2. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 2
BC Benešov
TJ Sokol Kbely
15. 12. 2018
13:00
SH Benešov Pavel Csöllei
Miloslav Jon
81
75
26
14
47
31
64
54
Review
skupina A 1. kolo 5
Sokol Písek Sršni B
BK Wolves Radotín
16. 12. 2018
13:00
Sportovní hala Sokol Pavel Csöllei
Jindřich Zámostný
85
88
18
15
33
41
60
63
Review
skupina A 1. kolo 4
BC Slaný
Sokol Žižkov
15. 12. 2018
18:00
Víceúčelová sportovní hala Ladislav Neuman
Tomáš Mašek
59
75
13
19
26
38
41
50
Review
skupina A 1. kolo 1
SKB Rokycany
BK Mariánské Lázně
15. 12. 2018
18:30
Sportovní hala SKB Jan Musil
Matěj Barták
94
67
25
19
47
37
71
48
Review
skupina A 1. kolo 6
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
15. 12. 2018
18:30
SH BK Klatovy Petr Havlíček
Vratislav Novák
54
65
18
20
29
32
45
45
Review
skupina A 1. kolo 3
Slavoj BK Litoměřice B
SLUNETA USK Ústí nad Labem
12. 12. 2018
19:30
Hala 6. ZŠ Petr Eisner
Karel Anton
77
78
23
23
42
35
58
54
Review
skupina A 2. kolo 10
TJ Sokol Kbely
BK Wolves Radotín
6. 10. 2018
16:00
ZŠ Albrechtická Michal Scholze
Martin Svoboda
70
91
17
24
38
47
52
72
Review
skupina A 2. kolo 8
BK Mariánské Lázně
BK Jiskra Domažlice
6. 10. 2018
17:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Karel Anton
57
86
14
15
26
38
42
62
Review
skupina A 2. kolo 7
SKB Rokycany
BK Klatovy
6. 10. 2018
18:00
Sportovní hala SKB Lucie Peterková
Michal Kocián
88
56
33
17
53
35
79
47
Review
skupina A 2. kolo 11
Slavoj BK Litoměřice B
BC Slaný
6. 10. 2018
18:00
Hala 6. ZŠ Petr Eisner
Lukáš Balog
76
43
22
14
40
27
58
31
Review
skupina A 2. kolo 12
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
6. 10. 2018
18:00
hala UJEP Tomáš Mašek
Karel Křenek
78
72
19
15
38
42
58
61
Review
skupina A 2. kolo 9
BC Benešov
Sokol Písek Sršni B
6. 10. 2018
19:00
SH Benešov Marek Vošahlík
Lukáš Ulrych
85
65
20
24
46
35
62
51
Review
skupina A 3. kolo 17
Slavoj BK Litoměřice B
Sokol Žižkov
7. 10. 2018
10:00
Hala 6. ZŠ Petr Eisner
Lukáš Balog
55
54
12
11
21
25
42
43
Review
skupina A 3. kolo 18
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BC Slaný
7. 10. 2018
10:00
hala UJEP Jan Hošek
Matěj Záruba
76
36
26
10
44
22
63
30
Review
skupina A 3. kolo 14
BK Mariánské Lázně
BK Klatovy
7. 10. 2018
11:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Karel Anton
56
62
6
14
25
35
39
44
Review
skupina A 3. kolo 16
TJ Sokol Kbely
Sokol Písek Sršni B
7. 10. 2018
11:00
ZŠ Albrechtická Marek Vondráček
Petr Znamínko
81
73
22
20
38
34
67
55
Review
skupina A 3. kolo 13
SKB Rokycany
BK Jiskra Domažlice
7. 10. 2018
11:30
Sportovní hala SKB Lucie Peterková
Michal Kocián
80
78
23
15
37
34
51
46
70
70
Review
skupina A 3. kolo 15
BC Benešov
BK Wolves Radotín
7. 10. 2018
13:00
SH Benešov Jan Jeřáb
Michal Perlík
82
77
19
10
40
28
61
52
Review
skupina A 4. kolo 24
BK Mariánské Lázně
TJ Sokol Kbely
20. 10. 2018
17:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Petr Eisner
84
69
19
16
36
37
61
52
Review
skupina A 4. kolo 20
BK Jiskra Domažlice
Sokol Žižkov
20. 10. 2018
18:00
Městská sportovní hala Jakub Petrák
Jan Lejčko
65
70
13
19
29
33
47
53
Review
skupina A 4. kolo 21
Sokol Písek Sršni B
Slavoj BK Litoměřice B
20. 10. 2018
18:00
Sportovní hala Sokol Roman Kejklíček
Matej Kovačovič
102
71
29
21
48
47
76
59
Review
skupina A 4. kolo 19
BK Klatovy
BC Slaný
20. 10. 2018
18:30
SH BK Klatovy Pavel Csöllei
Petr Havlíček
64
54
21
15
36
32
47
43
Review
skupina A 4. kolo 22
BK Wolves Radotín
SLUNETA USK Ústí nad Labem
20. 10. 2018
19:00
Sportovní hala Černošice Marek Vošahlík
Matěj Barták
52
65
10
17
28
34
44
51
Review
skupina A 4. kolo 23
SKB Rokycany
BC Benešov
20. 10. 2018
20:00
Sportovní hala SKB Michal Perlík
Miloslav Jon
58
67
21
15
32
28
51
53
Review
skupina A 5. kolo 26
BK Jiskra Domažlice
BC Slaný
21. 10. 2018
10:00
Městská sportovní hala Jakub Petrák
Jan Lejčko
86
46
23
8
46
18
63
39
Review
skupina A 5. kolo 25
BK Klatovy
Sokol Žižkov
21. 10. 2018
11:00
SH BK Klatovy Pavel Csöllei
Petr Havlíček
49
62
9
14
22
30
33
48
Review
skupina A 5. kolo 30
BK Mariánské Lázně
BC Benešov
21. 10. 2018
11:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Petr Eisner
60
66
14
21
29
33
42
53
Review
skupina A 5. kolo 29
SKB Rokycany
TJ Sokol Kbely
21. 10. 2018
12:30
Sportovní hala SKB Lukáš Ulrych
Miloslav Jon
91
71
28
16
51
37
70
51
Review
skupina A 5. kolo 27
Sokol Písek Sršni B
SLUNETA USK Ústí nad Labem
21. 10. 2018
13:00
Sportovní hala Sokol Roman Kejklíček
Matej Kovačovič
81
58
30
18
44
28
61
49
Review
skupina A 5. kolo 28
BK Wolves Radotín
Slavoj BK Litoměřice B
21. 10. 2018
18:00
Sportovní hala Černošice Marek Vošahlík
Matěj Barták
79
80
23
20
41
42
69
64
Review
skupina A 6. kolo 34
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Mariánské Lázně
3. 11. 2018
15:30
hala UJEP Pavel Bohata
Karel Křenek
86
71
22
22
46
34
63
50
Review
skupina A 6. kolo 32
TJ Sokol Kbely
BK Jiskra Domažlice
3. 11. 2018
16:00
ZŠ Albrechtická Ladislav Neuman
Jan Hejnic
65
69
25
18
41
36
55
60
Review
skupina A 6. kolo 36
Sokol Žižkov
BK Wolves Radotín
3. 11. 2018
16:00
SH Folimanka Daniel Rom
Dominik Kočovský
50
71
13
22
24
43
42
54
Review
skupina A 6. kolo 31
BC Benešov
BK Klatovy
3. 11. 2018
17:00
SH Benešov Jan Musil
Jan Renc
83
77
27
21
47
39
68
58
Review
skupina A 6. kolo 33
Slavoj BK Litoměřice B
SKB Rokycany
3. 11. 2018
17:00
Hala 6. ZŠ Petr Šmůla
Jan Lejčko
56
66
12
10
32
30
48
44
Review
skupina A 6. kolo 35
BC Slaný
Sokol Písek Sršni B
3. 11. 2018
18:30
Víceúčelová sportovní hala Karel Anton
Michael Mycak
67
89
8
25
32
48
52
65
Review
skupina A 7. kolo 39
Slavoj BK Litoměřice B
BK Mariánské Lázně
4. 11. 2018
10:00
Hala 6. ZŠ Petr Šmůla
Jan Lejčko
84
57
14
16
42
30
65
47
Review
skupina A 7. kolo 38
TJ Sokol Kbely
BK Klatovy
4. 11. 2018
11:00
ZŠ Albrechtická Ladislav Neuman
Jan Hejnic
78
75
23
21
50
41
61
58
Review
skupina A 7. kolo 40
SLUNETA USK Ústí nad Labem
SKB Rokycany
4. 11. 2018
12:00
hala UJEP Pavel Bohata
Karel Křenek
73
64
22
11
40
27
60
44
Review
skupina A 7. kolo 42
Sokol Žižkov
Sokol Písek Sršni B
4. 11. 2018
12:00
SH Folimanka Daniel Rom
Jan Hendrych
77
68
11
16
28
31
54
51
Review
skupina A 7. kolo 37
BC Benešov
BK Jiskra Domažlice
4. 11. 2018
16:00
SH Benešov Lucie Peterková
Dominik Výborný
85
64
29
17
48
23
61
40
Review
skupina A 7. kolo 41
BC Slaný
BK Wolves Radotín
4. 11. 2018
17:30
Víceúčelová sportovní hala Karel Anton
Michael Mycak
45
103
18
30
27
57
34
83
Review
skupina A 8. kolo 48
TJ Sokol Kbely
SLUNETA USK Ústí nad Labem
17. 11. 2018
16:00
ZŠ Albrechtická Dominik Výborný
Jindřich Zámostný
80
90
18
24
39
45
66
71
Review
skupina A 8. kolo 46
BK Mariánské Lázně
Sokol Žižkov
17. 11. 2018
17:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Jindřich Nesper
60
86
22
20
28
44
49
76
Review
skupina A 8. kolo 44
BK Jiskra Domažlice
BK Wolves Radotín
17. 11. 2018
18:00
Městská sportovní hala Petr Havlíček
Jiří Kubíček
96
86
23
21
47
37
75
58
Review
skupina A 8. kolo 45
SKB Rokycany
BC Slaný
17. 11. 2018
18:00
Sportovní hala SKB Tomáš Tax
Daniel Broško
109
51
26
13
62
26
87
45
Review
skupina A 8. kolo 43
BK Klatovy
Sokol Písek Sršni B
17. 11. 2018
18:30
SH BK Klatovy Michal Pivovarský
Václav Novák
85
86
19
26
42
56
62
73
Review
skupina A 8. kolo 47
BC Benešov
Slavoj BK Litoměřice B
17. 11. 2018
19:00
SH Benešov Michal Perlík
Miloslav Jon
60
50
15
15
32
23
50
31
Review
skupina A 9. kolo 50
BK Jiskra Domažlice
Sokol Písek Sršni B
18. 11. 2018
10:00
Městská sportovní hala Petr Havlíček
Jiří Kubíček
87
96
21
25
38
41
65
73
Review
skupina A 9. kolo 51
SKB Rokycany
Sokol Žižkov
18. 11. 2018
10:30
Sportovní hala SKB Rudolf Salvetr
Václav Ježek
69
57
21
18
38
42
60
49
Review
skupina A 9. kolo 49
BK Klatovy
BK Wolves Radotín
18. 11. 2018
11:00
SH BK Klatovy Ondřej Koc
Václav Novák
60
96
13
31
25
51
41
74
Review
skupina A 9. kolo 52
BK Mariánské Lázně
BC Slaný
18. 11. 2018
11:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Jindřich Nesper
68
83
16
21
35
36
50
57
Review
skupina A 9. kolo 54
TJ Sokol Kbely
Slavoj BK Litoměřice B
18. 11. 2018
11:00
ZŠ Albrechtická Dominik Výborný
Jindřich Zámostný
71
65
12
16
32
32
46
55
Review
skupina A 9. kolo 53
BC Benešov
SLUNETA USK Ústí nad Labem
18. 11. 2018
11:30
SH Benešov Michal Perlík
Miloslav Jon
71
68
24
7
29
21
49
47
Review
skupina A 10. kolo 55
Slavoj BK Litoměřice B
BK Klatovy
1. 12. 2018
16:00
Hala 6. ZŠ Jan Hošek
Jonáš Kavan
65
62
14
16
36
27
58
37
Review
skupina A 10. kolo 57
BC Slaný
BC Benešov
1. 12. 2018
18:00
Víceúčelová sportovní hala Petr Eisner
Jan Hendrych
74
84
20
15
44
33
57
58
Review
skupina A 10. kolo 59
Sokol Písek Sršni B
SKB Rokycany
1. 12. 2018
18:00
Sportovní hala Sokol Marek Vošahlík
Pavel Csöllei
68
80
13
22
30
44
41
62
Review
skupina A 10. kolo 56
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Jiskra Domažlice
1. 12. 2018
19:00
hala UJEP Petr Blahout
Matěj Barták
81
68
23
14
43
33
62
53
Review
skupina A 10. kolo 60
BK Wolves Radotín
BK Mariánské Lázně
1. 12. 2018
19:00
Sportovní hala Černošice Tomáš Linhart
Roman Kejklíček
89
40
24
14
45
19
63
26
Review
skupina A 10. kolo 58
Sokol Žižkov
TJ Sokol Kbely
6. 12. 2018
21:20
SH Folimanka Martin Kučírek
Pavel Bohata
61
57
15
20
27
33
47
47
Review
skupina A 11. kolo 63
BC Slaný
TJ Sokol Kbely
2. 12. 2018
11:00
Víceúčelová sportovní hala Petr Eisner
Jan Hendrych
67
76
11
20
25
34
52
55
Review
skupina A 11. kolo 65
Sokol Písek Sršni B
BK Mariánské Lázně
2. 12. 2018
11:00
Sportovní hala Sokol Marek Vošahlík
Pavel Csöllei
86
41
21
0
43
6
58
25
Review
skupina A 11. kolo 61
Slavoj BK Litoměřice B
BK Jiskra Domažlice
2. 12. 2018
12:00
Hala 6. ZŠ Matěj Záruba
Tomáš Mašek
68
60
18
13
31
28
54
43
Review
skupina A 11. kolo 62
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Klatovy
2. 12. 2018
14:00
hala UJEP Petr Blahout
Matěj Barták
78
70
22
15
45
36
67
52
Review
skupina A 11. kolo 66
BK Wolves Radotín
SKB Rokycany
2. 12. 2018
19:00
Sportovní hala Černošice Tomáš Linhart
Lucie Peterková
107
42
20
11
49
30
80
37
Review
skupina A 11. kolo 64
BC Benešov
Sokol Žižkov
7. 12. 2018
19:30
SH Benešov Petr Znamínko
Pavel Theodor
87
72
27
18
49
34
74
55
Review
skupina A 12. kolo 67
BK Mariánské Lázně
SKB Rokycany
16. 12. 2018
11:00
Městská sportovní hala Marek Vondráček
Michal Perlík
86
74
26
27
40
46
65
65
Review
skupina A 12. kolo 68
TJ Sokol Kbely
BC Benešov
16. 12. 2018
11:00
ZŠ Albrechtická Pavel Šmíd
Petr Eisner
75
84
16
15
33
51
61
68
Review
skupina A 12. kolo 69
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice B
16. 12. 2018
12:00
hala UJEP Petr Znamínko
Tomáš Mašek
82
55
20
18
33
25
55
43
Review
skupina A 12. kolo 70
Sokol Žižkov
BC Slaný
16. 12. 2018
12:00
SH Folimanka Pavel Theodor
Dominik Štancl
80
53
12
10
27
23
54
34
Review
skupina A 12. kolo 72
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
16. 12. 2018
15:00
Městská sportovní hala Petr Blahout
Lukáš Ulrych
84
74
19
9
44
30
67
53
Review
skupina A 12. kolo 71
BK Wolves Radotín
Sokol Písek Sršni B
15. 12. 2018
19:00
Sportovní hala Černošice Pavel Theodor
Dominik Štancl
108
81
26
14
53
35
77
58
Review
skupina A 13. kolo 77
Sokol Žižkov
Slavoj BK Litoměřice B
12. 1. 2019
13:30
SH Folimanka Martin Kučírek
Jonáš Kavan
61
55
16
15
34
26
50
40
Review
skupina A 13. kolo 76
Sokol Písek Sršni B
TJ Sokol Kbely
12. 1. 2019
16:00
Sportovní hala Sokol Petr Havlíček
Václav Novák
89
84
22
20
46
35
71
58
Review
skupina A 13. kolo 73
BK Jiskra Domažlice
SKB Rokycany
12. 1. 2019
18:00
Městská sportovní hala Michal Perlík
Miloslav Jon
89
74
25
19
48
50
68
57
Review
skupina A 13. kolo 74
BK Klatovy
BK Mariánské Lázně
12. 1. 2019
18:30
SH BK Klatovy Vladimír Slanina
Lukáš Balog
79
74
14
14
30
40
55
55
Review
skupina A 13. kolo 75
BK Wolves Radotín
BC Benešov
12. 1. 2019
19:00
Sportovní hala Černošice Pavel Bohata
Petr Eisner
74
92
17
15
34
35
46
64
Review
skupina A 13. kolo 78
BC Slaný
SLUNETA USK Ústí nad Labem
12. 1. 2019
19:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Lejčko
Vojtěch Šmíd
67
74
14
15
31
30
51
53
Review
skupina A 14. kolo 83
BC Slaný
Slavoj BK Litoměřice B
13. 1. 2019
10:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Lejčko
Vojtěch Šmíd
69
77
18
20
38
39
59
58
Review
skupina A 14. kolo 79
BK Klatovy
SKB Rokycany
13. 1. 2019
11:00
SH BK Klatovy Vladimír Slanina
Lukáš Balog
48
94
5
27
18
48
30
65
Review
skupina A 14. kolo 81
Sokol Písek Sršni B
BC Benešov
13. 1. 2019
11:00
Sportovní hala Sokol Petr Havlíček
Václav Novák
72
70
18
18
39
33
60
51
Review
skupina A 14. kolo 84
Sokol Žižkov
SLUNETA USK Ústí nad Labem
13. 1. 2019
11:00
SH Folimanka Michal Scholze
Martin Veis
57
56
12
10
29
27
48
40
Review
skupina A 14. kolo 80
BK Jiskra Domažlice
BK Mariánské Lázně
13. 1. 2019
14:00
Městská sportovní hala Michal Perlík
Miloslav Jon
83
61
21
20
46
28
60
42
Review
skupina A 14. kolo 82
BK Wolves Radotín
TJ Sokol Kbely
13. 1. 2019
19:00
Sportovní hala Černošice Jakub Kec
Jonáš Kavan
87
76
16
21
33
50
69
63
Review
skupina A 15. kolo 87
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Sokol Písek Sršni B
26. 1. 2019
11:00
hala UJEP Pavel Bohata
Jan Kout
77
63
15
21
36
31
57
41
Review
skupina A 15. kolo 85
Sokol Žižkov
BK Klatovy
26. 1. 2019
12:00
SH Folimanka Michal Perlík
Jakub Petrák
88
55
16
17
40
28
72
45
Review
skupina A 15. kolo 88
Slavoj BK Litoměřice B
BK Wolves Radotín
26. 1. 2019
15:00
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Michael Mycak
76
84
18
14
39
33
64
55
Review
skupina A 15. kolo 89
TJ Sokol Kbely
SKB Rokycany
26. 1. 2019
16:00
ZŠ Albrechtická Dominik Výborný
Barbora Toboláková
100
83
20
11
49
37
73
56
Review
skupina A 15. kolo 86
BC Slaný
BK Jiskra Domažlice
26. 1. 2019
19:00
Víceúčelová sportovní hala Lucie Peterková
Lukáš Ulrych
44
86
12
24
21
39
29
58
Review
skupina A 15. kolo 90
BC Benešov
BK Mariánské Lázně
26. 1. 2019
19:00
SH Benešov Matej Kovačovič
Tomáš Tax
105
69
29
7
54
25
78
42
Review
skupina A 16. kolo 96
TJ Sokol Kbely
BK Mariánské Lázně
27. 1. 2019
11:00
ZŠ Albrechtická Štěpán Pokorný
Barbora Toboláková
92
51
25
9
47
16
69
36
Review
skupina A 16. kolo 92
Sokol Žižkov
BK Jiskra Domažlice
27. 1. 2019
12:00
SH Folimanka Petr Blahout
Jan Jeřáb
89
48
23
15
39
28
63
36
Review
skupina A 16. kolo 93
Slavoj BK Litoměřice B
Sokol Písek Sršni B
27. 1. 2019
12:00
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Michael Mycak
89
56
21
22
40
39
68
51
Review
skupina A 16. kolo 95
BC Benešov
SKB Rokycany
27. 1. 2019
13:00
SH Benešov Matej Kovačovič
Tomáš Tax
68
56
21
10
34
20
56
35
Review
skupina A 16. kolo 91
BC Slaný
BK Klatovy
27. 1. 2019
14:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Perlík
Jakub Petrák
55
82
13
21
26
44
36
65
Review
skupina A 16. kolo 94
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Wolves Radotín
27. 1. 2019
15:30
hala UJEP Martin Kučírek
Pavel Bohata
61
80
20
23
34
47
45
66
Review
skupina A 17. kolo 99
BK Mariánské Lázně
Slavoj BK Litoměřice B
9. 2. 2019
17:00
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Miloslav Jon
71
94
12
27
32
44
49
68
Review
skupina A 17. kolo 97
BK Jiskra Domažlice
BC Benešov
9. 2. 2019
18:00
Městská sportovní hala Petr Havlíček
Michal Pivovarský
85
67
15
9
32
34
65
51
Review
skupina A 17. kolo 98
BK Klatovy
TJ Sokol Kbely
9. 2. 2019
18:00
SH BK Klatovy Vratislav Novák
Ondřej Koc
81
43
31
14
43
21
71
36
Review
skupina A 17. kolo 100
SKB Rokycany
SLUNETA USK Ústí nad Labem
9. 2. 2019
18:00
Sportovní hala SKB Jan Jeřáb
Michal Perlík
75
62
16
13
30
36
52
47
Review
skupina A 17. kolo 102
Sokol Písek Sršni B
Sokol Žižkov
9. 2. 2019
18:00
Sportovní hala Sokol Michal Kocián
Václav Novák
68
70
12
15
32
31
47
44
Review
skupina A 17. kolo 101
BK Wolves Radotín
BC Slaný
9. 2. 2019
19:00
Sportovní hala Černošice Pavel Bohata
Jan Renc
114
56
21
11
61
31
87
46
Review
skupina A 18. kolo 104
BK Jiskra Domažlice
TJ Sokol Kbely
10. 2. 2019
10:00
Městská sportovní hala Petr Havlíček
Michal Pivovarský
97
67
17
23
49
38
71
55
Review
skupina A 18. kolo 105
SKB Rokycany
Slavoj BK Litoměřice B
10. 2. 2019
10:00
Sportovní hala SKB Jan Jeřáb
Michal Perlík
94
66
20
16
46
33
72
51
Review
skupina A 18. kolo 106
BK Mariánské Lázně
SLUNETA USK Ústí nad Labem
10. 2. 2019
11:00
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Miloslav Jon
80
70
24
12
35
35
59
48
Review
skupina A 18. kolo 107
Sokol Písek Sršni B
BC Slaný
10. 2. 2019
11:00
Sportovní hala Sokol Michal Kocián
Václav Novák
92
31
22
5
45
22
63
29
Review
skupina A 18. kolo 103
BK Klatovy
BC Benešov
10. 2. 2019
11:30
SH BK Klatovy Vratislav Novák
Ondřej Koc
65
75
19
21
38
46
55
65
Review
skupina A 18. kolo 108
BK Wolves Radotín
Sokol Žižkov
8. 2. 2019
19:30
Sportovní hala Černošice Vladimír Slanina
Ondřej Svejkovský
81
90
20
12
41
35
59
60
Review
skupina A 19. kolo 114
Slavoj BK Litoměřice B
TJ Sokol Kbely
23. 2. 2019
16:00
Hala 6. ZŠ Petr Baudyš
Petr Šmůla
86
63
28
9
49
25
66
45
Review
skupina A 19. kolo 113
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BC Benešov
23. 2. 2019
17:00
hala UJEP Jan Hendrych
Jan Hejnic
61
53
15
26
22
35
45
44
Review
skupina A 19. kolo 109
BK Wolves Radotín
BK Klatovy
23. 2. 2019
19:00
Sportovní hala Černošice Matej Kovačovič
Daniel Rom
100
66
23
21
53
41
75
52
Review
skupina A 19. kolo 110
Sokol Písek Sršni B
BK Jiskra Domažlice
23. 2. 2019
19:00
Sportovní hala Sokol Jan Hošek
Matěj Barták
100
77
29
13
62
29
79
48
Review
skupina A 19. kolo 112
BC Slaný
BK Mariánské Lázně
23. 2. 2019
19:00
Víceúčelová sportovní hala Václav Ježek
Jindřich Nesper
59
75
15
24
26
42
36
65
Review
skupina A 19. kolo 111
Sokol Žižkov
SKB Rokycany
26. 2. 2019
19:30
TJ Sokol Žižkov I. Štěpán Pokorný
Pavel Theodor
84
66
21
19
43
35
70
50
Review
skupina A 20. kolo 118
Sokol Žižkov
BK Mariánské Lázně
24. 2. 2019
09:15
TJ Sokol Žižkov I. Michal Perlík
Daniel Rom
93
68
23
18
42
41
67
53
Review
skupina A 20. kolo 119
Slavoj BK Litoměřice B
BC Benešov
24. 2. 2019
10:00
Hala 6. ZŠ Petr Šmůla
Vladimír Slanina
68
70
15
16
32
33
52
49
Review
skupina A 20. kolo 115
Sokol Písek Sršni B
BK Klatovy
24. 2. 2019
13:00
Sportovní hala Sokol Jan Hošek
Matěj Barták
102
95
30
26
47
34
60
59
83
83
Review
skupina A 20. kolo 120
SLUNETA USK Ústí nad Labem
TJ Sokol Kbely
24. 2. 2019
13:30
hala UJEP Petr Znamínko
Jan Hendrych
84
62
23
11
47
30
65
49
Review
skupina A 20. kolo 117
BC Slaný
SKB Rokycany
24. 2. 2019
14:00
Víceúčelová sportovní hala Václav Ježek
Jindřich Nesper
60
93
18
27
36
51
47
69
Review
skupina A 20. kolo 116
BK Wolves Radotín
BK Jiskra Domažlice
24. 2. 2019
17:00
Sportovní hala Černošice Matěj Záruba
Matej Kovačovič
89
51
18
17
45
29
61
43
Review
skupina A 21. kolo 123
TJ Sokol Kbely
BC Slaný
9. 3. 2019
16:00
ZŠ Albrechtická Petr Znamínko
Karel Křenek
105
41
32
10
45
20
70
24
Review
skupina A 21. kolo 124
Sokol Žižkov
BC Benešov
9. 3. 2019
16:00
SH Folimanka Jan Musil
Barbora Toboláková
78
70
28
21
49
31
62
44
Review
skupina A 21. kolo 125
BK Mariánské Lázně
Sokol Písek Sršni B
9. 3. 2019
17:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Jindřich Nesper
94
100
25
21
54
47
78
67
88
88
Review
skupina A 21. kolo 126
SKB Rokycany
BK Wolves Radotín
9. 3. 2019
17:30
Sportovní hala SKB Jindřich Zámostný
Daniel Broško
74
83
20
15
35
39
59
57
Review
skupina A 21. kolo 121
BK Jiskra Domažlice
Slavoj BK Litoměřice B
9. 3. 2019
18:00
Městská sportovní hala Miloslav Jon
Petr Havlíček
94
73
28
23
50
39
69
63
Review
skupina A 21. kolo 122
BK Klatovy
SLUNETA USK Ústí nad Labem
9. 3. 2019
18:00
SH BK Klatovy Pavel Csöllei
Michal Pivovarský
63
84
21
21
33
48
51
68
Review
skupina A 22. kolo 128
BK Jiskra Domažlice
SLUNETA USK Ústí nad Labem
10. 3. 2019
10:00
Městská sportovní hala Miloslav Jon
Petr Havlíček
97
63
38
18
58
34
78
49
Review
skupina A 22. kolo 131
SKB Rokycany
Sokol Písek Sršni B
10. 3. 2019
10:30
Sportovní hala SKB Jindřich Zámostný
Daniel Broško
84
50
17
10
37
23
61
38
Review
skupina A 22. kolo 127
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice B
10. 3. 2019
11:00
SH BK Klatovy Pavel Csöllei
Michal Pivovarský
83
54
31
10
54
26
63
42
Review
skupina A 22. kolo 130
TJ Sokol Kbely
Sokol Žižkov
10. 3. 2019
11:00
ZŠ Albrechtická Petr Znamínko
Karel Křenek
62
83
19
15
37
37
49
61
Review
skupina A 22. kolo 132
BK Mariánské Lázně
BK Wolves Radotín
10. 3. 2019
11:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Jindřich Nesper
77
108
24
27
36
57
55
87
Review
skupina A 22. kolo 129
BC Benešov
BC Slaný
10. 3. 2019
12:00
SH Benešov Matěj Záruba
Jan Renc
72
61
13
9
39
15
59
35
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jan Zídek Wolves Radotín 22 28 1.0 21.6 5.6 1.6 5.5/6.7 81.9 1.6
Jiří Dihel Basket Opava 2010 35 26 1.0 22.1 6.8 1.5 4.0/5.3 76.1 2.7
Jakub Blažek KK Val. Meziříčí 42 23 1.0 22.9 7.4 0.6 6.3/7.1 89.0 1.9
Johan Haiblík BK Kondoři Liberec 22 26 1.0 19.9 4.5 2.5 3.6/5.7 63.9 2.6
Tadeáš Janík KK Val. Meziříčí 28 22 1.0 22.4 9.4 0.1 3.2/6.4 50.0 1.7
Peter Majerík Tesla Pardubice 37 28 1.0 17.1 6.0 0.6 3.1/4.5 70.4 2.3
Michal Šulc SA Brno 23 29 1.0 14.9 5.9 0.3 2.0/3.0 67.8 2.3
Jakub Němeček Sokol Kutná Hora 33 17 1.0 24.4 4.5 3.6 4.6/5.5 84.9 1.3
41 Jiří Kejmar AŠ Mladá Boleslav 30 18 1.0 22.8 7.9 1.1 3.7/4.6 80.5 1.8
František Žaba BVK Holice 25 24 1.0 17.0 5.1 1.9 1.2/1.8 0.0* 2.3
Martin Kocourek Sokol Kutná Hora 35 22 1.0 18.5 7.5 0.4 2.5/4.0 60.7 2.8
Jakub Velenský SKB Rokycany 42 16 1.0 25.2 4.6 3.8 4.5/5.5 81.8 1.9
Marek Haffner Wolves Radotín 32 26 1.0 15.4 5.1 0.5 3.7/7.5 48.7 2.6
Tomáš Kiršbaum BK NAPOS Vysoká n.L. 40 26 1.0 15.1 4.7 1.2 1.9/2.7 72.5 1.9
18 Tomáš Bím BA LYNX Liberec 27 24 1.0 16.3 4.0 2.2 1.7/2.4 71.9 2.0
Jiří Bubák BC Vysočina 38 21 30.9 18.6 8.0 0.0/0.1 2.7/3.4 77.8 3.0
14 Josef Kresta TJ Šumperk 39 21 1.0 18.4 7.1 0.5 2.7/4.5 59.6 3.0
Vojtěch Synáček BK NAPOS Vysoká n.L. 43 25 1.0 15.3 4.2 1.4 2.7/3.4 78.8 2.3
Lukáš Palek BK Kondoři Liberec 22 29 1.0 13.1 3.6 1.6 1.0/1.3 0.0* 1.8
Ondřej Votava Sokol BK Chrudim 36 24 1.0 15.8 3.4 2.1 2.7/3.6 75.6 3.1
Jan Soudek Sokol BK Chrudim 31 24 1.0 15.8 3.6 1.8 3.0/4.3 69.2 1.9
Lubomír Oswald Sokol Karviná 31 26 1.0 14.5 2.3 2.2 3.4/4.7 71.5 1.7
22 Vojtěch Šindelář Sokol Žižkov 27 29 1.0 12.8 3.5 1.4 1.4/2.0 0.0* 1.5
Jan Strašák SA Brno 24 28 1.0 13.0 3.8 1.0 2.3/3.5 67.0 3.0
7 Zdeněk Wiesner TJ Šumperk 43 24 1.0 15.0 4.8 1.1 2.2/3.1 70.7 1.7
Dominik Kynzl Slavoj BK Litoměřice B 24 20 1.0 17.9 4.4 2.2 2.7/3.8 69.7 1.8
10 Pavel Bauer Jiskra Domažlice 36 22 1.0 16.2 6.5 0.4 2.2/3.7 59.8 2.4
Lukáš Helan SK Žabovřesky 38 22 1.0 15.9 4.8 0.8 4.0/5.6 70.7 2.1
Jan Wiedner Renocar Podolí 40 22 1.0 15.9 3.4 2.0 3.2/3.6 88.6 2.5
Michal Rolínek BK Mariánské Lázně 47 22 1.0 15.5 6.0 0.0 3.4/4.6 72.5 1.8
34 Jan Srna Sokol Žižkov 28 29 1.0 11.8 1.9 2.3 0.9/1.1 0.0* 1.9
Vojtěch Mrkva OST 26 24 1.0 13.6 3.9 1.0 2.6/4.2 63.0 2.7
Šimon Kurečka SK Žabovřesky 25 24 1.0 13.5 3.4 1.7 1.6/2.1 78.0 2.8
David Šotlík OST 25 21 1.0 15.2 2.5 2.4 3.0/4.0 72.9 1.6
Jan Stehlík BK Hladnov 36 12 1.0 26.3 7.3 1.8 6.3/8.8 70.8 2.6
9 Jan Bőhm Sokol Žižkov 27 22 1.0 14.0 5.2 0.7 1.5/2.6 56.9 2.7
Zdeněk Papež Sokol Kbely 36 22 1.0 14.0 2.7 2.0 2.7/3.2 83.1 2.5
Martin Müller SA Brno 27 22 1.0 13.9 2.0 2.4 2.9/3.8 75.0 3.2
Kryštof Baťa BVK Holice 22 16 1.0 18.9 5.7 1.8 2.3/4.0 56.3 2.7
9 Petr Strnisko BK Krnov 33 15 1.0 20.1 4.5 2.2 4.4/6.1 71.7 2.9
7 Jan Štípek Jiskra Domažlice 27 22 1.0 13.6 2.8 2.0 2.2/3.0 74.2 2.4
17 Jakub Hojdar BA LYNX Liberec 33 19 1.0 15.8 4.3 1.3 3.2/4.3 74.4 2.7
21 Petr Valc AŠ Mladá Boleslav 33 20 1.0 14.7 3.2 2.2 1.7/2.7 62.3 2.5
Matěj Sůva BK Kondoři Liberec 22 28 1.0 10.5 2.8 1.3 0.9/1.5 0.0* 1.8
David Jakel BK Hladnov 22 16 1.0 18.1 4.1 2.1 3.4/4.8 72.4 1.9
4 Karel Kovář Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 37 21 1.0 13.6 5.2 0.0 3.1/4.1 75.6 2.6
Lukáš Rovenský Tesla Pardubice 26 23 1.0 12.4 3.9 0.9 2.0/2.9 70.1 1.3
13 Václav Kubát BK Klatovy 29 22 1.0 13.0 5.4 0.2 1.5/4.0 38.2 1.9
Ivo Rotrekl SK Žabovřesky 34 22 1.0 12.9 3.7 0.5 3.9/5.4 72.9 3.0
Lukáš Horák Bra 31 23 1.0 12.3 4.6 0.6 1.4/2.7 51.6 2.7
Ondřej Proskovec BC Benešov 34 20 1.0 14.0 3.6 1.3 2.9/4.0 72.5 2.2
Jan Hlobil Slavia Kroměříž 25 20 1.0 14.0 4.8 0.5 2.9/5.1 56.4 3.0
12 Tomáš Vavřínek BK Vlci Žďár 30 16 1.0 17.4 6.3 0.5 3.4/5.8 59.8 2.7
Petr Kožant BC Benešov 38 17 1.0 16.2 3.2 2.2 3.2/3.9 80.6 2.9
Dušan Švidraň Sokol Kbely 35 21 1.0 13.0 2.0 2.7 1.0/1.2 0.0* 0.8
Petr Houška Lions J. Hradec 38 20 1.0 13.0 5.6 0.1 1.6/2.0 77.5 1.6
8 Karel Šeda Sokol Karviná 28 26 1.0 9.9 2.8 1.2 0.9/1.2 0.0* 1.5
Pavel Harčár BK NAPOS Vysoká n.L. 33 24 1.0 10.7 2.9 1.1 1.5/2.5 57.4 2.1
8 Lubor Pacák Sokol Žižkov 30 27 1.0 9.4 2.3 0.7 2.7/4.3 63.2 1.1
Vojtěch Mráz BK NAPOS Vysoká n.L. 26 24 1.0 10.6 3.5 0.6 1.8/2.8 62.7 2.1
Ondřej Aulich Bra 27 16 1.0 15.8 5.6 1.0 1.6/2.3 70.3 1.4
16 Jakub Fric BC Slaný 29 22 1.0 11.4 3.6 0.9 1.5/2.8 51.6 2.4
Vojtěch Nalevanko Tesla Pardubice 25 21 1.0 11.9 2.4 1.8 1.7/2.8 61.0 2.1
Jan Filip Sokol BK Chrudim 31 24 1.0 10.3 3.3 0.3 2.6/3.9 67.0 2.1
Vojtěch Skalický BK Kondoři Liberec 22 27 1.0 9.1 2.1 1.4 0.9/1.3 0.0* 2.3
Tomáš Macela BVK Holice 34 10 1.0 24.6 3.4 4.6 4.0/5.3 75.5 2.8
17 Jakub Jiřinec Jiskra Domažlice 31 26 1.0 9.4 3.8 0.0 1.6/2.5 63.6 2.3
4 Marek Müller TJ Šumperk 36 22 1.0 11.1 1.9 2.1 1.0/1.8 0.0* 3.3
Miroslav Procházka Sokol Písek B 22 16 1.0 15.1 4.9 0.9 2.6/4.5 56.9 2.4
Viktor Cvek Basket Opava 2010 33 18 1.0 13.4 2.9 1.4 3.3/4.8 69.0 2.3
Jan Fučík Lions J. Hradec 21 17 1.0 14.2 4.1 0.9 3.3/4.6 70.9 1.3
Robert Dihel Basket Opava 2010 37 23 1.0 10.5 2.5 1.3 1.6/2.1 75.5 2.8
Richard Musel Sluneta USK Ústí n.L. 26 22 1.0 10.7 3.1 0.8 2.1/2.6 81.0 2.0
Šimon Wojnar Renocar Podolí 30 17 1.0 13.9 2.6 2.4 1.5/1.6 0.0* 2.8
Jakub Malý BC Benešov 36 20 1.0 11.6 2.9 1.4 1.7/3.4 50.0 2.1
Miroslav Pacut OST 46 18 1.0 12.6 1.2 2.6 2.5/2.8 88.2 1.9
Michal Brezovák Bra 26 22 1.0 10.3 3.3 1.0 0.6/1.1 0.0* 2.9
Jan Hanzlík Sokol Kbely 40 21 1.0 10.7 3.5 0.4 2.5/3.7 67.5 3.4
6 Filip Tůma TJ Šumperk 25 17 1.0 13.1 4.9 0.1 3.2/5.2 61.4 2.5
Jiří Pavlů Slavia Kroměříž 27 21 1.0 10.6 3.4 0.4 2.7/4.0 67.9 1.6
Ondřej Velenský SKB Rokycany 31 24 1.0 9.3 2.2 1.0 2.0/2.9 70.0 1.7
Zdeněk Hanzlík BK NAPOS Vysoká n.L. 35 25 1.0 8.9 2.2 1.1 1.1/1.5 0.0* 1.3
13 Jan Fiala BC Slaný 23 18 1.0 12.3 3.8 0.5 3.2/5.4 58.8 3.1
Štěpán Hanzlík Slavoj BK Litoměřice B 26 24 1.0 9.2 2.5 1.1 0.9/1.8 0.0* 2.8
Luboš Gregor SK Žabovřesky 35 23 1.0 9.6 3.1 0.2 2.8/3.9 71.9 2.9
12 Jan Týř BC Slaný 34 11 1.0 20.0 4.2 2.4 4.5/7.1 64.1 3.0
Jakub Hanuš Tesla Pardubice 27 16 1.0 13.7 2.8 2.1 1.8/2.5 72.5 2.1
Filip Denk KK Val. Meziříčí 28 24 1.0 9.0 2.8 0.6 1.5/2.2 67.9 2.9
Ondřej März SKB Rokycany 25 11 1.0 19.6 6.9 1.0 2.8/5.5 51.7 2.5
Jan Landor Sokol Karviná 28 24 1.0 9.0 1.0 1.9 1.3/2.0 0.0* 1.7
Filip Zahradníček Pod 22 19 1.0 11.4 3.6 1.1 1.1/1.8 0.0* 2.0
9 Marián Hrabovský Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 28 13 1.0 16.5 3.5 2.0 3.5/5.5 64.8 1.9
Jakub Zikl BK Hladnov 23 13 1.0 16.2 6.5 0.2 2.7/4.8 55.6 2.2
24 Dominik Krasl Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 32 22 1.0 9.5 3.3 0.6 1.1/1.6 0.0* 1.8
Jan Vurm Pod 32 21 1.0 10.0 3.2 0.9 1.0/1.7 0.0* 2.0
Alan Rufer BK Kondoři Liberec 21 24 1.0 8.8 2.8 0.8 0.8/1.4 0.0* 2.3
Jan Suchánek Basket Opava 2010 34 24 1.0 8.5 3.3 0.0 2.0/3.2 64.5 2.8
Jonáš Písařík Slavoj BK Litoměřice B 23 21 1.0 9.6 1.2 2.1 0.9/1.4 0.0* 1.3
Aleš Jurda BK Hladnov 34 21 1.0 9.5 3.6 0.3 1.4/2.6 52.7 3.0
5 Jan Obešlo BA LYNX Liberec 26 22 1.0 9.0 2.0 1.5 0.7/1.0 0.0* 2.5
Boris Vítkovič SA Brno 25 26 1.0 7.7 0.9 1.6 1.0/1.2 0.0* 1.9
Jakub Lepka Sokol Karviná 24 24 1.0 8.3 3.5 0.0 1.1/1.7 0.0* 2.2
Jakub Kmošek Sokol BK Chrudim 29 18 1.0 11.1 3.3 1.2 0.9/1.2 0.0* 2.8
14 Martin Mach Jiskra Domažlice 22 22 1.0 9.0 3.2 0.5 1.1/2.0 55.6 1.5
Jan Sedláček BC Benešov 31 19 1.0 10.3 3.3 1.0 0.7/1.1 0.0* 2.5
Jiří Šťástka Sokol Kbely 42 21 1.0 9.3 3.8 0.0 1.8/2.9 62.3 2.9
8 Tomáš Stibor BA LYNX Liberec 24 24 1.0 8.1 2.1 1.0 1.0/1.3 0.0* 1.2
8 Martin Jindra Jiskra Domažlice 37 14 1.0 13.9 1.8 2.6 2.4/2.9 82.5 2.6
19 Petr Lev Sokol Žižkov 34 23 1.0 8.4 2.7 0.8 0.7/1.0 0.0* 1.9
Vojtěch Janda Sokol Písek B 24 12 1.0 16.1 0.8 4.3 1.4/2.1 68.0 2.3
Michal Gezo BK Mariánské Lázně 28 22 1.0 8.7 2.0 1.3 0.7/1.3 0.0* 2.3
16 Daniel Dvořák AŠ Mladá Boleslav 45 22 1.0 8.7 2.8 0.5 1.5/2.1 68.1 1.2
David Číšecký Sokol Karviná 27 26 1.0 7.3 0.6 1.4 2.0/2.7 76.8 2.0
Tomáš Kadlec Slavia Kroměříž 31 20 1.0 9.5 4.3 0.0 0.9/2.7 32.1 1.7
Peter Mikulík BK Mariánské Lázně 31 12 1.0 15.7 2.7 2.7 2.3/3.2 73.7 2.9
Jan Toběrný Wolves Radotín 30 25 1.0 7.5 2.5 0.1 2.2/3.1 70.5 2.4
15 Jan Hendrych Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 30 22 1.0 8.5 1.7 1.4 0.8/1.8 0.0* 1.0
Christophe Reymond Wolves Radotín 28 27 1.0 6.9 2.6 0.4 0.6/1.0 0.0* 2.7
Jakub Skalička Slavoj BK Litoměřice B 23 21 1.0 8.9 3.8 0.0 1.2/2.2 56.5 2.3
Martin Šašek SKB Rokycany 46 19 1.0 9.6 3.8 0.3 1.2/1.8 0.0* 2.0
Richard Marek Sokol Karviná 44 23 1.0 7.9 2.9 0.2 1.7/2.2 74.5 2.0
10 Lukáš Bartel BA LYNX Liberec 24 20 1.0 9.1 2.5 0.7 2.0/3.4 58.2 1.5
Vítězslav Branda Basket Opava 2010 35 17 1.0 10.6 2.5 1.0 2.6/3.2 81.5 2.5
Tomáš Kubík Slavia Kroměříž 25 19 1.0 9.5 1.7 1.6 1.3/2.1 61.5 1.8
Jiří Kašpar KK Val. Meziříčí 31 23 1.0 7.8 1.8 0.9 1.6/2.9 56.1 2.5
21 Lukáš Marek Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 29 22 1.0 8.1 3.0 0.2 1.5/2.8 52.5 3.3
Ondřej Kukla Basket Opava 2010 26 22 1.0 8.1 3.0 0.2 1.5/2.3 64.0 1.7
David Sláma SK Žabovřesky 31 24 1.0 7.4 2.4 0.4 1.3/2.1 62.0 1.9
Dominik Janoš Basket Opava 2010 23 18 1.0 9.8 1.5 1.4 2.4/3.2 77.2 1.6
David Šop Wolves Radotín 23 27 1.0 6.5 1.6 1.0 0.4/0.7 0.0* 1.8
15 Šimon Tomeš TJ Šumperk 24 15 1.0 11.7 1.9 2.3 0.9/1.6 0.0* 1.4
Ondřej Kukura BC Benešov 24 22 1.0 7.9 2.3 0.5 1.7/3.8 45.2 2.5
Michal Moninec SK Žabovřesky 27 17 1.0 10.2 2.6 1.2 1.4/2.2 60.5 3.1
Chris Pagentine BK Klatovy 33 10 1.0 17.4 5.9 1.0 2.6/3.0 86.7 1.7
Vladimír Vokál Sokol Kutná Hora 34 21 1.0 8.1 3.0 0.3 1.3/2.4 54.0 3.4
7 Jaroslav Vencálek BK Vlci Žďár 38 22 1.0 7.7 2.0 1.0 0.6/1.0 0.0* 2.5
Karel Mikeš Vlasák BK Kondoři Liberec 21 29 1.0 5.8 1.6 0.6 1.0/1.4 0.0* 2.1
Vojtěch Marek SA Brno 24 26 1.0 6.5 1.5 0.8 1.0/1.5 0.0* 2.5
17 Jiří Formánek BC Slaný 47 17 1.0 9.9 4.1 0.0 1.8/2.4 75.0 1.1
Jan Šindler Slavia Kroměříž 24 22 1.0 7.6 2.2 0.8 0.7/1.2 0.0* 1.6
Tomáš Kovalčík BK Hladnov 32 21 1.0 8.0 2.8 0.1 1.9/3.0 64.5 3.3
Jan Bubeník Sokol BK Chrudim 39 18 1.0 9.2 2.8 0.6 1.8/2.4 72.7 2.9
Jaroslav Prušinovský Sokol Kutná Hora 38 19 1.0 8.7 2.3 0.7 1.8/2.7 68.6 2.6
33 Matěj Fanta AŠ Mladá Boleslav 21 20 1.0 8.2 1.6 1.6 0.4/0.5 0.0* 0.9
František Němec Tesla Pardubice 25 13 1.0 12.5 4.8 0.4 1.6/2.5 63.6 1.4
8 Radek Procházka AŠ Mladá Boleslav 32 22 1.0 7.4 0.9 1.6 0.7/1.3 0.0* 1.9
Tomáš Kříž BK Mariánské Lázně 29 21 1.0 7.6 1.3 1.5 0.6/0.7 0.0* 2.5
18 Jan Jirsák Sokol Žižkov 33 20 1.0 8.0 3.2 0.2 1.1/1.8 0.0* 2.2
Zdeněk Rytíř Sluneta USK Ústí n.L. 36 19 1.0 8.4 1.3 1.9 0.2/0.3 0.0* 1.8
Daniel Holátko SKB Rokycany 28 17 1.0 9.4 2.3 1.0 1.8/2.7 67.4 1.4
14 Pavel Vondra BK Klatovy 28 14 1.0 11.4 3.4 1.1 1.3/1.8 0.0* 2.6
8 Daniel Szarowski Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 22 13 1.0 12.2 2.5 1.2 3.5/4.2 81.8 0.9
Tomáš Hamrus Sokol Karviná 32 22 1.0 7.1 2.0 0.8 0.6/0.9 0.0* 2.2
Dominik Štěpán BVK Holice 24 12 1.0 13.1 5.5 0.0 2.1/3.4 61.0 1.9
8 Jiří Gonda TJ Šumperk 36 24 1.0 6.5 1.6 0.6 1.5/2.9 53.6 3.1
12 Daniel Hejda Sokol Písek 25 26 19.2 6.0 1.6 0.6/1.5 1.1/1.8 0.0* 2.6
9 Jan Sazama BK Klatovy 29 20 1.0 7.8 2.5 0.3 2.1/3.0 68.3 2.2
Martin Ťažký BC Benešov 24 17 1.0 9.0 2.6 0.6 1.9/3.0 64.7 1.6
Tomáš Pistulka Sokol Písek B 22 12 1.0 12.8 2.7 2.1 1.2/2.9 40.0 1.8
David Pokorný Sluneta USK Ústí n.L. 26 16 1.0 9.4 3.3 0.6 1.3/1.8 0.0* 1.9
Roman Vícha Wolves Radotín 30 27 1.0 5.6 2.0 0.1 1.2/1.5 0.0* 1.8
Ladislav Kavřík Renocar Podolí 41 16 1.0 9.3 3.7 0.2 1.4/1.4 0.0* 2.3
Roman Vejražka BK NAPOS Vysoká n.L. 42 26 1.0 5.7 1.3 0.7 1.0/1.4 0.0* 1.5
14 Matěj Ondráček BK Vlci Žďár 31 24 1.0 6.2 2.3 0.2 1.1/1.7 0.0* 3.1
David Schmidt Tesla Pardubice 22 23 1.0 6.3 0.6 1.6 0.4/1.0 0.0* 1.4
Jan Kelar Sokol Karviná 24 20 1.0 7.2 1.4 1.3 0.8/1.2 0.0* 1.6
Lukáš Slowiak BK Kondoři Liberec 20 29 1.0 4.9 1.4 0.4 0.8/1.6 0.0* 1.3
Tomáš Fulín BC Benešov 29 21 1.0 6.7 0.6 1.7 0.4/0.5 0.0* 0.8
Jakub Stodůlka KK Val. Meziříčí 26 26 1.0 5.4 1.0 0.7 1.1/2.0 54.7 2.5
13 Václav Janovský BK Krnov 50 15 1.0 9.3 2.9 0.8 1.2/2.2 54.5 3.0
Matěj Sichrovský Slavoj BK Litoměřice B 21 13 1.0 10.7 2.2 2.1 0.2/0.2 0.0* 1.7
4 Jiří Kulíšek Sokol Kbely 27 13 1.0 10.5 3.6 0.5 1.8/2.0 92.3 1.9
Matěj Jarkovský Pod 29 18 1.0 7.6 2.2 0.6 1.3/2.1 62.2 3.6
Michal Kratochvíle Sokol Písek B 24 22 1.0 6.2 2.5 0.1 0.7/1.2 0.0* 2.1
Lukáš Boháček BVK Holice 21 10 1.0 13.2 3.2 1.8 1.4/2.8 50.0 2.4
Petr Štros Sokol Kbely 43 20 1.0 6.6 2.9 0.0 0.9/1.7 0.0* 2.0
11 Leoš Bílek BK Vlci Žďár 21 11 1.0 11.8 3.2 1.4 1.4/2.0 68.2 0.8
Matěj Tužil SA Brno 24 24 1.0 5.4 1.5 0.3 1.7/2.4 70.7 1.9
Roman Hořejš Pod 24 14 1.0 9.1 2.6 0.7 1.6/2.6 63.9 2.8
Radek Šlechta Sokol Písek B 28 18 1.0 7.1 0.7 1.6 0.8/1.3 0.0* 1.1
Jaroslav Kubín SA Brno 22 14 1.0 9.0 2.3 0.9 1.6/2.2 74.2 2.6
16 Jan Křiváček BK Klatovy 26 21 1.0 6.0 1.8 0.3 1.5/2.0 74.4 2.1
Jiří Kratochvíl Bra 27 18 1.0 7.0 1.9 0.4 2.1/3.4 59.7 2.3
4 Jakub Tauer Jiskra Domažlice 30 18 1.0 7.0 2.2 0.1 2.2/3.2 69.0 2.9
Matěj Snopek BK Hladnov 21 9 1.0 13.8 3.4 1.3 2.9/3.9 74.3 3.4
5 Matyáš Císař Jiskra Domažlice 24 18 1.0 6.9 1.2 1.1 1.1/1.9 0.0* 1.2
9 Tomáš Rosecký BK Vlci Žďár 40 15 1.0 8.3 1.6 0.9 2.5/2.7 90.2 2.1
11 David Kučera BC Slaný 32 13 1.0 9.5 3.6 0.0 2.3/3.6 63.8 2.9
Jan Prokeš Renocar Podolí 32 24 1.0 5.1 1.9 0.0 1.3/1.4 0.0* 2.6
33 Jakub Slavík OPA 23 32 11.9 3.8 0.8 0.5/1.7 0.7/1.1 0.0* 1.5
Lukáš Riemer KK Val. Meziříčí 30 25 1.0 4.8 0.8 1.0 0.2/0.3 0.0* 2.6
Patrik Hron Lions J. Hradec 30 17 1.0 7.1 1.8 0.8 1.2/2.0 61.8 1.9
Dominik Celina Wolves Radotín 24 18 1.0 6.6 1.4 0.9 1.0/1.5 0.0* 1.9
Jiří Szita Pod 25 14 1.0 8.5 1.4 1.5 1.1/1.4 0.0* 1.6
Matěj Turček OST 23 18 1.0 6.6 2.2 0.6 0.6/1.3 0.0* 2.1
Lukáš Jokl SA Brno 23 23 1.0 5.1 1.3 0.5 1.0/1.6 0.0* 2.2
Matěj Kudrna Sokol Kbely 27 18 1.0 6.6 2.8 0.0 1.0/1.7 0.0* 3.1
Tomáš Jílek Sokol Písek B 24 23 1.0 5.1 1.7 0.2 1.0/1.8 0.0* 3.1
Petr Banýr Sluneta USK Ústí n.L. 35 20 1.0 5.9 2.1 0.0 1.7/2.2 75.0 1.4
Tomáš Rys Sluneta USK Ústí n.L. 36 22 1.0 5.2 2.2 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.9
Jiří Švarc Sokol Písek B 24 9 1.0 12.8 2.7 1.8 2.1/2.9 73.1 2.2
Jan Freiesleben Sluneta USK Ústí n.L. 35 13 1.0 8.8 2.8 0.8 0.8/1.2 0.0* 2.8
Otakar Kukla Basket Opava 2010 53 24 1.0 4.8 1.8 0.1 0.9/1.3 0.0* 0.9
Vítězslav Trojan BVK Holice 36 16 1.0 7.2 2.1 0.7 1.0/1.8 0.0* 1.9
Kevin Týml Sokol Karviná 20 15 1.0 7.5 1.3 1.1 1.7/2.2 75.8 2.0
12 Jindřich Matějka Sokol Kutná Hora 35 19 1.0 5.9 2.2 0.0 1.6/2.5 62.5 2.3
Adam Hellmich BK Mariánské Lázně 21 16 1.0 7.0 2.6 0.2 1.3/1.9 0.0* 3.4
Vojtěch Palyza KK Val. Meziříčí 24 24 1.0 4.6 1.3 0.4 0.7/1.0 0.0* 2.1
Jiří Kolář BVK Holice 37 22 1.0 5.0 2.1 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.7
4 Radek Kohout BK Klatovy 22 20 1.0 5.6 1.9 0.3 1.0/1.6 0.0* 1.2
Martin Haniš SKB Rokycany 25 21 1.0 5.2 1.8 0.1 1.2/1.5 0.0* 2.8
Marek Bartheldi BVK Holice 38 17 1.0 6.5 1.9 0.5 1.3/1.6 0.0* 1.9
Matěj Šindelář Tesla Pardubice 23 16 1.0 6.8 1.6 0.9 0.9/1.6 0.0* 1.9
10 Jan Kuneš BK Klatovy 29 20 1.0 5.5 2.0 0.5 0.2/0.5 0.0* 2.7
Matyáš Knol Tesla Pardubice 22 21 1.0 5.2 0.6 1.3 0.2/0.4 0.0* 1.3
Jan Málek Sokol Kutná Hora 37 18 1.0 6.1 2.3 0.1 1.3/1.8 0.0* 1.4
Adam Kubala OST 29 18 1.0 6.1 2.2 0.4 0.3/1.0 0.0* 1.9
David Jílek OLM 27 21 20.2 5.1 1.2 0.8/2.9 0.4/0.8 0.0* 1.9
9 Jan Schiffmann AŠ Mladá Boleslav 30 19 1.0 5.6 1.8 0.1 1.6/2.6 63.3 2.4
5 Ondřej Šich TJ Šumperk 36 23 1.0 4.6 1.9 0.0 0.7/1.7 0.0* 2.7
František Kurka Pod 25 9 1.0 11.8 5.0 0.1 1.4/1.9 0.0* 2.7
Michal Baranec OST 25 23 1.0 4.6 1.2 0.5 0.7/1.3 0.0* 2.3
Daniel Lambert BK Mariánské Lázně 29 11 1.0 9.5 3.0 0.6 1.6/2.9 56.3 2.8
Jakub Sixta Pod 29 22 1.0 4.7 1.4 0.4 0.7/1.0 0.0* 2.2
13 Jan Pastýřík BA LYNX Liberec 39 11 1.0 9.5 3.3 0.4 1.8/2.8 64.5 2.8
Vojtěch Rudický SA Brno 24 10 1.0 10.4 2.4 0.8 3.2/5.1 62.7 1.5
Marek Ertelt Sokol Kbely 37 19 1.0 5.5 1.6 0.3 1.4/1.9 0.0* 2.4
17 Jan Zezula BK Vlci Žďár 35 22 1.0 4.7 1.2 0.5 0.9/1.2 0.0* 2.6
44 Petr Civín Sokol Žižkov 29 16 1.0 6.5 2.1 0.4 1.3/2.1 58.8 1.1
Lukáš Sychra Renocar Podolí 23 7 1.0 14.9 5.0 0.9 2.3/2.3 100.0 3.0
Jan Večeřa Sokol BK Chrudim 31 19 1.0 5.4 1.5 0.6 0.6/1.3 0.0* 2.3
Lukáš Koláčný Sokol Kutná Hora 24 21 1.0 4.9 1.4 0.4 0.9/1.2 0.0* 1.8
15 Tomáš Stoček BK Vlci Žďár 24 23 1.0 4.5 2.0 0.1 0.3/0.9 0.0* 3.4
Jaroslav Kovanda SKB Rokycany 40 10 1.0 10.2 4.6 0.0 1.0/1.5 0.0* 2.4
Tomáš Valenta BC Benešov 34 12 1.0 8.5 3.7 0.0 1.2/2.7 43.8 2.7
David Grečynskyj SA Brno 26 18 1.0 5.7 1.9 0.2 1.4/3.1 45.5 2.6
Jaroslav Stupka SKB Rokycany 22 18 1.0 5.7 1.7 0.4 1.0/1.3 0.0* 1.9
Vojtěch Pýcha Pod 23 13 1.0 7.8 2.2 0.7 1.3/1.8 0.0* 1.5
Martin Sejpka BK NAPOS Vysoká n.L. 30 25 1.0 4.0 1.5 0.3 0.2/0.6 0.0* 2.2
19 Michal Seidler BK Vlci Žďár 27 11 1.0 9.1 2.4 1.2 0.8/1.7 0.0* 1.6
Jakub Novák Lions J. Hradec