Přebor A

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 6
Stavební fakulta A
BC JETS Praha
1. 10. 2018
19:00
hala ČVUT Petr Blahout
Marek Vondráček
Miloslav Jon
88
83
27
23
45
45
68
67
Review
Základní fáze 1. kolo 1
Sokol Žižkov D
VŠTJ Medicina A
3. 10. 2018
19:10
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Lukáš Ulrych
Martin Buršík
47
84
9
22
19
48
32
66
Review
Základní fáze 1. kolo 5
TJ ČZU Praha
BSK Fenix Modřany A
2. 10. 2018
20:05
ČZU Praha Matěj Záruba
Roman Kejklíček
Pavel Ubr
78
87
22
30
39
50
55
67
Review
Základní fáze 1. kolo 4
Sokol Motol A
Sokol Dolní Počernice A
3. 10. 2018
20:10
Hala Šantrochova Radek Treml
Vít Kučera
Radomír Kohout
73
75
15
17
25
36
46
53
65
65
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Sokol Žižkov B - TESLA
Žižkov Falcons C
4. 10. 2018
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Martin Kučírek
Jan Musil
Matěj Barták
87
57
24
13
50
31
71
42
Review
Základní fáze 1. kolo 3
USK Praha C
TJ Košíře
2. 10. 2018
20:45
SH Folimanka Marek Vošahlík
Jan Jeřáb
Vladimír Slanina
71
75
16
18
38
41
56
60
Review
Základní fáze 2. kolo 8
BSK Fenix Modřany A
Stavební fakulta A
12. 10. 2018
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Jan Jeřáb
Matěj Barták
72
56
21
19
40
29
56
42
Review
Základní fáze 2. kolo 12
Sokol Žižkov D
Sokol Žižkov B - TESLA
10. 10. 2018
19:10
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vondráček
Vladimír Slanina
Radomír Kohout
81
86
21
20
45
42
61
62
Review
Základní fáze 2. kolo 7
VŠTJ Medicina A
BC JETS Praha
9. 10. 2018
19:40
Sportovní centrum UK Martin Kučírek
Roman Kejklíček
Jan Musil
67
78
12
19
29
38
38
62
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Sokol Dolní Počernice A
TJ ČZU Praha
12. 10. 2018
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vošahlík
Lukáš Balog
Radomír Kohout
89
64
20
18
43
35
70
52
Review
Základní fáze 2. kolo 10
TJ Košíře
Sokol Motol A
10. 10. 2018
20:15
Hala Šantrochova Lukáš Ulrych
Matej Kovačovič
Jan Renc
75
68
22
23
37
45
55
58
Review
Základní fáze 2. kolo 11
Žižkov Falcons C
USK Praha C
24. 10. 2018
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Matej Kovačovič
Miloslav Jon
87
81
18
16
45
33
61
60
Review
Základní fáze 3. kolo 17
Stavební fakulta A
Sokol Dolní Počernice A
15. 10. 2018
19:00
hala ČVUT Jan Jeřáb
Jan Sedláček
Jan Renc
91
62
25
19
45
29
67
52
Review
Základní fáze 3. kolo 18
BC JETS Praha
BSK Fenix Modřany A
15. 10. 2018
19:40
Hala Kuncova Jan Hošek
Marek Vošahlík
Lukáš Ulrych
76
52
24
11
39
26
63
38
Review
Základní fáze 3. kolo 16
TJ ČZU Praha
TJ Košíře
16. 10. 2018
20:05
ČZU Praha Petr Blahout
Lukáš Balog
Miloslav Jon
63
96
14
21
29
46
47
70
Review
Základní fáze 3. kolo 15
Sokol Motol A
Žižkov Falcons C
17. 10. 2018
20:10
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Vladimír Slanina
Martin Buršík
65
79
16
23
29
39
44
57
Review
Základní fáze 3. kolo 13
Sokol Žižkov B - TESLA
VŠTJ Medicina A
18. 10. 2018
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Radek Treml
Vojta Schaffner
Miloslav Jon
73
71
16
25
24
35
55
53
67
67
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Sokol Žižkov D
USK Praha C
17. 10. 2018
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Veronika Vávrová
Vít Kučera
Matěj Barták
76
93
21
25
40
52
52
80
Review
Základní fáze 4. kolo 23
Sokol Žižkov D
Sokol Motol A
24. 10. 2018
19:10
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vondráček
Vladimír Slanina
Michal Bukovský
71
81
28
16
34
37
46
57
Review
Základní fáze 4. kolo 19
VŠTJ Medicina A
BSK Fenix Modřany A
23. 10. 2018
19:40
Sportovní centrum UK Radomír Kohout
Vladimír Slanina
75
63
16
12
37
27
55
41
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Sokol Dolní Počernice A
BC JETS Praha
26. 10. 2018
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Tomáš Linhart
Jan Jeřáb
Matěj Barták
88
84
24
23
45
46
64
59
Review
Základní fáze 4. kolo 21
TJ Košíře
Stavební fakulta A
24. 10. 2018
20:15
Hala Šantrochova Marek Vošahlík
Roman Kejklíček
Martin Buršík
86
82
23
31
43
45
61
63
Review
Základní fáze 4. kolo 22
Žižkov Falcons C
TJ ČZU Praha
26. 10. 2018
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Radek Treml
Miloslav Jon
Lukáš Balog
78
69
22
19
45
39
58
49
Review
Základní fáze 4. kolo 24
Sokol Žižkov B - TESLA
USK Praha C
25. 10. 2018
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jan Hošek
Jan Renc
Roman Kejklíček
80
68
17
12
43
26
62
47
Review
Základní fáze 5. kolo 30
BSK Fenix Modřany A
Sokol Dolní Počernice A
2. 11. 2018
18:30
DDM Herrmannova Marek Vošahlík
Vojta Schaffner
Jan Renc
72
69
14
16
34
25
59
42
Review
Základní fáze 5. kolo 28
Stavební fakulta A
Žižkov Falcons C
29. 10. 2018
19:00
hala ČVUT Marek Vondráček
Lukáš Ulrych
Lukáš Balog
100
69
23
23
51
34
79
53
Review
Základní fáze 5. kolo 29
BC JETS Praha
TJ Košíře
29. 10. 2018
19:40
Hala Kuncova Matěj Záruba
Jan Renc
Martin Buršík
76
62
25
17
44
25
58
42
Review
Základní fáze 5. kolo 27
TJ ČZU Praha
Sokol Žižkov D
30. 10. 2018
20:05
ČZU Praha Martin Kučírek
Jan Musil
Martin Buršík
90
76
25
20
54
39
69
54
Review
Základní fáze 5. kolo 26
Sokol Motol A
Sokol Žižkov B - TESLA
31. 10. 2018
20:10
Hala Šantrochova Lukáš Ulrych
Martin Buršík
Vladimír Slanina
88
63
23
14
41
34
62
48
Review
Základní fáze 5. kolo 25
USK Praha C
VŠTJ Medicina A
30. 10. 2018
20:45
SH Folimanka Tomáš Linhart
Pavel Ubr
Vojta Schaffner
57
77
20
26
34
37
44
58
Review
Základní fáze 6. kolo 31
VŠTJ Medicina A
Sokol Dolní Počernice A
6. 11. 2018
19:40
Sportovní centrum UK Marek Vondráček
Vladimír Slanina
Matěj Záruba
86
74
28
19
53
36
74
52
Review
Základní fáze 6. kolo 32
TJ Košíře
BSK Fenix Modřany A
7. 11. 2018
20:15
Hala Šantrochova Lukáš Ulrych
Roman Kejklíček
Lukáš Balog
69
74
18
19
27
42
42
57
Review
Základní fáze 6. kolo 33
Žižkov Falcons C
BC JETS Praha
9. 11. 2018
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Lukáš Balog
Miloslav Jon
67
69
18
18
32
33
54
47
Review
Základní fáze 6. kolo 34
Sokol Žižkov D
Stavební fakulta A
28. 11. 2018
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Lukáš Ulrych
Matej Kovačovič
Roman Kejklíček
84
105
25
25
42
52
66
84
Review
Základní fáze 6. kolo 35
Sokol Žižkov B - TESLA
TJ ČZU Praha
8. 11. 2018
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Radek Treml
Lukáš Balog
Matěj Barták
73
66
21
20
35
35
54
55
Review
Základní fáze 6. kolo 36
USK Praha C
Sokol Motol A
6. 11. 2018
20:45
SH Folimanka Jakub Kec
Martin Buršík
