Nadregionální liga U15M

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina D 1. kolo 15336
BA 2006´ Roudnice n.L.
Basket Poděbrady
23. 9. 2023
11:00
SH Budyně nad Ohří Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
86
30
29
12
52
19
72
26
Review
Skupina D 1. kolo 15335
TJ Slovan Varnsdorf
Slavoj Český Brod
29. 10. 2023
13:00
Sportovní hala Ondřej Špinka
Michal Činka
76
47
22
5
37
13
62
33
Review
Skupina D 1. kolo 15337
BK Kralupy Junior
Pandy Čelákovice
23. 9. 2023
16:00
SH Kralupy nad Vltavou Jan Lejčko
Miloš Nesvadba
51
62
14
19
25
30
37
40
Review
Skupina D 1. kolo 15338
BK R&J EBC Mělník
BK Brandýs n. L. B
23. 9. 2023
17:00
Tělocvična IŠST Pavel Velda
Ondřej Balicz
38
107
10
30
22
50
34
75
Review
Skupina D 2. kolo 15340
Slavoj Český Brod
BA 2006´ Roudnice n.L.
24. 9. 2023
10:00
Sportovní hala Pavel Velda
Ondřej Balicz
53
98
15
21
25
45
34
71
Review
Skupina D 2. kolo 15341
BK Kralupy Junior
BK Brandýs n. L. B
24. 9. 2023
10:00
SH Kralupy nad Vltavou Jiří Veselý
46
89
14
21
27
48
36
68
Review
Skupina D 2. kolo 15339
TJ Slovan Varnsdorf
Basket Poděbrady
24. 9. 2023
13:30
Sportovní hala Ondřej Špinka
Jakub Hlaváč
109
42
35
5
61
12
83
24
Review
Skupina D 2. kolo 15342
BK R&J EBC Mělník
Pandy Čelákovice
24. 9. 2023
15:00
Tělocvična IŠST Ondřej Balicz
Pavel Velda
53
48
13
15
27
22
36
39
Review
Skupina D 3. kolo 15343
Slavoj Český Brod
Pandy Čelákovice
7. 10. 2023
11:00
Sportovní hala Jiří Mazur
Jakub Hájek
63
66
21
13
32
28
46
55
Review
Skupina D 3. kolo 15344
Basket Poděbrady
BK Brandýs n. L. B
7. 10. 2023
15:00
MSH Ostende Jan Průša
Dušan Dvorský
26
131
5
35
14
61
21
92
Review
Skupina D 3. kolo 15345
TJ Slovan Varnsdorf
BK Kralupy Junior
7. 10. 2023
17:30
Sportovní hala Michal Činka
Matěj Šťáhlavský
106
62
21
14
48
26
71
41
Review
Skupina D 3. kolo 15346
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK R&J EBC Mělník
16. 11. 2023
18:15
SH Budyně nad Ohří Tomáš Morávek
Silvie Netáhlová
79
62
17
22
48
34
65
62
Review
Skupina D 4. kolo 15349
BK R&J EBC Mělník
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST Miloš Nesvadba
Tomáš Blažek
Preview
Skupina D 4. kolo 15347
Slavoj Český Brod
BK Brandýs n. L. B
8. 10. 2023
11:00
Sportovní hala Jiří Mazur
Jakub Hájek
61
75
17
26
33
42
40
53
Review
Skupina D 4. kolo 15348
Basket Poděbrady
Pandy Čelákovice
8. 10. 2023
11:00
MSH Ostende Jaroslav Janovský
Jan Průša
45
50
9
17
25
30
34
38
Review
Skupina D 4. kolo 15350
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Kralupy Junior
8. 10. 2023
13:30
SH Budyně nad Ohří Silvie Netáhlová
Anna Svobodová
90
62
22
6
40
29
60
43
Review
Skupina D 5. kolo 15354
BK Brandýs n. L. B
BA 2006´ Roudnice n.L.
21. 10. 2023
09:30
ZŠ Na Výsluní Barbora Jiroušková
Alžběta Rýcová
98
59
26
7
51
23
67
47
Review
Skupina D 5. kolo 15351
Slavoj Český Brod
BK Kralupy Junior
21. 10. 2023
11:30
Sportovní hala
68
65
20
19
41
35
55
55
Review
Skupina D 5. kolo 15352
BK R&J EBC Mělník
Basket Poděbrady
27. 4. 2024
13:00
Tělocvična IŠST Richard Gottfried
Artem Petrenko
85
63
25
16
46
31
70
44
Review
Skupina D 5. kolo 15353
Pandy Čelákovice
TJ Slovan Varnsdorf
21. 10. 2023
14:00
ZŠ Kamenka Čelákovice Pavel Velda
Jan Průša
53
76
4
19
24
31
37
54
Review
Skupina D 6. kolo 15358
TJ Slovan Varnsdorf
BK Brandýs n. L. B
22. 10. 2023
10:00
Sportovní hala Zdeněk Strolený
Vojtěch Lehroch
80
64
26
17
46
29
67
44
Review
Skupina D 6. kolo 15356
BK R&J EBC Mělník
Slavoj Český Brod
22. 10. 2023
11:00
Tělocvična IŠST Tomáš Blažek
Jakub Hájek
83
66
23
23
39
44
63
54
Review
Skupina D 6. kolo 15357
Pandy Čelákovice
BA 2006´ Roudnice n.L.
22. 10. 2023
11:45
ZŠ Kamenka Čelákovice Jaroslav Janovský
Pavel Velda
56
68
17
12
32
32
40
56
Review
Skupina D 6. kolo 15355
Basket Poděbrady
BK Kralupy Junior
26. 11. 2023
12:30
MSH Ostende Jaroslav Janovský
Matěj Prokeš
48
81
11
18
22
38
34
63
Review
Skupina D 7. kolo 15361
Pandy Čelákovice
BK Brandýs n. L. B
11. 11. 2023
09:00
ZŠ Kamenka Čelákovice Kateřina Jakubcová
Nikola Caňkářová
52
60
13
14
39
28
49
44
Review
Skupina D 7. kolo 15362
Slavoj Český Brod
Basket Poděbrady
11. 11. 2023
11:00
Sportovní hala Dušan Dvorský
Vladimír Pádivý
88
49
26
17
49
25
38
63
Review
Skupina D 7. kolo 15360
BK Kralupy Junior
BK R&J EBC Mělník
5. 1. 2024
17:00
SH Kralupy nad Vltavou Jiří Pavýza
Artem Petrenko
69
65
17
12
29
35
46
51
Review
Skupina D 7. kolo 15359
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006´ Roudnice n.L.
11. 11. 2023
17:30
Sportovní hala Michal Činka
Vojtěch Lehroch
79
55
14
14
35
30
63
42
Review
Skupina D 8. kolo 15363
BA 2006´ Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
12. 11. 2023
11:00
SH Budyně nad Ohří Lucie Humlová
Zajistí pořadatel
53
73
7
15
21
41
39
57
Review
Skupina D 8. kolo 15365
BK Brandýs n. L. B
Pandy Čelákovice
12. 11. 2023
11:00
ZŠ Na Výsluní Vojtěch Poláček
Vojtěch Beneš
63
57
13
14
26
33
48
45
Review
Skupina D 8. kolo 15366
Basket Poděbrady
Slavoj Český Brod
12. 11. 2023
11:00
MSH Ostende David Volný
Jaroslav Janovský
41
68
10
23
22
46
45
57
Review
Skupina D 8. kolo 15364
BK R&J EBC Mělník
BK Kralupy Junior
12. 11. 2023
15:00
Tělocvična IŠST Petr Vávra
Dušan Dvorský
79
62
28
15
45
33
63
47
Review
Skupina D 9. kolo 15368
BA 2006´ Roudnice n.L.
Slavoj Český Brod
2. 12. 2023
11:00
SH Budyně nad Ohří Jindřich Nesper
Vladimír Kesler
68
56
17
14
30
33
50
43
Review
Skupina D 9. kolo 15367
Basket Poděbrady
TJ Slovan Varnsdorf
2. 12. 2023
11:30
MSH Ostende Jakub Hájek
Lucie Misterková
39
103
8
29
19
67
26
80
Review
Skupina D 9. kolo 15370
Pandy Čelákovice
BK R&J EBC Mělník
2. 12. 2023
11:30
ZŠ Kamenka Čelákovice Petr Frána
Vojtěch Beneš
53
41
20
8
35
18
42
28
Review
Skupina D 9. kolo 15369
BK Brandýs n. L. B
BK Kralupy Junior
2. 12. 2023
13:30
ZŠ Na Výsluní Miloš Nesvadba
Kateřina Jakubcová
117
58
27
13
59
27
86
39
Review
Skupina D 10. kolo 15374
BK Brandýs n. L. B
BK R&J EBC Mělník
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina D 10. kolo 15372
Basket Poděbrady
BA 2006´ Roudnice n.L.
3. 12. 2023
10:30
MSH Ostende David Volný
Jakub Petrák
44
71
8
22
23
38
35
55
Review
Skupina D 10. kolo 15371
Slavoj Český Brod
TJ Slovan Varnsdorf
3. 12. 2023
11:00
Sportovní hala Barbora Jiroušková
Jakub Hájek
64
89
9
28
21
54
40
78
Review
Skupina D 10. kolo 15373
Pandy Čelákovice
BK Kralupy Junior
3. 12. 2023
11:30
ZŠ Kamenka Čelákovice Vojtěch Poláček
Vojtěch Beneš
74
67
9
16
33
42
56
55
Review
Skupina D 11. kolo 15378
BK Kralupy Junior
BA 2006´ Roudnice n.L.
13. 1. 2024
09:00
SH Kralupy nad Vltavou František Kolář
Jiří Mazur
62
100
21
32
32
64
43
77
Review
Skupina D 11. kolo 15375
BK Brandýs n. L. B
Slavoj Český Brod
13. 1. 2024
10:00
ZŠ Na Výsluní Barbora Jiroušková
Anna Pánková
68
58
20
18
41
30
55
42
Review
Skupina D 11. kolo 15377
TJ Slovan Varnsdorf
BK R&J EBC Mělník
13. 1. 2024
10:00
Sportovní hala Vojtěch Lehroch
Matěj Šťáhlavský
124
34
37
8
66
14
96
22
Review
Skupina D 11. kolo 15376
Pandy Čelákovice
Basket Poděbrady
13. 1. 2024
13:00
ZŠ Kamenka Čelákovice Petr Vávra
Jakub Hájek
66
33
13
11
37
17
53
27
Review
Skupina D 12. kolo 15379
Pandy Čelákovice
Slavoj Český Brod
14. 1. 2024
09:30
ZŠ Kamenka Čelákovice Jan Mikulec
Michal Bukovský
57
53
19
12
34
27
41
41
Review
Skupina D 12. kolo 15381
BK Kralupy Junior
TJ Slovan Varnsdorf
21. 1. 2024
11:00
SH Kralupy nad Vltavou Jaroslav Janovský
Petr Vávra
52
112
11
35
24
62
37
93
Review
Skupina D 12. kolo 15380
BK Brandýs n. L. B
Basket Poděbrady
14. 1. 2024
13:00
ZŠ Na Výsluní David Volný
Artem Petrenko
118
27
29
10
58
14
98
20
Review
Skupina D 12. kolo 15382
BK R&J EBC Mělník
BA 2006´ Roudnice n.L.
30. 1. 2024
18:00
Tělocvična IŠST Michal Dub
Kryštof Novotný
73
78
14
21
33
40
57
65
Review
Skupina D 13. kolo 15386
BK Brandýs n. L. B
TJ Slovan Varnsdorf
27. 1. 2024
09:30
ZŠ Na Výsluní Leoš Kvíz
Adéla Kurková
64
85
15
28
27
50
46
66
Review
Skupina D 13. kolo 15385
BA 2006´ Roudnice n.L.
