Přebor

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 5
BA Radotín
TJ Sokol Pražský
13. 10. 2018
10:10
Hala Královka, plocha B František Syrovátka
Radek Zikmund
32
70
2
22
14
36
18
57
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Sokol Kbely
TJ Sokol Dubeč
10. 11. 2018
12:30
ZŠ Starodubečská Vojtěch Sýkora
František Syrovátka
32
43
15
5
21
25
22
34
Review
Základní fáze 1. kolo 4
NBK 2009
BA Sparta
11. 11. 2018
14:45
TJ Sokol Petrovice Michaela Tvrdíková
Nikola Borýsková
8
115
3
30
3
68
6
90
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Basketbalová škola Praha
USK Praha
14. 10. 2018
16:30
Sportovní hala Jeneč František Syrovátka
Simona Jindřichová
29
99
2
18
5
42
17
64
Review
Základní fáze 2. kolo 8
TJ Sokol Dubeč
NBK 2009
10. 11. 2018
09:00
ZŠ Starodubečská Vojtěch Sýkora
František Syrovátka
56
12
12
6
24
8
43
10
Review
Základní fáze 2. kolo 10
Jižní Supi
Basketbalová škola Praha
13. 10. 2018
09:00
TJ Sokol Petrovice Dominik Kočovský
Nicole Šeferová
9
98
4
24
6
44
9
70
Review
Základní fáze 2. kolo 7
BA Sparta
BA Radotín
10. 11. 2018
10:00
ZŠ Mládí Daniel Vimmr
Simona Jindřichová
109
7
33
0
61
3
81
5
Review
Základní fáze 2. kolo 9
USK Praha
Sokol Kbely
11. 11. 2018
10:40
ZŠ Mochovská Radomír Kohout
Milan Kucharič
102
16
19
8
55
12
82
16
Review
Základní fáze 3. kolo 14
BA Radotín
TJ Sokol Dubeč
14. 10. 2018
09:00
ZŠ Starodubečská Radomír Kohout
Štěpán Beran
20
58
5
7
9
24
13
38
Review
Základní fáze 3. kolo 12
Sokol Kbely
Jižní Supi
13. 10. 2018
12:30
TJ Sokol Petrovice Dominik Kočovský
Nicole Šeferová
51
18
14
0
29
6
39
14
Review
Základní fáze 3. kolo 15
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
14. 10. 2018
13:30
Sokol pražský Michaela Tvrdíková
Rebeka Anna Lišková
35
76
2
20
14
40
21
52
Review
Základní fáze 3. kolo 13
NBK 2009
USK Praha
14. 10. 2018
15:00
Sportovní hala Jeneč František Syrovátka
Simona Jindřichová
0
160
0
31
0
81
0
124
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Basketbalová škola Praha
Sokol Kbely
13. 10. 2018
10:45
TJ Sokol Petrovice Dominik Kočovský
Nicole Šeferová
84
25
24
8
40
14
68
14
Review
Základní fáze 4. kolo 18
USK Praha
BA Radotín
11. 11. 2018
12:20
ZŠ Mochovská Radomír Kohout
Milan Kucharič
98
9
26
2
49
4
80
6
Review
Základní fáze 4. kolo 19
Jižní Supi
NBK 2009
11. 11. 2018
13:00
TJ Sokol Petrovice Michaela Tvrdíková
Nikola Borýsková
21
40
6
14
9
22
17
34
Review
Základní fáze 4. kolo 17
TJ Sokol Dubeč
TJ Sokol Pražský
11. 11. 2018
15:00
Sportovní hala Jeneč Michal Bakajsa
Roman Radovskii
28
55
6
10
10
29
18
43
Review
Základní fáze 5. kolo 23
BA Radotín
Jižní Supi
14. 10. 2018
10:40
ZŠ Starodubečská Radomír Kohout
Štěpán Beran
70
17
9
7
36
9
56
13
Review
Základní fáze 5. kolo 24
TJ Sokol Pražský
USK Praha
10. 11. 2018
12:00
ZŠ Horáčkova Jan Sedláček
Roman Radovskii
28
91
6
30
15
44
23
65
Review
Základní fáze 5. kolo 25
BA Sparta
TJ Sokol Dubeč
13. 10. 2018
12:20
Nafukovací hala Kuncova Eliška Gráfová
Roman Radovskii
75
26
23
8
53
18
75
26
Review
Základní fáze 5. kolo 22
NBK 2009
Basketbalová škola Praha
14. 10. 2018
13:30
Sportovní hala Jeneč František Syrovátka
Simona Jindřichová
11
118
2
25
4
60
9
95
Review
Základní fáze 6. kolo 29
Basketbalová škola Praha
BA Radotín
10. 11. 2018
08:30
ZŠ Mládí Daniel Vimmr
Simona Jindřichová
56
35
12
2
28
16
44
18
Review
Základní fáze 6. kolo 27
USK Praha
BA Sparta
13. 10. 2018
09:00
Nafukovací hala Kuncova Eliška Gráfová
Roman Radovskii
64
31
12
14
32
16
48
28
Review
Základní fáze 6. kolo 28
Jižní Supi
TJ Sokol Pražský
10. 11. 2018
10:15
ZŠ Horáčkova Jan Sedláček
Roman Radovskii
8
111
0
28
4
52
8
81
Review
Základní fáze 6. kolo 30
Sokol Kbely
NBK 2009
10. 11. 2018
10:45
ZŠ Starodubečská Vojtěch Sýkora
František Syrovátka
45
24
9
12
31
12
39
18
Review
Základní fáze 7. kolo 32
BA Radotín
Sokol Kbely
11. 11. 2018
09:00
ZŠ Mochovská Radomír Kohout
Milan Kucharič
18
28
0
11
11
15
11
24
Review
Základní fáze 7. kolo 35
TJ Sokol Dubeč
USK Praha
13. 10. 2018
10:40
Nafukovací hala Kuncova Eliška Gráfová
Roman Radovskii
31
52
6
8
8
30
17
38
Review
Základní fáze 7. kolo 33
TJ Sokol Pražský
Basketbalová škola Praha
11. 11. 2018
16:30
Sportovní hala Jeneč Michal Bakajsa
Roman Radovskii
64
53
21
12
37
25
49
43
Review
Základní fáze 7. kolo 34
BA Sparta
Jižní Supi
11. 11. 2018
16:30
TJ Sokol Petrovice Michaela Tvrdíková
Nikola Borýsková
104
10
24
2
60
2
80
8
Review
Základní fáze 8. kolo 40
NBK 2009
BA Radotín
13. 10. 2018
08:30
Hala Královka, plocha B František Syrovátka
Radek Zikmund
49
43
0
8
12
22
21
35
Review
Základní fáze 8. kolo 38
Basketbalová škola Praha
BA Sparta
10. 11. 2018
11:30
ZŠ Mládí Daniel Vimmr
Simona Jindřichová
45
73
7
16
21
39
34
53
Review
Základní fáze 8. kolo 37
Jižní Supi
TJ Sokol Dubeč
14. 10. 2018
12:20
ZŠ Starodubečská Radomír Kohout
Štěpán Beran
10
62
4
10
8
30
8
50
Review
Základní fáze 8. kolo 39
Sokol Kbely
TJ Sokol Pražský
14. 10. 2018
16:50
Sokol pražský Michaela Tvrdíková
Rebeka Anna Lišková
46
59
6
20
22
33
28
49
Review
Základní fáze 9. kolo 45
USK Praha
Jižní Supi
10. 11. 2018
08:30
ZŠ Horáčkova Jan Sedláček
Roman Radovskii
138
4
35
0
71
2
100
2
Review
Základní fáze 9. kolo 42
TJ Sokol Pražský
NBK 2009
13. 10. 2018
11:40
Hala Královka, plocha B František Syrovátka
Radek Zikmund
72
23
20
4
38
7
58
17
Review
Základní fáze 9. kolo 44
TJ Sokol Dubeč
Basketbalová škola Praha
11. 11. 2018
13:30
Sportovní hala Jeneč Michal Bakajsa
Roman Radovskii
35
53
7
12
13
29
29
37
Review
Základní fáze 9. kolo 43
BA Sparta
Sokol Kbely
14. 10. 2018
15:10
Sokol pražský Michaela Tvrdíková
Rebeka Anna Lišková
70
24
16
4
42
6
49
11
Review
Základní fáze 10. kolo 48
TJ Sokol Dubeč
Sokol Kbely
19. 1. 2019
09:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Radomír Kohout
Simona Jindřichová
39
26
16
0
22
18
29
24
Review
Základní fáze 10. kolo 50
TJ Sokol Pražský
BA Radotín
8. 12. 2018
10:00
Sokol pražský Patrik Ehrenberger
79
29
15
8
39
21
51
27
Review
Základní fáze 10. kolo 49
BA Sparta
NBK 2009
20. 1. 2019
11:40
Sportovní hala Jeneč Hana Šmídková
Rebeka Anna Lišková
105
14
33
2
57
5
87
10
Review
Základní fáze 10. kolo 47
USK Praha
Basketbalová škola Praha
9. 12. 2018
12:00
ZŠ Horáčkova František Syrovátka
Nikola Borýsková
97
30
17
6
46
10
65
23
Review
Základní fáze 11. kolo 52
BA Radotín
BA Sparta
19. 1. 2019
08:30
Nafukovací hala Kuncova Radek Treml
Rebeka Anna Lišková
19
106
1
32
5
56
13
80
Review
Základní fáze 11. kolo 53
NBK 2009
TJ Sokol Dubeč
19. 1. 2019
10:20
ZŠ Na Dlouhém lánu Radomír Kohout
Simona Jindřichová
11
43
0
11
2
17
2
32
Review
Základní fáze 11. kolo 54
Sokol Kbely
USK Praha
20. 1. 2019
11:40
ZŠ Mochovská Radek Lahoda
Anna Vagnerova
21
99
5
19
11
51
17
77
Review
Základní fáze 11. kolo 55
Basketbalová škola Praha
Jižní Supi
8. 12. 2018
14:00
Sportovní hala Jeneč Radek Treml
František Syrovátka
102
25
30
3
25
6
29
10
18
6
Review
Základní fáze 12. kolo 58
USK Praha
NBK 2009
9. 12. 2018
08:30
ZŠ Horáčkova František Syrovátka
Nikola Borýsková
150
13
46
3
82
5
113
13
Review
Základní fáze 12. kolo 60
BA Sparta
TJ Sokol Pražský
9. 12. 2018
10:10
ZŠ Mochovská Radomír Kohout
Jakub Vampola
91
29
29
5
50
16
72
21
Review
Základní fáze 12. kolo 59
TJ Sokol Dubeč
BA Radotín
9. 12. 2018
12:30
ZŠ Starodubečská Radek Treml
Roman Radovskii
58
33
23
5
28
16
52
22
Review
Základní fáze 12. kolo 57
Jižní Supi
Sokol Kbely
8. 12. 2018
15:30
Sportovní hala Jeneč Pavel Šenk
Jan Liška
26
82
6
12
11
39
21
59
Review
Základní fáze 13. kolo 62
TJ Sokol Pražský
TJ Sokol Dubeč
20. 1. 2019
09:00
Sokol pražský František Syrovátka
Simona Jindřichová
86
15
22
4
41
8
58
10
Review
Základní fáze 13. kolo 63
BA Radotín
USK Praha
20. 1. 2019
10:10
ZŠ Mochovská Radek Lahoda
Anna Vagnerova
8
121
5
35
7
70
7
84
Review
Základní fáze 13. kolo 64
NBK 2009
Jižní Supi
20. 1. 2019
10:20
Sportovní hala Jeneč Hana Šmídková
Rebeka Anna Lišková
20
40
6
12
8
16
13
29
Review
Základní fáze 13. kolo 65
Sokol Kbely
Basketbalová škola Praha
8. 12. 2018
17:00
Sportovní hala Jeneč Pavel Šenk
Jan Liška
35
71
4
24
18
44
26
56
Review
Základní fáze 14. kolo 70
TJ Sokol Dubeč
BA Sparta
8. 12. 2018
09:00
ZŠ Starodubečská Vojtěch Sýkora
Radek Zikmund
18
89
4
27
8
52
16
59
Review
Základní fáze 14. kolo 67
Basketbalová škola Praha
NBK 2009
9. 12. 2018
10:15
ZŠ Horáčkova František Syrovátka
Nikola Borýsková
89
30
29
9
43
13
69
24
Review
Základní fáze 14. kolo 68
Jižní Supi
BA Radotín
