1. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část - skupina Západ 1. kolo 3
Sokol Žižkov
Basket Košíře
24. 9. 2017
15:00
SH Folimanka Lucie Peterková
Marek Vošahlík
Josef Opava 61
82
10
19
37
38
49
56
Review
Základní část - skupina Západ 1. kolo 4
BC Vysočina
Basketball Nymburk B
24. 9. 2017
15:30
Hala SMJ Jihlava Jan Jeřáb
Petr Šmůla
Jiří Süss 76
80
22
18
46
37
64
61
Review
Základní část - skupina Západ 1. kolo 5
USK Praha B
Sokol Písek Sršni
22. 9. 2017
19:00
SH Folimanka Michal Scholze
Michal Šafařík
Otakar Beneš
80
68
19
22
31
37
54
57
Review
Základní část - skupina Západ 1. kolo 1
Sokol Pražský
Slavoj BK Litoměřice
22. 9. 2017
19:30
Sokol pražský Rudolf Salvetr
Jan Hendrych
Roman Šikner 66
80
18
19
38
43
50
63
Review
Základní část - skupina Západ 1. kolo 2
GBA
BK Lokomotiva Plzeň
22. 9. 2017
19:30
Hala Kuncova Lukáš Ulrych
Roman Kejklíček
Rudolf Výborný 59
70
13
16
33
29
50
51
Review
Základní část - skupina Západ 2. kolo 6
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
1. 10. 2017
16:00
Hala 6. ZŠ Vít Kučera
Michal Perlík
Rudolf Výborný
68
66
19
12
34
26
51
47
Review
Základní část - skupina Západ 2. kolo 7
Basketball Nymburk B
USK Praha B
3. 12. 2017
16:00
ZŠ Komenského Petr Blahout
Vít Kučera
Libor Lukeš
77
69
14
20
33
36
54
49
Review
Základní část - skupina Západ 2. kolo 9
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Žižkov
29. 9. 2017
19:00
Městská sportovní hala č.2 Martin Kučírek
Petr Eisner
Rudolf Výborný
76
60
26
16
40
28
53
44
Review
Základní část - skupina Západ 2. kolo 10
Sokol Pražský
GBA
29. 9. 2017
19:30
Sokol pražský Ladislav Neuman
Pavel Bohata
Luděk Laš 58
68
20
15
33
31
39
49
Review
Základní část - skupina Západ 2. kolo 8
Basket Košíře
BC Vysočina
1. 12. 2017
20:00
Hala Šantrochova Ladislav Neuman
Jan Hendrych
Petr Vávra 105
114
29
24
59
49
85
83
Review
Základní část - skupina Západ 3. kolo 12
Sokol Žižkov
Sokol Pražský
8. 10. 2017
15:00
SH Folimanka Petr Baudyš
Petr Lukeš
Rudolf Výborný 52
70
16
24
30
32
42
56
Review
Základní část - skupina Západ 3. kolo 13
BC Vysočina
BK Lokomotiva Plzeň
8. 10. 2017
15:30
Hala SMJ Jihlava Ivo Melichárek
Michal Škaroupka
Pavel Hlaváček
83
57
20
14
35
23
53
42
Review
Základní část - skupina Západ 3. kolo 15
Sokol Písek Sršni
Basketball Nymburk B
10. 12. 2017
16:00
Sportovní hala Sokol Jakub Kec
Michal Perlík
Petr Buršík
103
73
18
17
49
37
79
44
Review
Základní část - skupina Západ 3. kolo 11
GBA
Slavoj BK Litoměřice
6. 10. 2017
19:30
Hala Kuncova Michal Scholze
Michaela Scholzová
Josef Opava 61
69
10
17
24
39
47
60
Review
Základní část - skupina Západ 3. kolo 14
USK Praha B
Basket Košíře
6. 10. 2017
20:00
SH Folimanka Vít Kučera
Roman Kejklíček
Otakar Beneš 56
84
22
19
34
42
49
68
Review
Základní část - skupina Západ 4. kolo 16
Slavoj BK Litoměřice
Basketball Nymburk B
15. 10. 2017
16:00
Hala 6. ZŠ Martin Kučírek
Jan Musil
Rudolf Výborný 89
90
17
26
43
49
63
75
Review
Základní část - skupina Západ 4. kolo 20
GBA
Sokol Žižkov
15. 10. 2017
18:00
Hala Kuncova Matěj Záruba
Tereza Vágnerová
Antonín Ticháček 65
83
21
19
35
45
49
65
Review
Základní část - skupina Západ 4. kolo 18
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha B
13. 10. 2017
19:00
Městská sportovní hala Jakub Kec
Lucie Peterková
Otakar Beneš 70
72
14
10
34
24
58
45
Review
Základní část - skupina Západ 4. kolo 19
Sokol Pražský
BC Vysočina
13. 10. 2017
19:30
Sokol pražský Dalibor Kouba
Petr Eisner
Roman Šikner
79
72
24
17
35
37
63
51
Review
Základní část - skupina Západ 4. kolo 17
Basket Košíře
Sokol Písek Sršni
13. 10. 2017
20:00
Hala Šantrochova Jan Hošek
Marek Šmůla
Luděk Laš
94
80
27
18
50
38
76
61
Review
Základní část - skupina Západ 5. kolo 21
Sokol Žižkov
Slavoj BK Litoměřice
22. 10. 2017
16:00
SH Folimanka Ladislav Neuman
Jan Hendrych
Otakar Beneš 45
72
17
18
21
35
33
53
Review
Základní část - skupina Západ 5. kolo 24
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
7. 1. 2018
16:00
Sportovní hala Sokol Vít Kučera
Roman Kejklíček
Josef Opava
90
57
18
10
43
26
57
43
Review
Základní část - skupina Západ 5. kolo 25
Basketball Nymburk B
Basket Košíře
22. 10. 2017
16:00
ZŠ Komenského Michal Šafařík
Jan Kovář
Rudolf Výborný 60
77
10
18
30
36
51
53
Review
Základní část - skupina Západ 5. kolo 22
BC Vysočina
GBA
20. 10. 2017
19:00
Hala SMJ Jihlava Kamil Karafiát
Michal Kubiš
Antonín Ticháček
86
69
22
19
41
34
64
51
Review
Základní část - skupina Západ 5. kolo 23
USK Praha B
Sokol Pražský
20. 10. 2017
20:00
SH Folimanka Marek Vondráček
Dominik Výborný
Petr Buršík
74
71
20
21
37
39
60
50
Review
Základní část - skupina Západ 6. kolo 30
Sokol Žižkov
BC Vysočina
29. 10. 2017
16:00
SH Folimanka Rudolf Salvetr
Tereza Vágnerová
Petr Peška 71
81
12
21
28
46
48
61
Review
Základní část - skupina Západ 6. kolo 29
GBA
USK Praha B
29. 10. 2017
17:00
Hala Kuncova Lucie Peterková
Petr Lukeš
Rostislav Milata 70
73
9
20
25
36
49
48
Review
Základní část - skupina Západ 6. kolo 27
BK Lokomotiva Plzeň
Basketball Nymburk B
27. 10. 2017
19:00
Městská sportovní hala Matěj Záruba
Roman Kejklíček
Otakar Beneš
92
71
35
15
52
35
66
54
Review
Základní část - skupina Západ 6. kolo 26
Slavoj BK Litoměřice
Basket Košíře
26. 10. 2017
19:30
Hala 6. ZŠ Štěpán Pokorný
Pavel Bohata
Roman Šikner
98
53
21
15
49
23
71
37
Review
Základní část - skupina Západ 6. kolo 28
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
27. 10. 2017
19:30
Sokol pražský Michal Scholze
Michal Šafařík
Miroslav Dvořák 77
83
16
17
33
41
62
52
Review
