BK Žabiny Brno C

Kategorie
Kadetky U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 1. 9. 2020
Petra Tomancová
mladez@bkzabiny.cz
602 747 977

Trenér

od: 20. 9. 2021
Petr Křivánek
krivanekpetr8@seznam.cz
776 563 008

1. asistent trenéra

od: 20. 9. 2021
Dominika Benešová
domca.benesova@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 20. 9. 2021
Petra Tomancová
mladez@bkzabiny.cz
602 747 977

Adresa

Sportovní škola míčových her, z. s.
Horákova
616 00 Brno - Žabovřesky

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Lucie Čermáková 2006 159 15
Eliška Racková 2006 174 15
Kateřina Kalná 2007 169 14
Eliška Nohelová 2007 167 14
Ema Rychtecká 2007 162 14
Natálie Gálová 2006 158 15
Amálie Poláchová 2006 165 15
Marie Hamzová 2007 167 14
Klára Trávníčková 2006 161 15
Tereza Mrázková 2007 159 14
Ema Rozsívalová 2007 163 14
Kamila Trusková 2007 167 14
Ema Nevrlá 2006 150 15
Julie Drholcová 2007 167 14
Markéta Sedlářová 2006 158 15
Julie Merclová 2007 163 14
Lucie Prachařová 2007 168 14
Markéta Strnadelová 2007 156 14
Jolana Havlíčková 2006 164 15
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 25. 9. 2021
09:00
SKB Tišnov
BK Žabiny Brno C
skupina C Preview
1. kolo 25. 9. 2021
11:00
SKB Tišnov
BK Žabiny Brno C
skupina C Preview
2. kolo 9. 10. 2021
00:00
BK Žabiny Brno C
TJ Spartak Uherský Brod
skupina C Preview
2. kolo 9. 10. 2021
00:00
BK Žabiny Brno C
TJ Spartak Uherský Brod
skupina C Preview
3. kolo 23. 10. 2021
00:00
SKB Česká Třebová
BK Žabiny Brno C
skupina C Preview
3. kolo 23. 10. 2021
00:00
SKB Česká Třebová
BK Žabiny Brno C
skupina C Preview
4. kolo 13. 11. 2021
00:00
BK Žabiny Brno C
BK Blansko
skupina C Preview
4. kolo 14. 11. 2021
00:00
BK Žabiny Brno C
BK Blansko
skupina C Preview
5. kolo 27. 11. 2021
00:00
BK Vlčice Žďár
BK Žabiny Brno C
skupina C Preview
5. kolo 28. 11. 2021
00:00
BK Vlčice Žďár
BK Žabiny Brno C
skupina C Preview
6. kolo 11. 12. 2021
00:00
TJ Sokol Lanžhot
BK Žabiny Brno C
skupina C Preview
6. kolo 12. 12. 2021
00:00
TJ Sokol Lanžhot
BK Žabiny Brno C
skupina C Preview
7. kolo 8. 1. 2022
00:00
BK Žabiny Brno C
ADFORS Basket Litomyšl
skupina C Preview
7. kolo 9. 1. 2022
00:00
BK Žabiny Brno C
ADFORS Basket Litomyšl
skupina C Preview
8. kolo 22. 1. 2022
00:00
BK Žabiny Brno C
SKB Tišnov
skupina C Preview
8. kolo 23. 1. 2022
00:00
BK Žabiny Brno C
SKB Tišnov
skupina C Preview
9. kolo 12. 2. 2022
00:00
TJ Spartak Uherský Brod
BK Žabiny Brno C
skupina C Preview
9. kolo 13. 2. 2022
00:00
TJ Spartak Uherský Brod
BK Žabiny Brno C
skupina C Preview
10. kolo 26. 2. 2022
00:00
BK Žabiny Brno C
SKB Česká Třebová
skupina C Preview
10. kolo 27. 2. 2022
00:00
BK Žabiny Brno C
SKB Česká Třebová
skupina C Preview
11. kolo 12. 3. 2022
00:00
BK Blansko
BK Žabiny Brno C
skupina C Preview
11. kolo 12. 3. 2022
00:00
BK Blansko
BK Žabiny Brno C
skupina C Preview
12. kolo 26. 3. 2022
00:00
BK Žabiny Brno C
BK Vlčice Žďár
skupina C Preview
12. kolo 27. 3. 2022
00:00
BK Žabiny Brno C
BK Vlčice Žďár
skupina C Preview
13. kolo 9. 4. 2022
00:00
BK Žabiny Brno C
TJ Sokol Lanžhot
skupina C Preview
13. kolo 10. 4. 2022
00:00
BK Žabiny Brno C
TJ Sokol Lanžhot
skupina C Preview
14. kolo 23. 4. 2022
00:00
ADFORS Basket Litomyšl
BK Žabiny Brno C
skupina C Preview
14. kolo 24. 4. 2022
00:00
ADFORS Basket Litomyšl
BK Žabiny Brno C
skupina C Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů