Filip Kroutil

Národnost
CZE
Ročník narození
1996 - 27 let
Aktuální klub
BK ARMEX Děčín
Výška
190 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
14
Zápasy
720
Procento vítězství
57.5%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 muži - základní část Sokol Pražský 3 20.7 7.3 3 /5 60.0 0.3 16.7 0.3/0.7 50.0 1.3 11.0
2014/15 muži - Základní část - skupina západ Sokol Pražský 10 21.9 9.2 3.1 /5.4 57.4 0.3 25.0 2.1/3 70.0 1.9 9.5
2014/15 muži - Skupina A1 Sokol Pražský 1 24.0 7.0 3 /5 60.0 0 0.0 1/1 100.0 2.0 14.0
2014/15 muži - Předkolo play-off Sokol Pražský 2 25.0 12.5 3.5 /5 70.0 0 0.0 5.5/5.5 100.0 2.5 17.5
2014/15 muži - Play-off Sokol Pražský 1 30.0 7.0 3 /6 50.0 0 0.0 1/2 50.0 1.0 8.0
2015/16 muži - Základní část - skupina A Sokol Pražský 14 22.9 12.4 2.7 /4.9 55.9 1.5 41.2 2.4/3.4 72.3 1.1 14.3
2015/16 muži - Skupina C - 1. - 6. místo Sokol Pražský 3 27.7 17.7 5.3 /7.3 72.7 1.7 38.5 2/3 66.7 1.3 21.7
2015/16 muži - Play-off Sokol Pražský 1 31.0 9.0 2 /5 40.0 0 0.0 5/6 83.3 2.0 18.0
2012/13 junioři U19 - základní část Sokol pražský 13 16.9 8.1 3.5 /5.3 65.2 0 0.0 1.2/2.1 55.6 1.2 9.8
2012/13 junioři U19 - play-off Sokol pražský 3 11.7 1.3 0.7 /3.7 18.2 0 0.0 0/0 0.0 0.7 1.3
2013/14 junioři U19 - základní část Sokol pražský 18 29.1 14.7 5.4 /9.2 59.0 0.3 20.8 2.9/3.9 75.7 2.3 19.6
2013/14 junioři U19 - play-off Sokol pražský 3 34.3 11.7 5.3 /9.7 55.2 0 0.0 1/1.3 75.0 1.3 10.0
2014/15 junioři U19 - základní část Sokol pražský 16 22.1 13.6 4.6 /6.6 69.5 0.7 44.0 2.4/3.3 73.1 1.6 17.8
2014/15 junioři U19 - play-off Sokol pražský 5 36.4 16.0 6 /10.2 58.8 0.6 27.3 2.2/2.6 84.6 1.8 23.0
2014/15 junioři U19 - Mistrovství ČR Sokol pražský 2 12.5 4.0 2 /4 50.0 0 0.0 0/0 0.0 - 2.0
2010/11 junioři U18 - skupina A BK Děčín 17 - 7.6 3.2 0.0 0 0.0 1.1/1.9 59.4 - -
2010/11 junioři U18 - play-off BK Děčín 7 - 6.7 2.3 0.0 0 0.0 2.1/3.6 60.0 - -
2011/12 junioři U19 - skupina A BK Děčín 18 - 13.3 5.1 0.0 0 0.0 3.2/4.3 74.0 - -
2011/12 junioři U19 - play-off A BK Děčín 4 - 6.8 3 0.0 0 0.0 0.8/2.3 33.3 - -
2010/11 kadeti U16 - základní část Sokol Pražský 17 - 12.7 5.4 0.0 0 0.0 2/2.8 70.8 - -
2010/11 kadeti U16 - play-off Sokol Pražský 3 - 16.3 7.3 0.0 0 0.0 1.7/2.3 71.4 - -
2011/12 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 22 - 11.5 4.5 0.0 0 0.0 2.4/3.5 69.7 - -
2011/12 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 4 - 9.0 3.3 0.0 0 0.0 2.5/3.8 66.7 - -
2012/13 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 17 - 14.9 6.1 0.0 0.1 0.0 2.4/4.3 54.8 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 3 - 13.0 4.7 0.0 0 0.0 3.7/4.7 78.6 - -
2010/11 kadeti U16 - skupina A BK Děčín 2 - 17.5 8.5 0.0 0 0.0 0.5/2 25.0 - -
2010/11 kadeti U16 - play-off BK Děčín 3 - 17.7 8 0.0 0 0.0 1.7/2 83.3 - -
2011/12 kadeti U17 - skupina A BK Děčín 3 - 8.3 3.7 0.0 0 0.0 1/1.7 60.0 - -
2014/15 muži - Základní část DEC 34 9.7 2.4 0.8 /1.9 43.1 0.1 10.0 0.5/0.7 75.0 0.7 3.0
2014/15 muži - Play-off DEC 5 8.4 0.4 0.2 /0.8 25.0 0 0.0 0/0 0.0 0.2 1.4
2014/15 muži - základní část DEC 1 10.0 6.0 0 /0 0.0 2 100.0 0/2 0.0 2.0 5.0
2014/15 muži - Hyundai FINAL 4 DEC 2 13.5 1.0 0.5 /2 25.0 0 0.0 0/0 0.0 1.5 -2.0
2016/17 muži - Základní část - skupina A Slavoj BK Litoměřice 9 28.3 13.1 3 /4.4 67.5 1.8 35.6 1.8/2.1 84.2 1.7 14.9
2016/17 muži - Skupina C 1. - 6. místo Slavoj BK Litoměřice 3 18.3 4.7 2 /2.3 85.7 0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3 6.0
2017/18 muži - základní část Slavoj BK Litoměřice 1 - 13.0 6 /6 100.0 0 0.0 1/1 100.0 4.0 9.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ Slavoj BK Litoměřice 11 26.2 14.7 3.6 /6.1 59.7 1.6 45.0 2.5/2.9 87.5 1.0 17.8
2017/18 muži - Skupina C 1. - 6. místo Slavoj BK Litoměřice 2 31.0 11.0 3.5 /7 50.0 0.5 33.3 2.5/3 83.3 2.0 18.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Slavoj BK Litoměřice 6 26.0 9.0 2 /3.7 54.5 1.2 33.3 1.5/2 75.0 1.2 9.7
2018/19 muži - Skupina C 1. - 6. místo Slavoj BK Litoměřice 2 30.0 13.5 2.5 /5.5 45.5 2.5 62.5 1/1 100.0 1.0 10.0
2018/19 muži - Play Off Slavoj BK Litoměřice 3 28.7 13.3 3.7 /6.3 57.9 1.3 40.0 2/2 100.0 1.3 13.3
2015/16 muži - základní část Válečníci Děčín 2 - 13.0 4 /4 100.0 1.5 100.0 0.5/1 50.0 1.5 13.0
2015/16 muži - Základní část DEC 41 17.3 4.8 0.9 /1.9 45.6 0.9 41.2 0.5/0.7 66.7 1.3 5.7
2015/16 muži - Play off DEC 11 13.4 4.2 1 /1.8 55.0 0.4 33.3 1.1/1.1 100.0 0.9 5.3
2015/16 muži - Hyundai FINAL 4 DEC 2 16.5 2.0 0 /0 0.0 0.5 33.3 0.5/1 50.0 - 2.0
2016/17 muži - Základní část DEC 22 18.8 5.9 1.3 /2.2 57.1 1 43.1 0.3/0.5 63.6 1.1 5.4
2016/17 muži - Skupina A1 DEC 10 15.9 4.6 1.5 /2.1 71.4 0.2 15.4 1/1.9 52.6 1.7 4.4
2016/17 muži - základní část DEC 2 18.0 4.5 0 /1.5 0.0 1.5 100.0 0/0 0.0 1.5 5.0
2017/18 muži - Základní část DEC 20 15.3 4.2 0.9 /1.9 47.4 0.5 37.0 0.9/1.1 81.0 1.0 4.7
2017/18 muži - Skupina A1 DEC 10 17.8 5.1 1 /2.4 41.7 0.7 36.8 1/1.5 66.7 0.7 6.2
2017/18 muži - Play off DEC 6 16.0 4.3 1.2 /2 58.3 0.2 12.5 1.5/1.5 100.0 1.2 6.5
2017/18 muži - základní část DEC 5 16.2 5.4 1.2 /2.4 50.0 1 41.7 0/0 0.0 1.2 3.8
2017/18 muži - Hyundai FINAL 4 DEC 2 19.5 3.5 1.5 /2.5 60.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0 4.0
2018/19 muži - Základní část DEC 22 19.0 5.9 1.2 /2.3 51.0 0.8 39.1 1/1.4 76.7 1.0 7.8
2018/19 muži - Skupina A1 DEC 14 15.8 3.4 0.6 /2.1 31.0 0.4 23.1 0.9/0.9 92.3 0.9 4.1
2018/19 muži - Play off DEC 16 12.3 3.4 0.8 /1.7 48.1 0.4 36.8 0.4/0.6 77.8 1.3 2.6
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník DEC 2 15.0 4.0 0.5 /0.5 100.0 1 33.3 0/0 0.0 2.0 4.0
2018/19 muži - Hyundai Final Four DEC 2 19.0 11.5 1.5 /2 75.0 1.5 50.0 4/4.5 88.9 1.0 15.0
2019/20 muži - Základní část DEC 22 16.3 5.1 1 /1.8 53.8 0.8 41.9 0.8/1 81.0 1.5 5.8
2019/20 muži - skupina A1 DEC 6 16.7 3.7 0.5 /1 50.0 0.7 40.0 0.7/0.8 80.0 1.5 4.3
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník DEC 1 33.0 19.0 4 /5 80.0 3 50.0 2/2 100.0 2.0 20.0
2020/21 muži - základní část DEC 22 27.1 11.0 1.5 /3.1 48.5 2.2 49.5 1.5/1.7 86.8 1.9 10.0
2020/21 muži - Skupina A2 DEC 10 31.8 10.8 1.7 /3.9 43.6 2 41.7 1.4/1.8 77.8 2.2 13.8
2020/21 muži - Hyundai Český pohár DEC 2 27.5 14.0 3 /6 50.0 2 57.1 2/2 100.0 2.0 15.5
2019/20 muži - skupina Západ YDEA KONDOR 16 34.1 17.6 4 /7.6 52.9 2.2 37.6 3.1/3.6 84.5 1.4 20.6
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo YDEA KONDOR 4 34.3 26.3 5 /7.5 66.7 3.8 53.6 5/5.3 95.2 1.8 34.8
2020/21 muži - Předkolo PO DEC 2 34.5 10.0 3 /4 75.0 0.5 20.0 2.5/3 83.3 1.0 16.5
2021/22 muži - Základní část DEC 22 29.4 6.6 1.5 /3.2 47.9 0.9 26.0 0.9/1.2 74.1 2.5 5.9
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník DEC 4 19.5 8.5 1.8 63.6 1.3 41.7 1.3/1.3 100.0 2.3 11.0
2021/22 muži - Skupina A2 DEC 12 26.0 8.1 1.2 /2.9 40.0 1.4 44.7 1.5/1.8 85.7 2.7 9.3
2021/22 muži - Předkolo PO DEC 3 24.7 2.7 0.7 /2.3 28.6 0.3 33.3 0.3/0.3 100.0 1.7 4.0
2021/22 muži - Play off DEC 4 22.3 7.5 1 /1.3 80.0 1 44.4 2.5/2.5 100.0 2.5 8.8
2022/23 muži - Základní část DEC 22 29.0 7.8 1.3 /2.5 52.7 1.3 35.9 1.3/1.8 74.4 1.9 7.9
2022/23 muži - Osmifinále DEC 1 23.0 10.0 2 /2 100.0 2 40.0 0/0 0.0 - 7.0
2022/23 muži - Čtvrtfinále DEC 1 27.0 12.0 0 /0 0.0 3 100.0 3/4 75.0 3.0 21.0
2022/23 muži - Nadstavbová část – skupina A1 DEC 14 26.9 7.6 1.1 /2.1 55.2 1.4 44.2 1.2/1.5 81.0 2.1 8.3
2022/23 muži - Louda Auto FINAL 4 DEC 2 22.5 5.0 1 /1.5 66.7 1 40.0 0/0 0.0 2.0 6.5
2022/23 muži - Play-off DEC 16 29.1 6.9 0.8 /1.8 44.8 1.4 33.3 1/1.5 66.7 2.7 5.8
2023/24 muži - Základní část DEC 22 31.4 10.8 1.4 /2.2 61.2 2.1 44.3 1.7/2 84.1 2.1 10.8
2023/24 muži - Český pohár mužů DEC 2 24.0 12.0 0.5 /1.5 33.3 3.5 77.8 0.5/1 50.0 1.0 14.0
2023/24 muži - Nadstavbová část – skupina A1 DEC 14 27.9 9.2 1.4 /2.1 66.7 1.9 38.6 0.6/0.8 72.7 1.4 8.4
2023/24 muži - Louda Auto Final 8 Česko-Slovenský pohár mužů DEC 3 27.3 7.3 1 /3 33.3 1 25.0 2.3/2.7 87.5 2.3 6.3
2023/24 muži - Play-off DEC 3 28.0 7.0 0 /1 0.0 1.7 50.0 2/2 100.0 2.7 9.3
Průměr za kariéru 25.5 18.3 8.5 2.3 130.1 0.8 84.3 1.4/1.9 199.1 1.5 7.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 USK 11. 10. 2023
2B body 4 USK 27. 3. 2024
3B body 6 USK 11. 10. 2023
Obranné doskoky 5 OPA 20. 1. 2024
Útočné doskoky 5 BC Komárno 14. 2. 2024
Doskoky celkem 6 OPA 20. 1. 2024
Body 28 USK 11. 10. 2023
Užitečnost 34 USK 11. 10. 2023
Asistence 5 OLO 9. 12. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 GBA 6. 10. 2017 2017/18
2B body 14 Jiskra Domažlice 10. 3. 2012 2011/12
3B body 6 SNAK A 7. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 11 USK 15. 4. 2015 2014/15
Útočné doskoky 6 BK Loko Plzeň 3. 11. 2012 2012/13
Doskoky celkem 17 USK 15. 4. 2015 2014/15
Body 42 Basketbal Polabí 4. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 56 SNAK A 7. 2. 2020 2019/20
Asistence 10 SNAK A 7. 2. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
23. 9. 2023 Základní část PCE 35:40 8 1 50.0 2 33.3 0/2 0.0
27. 9. 2023 Základní část OVA 19:46 9 2 100.0 1 20.0 2/2 100.0
1. 10. 2023 Základní část UNL 37:28 18 3 100.0 4 50.0 0/0 0
4. 10. 2023 Základní část OLO 29:54 3 1 50.0 0 0.0 1/2 50.0
7. 10. 2023 Základní část SKS 30:57 12 1 33.3 3 50.0 1/2 50.0
11. 10. 2023 Základní část USK 38:28 28 2 100.0 6 54.5 6/6 100.0
14. 10. 2023 Základní část BRN 36:25 8 2 66.7 1 33.3 1/1 100.0
21. 10. 2023 Základní část PIS 32:32 11 0 0.0 2 66.7 5/6 83.3
28. 10. 2023 Základní část NBK 28:43 6 0 0.0 2 50.0 0/0 0
1. 11. 2023 Základní část KOL 21:19 13 1 100.0 3 37.5 2/2 100.0
4. 11. 2023 Základní část OPA 28:28 12 3 75.0 2 40.0 0/0 0
11. 11. 2023 Základní část PCE 24:00 10 1 50.0 2 66.7 2/2 100.0
18. 11. 2023 Základní část OVA 36:47 5 1 25.0 1 50.0 0/0 0
2. 12. 2023 Základní část UNL 34:39 16 2 100.0 4 50.0 0/0 0
9. 12. 2023 Základní část OLO 36:51 14 3 100.0 2 50.0 2/2 100.0
16. 12. 2023 Základní část SKS 36:33 13 2 100.0 3 75.0 0/0 0
20. 12. 2023 Základní část USK 31:36 10 1 50.0 1 33.3 5/5 100.0
30. 12. 2023 Základní část BRN 24:53 4 1 50.0 0 0.0 2/3 66.7
3. 1. 2024 Základní část PIS 31:28 21 1 100.0 6 75.0 1/1 100.0
6. 1. 2024 Základní část NBK 34:57 9 0 0.0 1 50.0 6/6 100.0
10. 1. 2024 Český pohár mužů BA LYNX Liberec 16:42 11 1 50.0 3 60.0 0/0 0
13. 1. 2024 Základní část KOL 27:52 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 Základní část OPA 31:49 6 1 33.3 1 33.3 1/2 50.0
27. 1. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 PCE 30:48 8 2 100.0 1 20.0 1/1 100.0
31. 1. 2024 Český pohár mužů UNL 31:42 13 0 0.0 4 100.0 1/2 50.0
3. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 OPA 27:54 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
7. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 KOL 28:19 11 1 33.3 3 50.0 0/0 0
11. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 UNL 24:34 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
14. 2. 2024 Louda Auto Final 8 Česko-Slovenský pohár mužů BC Komárno 31:58 7 1 16.7 1 20.0 2/2 100.0
15. 2. 2024 Louda Auto Final 8 Česko-Slovenský pohár mužů LEV 28:04 10 1 100.0 1 20.0 5/6 83.3
16. 2. 2024 Louda Auto Final 8 Česko-Slovenský pohár mužů USK 22:19 5 1 50.0 1 50.0 0/0 0
28. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 USK 35:18 10 2 50.0 2 40.0 0/0 0
2. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 NBK 25:39 16 2 66.7 4 44.4 0/0 0
6. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 BRN 28:13 16 2 66.7 4 66.7 0/0 0
9. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 PCE 19:46 7 0 0.0 2 28.6 1/2 50.0
11. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 OPA 27:27 7 0 0.0 2 66.7 1/2 50.0
16. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 KOL 26:59 14 2 50.0 3 37.5 1/1 100.0
20. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 UNL 27:10 3 0 0.0 1 25.0 0/0 0
27. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 USK 30:22 9 4 80.0 0 0.0 1/2 50.0
30. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 NBK 31:49 13 2 100.0 3 75.0 0/0 0
6. 4. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 BRN 25:35 10 2 100.0 1 50.0 3/3 100.0
16. 4. 2024 Play-off BRN 30:01 11 0 0.0 3 60.0 2/2 100.0
17. 4. 2024 Play-off BRN 26:06 5 0 0.0 1 33.3 2/2 100.0
21. 4. 2024 Play-off BRN 28:11 5 0 0.0 1 50.0 2/2 100.0
Celkem 44 1296:01 434 54 57.4 89 43.0 59/71 83.1
Průměr 44 29:27 9.9 1.2 57.4 2.0 43.0 1.3/1.6 83.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
OVA 40 21:39 7.4 1.2 52.7 1.3 43.6 1.1/1.4 80.0 1.6
OPA 48 19:16 5.7 1.0 54.0 0.9 38.1 0.9/1.2 76.3 1.3
PCE 45 20:28 5.4 0.9 44.6 0.9 36.7 1.0/1.2 76.8 1.4
BRN 33 23:02 7.3 1.2 51.9 1.2 43.0 1.2/1.4 84.8 1.1
HKR 25 26:53 9.4 1.9 54.5 1.4 45.9 1.5/1.9 77.1 1.8
NBK 43 18:56 5.4 1.0 48.9 0.8 38.8 1.1/1.3 90.7 0.9
KOL 33 20:24 6.8 1.4 49.5 1.1 37.5 0.8/0.9 93.1 1.4
UNL 39 18:35 5.5 1.1 56.2 1.0 42.2 0.4/0.5 81.0 1.4
USK 35 21:21 5.6 1.1 51.4 0.9 35.3 0.9/1.3 69.6 1.7
OLO 26 23:54 6.8 1.2 48.5 1.0 32.5 1.2/1.4 86.5 1.6
LJH 21 21:30 7.1 1.6 50.7 1.0 35.5 0.8/1.3 59.3 1.1
SVI 35 17:25 4.2 0.9 45.1 0.5 28.8 0.9/1.3 67.4 1.6
USK 10 30:32 14.3 5.1 56.0 0.4 23.5 2.9/3.7 78.4 2.1
PIS 7 31:07 19.0 3.4 57.1 3.0 58.3 3.1/3.3 95.7 1.6
BA Sparta Praha 10 26:02 11.2 4.5 61.6 0.2 20.0 1.6/2.3 69.6 1.4
BCM Slez. Ostrava 8 0:00 13.6 5.4 0.0 0.0 0.0 2.9/4.8 60.5 1.9
PLZ 8 28:40 13.3 2.9 51.1 1.4 37.9 3.4/4.4 77.1 1.4