Jan Musil
51
115
17
31
26
62
34
85
Review
Základní fáze 7. kolo 41
BSK Fenix Modřany A
Žižkov Falcons C
16. 11. 2018
18:30
DDM Herrmannova Jan Jeřáb
Radek Treml
Matěj Barták
76
74
25
21
44
34
57
56
Review
Základní fáze 7. kolo 39
Stavební fakulta A
Sokol Žižkov B - TESLA
12. 11. 2018
19:00
hala ČVUT Martin Kučírek
Jan Musil
Vladimír Slanina
66
82
25
17
36
40
44
59
Review
Základní fáze 7. kolo 40
BC JETS Praha
Sokol Žižkov D
12. 11. 2018
19:40
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Jan Renc
Matej Kovačovič
97
65
25
14
49
21
67
48
Review
Základní fáze 7. kolo 38
TJ ČZU Praha
USK Praha C
13. 11. 2018
20:05
ČZU Praha
20
0
*
Review
Základní fáze 7. kolo 37
Sokol Motol A
VŠTJ Medicina A
14. 11. 2018
20:10
Hala Šantrochova Jan Hošek
Miloslav Jon
Lukáš Ulrych
86
64
24
21
51
33
67
46
Review
Základní fáze 7. kolo 42
Sokol Dolní Počernice A
TJ Košíře
16. 11. 2018
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vošahlík
Tomáš Linhart
Radomír Kohout
78
73
27
18
46
34
60
54
Review
Základní fáze 8. kolo 43
VŠTJ Medicina A
TJ Košíře
20. 11. 2018
19:40
Sportovní centrum UK Jan Jeřáb
Matej Kovačovič
Michal Bukovský
64
83
18
25
29
52
46
69
Review
Základní fáze 8. kolo 48
Sokol Motol A
TJ ČZU Praha
21. 11. 2018
20:10
Hala Šantrochova Marek Vošahlík
Matej Kovačovič
Radomír Kohout
94
68
24
18
49
32
78
49
Review
Základní fáze 8. kolo 44
Žižkov Falcons C
Sokol Dolní Počernice A
23. 11. 2018
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Radek Treml
Matěj Barták
Lukáš Balog
80
71
28
20
51
37
64
51
Review
Základní fáze 8. kolo 45
Sokol Žižkov D
BSK Fenix Modřany A
21. 11. 2018
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Lukáš Ulrych
Vladimír Slanina
Martin Buršík
55
102
9
22
28
53
43
81
Review
Základní fáze 8. kolo 46
Sokol Žižkov B - TESLA
BC JETS Praha
22. 11. 2018
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Marek Vondráček
Radomír Kohout
55
62
14
16
28
27
40
48
Review
Základní fáze 8. kolo 47
USK Praha C
Stavební fakulta A
20. 11. 2018
20:45
SH Folimanka Marek Vošahlík
Lukáš Balog
Vladimír Slanina
45
96
16
24
25
43
36
68
Review
Základní fáze 9. kolo 52
BSK Fenix Modřany A
Sokol Žižkov B - TESLA
30. 11. 2018
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Jan Renc
Michal Bukovský
77
82
16
20
38
34
40
40
68
68
72
72
Review
Základní fáze 9. kolo 53
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Žižkov D
4. 1. 2019
18:40
ZŠ Národních Hrdinů Petr Blahout
Marek Vondráček
Lukáš Ulrych
109
77
33
15
67
47
86
65
Review
Základní fáze 9. kolo 50
Stavební fakulta A
Sokol Motol A
26. 11. 2018
19:00
hala ČVUT Marek Vondráček
Lukáš Ulrych
Miloslav Jon
61
89
19
29
32
49
47
66
Review
Základní fáze 9. kolo 51
BC JETS Praha
USK Praha C
26. 11. 2018
19:40
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Jan Sedláček
Lukáš Balog
106
51
25
17
54
28
78
38
Review
Základní fáze 9. kolo 49
TJ ČZU Praha
VŠTJ Medicina A
27. 11. 2018
20:05
ČZU Praha Marek Vošahlík
Jan Musil
Vojta Schaffner
57
71
16
24
30
39
41
51
Review
Základní fáze 9. kolo 54
TJ Košíře
Žižkov Falcons C
28. 11. 2018
20:15
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Vladimír Slanina
Martin Buršík
93
68
20
20
46
38
69
57
Review
Základní fáze 10. kolo 55
VŠTJ Medicina A
Žižkov Falcons C
4. 12. 2018
19:40
Sportovní centrum UK Marek Vondráček
Martin Buršík
Jan Sedláček
67
65
12
21
30
34
45
49
Review
Základní fáze 10. kolo 60
TJ ČZU Praha
Stavební fakulta A
4. 12. 2018
20:05
ČZU Praha Tomáš Linhart
Roman Kejklíček
Michal Bukovský
77
91
18
27
36
48
62
75
Review
Základní fáze 10. kolo 59
Sokol Motol A
BC JETS Praha
5. 12. 2018
20:10
Hala Šantrochova Jan Jeřáb
Roman Kejklíček
Lukáš Balog
71
61
16
10
36
24
59
50
Review
Základní fáze 10. kolo 56
Sokol Žižkov D
TJ Košíře
5. 12. 2018
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Matěj Záruba
Matej Kovačovič
Martin Buršík
81
110
23
34
47
50
72
80
Review
Základní fáze 10. kolo 57
Sokol Žižkov B - TESLA
Sokol Dolní Počernice A
6. 12. 2018
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jan Hošek
Roman Kejklíček
Pavel Ubr
70
81
16
22
38
41
53
62
Review
Základní fáze 10. kolo 58
USK Praha C
BSK Fenix Modřany A
4. 12. 2018
20:45
SH Folimanka Martin Kučírek
Matěj Záruba
Marek Vošahlík
59
75
16
14
32
26
44
51
Review
Základní fáze 11. kolo 63
BSK Fenix Modřany A
Sokol Motol A
14. 12. 2018
18:30
DDM Herrmannova Marek Vošahlík
Matěj Barták
Vojta Schaffner
73
84
25
19
45
41
66
60
Review
Základní fáze 11. kolo 61
Stavební fakulta A
VŠTJ Medicina A
10. 12. 2018
19:00
hala ČVUT Jan Jeřáb
Jan Sedláček
Radomír Kohout
71
74
14
31
42
43
60
59
Review
Základní fáze 11. kolo 62
BC JETS Praha
TJ ČZU Praha
10. 12. 2018
19:40
Hala Kuncova Martin Kučírek
Vladimír Slanina
Lukáš Ulrych
88
67
23
20
43
38
67
46
Review
Základní fáze 11. kolo 64
Sokol Dolní Počernice A
USK Praha C
14. 12. 2018
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Radek Treml
Lukáš Balog
Vladimír Slanina
110
56
21
18
51
24
77
44
Review
Základní fáze 11. kolo 65
TJ Košíře
Sokol Žižkov B - TESLA
12. 12. 2018
20:15
Hala Šantrochova Lukáš Ulrych
Vladimír Slanina
Marek Vošahlík
76
73
27
26
42
46
60
57
Review
Základní fáze 11. kolo 66
Žižkov Falcons C
Sokol Žižkov D
14. 12. 2018
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Jeřáb
Radomír Kohout
Miloslav Jon
105
65
25
19
55
31
81
44
Review
Základní fáze 12. kolo 71
BSK Fenix Modřany A
TJ ČZU Praha
11. 1. 2019
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Vojta Schaffner
Lukáš Balog
84
57
21
6
39
22
69
40
Review
Základní fáze 12. kolo 67
VŠTJ Medicina A
Sokol Žižkov D
8. 1. 2019
19:40
Sportovní centrum UK Jakub Kec
Matej Kovačovič
Miloslav Jon
91
84
25
16
42
41
69
57
Review
Základní fáze 12. kolo 72
BC JETS Praha
Stavební fakulta A
7. 1. 2019
19:40
Hala Kuncova Jan Hošek
Radomír Kohout
Vladimír Slanina
78
85
22
26
31
39
51
63
Review
Základní fáze 12. kolo 70
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Motol A
11. 1. 2019
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Radek Treml
Michal Bukovský
Radomír Kohout
85
91
22
20
50
30
64
55
Review
Základní fáze 12. kolo 69
TJ Košíře
USK Praha C
9. 1. 2019
20:15
Hala Šantrochova Lukáš Ulrych
Roman Kejklíček
Vít Kučera
104
76
25
18
53
34
77
62
Review
Základní fáze 12. kolo 68
Žižkov Falcons C
Sokol Žižkov B - TESLA
11. 1. 2019
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vošahlík
Vladimír Slanina
Matěj Barták
81
51
11
15
32
24
51
32
Review
Základní fáze 13. kolo 74
