Nadregionální liga U17M

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina G 1. kolo 17537
TJ Sokol Karviná
TŽ TŘINEC
Bude upřesněno
-
ZŠ Družby Karviná
Preview
Skupina G 1. kolo 17535
BK Snakes Háj
TJ Start Havířov
16. 9. 2023
09:30
Hala Háj ve Slezsku René Klapetek
Lukáš Fajkus
89
83
20
24
44
46
66
66
Review
Skupina G 1. kolo 17536
Snakes Ostrava B
BK Snakes Orlová
16. 9. 2023
18:00
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Marek Pilch
67
48
21
12
38
15
50
41
Review
Skupina G 2. kolo 17538
BK Snakes Orlová
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
Hala gymnázia Orlová-Lutyně
Preview
Skupina G 2. kolo 17540
BK Opava B
BK Snakes Háj
17. 9. 2023
10:00
Víceúčelová hala Opava Martin Čarnecký
Jan Přecechtěl
67
72
8
2
25
33
40
46
61
61
Review
Skupina G 2. kolo 17539
TJ Start Havířov
Snakes Ostrava B
17. 9. 2023
11:30
Městská SH ZŠ Žákovská Dalibor Vaněk
Vojtěch Kučeva
87
96
11
21
34
51
59
76
Review
Skupina G 3. kolo 17543
TŽ TŘINEC
BK Snakes Orlová
30. 9. 2023
10:00
5. ZŠ Třinec-Terasa Radim Kavka
Lubomír Kahánek
Preview
Skupina G 3. kolo 17542
TJ Sokol Karviná
TJ Start Havířov
30. 9. 2023
15:30
ZŠ Družby Karviná Václav Sýkora
Ondřej Rusz
Preview
Skupina G 3. kolo 17541
Snakes Ostrava B
BK Opava B
26. 9. 2023
17:45
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Marek Pilch
Preview
Skupina G 4. kolo 17545
BK Opava B
TJ Sokol Karviná
14. 10. 2023
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina G 4. kolo 17546
BK Snakes Háj
Snakes Ostrava B
14. 10. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina G 4. kolo 17544
TJ Start Havířov
TŽ TŘINEC
14. 10. 2023
11:30
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Skupina G 5. kolo 17547
TJ Sokol Karviná
BK Snakes Háj
4. 11. 2023
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
Skupina G 5. kolo 17549
BK Snakes Orlová
TJ Start Havířov
4. 11. 2023
-
Hala gymnázia Orlová-Lutyně
Preview
Skupina G 5. kolo 17548
TŽ TŘINEC
BK Opava B
4. 11. 2023
10:00
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Skupina G 6. kolo 17551
BK Snakes Háj
TŽ TŘINEC
18. 11. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina G 6. kolo 17552
Snakes Ostrava B
TJ Sokol Karviná
18. 11. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina G 6. kolo 17550
BK Opava B
BK Snakes Orlová
18. 11. 2023
13:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina G 7. kolo 17554
BK Snakes Orlová
BK Snakes Háj
19. 11. 2023
-
Hala gymnázia Orlová-Lutyně
Preview
Skupina G 7. kolo 17553
TŽ TŘINEC
Snakes Ostrava B
19. 11. 2023
10:00
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Skupina G 7. kolo 17555
TJ Start Havířov
BK Opava B
19. 11. 2023
16:00
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Skupina G 8. kolo 17557
BK Snakes Orlová
Snakes Ostrava B
9. 12. 2023
-
Hala gymnázia Orlová-Lutyně
Preview
Skupina G 8. kolo 17556
TJ Start Havířov
BK Snakes Háj
10. 12. 2023
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Skupina G 8. kolo 17558
TŽ TŘINEC
TJ Sokol Karviná
9. 12. 2023
10:00
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Skupina G 9. kolo 17559
TJ Sokol Karviná
BK Snakes Orlová
6. 1. 2024
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
Skupina G 9. kolo 17560
Snakes Ostrava B
TJ Start Havířov
6. 1. 2024
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina G 9. kolo 17561
BK Snakes Háj
BK Opava B
6. 1. 2024
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina G 10. kolo 17562
BK Opava B
Snakes Ostrava B
20. 1. 2024
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina G 10. kolo 17563
TJ Start Havířov
TJ Sokol Karviná
20. 1. 2024
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Skupina G 10. kolo 17564
BK Snakes Orlová
TŽ TŘINEC
20. 1. 2024
-
Hala gymnázia Orlová-Lutyně
Preview
Skupina G 11. kolo 17566
TJ Sokol Karviná
BK Opava B
21. 1. 2024
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
Skupina G 11. kolo 17567
Snakes Ostrava B
BK Snakes Háj
21. 1. 2024
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina G 11. kolo 17565
TŽ TŘINEC
TJ Start Havířov
21. 1. 2024
10:00
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Skupina G 12. kolo 17568
BK Snakes Háj
TJ Sokol Karviná
10. 2. 2024
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina G 12. kolo 17569
BK Opava B
TŽ TŘINEC
10. 2. 2024
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina G 12. kolo 17570
TJ Start Havířov
BK Snakes Orlová
10. 2. 2024
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Skupina G 13. kolo 17571
BK Snakes Orlová
BK Opava B
2. 3. 2024
-
Hala gymnázia Orlová-Lutyně
Preview
Skupina G 13. kolo 17573
TJ Sokol Karviná
Snakes Ostrava B
2. 3. 2024
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
Skupina G 13. kolo 17572
TŽ TŘINEC
BK Snakes Háj
2. 3. 2024
10:00
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Skupina G 14. kolo 17574
Snakes Ostrava B
TŽ TŘINEC
3. 3. 2024
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina G 14. kolo 17575
BK Snakes Háj
BK Snakes Orlová
3. 3. 2024
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina G 14. kolo 17576
BK Opava B
TJ Start Havířov
3. 3. 2024
-
Víceúčelová hala Opava
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Snakes B 2 2 0 163 135 4
2. BK Snakes Háj 2 2 0 161 150 4
3. Start Havířov 2 0 2 170 185 2
4. BK Opava B 1 0 1 67 72 1
5. BK Snakes Orlová 1 0 1 48 67 1
6. Sokol Karviná 0 0 0
7. TŽ Třinec 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Václav Muras Start Havířov 16 2 1.0 32.5 13.0 0.0 6.5/9.5 68.4 2.0
Lukáš Jánošík Start Havířov 16 2 1.0 24.0 11.0 0.5 0.5/2.0 25.0 2.5
Yevhenii Tkachenko BA Grizzlies Plzeň 16 2 1.0 21.0 8.5 0.5 2.5/4.5 55.6 1.5
Jan Maňas SKB Rokycany 15 2 1.0 20.5 9.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Marek Paul BK Jiskra Domažlice 15 2 1.0 20.5 8.0 1.0 1.5/8.0 18.8 3.0
Simon Unverdorben BK Jiskra Domažlice 14 2 1.0 20.0 9.0 0.0 2.0/3.5 57.1 0.0
Filip Šnejdar BK Klatovy B 14 1 1.0 34.0 15.0 0.0 4.0/9.0 44.4 0.0
Šimon Batelka BC Kolín 14 1 1.0 33.0 9.0 3.0 6.0/8.0 75.0 2.0
30 Štěpán Horák BK Přelouč 14 1 1.0 33.0 14.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
Jan Pechman SKB Rokycany 16 2 1.0 16.5 7.0 0.5 1.0/2.0 50.0 1.5
Štěpán Wolf BK Jiskra Domažlice 14 2 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/1.5 0.0* 2.5
Jakub Adámek Kaplice Grizzlies 16 2 1.0 16.0 5.0 2.0 0.0/0.5 0.0* 4.5
Nikita Tkachenko BA Grizzlies Plzeň 15 2 1.0 15.0 6.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 2.5
Matěj Ivanič SKB Rokycany 15 2 1.0 15.0 6.5 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Filip Jano BK Jiskra Domažlice 15 2 1.0 14.0 6.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
David Lukeš BA Grizzlies Plzeň 16 2 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Michael Rezek SKB Strakonice 16 1 1.0 26.0 9.0 1.0 5.0/13.0 38.5 5.0
František Kinský BK Klatovy B 14 2 1.0 13.0 6.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
Petr Pučelík BA Grizzlies Plzeň 16 2 1.0 12.5 5.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Matěj Volfík BK Jiskra Domažlice 16 2 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Albert Večeřa Start Havířov 15 2 1.0 12.0 4.0 0.5 2.5/4.0 62.5 4.0
Matěj Plachý SKB Rokycany 17 2 1.0 11.5 5.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Lukáš Veselý SKB Rokycany 17 2 1.0 11.0 5.5 0.0 0.0/4.0 0.0 4.0
Michal Razím BA Grizzlies Plzeň 16 2 1.0 11.0 4.0 0.5 1.5/5.5 27.3 1.5
Tomáš Sommer BA Grizzlies Plzeň 14 1 1.0 20.0 10.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 5.0
Jan Kodyš BK Klatovy B 15 2 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Vojtěch Ševčík SK UP Olomouc B 17 1 1.0 20.0 8.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
David Litoš SKB Strakonice 16 2 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Adam Placek Basket Valmez 15 1 1.0 20.0 7.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Josef Šlof BK Klatovy B 15 1 1.0 19.0 5.0 3.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Vojtěch Tejnor Medvědi Tábor 15 2 1.0 9.5 1.5 2.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
Marek Dočkal Slavia Kroměříž 16 1 1.0 19.0 7.0 1.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Jakub Mladý AŠ Mladá Boleslav 14 1 1.0 18.0 7.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
9 Richard Jendželovský BC Kolín 15 1 1.0 18.0 3.0 4.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Lukeš SKB Rokycany 15 2 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 4.0
David Kůta Kaplice Grizzlies 16 2 1.0 8.5 3.5 0.5 0.0/0.5 0.0* 1.5
Matěj Mikulec Vsetínský Basket 15 1 1.0 17.0 8.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tomáš Honzák SKB Strakonice 16 1 1.0 17.0 4.0 1.0 6.0/12.0 50.0 4.0
Matěj Sláma Slavia Kroměříž 16 1 1.0 17.0 8.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 2.0
Tomáš Menšík BA Grizzlies Plzeň 15 2 1.0 8.5 3.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 3.0
Matěj Pokorný Litomyšl 15 1 1.0 16.0 8.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Zikmund BK Klatovy B 15 1 1.0 15.0 6.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Vojtěch Sazama BA Grizzlies Plzeň 16 2 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Mikuláš Hrůza BK Jiskra Domažlice 16 2 1.0 7.5 1.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
David Šulák Vsetínský Basket 16 1 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tadeáš Zavadil Slavia Kroměříž 16 1 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 4.0
Matěj Mirvald SKB Strakonice 13 2 1.0 7.0 2.5 0.5 0.5/0.5 0.0* 2.0
Kryštof Kotáb BK Klatovy B 14 1 1.0 14.0 1.0 4.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kutscherauer Start Havířov 16 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
Filip Hloušek BA Lynx Liberec B 16 1 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
David Horák Slavia Kroměříž 15 1 1.0 14.0 4.0 0.0 6.0/14.0 42.9 0.0
Martin Pylypiv FASTAV Zlín B 15 1 1.0 13.0 5.0 0.0 3.0/12.0 25.0 4.0
Dominik Hodek Litomyšl 13 1 1.0 13.0 2.0 3.0 0.0/2.0 0.0 0.0
David Šedivý Kaplice Grizzlies 15 2 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Micah Anthony Perkins BK Opava B 15 1 1.0 13.0 4.0 1.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Tomáš Stýskala Litomyšl 15 1 1.0 12.0 5.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Lukáš Altman BK Opava B 15 1 1.0 12.0 4.0 1.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Matěj Candra Medvědi Tábor 15 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.5
Adam Vrána Vsetínský Basket 15 1 1.0 12.0 3.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
David Buga Basket Valmez 16 1 1.0 12.0 4.0 1.0 1.0/4.0 25.0 0.0
Vítek Novotný Medvědi Tábor 16 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Absolon FASTAV Zlín B 14 1 1.0 12.0 4.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Lukáš Veselský BK Klatovy B 15 1 1.0 12.0 5.0 0.0 2.0/5.0 40.0 0.0
Vojtěch Musil SKB Rokycany 15 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
6 Jakub Coubal BC Kolín 14 1 1.0 11.0 4.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Tobias Brückner Basket Valmez 15 1 1.0 11.0 3.0 1.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Marek Bauer Kaplice Grizzlies 16 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Jan Vašička Vsetínský Basket 15 1 1.0 11.0 4.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Pavel Vondraš BK Jiskra Domažlice 16 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.0
Václav Krátký SK UP Olomouc B 17 1 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/5.0 20.0 3.0
Jakub Červený BK Jiskra Domažlice 16 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Vašička Vsetínský Basket 15 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Karel Povolný BK Opava B 16 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Martin Lassek Start Havířov 16 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/5.5 18.2 2.0
Lukáš Žůrek FASTAV Zlín B 15 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Antonín Přibík AŠ Mladá Boleslav 16 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Lukáš Fajkus BK Opava B 16 1 1.0 9.0 2.0 1.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Lukáš Ráb TBS Přerov 17 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Jakub Šilhan Medvědi Tábor 17 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/5.5 27.3 3.5
Filip Kaiser Kaplice Grizzlies 17 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Dominik Poledňák Slavia Kroměříž 16 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Ondřej Polánka Start Havířov 16 2 1.0 4.5 1.0 0.5 1.0/2.0 50.0 2.5
Lukáš Hofman AŠ Mladá Boleslav 16 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Duffek Vsetínský Basket 16 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/4.0 0.0 4.0
David Einšpigl Basket Valmez 16 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Jiří Silný Slavia Kroměříž 16 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
15 Tomáš Přemyslovský BK Přelouč 16 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Novák Slavia Kroměříž 16 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Radim Křenek Basket Valmez 16 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Albert Pavlásek AŠ Mladá Boleslav 15 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Jiří Máčala FASTAV Zlín B 15 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/5.0 0.0 4.0
Ondřej Shejbal Litomyšl 15 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Tomáš Hejtmánek Litomyšl 14 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.0
Jan Svoboda SKB Rokycany 16 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Hugo Hrouda BA Lynx Liberec B 16 1 1.0 8.0 1.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kovář FASTAV Zlín B 14 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/3.0 0.0 0.0
Vojtěch Novák AŠ Mladá Boleslav 15 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 2.0
Patrik Kotáb BK Klatovy B 16 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
13 Radim Konývka BC Kolín 16 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Sebastian Karapin BA Lynx Liberec B 16 1 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/7.0 42.9 1.0
Jan Blaško Litomyšl 14 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Jakub Dostál BK Opava B 16 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
Jan Kotík FASTAV Zlín B 14 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/3.0 0.0 0.0
Kryštof Grygera BK Opava B 15 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Michael Řádek Kaplice Grizzlies 17 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Karel Skalický SKB Strakonice 16 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Štěpán Schindler SK UP Olomouc B 15 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Štěpán Žagan BA Lynx Liberec B 16 1 1.0 6.0 0.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
5 Filip Verunáč BK Přelouč 17 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Daniel Večeřa Litomyšl 15 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Volf Medvědi Tábor 15 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.5
4 Ondřej Čihák BK Přelouč 15 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Maxmilian Fuchsík Kaplice Grizzlies 14 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Štěpán Mendlík AŠ Mladá Boleslav 15 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kubičný Basket Valmez 17 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Jan Bryška Litomyšl 14 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Melka BK Klatovy B 15 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ondřej Hromada BK Opava B 16 1 1.0 5.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Samuel Kraus BK Jiskra Domažlice 14 2 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Marek Borl BA Grizzlies Plzeň 14 1 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Šimon Polzer BA Lynx Liberec B 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/6.0 0.0 0.0
Adam Vyčítal SKB Strakonice 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Alexandr Ševčík BK Klatovy B 14 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jan Slach Medvědi Tábor 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Antonín Bílek SKB Strakonice 16 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.5 0.0* 0.5
Josef Bělunek Basket Valmez 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
17 Jan Jirásek BK Přelouč 15 1 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Lukáš Horák AŠ Mladá Boleslav 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Lukáš Petřík AŠ Mladá Boleslav 16 1 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
Jakub Procházka BA Lynx Liberec B 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jakub Vodička BK Klatovy B 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Dalibor Vakrčka Vsetínský Basket 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Pončík Vsetínský Basket 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Viktor Kolacki BK Klatovy B 15 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.5
Petr Hrabal FASTAV Zlín B 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Richard Horáček TBS Přerov 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Duc Anh Nguyen BK Jiskra Domažlice 15 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Jan Buksa Slavia Kroměříž 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Radek Jemelka TBS Přerov 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/7.0 14.3 1.0
Adam Ježák Basket Valmez 15 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Lukáš Bill Basket Valmez 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Dan Lopatka SKB Strakonice 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/4.0 0.0 0.0
Lukáš Mádle BA Lynx Liberec B 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Mikuláš Důchodní SKB Strakonice 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
0 Kryštof Kačer BC Kolín 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Šimon Pinkr BK Jiskra Domažlice 14 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
14 Jakub Sojka BK Přelouč 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Dominik Duvač TBS Přerov 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kubík SK UP Olomouc B 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adam Havlík BA Grizzlies Plzeň 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matyas Sikora SK UP Olomouc B 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Pavel Žeravský FASTAV Zlín B 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
10 Matěj Starý BC Kolín 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Tomáš Leide Basket Valmez 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Lhoták SKB Rokycany 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Prokop Duffek Vsetínský Basket 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Brantl BA Grizzlies Plzeň 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Štěpán Křiva BC Kolín 15 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Frederik Kutty BK Opava B 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Matěj Skandera Vsetínský Basket 15 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 0.0
Jindřich Kadečka AŠ Mladá Boleslav 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jiří Stříbrný Kaplice Grizzlies 14 2 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Filip Hrabačka BA Grizzlies Plzeň 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Marek Běťák BK Opava B 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Patrik Kupka SK UP Olomouc B 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš Gapko Litomyšl 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šulc AŠ Mladá Boleslav 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tomáš Husička SK UP Olomouc B 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jakub Sekal Medvědi Tábor 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Benjamin Machovský TBS Přerov 16 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Zdeněk Fryč TBS Přerov 15 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
2 Matěj Procházka BC Kolín 14 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Tobiáš Mašek Sokol Vyšehrad 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřích Červený Baník Most 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andreas Harroch Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Hendl BK Bizoni Náchod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Beaufort BK Beroun 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
27 Ladislav Kůrka SŠB Pardubice B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Miroslav Houska BK Sokolobv 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Říha Medvědi Tábor 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Jelínek BK Teplice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Miczka Start Havířov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Perlík BA 2006´Roudnice n. L. B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Klímek FASTAV Zlín B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Schreiber Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Jan Magna BK Teplice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Matějka BA Lynx Liberec B 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Hutník BK Č. Brod 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Buchart Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Ledvina BK Beroun 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alex Kobr TJ Turnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Němec TBS Přerov 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Jakub Joneš AŠ Mladá Boleslav 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Klimsza Start Havířov 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Nypl AŠ Mladá Boleslav 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Choreň Baník Most 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miloslav Pirkl Litomyšl 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Čech BA Grizzlies Plzeň 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
33 Josef Nosál BC Kolín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Jan Sobotka BK Přelouč 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Škarpa Basket Valmez 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Olah TJ Turnov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Buráň FASTAV Zlín B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Šubrt Loko Trutnov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Tomek BK Bizoni Náchod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mirza Tahirovič Sokol Žižkov B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Řeřicha BKj Kralupy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Edward Hebelka SK UP Olomouc B 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Aschenbrenner BK Č. Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Štrof BK Bizoni Náchod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radovan Vaník BK Klatovy B 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Jiří Beneš BKj Kralupy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Hajič SKB Rokycany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
27 Lukáš Mrva SŠB Pardubice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Přibyl BK Teplice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Božek TBS Přerov 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Dominik Prokeš Královští Sokoli B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vylímec FASTAV Zlín B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Olivík TBS Přerov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Marek BA Grizzlies Plzeň 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Dovec Královští Sokoli B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Mališ Start Havířov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Vinzens Litomyšl 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Mazal TBS Přerov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Šimáček BC Benešov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Aschenbrenner BK Č. Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Divíšek BVK Holice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Veselý BK Teplice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Jangl BKÚstn.L. U17B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Mikota BA Grizzlies Plzeň 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 4.0
Yari Hossain-Selsdon Slavia Kroměříž 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Vyčichlo Baník Most 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Horváth SŠB Pardubice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Dolník Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Winkler BK Beroun 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Vegner BKDěč 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimir Samoylov Sokol Žižkov B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Novák SK Týniště nad Orlicí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Hora BA 2006´Roudnice n. L. B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Din Van Duong Tygři Louny 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Jupa Sokol Žižkov B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kudláček Tygři Louny 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Palouš Radotínský SK 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
69 Tomáš Haas SŠB Pardubice B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxmilián Fek BKj Kralupy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bruno Chvalkovský BK Č. Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Ludvik Sokol Karviná 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Havlíček AŠ Mladá Boleslav 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radovan Valter BKj Kralupy 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Dostál BK Kladno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Franěk BK Příbram 2000 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bernard Klimecký Baník Most 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Laky Litomyšl 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Eichler BC Benešov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Petr Verner BK Sokolobv 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Edward Trabalík AŠ Mladá Boleslav 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Blinka Basket Valmez 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Chaloupka BK Beroun 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kubec SŠB Pardubice B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marcel Morvay Vsetínský Basket 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Rendar Sokol Karviná 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Čejka Radotínský SK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Ponert BKj Kralupy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Levička BK Jiskra Domažlice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Ignác Paleta BK Beroun 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Honzek FASTAV Zlín B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mark James Kershaw Vsetínský Basket 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kaspar Vsetínský Basket 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Matoušek Sokol Vyšehrad 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kunštar Sokol Karviná 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Durczok Sokol Karviná 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Pika TBS Přerov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Karel SŠB Pardubice B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Pešek BA 2006´Roudnice n. L. B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Giulio Musil BC Benešov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Krška BC Benešov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Ráb AŠ Mladá Boleslav 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyas Gotschy BA Grizzlies Plzeň 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Berky BKj Kralupy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Carboch Radotínský SK 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Froš Sokol Nová Paka 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Němeček BA 2006´Roudnice n. L. B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Janda BA 2006´Roudnice n. L. B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Kouble BA 2006´Roudnice n. L. B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Dolejš Radotínský SK 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Salva BK Opava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hrubý BK Teplice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jura Kadeřábek BKj Kralupy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Haas Radotínský SK 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Strejček Radotínský SK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Ryvola Radotínský SK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Průcha BA 2006´Roudnice n. L. B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kantor BK Č. Brod 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Mašín BK Č. Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Janda BKj Kralupy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Volek BK Č. Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zvolánek BK Č. Brod 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Padrián SK Týniště nad Orlicí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryšpýn Bárta BKj Kralupy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Mareš BK Opava B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sobíšek BKDěč 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Lísa Sokol Žižkov B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Vursta Radotínský SK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Pastorek Vsetínský Basket 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
28 Lukáš Přemyslovský BK Přelouč 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Luděk Hladík BK Přelouč 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Holiš Slavia Kroměříž 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Maxmilián Škuta Snakes B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Procházka BKDěč 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Síč Loko Trutnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Schiel Start Havířov 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Machurek SŠB Pardubice B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Najman BK Teplice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Šákr AŠ Mladá Boleslav 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobias Wurm von Sterndorff BKj Kralupy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Toporkov BK Č. Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Hrouzek BA Grizzlies Plzeň 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vágner BA Grizzlies Plzeň 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Ponrt BC Benešov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Goban BKj Kralupy 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
64 Vilém Červinka SŠB Pardubice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Salamon Snakes B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Krčmář TBS Přerov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
30 Lukáš Ruta BK Sokolobv 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Novotný BK Č. Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Koblása SK Týniště nad Orlicí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Skřeček TBS Přerov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
1 Justin Horváth BK Sokolobv 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Nový BA Grizzlies Plzeň 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kuffner SKB Rokycany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Karvay SKB Rokycany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Vaník BK Jiskra Domažlice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Jan Vinš BK Sokolobv 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Brandejs SKB Rokycany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Mrkvička BK Č. Brod 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Štěch Radotínský SK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Kudrna Radotínský SK 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Rössler BK Č. Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Němec TBS Přerov 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Mužný SK UP Olomouc B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hynek Štěpán BA Grizzlies Plzeň 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Jirků BA Lynx Liberec B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
46 Štěpán Nagy BK Sokolobv 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Škrabal BKj Kralupy 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Lukašík Tygři Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Dörfl BKj Kralupy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Pém BKDěč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Lhoták TJ Turnov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Ondřich Sokol Vyšehrad 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Suchý BVK Holice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Němeček Královští Sokoli B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Čikl BA Lynx Liberec B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hamza BKDěč 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Novotný TJ Turnov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Novotný TJ Turnov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Artem Mirokhin BKj Kralupy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Petr BKj Kralupy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Forró BKDěč 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Langer TJ Turnov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Hranoš BK Snakes Háj 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Vaněk Medvědi Tábor 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikolas Dlabaja FASTAV Zlín B 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Aleš Král BA 2006´Roudnice n. L. B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Mikota BA 2006´Roudnice n. L. B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Jan Petera BK Přelouč 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Tököly BA 2006´Roudnice n. L. B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
René Lehman BA 2006´Roudnice n. L. B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kaiser BA 2006´Roudnice n. L. B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Mádle BK Bizoni Náchod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Adam Baník Most 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ján Čačaný BKÚstn.L. U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Salcman BA 2006´Roudnice n. L. B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Weber SŠB Pardubice B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Kukal BA Lynx Liberec B 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Adam Remeš BK Příbram 2000 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Tomáš BVK Holice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Berka BA Lynx Liberec B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Hlaváček BK Příbram 2000 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Ohnoutek SK Týniště nad Orlicí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Sochor AŠ Mladá Boleslav 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Hoang Nguyen SK Týniště nad Orlicí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleksandra Pyroh SK Týniště nad Orlicí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Kareš BVK Holice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Brandejs BK Bizoni Náchod 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Čermák BK Bizoni Náchod 15