Slavoj Litoměřice 11 8:01 9.4 3.4 231.3 0.3 42.9 1.8/3.0 60.6 1.3
Proton Zlín 10 0:00 10.1 3.8 0.0 0.0 0.0 2.5/3.3 75.8 2.2
VYS 6 14:47 15.5 4.2 78.1 1.8 64.7 1.7/2.7 62.5 2.3
VYS 4 24:18 20.8 7.5 71.4 0.8 50.0 3.5/3.5 100.0 1.8
Sršni Sokol Písek 5 0:00 15.4 5.6 0.0 0.2 0.0 3.6/5.4 66.7 1.4
USK 6 0:00 12.3 5.3 0.0 0.0 0.0 1.7/2.5 66.7 3.0
BC Nový Jičín 5 0:00 14.2 6.0 0.0 0.0 0.0 2.2/3.6 61.1 2.6
JBC Brno 5 29:00 13.6 4.2 53.8 0.8 40.0 2.8/4.4 63.6 3.6
SKB Zlín 4 24:31 15.3 6.5 81.3 0.0 0.0 2.3/3.8 60.0 2.5
Slavoj BK Litoměřice 7 23:54 8.7 3.0 67.7 0.3 18.2 1.9/3.1 59.1 1.7
BC Vysočina 5 24:55 12.0 3.8 70.4 0.2 8.3 3.8/4.4 86.4 1.8
Sokol Pražský 4 31:02 14.8 2.3 45.0 2.5 38.5 2.8/3.0 91.7 0.8
Basketbal Polabí 2 36:07 28.0 8.0 76.2 2.5 41.7 4.5/4.5 100.0 1.5
USK Praha B 6 25:42 9.3 2.7 43.2 1.3 33.3 0.0/0.2 0.0 1.3
SKS 5 30:41 10.4 1.8 75.0 2.2 47.8 0.2/0.6 33.3 1.0
WBA 4 0:00 11.8 4.8 0.0 0.3 0.0 1.5/2.3 66.7 2.0
BK Pardubice 4 0:00 10.8 5.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 1.5
SNAK A 1 40:00 42.0 9.0 75.0 6.0 60.0 6.0/6.0 100.0 1.0
BK Loko Plzeň 3 21:05 12.3 5.0 78.9 0.0 0.0 2.3/4.3 53.8 1.3
PCE 6 15:02 6.0 2.8 48.6 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.5
Sršni Sokol Písek 4 18:11 8.8 3.3 59.1 0.3 20.0 1.5/2.5 60.0 0.5
BK Teplice 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
BCM Loko Plzeň 2 0:00 15.5 7.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
BK Opava B 4 22:02 6.8 2.3 75.0 0.5 25.0 0.8/1.0 75.0 1.0
BA LYNX Liberec 2 8:21 13.5 1.5 150.0 3.5 140.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Nový Jičín 1 32:43 24.0 5.0 71.4 3.0 42.9 5.0/6.0 83.3 -
BK Klatovy 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 1.5
Basketbal Olomouc 1 28:55 23.0 3.0 60.0 5.0 83.3 2.0/2.0 100.0 1.0
BCM Ústí n. L. 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
ZLN 2 22:19 8.5 3.5 58.3 0.5 14.3 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Vysočina 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Žižkov 2 9:40 8.0 1.0 50.0 2.0 57.1 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 1 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 -
BK Brandýs 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
LEV 1 28:04 10.0 1.0 100.0 1.0 20.0 5.0/6.0 83.3 2.0
Sokol Žižkov 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BC Komárno 1 31:58 7.0 1.0 16.7 1.0 20.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 30:45 4.0 2.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 12:32 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Kladno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články