TJ Slovan Varnsdorf z.s.

Základní informace

Organizační pracovník


Ing. Zdeněk Strolený
606 626 008
info@basketvarnsdorf.cz

Statutární zástupce

od: 18. 6. 2009
Jiří Žďárský
zdarskyj@seznam.cz

Adresa

TJ Slovan Varnsdorf z.s.
Západní
40747 Varnsdorf

Další

IČ: 00524361
DIČ:
Počet týmů: 10

kolo datum a čas domácí / hosté kategorie soutěž
7. kolo 9. 12. 2022
19:00
Muži muži - Severočeská liga, zákl. část Preview
2. kolo 10. 12. 2022
14:00
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12, Oblastní přebor Preview
2. kolo 10. 12. 2022
12:30
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12, Oblastní přebor Preview
5. kolo 10. 12. 2022
12:00
Starší minižákyně U13 starší minižákyně U13, Otevřená soutěž, zákl. část Preview
5. kolo 10. 12. 2022
10:00
Starší minižákyně U13 starší minižákyně U13, Otevřená soutěž, zákl. část Preview
9. kolo 10. 12. 2022
12:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
7. kolo 17. 12. 2022
10:00
starší minižáci U13 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Preview
7. kolo 17. 12. 2022
12:00
starší minižáci U13 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Preview
12. kolo 18. 12. 2022
11:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
9. kolo 6. 1. 2023
00:00
Muži muži - Severočeská liga, zákl. část Preview
3. kolo 7. 1. 2023
00:00
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12, Oblastní přebor Preview
3. kolo 7. 1. 2023
00:00
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12, Oblastní přebor Preview
11. kolo 7. 1. 2023
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
13. kolo 7. 1. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
12. kolo 8. 1. 2023
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
8. kolo 14. 1. 2023
00:00
starší minižáci U13 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Preview
8. kolo 14. 1. 2023
00:00
starší minižáci U13 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Preview
6. kolo 15. 1. 2023
00:00
Starší minižákyně U13 starší minižákyně U13, Otevřená soutěž, zákl. část Preview
6. kolo 15. 1. 2023
00:00
Starší minižákyně U13 starší minižákyně U13, Otevřená soutěž, zákl. část Preview
10. kolo 20. 1. 2023
00:00
Muži muži - Severočeská liga, zákl. část Preview
3. kolo 21. 1. 2023
00:00
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12, Oblastní přebor Preview
3. kolo 21. 1. 2023
00:00
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12, Oblastní přebor Preview
13. kolo 21. 1. 2023
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
15. kolo 21. 1. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
14. kolo 22. 1. 2023
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
16. kolo 22. 1. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
11. kolo 27. 1. 2023
00:00
Muži muži - Severočeská liga, zákl. část Preview
7. kolo 28. 1. 2023
00:00
Starší minižákyně U13 starší minižákyně U13, Otevřená soutěž, zákl. část Preview
7. kolo 28. 1. 2023
00:00
Starší minižákyně U13 starší minižákyně U13, Otevřená soutěž, zákl. část Preview
9. kolo 4. 2. 2023
00:00
starší minižáci U13 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Preview
9. kolo 4. 2. 2023
00:00
starší minižáci U13 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Preview
17. kolo 4. 2. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
18. kolo 5. 2. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
12. kolo 10. 2. 2023
00:00
Muži muži - Severočeská liga, zákl. část Preview
3. kolo 11. 2. 2023
00:00
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12, Oblastní přebor Preview
3. kolo 11. 2. 2023
00:00
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12, Oblastní přebor Preview
13. kolo 17. 2. 2023
00:00
Muži muži - Severočeská liga, zákl. část Preview
10. kolo 18. 2. 2023
00:00
starší minižáci U13 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Preview
10. kolo 18. 2. 2023
00:00
starší minižáci U13 starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A Preview
8. kolo 18. 2. 2023
00:00
Starší minižákyně U13 starší minižákyně U13, Otevřená soutěž, zákl. část Preview
8. kolo 18. 2. 2023
00:00
Starší minižákyně U13 starší minižákyně U13, Otevřená soutěž, zákl. část Preview
20. kolo 26. 2. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
14. kolo 3. 3. 2023
00:00
Muži muži - Severočeská liga, zákl. část Preview
4. kolo 4. 3. 2023
00:00
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12, Oblastní přebor Preview
4. kolo 4. 3. 2023
00:00
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12, Oblastní přebor Preview
9. kolo 4. 3. 2023
00:00
Starší minižákyně U13 starší minižákyně U13, Otevřená soutěž, zákl. část Preview
9. kolo 4. 3. 2023
00:00
Starší minižákyně U13 starší minižákyně U13, Otevřená soutěž, zákl. část Preview
21. kolo 11. 3. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
22. kolo 12. 3. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
4. kolo 18. 3. 2023
00:00
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12, Oblastní přebor Preview
4. kolo 18. 3. 2023
00:00
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12, Oblastní přebor Preview
10. kolo 18. 3. 2023
00:00
Starší minižákyně U13 starší minižákyně U13, Otevřená soutěž, zákl. část Preview
10. kolo 18. 3. 2023
00:00
Starší minižákyně U13 starší minižákyně U13, Otevřená soutěž, zákl. část Preview
4. kolo 1. 4. 2023
00:00
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12, Oblastní přebor Preview
4. kolo 1. 4. 2023
00:00
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12, Oblastní přebor Preview
23. kolo 1. 4. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
24. kolo 2. 4. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview

Hala

kapacita 600

Sportovní hala
Západní 2984,
407 47 Varnsdorf

Mapa


Hala

Sportovní hala
Tyršova 85,
26601 Beroun

Mapa


Hala

kapacita 40

ZŠ Edisonova
Edisonova 28/21,
407 47 Varnsdorf

Mapa