Základní část - skupina Západ 7. kolo 31
BC Vysočina
Slavoj BK Litoměřice
5. 11. 2017
15:30
Hala SMJ Jihlava Veronika Vávrová
Dominik Výborný
Miroslav Dvořák
72
70
19
19
31
47
48
57
Review
Základní část - skupina Západ 7. kolo 33
Sokol Písek Sršni
GBA
21. 1. 2018
18:00
Sportovní hala Sokol Martin Kučírek
Jakub Petrák
Miroslav Dvořák
87
80
19
12
46
31
70
53
Review
Základní část - skupina Západ 7. kolo 34
Basketball Nymburk B
Sokol Pražský
12. 1. 2018
19:30
ZŠ Komenského Štěpán Pokorný
Pavel Bohata
Petr Vávra 79
81
13
24
27
42
57
63
Review
Základní část - skupina Západ 7. kolo 35
Basket Košíře
BK Lokomotiva Plzeň
3. 11. 2017
20:00
Hala Šantrochova Vít Kučera
Jan Musil
Petr Buršík
92
88
26
19
41
48
64
61
Review
Základní část - skupina Západ 7. kolo 32
USK Praha B
Sokol Žižkov
23. 1. 2018
20:15
SH Folimanka Jan Hošek
Matěj Záruba
Petr Peška
65
52
23
13
35
35
49
41
Review
Základní část - skupina Západ 8. kolo 40
BC Vysočina
USK Praha B
12. 11. 2017
15:30
Hala SMJ Jihlava Marek Vošahlík
Michal Perlík
Jiří Kukla
76
70
18
21
42
38
61
54
Review
Základní část - skupina Západ 8. kolo 36
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
12. 11. 2017
16:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Tereza Vágnerová
Rudolf Výborný
79
57
19
15
33
32
61
44
Review
Základní část - skupina Západ 8. kolo 39
Sokol Žižkov
Sokol Písek Sršni
12. 11. 2017
16:00
SH Folimanka Lucie Peterková
Dalibor Kouba
Otakar Beneš 54
89
14
28
24
44
39
69
Review
Základní část - skupina Západ 8. kolo 38
GBA
Basketball Nymburk B
12. 11. 2017
18:00
Hala Kuncova Jakub Kec
Vít Kučera
Roman Šikner 73
82
15
19
35
39
56
57
Review
Základní část - skupina Západ 8. kolo 37
Sokol Pražský
Basket Košíře
10. 11. 2017
19:30
Sokol pražský Lukáš Ulrych
Jan Hendrych
Josef Opava 81
85
19
19
42
43
62
66
Review
Základní část - skupina Západ 9. kolo 43
Basketball Nymburk B
Sokol Žižkov
19. 11. 2017
15:00
ZŠ Komenského Petr Baudyš
Dominik Výborný
Libor Lukeš
86
58
20
18
35
28
61
43
Review
Základní část - skupina Západ 9. kolo 42
Sokol Písek Sršni
BC Vysočina
4. 2. 2018
16:00
Sportovní hala Sokol Jakub Kec
Michal Perlík
Petr Buršík
75
73
13
20
36
45
55
58
Review
Základní část - skupina Západ 9. kolo 45
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
17. 11. 2017
19:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Petr Eisner
Josef Opava
102
91
18
15
28
32
44
57
66
66
83
83
Review
Základní část - skupina Západ 9. kolo 41
USK Praha B
Slavoj BK Litoměřice
17. 11. 2017
20:00
SH Folimanka Marek Vondráček
Petr Šmůla
Pavel Volejník 49
80
14
28
31
49
47
66
Review
Základní část - skupina Západ 9. kolo 44
Basket Košíře
GBA
16. 11. 2017
20:00
Hala Šantrochova Martin Kučírek
Michal Perlík
Rostislav Milata 66
69
15
23
35
42
56
48
Review
Základní část - skupina Západ 10. kolo 46
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Pražský
26. 11. 2017
16:00
Hala 6. ZŠ Štěpán Pokorný
Dalibor Kouba
Otakar Beneš
86
69
23
11
46
28
65
53
Review
Základní část - skupina Západ 10. kolo 50
Sokol Písek Sršni
USK Praha B
26. 11. 2017
16:00
Sportovní hala Sokol Matěj Záruba
Jan Musil
Petr Peška 76
91
25
22
48
38
58
72
Review
Základní část - skupina Západ 10. kolo 49
Basketball Nymburk B
BC Vysočina
26. 11. 2017
16:30
ZŠ Komenského Michal Šafařík
Michaela Scholzová
Petr Vávra 70
81
22
18
50
33
63
57
Review
Základní část - skupina Západ 10. kolo 47
BK Lokomotiva Plzeň
GBA
24. 11. 2017
19:00
Městská sportovní hala č.2 Marek Vošahlík
Roman Kejklíček
Petr Buršík
74
63
16
16
32
36
53
45
Review
Základní část - skupina Západ 10. kolo 48
Basket Košíře
Sokol Žižkov
24. 11. 2017
20:00
Hala Šantrochova Tomáš Linhart
Pavel Bohata
Luděk Laš
80
62
15
14
38
26
66
44
Review
Základní část - skupina Západ 11. kolo 53
BC Vysočina
Basket Košíře
1. 10. 2017
15:30
Hala SMJ Jihlava Petr Znamínko
Štěpán Pokorný
Antonín Ticháček 79
89
16
27
33
53
54
71
Review
Základní část - skupina Západ 11. kolo 51
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
3. 12. 2017
16:00
Sportovní hala Sokol Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
Petr Peška
93
79
19
18
52
40
73
64
Review
Základní část - skupina Západ 11. kolo 54
Sokol Žižkov
BK Lokomotiva Plzeň
10. 12. 2017
17:00
SH Folimanka Jan Hošek
Petr Blahout
Miroslav Dvořák 64
75
22
20
35
47
55
62
Review
Základní část - skupina Západ 11. kolo 55
GBA
Sokol Pražský
1. 12. 2017
19:30
Hala Kuncova Michal Scholze
Marek Šmůla
Josef Opava
73
64
16
20
33
33
48
43
Review
Základní část - skupina Západ 11. kolo 52
USK Praha B
Basketball Nymburk B
29. 9. 2017
20:00
SH Folimanka Petr Baudyš
Dalibor Kouba
Zdeněk Ringsmuth 75
77
17
24
36
34
54
55
Review
Základní část - skupina Západ 12. kolo 60
Basketball Nymburk B
Sokol Písek Sršni
8. 10. 2017
17:30
ZŠ Komenského Marek Vošahlík
Petr Šmůla
Luděk Laš
76
74
21
19
36
38
53
61
Review
Základní část - skupina Západ 12. kolo 58
BK Lokomotiva Plzeň
BC Vysočina
8. 12. 2017
19:00
Městská sportovní hala č.2 Jan Musil
Petr Šmůla
Josef Opava 63
74
11
17
31
36
48
53
Review
Základní část - skupina Západ 12. kolo 56
Slavoj BK Litoměřice
GBA
7. 12. 2017
19:30
Hala 6. ZŠ Petr Znamínko
Pavel Bohata
Otakar Beneš 60
62
14
23
27
38
41
52
Review
Základní část - skupina Západ 12. kolo 57
Sokol Pražský
Sokol Žižkov
8. 12. 2017
19:30
Sokol pražský Ladislav Neuman
Petr Eisner
Rostislav Milata
77
56
19
11
42
21
57
40
Review
Základní část - skupina Západ 12. kolo 59
Basket Košíře
USK Praha B
8. 12. 2017
20:00
Hala Šantrochova Marek Vošahlík
Dominik Výborný
Luděk Laš
89
72
24
9
51
27
68
55
Review
Základní část - skupina Západ 13. kolo 64
BC Vysočina
Sokol Pražský
17. 12. 2017
15:30
Hala SMJ Jihlava Michal Komprs
Pavel Večeřa
Miroslav Dvořák
91
70
24
12
56
35
74
54
Review
Základní část - skupina Západ 13. kolo 62
Sokol Písek Sršni
Basket Košíře
17. 12. 2017
16:00
Sportovní hala Sokol Marek Vondráček
Matěj Záruba
Petr Buršík
87
68
26
18
51
33
71
55
Review
Základní část - skupina Západ 13. kolo 61
Basketball Nymburk B
Slavoj BK Litoměřice
17. 12. 2017
16:30
ZŠ Komenského Lukáš Ulrych
Roman Kejklíček
Libor Lukeš
85
64
20
15
41
36
65
53
Review
Základní část - skupina Západ 13. kolo 63
USK Praha B
BK Lokomotiva Plzeň
16. 12. 2017
19:00
SH Folimanka Dalibor Kouba
Jan Hendrych
Otakar Beneš
78
66
23
18
43
35
57
47
Review
Základní část - skupina Západ 13. kolo 65
Sokol Žižkov
GBA
10. 1. 2018
19:30
Hala Kuncova Marek Vošahlík
Lucie Peterková
Antonín Ticháček 68
81
13
14
33
33
49
58
Review
Základní část - skupina Západ 14. kolo 69
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
22. 10. 2017
16:00
Městská sportovní hala č.2 Veronika Vávrová
Marek Šmůla
Josef Opava
86
64
25
23
40
37
61
55
Review
Základní část - skupina Západ 14. kolo 66
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Žižkov
7. 1. 2018
17:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Dalibor Kouba
Otakar Beneš
67
53
24
11
40
28
57
37
Review
Základní část - skupina Západ 14. kolo 67
GBA
BC Vysočina
7. 1. 2018
18:00
Hala Kuncova Petr Šmůla
Marek Šmůla
Petr Peška
70
66
12
9
36
33
54
53
Review
Základní část - skupina Západ 14. kolo 68
Sokol Pražský
USK Praha B
5. 1. 2018
19:30
Sokol pražský Michal Scholze
Michaela Scholzová
Josef Opava 81
84
20
27
41
42
58
61
Review
Základní část - skupina Západ 14. kolo 70
Basket Košíře
Basketball Nymburk B
5. 1. 2018
20:00
Hala Šantrochova Jakub Kec
Tereza Vágnerová
Miroslav Dvořák
87
81
24
20
51
38
70
65
Review
Základní část - skupina Západ 15. kolo 75
BC Vysočina
Sokol Žižkov
14. 1. 2018
15:30
Hala SMJ Jihlava Michal Kubiš
Filip Dombrovský
Jiří Süss
102
71
21
12
47
33
73
48
Review
Základní část - skupina Západ 15. kolo 71
Basket Košíře
Slavoj BK Litoměřice
14. 1. 2018
16:00
Hala Šantrochova Petr Baudyš
Petr Lukeš
Luděk Laš 78
89
10
22
27
45
53
61
Review
Základní část - skupina Západ 15. kolo 72
Basketball Nymburk B
BK Lokomotiva Plzeň
14. 1. 2018
16:00
ZŠ Komenského Jan Musil
Michal Perlík
Libor Lukeš
83
73
14
16
35
36
54
53
Review
Základní část - skupina Západ 15. kolo 73
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
14. 1. 2018
16:00
Sportovní hala Sokol Václav Lukeš
Pavel Csöllei
Petr Peška
80
60
20
13
44
32
56
46
Review
Základní část - skupina Západ 15. kolo 74
USK Praha B
GBA
12. 1. 2018
20:00
SH Folimanka Ladislav Neuman
Dominik Výborný
Josef Opava 53
61
12
16
30
33
41
49
Review
Základní část - skupina Západ 16. kolo 76
Slavoj BK Litoměřice
BC Vysočina
21. 1. 2018
16:00
Hala 6. ZŠ Jan Jeřáb
Lukáš Ulrych
Rudolf Výborný
78
69
21
16
43
36
58
49
Review
Základní část - skupina Západ 16. kolo 80
BK Lokomotiva Plzeň
Basket Košíře
19. 1. 2018
19:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Petr Eisner
Josef Opava 62
65
20
14
37
33
53
42
Review
Základní část - skupina Západ 16. kolo 78
GBA
Sokol Písek Sršni
1. 11. 2017
19:30
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Lukáš Ulrych
Josef Opava 75
82
18
21
41
37
56
68
Review
Základní část - skupina Západ 16. kolo 79
Sokol Pražský
Basketball Nymburk B
19. 1. 2018
19:30
Sokol pražský Rudolf Salvetr
Pavel Csöllei
Otakar Beneš
92
65
27
23
48
38
65
50
Review
Základní část - skupina Západ 16. kolo 77
Sokol Žižkov
USK Praha B
19. 1. 2018
20:00
SH Folimanka Marek Vondráček
Tereza Vágnerová
Rudolf Výborný 50
61
9
12
20
25
34
39
Review
Základní část - skupina Západ 17. kolo 82
Basket Košíře
Sokol Pražský
28. 1. 2018
14:00
Hala Šantrochova Ladislav Neuman
Dalibor Kouba
Luděk Laš 61
77
18
19
31
37
48
60
Review
Základní část - skupina Západ 17. kolo 83
Basketball Nymburk B
GBA
28. 1. 2018
16:00
ZŠ Komenského Petr Lukeš
Michaela Scholzová
Petr Vávra
41
12
Review
Základní část - skupina Západ 17. kolo 84
Sokol Písek Sršni
Sokol Žižkov
28. 1. 2018
16:00
Sportovní hala Sokol Lucie Peterková
Dominik Výborný
Petr Peška
94
76
21
19
43
38
69
61
Review
Základní část - skupina Západ 17. kolo 81
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
26. 1. 2018
19:00
Městská sportovní hala Tomáš Linhart
Marek Šmůla
Otakar Beneš 62
64
23
8
32
31
52
48
Review
Základní část - skupina Západ 17. kolo 85
USK Praha B
BC Vysočina
26. 1. 2018
20:00
SH Folimanka Petr Blahout
Petr Eisner
Zdeněk Ringsmuth
92
79
26
19
45
35
74
51
Review
Základní část - skupina Západ 18. kolo 87
BC Vysočina
Sokol Písek Sršni
19. 11. 2017
15:30
Hala SMJ Jihlava Michal Komprs
Ivo Melichárek
Miroslav Dvořák
79
65
25
18
47
35
60
53
Review
Základní část - skupina Západ 18. kolo 88
Sokol Žižkov
Basketball Nymburk B
4. 2. 2018
16:00
SH Folimanka Pavel Bohata
Petr Šmůla
Josef Opava 67
81
22
21
34
50
54
64
Review
Základní část - skupina Západ 18. kolo 86
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha B
2. 2. 2018
18:30
Hala 6. ZŠ Petr Znamínko
Jan Hendrych
Rudolf Výborný
63
57
11
11
31
28
49
39
Review
Základní část - skupina Západ 18. kolo 89
GBA
Basket Košíře
26. 1. 2018
19:30
Hala Kuncova Veronika Vávrová
Roman Kejklíček
Rostislav Milata
80
71
18
13
34
34
54
51
Review
Základní část - skupina Západ 18. kolo 90
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
2. 2. 2018
19:30
Sokol pražský Štěpán Pokorný
Jan Kovář
Roman Šikner 60
67
16
13
33
31
45
40
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
8 Petr Šlechta Sokol Písek 27 31 35.2 25.2 7.0/11.1 62.9 2.2/5.9 36.8 4.7/5.6 84.0 1.5 4.9 6.4 3.4 1.8 3.0 0.0 5.4 2.5 28.1
David Nehoda ZLN 31 33 32.0 20.5 5.1/9.5 53.0 1.9/6.7 29.1 4.6/5.8 78.8 1.4 2.9 4.3 1.4 1.9 2.9 0.0 5.1 3.1 16.8
15 Ondřej Peterka HKR 31 32 29.7 15.7 4.1/6.8 59.6 1.8/5.8 31.0 2.2/3.3 66.3 2.1 5.2 7.3 2.0 1.5 0.9 0.1 2.6 1.0 19.6
4 Dušan Pandula PCE 37 47 22.9 10.4 2.5/4.8 52.7 1.2/3.6 34.1 1.7/2.4 69.3 0.9 3.1 4.1 2.1 0.7 1.9 0.0 2.4 2.3 10.1
15 Pavel Englický Sokol Písek 39 31 27.4 15.4 4.1/7.7 52.7 1.7/4.2 41.1 2.1/2.6 81.5 1.3 8.5 9.7 2.2 0.8 2.3 0.0 3.5 2.5 22.5
Miroslav Krajcigr BC Vysočina 28 28 26.1 15.6 4.9/9.3 52.5 1.0/4.0 25.0 2.8/3.6 77.5 1.0 2.1 3.2 1.5 1.4 2.0 0.0 3.5 1.9 13.1
Ondřej Maňák BC Vysočina 36 30 28.6 14.4 4.2/7.2 58.6 1.3/3.5 37.5 2.1/3.0 68.9 1.3 4.3 5.6 1.9 1.3 1.5 0.0 3.0 2.4 16.8
8 Ondřej Sehnal USK 24 38 29.3 11.3 1.9/4.2 45.0 1.7/5.0 33.5 2.4/4.1 58.6 0.7 3.1 3.8 4.4 0.9 3.2 0.0 4.7 2.6 12.1
Roman Zachrla Sokol Šlapanice 35 21 37.8 20.0 4.8/9.4 51.0 2.4/6.7 35.5 3.2/4.0 78.8 1.8 8.8 10.6 4.1 1.7 2.9 0.1 4.0 2.5 25.8
11 Jan Jiřiček HKR 32 29 30.1 14.1 4.9/8.4 58.6 0.7/2.6 27.6 2.1/3.3 64.2 1.8 7.1 8.9 3.4 1.5 2.0 0.1 3.1 3.1 20.1
4 Marek Welsch GBA 22 21 32.5 19.5 5.7/9.9 57.5 1.6/4.6 35.4 3.3/4.2 77.5 0.4 4.4 4.9 3.8 2.4 3.9 0.0 4.8 1.8 21.6
Martin David PLZ 25 25 31.6 16.3 3.1/6.6 47.3 2.4/6.2 38.3 3.0/4.4 67.9 0.6 3.4 3.9 1.8 1.5 1.7 0.0 3.7 2.5 14.4
Tomáš Vošlajer ZLN 32 26 29.7 15.4 4.8/8.2 58.2 0.7/2.0 0.0* 3.9/6.0 64.7 3.2 8.8 12.0 2.3 1.0 1.9 0.0 6.0 3.3 25.2
4 Jan Lyčka Basket Košíře 29 28 29.8 13.5 2.7/5.4 49.7 2.2/5.3 41.2 1.6/1.9 0.0* 1.1 2.1 3.3 3.1 0.7 1.5 0.1 2.7 3.1 12.6
13 Martin Peterka NBK 27 40 19.5 9.3 2.2/3.4 65.2 1.3/2.8 46.4 1.0/1.3 0.0* 1.5 2.7 4.2 1.0 0.6 0.4 0.1 0.9 1.4 11.5
Pavel Číha BC Vysočina 30 32 30.0 11.7 4.4/9.2 48.5 0.0/0.1 0.0* 2.8/4.8 57.8 2.8 3.4 6.2 1.8 1.3 1.6 0.0 4.1 3.2 13.6
Lukáš Kantůrek BC Vysočina 24 27 28.4 13.6 3.7/6.9 54.1 1.6/4.0 39.4 1.4/2.4 60.9 1.1 2.3 3.4 3.4 1.9 2.3 0.1 2.5 1.4 14.7
88 Jan Kratochvíl Basket Košíře 40 28 27.9 13.0 2.7/5.1 52.8 2.1/5.1 40.3 1.3/1.7 0.0* 2.1 5.9 8.0 1.7 0.9 1.5 0.0 2.1 2.4 16.2
18 Peter Majerík HKR 37 29 25.9 12.2 4.9/9.2 53.4 0.0/0.7 0.0* 2.3/3.0 75.0 3.4 4.8 8.2 1.8 1.2 1.0 0.1 3.0 2.4 17.9
34 Jan Srna Sokol Žižkov 28 26 32.2 12.8 2.2/4.3 51.8 2.5/7.5 33.3 0.9/1.4 0.0* 0.6 3.1 3.7 2.0 1.4 2.3 0.0 1.5 2.5 9.2
Martin Vaňák OLM 35 25 27.5 13.2 2.4/5.2 45.8 1.8/5.2 33.8 3.1/3.9 78.6 0.8 3.8 4.6 1.0 0.8 1.8 0.0 3.0 1.8 12.1
8 Viktor Půlpán PCE 26 46 22.7 6.9 2.3/4.9 47.1 0.4/1.8 0.0* 1.0/1.6 0.0* 0.8 2.5 3.3 3.3 1.7 1.6 0.0 1.8 1.8 9.2
7 Tadeáš Janík BC Nový Jičín 28 18 25.8 17.5 7.7/10.9 70.4 0.2/0.7 0.0* 1.5/4.5 33.3 2.3 3.6 5.8 0.7 0.8 1.8 0.0 3.8 1.8 18.6
Lukáš Brožek Synthesia Pardubice 24 25 27.6 12.6 3.1/6.5 47.9 1.6/4.2 37.5 1.6/2.4 67.2 1.6 2.6 4.2 2.0 1.2 1.6 0.1 2.9 2.3 12.3
11 Milan Špičák Sokol Písek 32 33 25.8 9.5 3.9/7.7 50.8 0.1/0.8 0.0* 1.4/2.2 60.8 1.7 4.0 5.6 1.0 0.6 1.4 0.0 1.9 1.8 10.5
Jakub Zbroj Slavoj Litoměřice 28 28 25.1 11.1 1.8/2.9 63.0 1.9/4.7 39.4 1.9/2.8 70.1 0.6 1.3 1.9 0.8 0.8 1.2 0.0 2.2 2.8 8.5
12 Miroslav Kvapil OPA 29 42 17.8 7.3 2.5/4.3 58.0 0.3/1.0 0.0* 1.5/1.8 0.0* 1.6 3.2 4.8 0.5 0.5 0.7 0.0 1.7 2.7 9.0
5 Petr Andres HKR 29 31 22.3 9.6 1.6/3.0 52.1 1.7/4.8 34.7 1.5/1.9 0.0* 0.4 2.1 2.5 2.9 1.1 1.7 0.1 2.5 2.3 9.7
Rostislav Dragoun BK Opava B 26 15 34.1 19.5 5.5/12.1 45.3 1.6/5.8 27.6 3.7/5.3 70.9 3.9 6.7 10.6 2.8 3.1 3.3 0.1 4.5 2.1 22.7
Martin Klimeš Slavoj Litoměřice 38 23 24.0 12.5 5.0/8.4 59.6 0.0/0.2 0.0* 2.3/3.9 60.0 1.3 5.2 6.5 1.2 0.7 1.2 0.0 3.7 2.0 16.5
Pavel Novák OLM 38 21 21.5 13.6 4.2/7.9 53.9 0.6/2.5 25.0 3.3/5.3 62.2 2.6 3.2 5.9 1.2 1.0 1.9 0.0 4.7 2.7 14.6
55 Václav Honomichl PLZ 30 19 34.1 14.9 4.3/8.8 48.5 0.7/3.6 20.3 4.2/6.8 62.0 0.9 5.1 6.1 4.1 1.4 1.6 0.1 6.5 2.3 19.3
13 Tomáš Mahler HKR 33 32 19.4 8.7 3.0/4.5 67.1 0.5/1.5 0.0* 1.3/1.7 0.0* 1.4 1.3 2.7 0.6 0.7 0.9 0.0 1.6 1.6 8.8
Luboš Lachman Basketbal Olomouc 29 24 20.9 11.3 1.1/2.0 54.2 2.5/6.3 38.8 1.8/2.2 82.7 0.3 1.6 1.9 1.1 1.5 1.6 0.0 2.5 2.9 8.8
Jan Krutílek ZLN 27 32 28.8 8.5 2.1/4.3 49.3 0.8/3.0 26.8 1.8/2.9 64.1 0.9 4.2 5.1 1.8 1.0 1.3 0.0 2.4 2.3 9.9
10 Jakub Sedlák Basketbal Olomouc 32 23 23.4 11.7 4.0/7.3 55.1 0.7/2.4 27.3 1.7/2.1 79.6 1.3 3.3 4.6 1.5 0.4 0.8 0.1 1.9 0.9 13.1
Adam Žampach Slavoj Litoměřice 32 27 27.6 9.8 3.6/7.6 46.8 0.4/1.8 0.0* 1.4/2.4 60.9 1.3 4.8 6.1 1.8 1.3 1.3 0.1 2.6 2.2 11.9
Michael Hartig Sokol Pražský 24 20 25.4 13.2 3.6/7.5 48.0 1.1/2.6 43.1 2.7/3.9 70.1 1.3 2.8 4.1 1.6 1.3 1.5 0.1 3.3 2.8 12.7
Tomáš Havlík SNAK A 23 21 29.2 12.5 2.9/5.3 55.0 1.7/6.0 28.0 1.7/3.2 53.7 1.0 3.1 4.1 1.3 1.5 0.9 0.1 2.9 2.1 11.2
31 Jaroslav Lejsek PLZ 32 25 27.4 10.4 3.8/8.3 46.2 0.6/2.6 24.2 0.8/1.2 0.0* 0.9 3.7 4.6 1.3 0.6 1.2 0.0 1.2 1.8 8.5
14 Miroslav Vansa Basket Košíře 35 22 25.1 11.8 3.1/7.2 43.0 1.0/3.7 28.4 2.5/3.0 83.1 1.6 4.2 5.8 1.8 0.5 1.9 0.0 2.5 2.3 11.0
Dalibor Fait Sokol Písek 28 20 25.9 13.0 3.9/7.6 51.7 1.0/3.6 26.8 2.3/2.8 82.1 1.3 4.2 5.5 2.5 1.0 1.9 0.1 2.5 2.2 14.5
0 Radek Jurka Basketbal Olomouc 27 28 24.2 9.2 1.6/3.0 54.1 1.8/5.6 32.1 0.5/0.9 0.0* 0.9 2.5 3.4 1.2 0.8 1.6 0.0 0.8 1.4 6.9
23 Juraj Páleník BCM Orli Prostějov 22 23 24.7 11.1 2.9/6.4 44.9 1.3/3.5 37.5 1.5/2.3 64.2 0.8 3.0 3.8 1.2 0.7 1.4 0.0 2.3 1.5 10.0
Martin Novák Basketbal Olomouc 29 22 31.2 11.6 3.9/6.3 61.6 0.4/1.5 0.0* 2.8/3.5 79.2 1.5 4.3 5.8 2.2 1.4 1.5 0.1 3.4 2.4 16.8
Jiří Štěpánek BK Opava B 24 24 26.5 10.6 3.6/7.3 49.7 0.8/2.4 31.0 1.1/1.7 0.0* 2.0 3.8 5.8 0.8 0.8 1.5 0.0 1.5 3.3 9.2
Michal Jedovnický ZLN 27 23 26.1 11.0 3.5/6.0 58.4 0.9/3.0 28.6 1.4/1.9 0.0* 1.4 3.3 4.7 1.4 0.7 1.4 0.0 1.7 3.4 9.5
98 Jakub Tůma USK 24 36 21.7 6.9 1.2/1.9 0.0* 1.2/2.8 42.4 1.0/1.9 0.0* 0.4 1.9 2.3 1.8 0.5 1.2 0.0 2.5 1.4 8.4
4 Radek Duda Sokol Písek 29 33 25.9 7.5 0.6/1.4 0.0* 2.0/5.2 39.2 0.1/0.1 0.0* 0.6 1.2 1.8 1.1 0.8 0.9 0.0 0.6 1.9 5.1
Ivo Pavličík Sokol Šlapanice 28 24 28.0 10.3 2.8/5.3 52.0 1.3/3.8 35.2 0.8/1.3 0.0* 0.9 2.6 3.5 1.7 1.1 1.2 0.1 1.4 1.9 9.7
9 David Javorský GBA 22 23 27.8 10.6 2.2/5.0 43.5 1.5/3.9 38.2 1.8/2.6 69.5 1.1 3.6 4.7 1.4 1.3 1.7 0.0 2.9 2.2 11.1
15 Eugeniu Scripcaru Basketbal Olomouc 39 19 26.9 12.7 3.7/6.4 57.9 0.9/2.6 36.0 2.5/3.1 79.7 1.4 4.0 5.4 1.5 0.8 1.5 0.1 2.7 2.7 14.4
11 Jan Nekolný Basket Košíře 31 23 22.1 10.3 2.8/6.0 47.4 1.1/2.8 39.1 1.4/1.8 0.0* 1.6 1.4 3.0 1.3 0.4 1.1 0.1 1.8 1.9 8.7
Luboš Kovář Basketball Nymburk B 21 17 25.5 13.9 3.8/6.5 58.2 1.5/4.3 34.2 2.0/2.9 69.4 1.6 5.2 6.8 1.4 0.8 1.6 0.1 2.6 1.6 16.8
Jaroslav Prášil ZLN 42 22 30.9 10.7 2.2/4.8 46.7 1.9/4.4 42.7 0.7/0.8 0.0* 0.6 2.6 3.2 1.9 0.2 1.2 0.1 1.1 2.1 8.8
6 Ladislav Malý HKR 38 31 24.0 7.5 1.6/3.6 45.1 1.2/2.7 42.4 0.7/0.9 0.0* 0.4 1.7 2.1 2.5 0.8 1.1 0.1 1.6 1.5 8.2
3 František Váňa BCM Orli Prostějov 24 16 22.4 14.4 3.3/7.1 45.6 2.1/6.3 34.0 1.6/2.1 73.5 1.4 3.4 4.8 1.6 1.6 1.8 0.1 2.5 1.7 13.0
Admir Alič Slavoj Litoměřice 38 27 22.0 8.6 2.4/4.1 58.0 0.8/2.5 32.8 1.3/2.0 63.6 0.7 2.6 3.2 1.2 0.6 1.6 0.0 1.8 1.8 8.0
22 Vojtěch Šindelář Sokol Žižkov 27 23 23.0 10.0 2.7/5.6 49.2 1.1/3.8 29.9 1.2/1.8 0.0* 1.0 3.9 5.0 0.7 0.5 1.3 0.0 1.9 1.5 9.4
Jiří Brůha Sokol Pražský 36 21 26.1 11.0 4.9/7.8 62.8 0.0/0.4 0.0* 1.0/2.9 34.4 3.9 4.4 8.3 1.5 0.8 1.1 0.1 3.8 2.9 16.6
Jan Rotrekl Sokol Šlapanice 37 24 29.0 9.5 1.8/3.0 59.7 1.8/4.9 35.9 0.7/1.2 0.0* 0.8 3.7 4.5 3.0 1.5 1.8 0.1 1.6 2.4 11.5
13 Maroš Zelizňák GBA 22 24 25.3 9.4 3.7/7.1 51.5 0.1/0.3 0.0* 1.8/2.8 65.2 2.6 4.5 7.1 1.2 0.5 1.7 0.0 3.0 2.6 12.8
7 Jiří Dedek Basketbal Olomouc 26 21 26.7 10.7 2.3/4.1 56.3 1.4/4.1 34.5 1.7/2.0 83.7 0.6 4.5 5.1 3.9 1.9 2.7 0.1 2.5 2.8 13.9
Adrian Melski BC Vysočina 29 27 24.5 8.2 0.4/1.3 0.0* 2.3/6.7 34.8 0.4/0.7 0.0* 0.4 2.9 3.3 1.0 0.8 0.7 0.1 0.7 2.5 5.4
Jan Karlovský Slavoj Litoměřice 22 25 15.9 8.6 2.6/4.3 60.2 0.5/2.0 0.0* 1.8/2.2 81.8 1.4 2.4 3.8 1.0 0.4 1.2 0.0 1.8 2.2 8.9
Štěpán Brix Sokol Pražský 28 23 24.9 9.3 3.9/7.4 52.9 0.0/0.1 0.0* 1.4/2.4 60.0 2.6 4.5 7.0 1.7 0.8 1.3 0.1 2.4 3.1 12.7
14 Štěpán Borovka BCM Orli Prostějov 22 23 23.6 9.1 1.7/4.6 37.1 1.4/3.2 43.8 1.6/2.2 70.6 0.6 3.8 4.4 2.5 0.7 2.2 0.0 2.9 1.7 10.6
25 Jaroslav Kovanda PLZ 40 24 22.0 8.7 3.8/6.8 55.6 0.0/0.0 0.0* 1.2/2.7 44.6 1.7 3.9 5.6 1.4 0.3 0.7 0.1 2.6 2.3 11.4
Michal Šmíd Sokol Šlapanice 33 25 20.6 8.3 2.2/6.1 36.6 0.2/1.2 0.0* 3.1/4.3 72.9 1.9 2.9 4.8 0.8 0.5 1.8 0.0 3.4 2.6 7.8
Ondřej März PLZ 25 19 22.1 10.9 3.9/7.6 51.4 0.2/1.1 0.0* 2.5/4.6 55.2 1.7 3.4 5.1 1.2 1.0 1.9 0.0 3.7 2.6 11.1
František Němec Synthesia Pardubice 25 22 22.3 9.3 2.9/6.6 43.2 0.4/1.0 0.0* 2.5/3.4 74.3 1.7 3.2 4.9 0.5 0.8 0.8 0.0 2.7 2.2 10.2
Charles F Marquardt HKR 26 11 26.5 18.5 3.6/6.1 59.7 3.0/5.7 52.4 2.3/2.5 92.6 1.2 3.5 4.6 2.2 2.3 1.9 0.1 3.4 2.7 21.1
13 Josef Potoček PCE 26 47 12.5 4.3 0.7/2.0 32.6 0.9/2.3 36.4 0.4/0.6 0.0* 0.6 0.6 1.1 0.3 0.3 0.5 0.0 0.5 1.3 1.8
Matěj Bernáth Basket Košíře 30 23 16.2 8.8 4.0/6.4 62.2 0.0 0.0* 0.8/1.9 0.0* 1.8 3.7 5.4 0.7 0.6 1.2 0.0 1.9 2.7 10.3
Zdeněk Nehyba Sokol Šlapanice 26 17 24.7 11.5 2.4/5.5 43.0 1.5/4.1 37.7 2.2/2.6 84.4 0.7 3.2 3.9 1.6 1.1 1.6 0.1 3.1 2.6 11.2
12 Jan Leczo BC Nový Jičín 26 21 26.9 9.1 3.3/6.9 48.6 0.4/1.2 0.0* 1.3/1.8 0.0* 1.8 4.4 6.2 1.8 0.4 1.6 0.1 2.1 1.7 11.9
Jan Štěrba USK Praha B 27 17 31.6 11.2 2.5/4.6 53.8 1.6/5.2 30.3 1.5/2.3 66.7 1.2 6.6 7.8 2.6 1.0 1.6 0.1 2.8 1.1 16.6
18 Jan Jirsák Sokol Žižkov 33 25 25.1 7.6 2.4/5.6 42.9 0.3/1.1 0.0* 1.8/2.8 64.3 1.5 4.5 6.0 1.5 0.9 2.1 0.0 2.6 2.9 8.7
14 Adam Urbánek Basketbal Olomouc 29 15 28.7 12.6 3.9/6.9 57.3 1.0/4.1 24.6 1.7/2.4 72.2 1.4 3.9 5.3 1.5 0.9 1.7 0.1 2.7 2.5 12.3
Filip Čeněk Sokol Pražský 25 24 27.8 7.8 2.4/5.7 42.6 0.7/2.3 28.6 1.0/1.7 0.0* 0.4 2.6 3.0 3.8 1.7 2.4 0.1 2.4 2.7 8.1
Michal Palát SNAK A 32 19 24.5 9.9 2.5/5.0 49.5 0.7/2.2 31.0 2.9/3.3 88.7 0.8 4.4 5.2 1.1 0.6 1.7 0.0 3.2 2.1 11.7
David Jílek OLM 27 25 24.0 7.4 1.3/2.9 44.4 1.4/4.0 35.4 0.6/1.1 0.0* 1.1 1.8 2.8 0.7 0.7 1.1 0.0 1.0 3.4 3.8
Filip Kroutil Slavoj Litoměřice 26 13 27.9 14.2 3.6/6.2 58.0 1.5/3.3 44.2 2.5/2.9 86.8 1.1 3.5 4.6 2.3 1.5 2.0 0.1 2.9 1.2 17.8
Michal Ihring ZLN 32 22 25.2 8.3 0.9/1.9 0.0* 2.0/5.6 35.8 0.6/1.0 0.0* 0.3 1.8 2.1 2.9 1.0 2.2 0.1 1.8 2.8 6.2
Marek Souček Sokol Šlapanice 32 25 20.8 7.3 3.1/6.4 47.8 0.0/0.1 0.0* 1.2/1.8 0.0* 2.0 3.1 5.1 0.9 0.5 1.3 0.0 1.9 2.8 8.2
Vít Šmerda Basketbal Olomouc 25 24 22.6 7.6 2.5/4.6 55.0 0.3/1.2 0.0* 1.8/2.3 76.8 1.3 3.0 4.3 1.5 0.8 1.4 0.0 2.1 2.3 9.2
Filip Petružela USK Praha B 25 18 26.1 10.1 4.1/6.8 59.8 0.0 0.0* 2.0/3.0 66.7 1.9 3.3 5.2 0.9 0.3 1.7 0.0 2.7 2.2 11.9
Jan Štěpánek Sokol Pražský 39 16 26.2 11.4 2.8/5.8 48.4 1.4/4.8 29.9 1.4/2.0 71.9 0.6 1.9 2.6 1.8 0.8 1.7 0.1 2.5 2.3 8.3
Zurab Kereselidze ZLN 25 16 27.2 11.3 2.9/6.8 42.6 0.6/2.4 25.6 3.7/5.3 69.4 0.8 3.2 4.0 3.5 1.5 2.3 0.1 4.3 2.1 13.0
Jakub Slavík BK Opava B 23 17 29.0 10.6 2.5/5.9 41.6 1.1/3.5 31.7 2.3/3.6 62.9 1.5 5.4 6.8 1.5 1.4 2.1 0.0 2.6 2.1 11.8
13 Martin Nábělek BCM Orli Prostějov 24 13 24.5 13.7 3.0/6.3 47.6 2.0/5.2 38.8 1.7/2.2 78.6 1.1 2.3 3.4 3.5 0.7 2.3 0.1 3.1 2.2 13.0
Petr Knetl BC Vysočina 25 31 21.1 5.7 2.3/4.7 47.6 0.1/0.4 0.0* 0.8/1.5 0.0* 1.7 1.8 3.5 1.9 0.7 0.9 0.1 1.6 2.4 6.9
4 Jan Kelar BC Nový Jičín 24 26 25.8 6.8 1.4/4.2 33.9 1.2/4.2 27.3 0.5/0.8 0.0* 0.8 2.1 2.9 0.6 0.8 1.6 0.0 1.2 2.0 2.8
Filip Novotný Basketball Nymburk B 23 19 22.5 9.2 2.0/3.8 52.1 1.3/3.9 32.0 1.4/2.5 57.4 1.1 3.2 4.2 1.2 0.8 1.4 0.0 1.7 2.3 7.8
Tomáš Gavenda Sokol Pražský 26 22 23.9 7.9 2.1/5.3 39.7 0.6/2.8 21.0 1.9/2.6 73.7 0.9 2.0 2.9 3.0 1.5 1.9 0.1 2.6 2.5 7.4
11 Matěj Malý Sokol Žižkov 34 25 32.7 6.9 2.7/6.8 40.0 0.2/1.4 0.0* 0.9/1.9 0.0* 0.9 3.3 4.2 4.1 1.2 2.5 0.1 2.8 1.8 8.7
Vojtěch Novák Sokol Písek 25 20 21.8 8.6 3.0/5.2 58.3 0.4/1.4 0.0* 1.6/2.7 57.4 1.1 4.6 5.7 1.7 0.8 2.0 0.0 2.4 1.9 11.3
Jakub Dokulil BC Vysočina 37 33 19.4 5.2 1.9/3.5 55.2 0.2/0.7 0.0* 0.9/1.6 0.0* 1.1 2.5 3.6 1.0 0.6 1.1 0.0 1.4 3.8 4.2
5 Tomáš Reimer Sokol Pražský 28 22 28.5 7.7 1.1/3.0 36.9 1.5/3.9 37.2 1.2/1.9 0.0* 0.5 3.5 4.1 1.8 0.8 0.7 0.1 1.7 0.8 9.6
7 Dušan Hlaváček Basket Košíře 45 20 24.6 8.5 3.8/6.8 56.3 0.1/0.5 0.0* 0.8/1.1 0.0* 1.5 4.0 5.4 0.9 0.4 0.7 0.1 1.2 1.8 10.5
Michal Svoboda Synthesia Pardubice 23 17 23.3 9.9 2.1/4.7 43.8 1.6/5.1 31.4 1.1/1.7 0.0* 1.2 3.1 4.3 2.1 1.0 2.3 0.1 1.6 2.6 7.5
Matěj Kohout Sokol Pražský 28 23 22.4 7.2 1.8/3.5 52.5 1.0/2.8 35.4 0.6/1.1 0.0* 0.9 3.5 4.3 0.9 0.6 0.8 0.0 1.0 2.7 6.6
4 Adam Goga BCM Orli Prostějov 25 17 21.3 9.5 2.6/5.5 47.9 0.6/2.1 31.4 2.3/3.6 62.9 0.4 2.5 2.8 4.2 0.9 2.9 0.1 3.3 2.0 11.1
Jan Zeman PLZ 27 20 24.6 8.1 3.2/5.9 54.7 0.2/1.1 0.0* 1.1/3.6 29.2 1.6 4.2 5.8 1.8 1.3 1.6 0.1 3.3 3.0 9.9
Michal Šušák ZLN 45 26 21.7 6.1 2.0/3.5 57.1 0.3/1.2 0.0* 1.0/1.4 0.0* 1.1 2.6 3.7 1.2 1.0 1.2 0.0 1.2 2.2 6.9
Miroslav Štafl Basketball Nymburk B 22 20 21.6 7.9 3.1/6.2 49.6 0.2/1.3 0.0* 1.2/2.0 0.0* 1.2 3.4 4.5 1.1 0.6 1.8 0.0 1.5 2.8 6.2
5 Dominik Adášek Basket Košíře 30 26 22.1 6.0 1.6/3.5 44.6 0.5/2.2 23.2 1.3/1.5 0.0* 0.4 1.9 2.3 2.5 0.7 1.2 0.1 1.8 1.5 7.0
Jan Říčka SNAK A 24 21 24.0 7.3 2.1/4.9 42.7 0.7/2.8 25.4 1.0/1.5 0.0* 0.7 3.1 3.8 4.0 2.0 3.0 0.1 2.3 2.5 8.4
21 David Šírek HKR 30 23 23.1 6.7 2.0/3.3 60.5 0.6/2.0 28.3 1.0/2.3 42.3 0.9 3.0 3.9 2.2 0.5 1.7 0.1 2.3 1.3 8.7
Jan Špaček HKR 33 24 16.4 6.3 1.8/3.1 56.8 0.8/2.4 31.6 0.6/0.9 0.0* 0.7 2.9 3.6 1.5 1.0 1.1 0.1 1.3 1.6 7.8
12 Daniel Hejda Sokol Písek 25 31 19.9 4.9 1.5/2.8 51.7 0.3/1.2 0.0* 1.2/2.0 61.3 0.9 1.9 2.7 2.9 0.9 1.7 0.1 2.3 2.5 6.6
Martin Müller Sokol Šlapanice 27 15 23.7 9.9 2.1/4.9 43.8 1.3/3.9 32.8 1.9/3.1 60.9 1.1 2.8 3.9 1.3 1.1 1.5 0.1 2.7 3.0 8.0
24 Milan Janošov GBA 22 25 22.8 6.0 2.0/4.4 45.5 0.4/1.5 0.0* 0.8/1.9 0.0* 2.1 2.3 4.4 1.1 1.3 2.0 0.0 2.0 2.3 6.2
Jan Šotnar Slavoj Litoměřice 35 25 26.5 5.9 0.4/1.0 0.0* 1.3/4.8 27.3 1.2/1.9 0.0* 0.3 3.5 3.8 6.8 0.9 3.3 0.1 2.2 2.1 9.4
11 Lukáš Pindroch BC Nový Jičín 30 26 16.5 5.3 2.3/4.7 49.2 0.0/0.2 0.0* 0.7/1.1 0.0* 2.1 2.5 4.6 0.3 0.5 0.8 0.0 1.4 1.7 6.8
Radek Farský USK Praha B 23 13 25.4 10.7 1.9/5.4 35.7 1.5/3.9 39.2 2.2/2.5 90.6 0.8 3.0 3.8 1.8 0.8 2.5 0.1 3.0 3.2 8.7
Václav Bujnoch SNAK A 28 6 29.2 22.5 6.7/9.3 71.4 2.3/5.7 41.2 2.2/3.0 72.2 2.7 7.8 10.5 1.7 1.5 0.7 0.4 4.5 1.3 31.8
Jiří Šoula BC Vysočina 27 11 25.8 12.2 3.4/6.7 50.0 1.1/2.7 40.0 2.2/2.9 75.0 0.7 3.5 4.2 3.5 1.1 1.4 0.2 3.1 0.9 16.0
Dominik Lukáč SNAK A 22 22 20.0 6.1 0.9/3.3 27.4 1.1/3.5 31.6 1.0/1.3 0.0* 0.7 1.4 2.1 0.7 0.7 0.8 0.0 1.4 1.6 3.6
7 Daniel Randuška GBA 23 23 21.5 5.8 1.3/3.1 40.8 0.6/2.0 0.0* 1.4/2.0 70.2 0.3 1.5 1.8 2.2 1.1 2.3 0.0 1.9 2.4 4.6
17 Erik Klepač BCM Orli Prostějov 21 24 16.2 5.5 1.1/3.2 35.5 1.0/3.2 30.3 0.3/0.8 0.0* 0.3 1.6 2.0 1.0 0.5 1.5 0.0 1.1 1.5 2.4
Jiří Bubák BC Vysočina 38 8 25.3 16.4 6.3/10.6 58.8 0.0/0.4 0.0* 3.9/5.5 70.5 2.4 5.0 7.4 1.6 0.6 2.5 0.1 4.0 2.6 18.5
Ondřej Šiko SNAK A 41 14 21.3 9.3 3.9/5.9 65.9 0.0/0.2 0.0* 1.6/2.2 71.0 2.7 3.2 5.9 0.7 0.4 1.4 0.0 2.1 3.1 11.4
Lukáš Stegbauer Basketball Nymburk B 26 9 27.2 14.1 3.9/7.8 50.0 1.7/4.1 40.5 1.3/1.9 0.0* 2.0 4.3 6.3 2.4 1.2 0.9 0.3 2.4 2.1 16.7
10 Marek Sehnal Basketbal Olomouc 26 9 29.8 14.1 3.8/7.3 51.5 1.1/3.2 34.5 3.2/4.4 72.5 1.2 3.2 4.4 3.0 1.8 2.1 0.2 4.1 1.9 16.8
Jan Sedmík OLM 25 23 26.3 5.5 0.6/2.1 26.5 1.3/4.1 32.6 0.3/0.4 0.0* 0.7 2.8 3.5 1.9 1.3 1.8 0.0 1.1 2.0 5.1
17 Jakub Zavadil Basket Košíře 36 25 20.4 5.0 2.0/4.2 48.1 0.0/0.2 0.0* 1.0/1.8 0.0* 1.5 2.5 4.0 0.6 0.4 1.0 0.0 2.3 2.5 5.7
Libor Švandrlík HKR 31 14 19.9 8.9 2.4/3.8 64.2 1.1/2.9 40.0 0.6/1.0 0.0* 1.1 2.2 3.3 0.9 0.6 1.2 0.1 1.4 1.7 9.3
1 Vojtěch Jančík Basketbal Olomouc 26 27 22.0 4.6 0.6/2.2 28.3 0.7/2.1 33.3 1.3/1.7 0.0* 0.3 1.9 2.2 3.4 1.0 1.9 0.1 1.8 1.9 5.7
Marek Slunečko Slavoj Litoměřice 33 21 24.8 6.0 1.5/3.2 47.8 0.7/3.6 18.7 0.9/2.1 43.2 0.3 3.3 3.7 2.0 1.8 0.9 0.1 2.4 2.3 6.9
14 Tomáš Mikyska GBA 21 24 18.2 5.1 1.7/3.9 43.0 0.3/1.0 0.0* 0.8/1.2 0.0* 1.8 2.3 4.1 0.8 1.1 1.8 0.0 1.4 2.3 5.5
Martin Horkel SNAK A 26 19 20.5 6.5 2.7/4.9 55.3 0.1/0.3 0.0* 0.7/1.4 0.0* 1.9 1.7 3.6 0.5 0.6 0.8 0.0 1.5 2.5 6.2
15 Rostislav Pelikán BC Nový Jičín 43 12 20.0 10.2 4.1/6.2 66.2 0.2/0.3 0.0* 1.5/2.3 64.3 2.3 4.4 6.8 0.6 0.3 1.0 0.0 2.5 1.0 16.0
22 Marek Burian Basket Košíře 32 20 21.1 6.1 1.6/4.0 38.8 0.8/2.8 26.8 0.8/1.4 0.0* 1.7 2.8 4.4 1.1 0.6 0.9 0.1 1.4 1.4 6.7
Jan Brychta ZLN 24 29 13.0 4.2 1.4/2.6 55.3 0.1/0.7 0.0* 0.9/1.2 0.0* 1.1 1.5 2.6 0.4 0.5 0.9 0.0 0.9 1.8 3.9
Martin Strážnický BC Vysočina 27 18 23.9 6.7 1.7/4.5 38.3 0.7/3.1 23.6 1.1/1.6 0.0* 0.5 2.6 3.1 3.6 1.1 1.5 0.1 2.9 1.7 8.7
Tomáš Tkadlec Synthesia Pardubice 23 14 18.4 8.6 1.1/3.1 37.2 1.8/4.5 39.7 1.0/1.4 0.0* 0.5 0.9 1.4 0.6 0.9 1.0 0.0 0.9 1.6 4.8
Marek Taussig USK Praha B 23 23 18.3 5.3 1.2/2.8 42.2 0.8/2.6 30.0 0.6/1.0 0.0* 0.5 1.4 1.9 0.4 0.7 0.8 0.0 1.2 0.9 4.0
15 Jakub Dombek GBA 23 17 16.5 7.1 2.1/4.2 49.3 0.8/2.8 27.7 0.6/1.2 0.0* 1.8 3.0 4.8 0.8 0.6 1.6 0.0 1.5 1.8 7.2
Jakub Zikl SNAK A 23 18 14.9 6.6 2.8/5.8 47.6 0.1/0.3 0.0* 0.9/2.0 44.4 1.4 1.8 3.2 0.3 0.3 1.3 0.0 1.4 1.7 4.6
8 Lukáš Sychra BCM Orli Prostějov 23 19 20.3 6.3 2.6/4.9 52.7 0.0/0.1 0.0* 1.1/1.7 0.0* 2.5 2.3 4.8 0.4 0.4 0.6 0.0 1.6 2.2 7.8
5 Luboš Mikolášek Sokol Písek 23 22 18.2 5.4 1.7/3.6 46.8 0.3/0.9 0.0* 1.0/1.3 0.0* 0.9 1.5 2.4 2.8 1.1 1.9 0.1 1.6 2.5 6.2
5 Martin Šiler GBA 23 23 16.1 5.1 1.7/3.6 48.2 0.2/0.6 0.0* 1.1/1.8 0.0* 0.8 1.8 2.6 0.7 0.8 1.1 0.0 1.6 2.0 5.0
Daniel Smolka SNAK A 30 21 17.3 5.5 1.6/3.3 49.3 0.4/1.5 0.0* 1.1/1.9 0.0* 0.3 1.7 2.0 0.6 0.3 0.8 0.0 1.7 1.5 4.3
Radek Helekal OLM 41 10 25.4 11.4 4.3/8.4 51.2 0.2/1.3 0.0* 2.2/3.5 62.9 2.2 3.8 6.0 0.9 1.3 1.2 0.1 3.1 1.8 13.4
David Jakel SNAK A 23 19 17.4 5.9 1.2/3.6 33.3 0.7/3.0 22.8 1.5/1.7 0.0* 0.5 0.8 1.3 1.0 1.0 1.7 0.0 1.9 1.7 2.8
14 Daniel Klímek OVA 26 33 19.6 3.3 0.9/2.5 37.3 0.3/1.1 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.5 1.2 1.8 0.9 0.7 0.8 0.0 1.1 1.9 2.4
Rostislav Jirák Basketball Nymburk B 22 19 17.5 5.8 1.2/3.1 39.7 0.6/1.6 0.0* 1.6/2.6 63.3 0.5 2.2 2.6 2.0 0.9 2.4 0.0 2.4 2.3 5.3
Jiří Kováč BC Nový Jičín 28 18 14.3 5.9 1.8/3.4 51.6 0.7/2.0 33.3 0.4/0.6 0.0* 0.6 1.2 1.8 0.3 0.6 0.6 0.0 0.6 1.7 3.9
Vojtěch Vejvar Basketball Nymburk B 22 23 16.8 4.6 0.8/1.8 0.0* 0.7/2.4 26.8 1.1/1.5 0.0* 0.2 1.0 1.2 0.7 0.4 1.0 0.0 1.2 1.8 2.1
15 Antonín Komárek Sokol Žižkov 29 21 18.4 5.0 2.0/4.7 43.9 0.0/0.2 0.0* 0.8/1.7 0.0* 1.6 3.0 4.6 0.6 0.5 1.5 0.0 1.8 2.6 4.8
Matouš Kurečka SNAK A 22 17 20.1 6.1 1.6/3.7 44.4 0.6/2.4 25.0 1.1/1.5 0.0* 0.5 1.0 1.5 0.9 0.9 1.4 0.0 1.2 1.9 3.1
Pavel Grunt Slavoj Litoměřice 27 9 22.8 11.6 5.1/8.6 59.7 0.0/1.0 0.0* 1.3/2.8 48.0 2.2 5.2 7.4 0.7 0.8 0.7 0.1 2.4 1.4 15.4
Radovan Kouřil SNAK A 27 6 32.5 17.2 4.3/6.0 72.2 1.8/5.2 35.5 3.0/4.3 69.2 1.0 4.7 5.7 7.0 2.2 2.2 0.5 3.2 2.0 24.7
2 Jakub Kozubík Basket Košíře 31 23 13.8 4.5 1.3/3.1 41.7 0.5/1.3 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.8 1.3 2.0 0.6 0.4 0.7 0.0 0.7 1.0 3.7
Jakub Čejka Synthesia Pardubice 22 17 19.2 6.0 1.4/3.3 41.1 0.9/3.2 29.1 0.5/0.6 0.0* 1.1 3.4 4.5 0.8 0.5 0.9 0.1 0.6 2.4 5.1
24 Jan Hlobil BCM Orli Prostějov 25 23 18.0 4.4 1.4/3.3 42.9 0.3/0.5 0.0* 0.8/1.4 0.0* 1.3 3.5 4.7 1.0 0.9 0.8 0.1 1.3 2.0 7.6
Matěj Strniště OLM 30 15 23.8 6.6 2.3/4.3 52.3 0.5/1.5 0.0* 0.5/1.2 0.0* 0.1 1.5 1.6 1.1 1.1 2.2 0.0 1.6 2.5 3.7
19 Petr Lev Sokol Žižkov 34 25 14.9 4.0 1.6/3.4 47.7 0.1/0.8 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.6 1.7 2.3 0.7 0.4 0.6 0.0 0.7 1.6 3.2
Eduard Kotásek OLM 24 6 28.7 16.3 3.2/5.8 54.3 2.5/6.0 41.7 2.5/2.8 88.2 0.8 3.8 4.7 2.0 1.2 1.5 0.2 2.0 2.2 16.2
7 Adam Klepač BCM Orli Prostějov 21 24 14.0 4.0 1.0/2.6 39.7 0.5/1.8 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.7 1.5 2.2 1.4 0.7 1.1 0.1 1.1 2.0 3.3
Patrick Samoura USK Praha B 21 10 24.8 9.4 2.8/4.8 58.3 0.4/0.7 0.0* 2.6/3.9 66.7 1.8 3.7 5.5 3.0 1.6 2.4 0.1 3.2 3.0 13.8
15 Jan Suchý PLZ 30 19 22.3 4.9 2.0/4.5 44.2 0.2/0.8 0.0* 0.5/0.9 0.0* 1.0 2.1 3.1 0.4 0.4 0.7 0.0 1.1 2.5 3.3
Alessandro Petric Synthesia Pardubice 24 23 23.0 4.0 1.0/2.3 42.3 0.4/1.6 0.0* 0.8/1.3 0.0* 0.7 2.3 3.0 3.3 1.2 3.1 0.0 1.7 2.7 4.3
Patrik Hošek SNAK A 23 23 16.2 4.0 1.0/2.3 42.6 0.6/2.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.9 2.0 2.9 0.6 0.7 0.3 0.1 0.7 1.6 4.0
Miroslav Večeřa Synthesia Pardubice 25 18 20.3 5.1 2.1/4.7 43.5 0.2/0.6 0.0* 0.4/1.0 0.0* 1.9 2.6 4.4 0.9 0.8 0.9 0.1 1.2 2.1 6.4
Theodor Dlugoš Basketball Nymburk B 25 11 19.7 8.1 2.0/4.5 44.9 0.9/2.4 38.5 1.4/2.2 62.5 0.7 1.5 2.2 2.8 0.6 1.5 0.2 1.4 1.6 7.4
Robert Bzonek USK Praha B 23 22 14.3 4.0 1.8/3.6 48.8 0.0/0.1 0.0* 0.5/0.9 0.0* 1.0 1.5 2.5 0.6 0.3 0.9 0.0 0.9 2.8 2.6
Martin Bambas Slavoj Litoměřice 39 27 12.8 3.3 0.7/1.9 0.0* 0.3/0.9 0.0* 1.0/1.4 0.0* 0.6 1.4 2.0 0.3 0.2 0.7 0.0 1.2 1.2 2.8
Radek Šír Sokol Šlapanice 31 12 17.6 7.3 2.3/4.4 50.9 0.3/2.8 9.1 2.1/2.6 80.6 1.0 2.2 3.2 0.7 0.7 0.7 0.1 2.0 1.6 6.5
Vojtěch Nalevanko Synthesia Pardubice 25 13 23.8 6.5 1.0/2.8 35.1 1.2/3.6 31.9 1.1/1.5 0.0* 0.9 1.8 2.7 2.2 1.5 1.9 0.1 2.6 2.3 6.5
54 Viktor Tělecký Sokol Žižkov 21 12 22.3 7.0 1.8/3.9 44.7 0.7/2.6 25.8 1.5/2.3 64.3 0.8 1.3 2.2 1.5 0.6 1.5 0.1 2.8 1.8 5.8
7 Martin Kolář NBK 24 28 11.0 3.0 1.0/2.0 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.6 1.1 1.7 0.5 0.4 0.5 0.0 0.6 0.7 3.4
Rudolf Polášek OLM 29 14 16.5 5.9 0.4/1.3 0.0* 1.4/3.8 37.7 0.8/1.0 0.0* 0.5 2.8 3.3 0.6 0.4 1.1 0.0 0.9 1.6 5.0
Jonáš Kavan BK Opava B 23 22 16.1 3.8 1.2/3.0 40.9 0.3/1.5 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.9 1.4 2.3 0.4 1.2 0.9 0.0 0.8 2.5 2.0
10 Viktor Vašát BCM Orli Prostějov 25 12 21.8 6.8 2.3/4.6 49.1 0.0/0.1 0.0* 2.3/4.1 55.1 3.2 3.2 6.3 0.3 0.7 1.3 0.0 2.8 2.8 9.0
8 Vojtěch Růžek BCM Orli Prostějov 23 20 20.2 4.0 1.0/3.0 31.7 0.4/1.8 0.0* 0.9/1.5 0.0* 0.9 2.4 3.3 0.9 0.5 0.9 0.1 1.1 1.5 4.4
Kamil Šín OLM 24 9 22.4 8.8 3.6/6.9 51.6 0.1/0.8 0.0* 1.3/2.0 66.7 1.9 2.8 4.7 0.3 0.6 2.0 0.0 2.6 2.4 7.9
30 Martin Peterka Sokol Žižkov 35 15 17.0 5.3 2.2/4.8 45.8 0.0/0.3 0.0* 0.9/1.1 0.0* 0.5 1.7 2.2 1.1 0.5 0.8 0.1 1.1 1.9 4.3
10 Jaroslav Civín Sokol Žižkov 33 16 17.4 4.9 1.1/2.1 54.5 0.8/2.3 33.3 0.4/0.6 0.0* 0.6 0.8 1.4 1.8 0.8 1.5 0.1 1.3 1.0 5.0
Martin Volf PLZ 41 12 13.7 6.5 1.4/2.4 58.6 0.9/2.9 31.4 0.9/1.3 0.0* 0.7 1.7 2.3 0.7 0.4 0.9 0.1 1.0 1.7 5.2
15 Jan Maděra BCM Orli Prostějov 23 22 12.7 3.5 0.6/1.5 0.0* 0.5/1.4 0.0* 0.9/1.3 0.0* 0.5 1.6 2.2 0.3 0.4 0.8 0.0 0.9 0.7 3.8
Jan Galuszka OLM 35 6 24.5 12.7 4.0/7.7 52.2 0.7/1.8 0.0* 2.7/3.8 69.6 0.7 3.2 3.8 0.7 0.7 1.0 0.1 2.3 2.0 11.5
Marcel Bátovský USK Praha B 22 11 16.9 6.9 1.1/3.4 32.4 1.5/4.1 35.6 0.4/0.7 0.0* 0.7 1.7 2.5 0.5 0.3 1.0 0.0 1.0 1.5 3.5
11 František Žaba HKR 25 20 9.0 3.8 1.1/2.3 46.7 0.5/1.1 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.5 1.0 1.5 0.3 0.6 0.5 0.0 0.4 1.1 3.2
Yannick Habily Sokol Pražský 28 12 17.3 6.2 1.5/4.2 36.0 0.7/2.1 32.0 1.2/1.6 0.0* 0.7 1.6 2.3 2.1 1.0 1.3 0.1 2.3 2.9 5.2
Jan Dvořáček Slavoj Litoměřice 29 20 19.0 3.7 1.1/2.6 41.2 0.3/1.4 0.0* 0.9/1.5 0.0* 0.3 1.4 1.6 1.2 0.7 0.9 0.1 1.8 1.7 3.1
8 Daniel Panák BC Nový Jičín 27 22 14.6 3.3 1.0/2.8 33.9 0.3/1.2 0.0* 0.5/0.6 0.0* 0.8 0.8 1.6 0.9 1.1 0.8 0.0 1.2 2.6 1.8
39 Calvin Poulina GBA 22 9 23.3 8.1 1.4/3.8 38.2 1.3/4.2 31.6 1.2/1.3 0.0* 1.0 2.1 3.1 0.9 0.7 1.9 0.1 1.2 1.6 5.2
Štěpán Partyngl PLZ 25 13 22.9 5.6 2.1/3.8 55.1 0.1/0.5 0.0* 1.2/1.9 0.0* 0.7 1.5 2.2 1.9 0.7 0.9 0.2 1.5 1.1 7.2
Miloslav Kulich Basketball Nymburk B 22 20 14.7 3.6 1.4/2.2 65.1 0.1/0.6 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.9 1.5 2.3 0.5 0.1 0.8 0.0 1.0 2.6 2.7
Daniel Zach Sokol Pražský 25 12 18.2 5.9 1.6/5.1 31.1 0.4/2.6 16.1 1.5/2.0 75.0 1.1 1.9 3.0 1.0 0.3 1.1 0.1 2.0 1.7 3.3
Martin Kratochvíl Synthesia Pardubice 24 18 15.8 3.9 1.2/2.3 50.0 0.4/2.1 18.4 0.4/0.6 0.0* 0.6 1.7 2.2 0.8 0.5 0.9 0.0 0.9 2.3 2.2
Ondřej Štrubl OLM 37 23 14.6 3.0 1.3/4.1 33.0 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.7 1.5 2.1 0.3 0.3 0.9 0.0 0.9 1.3 1.6
21 David Kuděj Sokol Žižkov 31 16 13.6 4.4 1.6/4.1 37.9 0.1/0.3 0.0* 0.9/1.6 0.0* 0.9 1.5 2.4 0.4 0.3 0.7 0.0 1.5 1.8 3.1
Marek Vyroubal USK Praha B 21 6 28.0 11.7 3.8/8.0 47.9 0.7/2.8 23.5 2.0/2.7 75.0 0.7 2.7 3.3 2.0 0.5 1.5 0.2 2.2 1.0 10.2
Dominik Plešingr Basketball Nymburk B 22 13 11.9 5.2 0.5/1.2 0.0* 1.2/2.2 55.2 0.5/0.6 0.0* 0.5 1.0 1.5 0.2 0.3 0.9 0.0 0.5 1.1 3.9
Filip Koukol OLM 27 21 18.3 3.2 1.1/3.3 32.9 0.1/1.1 0.0* 0.7/1.0 0.0* 0.5 1.9 2.3 1.1 1.2 1.5 0.0 1.5 1.0 3.3
5 Jakub Omaník BC Nový Jičín 28 18 12.1 3.7 0.3/1.4 0.0* 0.9/2.8 33.3 0.2/0.3 0.0* 0.3 1.2 1.6 0.7 0.3 0.7 0.1 0.3 1.8 1.1
Šimon Kurečka BK Opava B 25 20 14.6 3.3 1.0/1.8 0.0* 0.4/1.6 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.5 1.5 2.0 0.4 0.5 0.5 0.0 0.5 2.4 1.6
Ondřej Musil Sokol Písek 25 31 12.9 2.1 0.8/1.5 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.3/0.8 0.0* 1.1 1.8 2.9 0.5 0.5 0.7 0.0 1.0 2.4 2.7
Marián Hrabovský Sokol Šlapanice 28 6 20.5 10.7 3.2/5.3 59.4 1.0/2.3 42.9 1.3/2.2 61.5 1.0 2.0 3.0 1.2 0.3 1.3 0.1 2.2 1.2 10.5
Daniel Szarowski Sokol Šlapanice 22 19 12.2 3.3 1.1/1.9 0.0* 0.4/1.1 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.2 0.7 0.9 1.1 0.2 1.1 0.1 0.2 1.3 1.7
Jiří Švarc Sokol Písek 24 15 12.5 4.2 0.8/1.7 0.0* 0.6/1.9 0.0* 0.8/1.4 0.0* 0.7 0.7 1.3 0.6 0.5 0.9 0.0 1.5 1.1 3.3
Štěpán Picka Synthesia Pardubice 23 10 17.0 6.3 1.2/2.4 50.0 1.2/4.1 29.3 0.3/0.7 0.0* 0.1 1.1 1.2 1.2 0.9 1.0 0.1 1.1 1.6 3.7
Lukáš Mareš Basketball Nymburk B 22 21 14.0 3.0 0.6/1.2 0.0* 0.4/1.2 0.0* 0.6/0.9 0.0* 0.6 1.6 2.2 1.2 0.6 0.6 0.1 0.7 1.6 4.0
31 Dejan Tomić Sokol Žižkov 32 6 27.8 10.5 4.5/7.8 57.4 0.0 0.0* 1.5/4.7 32.1 3.2 6.5 9.7 0.7 1.0 2.7 0.0 4.0 3.2 14.8
Tomáš Bělohradský Sokol Pražský 25 14 11.1 4.4 1.5/2.8 53.8 0.4/0.9 0.0* 0.4/0.4 0.0* 0.6 1.7 2.4 0.5 0.6 0.9 0.0 0.4 1.4 4.2
9 Filip Tůma Basketbal Olomouc 25 27 10.6 2.2 0.9/1.7 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.5 1.0 1.5 0.4 0.2 0.5 0.0 0.7 1.3 2.2
Jakub Hanuš OLM 26 9 19.3 6.6 1.8/3.2 55.2 0.9/2.8 32.0 0.3/0.9 0.0* 0.7 1.9 2.6 0.1 1.0 1.2 0.0 1.1 1.9 4.4
Petr Macháč USK Praha B 22 15 19.4 3.9 1.3/2.8 45.2 0.1/0.4 0.0* 1.1/1.7 0.0* 2.0 1.9 3.9 0.4 0.5 0.8 0.0 1.5 1.9 5.1
Petr Martikán BK Opava B 24 25 13.2 2.3 0.4/1.6 0.0* 0.3/1.6 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.4 1.5 1.9 0.5 0.3 0.8 0.0 0.6 1.0 1.1
Dominik Janoš BK Opava B 23 16 16.6 3.6 1.1/3.2 35.3 0.1/1.2 0.0* 0.9/1.7 0.0* 0.7 0.6 1.3 1.4 1.1 1.0 0.1 1.4 0.9 3.0
Martin Klouda Slavoj Litoměřice 23 19 15.1 3.0 0.6/1.6 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.8/1.1 0.0* 0.5 1.6 2.1 0.8 0.5 0.9 0.0 1.1 2.4 2.3
Adrián Štefek Sokol Šlapanice 30 13 12.8 4.3 1.5/2.7 57.1 0.1/0.5 0.0* 1.0/2.2 46.4 1.2 2.3 3.5 0.6 0.2 0.8 0.1 1.6 1.2 5.6
Daniel Kopf BK Opava B 24 18 13.2 3.1 1.0/2.4 40.9 0.1/0.7 0.0* 0.7/1.4 0.0* 1.2 1.4 2.7 0.5 0.3 1.1 0.0 1.3 1.6 2.6
15 Lukáš Bartoň Basket Košíře 31 22 11.2 2.5 1.0/2.4 42.3 0.0/0.4 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.6 0.5 1.1 0.4 0.3 0.4 0.0 0.5 1.6 0.9
1 Allen Jiles GBA 31 7 20.3 7.6 2.6/5.1 50.0 0.1/1.1 0.0* 2.0/3.7 53.8 0.3 3.4 3.7 2.0 1.6 1.7 0.2 2.4 1.9 8.4
Ondřej Výcha Synthesia Pardubice 23 12 22.3 4.4 2.1/4.9 42.4 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.7 0.0* 1.8 2.8 4.7 1.8 0.8 1.7 0.1 1.4 2.1 6.3
Zdeněk Šebela Sokol Šlapanice 35 8 26.3 6.5 2.4/5.4 44.2 0.0/0.4 0.0* 1.8/3.4 51.9 1.5 4.4