Pandy Čelákovice
27. 1. 2024
13:00
SH Budyně nad Ohří Zajistí pořadatel
61
44
20
13
37
18
53
34
Review
Skupina D 13. kolo 15384
Slavoj Český Brod
BK R&J EBC Mělník
27. 1. 2024
14:00
Sportovní hala Jakub Hájek
Petr Buršík
69
75
26
14
43
34
57
56
64
64
Review
Skupina D 13. kolo 15383
BK Kralupy Junior
Basket Poděbrady
26. 1. 2024
18:30
SH Kralupy nad Vltavou Pavel Strnad
Michal Bukovský
99
48
29
9
45
20
72
38
Review
Skupina D 14. kolo 15388
Basket Poděbrady
BK R&J EBC Mělník
28. 1. 2024
09:00
MSH Ostende Leoš Kvíz
Jan Mikulec
40
72
8
20
17
39
29
56
Review
Skupina D 14. kolo 15387
BK Kralupy Junior
Slavoj Český Brod
28. 1. 2024
11:00
SH Kralupy nad Vltavou Tomáš Morávek
Tomáš Blažek
66
52
9
12
27
29
43
38
Review
Skupina D 14. kolo 15390
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Brandýs n. L. B
28. 1. 2024
11:00
SH Budyně nad Ohří Zajistí pořadatel
64
82
20
26
37
48
48
66
Review
Skupina D 14. kolo 15389
TJ Slovan Varnsdorf
Pandy Čelákovice
28. 1. 2024
13:00
Sportovní hala Ondřej Asztalos
Matěj Šťáhlavský
92
61
22
13
42
30
70
42
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Kryšpýn Bárta BK Kralupy 15 19 1.0 30.6 13.8 0.1 2.6/7.0 37.6 1.2
František Cestr BK Kralupy 14 21 1.0 20.0 6.6 1.6 1.9/3.2 57.4 2.5
Jiří Worek STHAV 14 16 1.0 22.3 6.4 2.4 2.3/3.9 58.7 2.2
Viktor Janda BA 2006 Roudnice n.L. 15 22 1.0 15.7 6.2 0.6 1.4/3.3 43.1 3.0
22 Tomáš Turánský Var U14 15 21 1.0 15.8 5.5 1.0 1.6/2.9 56.7 1.6
Jan Hampl R&J EBC Mělník 15 16 1.0 20.4 8.9 0.3 1.8/4.2 41.8 1.6
7 Jan Vybíral BK Lions J. Hradec 13 17 1.0 18.9 6.6 1.5 1.2/2.1 60.0 1.1
Daniel Luks Pandy Čelákovice 15 22 1.0 14.5 4.5 1.5 1.1/2.2 49.0 2.1
Štěpán Wolf BK Jiskra Domažlice 15 10 1.0 31.7 14.5 0.3 1.8/3.7 48.6 1.7
14 Adam Dvořák BK Brandýs n. L. B 15 21 1.0 15.0 6.7 0.0 1.5/3.5 43.8 2.8
Šimon Kudláček Basket Poděbrady 13 21 1.0 14.4 4.7 0.7 2.9/6.0 47.6 2.2
1 Adam Svatek Var U14 15 21 1.0 14.3 5.1 0.9 1.4/2.9 49.2 0.7
Jáchym Štěpánek Basket Valmez 15 9 1.0 33.0 14.7 0.1 3.3/6.3 52.6 2.9
Adam Konrád R&J EBC Mělník 15 11 1.0 26.9 11.3 0.6 2.5/4.6 52.9 2.5
11 Kryštof Šnek Var U14 15 21 1.0 14.1 6.5 0.0 1.0/2.0 48.8 1.9
Jan Průcha BA 2006 Roudnice n.L. 15 21 1.0 14.1 6.4 0.0 1.2/3.6 32.9 3.1
Adam Melichar Pandy Čelákovice 15 20 1.0 14.2 3.9 1.8 1.1/2.5 44.9 2.2
Robert Jelínek BK Medvědi Tábor 15 17 1.0 16.5 7.2 0.4 1.1/3.5 30.0 1.6
Ondřej Janatka BA 2006 Roudnice n.L. 14 17 1.0 16.1 6.6 0.3 2.1/4.1 50.7 1.9
Matěj Starý Slavoj Č. Brod 15 20 1.0 13.7 5.7 0.5 1.0/3.0 33.3 2.4
18 Filip Václav Hrabák Var U14 14 18 1.0 14.6 6.6 0.2 0.8/1.9 0.0* 2.4
Jakub Zajíc PŘÍ 15 10 1.0 24.9 10.0 1.0 1.9/3.6 52.8 2.7
Štěpán Paskovský Basket Poděbrady 13 20 1.0 12.3 3.6 0.3 4.3/8.6 50.0 2.2
9 František Grill BK Lions J. Hradec 15 16 1.0 15.0 5.9 0.4 2.1/4.9 43.0 2.4
Martin Kantor Slavoj Č. Brod 15 15 1.0 15.9 5.8 0.9 1.5/3.5 42.3 2.0
23 Kamil Kupčík BK Brandýs n. L. B 14 15 1.0 15.7 5.9 0.7 1.6/2.2 72.7 0.6
Matěj Šperlich Slavoj Č. Brod 14 16 1.0 14.6 5.8 0.5 1.4/3.4 42.6 1.6
22 Georgij Tkačenko TJ Sokol Kbely 15 14 1.0 16.3 7.1 0.1 1.8/4.3 41.7 2.4
Pavel Skřeček TBS Přerov 15 12 1.0 18.8 6.4 1.6 1.2/4.8 24.6 2.4
Sebastian Felix Ševčík STHAV 14 12 1.0 18.5 7.3 0.7 1.8/3.7 50.0 1.5
Michal Hubač BK Přeštice 14 9 1.0 24.6 9.8 0.9 2.3/6.0 38.9 0.0
9 Ondřej Zirm Var U14 14 21 1.0 10.3 4.2 0.1 1.5/3.0 51.6 1.5
37 Kryštof Pospíšil Thermia K. Vary 15 9 1.0 24.0 10.2 0.6 1.9/6.1 30.9 0.8
Martin Pavlát PŘÍ 15 15 1.0 14.4 6.5 0.1 1.1/2.9 38.6 1.3
Erik Nikel PŘÍ 15 15 1.0 14.4 6.4 0.2 1.0/3.1 32.6 2.3
8 Jáchym Klobouček BK Teplice 15 16 1.0 13.4 5.8 0.2 1.4/4.4 31.0 2.8
35 Matyáš Kadlec TJ Sokol Kbely 15 14 1.0 15.3 4.7 1.7 0.7/1.4 0.0* 1.8
27 Nicholas Dvořák BK Brandýs n. L. B 14 14 1.0 15.2 5.9 0.6 1.6/3.3 50.0 1.1
Max Kokoška BA 2006 Roudnice n.L. 16 21 1.0 10.0 4.3 0.0 1.1/2.7 42.9 2.5
Dominik Lavička ŠSK Slaný 15 15 1.0 13.7 4.5 0.6 3.0/6.0 50.0 3.9
Matěj Fořt Slavoj Č. Brod 14 18 1.0 11.3 4.2 0.8 0.7/1.6 0.0* 3.1
10 František Voda TJ Sokol Kbely 15 16 1.0 12.5 4.9 0.1 2.4/5.4 45.3 2.4
Filip Stibor BK Medvědi Tábor 15 14 1.0 14.2 4.8 0.9 1.9/3.9 47.3 2.1
17 Marek Lukáš BK Lions J. Hradec 15 18 1.0 11.1 5.1 0.0 0.9/3.5 27.0 1.5
17 Jan Koudelka BC Benešov 15 18 1.0 11.0 3.1 1.2 1.3/2.7 46.9 2.2
85 Tomáš Ponert TJ Sokol Kbely 15 18 1.0 10.9 4.3 0.3 1.4/2.7 53.1 1.2
Cayden Shepperson STHAV 15 13 1.0 15.1 7.0 0.1 0.8/3.2 26.2 3.5
Jakub Krejsa ŠSK Slaný 14 15 1.0 13.1 5.9 0.1 0.9/2.3 40.0 2.7
Bohdan Tsaran kelti Nové Strašecí 15 15 1.0 12.9 5.4 0.1 1.7/3.8 45.6 2.1
6 Ondřej Soukup BK Brandýs n. L. B 15 15 1.0 12.4 5.3 0.1 1.5/2.8 52.4 1.7
Martin Kocourek SK Bruntál 14 8 1.0 23.0 9.8 0.3 2.8/6.6 41.5 2.0
22 Vojtěch Paťha BK Teplice 14 11 1.0 16.5 7.5 0.0 1.6/5.1 32.1 2.3
14 René Nezbeda BK Baník Most 14 9 1.0 19.7 8.3 0.3 2.0/5.6 36.0 1.4
Lukáš Valdman BK Kladno 15 16 1.0 10.8 4.1 0.1 2.3/5.6 41.6 2.3
11 Jakub Doležel BK Lions J. Hradec 15 18 1.0 9.6 4.3 0.1 0.8/1.9 0.0* 1.9
Matyáš Macek kelti Nové Strašecí 16 14 1.0 12.3 5.8 0.1 0.5/2.9 17.1 3.3
Tobiáš Stalmach Sokol Vyšehrad 15 6 1.0 27.8 8.5 2.5 3.3/5.7 58.8 2.7
Jonáš Matuška Pandy Čelákovice 15 21 1.0 8.0 1.8 1.2 0.6/1.4 0.0* 1.7
Tomáš Dundr kelti Nové Strašecí 15 13 1.0 12.8 4.5 0.1 3.5/6.2 56.3 1.5
Daniel Hlaváč Slavoj Č. Brod 14 21 1.0 7.9 3.5 0.2 0.2/0.5 0.0* 0.6
Filip Přikryl TBS Přerov 14 6 1.0 27.3 9.8 2.0 1.7/4.5 37.0 3.2
77 Adam Vašák BC Benešov 15 12 1.0 13.2 6.3 0.1 0.4/1.8 0.0* 1.3
25 Martin Bílý Thermia K. Vary 14 9 1.0 17.0 7.8 0.0 1.4/5.9 24.5 1.9
Maxmilián Šimek PŘÍ 16 13 1.0 11.8 5.2 0.2 1.0/2.8 36.1 1.8
Richard Svárovský BK Kladno 14 13 1.0 11.6 4.7 0.2 1.8/4.3 41.1 2.7
18 Oskar Výborný BC Benešov 15 17 1.0 8.8 3.6 0.1 1.4/3.1 43.4 2.0
Tadeáš Kotyza SKB Rokycany 14 7 1.0 21.3 7.7 1.6 1.1/2.1 53.3 1.4
8 Jiří Potužák BK Lions J. Hradec 15 15 1.0 9.8 4.0 0.1 1.6/3.0 53.3 2.3
Lukáš Vejskal BK Jiskra Domažlice 15 7 1.0 21.0 9.7 0.0 1.6/2.7 57.9 1.1
Vojtěch Barnáš PŘÍ 15 8 1.0 18.3 7.3 0.6 1.9/4.8 39.5 3.0
12 Samuel František Lachs BK Brandýs n. L. B 15 15 1.0 9.7 4.5 0.0 0.6/1.4 0.0* 0.9
12 Lukáš Pípa Var U14 14 16 1.0 9.0 3.2 0.3 1.7/3.6 47.4 1.5
Šimon Pinkr BK Jiskra Domažlice 15 10 1.0 14.3 6.3 0.3 0.8/1.1 0.0* 1.3
Aleš Křelina Basket Poděbrady 15 20 1.0 7.1 3.3 0.0 0.6/2.3 26.1 2.8
Martin Gežo ŠSK Slaný 15 15 1.0 9.4 2.9 0.9 1.1/2.4 44.4 2.9
Matěj Szkandera Basketpoint F-M 15 8 1.0 17.4 7.8 0.1 1.5/2.6 57.1 0.0
Jindřich Vašina BK Kladno 14 7 1.0 19.9 8.7 0.1 2.0/4.7 42.4 2.0
Mark James Kershaw VS 15 13 1.0 10.6 4.8 0.0 1.1/1.5 0.0* 1.6
Samuel Kraus BK Jiskra Domažlice 15 10 1.0 13.7 6.3 0.2 0.5/1.2 0.0* 1.0
7 Martin Vais BK Teplice 15 12 1.0 11.3 4.4 0.6 0.7/1.9 0.0* 3.1
Vít Feix R&J EBC Mělník 16 15 1.0 8.9 4.1 0.0 0.7/2.7 24.4 1.7
Jonáš Novák PŘÍ 16 8 1.0 16.8 7.8 0.1 0.9/1.4 0.0* 2.3
5 Marek Najman BK Teplice 15 16 1.0 8.4 2.7 0.9 0.2/1.4 0.0* 3.1
Antonín Kolajta BK Kladno 14 18 1.0 7.1 2.0 0.4 1.8/4.7 38.1 1.9
Jakub Verfel Basket Poděbrady 13 19 1.0 6.5 2.1 0.6 0.6/1.1 0.0* 1.3
Jan Rau SKB Rokycany 15 9 1.0 13.6 6.4 0.1 0.3/2.4 13.6 2.3
Robin Rybář Basketpoint F-M 15 8 1.0 15.3 5.6 1.3 0.3/0.4 0.0* 0.0
Oliver Zatloukal TBS Přerov 15 11 1.0 11.1 4.7 0.1 1.4/4.8 28.3 3.6
Lukáš Myslivec BK Medvědi Tábor 15 11 1.0 11.1 4.9 0.0 1.3/3.8 33.3 2.8
38 Andrej Tymko TJ Sokol Kbely 15 18 1.0 6.8 2.4 0.4 0.7/1.5 0.0* 1.2
6 Teodor Beaufort BK Beroun 15 10 1.0 12.1 5.4 0.0 1.3/2.7 48.1 2.5
22 Marek Houžvička BK Brandýs n. L. B 15 7 1.0 17.1 6.4 1.0 1.3/1.7 0.0* 2.3
Marek Pácal BK Kladno 14 16 1.0 7.1 3.5 0.0 0.1/1.1 0.0* 1.6
14 Vítek Janeka BK Lions J. Hradec 16 15 1.0 7.5 2.5 0.7 0.5/1.1 0.0* 2.1
Zdeněk Němeček BA 2006 Roudnice n.L. 15 17 1.0 6.4 2.9 0.1 0.4/1.1 0.0* 0.9
4 Bayar Altangerel BK Baník Most 14 7 1.0 15.4 6.9 0.3 0.9/3.6 24.0 3.4
4 Lukáš Hlavatý BK Brandýs n. L. B 15 16 1.0 6.7 2.6 0.2 1.0/2.3 43.2 1.4
David Šťastný VS 15 13 1.0 8.2 3.6 0.0 1.0/2.1 48.1 2.5
Jáchym Řiháček TBS Přerov 14 10 1.0 10.6 4.8 0.0 1.0/2.6 38.5 1.3
František Břeň BK Příbram 2000 15 9 1.0 11.8 3.4 0.9 2.2/3.8 58.8 2.0
19 Štěpán Bártů BK Brandýs n. L. B 14 4 1.0 26.3 9.0 1.8 3.0/6.0 50.0 2.3
Lukáš Kaňák VS 15 13 1.0 7.9 2.8 0.5 1.0/2.0 50.0 2.1
Tomáš Barbier BK Kladno 14 10 1.0 10.3 4.1 0.0 2.1/3.1 67.7 1.6
Adam Cakl BK Kralupy 15 16 1.0 6.4 2.1 0.7 0.2/0.6 0.0* 1.6
Oliver Anderle PŘÍ 14 10 1.0 10.2 3.4 0.7 1.3/2.2 59.1 2.1
37 Nikolas Paulsen TJ Sokol Kbely 15 9 1.0 11.2 5.0 0.0 1.2/2.8 44.0 2.8
23 Ondřej Jelínek BK Beroun 14 10 1.0 9.9 3.2 0.3 2.6/5.3 49.1 2.1
Matěj Galia PŘÍ 15 16 1.0 6.1 2.9 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.7
William Bradford Griffis Sokol Vyšehrad 15 8 1.0 12.1 5.4 0.0 1.4/3.9 35.5 2.5
Daniel Šnajdr SKB Rokycany 15 8 1.0 12.0 4.9 0.5 0.8/2.5 30.0 1.6
13 Adam Němec Var U14 14 18 1.0 5.3 2.1 0.3 0.1/0.6 0.0* 0.9
Jakub Naouali ŠSK Slaný 15 14 1.0 6.6 1.8 0.1 2.6/4.5 58.7 2.0
Matyáš Brož BA Lynx Liberecko 15 7 1.0 12.9 4.1 1.3 0.7/1.9 0.0* 2.3
19 Adam Skořepa BK Teplice 14 7 1.0 12.9 5.1 0.4 1.3/4.3 30.0 1.7
Jakub Svěrek BK Přeštice 15 10 1.0 9.0 4.2 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.0
Štěpán Sládeček Pandy Čelákovice 14 20 1.0 4.5 1.9 0.0 0.7/2.0 0.0* 1.3
Matyáš Jůn BK Kralupy 15 12 1.0 7.3 3.1 0.3 0.2/0.7 0.0* 1.5
Daniel Duda ŠSK Slaný 16 13 1.0 6.7 2.8 0.3 0.2/0.8 0.0* 3.1
Štěpán Hrtoň Basketpoint F-M 15 7 1.0 12.4 5.4 0.4 0.3/0.9 0.0* 0.0
Patrik Popov Basketpoint F-M 14 7 1.0 12.4 5.3 0.4 0.6/0.7 0.0* 0.0
Marek John VS 16 12 1.0 7.3 3.0 0.1 1.0/1.5 0.0* 1.1
Jaroslav Mencl BK Přeštice 15 8 1.0 10.8 4.8 0.1 0.9/2.8 31.8 0.0
Jan Brandejs SKB Rokycany 16 9 1.0 9.4 4.1 0.2 0.6/2.2 25.0 3.4
František Orság SK Bruntál 15 8 1.0 10.3 4.5 0.0 1.3/3.1 40.0 2.6
Matěj Procházka Slavoj Č. Brod 15 14 1.0 5.9 1.7 0.4 1.4/3.1 44.2 1.0
Šimon Šulc BC Benešov 14 7 1.0 11.1 3.9 0.7 1.3/4.0 32.1 1.6
20 Jakub Vacek BK Brandýs n. L. B 15 9 1.0 8.6 4.0 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.3
Dalibor Vakrčka VS 15 11 1.0 7.0 2.5 0.3 1.3/2.0 63.6 1.9
8 Prokop Pejsar TJ Sokol Kbely 15 12 1.0 6.4 1.8 0.7 0.8/1.4 0.0* 2.4
Filip Zelenka BK Kralupy 14 14 1.0 5.4 1.9 0.2 0.9/1.4 0.0* 0.6
Otakar Klanica FASTAV Zlín B 14 4 1.0 19.0 6.8 1.3 1.8/3.3 53.8 1.3
Radek Přibyla STHAV 15 13 1.0 5.8 2.7 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.8
Lukáš Otýpka Basketpoint F-M 15 8 1.0 9.4 4.3 0.3 0.1/0.6 0.0* 0.0
Jonáš Hrubý BK Přeštice 15 7 1.0 10.7 4.9 0.1 0.6/1.4 0.0* 0.0
Tobias Zapletal Basketpoint F-M 15 7 1.0 10.7 4.7 0.1 0.9/1.4 0.0* 0.0
Radim Pospíšil Basket Valmez 15 9 1.0 8.3 3.8 0.0 0.8/2.2 35.0 0.4
Matyáš Hora BA 2006 Roudnice n.L. 15 14 1.0 5.3 2.4 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.5
Matyáš Soukup BK Medvědi Tábor 15 17 1.0 4.3 1.9 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.5
Adam Bergmann Slavoj Č. Brod 15 9 1.0 8.0 3.3 0.0 1.3/1.7 0.0* 1.8
Huy Nguyen Dang BK Jiskra Domažlice 15 10 1.0 7.1 3.4 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.6
Viktor Bartoš BK Příbram 2000 15 8 1.0 8.9 4.1 0.1 0.3/2.0 12.5 1.9
8 Václav Mrkvík BA Tygři Louny 15 4 1.0 17.5 7.0 0.0 3.5/7.3 48.3 2.3
Tomáš Jung BK Jiskra Domažlice 14 3 1.0 23.3 9.3 1.3 0.7/0.7 0.0* 0.7
21 Karel Procházka BK Teplice 16 9 1.0 7.8 3.0 0.0 1.8/4.2 42.1 2.4
Adam Stejskal BK Medvědi Tábor 15 15 1.0 4.7 2.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.5
Petr Votík BK Přeštice 12 4 1.0 17.3 8.3 0.0 0.8/1.8 0.0* 0.0
Vadim Krčmář NH B 14 3 1.0 23.0 10.0 0.3 2.0/3.0 66.7 1.3
Jan Zvolánek Slavoj Č. Brod 14 13 1.0 5.2 2.2 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.3
Matyáš Malát Sokol Vyšehrad 15 6 1.0 11.3 4.7 0.3 1.0/2.0 50.0 2.3
Jakub Vondraš BK Jiskra Domažlice 15 10 1.0 6.7 3.3 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.2
21 Jakub Syrový Var U14 15 15 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.7
Mojmír Kavan ŠSK Slaný 14 15 1.0 4.5 1.9 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.5
Ota Šín R&J EBC Mělník 14 13 1.0 5.1 1.8 0.3 0.6/1.4 0.0* 1.4
Dominik Hána BK Jiskra Domažlice 12 8 1.0 8.3 3.5 0.4 0.1/0.5 0.0* 0.0
Vojtěch Mařík BC Benešov 14 9 1.0 7.3 2.8 0.4 0.4/1.3 0.0* 1.1
Jiří Matásek kelti Nové Strašecí 15 9 1.0 7.2 3.2 0.1 0.4/1.3 0.0* 1.7
Erik Hlásný Pandy Čelákovice 15 17 1.0 3.8 1.3 0.3 0.4/1.2 0.0* 0.1
Rostislav Kaňa BK Medvědi Tábor 16 12 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.0
11 Jáchym Tomek BK Beroun 15 8 1.0 8.0 3.6 0.0 0.8/2.4 31.6 1.1
4 Jan Fischer BK Beroun 15 8 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.9
Tomáš Zmoray Basket Poděbrady 15 12 1.0 5.3 1.4 0.8 0.3/0.5 0.0* 0.2
Prokop Janouš kelti Nové Strašecí 16 15 1.0 4.3 2.1 0.0 0.1/1.6 0.0* 2.0
Michael Kroupa FASTAV Zlín B 14 5 1.0 12.6 4.2 0.8 1.8/2.8 64.3 1.4
Patrik Tököly BA 2006 Roudnice n.L. 15 20 1.0 3.1 1.2 0.2 0.2/0.6 0.0* 1.3
Denis Hurkovskyj kelti Nové Strašecí 14 9 1.0 6.9 2.6 0.4 0.4/1.3 0.0* 1.4
Filip Pončík VS 16 13 1.0 4.8 2.0 0.1 0.5/1.6 0.0* 1.8
David Hutera BK Příbram 2000 15 9 1.0 6.7 1.8 1.0 0.1/0.4 0.0* 2.2
Adam Bouda BK Přeštice 14 4 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/2.8 36.4 0.0
Tomáš Drabina Basketpoint F-M 14 5 1.0 11.8 4.8 0.6 0.4/0.6 0.0* 0.0
12 Medard Štěpánek BK Beroun 15 10 1.0 5.9 2.5 0.2 0.3/1.0 0.0* 2.4
Vít Klíma R&J EBC Mělník 14 7 1.0 8.4 3.7 0.0 1.0/2.9 35.0 2.3
Alex Ježdík kelti Nové Strašecí 14 13 1.0 4.5 1.7 0.3 0.2/0.8 0.0* 1.2
Adam Hozman Sokol Vyšehrad 15 9 1.0 6.4 2.4 0.2 0.9/2.6 34.8 2.4
Simon Unverdorben BK Jiskra Domažlice 15 1 1.0 58.0 29.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Prokop Hanzlík BK Teplice 15 2 1.0 28.5 9.0 1.5 6.0/10.5 57.1 2.0
Moon Seungmin BK Hladnov Ostrava 13 2 1.0 28.5 13.0 0.0 2.5/3.5 71.4 3.5
Radim Grobár BA Lynx Liberecko 15 4 1.0 14.3 4.5 1.0 2.3/5.0 45.0 3.0
Vojtěch Sedmík TBS Přerov 14 9 1.0 6.3 2.6 0.1 0.9/3.8 23.5 1.2
10 Rudolf Nebeský BK Teplice 15 16 1.0 3.6 1.3 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.7
Kristián Pravda FASTAV Zlín B 14 3 1.0 19.0 6.3 1.3 2.3/2.7 87.5 1.3
Tomáš Elgner BA Lynx Liberecko 15 8 1.0 7.0 3.4 0.0 0.3/1.4 0.0* 1.6
9 Jakub Hájek BK Baník Most 15 6 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/4.0 33.3 0.8
Matěj Pochman BK Medvědi Tábor 15 11 1.0 5.0 1.6 0.2 1.2/2.5 46.4 1.8
Tomáš Neumann R&J EBC Mělník 16 8 1.0 6.9 3.3 0.0 0.4/1.4 0.0* 0.8
Daniel Starec BA Lynx Liberecko 15 8 1.0 6.9 2.5 0.5 0.4/1.0 0.0* 1.0
Tadeáš Nikel PŘÍ 13 12 1.0 4.6 1.8 0.3 0.2/0.7 0.0* 1.6
Matyáš Krkoška PŘÍ 14 2 1.0 27.5 9.5 0.0 8.5/10.5 81.0 3.5
Nicolas Ptáček STHAV 15 12 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.8
Jan Majer Slavoj Č. Brod 14 15 1.0 3.6 1.3 0.3 0.3/0.7 0.0* 0.9
Lukáš Klímek FASTAV Zlín B 15 3 1.0 17.7 8.3 0.0 1.0/1.7 0.0* 1.0
Nazar Čerkasov Basketpoint F-M 15 8 1.0 6.6 3.0 0.0 0.6/1.3 0.0* 0.0
Matěj Fel BA Lynx Liberecko 14 8 1.0 6.5 2.4 0.5 0.3/0.8 0.0* 1.0
Alex Běloušek STHAV 13 7 1.0 7.4 3.1 0.0 1.1/2.0 57.1 2.6
Michal Brabec BK Příbram 2000 14 8 1.0 6.5 2.6 0.3 0.5/1.6 0.0* 1.3
Jan Vedral Pandy Čelákovice 15 3 1.0 17.0 3.3 3.0 1.3/3.0 44.4 2.7
Jakub Pecha TJ Sokol Kbely 14 7 1.0 7.3 3.3 0.0 0.7/2.4 29.4 1.3
Samuel Wengřín NH B 15 3 1.0 17.0 8.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Vít Lešek BK Medvědi Tábor 15 17 1.0 3.0 1.2 0.1 0.5/0.8 0.0* 1.4
Daniel Končal SKB Rokycany 14 7 1.0 7.3 3.4 0.0 0.4/2.9 15.0 0.6
Kryštof Pupík Thermia K. Vary 16 3 1.0 17.0 8.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.0
30 Kryštof Titlbach BA Tygři Louny 14 5 1.0 10.0 3.2 1.0 0.6/1.0 0.0* 0.4
Jan Havel BK Přeštice 15 7 1.0 7.1 3.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
23 Matěj Zouhar BA Tygři Louny 15 4 1.0 12.5 5.5 0.3 0.8/2.0 37.5 1.8
Přemysl Dostál PŘÍ 14 10 1.0 5.0 2.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.2
Max Homoliak BA 2006 Roudnice n.L. 15 18 1.0 2.7 0.9 0.1 0.5/1.2 0.0* 0.9
26 Daniel Báťa Thermia K. Vary 14 7 1.0 7.0 1.7 1.0 0.6/1.1 0.0* 1.6
Lukáš Rusňák SKB Rokycany 14 8 1.0 6.1 2.9 0.1 0.0/0.6 0.0* 2.4
Edmund Dandár Pandy Čelákovice 15 14 1.0 3.5 1.4 0.1 0.4/1.6 0.0* 2.1
18 Adam Hvězda BK Brandýs n. L. B 15 15 1.0 3.3 1.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.5
Dominik Kostka BC Benešov 14 10 1.0 4.9 2.0 0.2 0.3/1.0 0.0* 0.7
Jonáš Hebelka BK Kladno 15 12 1.0 4.0 1.6 0.3 0.1/0.3 0.0* 1.5
Daniel Kubeš BK Kralupy 15 9 1.0 5.2 2.4 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.8
Jan Štěch Sokol Vyšehrad 15 8 1.0 5.9 2.5 0.1 0.5/1.1 0.0* 1.9
Jakub Novák BK Příbram 2000 15 9 1.0 5.1 1.9 0.2 0.7/1.8 0.0* 0.9
Jiří Kumstát BA Lynx Liberecko 15 9 1.0 5.1 2.0 0.1 0.8/1.9 0.0* 3.3
František Škabroud BK Medvědi Tábor 15 17 1.0 2.7 1.2 0.1 0.2/1.2 0.0* 0.5
Andrej Mizjuk Thermia K. Vary 15 6 1.0 7.7 3.2 0.0 1.3/4.7 28.6 2.3
Matyáš Komárek BK Kladno 15 10 1.0 4.4 1.9 0.0 0.6/1.4 0.0* 0.6
Michal Peter Pandy Čelákovice 15 14 1.0 3.1 0.9 0.4 0.1/0.5 0.0* 2.5
Václav Bečvář BK Přeštice 12 6 1.0 7.3 3.3 0.2 0.2/0.3 0.0* 0.0
Šimon Peterek Basketpoint F-M 14 6 1.0 7.2 3.5 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.0
Matyáš Kouřimský BK Kralupy 15 16 1.0 2.7 1.1 0.0 0.4/1.2 0.0* 2.1
6 Marek Vítek Var U14 15 11 1.0 3.9 1.5 0.1 0.5/1.5 0.0* 1.5
Denis Kubeša Basket Valmez 14 10 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.8
21 Matyáš Breburda BC Benešov 15 5 1.0 8.6 3.4 0.4 0.6/1.8 0.0* 0.8
Matyáš Pastorek VS 16 13 1.0 3.3 1.2 0.2 0.2/0.6 0.0* 0.7
4 David Kubelka BC Benešov 15 16 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.7
Jakub Paloušek STHAV 14 13 1.0 3.2 1.4 0.1 0.2/1.2 0.0* 1.8
11 Matyáš Klíma TJ Sokol Kbely 15 10 1.0 4.1 1.8 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.2
Václav Vidomus PŘÍ 14 9 1.0 4.4 2.0 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.6
Adam Štýs BK Přeštice 14 5 1.0 8.0 3.8 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.0
Matyáš Hamouz BK Kladno 15 15 1.0 2.7 1.0 0.1 0.5/1.1 0.0* 2.5
Matěj Kučera BA Lynx Liberecko 14 2 1.0 19.5 7.0 1.5 1.0/5.0 20.0 2.0
Matěj Hrubý ŠSK Slaný 16 7 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/2.0 21.4 1.9
Hynek Placatka BK Kladno 15 7 1.0 5.6 2.4 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.3
Matěj Fraitag Pandy Čelákovice 15 16 1.0 2.4 1.1 0.1 0.1/0.6 0.0* 0.7
Vendelín Vokurka BA Lynx Liberecko 15 5 1.0 7.8 3.0 0.0 1.8/4.6 39.1 2.6
3 Šimon Karas BK Beroun 15 9 1.0 4.2 1.7 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.1
Matouš Svoboda Sokol Vyšehrad 15 6 1.0 6.3 2.8 0.0 0.7/1.8 0.0* 3.3
11 Tomáš Stejskal BK Hladnov Ostrava 15 2 1.0 19.0 8.5 0.0 2.0/7.0 28.6 2.0
Vít Barabáš Basket Valmez 15 5 1.0 7.6 3.0 0.2 1.0/1.0 0.0* 2.2
Marián Koval STHAV 14 8 1.0 4.8 1.1 0.6 0.6/1.3 0.0* 1.5
Tadeáš Hlaváček BK Příbram 2000 15 7 1.0 5.3 2.6 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.4
13 Daniel Bubeníček BK Brandýs n. L. B 15 15 1.0 2.5 1.1 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.6
18 Štěpán Lexa BK Lions J. Hradec 15 13 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/1.2 0.0* 2.2
16 Jiří Selčány BK Baník Most 15 8 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.1
Samuel Samohýl FASTAV Zlín B 15 6 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
Michael Novák TBS Přerov 15 5 1.0 7.2 3.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.6
33 Tomáš Kroupa BA Tygři Louny 14 3 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matyáš Brych R&J EBC Mělník 16 10 1.0 3.6 1.7 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.4
Pavel Hájek BK Příbram 2000 14 8 1.0 4.5 2.0 0.1 0.1/0.9 0.0* 0.5
5 Karel Vlček BK Lions J. Hradec 15 12 1.0 2.9 1.1 0.3 0.0/0.3 0.0* 1.3
Čeněk Chaloupka BK Kladno 13 9 1.0 3.9 1.4 0.1 0.7/1.7 0.0* 0.7
Ondřej Hudík BA Lynx Liberecko 14 3 1.0 11.7 4.0 0.7 1.7/3.3 50.0 1.7
David Tichý NH B 14 3 1.0 11.3 5.3 0.0 0.7/2.0 33.3 2.7
Zbyněk Kolomazník BK Kladno 15 4 1.0 8.5 3.3 0.0 2.0/3.5 57.1 1.3
Alex Šimonovič Basket Valmez 15 10 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 2.1
24 David Heglas BK Brandýs n. L. B 14 17 1.0 1.9 0.7 0.1 0.2/0.4 0.0* 1.3
21 Matyáš Turčín Thermia K. Vary 14 7 1.0 4.7 2.0 0.1 0.3/2.3 12.5 2.3
14 Mikuláš Pokorný BC Benešov 15 17 1.0 1.9 0.6 0.2 0.1/0.3 0.0* 2.5
Jakub Jan Marek STHAV 12 4 1.0 7.8 2.8 0.3 1.5/1.8 0.0* 1.3
Sebastian Pollák SK Bruntál 14 6 1.0 5.2 2.2 0.0 0.8/2.0 41.7 3.0
Jiří Maršolek NH B 15 3 1.0 10.3 5.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
4 Patrik Gröhsl BK Teplice 16 11 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.1
Adam Gonos BK Hladnov Ostrava 14 2 1.0 15.0 6.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
Dominik Janošík Basketpoint F-M 14 3 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Kristián Grejták BK Hladnov Ostrava 16 2 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Filip Bednář BK Medvědi Tábor 16 10 1.0 3.0 1.2 0.1 0.3/1.7 0.0* 2.9
4 Tadeáš Breuer Var U14 15 20 1.0 1.5 0.5 0.2 0.1/0.1 0.0* 0.6
52 Dominik Dimitrov Thermia K. Vary 16 2 1.0 14.5 6.0 0.0 2.5/6.0 41.7 4.0
Josef Danižík VS 15 12 1.0 2.4 0.4 0.5 0.1/0.7 0.0* 1.4
Tomáš Venc BK Jiskra Domažlice 15 10 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/1.0 0.0* 0.6
Jan Rádek PŘÍ 15 15 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.3
Martin Dorda SBŠ Sokol Karviná 13 2 1.0 14.5 4.5 0.0 5.5/10.0 55.0 1.5
Matyáš Břuska SBŠ Sokol Karviná 14 2 1.0 14.0 3.5 0.5 5.5/10.5 52.4 1.5
Daniel Čech VS 15 11 1.0 2.5 1.1 0.0 0.4/1.5 0.0* 2.1
Richard Henry Huvar PŘÍ 15 15 1.0 1.9 0.9 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.1
Petr Hrabal FASTAV Zlín B 15 6 1.0 4.7 1.8 0.2 0.5/0.8 0.0* 1.0
Tomáš Vylímec FASTAV Zlín B 15 4 1.0 6.8 2.5 0.3 1.0/3.0 33.3 1.8
Ondřej Lipský kelti Nové Strašecí 14 14 1.0 1.9 0.7 0.1 0.3/0.4 0.0* 2.1
14 Lukáš Műhl TJ Sokol Kbely 15 16 1.0 1.6 0.6 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.8
David Koudela SBŠ Sokol Karviná 15 2 1.0 13.0 4.0 1.5 0.5/1.0 0.0* 1.5
17 Jan Dlouhý BK Baník Most 15 7 1.0 3.7 1.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.1
Vít Semerád BA 2006 Roudnice n.L. 14 13 1.0 2.0 0.6 0.2 0.1/0.3 0.0* 0.6
Tomáš Kratschmer SKB Rokycany 14 3 1.0 8.7 4.3 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
69 Vít Ibl BA Tygři Louny 15 5 1.0 5.2 2.0 0.2 0.6/1.4 0.0* 1.4
Robin Mareš BK Přeštice 13 2 1.0 13.0 6.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Ondřej Kičmer NH B 14 3 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.7
Kryštof Vochomůrka BA Lynx Liberecko 14 4 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/0.3 0.0* 2.0
Mikoláš Kapic Sokol Vyšehrad 15 4 1.0 6.3 2.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 4.5
Kryštof Valenta ŠSK Slaný 14 14 1.0 1.8 0.6 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.8
Vojtěch Vyhlídka BK Kralupy 15 13 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.8
9 Štěpán Borovec BK Teplice 15 11 1.0 2.3 0.8 0.2 0.1/0.3 0.0* 3.0
32 Tomáš Ryska BK Beroun 14 9 1.0 2.8 1.0 0.1 0.4/1.3 0.0* 0.7
Samuel Dian BK Příbram 2000 15 8 1.0 3.1 1.4 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.4
Jaromír Pešek Basket Valmez 15 2 1.0 12.0 5.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Matouš Popelář Sokol Vyšehrad 15 7 1.0 3.4 1.3 0.1 0.4/0.6 0.0* 1.6
6 Maximilián Taratuta BK Teplice 16 4 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
18 Jan Bucha BK Baník Most 14 11 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.4
Anh Nam Pham BK Jiskra Domažlice 15 10 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.3
Jan Šedo BA Lynx Liberecko 15 9 1.0 2.7 1.1 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.7
Matyáš Hrubý Basketpoint F-M 14 6 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.0
14 Lukáš Kučera Var U14 14 9 1.0 2.6 0.7 0.3 0.2/0.7 0.0* 0.0
Roman Džupin SKB Rokycany 15 4 1.0 5.8 1.5 0.5 1.3/2.0 62.5 2.5
Kryštof Novák Basket Poděbrady 14 17 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.2
Fabian Gabriel Kajtazi Thermia K. Vary 16 4 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
Hanuš Donát SKB Rokycany 15 2 1.0 11.5 3.0 1.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Tomáš Brabec kelti Nové Strašecí 14 13 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.2
Josef Seifrt Basket Poděbrady 14 17 1.0 1.4 0.4 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.7
Jakub Volráb kelti Nové Strašecí 14 11 1.0 2.1 0.7 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.5
Alexandr Honzek FASTAV Zlín B 15 5 1.0 4.6 1.8 0.2 0.4/0.4 0.0* 0.2
Matěj Maceček STHAV 14 5 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.4
12 Šimon Lošťák BK Baník Most 15 7 1.0 3.1 1.0 0.1 0.7/0.9 0.0* 2.0
15 Šimon Kolář BK Lions J. Hradec 15 8 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
24 Dominik Dunko BA Tygři Louny 14 3 1.0 7.3 3.7 0.0 0.0/1.3 0.0* 0.7
Samuel Dorazil TBS Přerov 15 11 1.0 1.9 0.5 0.3 0.2/0.5 0.0* 0.5
Tigran Misakyan BK Kladno 15 13 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.6
Šimon Störzer BK Kladno 14 3 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.7 0.0* 2.0
Petr Škrabal BK Kralupy 14 9 1.0 2.3 0.9 0.0 0.6/2.0 27.8 1.9
Ondřej Blacký SKB Rokycany 14 4 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
21 František Lednický BK Brandýs n. L. B 15 14 1.0 1.4 0.6 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.6
Josef Žáček BA Lynx Liberecko 15 8 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Richard Donev TJ Sokol Kbely 14 6 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Štěpán Lerch STHAV 14 4 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.8
16 Adam Polcar BA Tygři Louny 14 2 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Filip Sládek FASTAV Zlín B 15 2 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ondřej Prejzek BK Baník Most 13 7 1.0 2.9 1.1 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.1
Lukáš Volný Basketpoint F-M 15 5 1.0 3.8 1.6 0.2 0.0/0.4 0.0* 0.0
33 Marek Soják TJ Sokol Kbely 15 8 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.4
Ondřej Mrva NH B 15 2 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
11 Richard Kaufmann BK Teplice 15 14 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.1 0.0* 1.3
Patrik Procházka kelti Nové Strašecí 14 12 1.0 1.6 0.7 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.8
Jan Kotík FASTAV Zlín B 15 1 1.0 18.0 7.0 1.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Daniel Rendar SBŠ Sokol Karviná 14 2 1.0 9.0 3.0 0.0 3.0/5.0 60.0 0.0
Filip Růčka FASTAV Zlín B 15 4 1.0 4.5 1.8 0.0 1.0/2.3 44.4 1.0
Ondřej Vaněk BK Medvědi Tábor 15 6 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš Pich Sokol Bor 11 1 1.0 18.0 9.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Michal Tomášek R&J EBC Mělník 14 7 1.0 2.6 1.1 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.3
Viktorie Boudová BK Přeštice 14 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Korbelář BA Lynx Liberecko 14 3 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/1.0 0.0*