Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. |
29. 4. 2022
Pá 19:30 |
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Brandýs nad Labem
|
70
79
|
19
20
33
33
46
57 |
Skupina B play-off FINÁLE |
|
review |
1. |
28. 4. 2022
Čt 19:30 |
BK Brandýs nad Labem
BA 2006´ Roudnice n.L.
|
89
74
|
23
18
31
53
69
50 |
Skupina B play-off FINÁLE |
|
review |
2. |
3. 4. 2022
Ne 15:00 |
BA 2006´ Roudnice n.L.
Válečníci Děčín B
|
87
72
|
22
18
53
38
64
58 |
Skupina B play-off semifinále |
|
review |
1. |
2. 4. 2022
So 20:00 |
Válečníci Děčín B
BA 2006´ Roudnice n.L.
|
52
54
|
16
13
36
28
39
42 |
Skupina B play-off semifinále |
|
review |
1. |
20. 3. 2022
Ne 15:00 |
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Baník Most
|
112
64
|
34
15
59
29
89
49 |
skupina B Play-off čtvrtfinále |
|
review |
2. |
19. 3. 2022
So 12:00 |
BK Baník Most
BA 2006´ Roudnice n.L.
|
56
98
|
9
13
19
44
33
66 |
skupina B Play-off čtvrtfinále |
|
review |
22. |
6. 3. 2022
Ne 14:30 |
BA Tygři Louny
BA 2006´ Roudnice n.L.
|
68
71
|
15
14
35
39
53
49 |
skupina B |
|
review |
21. |
5. 3. 2022
So 18:00 |
BŠ Tygři Praha C
BA 2006´ Roudnice n.L.
|
69
82
|
13
19
35
36
51
64 |
skupina B |
|
review |
20. |
13. 2. 2022
Ne 12:00 |
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Baník Most
|
57
63
|
18
10
37
18
52
38 |
skupina B |
|
review |
19. |
12. 2. 2022
So 10:00 |
BA 2006´ Roudnice n.L.
Válečníci Děčín B
|
67
72
|
19
14
41
31
55
47 |
skupina B |
|
review |
18. |
30. 1. 2022
Ne 09:00 |
BK Kladno
BA 2006´ Roudnice n.L.
|
69
81
|
14
17
29
34
50
55 |
skupina B |
|
review |
17. |
29. 1. 2022
So 14:30 |
ŠSK Slaný
BA 2006´ Roudnice n.L.
|
83
71
|
21
19
44
35
54
56 |
skupina B |
|
review |
14. |
19. 12. 2021
Ne 15:00 |
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA LYNX Liberec
|
103
42
|
26
9
49
25
75
35 |
skupina B |
|
review |
13. |
18. 12. 2021
So 19:15 |
BA 2006´ Roudnice n.L.
AŠ Mladá Boleslav
|
74
55
|
8
19
35
28
61
39 |
skupina B |
|
review |
1. |
5. 12. 2021
Ne 15:00 |
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK R&J EBC Mělník
|
65
40
|
24
11
37
17
44
28 |
skupina B |
|
review |
12. |
4. 12. 2021
So 10:00 |
BK R&J EBC Mělník
BA 2006´ Roudnice n.L.
|
58
62
|
21
16
33
34
48
45 |
skupina B |
|
review |
11. |
21. 11. 2021
Ne 09:00 |
BA 2006´ Roudnice n.L.
BŠ Tygři Praha C
|
74
52
|
17
10
41
24
53
33 |
skupina B |
|
review |
10. |
20. 11. 2021
So 18:30 |
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
|
68
43
|
12
14
27
22
44
36 |
skupina B |
|
review |
9. |
7. 11. 2021
Ne 14:00 |
Válečníci Děčín B
BA 2006´ Roudnice n.L.
|
44
66
|
12
18
20
41
33
54 |
skupina B |
|
review |
8. |
6. 11. 2021
So 10:00 |
BK Baník Most
BA 2006´ Roudnice n.L.
|
42
87
|
4
19
18
45
34
66 |
skupina B |
|
review |
7. |
17. 10. 2021
Ne 14:00 |
BA 2006´ Roudnice n.L.
ŠSK Slaný
|
91
58
|
30
14
47
33
70
41 |
skupina B |
|
review |
6. |
16. 10. 2021
So 08:30 |
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Kladno
|
84
65
|
24
14
51
27
61
48 |
skupina B |
|
review |
4. |
2. 10. 2021
So 15:00 |
BK Brandýs nad Labem
BA 2006´ Roudnice n.L.
|
81
65
|
20
18
39
32
51
47 |
skupina B |
|
review |
3. |
19. 9. 2021
Ne 13:00 |
AŠ Mladá Boleslav
BA 2006´ Roudnice n.L.
|
54
70
|
16
16
26
38
57
40 |
skupina B |
|
review |
2. |
18. 9. 2021
So 17:00 |
BA LYNX Liberec
BA 2006´ Roudnice n.L.
|
54
85
|
16
17
29
43
43
55 |
skupina B |
|
review |
16. |
00:00 |
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Brandýs nad Labem
|
0
20
|
|
skupina B |
|
review |