9. 12. 2018
10:45
ZŠ Starodubečská Radek Treml
Roman Radovskii
16
57
0
18
4
24
10
44
Review
Základní fáze 14. kolo 69
USK Praha
TJ Sokol Pražský
19. 1. 2019
11:15
TJ Sokol Petrovice Radek Lahoda
Jan Průša
82
40
16
6
39
18
52
30
Review
Základní fáze 15. kolo 73
TJ Sokol Pražský
Jižní Supi
19. 1. 2019
09:30
TJ Sokol Petrovice Radek Lahoda
Jan Průša
96
15
24
4
43
7
69
7
Review
Základní fáze 15. kolo 74
BA Radotín
Basketbalová škola Praha
19. 1. 2019
10:10
Nafukovací hala Kuncova Radek Treml
Rebeka Anna Lišková
27
61
4
22
8
41
19
49
Review
Základní fáze 15. kolo 72
BA Sparta
USK Praha
8. 12. 2018
10:45
ZŠ Starodubečská Vojtěch Sýkora
Radek Zikmund
44
76
6
12
14
39
32
58
Review
Základní fáze 15. kolo 75
NBK 2009
Sokol Kbely
19. 1. 2019
11:40
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Lejčko
Simona Jindřichová
43
58
16
6
20
21
34
26
36
36
41
41
Review
Základní fáze 16. kolo 77
Sokol Kbely
BA Radotín
20. 1. 2019
08:30
ZŠ Mochovská Radek Lahoda
Anna Vagnerova
38
65
11
5
19
27
29
45
Review
Základní fáze 16. kolo 79
Jižní Supi
BA Sparta
20. 1. 2019
09:00
Sportovní hala Jeneč Hana Šmídková
Rebeka Anna Lišková
23
91
4
30
12
46
16
72
Review
Základní fáze 16. kolo 78
Basketbalová škola Praha
TJ Sokol Pražský
20. 1. 2019
12:20
Sokol pražský František Syrovátka
Simona Jindřichová
39
59
2
16
16
28
23
48
Review
Základní fáze 16. kolo 80
USK Praha
TJ Sokol Dubeč
8. 12. 2018
12:30
ZŠ Starodubečská Vojtěch Sýkora
Radek Zikmund
63
17
16
10
37
11
45
17
Review
Základní fáze 17. kolo 84
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
9. 12. 2018
08:30
ZŠ Mochovská Radomír Kohout
Jakub Vampola
66
23
19
1
33
12
45
17
Review
Základní fáze 17. kolo 82
TJ Sokol Dubeč
Jižní Supi
9. 12. 2018
09:00
ZŠ Starodubečská Radek Treml
Roman Radovskii
73
26
22
2
30
13
63
17
Review
Základní fáze 17. kolo 83
BA Sparta
Basketbalová škola Praha
19. 1. 2019
11:50
Nafukovací hala Kuncova Radek Treml
Rebeka Anna Lišková
56
32
18
10
32
14
44
28
Review
Základní fáze 17. kolo 85
BA Radotín
NBK 2009
8. 12. 2018
13:20
Sokol pražský Patrik Ehrenberger
49
19
10
2
23
2
39
14
Review
Základní fáze 18. kolo 89
Basketbalová škola Praha
TJ Sokol Dubeč
20. 1. 2019
10:40
Sokol pražský František Syrovátka
Simona Jindřichová
58
19
10
2
23
10
37
17
Review
Základní fáze 18. kolo 87
NBK 2009
TJ Sokol Pražský
8. 12. 2018
11:40
Sokol pražský Patrik Ehrenberger
28
97
4
32
6
51
21
75
Review
Základní fáze 18. kolo 88
Sokol Kbely
BA Sparta
9. 12. 2018
11:40
ZŠ Mochovská Radomír Kohout
Jakub Vampola
26
86
4
14
10
37
20
56
Review
Základní fáze 18. kolo 90
Jižní Supi
USK Praha
19. 1. 2019
13:00
TJ Sokol Petrovice Radek Lahoda
Jan Průša
11
138
0
24
4
64
8
98
Review
Základní fáze 19. kolo 92
Basketbalová škola Praha
USK Praha
3. 3. 2019
10:20
Sportovní hala Jeneč Pavel Matys
Johana Melzerová
37
107
6
22
17
54
23
78
Review
Základní fáze 19. kolo 93
Sokol Kbely
TJ Sokol Dubeč
30. 3. 2019
11:40
ZŠ Mochovská Jakub Hejduk
Anna Vagnerova
29
81
4
26
11
48
17
68
Review
Základní fáze 19. kolo 95
BA Radotín
TJ Sokol Pražský
17. 3. 2019
12:20
Sokol pražský Linda Bendová
Roman Radovskii
12
79
4
24
10
43
12
55
Review
Základní fáze 19. kolo 94
NBK 2009
BA Sparta
31. 3. 2019
13:10
Nafukovací hala Kuncova Radomír Kohout
Roman Radovskii
25
98
8
22
10
42
14
72
Review
Základní fáze 20. kolo 99
USK Praha
Sokol Kbely
31. 3. 2019
08:30
ZŠ Horáčkova František Syrovátka
Nikola Borýsková
124
10
28
1
60
6
96
6
Review
Základní fáze 20. kolo 97
BA Sparta
BA Radotín
30. 3. 2019
09:00
ZŠ Plamínková František Syrovátka
Veronika Kršková
76
26
20
6
44
10
58
17
Review
Základní fáze 20. kolo 98
TJ Sokol Dubeč
NBK 2009
30. 3. 2019
10:10
ZŠ Mochovská Jakub Hejduk
Anna Vagnerova
84
15
22
0
36
10
66
11
Review
Základní fáze 20. kolo 100
Jižní Supi
Basketbalová škola Praha
2. 3. 2019
10:10
ZŠ Mochovská Radek Lahoda
Anna Vagnerova
13
96
2
37
11
72
11
84
Review
Základní fáze 21. kolo 102
Sokol Kbely
Jižní Supi
2. 3. 2019
08:30
ZŠ Mochovská Radek Lahoda
Anna Vagnerova
77
27
12
7
30
12
53
16
Review
Základní fáze 21. kolo 104
BA Radotín
TJ Sokol Dubeč
3. 3. 2019
10:40
TJ Sokol Petrovice Barbora Kopecká
Michaela Tvrdíková
19
61
0
22
9
26
11
50
Review
Základní fáze 21. kolo 103
NBK 2009
USK Praha
3. 3. 2019
11:40
Sportovní hala Jeneč Pavel Matys
Johana Melzerová
23
84
9
25
15
47
19
64
Review
Základní fáze 21. kolo 105
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
3. 3. 2019
14:00
Nafukovací hala Kuncova František Syrovátka
Veronika Kršková
25
95
4
27
8
47
14
63
Review
Základní fáze 22. kolo 107
TJ Sokol Dubeč
TJ Sokol Pražský
31. 3. 2019
09:00
ZŠ Starodubečská Štěpán Beran
Vojtěch Sýkora
31
68
4
29
13
45
18
56
Review
Základní fáze 22. kolo 109
Jižní Supi
NBK 2009
31. 3. 2019
11:30
Nafukovací hala Kuncova Radomír Kohout
Roman Radovskii
20
0
*
Review
Základní fáze 22. kolo 110
Basketbalová škola Praha
Sokol Kbely
2. 3. 2019
11:40
ZŠ Mochovská Radek Lahoda
Anna Vagnerova
63
40
16
13
28
25
45
30
Review
Základní fáze 22. kolo 108
USK Praha
BA Radotín
31. 3. 2019
12:00
ZŠ Horáčkova František Syrovátka
Nikola Borýsková
98
18
32
4
54
10
76
12
Review
Základní fáze 23. kolo 112
NBK 2009
Basketbalová škola Praha
3. 3. 2019
09:00
Sportovní hala Jeneč Pavel Matys
Johana Melzerová
22
53
4
18
10
34
11
45
Review
Základní fáze 23. kolo 113
BA Radotín
Jižní Supi
3. 3. 2019
09:00
TJ Sokol Petrovice Barbora Kopecká
Michaela Tvrdíková
46
40
10
13
34
17
16
3
Review
Základní fáze 23. kolo 115
BA Sparta
TJ Sokol Dubeč
2. 3. 2019
10:15
ZŠ Horáčkova František Syrovátka
Petr Vrla
63
34
18
7
41
15
51
24
Review
Základní fáze 23. kolo 114
TJ Sokol Pražský
USK Praha
