Maple Mistrovství ČR extraligy juniorů U19 bude již počtvrté na Folimance

Stejně jako v předchozích třech letech, USK Praha uspořádá největší mládežnickou basketbalovou akci v ČR – Finálový turnaj extraligy juniorů U19, letos pod názvem MAPLE Mistrovství ČR extraligy juniorů U19. Celá akce se uskuteční již tradičně ve třech dnech a to od pátku 27.4. do neděle 29.4.2012 ve Sportovní hale Folimanka (Na Folimance, Praha 2). Právo uspořádat tento turnaj získali vysokoškoláci díky vítězství v základní části soutěže a postupu z prvního kola play-off, kdy porazili 3:0 na utkání tým BCM Moravská Ostrava. Jako druhý skončil Nymburk, který v play-off postoupil přes BC Vysočina. Třetí místo po základní části uhájil Sokol Pražský, který ve čtvrtfinále vyřadil Písek. Poslední postupové místo vybojovalo ve čtvrtém utkání JBC Brno, když 3:1 na utkání porazilo Pardubice.

Slavnostní zakončení turnaje

Pořadatelé si stejně jako v loňském roce připravili pro fanoušky i hráče samotné několik překvapení, která by měla sloužit jako jedinečný servis právě pro tento turnaj. Dnes byly spuštěny webové stránky celého Final 4, které naleznete na adrese www.uskpraha.cz/final4 a na kterých naleznete všechny potřebné informace a budete informováni o aktuálním dění v průběhu turnaje, před jeho zahájením i po něm.

Individuální ocenění

Kromě pohárů a medailí pro týmy umístěné na prvních třech místech pořadatelé připravili již tradičně i několik dalších ocenění. V rámci nich budou odměněny především individuální výkony. Bude předáno celkem 15 individuálních cen: