Pavla Thiebergerová

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 24 let
Výška
167 cm
Pozice
Rozehrávač/Křídlo

Největší týmové úspěchy:

- sezona 2014/2015 - skoro účast na mistrovství ČR

 

Největší individuální úspěchy:

- sezona 2014/2015 (dobré statistiky)

- účast na reprezentačních výběrech a na kempech nadějí pro rozehrávače

 

Reprezentace:

- 2x účast na výběru - mládeže

 

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
259
Procento vítězství
48.3%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 starší žákyně - skupina B Lokomotiva Krnov 18 - 5.2 1.7 0 1.8/3.1 58.9 - -
2011/12 kadetky U17 - skupina B Lokomotiva Krnov 21 - 6.8 2.5 0.1 1.6/3.1 50.8 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - skupina D Loko Krnov 4 - 14.0 5.5 0 3/5 60.0 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - liga B Loko Krnov 3 - 17.3 7 0 3.3/5 66.7 - -
2011/12 kadetky U17 - play-out B Lokomotiva Krnov 6 - 10.5 4.2 0 2.2/3.3 65.0 - -
2012/13 kadetky U17 - skupina B Lokomotiva Krnov 19 - 11.1 3.8 0.3 2.6/3.9 67.6 - -
2012/13 starší žákyně U15 - divize B Lokomotiva Krnov 11 - 21.5 7.6 0.5 4.6/6.4 72.9 - -
2012/13 starší žákyně U15 - liga skupina B Lokomotiva Krnov 11 - 12.9 4.5 0.3 3.2/4.7 67.3 - -
2012/13 kadetky U17 - play-off Lokomotiva Krnov 3 - 6.0 2 0.3 1/2.7 37.5 - -
2013/14 juniorky U19 - skupina B Lokomotiva Krnov 18 - 10.3 3.6 0.4 1.7/2.6 66.0 - -
2013/14 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 19 - 5.5 1.7 0.3 1.3/2.2 59.5 - -
2013/14 kadetky U17 - skupina B Lokomotiva Krnov 4 - 8.0 1.8 0.5 3/3.8 80.0 - -
2013/14 kadetky U17 - play-out B Lokomotiva Krnov 2 - 2.5 0.5 0 1.5/2 75.0 - -
2013/14 juniorky U19 - play-out B Lokomotiva Krnov 4 - 13.0 3.3 1.8 1.3/1.5 83.3 - -
2013/14 kadetky U17 - play-out SBŠ Ostrava 6 - 5.7 1.3 0.7 1/1.3 75.0 - -
2014/15 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 22 - 10.5 1.8 1.7 1.9/2.5 74.5 - -
2014/15 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 2 25.5 7.5 1.5 /6 1.5 0/0 0.0 1.5 0.5
2014/15 juniorky U19 - play-off SBŠ Ostrava 2 20.5 8.0 1.5 /3.5 1 2/2.5 80.0 1.5 3.0
2014/15 kadetky U17 - play-off SBŠ Ostrava 5 - 15.0 3.4 1.2 4.6/6 76.7 - -
2014/15 ženy - Baráž o ŽBL 2015/2016 OVA 1 2.0 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 - 2.0
2015/16 ženy - Základní část OVA 6 3.5 0.0 0 /0.2 0 0/0 0.0 - -0.7
2015/16 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 20 21.7 5.3 1.2 /3.3 0.9 0.4/0.6 66.7 2.4 -0.2
2015/16 juniorky U19 - play-out SBŠ Ostrava 6 19.5 5.0 1 /3.7 0.8 0.5/1 50.0 2.8 -
2016/17 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 20 8.7 2.1 0.4 /0.8 0.5 0/0.1 0.0 1.0 0.6
2016/17 juniorky U19 - play-off SBŠ Ostrava 2 7.0 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 0.5 -1.5
2016/17 juniorky U19 - Mistrovství ČR SBŠ Ostrava 2 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 ženy - základní část BSK KP Brno 16 13.8 2.8 0.5 /1.6 0.5 0.3/0.4 83.3 1.3 1.6
2017/18 ženy - play-off BSK KP Brno 3 14.7 0.3 0 /1 0 0.3/1 33.3 1.3 -2.3
Průměr za kariéru 32.0 4.4 7.8 2.3 0.5 1.6/2.4 181.3 1.8 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Basket Slovanka 7. 2. 2015 2014/15
2B body 13 BSK TJ Jičín 10. 11. 2012 2012/13
3B body 5 Studánka Pardubice 11. 1. 2015 2014/15
Obranné doskoky 4 BK Žďár n. S. 3. 4. 2016 2015/16
Útočné doskoky 2 OP Prostějov 11. 11. 2015 2015/16
Doskoky celkem 5 BK Žďár n. S. 3. 4. 2016 2015/16
Body 33 BSK TJ Jičín 10. 11. 2012 2012/13
Užitečnost 18 BK Žďár n. S. 5. 2. 2017 2016/17
Asistence 3 KARA Trutnov 11. 10. 2015 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
USK Praha 9 0:00 12.1 3.2 0.0 1.0 0.0 2.7/3.6 75.0 1.8
OSK Olomouc 4 0:00 16.3 6.8 0.0 0.3 0.0 2.0/4.0 50.0 2.3
Jiskra Kyjov 4 0:00 12.8 4.5 0.0 0.5 0.0 2.3/3.8 60.0 2.8
Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 4 0:00 12.3 4.8 0.0 0.3 0.0 2.0/3.5 57.1 2.8
BA Sparta Praha 4 0:00 12.3 4.3 0.0 0.5 0.0 2.3/3.0 75.0 1.5
KARA Trutnov 6 0:00 8.0 1.7 0.0 1.3 0.0 0.7/1.0 66.7 2.0
USK Praha 4 0:00 11.8 3.8 0.0 0.3 0.0 3.5/5.3 66.7 2.5
BSK TJ Jičín 2 0:00 23.0 8.5 0.0 1.0 0.0 3.0/4.5 66.7 2.0
OSK Olomouc 5 0:00 8.8 2.0 0.0 0.4 0.0 3.6/4.8 75.0 1.2
Basket Slovanka 4 0:00 10.8 1.3 0.0 0.8 0.0 6.0/8.5 70.6 1.0
Studánka Pardubice 3 0:00 13.3 2.7 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.7
Sokol H. Králové 4 0:00 9.5 2.3 0.0 1.3 0.0 1.3/1.5 83.3 1.3
Panter Javorník 2 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 2.0
BK Žďár n. S. 6 0:00 5.5 1.7 0.0 0.3 0.0 1.2/2.2 53.8 2.7
BK Strakonice 6 0:00 5.3 1.8 0.0 0.3 0.0 0.7/1.8 36.4 1.8
B. Jablonec n. N. 4 19:07 7.8 1.3 45.5 1.8 25.9 0.0/0.0 0.0 2.0
HB Basket 2 0:00 15.0 4.0 0.0 0.5 0.0 5.5/8.0 68.8 1.5
Loko Karlovy Vary 3 0:00 9.7 2.3 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.3
BK Frýdek-Místek U19 3 0:00 9.3 2.3 0.0 0.3 0.0 3.7/6.3 57.9 2.0
VALOSUN Brno 4 0:00 6.3 1.5 0.0 0.8 0.0 1.0/1.5 66.7 2.3
BK Strakonice 4 21:32 6.3 2.3 50.0 0.5 15.4 0.3/0.5 50.0 1.5
SŠMH Brno B 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 3.5
USK Praha 8 16:08 3.0 0.5 17.4 0.5 20.0 0.5/0.6 80.0 0.9
SBŠ Ostrava 3 0:00 7.7 2.3 0.0 0.0 0.0 3.0/4.3 69.2 1.3
BK Brno B 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 3.5
BK Havířov 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 3.7
KARA Trutnov 4 12:35 4.5 0.8 60.0 0.8 37.5 0.8/1.0 75.0 1.5
BA Sparta 3 0:00 5.3 1.3 0.0 0.7 0.0 0.7/1.3 50.0 2.3
BK Frýdek-Místek 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 14.0 2.0 0.0 0.0 0.0 10.0/14.0 71.4 3.0
SŠMH Brno 3 0:00 4.7 0.7 0.0 0.3 0.0 2.3/3.3 70.0 1.0
FM 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.5
BA Sparta Praha 3 17:45 4.3 0.7 40.0 1.0 37.5 0.0/0.7 0.0 2.7
VALOSUN Brno 6 9:58 2.2 0.3 28.6 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 1.2
BK Havířov 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Basket Slovanka 5 13:35 2.2 0.4 25.0 0.4 18.2 0.2/0.4 50.0 1.2
Havířov 2 20:08 5.0 0.5 100.0 1.0 50.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Žabiny Brno B 2 14:16 5.0 1.0 22.2 1.0 40.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Nusle 1 14:49 9.0 3.0 100.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 4 10:28 1.5 0.0 0.0 0.3 12.5 0.8/1.0 75.0 2.3
BK Pelhřimov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Valosun Brno 2 0:00 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 0.5
Žabiny Brno 5 8:03 1.0 0.2 25.0 0.2 11.1 0.0/0.0 0.0 0.6
OLM 2 16:07 2.5 0.5 33.3 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lokomotiva Liberec 1 18:22 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
B. Jablonec n. N. 1 9:54 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VSP 5 13:04 0.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2/0.6 33.3 1.4
Sokol H. Králové 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
SLA 2 0:11 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Frisco Sika Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 6:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HKR 2 4:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Aritma 1 11:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pečky 1 6:30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 1 2:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
STR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KPB 1 5:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -