Přebor

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 1
TJ Sokol Dubeč
BK Kladno
17. 12. 2016
09:00
Hala Královka, plocha B Ondřej Svejkovský
Radomír Kohout
70
37
23
12
37
21
54
28
Review
Základní fáze 1. kolo 3
TJ Sokol Pražský
Basketbalová škola Praha
18. 12. 2016
09:00
ZŠ Horáčkova Ondřej Svejkovský
Radomír Kohout
39
54
16
18
27
28
33
39
Review
Základní fáze 1. kolo 4
USK Praha
Žižkov Falcons
18. 12. 2016
10:40
ZŠ Horáčkova Ondřej Svejkovský
Radomír Kohout
111
12
24
4
61
8
81
10
Review
Základní fáze 1. kolo 5
BA Sparta
Sokol Vyšehrad
17. 12. 2016
12:20
ZŠ Horáčkova Radek Lahoda
Markéta Salavcová
80
21
16
8
35
16
43
21
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Sokol Kbely
NBK 2009
17. 12. 2016
13:30
Hala Královka, plocha B Jan Liška
Pavel Matys
14
104
4
25
10
39
14
63
Review
Základní fáze 2. kolo 6
BK Kladno
Sokol Vyšehrad
23. 10. 2016
09:00
ZŠ Plamínková Jan Renc
Kristina Štelbacká
52
12
13
5
30
8
46
10
Review
Základní fáze 2. kolo 10
TJ Sokol Dubeč
Sokol Kbely
22. 10. 2016
09:00
ZŠ Starodubečská Jan Renc
Vojtěch Sýkora
47
39
4
10
23
16
35
23
Review
Základní fáze 2. kolo 8
Basketbalová škola Praha
USK Praha
17. 12. 2016
10:40
ZŠ Horáčkova Pavel Matys
Vojtěch Sýkora
60
43
11
21
32
25
43
37
Review
Základní fáze 2. kolo 7
Žižkov Falcons
BA Sparta
18. 12. 2016
12:20
ZŠ Horáčkova Jan Renc
Jan Liška
16
98
2
16
2
49
14
65
Review
Základní fáze 2. kolo 9
NBK 2009
TJ Sokol Pražský
19. 11. 2016
14:00
Sokol pražský Pavel Matys
Daniel Kraus
40
43
19
6
30
24
36
34
Review
Základní fáze 3. kolo 14
BA Sparta
Basketbalová škola Praha
17. 12. 2016
09:00
ZŠ Horáčkova Pavel Matys
Vojtěch Sýkora
49
61
16
8
26
29
33
43
Review
Základní fáze 3. kolo 15
Sokol Vyšehrad
Žižkov Falcons
22. 10. 2016
09:00
ZŠ Plamínková Michal Kiszka
Daniel Kraus
43
15
16
7
25
11
38
15
Review
Základní fáze 3. kolo 11
Sokol Kbely
BK Kladno
17. 12. 2016
12:00
Hala Královka, plocha B Jan Liška
Marek Vošahlík
45
30
6
10
28
17
36
28
Review
Základní fáze 3. kolo 12
TJ Sokol Pražský
TJ Sokol Dubeč
23. 10. 2016
14:15
ZŠ Starodubečská Miroslav Kysilka
Kamila Knopová
36
31
3
4
11
16
24
18
Review
Základní fáze 3. kolo 13
USK Praha
NBK 2009
19. 11. 2016
15:30
Sokol pražský Pavel Matys
Daniel Kraus
41
44
12
5
25
18
37
29
Review
Základní fáze 4. kolo 18
NBK 2009
BA Sparta
20. 11. 2016
09:00
Sokol pražský Radek Lahoda
Daniel Kraus
35
48
9
9
17
21
31
29
Review
Základní fáze 4. kolo 19
TJ Sokol Dubeč
USK Praha
23. 10. 2016
09:00
ZŠ Starodubečská Michal Kiszka
Vojtěch Sýkora
45
46
6
12
21
26
31
39
Review
Základní fáze 4. kolo 16
BK Kladno
Žižkov Falcons
22. 10. 2016
10:45
ZŠ Plamínková Michal Kiszka
Daniel Kraus
94
22
16
8
26
2
20
11
32
1
Review
Základní fáze 4. kolo 17
Basketbalová škola Praha
Sokol Vyšehrad
23. 10. 2016
10:45
ZŠ Plamínková Jan Renc
Kristina Štelbacká
89
9
32
2
53
2
69
7
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Sokol Kbely
TJ Sokol Pražský
23. 10. 2016
10:45
ZŠ Starodubečská Michal Kiszka
Vojtěch Sýkora
57
29
14
7
31
17
42
23
Review
Základní fáze 5. kolo 21
TJ Sokol Pražský
BK Kladno
20. 11. 2016
12:00
Sokol pražský Radek Lahoda
Daniel Kraus
82
37
21
9
45
11
62
29
Review
Základní fáze 5. kolo 22
USK Praha
Sokol Kbely
22. 10. 2016
12:30
ZŠ Starodubečská Jan Renc
Vojtěch Sýkora
38
43
12
10
18
16
32
30
Review
Základní fáze 5. kolo 24
Sokol Vyšehrad
NBK 2009
22. 10. 2016
12:30
ZŠ Plamínková Michal Kiszka
Daniel Kraus
12
82
0
34
8
52
10
71
Review
Základní fáze 5. kolo 23
BA Sparta
TJ Sokol Dubeč
22. 10. 2016
14:15
ZŠ Starodubečská Radek Treml
Jan Liška
82
15
30
4
46
10
66
15
Review
Základní fáze 5. kolo 25
Žižkov Falcons
Basketbalová škola Praha
23. 10. 2016
14:45
ZŠ Plamínková Pavel Matys
Michal Bakajsa
0
134
0
35
0
72
0
105
Review
Základní fáze 6. kolo 28
TJ Sokol Dubeč
Sokol Vyšehrad
19. 11. 2016
09:00
ZŠ Mládí Ondřej Svejkovský
Kristina Štelbacká
39
26
17
0
22
8
34
18
Review
Základní fáze 6. kolo 26
BK Kladno
Basketbalová škola Praha
22. 10. 2016
14:45
ZŠ Plamínková Miroslav Kysilka
Kristina Štelbacká
22
105
3
33
12
57
16
80
Review
Základní fáze 6. kolo 29
Sokol Kbely
BA Sparta
23. 10. 2016
16:00
ZŠ Starodubečská Miroslav Kysilka
Kamila Knopová
23
64
3
16
11
28
15
48
Review
Základní fáze 6. kolo 30
TJ Sokol Pražský
USK Praha
22. 10. 2016
16:00
ZŠ Starodubečská Radek Treml
Jan Liška
39
27
11
7
26
18
34
18
Review
Základní fáze 6. kolo 27
NBK 2009
Žižkov Falcons
23. 10. 2016
16:30
ZŠ Plamínková Pavel Matys
Michal Bakajsa
84
1
34
0
47
1
65
1
Review
Základní fáze 7. kolo 33
Sokol Vyšehrad
Sokol Kbely
19. 11. 2016
10:30
ZŠ Mládí Ondřej Svejkovský
Kristina Štelbacká
15
50
6
8
8
29
10
34
Review
Základní fáze 7. kolo 32
BA Sparta
TJ Sokol Pražský
22. 10. 2016
10:45
ZŠ Starodubečská Jan Renc
Vojtěch Sýkora
46
38
16
16
22
25
31
33
Review
Základní fáze 7. kolo 34
Žižkov Falcons
TJ Sokol Dubeč
20. 11. 2016
13:20
ZŠ Mládí Milan Kucharič
Jan Liška
16
105
10
23
12
67
16
85
Review
Základní fáze 7. kolo 35
Basketbalová škola Praha
NBK 2009
22. 10. 2016
16:30
ZŠ Plamínková Miroslav Kysilka
Kristina Štelbacká
86
22
21
8
43
14
59
22
Review
Základní fáze 7. kolo 31
USK Praha
BK Kladno
19. 11. 2016
17:00
Sokol pražský Pavel Matys
Daniel Kraus
95
33
31
4
43
24
71
30
Review
Základní fáze 8. kolo 36
BK Kladno
NBK 2009
23. 10. 2016
12:30
ZŠ Plamínková Jan Renc
Kristina Štelbacká
6
100
2
22
0
26
0
20
4
32
Review
Základní fáze 8. kolo 40
USK Praha
BA Sparta
23. 10. 2016
12:30
ZŠ Starodubečská Michal Kiszka
Vojtěch Sýkora
35
85
14
28
15
52
23
71
Review
Základní fáze 8. kolo 39
TJ Sokol Pražský
Sokol Vyšehrad
18. 12. 2016
14:00
ZŠ Horáčkova Jan Renc
Jan Liška
51
6
18
2
31
4
45
4
Review
Základní fáze 8. kolo 37
TJ Sokol Dubeč
Basketbalová škola Praha
20. 11. 2016
14:50
ZŠ Mládí Milan Kucharič
Jan Liška
21
101
4
26
7
50
19
75
Review
Základní fáze 8. kolo 38
Sokol Kbely
Žižkov Falcons
20. 11. 2016
16:20
ZŠ Mládí Milan Kucharič
Ondřej Svejkovský
97
5
16
0
48
0
71
5
Review
Základní fáze 9. kolo 41
BA Sparta
BK Kladno
20. 11. 2016
10:30
Sokol pražský Radek Lahoda
Daniel Kraus
67
29
9
7
32
13
43
21
Review
Základní fáze 9. kolo 45
NBK 2009
TJ Sokol Dubeč
17. 12. 2016
10:30
Hala Královka, plocha B Ondřej Svejkovský
Radomír Kohout
46
53
18
12
26
16
40
30
Review
Základní fáze 9. kolo 44
Basketbalová škola Praha
Sokol Kbely
19. 11. 2016
12:00
ZŠ Mládí Ondřej Svejkovský
Kristina Štelbacká
67
36
19
10
33
22
51
32
Review
Základní fáze 9. kolo 43
Žižkov Falcons
TJ Sokol Pražský
17. 12. 2016
14:00
ZŠ Horáčkova Radek Lahoda
Markéta Salavcová
6
124
4
26
4
68
6
99
Review
Základní fáze 9. kolo 42
Sokol Vyšehrad
USK Praha
17. 12. 2016
15:40
ZŠ Horáčkova Radek Lahoda
Markéta Salavcová
13
92
4
21
8
39
11
65
Review
Základní fáze 10. kolo 49
Žižkov Falcons
USK Praha
9. 4. 2017
08:00
ZŠ Horáčkova Michal Bakajsa
Kamila Knopová
19
79
5
10
7
37
15
49
Review
Základní fáze 10. kolo 48
Basketbalová škola Praha
TJ Sokol Pražský
9. 4. 2017
09:40
ZŠ Horáčkova Michal Bakajsa
Kamila Knopová
39
40
7
14
20
16
27
28
Review
Základní fáze 10. kolo 47
NBK 2009
Sokol Kbely
8. 4. 2017
11:50
Hala 5. ZŠ Kladno 41
86
9
16
17
43
34
60
Review
Základní fáze 10. kolo 50
Sokol Vyšehrad
BA Sparta
8. 4. 2017
13:00
ZŠ Horáčkova Michal Bakajsa
Markéta Salavcová
16
88
6
19
12
43
14
67
Review
Základní fáze 10. kolo 46
BK Kladno
TJ Sokol Dubeč
8. 4. 2017
13:30
Hala 5. ZŠ Kladno 38
58
10
17
18
30
28
44
Review
Základní fáze 11. kolo 52
BA Sparta
Žižkov Falcons
9. 4. 2017
11:20
ZŠ Horáčkova Daniel Kraus
Michal Vlasta
123
15
44
2
59
4
93
14
Review
Základní fáze 11. kolo 53
USK Praha
Basketbalová škola Praha
8. 4. 2017
11:20
ZŠ Horáčkova Michal Bakajsa
Markéta Salavcová
41
56
9
19
17
32
35
44
Review
Základní fáze 11. kolo 55
Sokol Kbely
TJ Sokol Dubeč
21. 1. 2017
11:30
ZŠ Mochovská Radomír Kohout
Michal Bakajsa
81
34
20
5
44
10
55
15
Review
Základní fáze 11. kolo 54
TJ Sokol Pražský
NBK 2009
4. 3. 2017
12:20
Nafukovací hala Kuncova Michal Kiszka
Jan Liška
42
29
13
10
26
15
38
23
Review
Základní fáze 11. kolo 51
Sokol Vyšehrad
BK Kladno
22. 1. 2017
15:15
TJ Sokol Žižkov I. Radek Lahoda
Adam Provazník
37
49
13
9
20
22
31
28
Review
Základní fáze 12. kolo 56
BK Kladno
Sokol Kbely
8. 4. 2017
08:30
Hala 5. ZŠ Kladno 43
74
14
14
22
37
38
50
Review
Základní fáze 12. kolo 58
NBK 2009
USK Praha
4. 3. 2017
09:00
Nafukovací hala Kuncova Daniel Vimmr
Kamila Knopová
34
42
8
10
24
20
28
35
Review
Základní fáze 12. kolo 60
Žižkov Falcons
Sokol Vyšehrad
21. 1. 2017
09:15
TJ Sokol Žižkov I. Radek Lahoda
Kristina Štelbacká
31
30
12
4
15
14
27
24
Review
Základní fáze 12. kolo 59
Basketbalová škola Praha
BA Sparta
8. 4. 2017
09:40
ZŠ Horáčkova Radomír Kohout
Kamila Knopová
44
43
9
8
25
19
40
27
Review
Základní fáze 12. kolo 57
TJ Sokol Dubeč
TJ Sokol Pražský
22. 1. 2017
14:00
ZŠ Mochovská Hana Šmídková
Jan Liška
28
44
4
15
12
24
16
35
Review
Základní fáze 13. kolo 61
Žižkov Falcons
BK Kladno
21. 1. 2017
12:15
TJ Sokol Žižkov I. Radek Lahoda
Kristina Štelbacká
24
56
6
6
12
27
12
33
Review
Základní fáze 13. kolo 62
Sokol Vyšehrad
Basketbalová škola Praha
22. 1. 2017
12:15
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Tax
Vojtěch Sýkora
7
69
2
26
3
41
7
53
Review
Základní fáze 13. kolo 63
BA Sparta
NBK 2009
4. 3. 2017
14:00
Nafukovací hala Kuncova Michal Kiszka
Jan Liška
80
14
23
2
40
8
56
12
Review
Základní fáze 13. kolo 64
USK Praha
TJ Sokol Dubeč
21. 1. 2017
14:40
ZŠ Mochovská Jan Renc
Johana Melzerová
47
28
16
7
25
16
41
22
Review
Základní fáze 13. kolo 65
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
22. 1. 2017
17:10
ZŠ Mochovská Radomír Kohout
Michal Bakajsa
50
39
14
7
24
14
34
26
Review
Základní fáze 14. kolo 68
TJ Sokol Dubeč
BA Sparta
21. 1. 2017
08:20
ZŠ Mochovská Radomír Kohout
Michal Bakajsa
35
70
11
18
17
38
27
54
Review
Základní fáze 14. kolo 70
Basketbalová škola Praha
Žižkov Falcons
22. 1. 2017
09:15
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Tax
Vojtěch Sýkora
126
8
27
2
64
2
90
8
Review
Základní fáze 14. kolo 66
BK Kladno
TJ Sokol Pražský
4. 3. 2017
10:30
Nafukovací hala Kuncova Daniel Vimmr
Kamila Knopová
20
69
3
20
12
25
14
47
Review
Základní fáze 14. kolo 67
Sokol Kbely
USK Praha
22. 1. 2017
12:20
ZŠ Mochovská Hana Šmídková
Jan Liška
65
49
13
13
22
29
41
45
Review
Základní fáze 14. kolo 69
NBK 2009
Sokol Vyšehrad
21. 1. 2017
13:45
TJ Sokol Žižkov I. Jan Liška
Radek Lahoda
54
22
9
7
19
11
40
13
Review
Základní fáze 15. kolo 73
Sokol Vyšehrad
TJ Sokol Dubeč
5. 3. 2017
09:00
ZŠ Mládí Hana Šmídková
Michal Vlasta
19
77
2
34
9
38
11
58
Review
Základní fáze 15. kolo 75
USK Praha
TJ Sokol Pražský
21. 1. 2017
09:50
ZŠ Mochovská Radomír Kohout
Michal Bakajsa
61
43
12
7
29
23
47
27
Review
Základní fáze 15. kolo 72
Žižkov Falcons
NBK 2009
22. 1. 2017
13:45
TJ Sokol Žižkov I. Radek Lahoda
Adam Provazník
38
87
6
19
19
39
33
68
Review
Základní fáze 15. kolo 71
Basketbalová škola Praha
BK Kladno
21. 1. 2017
15:15
TJ Sokol Žižkov I. Adam Provazník
Jan Liška
76
25
16
0
39
6
56
17
Review
Základní fáze 15. kolo 74
BA Sparta
Sokol Kbely
21. 1. 2017
16:10
ZŠ Mochovská Jan Renc
Johana Melzerová
58
22
14
6
28
12
40
15
Review
Základní fáze 16. kolo 76
BK Kladno
USK Praha
5. 3. 2017
09:00
Nafukovací hala Kuncova Radek Lahoda
Michal Bakajsa
28
78
9
8
17
35
26
55
Review
Základní fáze 16. kolo 78
Sokol Kbely
Sokol Vyšehrad
5. 3. 2017
10:30
ZŠ Mládí Hana Šmídková
Michal Vlasta
85
7
25
0
46
2
71
4
Review
Základní fáze 16. kolo 80
NBK 2009
Basketbalová škola Praha
21. 1. 2017
10:45
TJ Sokol Žižkov I. Radek Lahoda
Kristina Štelbacká
37
77
8
23
17
46
25
62
Review
Základní fáze 16. kolo 79
TJ Sokol Dubeč
Žižkov Falcons
5. 3. 2017
12:00
ZŠ Mládí Hana Šmídková
Michal Vlasta
79
22
24
6
38
10
67
16
Review
Základní fáze 16. kolo 77
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
21. 1. 2017
13:00
ZŠ Mochovská Jan Renc
Johana Melzerová
26
59
4
17
7
33
21
39
Review
Základní fáze 17. kolo 81
NBK 2009
BK Kladno
22. 1. 2017
10:45
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Tax
Vojtěch Sýkora
65
49
8
15
35
20
48
41
Review
Základní fáze 17. kolo 83
Žižkov Falcons
Sokol Kbely
4. 3. 2017
12:30
ZŠ Mládí Radek Lahoda
Michal Bakajsa
40
66
11
21
20
32
26
59
Review
Základní fáze 17. kolo 84
Sokol Vyšehrad
TJ Sokol Pražský
9. 4. 2017
13:00
ZŠ Horáčkova Daniel Kraus
Michal Vlasta
14
50
5
9
11
19
13
34
Review
Základní fáze 17. kolo 82
Basketbalová škola Praha
TJ Sokol Dubeč
4. 3. 2017
15:30
ZŠ Mládí Radek Lahoda
Michal Bakajsa
99
20
24
1
40
8
84
10
Review
Základní fáze 17. kolo 85
BA Sparta
USK Praha
22. 1. 2017
15:30
ZŠ Mochovská Radomír Kohout
Michal Bakajsa
58
39
14
13
27
18
43
23
Review
Základní fáze 18. kolo 87
USK Praha
Sokol Vyšehrad
8. 4. 2017
08:00
ZŠ Horáčkova Radomír Kohout
Kamila Knopová
80
16
18
2
40
6
60
10
Review
Základní fáze 18. kolo 90
TJ Sokol Dubeč
NBK 2009
8. 4. 2017
10:10
Hala 5. ZŠ Kladno
47
38
16
6
32
22
40
30
Review
Základní fáze 18. kolo 86
BK Kladno
BA Sparta
5. 3. 2017
10:40
Nafukovací hala Kuncova Radek Lahoda
Michal Bakajsa
24
122
9
26
9
59
20
87
Review
Základní fáze 18. kolo 89
Sokol Kbely
Basketbalová škola Praha
4. 3. 2017
14:00
ZŠ Mládí Radek Lahoda
Michal Bakajsa
30
81
8
28
14
46
24
70
Review
Základní fáze 18. kolo 88
TJ Sokol Pražský
Žižkov Falcons
8. 4. 2017
14:40
ZŠ Horáčkova Michal Bakajsa
Markéta Salavcová
82
21
24
6
46
8
58
17
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Vladimír Vrba Sokol Kbely 15 33 1.0 6.9 2.8 1.2/2.0 0.0* 0.8
Mikuláš Zahořík BŠ Praha B 15 13 1.0 15.3 7.5 0.4/1.3 0.0* 0.5
Jan Sýtař USK Praha 14 18 1.0 11.0 5.3 0.4/1.1 0.0* 1.6
Jakub Tomas Sokol Pražský 18 1.0 10.7 3.9 2.9/3.8 76.5 2.2
Martin Žák BK Kladno 14 18 1.0 8.3 3.5 1.3/3.3 39.0 1.6
Matyáš Mamula NBK 2007 15 13 1.0 8.8 4.1 0.6/1.3 0.0* 0.9
Lukáš Svoboda TJ Sokol Dubeč 15 15 1.0 5.3 2.3 0.7/2.6 25.6 0.8
David Bláha BA Sparta 15 24 1.0 1.8 0.9 0.1/1.3 0.0* 0.6
Kryštof Svor TJ Sokol Pražský 15 14 1.0 2.4 1.1 0.1/0.1 0.0* 0.1
Vojtěch Janeček Žižkov Falcons 15 30 1.0 0.9 0.4 0.1/0.3 0.0* 0.4
Josef Alexandr Vondrka BA Sparta 15 7 1.0 3.7 1.7 0.3/0.6 0.0* 0.6
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 14 5 1.0 3.2 1.2 0.8/2.8 28.6 0.8
Jakub Palas Sokol Vyšehrad 14 19 1.0 0.6 0.3 0.1/0.5 0.0* 0.9
Prokop Přibyl BK Kunratice DDM P10 14 2 1.0 1.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 0.0
Jakub Špína BŠ-Tygři Praha 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Melichar Baštář BA Sparta 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Melzer Jižní Supi 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Prokop Sušický BŠPhaU12B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Střelba DBaK 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Wasserbauer Sokol Kbely 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
TJ Sokol Dubeč 18 20.8 4.7 /14.6 32.1 12.8
BK Kladno 18 16.8 3.8 /10.9 34.9 10.3
Sokol Kbely 18 23.1 6.7 /15.4 43.5 10.6
NBK 2009 18 24.3 4.4 /14.5 30.5 13.6
Sokol Pražský 18 23.4 4.6 /14.0 32.8 10.7
BŠ-Tygři Praha 18 36.6 6.0 /14.6 41.1 9.7
USK Praha 18 27.4 3.2 /11.2 28.7 13.7
Žižkov Falcons 18 7.7 1.9 /6.2 31.3 8.7
BA Sparta 18 34.1 5.2 /18.3 28.5 13.2
Sokol Vyšehrad 18 8.2 1.7 /5.7 30.1 12.7
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vošahlík Marek 1 0 1 0 - - -
Vlasta Michal 5 0 5 0 - - -
Vimmr Daniel 2 2 0 0 - - -
Treml Radek 2 2 0 0 - - -
Tax Tomáš 3 3 0 0 - - -
Štelbacká Kristina 11 0 11 0 - - -
Šmídková Hana 5 5 0 0 - - -
Sýkora Vojtěch 11 0 11 0 - - -
Svejkovský Ondřej 8 7 1 0 - - -
Salavcová Markéta 6 0 6 0 - - -
Renc Jan 11 11 0 0 - - -
Provazník Adam 3 1 2 0 - - -
Melzerová Johana 3 0 3 0 - - -
Matys Pavel 8 7 1 0 - - -
Liška Jan 14 3 11 0 - - -
Lahoda Radek 17 16 1 0 - - -
Kysilka Miroslav 4 4 0 0 - - -
Kucharič Milan 3 3 0 0 - - -
Kraus Daniel 11 2 9 0 - - -
Kohout Radomír 11 7 4 0 - - -
Knopová Kamila 8 0 8 0 - - -
Kiszka Michal 8 8 0 0 - - -
Bakajsa Michal 17 5 12 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře