Liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 4
Slavoj BK Litoměřice
BK Děčín
12. 12. 2015
09:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Richard Menšík
51
80
13
20
20
33
36
57
Review
skupina A 1. kolo 2
BK Brandýs nad Labem
BK Kondoři Liberec
12. 12. 2015
13:00
ZŠ Na Výsluní Jan Hejnic
Michal Šupej
60
80
21
18
38
41
51
56
Review
skupina A 1. kolo 5
BA Nymburk B
GBA B
12. 12. 2015
17:30
ZŠ Komenského Petr Znamínko
Michal Scholze
66
57
16
21
33
30
44
41
Review
skupina A 1. kolo 6
Sokol Vyšehrad
Sokol Žižkov
12. 12. 2015
17:30
Sokolovna Vyšehrad Jan Lejčko
Petr Šmůla
79
72
19
20
37
36
62
49
Review
skupina A 1. kolo 1
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Levharti Chomutov
3. 12. 2015
19:00
KV aréna Václav Ježek
Jan Hendrych
61
95
14
25
29
49
48
73
Review
skupina A 1. kolo 3
BK Medvědi Tábor
BK Lions Jindřichův Hradec
12. 12. 2015
19:30
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Perlík
Dominik Kočovský
87
74
21
20
42
44
67
60
Review
skupina A 2. kolo 12
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Děčín
3. 10. 2015
14:30
Městská SH J.Hradec II-malá Jakub Kec
Marek Šmůla
82
72
21
14
36
33
55
58
Review
skupina A 2. kolo 9
BK Brandýs nad Labem
BA Nymburk B
3. 10. 2015
16:00
ZŠ Na Výsluní Jaroslav Poživil
Jan Hejnic
67
83
15
21
32
38
52
59
Review
skupina A 2. kolo 10
BK Kondoři Liberec
GBA B
3. 10. 2015
16:00
Sportovní hala Kort Dominik Barták
Martin Svoboda
79
42
21
4
40
19
62
37
Review
skupina A 2. kolo 7
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Sokol Vyšehrad
3. 10. 2015
17:00
Hala míčových sportů KV Arena Pavel Bohata
Pavel Šmíd
54
55
10
14
30
23
44
36
Review
skupina A 2. kolo 11
BK Medvědi Tábor
Slavoj BK Litoměřice
3. 10. 2015
17:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Petr Havlíček
Pavel Csöllei
62
85
17
22
38
39
52
58
Review
skupina A 2. kolo 8
Levharti Chomutov
Sokol Žižkov
3. 10. 2015
18:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
78
46
21
10
45
15
65
27
Review
skupina A 3. kolo 18
BK Lions Jindřichův Hradec
Slavoj BK Litoměřice
4. 10. 2015
08:15
Městská SH J.Hradec II-malá Jakub Kec
Marek Šmůla
73
66
10
18
32
36
50
50
Review
skupina A 3. kolo 13
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Sokol Žižkov
4. 10. 2015
10:00
Hala míčových sportů KV Arena Pavel Bohata
Pavel Šmíd
73
66
17
20
37
38
50
50
Review
skupina A 3. kolo 14
Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
4. 10. 2015
10:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
60
56
11
11
20
32
40
37
Review
skupina A 3. kolo 17
BK Medvědi Tábor
BK Děčín
4. 10. 2015
10:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Petr Havlíček
Pavel Csöllei
52
65
9
25
24
38
43
49
Review
skupina A 3. kolo 15
BK Brandýs nad Labem
GBA B
4. 10. 2015
10:30
ZŠ Na Výsluní Jaroslav Poživil
Jan Hejnic
52
83
17
19
30
40
43
66
Review
skupina A 3. kolo 16
BK Kondoři Liberec
BA Nymburk B
4. 10. 2015
12:30
Sportovní hala Kort Dominik Barták
Martin Svoboda
127
42
40
13
66
26
96
38
Review
skupina A 4. kolo 21
BA Nymburk B
BK Medvědi Tábor
17. 10. 2015
12:00
ZŠ Komenského Petr Znamínko
Pavel Kuřitka
85
79
19
12
45
38
70
56
Review
skupina A 4. kolo 22
GBA B
BK Lions Jindřichův Hradec
17. 10. 2015
16:00
Hala Kuncova Martin Kučírek
Jan Jelínek
56
67
10
11
22
26
43
47
Review
skupina A 4. kolo 19
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
17. 10. 2015
16:30
Sokolovna Vyšehrad Michal Šafařík
Michal Scholze
64
41
22
9
37
22
54
31
Review
skupina A 4. kolo 20
Sokol Žižkov
BK Děčín
17. 10. 2015
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Miloslav Jon
Ivo Melichárek
82
64
17
16
44
29
63
44
Review
skupina A 4. kolo 23
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Brandýs nad Labem
17. 10. 2015
17:00
KV aréna Tomáš Rosenberger
Ingrid Ašenbrenerová
56
57
8
18
24
29
46
46
Review
skupina A 4. kolo 24
Levharti Chomutov
BK Kondoři Liberec
17. 10. 2015
18:00
Městská sportovní hala Petr Eisner
Václav Ježek
73
48
21
14
40
27
63
35
Review
skupina A 5. kolo 25
Sokol Vyšehrad
BK Děčín
18. 10. 2015
10:00
Sokolovna Vyšehrad Michal Šafařík
Michal Scholze
79
41
17
6
33
10
61
28
Review
skupina A 5. kolo 29
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Kondoři Liberec
18. 10. 2015
10:00
KV aréna Tomáš Rosenberger
Ingrid Ašenbrenerová
43
77
10
21
24
41
35
60
Review
skupina A 5. kolo 30
Levharti Chomutov
BK Brandýs nad Labem
18. 10. 2015
10:00
Městská sportovní hala Petr Eisner
Václav Ježek
70
50
21
11
35
27
51
44
Review
skupina A 5. kolo 26
Sokol Žižkov
Slavoj BK Litoměřice
18. 10. 2015
12:00
TJ Sokol Žižkov I. Jan Hošek
Ivo Melichárek
68
96
17
33
28
57
46
73
Review
skupina A 5. kolo 27
BA Nymburk B
BK Lions Jindřichův Hradec
18. 10. 2015
12:30
ZŠ Komenského Petr Znamínko
Dominik Barták
84
78
15
17
44
37
58
59
Review
skupina A 5. kolo 28
GBA B
BK Medvědi Tábor