Stavební fakulta A
BSK Fenix Modřany A
14. 1. 2019
19:00
hala ČVUT Marek Vošahlík
Matej Kovačovič
Miloslav Jon
65
72
21
14
30
33
47
49
Review
Základní fáze 13. kolo 73
BC JETS Praha
VŠTJ Medicina A
14. 1. 2019
19:40
Hala Kuncova Tomáš Linhart
Martin Buršík
Vladimír Slanina
63
71
16
20
35
34
52
57
Review
Základní fáze 13. kolo 75
TJ ČZU Praha
Sokol Dolní Počernice A
15. 1. 2019
20:05
ČZU Praha Marek Vondráček
Miloslav Jon
Vladimír Slanina
66
89
19
18
32
48
45
69
Review
Základní fáze 13. kolo 76
Sokol Motol A
TJ Košíře
16. 1. 2019
20:10
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Jan Musil
Miloslav Jon
92
98
24
18
47
33
60
50
80
80
Review
Základní fáze 13. kolo 78
Sokol Žižkov B - TESLA
Sokol Žižkov D
17. 1. 2019
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vondráček
Radomír Kohout
Jan Renc
112
81
40
14
67
35
92
69
Review
Základní fáze 13. kolo 77
USK Praha C
Žižkov Falcons C
15. 1. 2019
20:45
SH Folimanka Matěj Záruba
Martin Kučírek
Petr Blahout
40
69
13
28
20
42
28
61
Review
Základní fáze 14. kolo 84
BSK Fenix Modřany A
BC JETS Praha
25. 1. 2019
18:30
DDM Herrmannova Radek Treml
Michal Bukovský
Radomír Kohout
76
75
18
15
41
39
55
52
Review
Základní fáze 14. kolo 79
VŠTJ Medicina A
Sokol Žižkov B - TESLA
22. 1. 2019
19:40
Sportovní centrum UK Martin Kučírek
Roman Kejklíček
Lukáš Balog
73
65
22
22
42
38
62
52
Review
Základní fáze 14. kolo 83
Sokol Dolní Počernice A
Stavební fakulta A
25. 1. 2019
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vošahlík
Jan Jeřáb
Lukáš Balog
93
69
25
12
51
25
66
44
Review
Základní fáze 14. kolo 82
TJ Košíře
TJ ČZU Praha
23. 1. 2019
20:15
Hala Šantrochova Matej Kovačovič
Martin Buršík
Jan Musil
90
67
25
15
50
36
70
49
Review
Základní fáze 14. kolo 81
Žižkov Falcons C
Sokol Motol A
25. 1. 2019
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Matěj Barták
Vojta Schaffner
83
55
16
13
31
26
62
39
Review
Základní fáze 14. kolo 80
USK Praha C
Sokol Žižkov D
23. 1. 2019
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Matěj Záruba
Roman Kejklíček
Jan Renc
69
98
18
23
9
20
20
29
22
16
Review
Základní fáze 15. kolo 85
BSK Fenix Modřany A
VŠTJ Medicina A
1. 2. 2019
18:30
DDM Herrmannova Jan Jeřáb
Vladimír Slanina
Radomír Kohout
91
95
20
19
44
42
53
61
82
82
Review
Základní fáze 15. kolo 87
Stavební fakulta A
TJ Košíře
28. 1. 2019
19:00
hala ČVUT Marek Vondráček
Martin Kučírek
Jan Musil
81
123
19
24
36
61
59
96
Review
Základní fáze 15. kolo 86
BC JETS Praha
Sokol Dolní Počernice A
28. 1. 2019
19:40
Hala Kuncova Tomáš Linhart
Jan Sedláček
Lukáš Balog
86
65
34
19
51
41
73
48
Review
Základní fáze 15. kolo 88
TJ ČZU Praha
Žižkov Falcons C
29. 1. 2019
20:05
ČZU Praha Jan Jeřáb
Pavel Ubr
Marek Vondráček
70
80
19
17
39
35
52
55
Review
Základní fáze 15. kolo 89
Sokol Motol A
Sokol Žižkov D
30. 1. 2019
20:10
Hala Šantrochova Lukáš Ulrych
Vladimír Slanina
Roman Kejklíček
111
56
30
11
55
30
86
44
Review
Základní fáze 15. kolo 90
USK Praha C
Sokol Žižkov B - TESLA
29. 1. 2019
20:45
SH Folimanka Jakub Kec
Matej Kovačovič
Jan Musil
61
92
21
30
38
51
52
72
Review
Základní fáze 16. kolo 91
VŠTJ Medicina A
USK Praha C
5. 2. 2019
19:40
Sportovní centrum UK Veronika Vávrová
Pavel Ubr
Martin Buršík
95
71
24
22
52
32
68
52
Review
Základní fáze 16. kolo 96
Sokol Dolní Počernice A
BSK Fenix Modřany A
8. 2. 2019
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Jan Jeřáb
Michal Bukovský
Matěj Barták
81
78
16
20
38
38
53
61
Review
Základní fáze 16. kolo 95
TJ Košíře
BC JETS Praha
6. 2. 2019
20:15
Hala Šantrochova Lukáš Ulrych
Vít Kučera
Roman Kejklíček
93
80
22
22
47
44
69
63
Review
Základní fáze 16. kolo 94
Žižkov Falcons C
Stavební fakulta A
8. 2. 2019
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Petr Blahout
Radomír Kohout
Lukáš Balog
83
57
23
19
40
34
61
47
Review
Základní fáze 16. kolo 92
Sokol Žižkov B - TESLA
Sokol Motol A
7. 2. 2019
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vondráček
Martin Kučírek
Jan Renc
91
95
30
21
60
56
76
76
Review
Základní fáze 16. kolo 93
Sokol Žižkov D
TJ ČZU Praha
6. 2. 2019
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Matěj Záruba
Radomír Kohout
Vladimír Slanina
95
91
25
28
39
51
65
75
Review
Základní fáze 17. kolo 98
BSK Fenix Modřany A
TJ Košíře
1. 3. 2019
18:30
DDM Herrmannova Marek Vošahlík
Jan Renc
Lukáš Balog
72
84
24
13
38
35
57
60
Review
Základní fáze 17. kolo 100
Stavební fakulta A
Sokol Žižkov D
25. 2. 2019
19:00
hala ČVUT Radek Treml
Jan Sedláček
Tomáš Linhart
128
70
28
20
71
35
101
51
Review
Základní fáze 17. kolo 99
BC JETS Praha
Žižkov Falcons C
25. 2. 2019
19:40
Hala Kuncova Jan Hošek
Jan Musil
Matej Kovačovič
73
58
20
18
38
31
55
44
Review
Základní fáze 17. kolo 101
TJ ČZU Praha
Sokol Žižkov B - TESLA
26. 2. 2019
20:05
ČZU Praha Marek Vondráček
Marek Vošahlík
Martin Buršík
69
106
22
21
37
50
54
77
Review
Základní fáze 17. kolo 97
Sokol Dolní Počernice A
VŠTJ Medicina A
1. 3. 2019
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Jan Jeřáb
Michal Bukovský
Matěj Barták
67
64
21
12
34
23
53
52
Review
Základní fáze 17. kolo 102
Sokol Motol A
USK Praha C
27. 2. 2019
20:10
Hala Šantrochova Marek Vondráček
Vít Kučera
Miloslav Jon
124
40
27
15
58
23
96
30
Review
Základní fáze 18. kolo 103
VŠTJ Medicina A
Sokol Motol A
5. 3. 2019
19:40
Sportovní centrum UK Lukáš Ulrych
Jan Sedláček
Jan Musil
61
79
7
19
28
37
46
60
Review
Základní fáze 18. kolo 108
TJ Košíře
Sokol Dolní Počernice A
6. 3. 2019
20:15
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Matej Kovačovič
Lukáš Balog
88
67
25
18
40
43
59
56
Review
Základní fáze 18. kolo 107
Žižkov Falcons C
BSK Fenix Modřany A
8. 3. 2019
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Jeřáb
Vojta Schaffner
Miloslav Jon
60
87
16
14
28
35
42
61
Review
Základní fáze 18. kolo 105
Sokol Žižkov B - TESLA
Stavební fakulta A
7. 3. 2019
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Petr Blahout
Pavel Ubr
Matěj Barták
84
73
18
24
23
22
16
16
27
11
Review
Základní fáze 18. kolo 106
Sokol Žižkov D
BC JETS Praha
6. 3. 2019
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Lukáš Ulrych
Martin Buršík
Vojta Schaffner
64
93
22
22
18
28
14
21
10
22
Review
Základní fáze 18. kolo 104
USK Praha C
TJ ČZU Praha
5. 3. 2019
20:45
SH Folimanka Marek Vošahlík
Radomír Kohout
Matej Kovačovič
43
64
8
21
21
32
32
46
Review
Základní fáze 19. kolo 111
BSK Fenix Modřany A
Sokol Žižkov D
15. 3. 2019
18:30
DDM Herrmannova Marek Vošahlík
Jan Renc
Matěj Barták
97
104
22
24
44
46
75
73
Review
Základní fáze 19. kolo 113
Stavební fakulta A
USK Praha C
11. 3. 2019
19:00
hala ČVUT Martin Kučírek
Lukáš Ulrych
Jan Renc
114
46
28
7
58
14
86
30
Review
Základní fáze 19. kolo 112
BC JETS Praha
Sokol Žižkov B - TESLA
11. 3. 2019
19:40
Hala Kuncova Marek Vondráček
Michal Bukovský
Miloslav Jon
67
60
16
9
34
30
52
47
Review
Základní fáze 19. kolo 114
TJ ČZU Praha
Sokol Motol A
12. 3. 2019
20:05
ČZU Praha Jan Hošek
Jan Renc
Roman Kejklíček
77
81
21
26
43
44
60
64
Review
Základní fáze 19. kolo 110
Sokol Dolní Počernice A
Žižkov Falcons C
15. 3. 2019
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vondráček
Vladimír Slanina
Michal Bukovský
83
74
15
18
39
35
57
51
Review
Základní fáze 19. kolo 109
TJ Košíře
VŠTJ Medicina A
13. 3. 2019
20:15
Hala Šantrochova Matej Kovačovič
Jan Musil
Martin Buršík
83
74
25
21
42
38
66
59
Review
Základní fáze 20. kolo 115
VŠTJ Medicina A
TJ ČZU Praha
19. 3. 2019
19:40
Sportovní centrum UK Martin Kučírek
Petr Blahout
Lukáš Ulrych
99
82
23
19
46
43
72
61
Review
Základní fáze 20. kolo 116
Sokol Motol A
Stavební fakulta A
20. 3. 2019
20:10
Hala Šantrochova Jan Jeřáb
Martin Buršík
Vít Kučera
83
81
20
14
35
44
56
62
Review
Základní fáze 20. kolo 120
Žižkov Falcons C
TJ Košíře
22. 3. 2019
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vošahlík
Radomír Kohout
Vojta Schaffner
67
81
15
13
29
30
46
60
Review
Základní fáze 20. kolo 118
Sokol Žižkov B - TESLA
BSK Fenix Modřany A
21. 3. 2019
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Vladimír Slanina
Roman Kejklíček
86
73
24
18
44
39
75
54
Review
Základní fáze 20. kolo 119
Sokol Žižkov D
Sokol Dolní Počernice A
20. 3. 2019
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Lukáš Ulrych
Matej Kovačovič
Lukáš Balog
94
84
22
16
49
40
72
59
Review
Základní fáze 20. kolo 117
USK Praha C
BC JETS Praha
19. 3. 2019
20:45
SH Folimanka Radek Treml
Jan Jeřáb
Jan Sedláček
52
116
11
38
27
69
38
98
Review
Základní fáze 21. kolo 124
BSK Fenix Modřany A
USK Praha C
29. 3. 2019
18:30
DDM Herrmannova Petr Blahout
Vladimír Slanina
Jan Renc
124
26
26
0
64
3
89
15
Review
Základní fáze 21. kolo 126
Stavební fakulta A
TJ ČZU Praha
25. 3. 2019
19:00
hala ČVUT Radek Treml
Vladimír Slanina
Lukáš Balog
53
80
6
17
26
33
38
55
Review
Základní fáze 21. kolo 125
BC JETS Praha
Sokol Motol A
25. 3. 2019
19:40
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Lukáš Ulrych
Jan Renc
72
61
15
11
36
32
51
44
Review
Základní fáze 21. kolo 123
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Žižkov B - TESLA
29. 3. 2019
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Tomáš Linhart
Matěj Barták
Michal Bukovský
79
107
25
25
48
57
64
86
Review
Základní fáze 21. kolo 122
TJ Košíře
Sokol Žižkov D
27. 3. 2019
20:15
Hala Šantrochova Marek Vondráček
Matej Kovačovič
Radomír Kohout
96
87
23
18
42
50
73
70
Review
Základní fáze 21. kolo 121
Žižkov Falcons C
VŠTJ Medicina A
29. 3. 2019
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Jeřáb
Lukáš Balog
Miloslav Jon
64
72
25
11
31
31
54
53
Review
Základní fáze 22. kolo 131
Sokol Žižkov B - TESLA
TJ Košíře
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Žižkov I.
20
0
*
Review
Základní fáze 22. kolo 132
Sokol Žižkov D
Žižkov Falcons C
26. 9. 2018
19:10
TJ Sokol Žižkov I. Matěj Záruba
Radomír Kohout
Roman Kejklíček
75
91
21
23
35
49
45
72
Review
Základní fáze 22. kolo 127
VŠTJ Medicina A
Stavební fakulta A
25. 9. 2018
19:40
Sportovní centrum UK Jan Hošek
Matej Kovačovič
Marek Vošahlík
59
70
18
31
36
42
44
55
Review
Základní fáze 22. kolo 128
TJ ČZU Praha
BC JETS Praha
25. 9. 2018
20:05
ČZU Praha Veronika Vávrová
Vladimír Slanina
Jan Jeřáb
73
69
21
21
37
36
53
57
Review
Základní fáze 22. kolo 129
Sokol Motol A
BSK Fenix Modřany A
26. 9. 2018
20:10
Hala Šantrochova Jan Jeřáb
Miloslav Jon
Lukáš Balog
58
70
17
19
30
37
43
55
Review
Základní fáze 22. kolo 130
USK Praha C
Sokol Dolní Počernice A
25. 9. 2018
20:15
SH Folimanka Tomáš Linhart
Lukáš Balog
Miloslav Jon
57
73
17
9
33
31
44
47
Review

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol Žižkov D 22 20.2 8.1 11.9 /18.2 65.5 15.0
VŠTJ Medicina A 24 24.5 4.8 10.9 /17.4 62.7 14.8
Sokol Žižkov B - TESLA 26 25.1 5.2 11.0 /18.0 61.1 14.7
Žižkov Falcons C 24 24.0 5.1 11.0 /18.3 60.2 17.1
USK Praha C 22 14.0 7.8 5.7 /9.2 61.9 11.5
TJ Košíře 28 23.1 7.5 14.4 /20.9 68.8 18.5
Sokol Motol A 26 23.1 7.1 14.3 /21.7 65.9 18.4
Sokol Dolní Počernice A 24 22.5 7.8 11.0 /17.0 64.8 18.3
TJ ČZU Praha 22 21.0 6.0 8.0 /13.2 60.6 14.5
BSK Fenix Modřany A 24 26.8 4.6 10.8 /15.8 68.3 17.3
Stavební fakulta A 22 25.5 6.7 9.9 /15.8 62.6 17.0
BC JETS Praha 28 23.0 6.7 11.8 /18.1 65.2 15.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Záruba Matěj 16 13 2 1 - - -
Vošahlík Marek 24 17 4 3 - - -
Vondráček Marek 20 15 4 1 - - -
Vávrová Veronika 5 4 0 1 - - -
Ulrych Lukáš 24 12 6 6 - - -
Ubr Pavel 7 0 4 3 - - -
Treml Radek 12 11 1 0 - - -
Slanina Vladimír 28 0 19 9 - - -
Schaffner Vojta 11 0 4 7 - - -
Sedláček Jan 9 0 6 3 - - -
Renc Jan 17 0 8 9 - - -
Musil Jan 15 0 9 6 - - -
Linhart Tomáš 17 15 1 1 - - -
Kučírek Martin 13 10 3 0 - - -
Kučera Vít 7 0 4 3 - - -
Kovačovič Matej 21 2 14 5 - - -
Kohout Radomír 21 1 9 11 - - -
Kejklíček Roman 19 0 10 9 - - -
Kec Jakub 7 6 1 0 - - -
Jon Miloslav 20 0 4 16 - - -
Jeřáb Jan 25 19 5 1 - - -
Hošek Jan 11 11 0 0 - - -
Buršík Martin 20 0 8 12 - - -
Bukovský Michal 11 0 5 6 - - -
Blahout Petr 10 8 1 1 - - -
Barták Matěj 16 0 4 12 - - -
Balog Lukáš 25 0 8 17 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře