.7 0.9/1.7 0.0* 0.3 2.3 2.6 3.1 0.9 2.3 0.1 1.8 1.3 6.8
Ondřej Švec USK Praha B 19 22 21.5 6.4 1.9/4.2 45.7 0.3/1.5 0.0* 1.6/3.0 52.2 0.3 2.9 3.2 2.0 0.9 2.3 0.0 3.5 1.6 7.4
4 Jan Kelar BC Nový Jičín 24 21 22.6 6.6 1.2/3.0 39.1 1.0/3.8 26.6 1.2/1.6 0.0* 1.4 2.6 4.0 1.3 0.9 1.0 0.1 1.3 2.1 6.1
Lukáš Stegbauer JHR 27 14 19.3 9.9 1.3/3.1 41.9 2.1/4.1 50.0 1.1/1.3 0.0* 1.8 2.7 4.5 1.6 0.7 0.7 0.2 0.8 2.1 10.5
Lukáš Brožek BK Pardubice 24 13 23.0 10.5 2.3/4.5 51.7 1.2/3.9 31.4 2.2/2.8 78.4 0.4 2.3 2.7 2.5 0.5 1.9 0.1 2.9 2.8 9.2
Mikuláš Pavlík BK Opava B 21 18 27.3 7.6 2.7/5.1 53.8 0.4/2.3 19.0 0.8/1.8 0.0* 2.1 2.5 4.6 0.6 1.1 1.8 0.0 1.4 2.5 5.6
Martin David PLZ 25 11 27.3 12.4 3.4/7.5 44.6 1.2/5.4 22.0 2.1/2.5 82.1 1.0 2.7 3.7 2.2 1.4 2.0 0.1 3.4 2.8 9.4
Ondřej Kukla Basket Opava 2010 26 16 25.6 8.4 2.9/5.8 50.5 0.1/1.3 0.0* 2.2/2.7 81.4 1.0 3.8 4.8 2.4 1.3 2.7 0.1 2.9 1.7 11.4
Martin Vyroubal SA KOMFORT Brno 26 19 20.1 7.1 2.2/4.3 51.9 0.4/1.4 0.0* 1.4/3.3 41.3 1.1 2.6 3.6 2.1 0.8 1.9 0.1 3.2 2.7 7.2
Chris Pagentine YDEA KONDOR 33 12 26.8 11.2 2.4/6.6 36.7 1.6/4.2 38.0 1.6/2.2 73.1 1.3 2.9 4.2 2.2 1.4 1.5 0.1 1.9 2.1 9.9
Dominik Heinzl Basketbal Polabí 27 9 26.2 14.7 6.1/10.2 59.8 0.1/0.6 0.0* 2.1/3.6 59.4 3.7 4.9 8.6 0.9 0.4 1.7 0.1 3.1 2.1 19.4
Jakub Čejka BK Pardubice 22 12 24.6 10.8 1.4/3.3 42.5 2.3/5.3 42.9 1.3/1.6 0.0* 1.4 3.8 5.3 1.4 0.6 1.3 0.1 1.8 2.0 11.3
10 Jan Kadlčík VYS 25 18 27.8 7.2 2.2/5.8 37.5 0.3/1.4 0.0* 1.9/3.2 59.6 0.6 3.7 4.2 2.1 1.1 2.4 0.0 3.4 3.0 6.7
Jaroslav Kubín SA KOMFORT Brno 22 19 16.4 6.8 1.7/3.1 54.2 0.5/1.3 0.0* 1.9/3.2 60.0 1.2 2.4 3.6 0.9 0.7 1.9 0.0 2.4 2.4 7.0
Matěj Kohout Sokol Pražský 28 18 23.9 7.2 1.7/4.1 41.1 1.1/4.4 25.0 0.5/0.8 0.0* 0.9 3.7 4.6 0.9 1.1 0.9 0.1 0.8 2.8 4.9
9 Adam Choleva BC Nový Jičín 27 18 23.8 6.9 1.4/3.8 37.7 0.8/3.4 24.2 1.6/2.7 57.1 1.7 4.2 5.8 1.8 1.4 2.3 0.0 2.4 3.6 6.4
Jan Říčka SNAK A 24 23 19.1 5.4 1.2/2.5 49.1 0.6/2.6 23.3 1.1/1.3 0.0* 0.6 2.9 3.5 3.8 1.1 2.3 0.1 1.7 2.4 7.4
5 Luboš Mikolášek Sokol Písek 23 19 19.2 6.5 2.1/4.5 45.9 0.3/0.6 0.0* 1.4/2.2 64.3 1.2 1.8 3.1 2.3 1.4 1.7 0.1 2.4 2.5 7.9
Daniel Kačer Sokol Pražský 22 19 15.8 6.3 2.1/4.5 45.3 0.4/1.4 0.0* 0.9/1.5 0.0* 0.9 1.4 2.3 0.7 0.7 1.5 0.0 1.6 1.1 5.0
Michal Šmíd SA KOMFORT Brno 33 19 18.0 6.3 1.7/4.5 38.8 0.2/1.2 0.0* 2.2/3.2 68.9 1.5 1.9 3.4 0.9 0.7 1.6 0.0 2.4 2.9 4.7
František Fuxa USK Praha B 22 23 22.0 5.1 1.9/3.9 47.8 0.0/0.1 0.0* 1.3/2.0 61.7 1.9 3.7 5.6 1.4 0.7 1.3 0.0 2.2 2.7 9.1
Kryštof Vlček BK Opava B 31 12 30.9 9.8 3.1/6.0 51.4 0.3/1.7 0.0* 2.6/4.8 53.4 1.0 5.5 6.5 3.8 2.5 3.1 0.1 4.8 1.9 16.3
11 Lukáš Pindroch BC Nový Jičín 30 20 16.2 5.9 2.5/5.0 50.5 0.1/0.3 0.0* 0.7/1.0 0.0* 2.0 2.8 4.7 0.9 0.4 1.0 0.0 1.7 2.5 7.1
9 Miroslav Večeřa VYS 25 20 22.8 5.8 2.5/6.1 41.3 0.0/0.3 0.0* 0.8/1.6 0.0* 1.9 2.7 4.6 0.7 0.9 1.5 0.0 2.2 2.5 6.1
13 Martin Bašta Basket Košíře 30 8 27.8 14.5 1.4/2.6 52.4 3.3/6.3 52.0 2.0/2.3 88.9 0.8 1.0 1.8 1.4 0.6 0.6 0.3 2.4 2.5 13.0
Daniel Szarowski BC Nový Jičín 22 13 15.1 8.8 1.8/2.8 62.2 1.1/2.5 43.8 2.1/2.5 84.4 0.2 1.5 1.6 1.2 0.5 1.4 0.1 1.9 0.8 9.1
Lukáš Bobek YDEA KONDOR 22 19 25.4 6.0 1.7/4.2 41.3 0.4/2.4 17.8 1.3/2.1 60.0 0.4 2.7 3.1 3.1 0.5 2.6 0.1 2.1 1.4 5.5
17 Martin Hrabovský BC Nový Jičín 22 19 18.9 5.9 2.4/5.2 46.5 0.1/0.5 0.0* 0.9/2.0 47.4 1.6 3.4 5.0 1.3 0.6 1.7 0.0 1.7 2.4 6.2
Adam Žampach Slavoj Litoměřice 32 13 23.6 8.7 2.6/4.6 56.7 0.8/2.4 32.3 1.2/2.7 42.9 1.1 3.1 4.2 1.8 1.0 0.8 0.2 2.3 1.9 10.2
Ondřej Aulich Sokol Pražský 27 20 18.0 5.6 1.5/4.0 37.5 0.6/2.2 27.3 0.8/1.0 0.0* 1.3 1.8 3.1 0.7 0.7 1.0 0.0 1.1 2.0 4.1
Jakub Dokulil BC Vysočina 37 22 19.6 5.0 1.8/3.4 54.1 0.1/0.7 0.0* 1.1/1.6 0.0* 1.1 3.1 4.3 1.5 0.6 1.2 0.1 2.0 3.1 6.7
Robin Matějka Basket Opava 2010 29 17 24.1 6.5 1.8/4.9 36.9 0.5/1.7 0.0* 1.4/2.1 66.7 1.6 2.8 4.4 1.8 0.4 1.2 0.1 1.7 2.8 5.7
Ondřej Týn BK Opava B 20 21 23.4 5.2 1.2/2.9 41.7 0.8/2.8 27.6 0.6/0.9 0.0* 0.7 1.0 1.7 1.2 0.6 1.1 0.1 1.0 1.7 2.9
Tomáš Gavenda Sokol Pražský 26 19 23.5 5.8 1.3/3.3 39.7 0.4/1.8 0.0* 1.9/2.3 83.7 0.9 2.6 3.5 3.9 1.0 3.2 0.1 1.9 2.2 7.0
7 Dušan Hlaváček Basket Košíře 45 13 19.6 8.4 3.3/6.9 47.8 0.3/0.8 0.0* 0.8/1.2 0.0* 0.7 3.5 4.2 0.8 0.5 0.9 0.1 1.1 1.6 8.0
17 Jakub Zavadil Basket Košíře 36 20 17.1 5.4 2.2/4.1 54.3 0.0/0.1 0.0* 1.0/2.0 0.0* 1.4 2.2 3.5 0.4 0.3 0.9 0.0 1.9 2.5 5.3
Matěj Sůva PLZ 22 22 18.9 4.8 0.8/2.8 29.0 0.9/3.3 26.4 0.5/0.9 0.0* 0.4 1.4 1.7 1.4 1.0 1.2 0.1 1.2 2.7 1.4
24 Samuel Kincel Basketbal Olomouc 21 23 13.3 4.5 1.8/3.0 60.0 0.0 0.0* 0.9/1.6 0.0* 0.9 1.9 2.8 0.9 0.2 0.3 0.1 1.1 1.7 5.9
Adam Robenek SNAK A 22 13 22.0 7.8 3.2/5.8 56.0 0.2/1.0 0.0* 0.7/1.5 0.0* 1.3 3.4 4.7 0.5 1.0 1.2 0.0 2.1 3.0 7.8
Matěj Burda JHR 21 22 16.2 4.6 0.8/1.5 0.0* 0.6/1.7 0.0* 1.3/1.5 0.0* 0.3 1.2 1.5 2.3 0.5 1.0 0.1 2.1 1.1 6.9
Michal Svojanovský BK Pardubice 21 12 26.6 8.3 1.6/3.2 50.0 1.3/3.7 34.1 1.4/2.3 60.7 1.1 5.1 6.2 3.4 2.4 2.6 0.1 1.8 2.0 13.5
Jan Dvořáček Slavoj Litoměřice 30 23 21.3 4.3 1.0/2.3 44.2 0.7/1.9 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.6 1.8 2.4 1.9 0.8 1.2 0.1 1.4 1.8 5.1
Stanislav Votroubek Basketbal Polabí 41 12 20.3 8.3 0.3/1.1 0.0* 2.3/4.6 50.9 0.7/0.8 0.0* 0.3 3.8 4.2 0.9 0.3 0.8 0.1 0.5 1.6 9.5
Jaroslav Bednář SNAK A 22 20 13.7 5.0 1.2/2.1 54.8 0.7/2.6 26.9 0.6/1.0 0.0* 0.8 1.3 2.1 0.9 0.5 0.4 0.1 1.0 1.4 4.3
32 Richard Bálint BCM Orli Prostějov 19 10 23.4 9.9 2.0/4.9 40.8 1.8/4.7 38.3 0.5/0.8 0.0* 0.9 1.3 2.2 3.0 2.4 1.9 0.2 1.5 2.6 8.8
Martin Nábělek ZLN 24 7 27.6 14.0 2.7/4.7 57.6 2.3/6.3 36.4 1.7/2.6 66.7 0.7 1.9 2.6 3.4 0.9 2.4 0.2 3.6 2.4 13.0
4 Filip Končický VYS 25 18 20.1 5.4 1.1/3.1 36.4 0.8/2.2 37.5 0.7/0.9 0.0* 0.3 1.6 1.9 1.9 0.2 1.1 0.1 1.2 1.7 4.4
Jakub Hanuš ZLN 27 17 18.6 5.8 1.2/2.4 50.0 0.9/2.6 35.6 0.6/1.2 0.0* 0.2 1.6 1.8 1.2 0.5 0.8 0.1 1.4 1.6 4.9
Radovan Filip Basket Opava 2010 43 12 23.8 8.2 3.0/7.1 42.4 0.2/0.7 0.0* 1.7/3.3 51.3 2.2 1.8 3.9 1.0 1.7 1.0 0.1 2.5 3.5 6.7
Michal Moninec Basket Opava 2010 27 23 16.7 4.2 1.4/3.4 40.5 0.3/1.5 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.8 1.0 1.7 0.7 0.2 1.4 0.0 1.0 2.2 0.8
59 Pavel Černý Sokol Písek 21 17 15.6 5.7 1.6/3.2 51.9 0.3/1.0 0.0* 1.5/1.8 0.0* 0.4 1.5 1.9 2.7 0.8 2.0 0.1 1.9 0.7 7.8
Jaroslav Prášil ZLN 42 12 27.3 8.0 1.5/3.6 41.9 1.1/4.5 24.1 1.8/2.2 80.8 0.1 2.4 2.5 2.0 1.0 0.7 0.3 1.7 1.2 7.6
Richard Barac Sokol Pražský 21 9 23.6 10.4 4.1/8.0 51.4 0.2/1.8 0.0* 1.6/4.3 35.9 1.3 3.3 4.7 3.3 0.8 1.2 0.3 3.9 2.3 11.6
1 Aleš Chán VYS 42 6 27.0 15.5 6.2/8.3 74.0 0.2/0.7 0.0* 2.7/4.8 55.2 2.8 3.8 6.7 2.7 0.5 2.0 0.2 5.0 2.5 22.0
14 Roman Radovskii Basketbal Olomouc 26 10 22.1 9.3 3.1/6.3 49.2 0.2/0.5 0.0* 2.5/3.3 75.8 2.6 3.9 6.5 0.8 0.7 1.8 0.0 3.1 2.4 12.2
1 Vojtěch Jančík Basketbal Olomouc 26 23 29.3 4.0 0.6/1.7 0.0* 0.8/3.9 20.0 0.5/0.7 0.0* 0.6 3.0 3.5 6.6 1.2 3.5 0.1 1.2 2.2 6.4
Alessandro Petric BK Pardubice 24 17 27.2 5.4 1.6/3.5 47.5 0.6/2.9 20.4 0.4/1.1 0.0* 1.1 2.7 3.8 4.7 1.3 2.5 0.1 2.2 2.1 8.1
Jan Rotrekl SA KOMFORT Brno 37 14 20.9 6.5 1.4/2.4 55.9 1.0/3.1 32.6 0.8/1.0 0.0* 1.0 2.6 3.6 2.1 0.9 1.4 0.1 1.6 3.2 7.1
Marek Slunečko Slavoj Litoměřice 33 23 18.3 4.0 0.9/1.6 0.0* 0.4/2.3 18.9 0.8/1.2 0.0* 0.5 2.3 2.7 2.0 1.2 1.3 0.1 1.2 2.8 4.3
Vojtěch Vejvar Basketbal Polabí 22 20 17.6 4.6 0.9/2.2 40.9 0.6/2.4 25.0 1.0/1.6 0.0* 0.4 1.2 1.5 0.9 0.3 1.3 0.0 1.5 2.0 1.6
11 Jan Nekolný Basket Košíře 31 13 17.0 6.8 1.8/3.5 53.3 0.7/2.9 23.7 1.1/1.8 0.0* 0.7 1.4 2.1 0.9 0.7 0.8 0.1 1.5 1.5 5.3
Dominik Holaň SNAK A 21 11 13.6 8.0 1.2/2.5 46.4 1.7/3.1 55.9 0.5/0.5 0.0* 0.5 0.9 1.5 0.7 0.8 0.5 0.1 0.5 1.0 7.2
4 Adam Goga BCM Orli Prostějov 25 11 26.5 7.8 1.8/3.4 54.1 1.1/4.1 26.7 0.9/1.1 0.0* 0.4 3.2 3.5 4.5 1.8 2.8 0.1 2.3 2.5 10.6
22 Marek Burian Basket Košíře 32 12 20.3 7.2 1.5/3.5 42.9 0.7/2.8 23.5 2.2/2.8 78.8 1.3 2.6 3.8 0.9 0.8 1.0 0.1 2.7 0.8 9.6
Dominik Plešingr BC Vysočina 22 16 16.9 5.4 1.4/3.0 45.8 0.7/2.6 26.2 0.6/1.0 0.0* 0.5 1.6 2.1 1.6 0.3 1.0 0.1 1.1 1.1 4.3
51 Tomáš Jansa BCM Orli Prostějov 20 12 22.7 6.9 1.8/3.5 52.4 0.6/1.8 0.0* 1.5/2.1 72.0 0.8 1.9 2.7 2.6 1.7 1.8 0.1 2.0 1.4 9.3
Jan Zeman PLZ 27 6 34.0 13.5 5.5/8.8 62.3 0.2/1.3 0.0* 2.0/6.0 33.3 2.3 6.2 8.5 2.3 1.2 1.7 0.2 5.2 1.7 19.0
Pavel Číha BC Vysočina 30 11 26.5 7.4 2.5/5.1 50.0 0.0 0.0* 2.3/4.2 54.3 2.2 3.8 6.0 2.4 0.9 0.9 0.2 3.5 3.1 12.0
16 Matouš Pelikán BCM Orli Prostějov 21 9 22.6 9.0 2.9/6.3 45.6 0.8/1.7 0.0* 0.9/2.0 44.4 1.1 3.7 4.8 1.9 1.9 2.1 0.1 2.2 3.1 9.7
Marek Líčeník SA KOMFORT Brno 26 20 20.5 4.0 1.2/3.1 39.3 0.3/1.5 0.0* 0.7/1.4 0.0* 0.5 2.8 3.2 3.7 1.2 1.7 0.1 1.4 1.7 6.6
David Šotlík Basket Opava 2010 25 14 22.1 5.7 1.2/3.4 35.4 0.7/2.1 33.3 1.1/1.3 0.0* 0.6 1.4 1.9 2.6 1.1 1.6 0.1 1.4 1.9 5.5
8 Kryštof Kulčák Basket Košíře 23 11 24.6 7.1 2.1/5.0 41.8 0.5/3.2 17.1 1.3/1.9 0.0* 1.6 1.6 3.3 1.3 0.5 1.5 0.1 1.8 2.5 4.5
František Bartoň JHR 21 18 19.7 4.3 1.1/2.2 48.7 0.6/2.4 22.7 0.6/1.2 0.0* 1.1 2.6 3.7 1.4 0.4 0.9 0.1 0.9 1.3 5.8
František Rylich Basketbal Polabí 20 10 19.4 7.7 1.6/2.5 64.0 1.2/3.1 38.7 0.9/1.0 0.0* 0.7 1.8 2.5 1.1 1.7 1.0 0.1 1.5 1.3 9.3
Lukáš Karlíček PLZ 22 10 21.3 7.7 2.1/4.1 51.2 0.5/1.7 0.0* 2.0/2.7 74.1 1.9 2.3 4.2 1.1 0.5 1.5 0.1 2.7 2.4 8.7
Jonáš Písařík YDEA KONDOR 23 22 15.7 3.5 0.5/1.2 0.0* 0.7/2.7 26.7 0.2/0.4 0.0* 0.4 1.2 1.6 0.3 0.3 1.3 0.0 0.6 1.5 0.7
33 Kevin Týml BC Nový Jičín 20 13 19.9 5.8 1.9/3.7 52.1 0.1/1.3 0.0* 1.8/2.5 71.9 1.3 2.8 4.2 1.3 1.2 1.3 0.1 2.2 1.8 8.2
6 Luka Jovanović VYS 25 11 22.3 6.9 1.2/3.5 34.2 1.2/3.5 34.2 1.0/1.5 0.0* 0.3 1.2 1.5 2.0 1.0 3.0 0.1 2.1 2.6 2.7
12 Daniel Hejda Sokol Písek 25 15 19.5 4.9 0.8/2.1 37.5 0.9/2.8 31.0 0.7/0.8 0.0* 0.8 2.0 2.8 3.5 0.9 1.7 0.1 1.3 2.6 5.9
Martin Strážnický BC Vysočina 27 8 27.0 9.1 1.3/3.5 35.7 1.5/6.0 25.0 2.1/2.6 81.0 0.6 2.0 2.6 4.1 0.9 1.6 0.3 4.1 2.6 9.4
Eduard Kotásek Basketbal Polabí 24 8 22.1 9.0 2.3/3.4 66.7 0.9/2.6 33.3 1.9/3.0 62.5 0.4 3.1 3.5 4.1 2.0 1.8 0.3 3.5 1.9 14.5
33 Radim Havel BCM Orli Prostějov 22 17 13.8 4.2 1.8/2.8 62.5 0.0 0.0* 0.7/1.7 0.0* 0.7 1.6 2.3 0.2 0.4 0.4 0.0 1.4 1.5 5.1
Petr Škvára SNAK A 20 16 14.5 4.4 1.1/1.8 0.0* 0.6/1.9 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.4 2.8 3.2 0.4 0.9 0.4 0.1 0.7 1.9 5.4
Tomáš Havlík BC Nový Jičín 23 9 19.9 7.7 1.2/1.8 0.0* 1.7/4.7 35.7 0.2/0.3 0.0* 1.3 1.4 2.8 1.1 0.7 0.7 0.2 0.3 2.1 6.2
10 Martin Ťažký Basket Košíře 24 10 25.6 6.7 1.7/4.1 41.5 0.6/2.8 21.4 1.5/2.1 71.4 0.9 3.6 4.5 2.4 0.7 2.7 0.1 3.2 2.7 7.0
12 Jan Leczo BC Nový Jičín 26 11 17.3 6.0 1.9/5.2 36.8 0.4/1.0 0.0* 1.1/1.5 0.0* 1.3 2.4 3.6 0.8 0.8 0.9 0.1 1.4 1.1 6.4
Dorde Jović USK Praha B 20 20 11.4 3.3 0.8/1.5 0.0* 0.4/1.4 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.4 0.9 1.2 0.4 0.3 0.5 0.0 0.9 1.1 2.7
Karel Mikeš Vlasák YDEA KONDOR 21 15 16.3 4.4 0.9/2.2 42.4 0.6/1.9 0.0* 0.7/1.1 0.0* 0.7 1.3 2.0 0.4 0.1 1.1 0.0 1.1 2.6 1.4
Ondřej März PLZ 25 9 24.4 7.2 2.1/4.1 51.4 0.2/1.0 0.0* 2.3/4.9 47.7 1.2 3.9 5.1 1.9 2.1 2.2 0.1 5.9 2.8 12.3
Michal Ihring Basket Opava 2010 32 5 29.0 12.8 1.2/2.6 46.2 3.2/8.0 40.0 0.8/1.4 0.0* 0.6 1.2 1.8 4.0 1.2 2.4 0.3 2.6 2.0 11.2
Martin Horkel SNAK A 26 10 25.5 6.3 2.9/5.0 58.0 0.0/0.2 0.0* 0.5/1.6 0.0* 1.9 2.6 4.5 0.6 0.7 1.1 0.1 1.4 3.4 5.7
Jan Sedmík BC Vysočina 25 11 24.6 5.5 0.5/1.9 0.0* 1.0/3.2 31.4 1.5/2.0 72.7 0.8 2.5 3.4 3.5 2.0 2.0 0.2 2.5 0.9 9.9
Dominik Žák SNAK A 21 11 16.5 5.5 1.9/4.0 47.7 0.3/1.0 0.0* 0.9/1.5 0.0* 1.5 1.8 3.3 1.3 0.9 1.0 0.1 1.1 1.9 5.9
5 Dominik Adášek Basket Košíře 30 10 28.0 6.0 1.5/3.9 38.5 0.7/3.2 21.9 0.9/1.3 0.0* 0.3 2.0 2.3 4.3 0.6 2.6 0.2 2.6 2.8 5.2
Lukáš Mareš Basketbal Polabí 22 22 14.3 2.7 0.5/1.0 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.3 1.5 1.8 1.1 0.5 0.5 0.1 0.6 1.4 3.2
Tomáš Brůha Sokol Pražský 34 5 23.4 11.6 3.4/7.4 45.9 0.0 0.0* 4.8/7.2 66.7 4.4 4.6 9.0 1.4 0.6 2.4 0.1 6.0 2.4 17.6
Louis Daniel Zimpita Stormark JHR 21 19 10.7 3.1 0.9/1.6 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.8/1.4 0.0* 0.9 1.2 2.1 0.3 0.2 0.5 0.0 1.1 1.3 3.5
Ondřej Šimeček SA KOMFORT Brno 28 10 17.0 5.8 1.6/3.6 44.4 0.5/1.6 0.0* 1.1/1.5 0.0* 0.3 0.6 0.9 1.3 1.3 0.7 0.2 1.1 2.2 4.1
15 Šimon Tomeš Basketbal Olomouc 24 13 9.2 4.4 0.8/1.5 0.0* 0.8/1.8 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.2 0.2 0.4 0.4 0.1 0.5 0.1 0.5 1.1 2.4
Alexandr Novák Slavoj Litoměřice 35 18 15.9 3.2 0.6/1.5 0.0* 0.4/1.6 0.0* 0.7/1.4 0.0* 0.5 1.6 2.1 1.1 0.4 1.0 0.1 1.4 2.4 2.1
Martin Klouda Slavoj Litoměřice 23 22 13.4 2.5 0.4/0.8 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.5 0.9 1.3 1.0 0.5 0.5 0.1 0.3 1.9 1.9
Jakub Jokl ZLN 26 3 24.0 18.7 6.7/9.3 71.4 0.0/0.3 0.0* 5.3/6.3 84.2 4.0 6.7 10.7 0.7 0.3 3.3 0.1 3.7 4.0 23.7
Filip Staniszewski Sokol Pražský 20 8 16.9 7.0 1.5/3.4 44.4 1.0/4.6 21.6 1.0/2.4 42.1 1.4 1.6 3.0 1.5 1.3 1.9 0.1 1.5 1.9 3.6
Terrell Lee Lipkins JHR 30 3 32.0 18.3 7.0/13.3 52.5 0.3/4.0 8.3 3.3/4.0 83.3 1.7 3.7 5.3 7.7 3.0 1.3 1.9 3.3 0.7 25.0
Daniel Randuška Sokol Pražský 23 17 14.5 3.2 0.8/2.3 35.9 0.3/1.6 0.0* 0.6/1.4 0.0* 0.2 1.3 1.5 1.6 0.5 1.2 0.1 1.0 1.8 1.5
8 Daniel Panák BC Nový Jičín 27 11 16.5 4.8 1.1/2.8 38.7 0.5/1.8 0.0* 1.3/1.5 0.0* 1.3 1.6 2.9 0.9 0.6 1.5 0.1 1.5 2.4 3.5
Vladimír Kořínek YDEA KONDOR 20 13 13.0 4.1 0.8/1.8 0.0* 0.5/1.8 0.0* 1.2/1.6 0.0* 0.5 1.2 1.7 1.2 1.3 1.2 0.1 1.4 1.6 4.1
Lukáš Hřebík BK Pardubice 20 12 13.8 4.4 1.1/2.3 48.1 0.4/1.4 0.0* 1.0/1.1 0.0* 0.8 1.3 2.2 0.8 0.3 1.1 0.1 0.8 1.2 4.2
18 Tomáš Pistulka Sokol Písek 22 21 13.2 2.5 0.9/1.9 0.0* 0.1/0.7 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.7 1.9 2.6 1.0 0.5 0.8 0.1 0.6 1.5 2.9
Dominik Janoš BK Opava B 23 13 13.5 4.1 0.9/1.8 0.0* 0.4/2.1 18.5 1.1/1.8 0.0* 0.9 0.8 1.7 0.5 1.0 1.2 0.0 1.2 1.5 2.5
7 Jan Přibyl VYS 26 21 22.3 2.4 0.9/2.0 0.0* 0.2/1.2 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.5 1.4 2.0 1.8 1.0 1.0 0.1 0.6 2.2 2.7
11 Jakub Nosek BCM Orli Prostějov 21 14 18.1 3.6 1.1/2.1 51.7 0.3/1.4 0.0* 0.6/0.9 0.0* 0.4 1.3 1.7 1.1 0.6 1.2 0.1 1.3 1.3 3.6
Ivo Pavličík SA KOMFORT Brno 28 14 15.2 3.5 0.6/1.3 0.0* 0.7/2.8 25.6 0.2/0.3 0.0* 0.4 1.2 1.6 0.7 0.4 0.5 0.1 0.4 0.9 2.3
1 Adam Šiška BCM Orli Prostějov 20 8 15.1 5.6 2.0/3.9 51.6 0.3/0.3 0.0* 0.9/1.6 0.0* 0.6 2.3 2.9 2.0 0.1 1.5 0.2 1.6 0.9 7.3
Jaroslav Lukniš Sokol Pražský 23 17 10.6 2.6 0.5/1.4 0.0* 0.5/2.0 23.5 0.3/0.4 0.0* 0.4 1.2 1.6 0.7 0.6 0.9 0.0 0.6 1.2 1.7
Ondřej Lipold Sokol Pražský 40 9 19.0 4.9 1.7/4.6 36.6 0.1/0.3 0.0* 1.2/2.0 61.1 1.4 1.9 3.3 0.4 0.6 0.4 0.1 2.4 1.7 5.8
Nikoloz Nikolaishvili YDEA KONDOR 20 7 13.4 6.1 1.1/2.7 42.1 1.1/1.7 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.4 0.6 1.0 0.7 0.4 0.6 0.2 0.9 2.0 4.0
Nikolaos Noumeros JHR 21 13 10.7 3.3 0.5/1.2 0.0* 0.7/2.5 27.3 0.3/0.5 0.0* 0.4 1.5 1.8 0.8 0.3 1.0 0.1 0.3 0.7 2.2
Robert Bzonek BC Vysočina 23 10 13.5 4.1 1.9/3.8 50.0 0.0/0.6 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.7 1.6 2.3 0.5 0.3 0.4 0.1 0.7 1.9 3.0
6 Vojtěch Bašta Basket Košíře 24 18 12.6 2.3 0.7/1.4 0.0* 0.2/1.1 0.0* 0.3/0.4