30. 3. 2019
11:00
Sokol pražský Simona Jindřichová
Jakub Vampola
36
87
4
27
15
50
21
77
Review
Základní fáze 24. kolo 117
USK Praha
BA Sparta
2. 3. 2019
08:30
ZŠ Horáčkova František Syrovátka
Petr Vrla
52
60
14
18
20
33
40
52
Review
Základní fáze 24. kolo 120
Sokol Kbely
NBK 2009
30. 3. 2019
08:30
ZŠ Mochovská Jakub Hejduk
Anna Vagnerova
63
36
14
8
36
19
48
30
Review
Základní fáze 24. kolo 119
Basketbalová škola Praha
BA Radotín
30. 3. 2019
12:20
ZŠ Plamínková František Syrovátka
Veronika Kršková
63
40
22
4
30
19
42
28
Review
Základní fáze 24. kolo 118
Jižní Supi
TJ Sokol Pražský
30. 3. 2019
14:20
Sokol pražský Simona Jindřichová
Jakub Vampola
23
97
9
25
15
39
19
69
Review
Základní fáze 25. kolo 122
BA Radotín
Sokol Kbely
31. 3. 2019
10:15
ZŠ Horáčkova František Syrovátka
Nikola Borýsková
41
30
8
4
17
12
24
26
Review
Základní fáze 25. kolo 123
TJ Sokol Pražský
Basketbalová škola Praha
31. 3. 2019
10:45
ZŠ Starodubečská Štěpán Beran
Vojtěch Sýkora
59
51
6
22
26
31
42
45
Review
Základní fáze 25. kolo 125
TJ Sokol Dubeč
USK Praha
2. 3. 2019
12:00
ZŠ Horáčkova František Syrovátka
Petr Vrla
27
76
0
26
13
42
17
62
Review
Základní fáze 25. kolo 124
BA Sparta
Jižní Supi
31. 3. 2019
14:15
Nafukovací hala Kuncova Radomír Kohout
Roman Radovskii
89
29
21
9
41
18
63
27
Review
Základní fáze 26. kolo 128
Basketbalová škola Praha
BA Sparta
30. 3. 2019
10:40
ZŠ Plamínková František Syrovátka
Veronika Kršková
49
72
11
25
22
36
27
58
Review
Základní fáze 26. kolo 130
NBK 2009
BA Radotín
17. 3. 2019
10:40
Sokol pražský Linda Bendová
Roman Radovskii
33
36
8
2
12
19
22
27
Review
Základní fáze 26. kolo 127
Jižní Supi
TJ Sokol Dubeč
3. 3. 2019
12:20
TJ Sokol Petrovice Barbora Kopecká
Michaela Tvrdíková
14
70
2
19
6
31
8
51
Review
Základní fáze 26. kolo 129
Sokol Kbely
TJ Sokol Pražský
3. 3. 2019
15:40
Nafukovací hala Kuncova František Syrovátka
Veronika Kršková
39
59
12
14
23
30
28
43
Review
Základní fáze 27. kolo 132
TJ Sokol Pražský
NBK 2009
17. 3. 2019
09:00
Sokol pražský Linda Bendová
Roman Radovskii
108
12
17
4
43
8
78
8
Review
Základní fáze 27. kolo 134
TJ Sokol Dubeč
Basketbalová škola Praha
31. 3. 2019
12:30
ZŠ Starodubečská Štěpán Beran
Vojtěch Sýkora
46
49
6
19
20
23
24
40
Review
Základní fáze 27. kolo 135
USK Praha
Jižní Supi
30. 3. 2019
12:40
Sokol pražský Simona Jindřichová
Jakub Vampola
112
9
20
2
58
4
85
7
Review
Základní fáze 27. kolo 133
BA Sparta
Sokol Kbely
3. 3. 2019
17:20
Nafukovací hala Kuncova František Syrovátka
Veronika Kršková
80
21
21
5
39
13
63
16
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Lukáš Poulíček USK Praha 13 38 1.0 11.9 5.5 0.0 0.9/1.7 0.0* 1.3
Filip Bartoš TJ Sokol Dubeč 13 33 1.0 11.9 5.6 0.0 0.6/2.4 26.6 1.8
Tomáš Wasserbauer Sokol Kbely 13 44 1.0 8.5 3.9 0.0 0.7/2.0 0.0* 1.0
Vincent Fryc BA Sparta 13 23 1.0 7.5 3.7 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.7
18 Michal Kraj Sokol Pražský 13 21 1.0 7.9 3.6 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.6
Dominik Vašina BA Radotín 13 34 1.0 4.3 1.8 0.0 0.7/2.4 31.3 0.6
Michal Novák BŠ-Tygři Praha 13 16 1.0 5.5 2.4 0.0 0.6/2.0 31.3 0.5
Václav Nosek TJ Sokol Pražský 13 20 1.0 4.0 1.7 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.0
Oliver Špirek BA SpaU12B"B" 13 15 1.0 4.1 2.1 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.0
Tobias Jamal Shweiki VelOhrU13B 13 13 1.0 4.2 1.9 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.0
Jaroslav Dostál Ber U13B 13 19 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.1
David Svoboda BA SpaU13B "C"(ms) 13 6 1.0 4.8 1.7 0.3 0.5/1.2 0.0* 0.7
Jakub Medveď SoDoPo Štíři 13 11 1.0 2.5 0.8 0.0 0.8/2.4 34.6 0.4
Max Vedral Jižní Supi 13 12 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 3.0
Martin Procházka BA Sparta 13 5 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.0
Kryštof Brezík BK Kladno 13 2 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Jakub Chroumal Sokol Kbely 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Svárovský NBK 2008 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Minx NBK 2007 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
BŠ-Tygři Praha 24 24.9 3.9 /11.6 33.5 9.1
USK Praha 24 46.5 5.8 /13.2 44.0 10.6
Sokol Kbely 24 16.5 3.9 /11.4 34.1 13.9
TJ Sokol Dubeč 24 20.2 3.5 /10.3 34.1 11.9
NBK 2009 24 10.5 2.4 /6.7 35.6 9.8
BA Sparta 24 37.3 3.6 /8.1 44.1 7.4
BA Radotín 24 11.6 3.2 /11.0 29.0 4.5
Sokol Pražský 24 30.1 3.8 /10.5 36.3 13.1
Jižní Supi 24 8.3 3.0 /9.5 31.7 9.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zikmund Radek 6 0 6 0 - - -
Vrla Petr 3 0 3 0 - - -
Vimmr Daniel 3 3 0 0 - - -
Vampola Jakub 6 0 6 0 - - -
Vagnerova Anna 9 0 9 0 - - -
Tvrdíková Michaela 9 6 3 0 - - -
Treml Radek 7 7 0 0 - - -
Šmídková Hana 3 3 0 0 - - -
Šenk Pavel 2 2 0 0 - - -
Šeferová Nicole 3 0 3 0 - - -
Syrovátka František 28 24 4 0 - - -
Sýkora Vojtěch 9 6 3 0 - - -
Sedláček Jan 3 3 0 0 - - -
Radovskii Roman 18 0 18 0 - - -
Průša Jan 3 0 3 0 - - -
Melzerová Johana 3 0 3 0 - - -
Matys Pavel 3 3 0 0 - - -
Lišková Rebeka Anna 9 0 9 0 - - -
Liška Jan 2 0 2 0 - - -
Lejčko Jan 1 1 0 0 - - -
Lahoda Radek 9 9 0 0 - - -
Kucharič Milan 3 0 3 0 - - -
Kršková Veronika 6 0 6 0 - - -
Kopecká Barbora 3 3 0 0 - - -
Kohout Radomír 14 14 0 0 - - -
Kočovský Dominik 3 3 0 0 - - -
Jindřichová Simona 15 3 12 0 - - -
Hejduk Jakub 3 3 0 0 - - -
Gráfová Eliška 3 3 0 0 - - -
Ehrenberger Patrik 3 3 0 0 - - -
Borýsková Nikola 9 0 9 0 - - -
Beran Štěpán 6 3 3 0 - - -
Bendová Linda 3 3 0 0 - - -
Bakajsa Michal 3 3 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře