Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
14. 12. 4. 2023
St 18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
13. 8. 4. 2023
So 17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
1. 5. 4. 2023
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
12. 1. 4. 2023
So 18:00
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
11. 29. 3. 2023
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
10. 26. 3. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
85
98
21
26
49
46
69
74
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
9. 22. 3. 2023
St 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
105
87
29
18
55
42
79
59
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
1. 19. 3. 2023
Ne 16:30
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
89
92
22
20
50
49
72
69
Louda Auto FINAL 4
review
1. 18. 3. 2023
So 15:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
71
102
17
27
34
56
58
77
Louda Auto FINAL 4
review
8. 15. 3. 2023
St 17:45
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
80
96
15
28
47
51
71
75
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
7. 12. 3. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
93
109
24
31
48
60
75
89
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
6. 8. 3. 2023
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
122
85
27
26
58
39
89
61
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
5. 5. 3. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
116
106
20
30
59
52
90
82
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
4. 2. 3. 2023
Čt 18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
96
58
23
13
40
29
65
44
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
3. 15. 2. 2023
St 17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
90
74
23
24
49
34
67
55
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
2. 12. 2. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
97
78
20
22
36
42
64
56
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
22. 4. 2. 2023
So 18:00
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
77
79
20
19
42
37
65
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 1. 2. 2023
St 18:00
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
90
102
27
34
47
63
63
81
Čtvrtfinále
review
21. 29. 1. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
92
88
26
18
48
35
65
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 21. 1. 2023
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
86
93
20
27
44
51
65
72
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 18. 1. 2023
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
92
90
29
27
48
45
66
68
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 14. 1. 2023
So 17:30
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
76
80
13
19
31
39
55
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 11. 1. 2023
St 17:00
Sokol Pražský
SLUNETA Ústí nad Labem
62
114
16
35
31
65
52
94
Osmifinále
review
17. 8. 1. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
104
70
24
15
58
35
82
53
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 4. 1. 2023
St 19:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
68
92
22
28
43
45
56
60
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 28. 12. 2022
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
SK Slavia Praha
94
78
27
20
50
47
74
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 21. 12. 2022
St 17:45
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
77
89
24
21
37
47
53
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 16. 12. 2022
Pá 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
96
83
25
22
54
31
79
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 10. 12. 2022
So 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
94
80
30
21
49
42
75
58
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 4. 12. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
71
81
24
20
43
41
66
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 26. 11. 2022
So 18:00
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
102
94
26
19
63
54
70
76
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 20. 11. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK REDSTONE Olomoucko
109
89
29
21
52
39
76
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 2. 11. 2022
St 18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
92
90
31
22
56
42
75
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 30. 10. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
67
65
18
14
43
37
58
53
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 22. 10. 2022
So 17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
80
86
23
26
44
45
63
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 19. 10. 2022
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
110
77
34
20
62
44
83
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 15. 10. 2022
So 15:00
SK Slavia Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
85
67
25
13
45
34
67
52
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 12. 10. 2022
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
83
69
17
23
43
46
60
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 9. 10. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
64
76
16
18
30
36
44
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 2. 10. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
64
73
13
17
40
37
52
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review