Lukáš Bartoň

Národnost
CZE
Ročník narození
1991 - 31 let
Aktuální klub
TJ Košíře
Výška
202 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
383
Procento vítězství
63.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 muži - základní část TJ Turnov 22 - 12.6 5.6 0 1.3/2.5 53.7 - -
2010/11 muži - skupina B BSK Jičín 20 - 6.5 2.8 0.1 0.7/1.3 53.8 - -
2010/11 muži - play-off B BSK Jičín 3 - 1.3 0.7 0 0/0.7 0.0 - -
2010/11 muži - Finále play-off BSK Jičín 3 - 1.3 0 0 1.3/1.3 100.0 - -
2011/12 muži - základní část TJ Turnov 24 - 9.8 4.3 0 1.2/1.8 65.1 - -
2011/12 muži - skupina B BSK Jičín 21 - 5.3 2.1 0 1/1.4 70.0 - -
2011/12 muži - Český pohár BSK Jičín 2 - 3.0 1.5 /1.5 0 0/0 0.0 1.0 2.0
2011/12 muži - play-off B BSK Jičín 3 - 9.7 4 0 1.7/3 55.6 - -
2011/12 muži - play-off TJ Turnov 3 - 9.0 3.7 0 1.7/3 55.6 - -
2011/12 muži - finále TJ Turnov 3 - 10.7 4.3 0 2/4.3 46.2 - -
2012/13 muži - základní TJ Turnov 22 - 11.0 4.5 0 2.1/3.3 63.9 - -
2012/13 muži - Český pohár BSK Jičín 3 - 8.3 2.7 0.3 2/5 40.0 - -
2012/13 muži - skupina B BSK Jičín 22 - 7.4 3 0 1.3/2.6 48.3 - -
2012/13 muži - nadstavba 7.-12. TJ Turnov 6 - 14.5 6 0 2.5/3.2 78.9 - -
2012/13 muži - Play off TJ Turnov 3 - 9.0 3 0 3/3.3 90.0 - -
2013/14 muži - skupina B TJ Turnov 22 - 13.4 5.5 0 2.4/3.2 74.3 - -
2013/14 muži - Český pohár TJ Turnov 2 - 12.5 5.5 0 1.5/2 75.0 - -
2013/14 muži - Základní fáze TJ Košíře 21 - 6.7 2.8 0 1/1.9 55.0 - -
2013/14 muži - Play-off - čtvrtfinále TJ Košíře 2 - 8.5 4 0 0.5/1 50.0 - -
2013/14 muži - Play-off - semifinále TJ Košíře 2 - 9.5 4 0 1.5/1.5 100.0 - -
2014/15 muži - skupina B Basket Košíře 22 - 5.6 2.2 0 1/1.5 69.7 - -
2014/15 muži - Základní fáze TJ Košíře 21 - 14.5 5.3 0.1 3.5/4.2 82.0 - -
2014/15 muži - play-off Basket Košíře 2 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2014/15 muži - Čtvrtfinále - play-off TJ Košíře 1 - 11.0 3 0 5/10 50.0 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina A Basket Košíře 13 8.8 2.8 1.1 /2.3 0 0.7/0.8 81.8 1.5 0.4
2015/16 muži - Základní fáze TJ Košíře 11 - 16.2 7 0.1 1.9/2.1 91.3 - -
2016/17 muži - Základní část - skupina A Basket Košíře 10 6.2 0.4 0.2 /1.4 0 0/0 0.0 0.8 -0.4
2016/17 muži - Skupina D 7. - 12. místo Basket Košíře 4 10.5 4.3 1.8 /3.8 0.3 0/0 0.0 2.0 4.3
2016/17 muži - Předkolo Play-off Basket Košíře 3 2.0 0.0 0 /0.7 0 0/0 0.0 1.0 -1.7
2016/17 muži - Play-off Basket Košíře 1 4.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -1.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ Basket Košíře 14 10.1 2.5 1.1 /2.6 0 0.4/0.5 71.4 1.6 0.4
2017/18 muži - Skupina C 1. - 6. místo Basket Košíře 5 8.4 1.2 0.6 /0.8 0 0/0 0.0 1.0 1.6
2017/18 muži - Play Off Basket Košíře 3 14.0 4.3 1.3 /4 0.3 0.7/2 33.3 2.7 2.0
2018/19 muži - Základní fáze TJ Košíře 20 - 14.3 5.9 0.1 2.4/2.8 83.9 - -
2018/19 muži - Play-off TJ Košíře 6 - 13.3 4.7 0 4/4.8 82.8 - -
2019/20 muži - Základní fáze TJ Košíře 14 - 10.7 4.4 0 2/2.9 70.0 - -
2020/21 muži - Základní fáze TJ Košíře 1 - 21.0 7 1 4/5 80.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze TJ Košíře 19 - 10.8 4.8 0 1.1/1.6 67.7 - -
2021/22 muži - Play-off TJ Košíře 4 - 14.5 6.8 0 1/1 100.0 - -
Průměr za kariéru 31.9 1.2 9.0 3.7 0.0 1.5/2.2 178.3 2.4 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 TJ ČZU Praha 3. 11. 2021
2B body 9 Sokol Motol A 4. 5. 2022
Body 21 BSK Fenix Modřany A 25. 3. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Žižkov Falcons C 7. 11. 2014 2014/15
2B body 13 BC Benešov 23. 3. 2014 2013/14
3B body 1 ČEZ Nymburk B 30. 1. 2011 2010/11
Obranné doskoky 4 ZLN 16. 3. 2018 2017/18
Útočné doskoky 3 ZLN 8. 4. 2018 2017/18
Doskoky celkem 5 Sokol Šlapanice 19. 3. 2017 2016/17
Body 31 BC Benešov 23. 3. 2014 2013/14
Užitečnost 10 Sokol Šlapanice 24. 2. 2017 2016/17
Asistence 2 Sokol Šlapanice 19. 3. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
29. 9. 2021 Základní fáze Sokol Motol A 9 3 0 3/3 100.0
6. 10. 2021 Základní fáze Sokol Žižkov B - TESLA 16 7 0 2/2 100.0
11. 10. 2021 Základní fáze Sokol Pražský B 18 9 0 0/1 0.0
20. 10. 2021 Základní fáze Sokol Vyšehrad B 13 6 0 1/2 50.0
26. 10. 2021 Základní fáze VŠTJ Medicina A 12 6 0 0/0 0
3. 11. 2021 Základní fáze TJ ČZU Praha 12 4 0 4/4 100.0
11. 11. 2021 Základní fáze BA Sparta A 11 4 0 3/4 75.0
16. 11. 2021 Základní fáze Stavební fakulta A 6 3 0 0/0 0
26. 11. 2021 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 12 5 0 2/2 100.0
10. 12. 2021 Základní fáze Žižkov Falcons C 10 5 0 0/0 0
15. 12. 2021 Základní fáze Sokol Motol A 8 4 0 0/2 0.0
13. 1. 2022 Základní fáze Sokol Žižkov B - TESLA 12 6 0 0/0 0
19. 1. 2022 Základní fáze Sokol Pražský B 12 5 0 2/2 100.0
2. 2. 2022 Základní fáze VŠTJ Medicina A 10 5 0 0/0 0
16. 2. 2022 Základní fáze BA Sparta A 4 2 0 0/0 0
2. 3. 2022 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 5 2 0 1/2 50.0
8. 3. 2022 Základní fáze TJ ČZU Praha 6 3 0 0/2 0.0
25. 3. 2022 Základní fáze BSK Fenix Modřany A 21 9 0 3/5 60.0
30. 3. 2022 Základní fáze Žižkov Falcons C 8 4 0 0/0 0
12. 4. 2022 Play-off VŠTJ Medicina A 14 7 0 0/0 0
20. 4. 2022 Play-off VŠTJ Medicina A 8 4 0 0/0 0
28. 4. 2022 Play-off Sokol Motol A 18 7 0 4/4 100.0
4. 5. 2022 Play-off Sokol Motol A 18 9 0 0/0 0
Celkem 23 263 119 25/35 71.4
Průměr 23 11.4 5.2 0.0 1.1/1.5 71.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
VŠTJ Medicina A 13 0:00 12.5 5.6 0.0 0.0 1.3/2.0 65.4 3.1
Stavební fakulta A 11 0:00 12.7 5.3 0.0 0.0 2.2/3.5 63.2 2.3
Sokol Žižkov B - TESLA 13 0:00 10.2 4.2 0.0 0.0 1.7/1.9 88.0 3.5
Žižkov Falcons C 9 0:00 13.8 4.8 0.0 0.0 4.2/4.9 86.4 2.6
Sokol Darren Chrudim 13 0:00 9.2 4.0 0.0 0.1 1.0/1.6 61.9 2.9
Sokol Motol A 8 0:00 14.8 6.0 0.0 0.3 2.0/2.9 69.6 2.9
BVK Holice 14 0:00 8.1 3.2 0.0 0.0 1.6/2.4 69.7 2.9
TJ Jiskra Hořice 7 0:00 11.7 4.9 0.0 0.0 2.0/2.6 77.8 2.6
SK Týniště nad Orlicí 6 0:00 13.3 6.0 0.0 0.0 1.3/2.5 53.3 2.3
AŠ Mladá Boleslav 11 0:00 6.4 2.3 0.0 0.1 1.5/2.5 63.0 2.3
Synthesia Pardubice 5 1:15 12.6 5.8 1.450.0 0.0 1.0/1.2 83.3 1.8
USK Praha B 10 2:57 6.3 2.8 466.7 0.0 0.7/0.9 77.8 2.6
BSK Fenix Modřany A 5 0:00 12.4 5.2 0.0 0.0 2.0/2.6 76.9 3.0
BC Benešov 4 0:00 15.3 6.0 0.0 0.3 2.5/3.3 76.9 2.3
Sokol Nová Paka 5 0:00 11.6 4.2 0.0 0.0 3.2/3.8 84.2 2.2
Tesla Pardubice 8 0:00 7.1 3.0 0.0 0.0 1.1/1.8 64.3 2.6
Sokol Pražský B 3 0:00 18.7 8.7 0.0 0.0 1.3/1.7 80.0 2.7
BK Žďár n. S. 9 0:00 6.1 2.7 0.0 0.0 0.8/1.7 46.7 2.2
TJ ČZU Praha 5 0:00 10.2 4.4 0.0 0.0 1.4/1.8 77.8 2.2
Sokol Žižkov 6 7:05 7.5 2.8 188.9 0.2 1.3/2.7 50.0 2.8
Slovan Bohnice A 4 0:00 11.3 3.3 0.0 0.3 4.0/5.0 80.0 1.0
VM 6 0:00 7.3 2.8 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 2.5
Sokol Dolní Počernice A 5 0:00 8.4 3.6 0.0 0.0 1.2/1.6 75.0 2.4
TJ Sokol BK Chrudim 4 0:00 10.3 4.5 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 3.3
CTS Basket 4 0:00 10.0 3.8 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
BC Vysočina 10 2:44 4.0 1.7 170.0 0.0 0.6/1.7 35.3 2.3
Sokol Žižkov D 3 0:00 12.7 5.0 0.0 0.0 2.7/4.0 66.7 0.7
Sokol Vyšehrad B 3 0:00 9.3 4.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 1.0
BK Tábor 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 3.0
Sokol Kbely 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
SP BASKET 8 6:39 2.3 1.0 61.5 0.0 0.3/0.3 100.0 1.1
Slavoj Litoměřice 4 14:13 4.3 1.5 30.0 0.0 1.3/1.5 83.3 2.5
BA Sparta A 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Bra 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
ZLN 5 11:21 2.6 0.8 33.3 0.2 0.4/1.2 33.3 2.0
TJ Třebíč 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 4.0
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Písek 4 7:13 1.8 0.8 60.0 0.0 0.3/0.8 33.3 1.3
HKR 3 10:08 2.0 1.0 42.9 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
LJH 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basketbal Olomouc 3 7:53 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
PLZ 5 1:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4