18. 10. 2015
13:00
Hala Kuncova Martin Kučírek
Jan Jelínek
49
50
15
11
24
21
35
32
Review
skupina A 6. kolo 34
BK Lions Jindřichův Hradec
Levharti Chomutov
31. 10. 2015
12:30
Městská SH J.Hradec II-malá Luboš Jírovec
Vratislav Novák
70
77
13
20
33
39
58
59
Review
skupina A 6. kolo 36
BK Děčín
GBA B
31. 10. 2015
13:30
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Pavel Šmíd
92
58
27
12
54
27
72
44
Review
skupina A 6. kolo 32
BK Kondoři Liberec
Sokol Žižkov
31. 10. 2015
15:30
Sportovní hala Kort Martin Svoboda
Martin Mühlbach
74
58
18
13
35
35
63
50
Review
skupina A 6. kolo 31
BK Brandýs nad Labem
Sokol Vyšehrad
31. 10. 2015
16:00
ZŠ Na Výsluní Roman Kejklíček
Martin Lébl
73
96
20
24
39
45
53
72
Review
skupina A 6. kolo 35
Slavoj BK Litoměřice
BA Nymburk B
31. 10. 2015
16:00
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
83
84
21
23
43
41
57
64
Review
skupina A 6. kolo 33
BK Medvědi Tábor
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
31. 10. 2015
17:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Pavel Csöllei
Petr Havlíček
60
57
15
3
31
23
43
40
Review
skupina A 7. kolo 40
BK Lions Jindřichův Hradec
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
1. 11. 2015
09:00
Městská SH J.Hradec II-malá Luboš Jírovec
Vratislav Novák
69
62
15
15
35
33
62
45
Review
skupina A 7. kolo 39
BK Medvědi Tábor
Levharti Chomutov
1. 11. 2015
10:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Pavel Csöllei
Petr Havlíček
58
68
9
11
30
29
47
52
Review
skupina A 7. kolo 38
BK Kondoři Liberec
Sokol Vyšehrad
1. 11. 2015
10:30
Sportovní hala Kort Martin Svoboda
Martin Mühlbach
80
65
22
19
46
29
58
47
Review
skupina A 7. kolo 42
BK Děčín
BA Nymburk B
1. 11. 2015
11:15
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Pavel Šmíd
76
85
22
22
39
37
53
59
Review
skupina A 7. kolo 37
BK Brandýs nad Labem
Sokol Žižkov
1. 11. 2015
11:30
ZŠ Na Výsluní Roman Kejklíček
Martin Lébl
71
77
24
14
39
36
58
51
Review
skupina A 7. kolo 41
Slavoj BK Litoměřice
GBA B
1. 11. 2015
13:00
Hala 6. ZŠ Petr Lukeš
Pavel Kuřitka
71
52
22
7
35
27
57
43
Review
skupina A 8. kolo 45
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Slavoj BK Litoměřice
14. 11. 2015
13:00
KV aréna Tomáš Rosenberger
Václav Ježek
85
75
20
16
43
37
61
56
Review
skupina A 8. kolo 47
BK Brandýs nad Labem
BK Medvědi Tábor
14. 11. 2015
15:00
ZŠ Na Výsluní Martin Buršík
Jan Lejčko
81
63
25
16
40
35
56
51
Review
skupina A 8. kolo 48
BK Kondoři Liberec
BK Lions Jindřichův Hradec
14. 11. 2015
15:30
Sportovní hala Kort Tomáš Mašek
Jiří Šlaj
86
41
16
12
40
18
67
32
Review
skupina A 8. kolo 44
Sokol Žižkov
GBA B
14. 11. 2015
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vošahlík
Jindřich Zámostný
88
70
25
9
52
31
71
54
Review
skupina A 8. kolo 43
Sokol Vyšehrad
BA Nymburk B
14. 11. 2015
18:00
Sokolovna Vyšehrad Ivo Melichárek
Roman Kejklíček
95
72
18
19
37
36
66
52
Review
skupina A 8. kolo 46
Levharti Chomutov
BK Děčín
14. 11. 2015
18:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Pavel Šmíd
63
46
12
15
29
25
51
33
Review
skupina A 9. kolo 53
BK Brandýs nad Labem
BK Lions Jindřichův Hradec
15. 11. 2015
08:30
ZŠ Na Výsluní Martin Buršík
Jan Lejčko
66
58
17
12
27
28
53
39
Review
skupina A 9. kolo 50
Sokol Žižkov
BA Nymburk B
15. 11. 2015
09:00
TJ Sokol Žižkov I. Ilona Kučerová
Jindřich Zámostný
93
100
23
22
39
46
64
70
Review
skupina A 9. kolo 51
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Děčín
15. 11. 2015
10:30
KV aréna Tomáš Rosenberger
Václav Ježek
74
52
20
10
37
25
57
36
Review
skupina A 9. kolo 54
BK Kondoři Liberec
BK Medvědi Tábor
15. 11. 2015
10:30
Sportovní hala Kort Tomáš Mašek
Jiří Šlaj
81
70
15
26
29
37
56
53
Review
skupina A 9. kolo 49
Sokol Vyšehrad
GBA B
15. 11. 2015
13:00
Sokolovna Vyšehrad Ivo Melichárek
Roman Kejklíček
74
60
18
6
32
26
56
37
Review
skupina A 9. kolo 52
Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
14. 12. 2015
18:30
Městská sportovní hala Ladislav Neuman
Jiří Šlaj
96
43
31
2
44
13
73
25
Review
skupina A 10. kolo 56
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Žižkov
28. 11. 2015
15:00
Městská SH J.Hradec II-malá Petr Havlíček
Vratislav Novák
64
87
16
20
33
39
45
66
Review
skupina A 10. kolo 60
GBA B
Levharti Chomutov
28. 11. 2015
15:00
Hala Kuncova Marek Vondráček
Marek Vošahlík
52
78
14
19
30
46
37
65
Review
skupina A 10. kolo 59
BA Nymburk B
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
28. 11. 2015
15:30
ZŠ Komenského Michal Perlík
Vít Kučera
86
91
12
22
39
35
59
58
77
77
Review
skupina A 10. kolo 55
BK Medvědi Tábor
Sokol Vyšehrad
28. 11. 2015
17:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Pavel Csöllei
Roman Kejklíček
47
76
10
23
22
47
34
66
Review
skupina A 10. kolo 57
Slavoj BK Litoměřice
BK Brandýs nad Labem
28. 11. 2015
17:00
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Pavel Šmíd
82
65
19
16
40
30
64
47
Review
skupina A 10. kolo 58
BK Děčín
BK Kondoři Liberec
15. 12. 2015
19:30
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Jiří Šlaj
61
54
13
15
32
27
46
38
Review
skupina A 11. kolo 62
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Vyšehrad
29. 11. 2015
09:00
Městská SH J.Hradec II-malá Petr Havlíček
Vratislav Novák
55
70
18
27
30
35
39
51
Review
skupina A 11. kolo 65
BA Nymburk B
Levharti Chomutov
29. 11. 2015
09:00
ZŠ Komenského Michal Perlík
Vít Kučera
61
86
6
25
18
44
37
62
Review
skupina A 11. kolo 61
BK Medvědi Tábor
Sokol Žižkov
29. 11. 2015
10:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Pavel Csöllei
Roman Kejklíček
70
64
16
21
33
32
48
47
Review
skupina A 11. kolo 66
GBA B
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
29. 11. 2015
13:00
Hala Kuncova Daniel Holeš
Marek Pörner
67
57
25
13
37
29
51
42
Review
skupina A 11. kolo 64
BK Děčín
BK Brandýs nad Labem
29. 11. 2015
15:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Poživil
Jiří Šlaj
85
54
19
14
43
34
67
42
Review
skupina A 11. kolo 63
Slavoj BK Litoměřice
BK Kondoři Liberec
12. 1. 2016
18:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Dalibor Kouba
71
66
23
10
43
36
59
50
Review
skupina A 12. kolo 69
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Medvědi Tábor
13. 12. 2015
09:00
Městská SH J.Hradec II-malá Matej Kovačovič
Jan Lejčko
88
53
23
15
44
28
66
41
Review
skupina A 12. kolo 70
BK Děčín
Slavoj BK Litoměřice
13. 12. 2015
09:00
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Pavel Šmíd
51
70
19
21
25
39
40
56
Review
skupina A 12. kolo 72
Sokol Žižkov
Sokol Vyšehrad
13. 12. 2015
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Michal Perlík
Marek Šmůla
80
83
24
21
35
43
57
56
Review
skupina A 12. kolo 71
GBA B
BA Nymburk B
13. 12. 2015
13:00
Hala Kuncova Jan Černý
Jan Hejnic
63
58
19
10
31
28
47
45
Review
skupina A 12. kolo 68
BK Kondoři Liberec
BK Brandýs nad Labem
13. 12. 2015
13:30
Sportovní hala Kort Ladislav Neuman
Richard Menšík
94
44
25
14
49
22
69
38
Review
skupina A 12. kolo 67
Levharti Chomutov
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
2. 12. 2015
18:00
Městská sportovní hala Petr Eisner
Jindřich Nesper
78
50
22
15
42
23
56
39
Review
skupina A 13. kolo 76
BA Nymburk B
BK Kondoři Liberec
9. 1. 2016
14:00
ZŠ Komenského Petr Znamínko
Ludvík Dvořák
60
48
19
23
27
27
43
33
Review
skupina A 13. kolo 77
BK Děčín
BK Medvědi Tábor
9. 1. 2016
14:00
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Jiří Šlaj
76
79
17
15
28
36
46
59
Review
skupina A 13. kolo 78
Slavoj BK Litoměřice
BK Lions Jindřichův Hradec
9. 1. 2016
16:00
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Pavel Šmíd
71
56
25
14
41
32
58
42
Review
skupina A 13. kolo 74
Sokol Vyšehrad
Levharti Chomutov
9. 1. 2016
17:00
Sokolovna Vyšehrad Daniel Holeš
Marek Pörner
64
77
20
26
39
40
50
58
Review
skupina A 13. kolo 73
Sokol Žižkov
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
9. 1. 2016
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vošahlík
Jan Hejnic
105
71
27
17
55
34
78
51
Review
skupina A 13. kolo 75
GBA B
BK Brandýs nad Labem
17. 2. 2016
18:30
Hala Kuncova Petr Znamínko
Jindřich Zámostný
81
59
23
13
47
25
62
46
Review
skupina A 14. kolo 84
BK Děčín
BK Lions Jindřichův Hradec
10. 1. 2016
09:00
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Jiří Šlaj
94
42
28
6
49
17
67
30
Review
skupina A 14. kolo 79
Sokol Vyšehrad
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
10. 1. 2016
10:00
Sokolovna Vyšehrad Daniel Holeš
Marek Pörner
80
51
19
5
37
19
62
32
Review
skupina A 14. kolo 80
Sokol Žižkov
Levharti Chomutov
10. 1. 2016
12:15
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vošahlík
Jan Hejnic
51
68
11
20
22
33
35
57
Review
skupina A 14. kolo 83
Slavoj BK Litoměřice
BK Medvědi Tábor
10. 1. 2016
13:00
Hala 6. ZŠ Petr Baudyš
Ludvík Dvořák
67
60
16
16
35
32
47
54
Review
skupina A 14. kolo 82
GBA B
BK Kondoři Liberec
10. 1. 2016
13:15
Hala Kuncova Radek Cibulka
Jan Pačovský
68
73
8
16
31
33
46
55
Review
skupina A 14. kolo 81
BA Nymburk B
BK Brandýs nad Labem
4. 2. 2016
18:30
ZŠ Komenského Petr Znamínko
Dominik Výborný
95
70
22
15
51
28
70
48
Review
skupina A 15. kolo 88
BK Medvědi Tábor
GBA B
23. 1. 2016
13:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Pavel Csöllei
Vratislav Novák
85
51
27
10
45
21
68
39
Review
skupina A 15. kolo 86
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Žižkov
23. 1. 2016
15:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Rosenberger
Petr Eisner
94
70
23
22
47
43
75
57
Review
skupina A 15. kolo 87
BK Lions Jindřichův Hradec
BA Nymburk B
23. 1. 2016
15:00
Městská SH J.Hradec II-malá Petr Havlíček
Petr Havlíček
69
90
9
24
29
49
49
73
Review
skupina A 15. kolo 85
BK Děčín
Sokol Vyšehrad
23. 1. 2016
15:30
ARMEX Sportcentrum Pavel Bohata
Jan Hendrych
53
64
11
23
23
37
43
52
Review
skupina A 15. kolo 89
BK Kondoři Liberec
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
23. 1. 2016
17:00
Sportovní hala Kort Richard Menšík
Dalibor Kouba
80
60
21
12
40
22
60
48
Review
skupina A 15. kolo 90
BK Brandýs nad Labem
Levharti Chomutov
8. 2. 2016
18:30
ZŠ Na Výsluní Tomáš Linhart
Petr Blahout
39
76
15
21
20
39
27
58
Review
skupina A 16. kolo 93
BK Medvědi Tábor
BA Nymburk B
24. 1. 2016
09:30
Hala 7. ZŠ Helsinská Pavel Csöllei
Vratislav Novák
80
69
18
23
36
36
57
55
Review
skupina A 16. kolo 94
BK Lions Jindřichův Hradec
GBA B
24. 1. 2016
09:30
Městská SH J.Hradec II-malá Petr Havlíček
Petr Havlíček
69
59
21
17
35
32
56
51
Review
skupina A 16. kolo 91
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
24. 1. 2016
12:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Rosenberger
Petr Eisner
45
62
15
8
28
29
34
42
Review
skupina A 16. kolo 92
BK Děčín
Sokol Žižkov
24. 1. 2016
13:00
ARMEX Sportcentrum Pavel Bohata
Jan Hendrych
82
74
25
18
37
29
60
44
Review
skupina A 16. kolo 95
BK Brandýs nad Labem
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
24. 1. 2016
13:00
ZŠ Na Výsluní Marek Vondráček
Michal Šupej
82
57
20
23
38
38
58
50
Review
skupina A 16. kolo 96
BK Kondoři Liberec
Levharti Chomutov
29. 2. 2016
18:00
Sportovní hala Kort Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
62
81
18
20
35
40
47
63
Review
skupina A 17. kolo 101
GBA B
Slavoj BK Litoměřice
6. 2. 2016
12:30
Hala Kuncova David Heinrich
Marek Vošahlík
70
62
20
15
34
35
59
53
Review
skupina A 17. kolo 98
Sokol Vyšehrad
BK Kondoři Liberec
6. 2. 2016
14:00
Sokolovna Vyšehrad Jakub Petrák
Michaela Scholzová
53
45
20
9
35
19
44
30
Review
skupina A 17. kolo 102
BA Nymburk B
BK Děčín
6. 2. 2016
15:00
ZŠ Komenského Lukáš Ulrych
Vít Kučera
65
74
16
15
35
41
57
61
Review
skupina A 17. kolo 97
Sokol Žižkov
BK Brandýs nad Labem
6. 2. 2016
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Petrák
Michaela Scholzová
89
64
30
14
53
36
71
42
Review
skupina A 17. kolo 99
Levharti Chomutov
BK Medvědi Tábor
6. 2. 2016
18:00
Městská sportovní hala Tomáš Rosenberger
Petr Eisner
65
48
12
13
29
28
43
31
Review
skupina A 17. kolo 100
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Lions Jindřichův Hradec
6. 2. 2016
19:30
KV aréna Ingrid Ašenbrenerová
Václav Ježek
77
51
27
14
45
26
63
31
Review
skupina A 18. kolo 107
BA Nymburk B
Slavoj BK Litoměřice
7. 2. 2016
09:00
ZŠ Komenského Jan Hošek
Vít Kučera
78
73
17
13
40
30
59
49
Review
skupina A 18. kolo 104
Sokol Žižkov
BK Kondoři Liberec
7. 2. 2016
10:00
TJ Sokol Žižkov I. David Heinrich
Marek Vošahlík
68
64
16
18
42
36
56
51
Review
skupina A 18. kolo 105
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Medvědi Tábor
7. 2. 2016
10:00
KV aréna Ingrid Ašenbrenerová
Václav Ježek
72
71
7
17
32
35
56
55
Review
skupina A 18. kolo 106
Levharti Chomutov
BK Lions Jindřichův Hradec
7. 2. 2016
10:00
Městská sportovní hala Tomáš Rosenberger
Petr Eisner
81
43
27
4
46
19
65
33
Review
skupina A 18. kolo 103
Sokol Vyšehrad
BK Brandýs nad Labem
7. 2. 2016
12:00
Sokolovna Vyšehrad Martin Kučírek
Štěpán Pokorný
79
51
13
15
36
30
57
44
Review
skupina A 18. kolo 108
GBA B
BK Děčín
7. 2. 2016
13:00
Hala Kuncova David Heinrich
Marek Vošahlík
69
61
15
9
34
21
50
47
Review
skupina A 19. kolo 112
Slavoj BK Litoměřice
Levharti Chomutov
20. 2. 2016
10:00
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Pavel Šmíd
86
82
23
18
48
38
68
63
Review
skupina A 19. kolo 111
BK Děčín
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
20. 2. 2016
14:30
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Richard Menšík
123
44
30
18
54
30
83
33
Review
skupina A 19. kolo 110
BA Nymburk B
Sokol Žižkov
20. 2. 2016
15:00
ZŠ Komenského Petr Baudyš
Petr Lukeš
81
58
17
15
47
24
62
37
Review
skupina A 19. kolo 113
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Brandýs nad Labem
20. 2. 2016
16:00
Městská SH J.Hradec II-malá Michal Perlík
Jan Musil
75
46
19
11
33
24
60
30
Review
skupina A 19. kolo 114
BK Medvědi Tábor
BK Kondoři Liberec
20. 2. 2016
18:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Lucie Peterková
Marek Šmůla
82
76
19
20
33
37
57
63
Review
skupina A 19. kolo 109
GBA B
Sokol Vyšehrad
20. 2. 2016
19:00
Hala Kuncova Matěj Záruba
Markéta Rozmanová
70
73
19
17
37
38
47
57
Review
skupina A 20. kolo 119
BK Medvědi Tábor
BK Brandýs nad Labem
21. 2. 2016
09:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Jan Jeřáb
Marek Šmůla
83
60
15
17
32
28
59
43
Review
skupina A 20. kolo 120
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Kondoři Liberec
21. 2. 2016
09:30
Městská SH J.Hradec II-malá Michal Perlík
Jan Musil
66
59
23
11
43
26
51
40
Review
skupina A 20. kolo 117
Slavoj BK Litoměřice
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
21. 2. 2016
10:00
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Pavel Šmíd
91
40
30
10
43
20
63
32
Review
skupina A 20. kolo 118
BK Děčín
Levharti Chomutov
21. 2. 2016
11:15
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Richard Menšík
59
82
18
27
28
48
46
60
Review
skupina A 20. kolo 115
BA Nymburk B
Sokol Vyšehrad
21. 2. 2016
13:30
ZŠ Komenského Petr Baudyš
Petr Lukeš
70
61
24
8
42
35
56
48
Review
skupina A 20. kolo 116
GBA B
Sokol Žižkov
21. 2. 2016
17:00
Hala Kuncova Matěj Záruba
Markéta Rozmanová
67
57
11
8
26
22
43
35
Review
skupina A 21. kolo 126
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
GBA B
5. 3. 2016
13:30
KV aréna Tomáš Rosenberger
Jindřich Nesper
65
82
18
22
34
42
43
67
Review
skupina A 21. kolo 125
Levharti Chomutov
BA Nymburk B
5. 3. 2016
14:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
112
47
32
5
59
19
82
33
Review
skupina A 21. kolo 123
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice
5. 3. 2016
15:00
Sportovní hala Kort Petr Eisner
Pavel Šmíd
94
65
25
14
54
30
73
46
Review
skupina A 21. kolo 124
BK Brandýs nad Labem
BK Děčín
5. 3. 2016
15:00
ZŠ Na Výsluní Jan Musil
Petr Šmůla
59
77
16
16
30
36
43
58
Review
skupina A 21. kolo 122
Sokol Vyšehrad
BK Lions Jindřichův Hradec
24. 2. 2016
18:00
Sokolovna Vyšehrad Daniel Holeš
Marek Pörner
61
75
15
23
34
39
45
67
Review
skupina A 21. kolo 121
Sokol Žižkov
BK Medvědi Tábor
5. 3. 2016
19:00
TJ Sokol Žižkov I. Ivo Melichárek
Jan Hejnic
94
86
27
18
44
42
63
59
82
82
Review
skupina A 22. kolo 129
BK Brandýs nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
6. 3. 2016
08:00
ZŠ Na Výsluní Jan Musil
Petr Šmůla
78
75
18
25
35
45
52
61
Review
skupina A 22. kolo 132
Levharti Chomutov
GBA B
6. 3. 2016
10:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
97
40
25
6
49
19
70
28
Review
skupina A 22. kolo 131
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BA Nymburk B
6. 3. 2016
10:00
KV aréna Václav Ježek
Jindřich Nesper
81
66
23
13
45
33
58
50
Review
skupina A 22. kolo 130
BK Kondoři Liberec
BK Děčín
6. 3. 2016
10:30
Sportovní hala Kort Petr Eisner
Pavel Bohata
75
72
15
18
22
38
52
62
Review
skupina A 22. kolo 127
Sokol Vyšehrad
BK Medvědi Tábor
6. 3. 2016
12:30
Sokolovna Vyšehrad Ivo Melichárek
Jan Hejnic
82
65
22
12
38
26
55
45
Review
skupina A 22. kolo 128
Sokol Žižkov
BK Lions Jindřichův Hradec
25. 2. 2016
18:30
TJ Sokol Žižkov I. Miloslav Jon
Marek Pörner
79
97
21
26
41
47
57
69
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
8 Zdeněk Jakubu BC Nový Jičín 25 25 1.0 25.7 7.2 1.9 5.7/7.5 76.1 1.6
Jan Hlobil Slavia Kroměříž 25 27 1.0 19.5 7.2 0.7 3.1/4.9 63.4 2.7
Jakub Hubáček Sokol Žižkov 26 28 1.0 17.8 4.5 1.8 3.5/5.0 70.2 1.9
Rudolf Neudert Thermia K. Vary (MS) 24 24 1.0 19.9 5.8 1.4 4.0/5.8 70.3 3.3
Jakub Lepka Sokol Karviná 25 27 1.0 17.5 7.1 0.3 2.3/4.4 51.7 2.4
Jan Karlovský Levharti Chomutov 23 25 1.0 18.1 6.6 0.8 2.5/4.0 61.4 2.8
Lukáš Bartel Kondoři Liberec 24 26 1.0 16.3 5.4 0.9 2.9/5.0 58.0 2.7
Michal Kačaba BK Medvědi Tábor 25 25 1.0 17.0 5.6 1.2 2.2/3.3 65.1 2.5
Jan Sedmík BC Vysočina 26 24 1.0 17.1 2.6 3.1 2.5/4.0 64.2 1.9
Vojtěch Žáček BK Medvědi Tábor 25 22 1.0 18.3 2.5 4.0 1.2/1.8 0.0* 2.5
4 Jan Kelar BC Nový Jičín 25 24 1.0 16.7 4.3 2.1 1.9/3.1 62.2 2.3
Dominik Kynzl Slavoj Litoměřice 25 20 1.0 19.8 5.0 2.3 3.0/5.0 60.6 2.2
Filip Končický VYS 26 24 1.0 15.9 4.8 1.1 3.0/4.0 74.0 2.1
Petr Knetl BC Vysočina 26 19 1.0 18.7 7.9 0.2 2.5/4.4 56.6 2.6
Filip Chludil Jiskra Kyjov 25 14 1.0 25.2 6.6 2.5 4.6/6.3 72.7 2.6
7 Vojtěch Zajíček Kanonýři Josefov 24 23 1.0 15.2 3.7 1.8 2.4/4.5 53.4 1.3
Jan Maděra Slavoj Litoměřice 23 24 1.0 14.5 5.2 0.3 3.3/4.7 69.0 2.4
24 David Bálek BC Kolín 24 25 1.0 13.7 4.2 0.8 3.0/5.4 55.1 0.0
Martin Klouda Levharti Chomutov 23 27 1.0 12.6 4.2 0.8 1.8/2.8 64.0 2.9
Petr Segeďa Sokol Karviná 26 27 1.0 12.3 4.1 0.9 1.4/3.1 44.7 3.3
10 Jan Šindler Slavia Kroměříž 25 23 1.0 14.3 3.9 1.6 1.7/2.7 61.9 2.4
Jan Strašák SAM BŠM Brno 25 27 1.0 12.1 4.7 0.4 1.6/2.7 58.9 2.3
Petr Ondráš BK Děčín 26 24 1.0 13.6 2.7 2.2 1.5/2.7 56.9 2.1
Miroslav Štafl Kondoři Liberec 22 23 1.0 14.1 5.0 0.9 1.6/2.7 57.1 2.7
7 Daniel Randuška GBA B 23 28 1.0 11.4 3.2 1.0 1.9/3.0 63.5 2.2
Michal Sedlák Slavoj Litoměřice 24 24 1.0 13.2 3.1 2.0 1.1/1.8 0.0* 1.9
Jakub Seifert Levharti Chomutov 24 27 1.0 11.7 3.5 1.2 1.1/1.8 0.0* 1.8
Michal Baranec NH Ostrava 25 21 1.0 15.0 2.9 2.4 2.0/3.0 65.6 3.0
Jan Růžička Thermia K. Vary (MS) 25 24 1.0 13.0 5.7 0.0 1.4/2.5 55.7 3.8
Daniel Kopf BK Opava 24 25 1.0 12.3 4.6 0.2 2.6/4.4 58.7 2.6
Michal Kovář BC Vysočina 23 24 1.0 12.5 5.0 0.3 1.4/2.1 66.0 2.5
Luka Jovanović VYS 26 24 1.0 12.4 3.2 1.3 2.2/3.4 63.4 2.8
Adam Grünwald SAM BŠM Brno 25 24 1.0 12.3 4.4 0.4 2.2/3.7 60.2 2.7
Šimon Kurečka BK Opava 26 23 1.0 12.8 4.4 0.7 1.8/2.9 62.1 2.5
Kryštof Mach VYS 26 24 1.0 12.1 4.9 0.2 1.7/2.6 64.5 2.4
Jan František Sedláček Levharti Chomutov 25 23 1.0 12.6 4.8 0.0 2.9/5.6 51.2 3.3
9 Filip Novotný Kanonýři Josefov 23 12 1.0 23.8 7.0 1.9 4.1/6.1 67.1 2.8
Libor Líčeník Jiskra Kyjov 24 19 1.0 14.7 4.8 1.1 1.8/2.8 64.2 1.8
Daniel Kačer Kondoři Liberec 23 25 1.0 11.1 4.0 0.5 1.6/2.6 60.9 2.0
22 Jakub Čejka Tesla Pardubice 22 25 1.0 10.8 3.9 0.7 0.9/1.8 0.0* 1.9
Martin Kratochvíl Tesla Pardubice 25 19 1.0 14.1 4.6 0.9 2.1/4.1 51.3 3.3
Daniel Vimmr Sokol Žižkov 26 23 1.0 11.6 4.6 0.2 1.8/3.7 50.0 3.7
Jiří Szita BA Nymburk B 26 20 1.0 13.3 2.5 2.1 2.0/3.3 60.0 3.1
Albert Legát Slavia Kroměříž 25 26 1.0 10.2 2.5 1.5 0.5/1.0 0.0* 0.9
Jonáš Fuksa Sokol Žižkov 26 23 1.0 11.4 4.7 0.2 1.5/2.6 57.6 2.7
41 Tomáš Kubík Slavia Kroměříž 26 28 1.0 9.3 2.9 0.9 0.6/1.6 0.0* 2.3
Marek Fořt Sokol Žižkov 25 28 1.0 9.1 3.5 0.3 1.2/2.7 45.3 2.1
Tomáš Tax Sokol Žižkov 26 23 1.0 10.9 3.3 0.8 1.8/3.2 55.4 3.6
Filip Žítt BK Medvědi Tábor 25 25 1.0 10.0 4.2 0.1 1.4/3.2 42.0 2.8
Martin Hrabovský SAM BŠM Brno 23 25 1.0 10.0 3.6 0.6 1.0/1.9 0.0* 2.2
24 Tomáš Birkuš BK Brandýs 25 18 1.0 13.8 5.3 0.3 2.1/3.8 55.9 3.3
David Šotlík Sokol Karviná 26 10 1.0 23.5 6.0 2.9 2.8/3.8 73.7 1.8
22 Lukáš Nečas BC Kolín 25 11 1.0 21.2 8.8 0.1 3.3/5.5 59.0 0.0
Matěj Tužil SAM BŠM Brno 25 25 1.0 9.3 2.1 0.8 2.6/3.2 82.5 1.5
6 Robin Nawracala BC Nový Jičín 24 22 1.0 10.5 3.6 0.5 1.9/3.6 51.9 2.5
12 Václav Drtina Kanonýři Josefov 23 22 1.0 10.0 2.3 1.5 0.8/1.4 0.0* 3.2
Kamil Šín Olomouc 24 11 1.0 19.9 6.5 1.2 3.5/7.3 47.5 2.7
Petr Martikán BK Opava 24 23 1.0 9.4 3.0 0.6 1.7/2.7 63.5 2.4
Pavel Trbola BK Děčín 25 24 1.0 9.0 4.1 0.0 0.9/2.9 30.4 3.5
Martin Bartl SAM BŠM Brno 26 18 1.0 12.1 3.9 0.2 3.8/5.3 70.8 2.6
Martin Kohout BK Medvědi Tábor 25 25 1.0 8.7 2.3 0.8 1.5/2.8 54.3 2.0
Jiří Rajzl Thermia K. Vary (MS) 23 26 1.0 8.3 2.1 0.8 1.6/2.3 67.2 1.3
Robin Petrák Slavia Kroměříž 26 26 1.0 8.2 1.7 1.1 1.7/3.3 50.6 1.8
0 Přemysl Helt BK Brandýs 25 22 1.0 9.6 3.9 0.4 0.8/1.3 0.0* 2.1
6 Kryštof Kulčák GBA B 24 18 1.0 11.7 4.3 0.7 1.1/2.5 44.4 2.1
Kamil Černý BK Opava 26 23 1.0 9.1 4.1 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.0
Jakub Liga BK Děčín 26 21 1.0 10.0 3.2 0.5 2.1/4.5 47.9 3.1
Vladimír Janout Olomouc 25 17 1.0 12.2 2.8 1.7 1.5/3.2 47.3 2.2
Martin Pobořil Slavia Kroměříž 25 20 1.0 10.2 3.0 0.2 3.7/4.8 77.1 3.6
5 David Schmidt Tesla Pardubice 23 23 1.0 8.9 2.3 1.0 1.2/2.0 60.9 2.2
Jakub Benda BK Medvědi Tábor 22 25 1.0 8.1 2.6 0.6 1.1/1.9 0.0* 2.7
11 Pavel Bartošík Orli Prostějov 23 25 25.3 8.0 2.8 0.7/2.7 0.5/1.0 0.0* 2.2
Fabijan Dapič VYS 23 20 1.0 9.8 3.4 0.6 1.2/1.9 0.0* 2.3
Matěj Anderle BK Děčín 21 18 1.0 10.8 3.3 0.8 1.7/2.5 66.7 1.8
7 Filip Zahradníček BC Kolín 23 19 1.0 10.2 3.4 0.5 1.9/3.0 63.2 0.0
Adam Barták Sokol Žižkov 26 28 1.0 6.8 2.6 0.3 0.8/1.4 0.0* 2.1
9 Jakub Samoel Tesla Pardubice 24 21 1.0 9.0 3.0 0.4 1.6/3.2 48.5 2.1
Štěpán Borovka Lions J. Hradec 22 18 1.0 10.3 3.4 0.8 1.1/2.2 51.3 1.8
Marek Ivan BA Nymburk B 23 8 1.0 22.8 6.8 2.3 2.5/3.9 64.5 1.9
Filip Sigmund Slavia Kroměříž 24 13 1.0 13.7 4.3 1.2 1.6/2.2 72.4 2.0
Štěpán Picka Lions J. Hradec 24 18 1.0 9.8 3.5 0.6 1.0/1.6 0.0* 1.8
Adrian Teixeira NH Ostrava 26 17 1.0 9.8 4.1 0.1 1.3/3.2 40.7 3.8
Hubert Prokeš Jiskra Kyjov 24 20 1.0 8.2 3.3 0.3 0.8/1.6 0.0* 2.4
Filip Madlé Lions J. Hradec 23 18 1.0 9.1 3.9 0.0 1.2/1.8 0.0* 2.9
35 Petr Jiříček Kanonýři Josefov 24 28 1.0 5.8 2.2 0.1 1.0/1.9 0.0* 3.0
14 Patrik Birkuš BK Brandýs 25 15 1.0 10.7 3.4 0.5 2.3/4.9 47.9 3.0
Viktor Jezbera BK Děčín 25 12 1.0 13.3 3.9 0.8 3.3/5.3 61.9 3.3
Michal Svoboda Lions J. Hradec 23 10 1.0 15.9 4.1 1.9 2.0/2.5 80.0 2.9
Vít Kmoch Slavoj Litoměřice 25 23 1.0 6.8 2.0 0.6 1.2/2.4 50.9 2.8
6 Adam Klusáček BK Brandýs 26 19 1.0 8.1 1.9 0.7 2.3/3.7 61.4 2.1
Vojtěch Novák Lions J. Hradec 25 10 1.0 15.4 6.0 0.3 2.5/3.1 80.6 1.9
13 Jiří Mikšovský BC Kolín 25 23 1.0 6.7 2.0 0.6 0.8/1.6 0.0* 0.0
Pavel Michalička Sokol Karviná 25 17 1.0 8.9 3.7 0.0 1.5/2.8 54.2 1.6
Jan Michalička Sokol Karviná 24 22 1.0 6.9 1.2 1.2 0.8/1.0 0.0* 2.0
Karel Kvapil VYS 25 19 1.0 7.9 1.7 1.3 0.7/1.2 0.0* 3.6
Michael Ploskonka NH Ostrava 22 10 1.0 15.0 4.4 1.0 3.2/5.5 58.2 2.4
Prokop Maxa Slavoj Litoměřice 23 17 1.0 8.7 3.1 0.2 1.9/3.0 62.7 3.2
Erik Klepač Levharti Chomutov 22 20 1.0 7.3 1.3 1.5 0.3/0.7 0.0* 1.5
Marek Pšenica Sokol Karviná 22 18 1.0 8.1 1.1 1.5 1.4/2.0 72.2 2.4
23 Vojtěch Bašta BC Kolín 25 22 1.0 6.5 2.5 0.3 0.7/1.1 0.0* 0.0
9 Ondřej Šafařík BC Kolín 23 15 1.0 9.6 3.5 0.2 2.1/3.0 68.9 0.0
69 Vojtěch Plecháč Kanonýři Josefov 24 21 1.0 6.8 1.9 0.4 1.9/2.9 63.9 2.3
Jan Volf Thermia K. Vary (MS) 25 25 1.0 5.7 1.8 0.4 1.1/1.8 0.0* 1.2
Radek Pešík Kondoři Liberec 24 8 1.0 17.6 3.3 3.1 1.8/2.3 77.8 2.5
Dominik Pošík BA Nymburk B 24 19 1.0 7.4 2.4 0.6 0.8/1.9 0.0* 2.6
15 Antonín Lonek BC Kolín 25 17 1.0 8.2 2.5 0.3 2.4/3.9 62.1 0.0
3 Jannis Rothelmel GBA B 22 24 1.0 5.8 1.2 0.8 1.0/1.5 0.0* 2.9
Matěj Musil SAM BŠM Brno 24 26 1.0 5.2 1.7 0.4 0.6/1.2 0.0* 1.5
Vít Škrhák Jiskra Kyjov 26 13 1.0 10.2 4.7 0.0 0.8/1.9 0.0* 2.9
Patrik Sarna BA Nymburk B 24 5 1.0 26.2 9.2 0.8 5.4/7.0 77.1 1.8
Patrik Konečný Jiskra Kyjov 26 18 1.0 7.3 2.7 0.1 1.5/3.2 46.6 3.0
12 Matěj Drgon GBA 23 18 20.2 7.2 2.0 0.8/2.1 0.8/1.2 0.0* 2.3
Martin Němec BK Medvědi Tábor 25 20 1.0 6.5 2.3 0.1 1.6/3.4 45.6 1.7
Roman Hořejš BA Nymburk B 24 14 1.0 9.1 3.0 0.4 2.1/3.4 60.4 2.5
6 Šimon Svoboda Kanonýři Josefov 24 10 1.0 12.6 5.0 0.3 1.7/2.8 60.7 3.3
Mikuláš Vitek BA Nymburk B 23 6 1.0 21.0 6.2 1.7 3.7/6.3 57.9 3.2
Jan Konvalinka Sokol Žižkov 26 22 1.0 5.7 1.6 0.6 0.5/1.2 0.0* 2.3
Vojtěch Růžek SAM BŠM Brno 23 14 1.0 8.8 3.0 0.5 1.3/2.4 52.9 0.8
Tomáš Mimra BK Opava 24 15 1.0 8.1 1.6 1.2 1.3/2.0 66.7 2.1
David Potužník Kondoři Liberec 24 13 1.0 9.4 2.1 1.6 0.4/1.2 0.0* 2.5
Adam Klepač Levharti Chomutov 22 25 1.0 4.8 1.1 0.8 0.1/0.2 0.0* 1.0
8 Matěj Šindelář Tesla Pardubice 24 17 1.0 7.0 2.9 0.1 1.1/1.8 0.0* 1.5
Štěpán Fical Lions J. Hradec 24 11 1.0 10.6 4.5 0.0 1.7/2.5 67.9 1.9
21 Tobiáš Mikula Kanonýři Josefov 23 13 1.0 8.9 3.2 0.5 1.1/2.3 46.7 1.2
Jonáš Písařík BK Děčín 24 21 1.0 5.5 1.5 0.7 0.4/0.8 0.0* 1.3
Jiří Siegfried BK Opava 26 12 1.0 9.6 3.0 1.0 0.6/1.2 0.0* 1.8
Dominik Michnik Sokol Karviná 23 23 1.0 5.0 1.1 0.6 1.0/1.7 0.0* 2.2
Ondřej Golda Olomouc 23 14 1.0 8.1 3.3 0.3 0.6/1.6 0.0* 2.2
Petr Bohuslav Slavoj Litoměřice 23 20 1.0 5.7 2.2 0.2 0.8/1.1 0.0* 2.0
Ondřej Žák Slavia Kroměříž 24 23 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Tomáš Jílek BK Medvědi Tábor 25 24 1.0 4.7 1.5 0.4 0.5/1.3 0.0* 2.8
11 Lukáš Koláčný BC Kolín 24 13 1.0 8.6 3.2 0.2 1.5/1.9 0.0* 0.0
Ondřej Výcha Thermia K. Vary (MS) 24 9 1.0 12.4 5.4 0.0 1.6/2.6 60.9 2.2
Lukáš Křivka SAM BŠM Brno 22 20 1.0 5.6 1.2 0.6 1.5/2.1 69.0 1.6
Kryštof Lakomý Kondoři Liberec 24 12 1.0 9.2 3.7 0.3 0.8/1.6 0.0* 2.7
Martin Rudolf BC Nový Jičín 25 9 1.0 12.1 3.4 0.7 3.2/3.8 85.3 3.0
Roman Čada Jiskra Kyjov 25 6 1.0 18.0 2.3 3.0 4.3/5.5 78.8 2.5
Matěj Smolarčík NH Ostrava 26 18 1.0 6.0 1.2 0.8 1.2/2.1 57.9 2.7
Martin Janoušek BK Děčín 24 13 1.0 8.2 2.7 0.1 2.6/4.1 64.2 2.2
Josef Pokorný Slavoj Litoměřice 23 20 1.0 5.4 1.9 0.3 0.8/1.3 0.0* 2.7
Adam Šelder VYS 26 20 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.3 0.0* 3.5
Adam Haiblík Kondoři Liberec 26 6 1.0 16.3 6.7 0.5 1.5/3.0 50.0 3.0
Patrik Svoboda BA Nymburk B 23 18 1.0 5.4 0.8 0.9 1.1/1.8 0.0* 1.4
23 Tomáš Bíbr Tesla Pardubice 22 24 1.0 4.0 1.3 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.8
Dominik Pasterňák BK Opava 24 20 1.0 4.9 1.8 0.3 0.5/0.7 0.0* 1.4
Pavel Taraba BC Vysočina 24 17 1.0 5.7 1.3 0.8 0.8/1.2 0.0* 1.8
2 Peter Šimek GBA B 21 20 1.0 4.8 1.6 0.0 1.6/3.0 54.2 2.3
Filip Kubát Lions J. Hradec 25 12 1.0 7.9 3.3 0.2 0.9/2.1 44.0 0.8
Tomáš Tejček BA Nymburk B 24 10 1.0 9.4 3.7 0.0 2.0/2.6 76.9 2.1
David Neděla BC Nový Jičín 22 20 1.0 4.7 2.1 0.0 0.6/1.9 0.0* 2.2
Martin Šiler BA Nymburk B 24 4 1.0 23.3 3.5 5.0 1.3/4.0 31.3 1.8
Vojtěch Vejvar BA Nymburk B 23 10 1.0 9.2 2.4 0.5 2.9/3.9 74.4 2.0
Jakub Lahučký Tesla Pardubice 23 16 1.0 5.7 2.0 0.4 0.6/0.9 0.0* 2.4
19 Dominik Alfery BK Brandýs 25 14 1.0 6.5 2.8 0.0 0.9/1.6 0.0* 2.5
17 Jan Zalužanský BK Brandýs 24 11 1.0 8.2 2.7 0.2 2.2/4.1 53.3 1.8
Jakub Kanta BC Vysočina 25 12 1.0 7.5 3.0 0.1 1.3/2.3 53.6 1.2
Tomáš Stoček BC Vysočina 25 22 1.0 4.0 1.9 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.3
Marek Hrubý BK Medvědi Tábor 23 23 1.0 3.9 1.3 0.3 0.3/1.2 0.0* 2.2
Marek Caletka BK Opava 24 20 1.0 4.5 2.0 0.0 0.6/1.1 0.0* 2.4
6 Jan Plšek Tesla Pardubice 24 8 1.0 11.1 3.6 0.9 1.3/2.4 52.6 2.6
Jan Toth Kondoři Liberec 24 23 1.0 3.9 1.7 0.1 0.1/0.7 0.0* 3.0
18 Jan Cejnar Kanonýři Josefov 25 7 1.0 12.6 5.3 0.0 2.0/3.3 60.9 1.9
Jan Sladký BC Vysočina 26 16 1.0 5.5 1.8 0.3 1.3/1.8 0.0* 1.5
Denis Tvarog Jiskra Kyjov 24 16 1.0 5.4 0.7 1.2 0.5/1.2 0.0* 2.3
44 Rudolf Dvořák BK Brandýs 25 13 1.0 6.7 2.3 0.3 1.2/2.4 48.4 1.5
Jan Boukal Lions J. Hradec 21 21 1.0 4.1 1.7 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.6
2 Lukáš Derner Kanonýři Josefov 23 15 1.0 5.7 1.5 0.7 0.7/1.1 0.0* 0.7
Šimon Ježek BK Děčín 23 12 1.0 7.1 1.5 1.2 0.6/0.9 0.0* 1.8
Matouš Kurečka BK Opava 22 16 1.0 5.3 1.6 0.6 0.5/1.2 0.0* 1.1
16 Radek Ševela BC Nový Jičín 24 20 1.0 4.3 1.9 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.6
Patrik Parobek Olomouc 25 9 1.0 9.2 2.9 0.7 1.4/2.3 61.9 1.3
Martin Křešťák VYS 23 21 1.0 4.0 1.2 0.1 1.0/1.6 0.0* 2.0
Marek Pokorný SAM BŠM Brno 22 15 1.0 5.5 2.4 0.1 0.5/0.7 0.0* 1.3
Jan Otisk SAM BŠM Brno 26 19 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/1.1 0.0* 2.5
6 Daniel Hušek Levharti Chomutov 26 26 1.0 3.1 1.1 0.2 0.5/0.7 0.0* 2.2
Matyáš Beneš BC Nový Jičín 22 16 1.0 5.0 1.3 0.7 0.4/1.0 0.0* 1.3
Štěpán Motyčka BC Vysočina 24 16 1.0 4.9 2.1 0.1 0.5/0.8 0.0* 1.9
Vojtěch Pýcha BA Nymburk B 24 14 1.0 5.6 2.4 0.0 0.8/1.1 0.0* 1.8
Matouš Pluhař Olomouc 22 9 1.0 8.7 3.1 0.4 1.1/2.1 52.6 1.8
Pavel Jelič BC Nový Jičín 24 15 1.0 5.1 1.4 0.7 0.3/0.5 0.0* 0.5
Jan Satrapa Lions J. Hradec 25 7 1.0 11.0 1.4 2.4 0.9/1.6 0.0* 2.1
Matěj Doubek Thermia K. Vary (MS) 24 21 1.0 3.6 1.4 0.0 0.8/1.1 0.0* 2.5
3 Lukáš Semelka Kanonýři Josefov 24 12 1.0 6.3 2.0 0.3 1.5/3.3 46.2 2.3
Michal Makovec BK Medvědi Tábor 26 21 1.0 3.6 1.2 0.0 1.0/1.8 0.0* 1.6
Martin Kala Slavoj Litoměřice 21 20 1.0 3.7 1.1 0.4 0.3/0.5 0.0* 1.0
55 Vladimír Dolanský Levharti Chomutov 25 3 1.0 24.7 5.3 2.7 6.0/8.0 75.0 1.7
Vincenc Ptáček Sokol Žižkov 26 16 1.0 4.6 1.7 0.1 0.9/2.3 38.9 3.2
Matěj Mik BK Opava 26 19 1.0 3.8 1.4 0.1 0.8/1.3 0.0* 1.5
Ondřej Spanilý Kondoři Liberec 23 26 1.0 2.8 0.5 0.5 0.3/0.5 0.0* 2.3
31 Michal Tomášek Kanonýři Josefov 24 14 1.0 5.1 1.9 0.2 0.8/1.6 0.0* 2.3
Vojtěch Loyka Olomouc 24 10 1.0 7.1 2.2 0.3 1.8/4.1 43.9 1.9
Ondřej Josefus BK Děčín 24 14 1.0 4.9 1.9 0.2 0.6/1.9 0.0* 2.4
Michal Šuráň Jiskra Kyjov 25 20 1.0 3.5 1.3 0.0 1.0/2.0 47.5 3.3
11 Vít Paclík Kanonýři Josefov 26 7 1.0 9.6 2.9 0.4 2.6/4.0 64.3 1.9
Jakub Holý BA Nymburk B 24 22 1.0 3.0 1.0 0.3 0.2/0.4 0.0* 0.9
Petr Hammerle BK Děčín 25 4 1.0 16.5 5.3 0.5 4.5/9.0 50.0 2.3
Vojtěch Balliš BC Vysočina 23 16 1.0 4.1 1.7 0.1 0.5/1.1 0.0* 1.4
11 Yoro Sidibe GBA B 22 6 1.0 10.8 3.7 1.0 0.5/0.8 0.0* 2.2
Matěj Ševela BC Vysočina 24 20 1.0 3.3 1.2 0.0 1.0/1.4 0.0* 1.8
Zbyněk Zemánek SAM BŠM Brno 24 9 1.0 7.2 3.2 0.0 0.8/1.2 0.0* 2.3
Daniel Nigrin Sokol Žižkov 24 17 1.0 3.6 1.5 0.1 0.4/1.1 0.0* 0.5
Leoš Malec VYS 23 15 1.0 4.1 1.4 0.3 0.3/0.6 0.0* 1.9
15 Pavel Mňuk Tesla Pardubice 25 24 1.0 2.5 0.9 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.9
Alan Buzek BC Nový Jičín 24 5 1.0 12.0 5.4 0.0 1.2/2.4 50.0 0.6
Lukáš Vondrák BK Medvědi Tábor 22 11 1.0 5.5 1.7 0.3 1.2/2.1 56.5 2.8
Dominik Lipenský BK Děčín 24 16 1.0 3.8 1.4 0.3 0.3/0.5 0.0* 0.9
Fares Youssef Olomouc 26 10 1.0 5.9 1.9 0.6 0.3/0.8 0.0* 1.5
1 Juraj Hrabovský GBA B 21 21 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.8
Lukáš Jenčík Olomouc 25 7 1.0 8.3 2.7 0.4 1.6/2.6 61.1 1.3
Adam Šalanský Slavoj Litoměřice 24 4 1.0 14.0 3.3 2.3 0.8/0.8 0.0* 2.5
Maroš Zelizňák GBA B 22 7 1.0 7.9 3.3 0.0 1.3/2.3 56.3 1.6
Vojtěch Marek SAM BŠM Brno 25 8 1.0 6.8 2.1 0.8 0.3/1.0 0.0* 2.0
Lukáš Mareš BA Nymburk B 23 6 1.0 9.0 3.0 0.3 2.0/4.2 48.0 2.0
Ondřej Suchý BC Vysočina 24 12 1.0 4.4 1.8 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.8
Michal Machálek Olomouc 25 13 1.0 4.1 1.4 0.2 0.6/1.2 0.0* 1.8
Vojtěch Střítezský BC Nový Jičín 23 6 1.0 8.5 2.3 1.2 0.3/0.8 0.0* 2.0
Miroslav Volf Thermia K. Vary (MS) 24 11 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/1.5 0.0* 2.1
Tomáš Mikyska BA Nymburk B 21 3 1.0 16.3 6.7 0.3 2.0/3.0 66.7 4.3
Matěj Štumar BC Vysočina 22 16 1.0 3.1 1.0 0.1 0.7/1.1 0.0* 1.3
23 Lukáš Kohut NH Ostrava 23 8 1.0 6.0 1.6 0.8 0.5/1.4 0.0* 0.8
Vladimír Beránek Thermia K. Vary (MS) 25 14 1.0 3.4 1.1 0.0 1.1/1.9 0.0* 1.1
25 Dominik Šťastný BK Brandýs 24 9 1.0 5.1 1.9 0.2 0.7/1.8 0.0* 0.8
Marek Ulenfeld Olomouc 22 6 1.0 7.3 3.0 0.2 0.8/1.5 0.0* 1.0
Jindřich Brejcha NH Ostrava 26 13 1.0 3.3 1.4 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.9
Eduard Luzar NH Ostrava 24 10 1.0 4.3 1.7 0.0 0.9/1.5 0.0* 2.3
Tomáš Ježek Slavoj Litoměřice 22 21 1.0 2.0 0.6 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.1
David Jakel NH Ostrava 23 4 1.0 10.8 2.8 1.5 0.8/2.5 30.0 0.5
Tomáš Havel Lions J. Hradec 22 10 1.0 4.2 2.1 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.6
Richard Skácelík Sokol Karviná 23 18 1.0 2.3 0.9 0.1 0.2/0.9 0.0* 1.4
Ondřej Skládal Lions J. Hradec 22 13 1.0 3.2 1.5 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.2
Tomáš Vanický BK Děčín 24 13 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.1
5 Tomáš Polák BK Brandýs 25 15 1.0 2.8 1.1 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.4
Vojtěch Rudický SAM BŠM Brno 25 5 1.0 8.4 2.4 0.8 1.2/4.0 30.0 2.4
Robert Bzonek Lions J. Hradec 24 6 1.0 6.8 2.5 0.0 1.8/2.3 78.6 4.2
Jiří Šícha Kondoři Liberec 23 6 1.0 6.8 1.8 0.8 0.7/1.0 0.0* 2.7
Jiří Škrába Levharti Chomutov 25 16 1.0 2.6 0.4 0.5 0.2/0.4 0.0* 1.3
Jakub Škarda Lions J. Hradec 22 7 1.0 5.6 2.4 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.4
Ondřej Kulhánek Slavoj Litoměřice 26 5 1.0 7.6 1.6 1.0 1.4/1.6 0.0* 1.6
Jan Vrobel NH Ostrava 24 13 1.0 2.9 1.2 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.7
Robert Králíček GBA B 21 5 1.0 7.4 2.4 0.6 0.8/1.2 0.0* 0.6
Jan Vařeka Olomouc 25 7 1.0 5.3 2.3 0.1 0.3/1.7