Žákovská liga U14M

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Extraliga B 1. kolo 396
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Vlci Žďár
2. 3. 2024
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Michaela Scholzová
Jan Špaček
91
51
17
13
34
34
65
43
Review
Extraliga B 1. kolo 393
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
2. 3. 2024
09:30
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Petr Opletal
31
127
7
31
18
63
22
101
Review
Extraliga B 1. kolo 395
SK UP-BCM Olomouc
SK Žabovřesky
2. 3. 2024
13:00
SH UP Olomouc Jan Menšík
Daniel Krčmář
87
43
29
9
39
19
61
31
Review
Extraliga B 1. kolo 394
BK Brandýs nad Labem
BA Nymburk
7. 2. 2024
17:30
Sportcentrum Michal Dub
Ondřej Koc
107
51
32
11
55
21
80
35
Review
Extraliga B 2. kolo 400
BA Nymburk
SK Žabovřesky
6. 1. 2024
17:00
ZŠ Komenského František Kolář
Richard Gottfried
52
79
13
20
24
37
39
59
Review
Extraliga B 2. kolo 399
BK Brandýs nad Labem
SK UP-BCM Olomouc
1. 2. 2024
17:30
Sportcentrum Martin Koudela
Tomáš Benda
44
54
11
7
22
26
33
42
Review
Extraliga B 2. kolo 397
BK Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
6. 1. 2024
18:30
ZŠ Dvorského Jiří Fanta
Tomáš Nevřela
80
91
16
30
29
45
58
63
Review
Extraliga B 2. kolo 398
BK NH Ostrava
BK Vlci Žďár
6. 1. 2024
19:30
SH Ostrava-Tatran Václav Sýkora
Tomáš Kraina
90
39
25
7
64
13
82
15
Review
Extraliga B 3. kolo 402
BK NH Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
7. 1. 2024
09:00
SH Ostrava-Tatran Ondřej Rusz
Kryštof Svoboda
82
51
17
11
44
21
66
34
Review
Extraliga B 3. kolo 403
BK Brandýs nad Labem
SK Žabovřesky
7. 1. 2024
10:00
Sportcentrum Petr Vávra
Dušan Dvorský
94
53
43
11
59
31
75
40
Review
Extraliga B 3. kolo 401
BK Snakes Ostrava
BK Vlci Žďár
7. 1. 2024
12:00
ZŠ Dvorského Jiří Fanta
Tomáš Nevřela
96
51
26
8
44
20
73
44
Review
Extraliga B 3. kolo 404
BA Nymburk
SK UP-BCM Olomouc
19. 1. 2024
17:00
ZŠ Komenského Tomáš Tejček
Matěj Pletánek
43
81
12
14
24
37
36
58
Review
Extraliga B 4. kolo 408
BK NH Ostrava
BA Nymburk
20. 1. 2024
14:45
SH Ostrava-Tatran Jakub Kremser
Matouš Přidal
105
14
38
2
62
4
85
12
Review
Extraliga B 4. kolo 405
BK VIVIDBOOKS Pardubice
SK UP-BCM Olomouc
20. 1. 2024
15:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Dominik Štancl
Matěj Pletánek
77
67
20
20
40
37
56
58
Review
Extraliga B 4. kolo 406
BK Vlci Žďár
SK Žabovřesky
22. 2. 2024
17:50
Hala 2. ZŠ Jan Špaček
Petr Havlíček
79
52
22
14
38
26
54
45
Review
Extraliga B 4. kolo 407
BK Snakes Ostrava
BK Brandýs nad Labem
20. 1. 2024
18:30
ZŠ Dvorského Pavel Nehoda
Tomáš Kraina
84
53
15
18
48
28
64
35
Review
Extraliga B 5. kolo 412
BK NH Ostrava
BK Brandýs nad Labem
21. 1. 2024
09:00
SH Ostrava-Tatran Václav Sýkora
Tomáš Nevřela
104
40
26
4
51
17
96
24
Review
Extraliga B 5. kolo 409
BK VIVIDBOOKS Pardubice
SK Žabovřesky
21. 1. 2024
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Ondřej Vlach
Matěj Pletánek
88
55
23
17
46
31
73
40
Review
Extraliga B 5. kolo 411
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
21. 1. 2024
12:00
ZŠ Dvorského Pavel Nehoda
Tomáš Kraina
90
54
28
10
44
21
70
38
Review
Extraliga B 5. kolo 410
BK Vlci Žďár
SK UP-BCM Olomouc
14. 3. 2024
17:50
Hala 2. ZŠ
Preview
Extraliga B 6. kolo 415
SK UP-BCM Olomouc
BK Snakes Ostrava
21. 4. 2024
-
Sportovní hala UP
Preview
Extraliga B 6. kolo 416
SK Žabovřesky
BK NH Ostrava
21. 4. 2024
-
SH Rosnička Brno
Preview
Extraliga B 6. kolo 413
BK Brandýs nad Labem
BK VIVIDBOOKS Pardubice
10. 2. 2024
13:30
Sportcentrum Lukáš Balog
Leoš Kvíz
65
79
16
17
31
42
54
62
Review
Extraliga B 6. kolo 414
BA Nymburk
BK Vlci Žďár
10. 2. 2024
17:00
ZŠ Komenského Tomáš Benda
Václav Mezera
54
92
10
24
20
44
32
68
Review
Extraliga B 7. kolo 419
SK UP-BCM Olomouc
BK NH Ostrava
20. 4. 2024
-
Sportovní hala UP
Preview
Extraliga B 7. kolo 420
SK Žabovřesky
BK Snakes Ostrava
20. 4. 2024
-
SH Rosnička Brno
Preview
Extraliga B 7. kolo 417
BK Brandýs nad Labem
BK Vlci Žďár
11. 2. 2024
11:00
Sportcentrum Lukáš Balog
Barbora Jiroušková
75
76
29
15
39
36
62
49
Review
Extraliga B 7. kolo 418
BA Nymburk
BK VIVIDBOOKS Pardubice
11. 2. 2024
11:00
ZŠ Komenského Tomáš Benda
Václav Mezera
45
86
11
29
22
49
38
60
Review
Extraliga B 8. kolo 424
BK Vlci Žďár
BK VIVIDBOOKS Pardubice
3. 3. 2024
10:45
Hala 2. ZŠ Ondřej Josefus
Tereza Večeřová
56
94
17
24
29
38
45
65
Review
Extraliga B 8. kolo 423
SK Žabovřesky
SK UP-BCM Olomouc
3. 3. 2024
13:00
SH Rosnička Brno Jiří Krejčiřík
Theodor Kuba
52
94
6
28
20
47
41
64
Review
Extraliga B 8. kolo 421
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
3. 3. 2024
16:00
SH Ostrava-Tatran Tomáš Nevřela
Kryštof Svoboda
109
31
35
8
57
17
89
25
Review
Extraliga B 8. kolo 422
BA Nymburk
BK Brandýs nad Labem
29. 2. 2024
17:30
Hala BIOS Martin Koudela
Matěj Pletánek
51
106
8
36
17
51
36
74
Review
Extraliga B 9. kolo 426
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
Extraliga B 9. kolo 427
SK Žabovřesky
BK Brandýs nad Labem
16. 3. 2024
12:00
SH Rosnička Brno
Preview
Extraliga B 9. kolo 428
SK UP-BCM Olomouc
BA Nymburk
16. 3. 2024
13:00
SH UP Olomouc
Preview
Extraliga B 9. kolo 425
BK Vlci Žďár
BK Snakes Ostrava
24. 2. 2024
14:00
Hala 2. ZŠ Václav Dolejš
Tereza Večeřová
81
75
23
20
45
32
63
52
Review
Extraliga B 10. kolo 430
BK Vlci Žďár
BK NH Ostrava
17. 3. 2024
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Extraliga B 10. kolo 432
SK Žabovřesky
BA Nymburk
17. 3. 2024
08:00
SH Rosnička Brno
Preview
Extraliga B 10. kolo 431
SK UP-BCM Olomouc
BK Brandýs nad Labem
17. 3. 2024
09:30
SH UP Olomouc
Preview
Extraliga B 10. kolo 429
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Snakes Ostrava
25. 2. 2024
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Martin Růžička
Roman Mareš
75
61
20
9
40
33
65
45
Review
Extraliga B 11. kolo 433
SK Žabovřesky
BK VIVIDBOOKS Pardubice
6. 4. 2024
-
SH Rosnička Brno
Preview
Extraliga B 11. kolo 434
SK UP-BCM Olomouc
BK Vlci Žďár
6. 4. 2024
-
Sportovní hala UP
Preview
Extraliga B 11. kolo 435
BA Nymburk
BK Snakes Ostrava
6. 4. 2024
-
ZŠ Komenského
Preview
Extraliga B 11. kolo 436
BK Brandýs nad Labem
BK NH Ostrava
6. 4. 2024
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Extraliga B 12. kolo 437
SK UP-BCM Olomouc
BK VIVIDBOOKS Pardubice
7. 4. 2024
-
Sportovní hala UP
Preview
Extraliga B 12. kolo 438
SK Žabovřesky
BK Vlci Žďár
7. 4. 2024
-
SH Rosnička Brno
Preview
Extraliga B 12. kolo 439
BK Brandýs nad Labem
BK Snakes Ostrava
7. 4. 2024
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Extraliga B 12. kolo 440
BA Nymburk
BK NH Ostrava
7. 4. 2024
-
ZŠ Komenského
Preview
Extraliga B 13. kolo 441
BK Vlci Žďár
BK Brandýs nad Labem
20. 4. 2024
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Extraliga B 13. kolo 442
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BA Nymburk
20. 4. 2024
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
Extraliga B 13. kolo 443
BK NH Ostrava
SK UP-BCM Olomouc
11. 2. 2024
14:30
SH Ostrava-Tatran Jakub Kremser
Lukáš Fajkus
89
29
27
4
39
17
70
29
Review
Extraliga B 13. kolo 444
BK Snakes Ostrava
SK Žabovřesky
1. 2. 2024
16:00
ZŠ Dvorského Tomáš Kraina
Petr Opletal
84
47
32
11
51
26
71
39
Review
Extraliga B 14. kolo 445
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Brandýs nad Labem
21. 4. 2024
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
Extraliga B 14. kolo 446
BK Vlci Žďár
BA Nymburk
21. 4. 2024
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Extraliga B 14. kolo 448
BK NH Ostrava
SK Žabovřesky
2. 2. 2024
09:00
SH Ostrava-Tatran Kryštof Svoboda
Lukáš Fajkus
101
44
34
9
52
20
74
37
Review
Extraliga B 14. kolo 447
BK Snakes Ostrava
SK UP-BCM Olomouc
10. 2. 2024
18:30
ZŠ Dvorského René Klapetek
Kryštof Svoboda
49
73
11
21
22
33
27
56
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Václav Holík TJ Třebíč 14 19 1.0 29.4 13.5 0.0 2.3/7.4 31.4 2.0
Marek Dvořák BK Levharti Chomutov 14 20 1.0 27.1 11.0 0.4 3.9/6.4 60.6 2.8
Adam Skoupil FASTAV Zlín 14 19 1.0 25.9 9.5 0.9 4.3/8.9 48.5 1.9
1 Tadeáš Samuel Hlaváček BK Brandýs n. L. 14 22 1.0 21.9 9.1 0.2 3.1/5.1 60.2 2.0
Petr Urban BK Teplice 14 19 1.0 22.6 9.7 0.4 2.0/3.9 51.4 2.2
Jakub Renner Sluneta Ústí n. L. 14 17 1.0 24.9 8.9 1.1 3.8/7.4 52.0 2.5
19 Felix Heinz Slavia Kroměříž 14 18 1.0 22.8 9.3 0.2 3.4/5.4 63.9 2.3
Vilém Vávra USK Praha 14 19 1.0 21.4 7.8 0.9 2.9/5.0 57.9 0.9
Gurpreet Singh Sj. BK Litoměřice 13 18 1.0 22.0 9.3 0.1 3.1/6.8 45.5 2.5
Matyáš Krkoška BK Snakes Ostrava 14 17 1.0 22.5 9.2 0.2 3.5/5.9 58.4 2.2
Matěj Šnobl Tygři Praha 13 18 1.0 21.2 6.3 2.2 2.1/3.3 63.3 1.6
Lukáš Kydlíček BK Klatovy 13 20 1.0 19.0 7.3 0.6 2.8/4.5 62.2 0.9
Matyas Kubját NH Ostrava 14 20 1.0 18.9 8.5 0.2 1.5/2.7 54.7 0.9
Tomáš Jung Lokomotiva Plzeň 14 21 1.0 18.0 5.0 2.0 1.8/2.6 69.1 1.7
Šimon Socha BK Vlci Žďár 14 15 1.0 24.9 10.4 0.1 3.7/5.6 65.5 1.3
7 Jan Vybíral Lions J. Hradec 13 20 1.0 18.3 7.5 0.6 1.7/2.7 62.3 1.1
Jan Souček Sluneta Ústí n. L. 14 16 1.0 22.8 8.0 0.9 4.0/6.7 59.8 2.2
Jan Kopecký Válečníci Děčín 14 15 1.0 24.2 8.9 1.3 2.3/5.0 46.7 2.3
Patrik Popov Basketpoint Frýdek-Místek 14 21 1.0 16.9 5.4 1.0 3.3/5.1 63.9 0.0
Oliver Wiedner Renocar Podolí 14 18 1.0 19.3 7.7 0.2 3.2/6.4 50.4 2.5
Kristián Pravda FASTAV Zlín 14 20 1.0 16.8 5.5 0.4 4.7/8.7 54.3 2.1
Filip Kašík Sokol Písek 14 15 1.0 22.3 8.1 1.2 2.5/3.5 73.1 1.1
Michal Hubač Lokomotiva Plzeň 14 22 1.0 15.2 6.6 0.0 1.9/4.7 40.8 2.2
Vojtěch Paťha BK Teplice 14 17 1.0 19.6 9.0 0.0 1.6/4.4 37.8 2.4
45 Oliver Anderle BK Příbor 14 20 1.0 16.7 5.7 1.1 2.1/4.9 43.3 2.4
68 Marek Jarošek Slavia Kroměříž 14 22 1.0 14.6 6.8 0.0 1.0/2.9 35.9 1.3
Lukáš Odstrčilík BK Snakes Ostrava 14 21 1.0 15.1 6.1 0.3 2.0/3.8 52.5 2.3
Jakub Daneček SK UP-BCM Olomouc 14 21 1.0 14.5 4.6 1.4 1.0/1.7 0.0* 1.6
Max Beran Královští Sokoli 14 17 1.0 17.9 7.2 0.1 3.1/6.7 45.6 0.7
Martin Kocourek BK Opava 14 21 1.0 14.4 7.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.2
Vojtěch Navrátil SK Žabovřesky 13 22 1.0 13.7 5.0 0.2 3.3/5.3 61.5 2.7
Denis Kudela NH Ostrava 14 15 1.0 20.1 8.6 0.5 1.3/2.2 60.6 1.3
22 Ondřej Krejčí Medvědi Tábor 14 22 1.0 13.6 5.5 0.4 1.4/3.0 47.0 1.0
Tomáš Dalecký BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 22 1.0 13.4 5.6 0.3 1.3/2.5 51.8 1.1
Filip Fiedler BA Radotín 14 17 1.0 17.3 7.4 0.2 1.8/4.2 42.3 1.9
Adam Weiser SK UP-BCM Olomouc 14 19 1.0 15.5 7.2 0.1 1.0/1.9 0.0* 1.4
Jiří Worek TJ Start Havířov 14 21 1.0 13.9 4.7 1.0 1.6/3.1 50.0 1.7
Šimon Peterek Basketpoint Frýdek-Místek 14 21 1.0 13.9 6.2 0.2 0.7/1.4 0.0* 0.0
Čeněk Komárek USK Praha 13 17 1.0 17.1 4.9 1.8 1.9/3.1 62.3 1.9
Vojtěch Dvořák BA Sparta Praha 14 12 1.0 24.2 9.4 0.8 2.8/5.0 56.7 2.3
Vojtěch Stara BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 22 1.0 13.2 5.0 0.7 0.9/1.9 0.0* 1.7
Sebastian Ondřej Kašpar BK Vlci Žďár 14 21 1.0 13.7 5.6 0.6 0.7/1.8 0.0* 2.4
Dominik Janošík Basketpoint Frýdek-Místek 14 17 1.0 16.9 7.9 0.0 1.0/2.5 40.5 0.0
Jiří Krejčí BK Vlci Žďár 14 15 1.0 19.1 7.3 0.9 1.8/3.2 56.3 1.2
Jakub Ptáček NH Ostrava 14 18 1.0 15.9 6.1 0.8 1.3/2.2 61.5 1.0
47 Maksym Bilynets Slavia Kroměříž 14 21 1.0 13.5 6.3 0.0 1.0/3.0 31.3 2.3
Filip Zahrádka Tygři Brno 14 20 1.0 14.2 5.6 0.2 2.6/5.0 51.5 2.0
Štěpán Bártů Sokol Pražský 14 22 1.0 12.7 4.5 1.0 1.0/2.3 42.0 1.9
Otakar Klanica FASTAV Zlín 14 19 1.0 14.6 5.1 0.9 1.6/2.9 53.6 2.0
Hubert Blecha Sokol Pražský 14 19 1.0 14.5 6.2 0.3 1.3/3.5 37.9 1.5
Michal Horák BK Snakes Ostrava 14 24 1.0 11.4 5.4 0.0 0.7/2.8 23.5 1.7
Šimon Suchánek SK UP-BCM Olomouc 14 17 1.0 16.1 6.2 0.1 3.2/4.6 70.5 2.1
Matyáš Dokoupil Jiskra Kyjov 13 21 1.0 13.0 4.8 0.4 2.3/4.0 56.5 1.8
Šimon Kudláček Basket Poděbrady 13 21 1.0 12.9 4.9 0.2 2.5/6.0 41.6 2.4
David Šindler Sokol Pražský 14 22 1.0 11.9 5.5 0.0 1.0/2.9 34.4 2.2
Samuel Ejemighaye Tygři Brno 14 19 1.0 13.8 6.5 0.0 0.8/2.1 41.0 2.2
Kryštof Novák BA Nymburk 14 22 1.0 11.9 3.9 0.7 2.0/3.6 55.7 2.6
2 Vladimír Vacek BK Pelhřimov 14 20 1.0 13.1 5.3 0.2 2.0/4.4 46.0 2.9
Michal Fabík SK Žabovřesky 14 21 1.0 12.3 4.6 0.4 2.0/4.0 48.2 3.1
30 Michal Jendželovský BC Kolín 14 18 1.0 14.3 5.4 0.7 1.4/2.4 58.1 1.7
Štěpán Paskovský Basket Poděbrady 13 21 1.0 12.2 4.3 0.2 3.0/8.3 36.6 2.5
Lukáš Toman BK Klatovy 14 18 1.0 14.2 5.9 0.1 2.1/3.9 54.3 1.6
Jakub Šmíd Sokol Písek 13 20 1.0 12.8 3.6 1.4 1.6/2.6 62.7 0.8
Vadim Krčmář NH Ostrava 14 20 1.0 12.5 5.2 0.5 0.7/1.7 0.0* 0.9
Matěj Dvořák BK Levharti Chomutov 14 20 1.0 12.5 4.0 0.9 1.8/3.2 54.7 2.2
Tadeáš Adamec BK Snakes Ostrava 14 24 1.0 10.3 3.5 0.5 1.9/3.0 63.9 2.3
Adam Konvalina BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 17 1.0 14.5 6.6 0.1 1.2/2.4 50.0 1.4
Maxim Bluschke Tygři Brno 14 20 1.0 12.4 5.4 0.1 1.3/2.6 48.1 1.9
Tomáš Voplatek Sj. BK Litoměřice 14 16 1.0 15.4 5.8 0.1 3.4/7.1 47.8 2.6
Jáchym Libich Válečníci Děčín 14 17 1.0 14.5 5.5 0.5 2.0/3.4 59.6 1.7
Daniel Němeček Sokol Písek 14 17 1.0 14.2 6.1 0.2 1.6/3.1 51.9 0.5
Tomáš Kroupa BK Levharti Chomutov 14 20 1.0 12.1 5.1 0.2 1.3/3.0 44.1 1.2
Lukáš Marek BCM Orli Prostějov 14 20 1.0 12.1 5.0 0.4 0.9/1.5 0.0* 1.5
Martin Rosberg BCM Orli Prostějov 14 20 1.0 12.1 5.1 0.2 1.6/3.6 43.7 2.3
Šimon Zátopek NH Ostrava 14 21 1.0 11.4 5.1 0.0 1.1/2.4 45.1 2.0
Adam Skořepa BK Teplice 14 17 1.0 13.9 6.3 0.1 1.2/3.4 34.5 1.9
Petr Drozd BASKET Brno 14 17 1.0 13.9 4.5 1.3 0.9/2.2 43.2 1.7
11 Jonáš Radek Šnábl BK Brandýs n. L. 13 20 1.0 11.7 4.9 0.1 1.9/3.4 55.2 0.8
Antonín Boháček BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 20 1.0 11.7 3.9 0.7 2.0/3.8 51.3 1.6
Matouš Pošta Sokol Písek 14 15 1.0 15.6 6.5 0.2 2.1/3.6 57.4 1.5
Vítek Peniaštek Sokol Písek 14 21 1.0 11.0 3.0 1.5 0.5/0.7 0.0* 1.2
4 Matěj Kučera BC Kolín 14 13 1.0 17.6 6.8 0.6 2.2/4.5 50.0 2.2
David Štětina BA Sparta Praha 14 18 1.0 12.6 5.1 0.0 2.3/5.3 43.8 3.4
Václav Pospíchal BA Radotín 14 18 1.0 12.5 5.3 0.2 1.2/3.5 33.3 3.4
Jakub Kasper Tygři Praha 14 22 1.0 10.2 4.4 0.1 1.1/2.2 50.0 1.5
Petr Němec Jižní Supi 14 22 1.0 10.0 4.6 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.4
Hynek Košata Jižní Supi 14 21 1.0 10.5 4.8 0.1 0.7/1.4 0.0* 1.0
Šimon Kunc Lokomotiva Plzeň 13 18 1.0 12.2 5.6 0.0 1.1/2.0 52.8 2.0
Lukáš Petrovický BK Klatovy 14 22 1.0 9.8 2.8 1.0 1.0/1.7 0.0* 2.1
4 Tibor Palčík Slavia Kroměříž 14 20 1.0 10.8 4.7 0.1 1.2/2.9 41.4 2.5
Vítězslav Čech BA Grizzlies Plzeň 14 21 1.0 10.1 4.5 0.1 0.9/2.8 30.5 2.5
Šimon Šulc BC Benešov 14 17 1.0 12.4 5.2 0.2 1.4/4.2 32.4 1.8
Jakub Svoboda BK Klatovy 14 21 1.0 10.0 4.2 0.0 1.5/3.8 40.0 2.2
Karel Meloun USK Praha 14 16 1.0 13.2 5.3 0.6 1.0/2.2 45.7 1.5
Sebastian Felix Ševčík TJ Start Havířov 14 21 1.0 10.0 4.0 0.3 1.0/3.0 35.5 2.2
Marek Jebavý BA Nymburk 14 17 1.0 12.2 4.5 0.4 2.1/4.0 52.9 1.2
Nicholas Dvořák Jižní Supi 14 17 1.0 12.2 4.1 0.8 1.6/3.0 54.9 0.6
Ondřej Němčák SK UP-BCM Olomouc 14 18 1.0 11.6 4.9 0.2 1.2/2.6 45.7 2.1
Edward Walter Jižní Supi 13 20 1.0 10.4 3.8 0.5 1.4/2.7 50.9 1.7
Oliver Chromý Tygři Brno 14 17 1.0 12.1 4.6 0.2 2.1/4.1 50.7 2.4
Mikuláš Vajda BK Opava 13 13 1.0 15.8 7.5 0.2 0.2/0.2 0.0* 0.1
Ondřej Kroupa Tygři Praha 13 22 1.0 9.3 3.7 0.4 0.7/1.4 0.0* 1.8
Matěj Šotola Královští Sokoli 14 13 1.0 15.7 5.8 0.5 2.6/4.2 61.8 1.7
Matěj Melša Renocar Podolí 14 19 1.0 10.7 3.8 0.5 1.6/4.2 38.0 2.5
Matěj Konrád Sokol Písek 14 21 1.0 9.6 4.2 0.0 1.2/2.9 43.3 2.1
Matěj Rulec USK Praha 14 19 1.0 10.6 4.9 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.6
Albert Hugo Doležal BASKET Brno 14 16 1.0 12.5 5.3 0.1 1.7/4.4 38.0 2.3
Dominik Kostka BC Benešov 14 20 1.0 10.0 4.5 0.1 0.8/3.5 22.9 1.8
Dominik Hodek BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 11 1.0 18.0 6.9 0.8 1.7/3.1 55.9 2.2
Michael Kroupa FASTAV Zlín 14 20 1.0 9.9 3.5 0.6 1.1/2.1 52.4 2.0
Štěpán Sýkora TJ Třebíč 14 21 1.0 9.2 4.2 0.0 0.9/1.9 0.0* 2.9
Martin Růžička BK Vlci Žďár 14 21 1.0 9.1 3.4 0.6 0.6/1.6 0.0* 1.4
17 Adam Osman BK Brandýs n. L. 14 18 1.0 10.6 4.3 0.1 1.9/3.5 54.0 2.3
Maxmilián Chadima BA Young Diamonds 13 18 1.0 10.6 3.9 0.6 1.0/2.7 37.5 0.7
16 Václav Nechanický Lions J. Hradec 14 21 1.0 9.0 4.4 0.0 0.2/1.9 0.0* 1.9
Tomáš Pollak BC Nový Jičín 14 11 1.0 17.0 7.2 0.0 2.6/4.9 53.7 0.7
David Kříž BASKET Brno 14 15 1.0 12.4 4.9 0.1 2.3/6.1 38.5 2.1
Jakub Bartoš Jižní Supi 14 22 1.0 8.4 3.5 0.2 1.0/3.0 31.3 2.0
Matěj Šperlich BA Nymburk 14 19 1.0 9.7 4.5 0.0 0.7/2.1 35.9 0.9
Kristián Šobr BA Sparta Praha 13 18 1.0 10.2 4.3 0.1 1.4/4.3 32.5 2.9
Tomáš Drabina Basketpoint Frýdek-Místek 14 12 1.0 14.8 5.2 1.1 1.3/2.2 57.7 0.0
Filip Fischer BA Radotín 14 20 1.0 8.8 2.5 0.7 1.7/2.2 79.1 1.3
Ondřej Pop BC Nový Jičín 14 19 1.0 9.3 3.2 0.3 2.2/3.8 56.2 2.0
Jindřich Vašina Tygři Praha 14 17 1.0 10.4 4.9 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.7
Šimon Zmrzlík NH Ostrava 14 21 1.0 8.3 3.7 0.0 0.9/1.7 0.0* 0.8
Štěpán Lebeda BA Young Diamonds 14 18 1.0 9.7 3.2 0.4 2.1/4.6 45.1 2.2
Patrik Očadlík Sokol Pražský 13 18 1.0 9.7 3.2 0.4 2.0/3.7 53.7 1.6
Jakub Pecha TJ Sokol Kbely 14 19 1.0 9.1 4.0 0.0 1.1/3.2 34.4 2.4
Luka Jeremić Sokol Pražský 14 18 1.0 9.6 3.4 0.6 0.8/1.6 0.0* 0.3
Adam Rosenberger BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 21 1.0 8.1 3.6 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.8
Filip Přikryl SK UP-BCM Olomouc 14 10 1.0 17.1 7.9 0.3 0.4/1.3 0.0* 1.9
Moon Seungmin BK Snakes Ostrava 13 20 1.0 8.6 3.6 0.1 1.3/2.5 52.0 2.0
21 Vojtěch Fuxa BK Pelhřimov 14 20 1.0 8.5 3.8 0.0 1.0/3.3 29.2 1.0
Tomáš Hájek BC Nový Jičín 12 15 1.0 11.3 3.9 0.6 1.6/3.3 49.0 0.8
David Tichý NH Ostrava 14 22 1.0 7.7 3.3 0.0 1.0/2.1 46.8 1.4
Albert Hudeček Renocar Podolí 14 17 1.0 9.8 3.8 0.2 1.5/2.5 61.9 1.3
39 Jiří Hochman Medvědi Tábor 14 20 1.0 8.3 3.6 0.1 1.1/2.5 42.9 1.3
Otto Polívka BK Vlci Žďár 13 21 1.0 7.9 3.1 0.4 0.4/0.6 0.0* 1.0
Michal Kovář SK Žabovřesky 14 18 1.0 9.2 2.9 0.6 1.7/4.2 41.3 2.8
Adam Brýdl BA Young Diamonds 12 17 1.0 9.7 4.0 0.2 1.2/2.9 40.8 0.8
0 Vojtěch Batelka BC Kolín 13 19 1.0 8.7 3.5 0.1 1.3/3.0 43.9 1.1
Filip Lokos SK Žabovřesky 14 20 1.0 8.2 2.8 0.7 0.8/1.7 0.0* 1.9
Martin Bureš Tygři Praha 14 18 1.0 9.0 3.8 0.2 0.7/1.6 0.0* 1.4
Marek Martinák BK Opava 14 19 1.0 8.5 4.0 0.1 0.4/0.7 0.0* 0.4
Ondřej Hudík BA LYNX Liberec 14 18 1.0 8.9 4.0 0.0 0.9/3.7 25.8 2.1
17 Přemysl Dostál BK Příbor 14 21 1.0 7.7 3.2 0.0 1.3/3.3 39.1 2.7
Tomáš Halajčuk Královští Sokoli 14 18 1.0 8.9 3.6 0.3 0.9/2.7 34.7 2.2
David Krejča BK Vlci Žďár 13 22 1.0 7.3 3.0 0.1 1.0/1.7 0.0* 1.4
Tomáš Rajsigl Jiskra Kyjov 14 19 1.0 8.3 2.4 0.7 1.4/3.1 46.6 2.2
Tadeáš Kotyza Lokomotiva Plzeň 14 19 1.0 8.3 2.9 0.7 0.3/0.5 0.0* 0.9
Vojtěch Mařík BC Benešov 14 17 1.0 9.2 3.4 0.4 1.1/3.1 36.5 2.6
Jan Bobrovský BASKET Brno 14 15 1.0 10.4 3.4 0.7 1.6/3.1 52.2 0.9
Jan Drholec SK Žabovřesky 13 20 1.0 7.8 3.3 0.1 1.0/2.6 39.2 1.1
Jakub Auxt BA Young Diamonds 14 20 1.0 7.8 3.3 0.3 0.3/0.9 0.0* 1.8
24 Vítězslav Fišer Medvědi Tábor 14 20 1.0 7.8 2.7 0.3 1.6/3.2 48.4 2.4
Zdeněk Ganzwohl BK Vlci Žďár 13 22 1.0 7.0 2.4 0.5 0.6/1.3 0.0* 2.0
Martin Bednařík Jiskra Kyjov 14 22 1.0 7.0 3.1 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.9
Maxim Lehocký Jižní Supi 14 19 1.0 8.0 3.4 0.0 1.2/3.4 34.4 2.0
Jakub Verfel Basket Poděbrady 13 18 1.0 8.4 3.5 0.2 0.7/1.4 0.0* 1.6
Matěj Valek Sokol Pražský 14 19 1.0 7.9 3.5 0.2 0.5/1.4 0.0* 1.4
Adam Kalus BCM Orli Prostějov 14 20 1.0 7.5 2.7 0.5 0.6/0.9 0.0* 2.1
Vojtěch Krzywoň BK Opava 14 17 1.0 8.8 3.6 0.4 0.4/0.6 0.0* 0.2
Milan Nožička BK Snakes Ostrava 14 22 1.0 6.7 3.2 0.0 0.4/0.6 0.0* 2.0
Vojtěch Macháček SK UP-BCM Olomouc 14 21 1.0 7.0 2.8 0.3 0.5/1.1 0.0* 2.8
13 Oliver Kresta BK Příbor 14 19 1.0 7.7 3.4 0.1 0.8/1.9 0.0* 2.2
15 Michal Skořepa BC Kolín 14 11 1.0 13.3 6.1 0.1 0.8/2.0 40.9 1.8
3 Alex Karel BK Brandýs n. L. 14 18 1.0 8.1 3.3 0.0 1.4/2.5 57.8 2.6
Adam Polcar BK Levharti Chomutov 14 20 1.0 7.3 3.3 0.0 0.7/3.2 20.6 2.8
Marek Choutka BA Sparta Praha 14 15 1.0 9.6 3.9 0.1 1.3/3.7 36.4 2.9
23 Tobiáš Kalfus BK Brandýs n. L. 14 20 1.0 7.2 3.2 0.0 0.8/1.7 0.0* 2.1
René Nezbeda BK Levharti Chomutov 14 18 1.0 7.9 3.4 0.2 0.6/2.0 30.6 0.9
11 Mikuláš Zajíc BK Pelhřimov 13 20 1.0 7.1 3.0 0.1 1.0/2.1 45.2 2.4
Richard Donev TJ Sokol Kbely 14 17 1.0 8.4 3.5 0.1 1.1/2.6 43.2 2.9
Václav Petr BCM Orli Prostějov 14 14 1.0 10.1 4.5 0.3 0.2/0.8 0.0* 2.1
Adam Zdeněk Válečníci Děčín 14 16 1.0 8.8 4.1 0.1 0.5/1.2 0.0* 0.9
Danila Scripcaru SK UP-BCM Olomouc 14 19 1.0 7.4 3.2 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.9
Tomáš Barbier Tygři Praha 14 20 1.0 7.0 2.9 0.1 1.0/1.5 0.0* 2.2
Samuel Vinzens BA Young Diamonds 14 12 1.0 11.7 5.1 0.0 1.5/3.6 41.9 2.8
Matěj Fel BA LYNX Liberec 14 20 1.0 7.0 2.6 0.4 0.7/1.8 0.0* 1.4
28 Václav Vidomus BK Příbor 14 22 1.0 6.3 2.3 0.4 0.5/1.0 0.0* 2.3
Samuel Janda BK Klatovy 14 20 1.0 6.9 2.8 0.1 1.2/3.3 34.8 2.4
Dominik Šušák Jiskra Kyjov 14 22 1.0 6.3 2.5 0.2 0.7/1.4 0.0* 1.9
David Obdržálek Renocar Podolí 14 18 1.0 7.6 3.1 0.2 0.9/1.9 0.0* 2.7
Šimon Novotný BA Nymburk 14 20 1.0 6.8 3.2 0.0 0.5/2.2 23.3 1.7
29 Tadeáš Nikel BK Příbor 13 21 1.0 6.5 2.7 0.1 0.6/2.5 25.0 2.7
Adam Bielik BK Opava 14 14 1.0 9.7 4.1 0.4 0.3/0.6 0.0* 0.5
Adam Brumla TJ Třebíč 14 18 1.0 7.6 3.4 0.1 0.4/1.6 0.0* 1.4
Jáchym Prušinovský BA Radotín 14 21 1.0 6.5 2.4 0.1 1.3/3.0 45.2 3.0
Matěj Fořt BA Nymburk 14 15 1.0 9.1 4.1 0.0 0.8/1.9 0.0* 1.5
Jan Šlof BK Klatovy 13 19 1.0 7.1 2.3 0.4 1.2/3.6 33.8 1.7
Vojtěch Polášek BC Nový Jičín 14 14 1.0 9.6 3.6 0.7 0.4/1.3 0.0* 1.2
Čestmír Malý Sj. BK Litoměřice 13 15 1.0 9.0 3.3 0.0 2.3/3.7 62.5 2.2
Jonáš Růžička BA Radotín 14 21 1.0 6.4 2.1 0.4 1.0/2.2 42.6 2.0
Luka Stjepanovič Sokol Pražský 14 14 1.0 9.6 4.5 0.0 0.6/1.5 0.0* 2.1
Kryštof Fapšo BA Radotín 14 21 1.0 6.3 2.6 0.3 0.3/0.6 0.0* 0.9
Šimon Novák Tygři Praha 14 10 1.0 13.3 5.6 0.1 1.8/3.3 54.5 2.9
Jiří Popelka Tygři Brno 14 17 1.0 7.8 3.2 0.0 1.3/2.2 57.9 2.6
Tomáš Kroupa Sokol Písek 14 19 1.0 6.9 2.9 0.1 0.8/1.8 0.0* 1.6
20 Simon Dvořák BK Brandýs n. L. 14 22 1.0 6.0 2.4 0.0 1.1/2.3 50.0 1.2
6 Jonáš Kubelka BK Brandýs n. L. 13 16 1.0 8.1 3.4 0.0 1.4/2.2 62.9 1.6
Kryštof Vochomůrka BA LYNX Liberec 14 15 1.0 8.6 3.8 0.1 0.6/1.6 0.0* 2.9
Vojtěch Polák Válečníci Děčín 13 19 1.0 6.8 2.7 0.1 1.0/1.8 0.0* 1.1
Dominik Tvrdý TJ Sokol Kbely 14 15 1.0 8.6 3.2 0.3 1.2/3.6 33.3 2.1
Dominik Kubát Jižní Supi 14 17 1.0 7.6 3.4 0.0 0.9/1.6 0.0* 0.8
Jiří Důra Válečníci Děčín 14 16 1.0 8.0 3.0 0.4 0.9/1.4 0.0* 1.3
Jonáš Blacký Lokomotiva Plzeň 11 19 1.0 6.7 2.8 0.0 1.1/1.6 0.0* 1.8
Matyáš Čunderlík Jižní Supi 14 21 1.0 6.0 2.6 0.2 0.3/1.7 0.0* 0.7
Vojtěch Kocinec Basketpoint Frýdek-Místek 14 14 1.0 9.1 4.3 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.0
Richard Nikolas Hybášek BASKET Brno 13 19 1.0 6.7 2.3 0.2 1.7/4.1 41.0 1.9
Matěj Nový BA Grizzlies Plzeň 14 21 1.0 6.0 2.6 0.0 0.7/2.3 31.3 1.6
Jonáš Netolický Válečníci Děčín 13 18 1.0 7.0 3.0 0.2 0.5/1.0 0.0* 0.9
Adam Eisner BK Teplice 13 19 1.0 6.6 2.3 0.3 1.2/2.1 56.4 2.4
26 Ondřej Veger Medvědi Tábor 14 22 1.0 5.6 2.3 0.0 1.1/2.0 0.0* 2.0
Jonáš Tankó TJ Třebíč 13 16 1.0 7.8 2.6 0.0 2.5/7.4 33.9 1.7
Kryštof Titlbach BK Levharti Chomutov 14 16 1.0 7.7 2.7 0.5 0.8/1.8 0.0* 1.3
Filip Šlambor Válečníci Děčín 14 18 1.0 6.8 2.8 0.3 0.4/0.6 0.0* 1.1
Kryštof Reichmann BC Nový Jičín 14 18 1.0 6.8 2.4 0.1 1.6/3.5 44.4 1.3
Michael Svašek BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 20 1.0 6.1 3.0 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.9
Matyáš Peterka BA Young Diamonds 13 12 1.0 10.0 3.8 0.4 1.3/3.0 41.7 1.7
Jindřich Kovařík Válečníci Děčín 14 20 1.0 6.0 2.7 0.2 0.1/0.5 0.0* 1.0
Robin Štika BA Radotín 13 13 1.0 9.2 4.1 0.1 0.8/2.6 29.4 2.3
Marek Iványi Sokol Písek 14 21 1.0 5.7 2.4 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.7
Jonáš Bohman USK Praha 14 16 1.0 7.4 2.9 0.4 0.4/0.6 0.0* 1.6
František Korbelář BA LYNX Liberec 14 13 1.0 9.1 3.9 0.2 0.8/2.6 29.4 3.9
David Stránský BA LYNX Liberec 14 20 1.0 5.9 2.8 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.6
Jan Mašek BK Teplice 13 19 1.0 6.2 1.9 0.4 1.3/2.1 60.0 2.8
Ondřej Kičmer NH Ostrava 14 17 1.0 6.9 3.1 0.1 0.6/1.5 0.0* 1.8
22 Zdeněk Šulc BK Pelhřimov 14 20 1.0 5.8 2.6 0.0 0.7/1.8 0.0* 2.9
Šimon Havelka BA Radotín 14 21 1.0 5.4 2.3 0.1 0.4/1.0 0.0* 1.9
Adam Sebera Sluneta Ústí n. L. 14 15 1.0 7.5 2.8 0.2 1.3/3.3 40.0 2.1
Šimon Marek Čechovský BA Radotín 14 21 1.0 5.4 1.9 0.2 0.9/1.8 0.0* 1.8
51 David Ťupa Medvědi Tábor 14 21 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/2.0 0.0* 2.1
Petr Šálek Sokol Pražský 14 17 1.0 6.6 1.2 1.2 0.5/0.9 0.0* 1.4
Marek Cik BK Vlci Žďár 14 22 1.0 5.0 1.8 0.4 0.3/0.9 0.0* 1.6
35 Filip Kučera BK Pelhřimov 14 19 1.0 5.8 2.7 0.1 0.3/1.7 0.0* 2.4
Jiří Šíma Tygři Praha 14 18 1.0 6.2 2.9 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.6
Štěpán Balcar Královští Sokoli 14 17 1.0 6.5 2.5 0.1 1.3/3.6 35.5 2.5
Jonáš Rathouský BC Benešov 14 18 1.0 6.2 2.7 0.0 0.7/1.9 0.0* 2.3
Kryštof Polák BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 18 1.0 6.1 2.6 0.2 0.3/0.8 0.0* 0.9
12 Jakub Vondráček BC Kolín 13 19 1.0 5.7 2.3 0.2 0.5/0.6 0.0* 1.7
Jan Netscher USK Praha 14 11 1.0 9.8 4.6 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.4
Filip Mareš Sokol Písek 14 17 1.0 6.2 2.8 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.4
Václav Kundrát BK Snakes Ostrava 13 23 1.0 4.6 1.7 0.3 0.3/0.7 0.0* 2.0
27 Matouš Míka Medvědi Tábor 14 17 1.0 6.2 2.3 0.1 1.3/3.4 37.9 1.1
Adam Čech Válečníci Děčín 14 19 1.0 5.6 2.2 0.3 0.5/1.2 0.0* 1.6
Dominik Pospíšil NH Ostrava 14 22 1.0 4.8 2.0 0.0 0.6/1.4 0.0* 0.5
2 Patrik Řihout BK Brandýs n. L. 14 21 1.0 5.0 2.1 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.0
Martin Lojek Tygři Praha 14 18 1.0 5.8 2.4 0.1 0.7/1.2 0.0* 0.7
Filip Davídek BA Nymburk 14 13 1.0 8.0 3.2 0.2 1.1/3.1 35.0 1.2
11 Jiří Mário Kampe BC Kolín 14 18 1.0 5.7 2.1 0.4 0.4/0.9 0.0* 1.2
Ondřej Ondráček TJ Sokol Kbely 14 17 1.0 6.1 2.5 0.1 0.9/2.6 35.6 1.2
Oliver Goryczka NH Ostrava 14 19 1.0 5.4 2.6 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.6
Tomáš Kratschmer Lokomotiva Plzeň 14 18 1.0 5.6 2.7 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.6
Lukáš Horáček BK Snakes Ostrava 14 23 1.0 4.4 2.0 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.9
Vojtěch Hála Válečníci Děčín 14 19 1.0 5.2 2.0 0.2 0.6/1.2 0.0* 1.7
Alex Běloušek TJ Start Havířov 13 20 1.0 5.0 2.2 0.0 0.7/2.2 30.2 3.2
Lukáš Suchý BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 23 1.0 4.3 2.0 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.8
Matěj Matas Tygři Praha 14 18 1.0 5.5 2.2 0.3 0.2/0.3 0.0* 1.3
Richard Svárovský Tygři Praha 14 20 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.5
Adam Černošek BASKET Brno 14 16 1.0 6.1 2.6 0.0 0.9/1.4 0.0* 2.1
Matyáš Davídek Sluneta Ústí n. L. 13 19 1.0 5.2 2.4 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.9
Marek Čentík BK Snakes Ostrava 14 24 1.0 4.0 1.7 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.9
12 Adam Hromádka BK Pelhřimov 14 20 1.0 4.8 1.9 0.2 0.6/1.3 0.0* 2.8
Alexander Eremiáš Jiskra Kyjov 14 19 1.0 5.0 1.8 0.2 0.8/2.7 29.4 1.3
Petr Stehlík Královští Sokoli 14 17 1.0 5.5 2.4 0.1 0.5/1.7 0.0* 3.4
Jakub Paloušek TJ Start Havířov 14 21 1.0 4.5 1.9 0.1 0.5/1.4 0.0* 2.4
10 Adam Topinka BC Kolín 13 19 1.0 4.9 2.1 0.1 0.7/0.9 0.0* 1.5
Sedrik Urbánek Sj. BK Litoměřice 13 15 1.0 6.3 2.0 0.5 0.9/1.3 0.0* 1.3
Šimon Tesárek BA Radotín 14 21 1.0 4.5 1.8 0.1 0.7/1.5 0.0* 1.4
Kilián Petr Záhorský Sokol Pražský 14 16 1.0 5.8 2.1 0.3 0.6/1.4 0.0* 1.5
Richard Honzák Renocar Podolí 14 19 1.0 4.8 2.1 0.2 0.2/0.3 0.0* 1.3
Alex Sebastian Hilbert BK Levharti Chomutov 14 17 1.0 5.3 2.1 0.1 0.9/3.2 27.8 1.7
Jakub Šuranský SK UP-BCM Olomouc 13 18 1.0 5.0 2.2 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.1
Radim Kracík BC Nový Jičín 13 17 1.0 5.3 2.4 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.6
Kamil Kupčík USK Praha 14 9 1.0 10.0 4.7 0.0 0.7/0.9 0.0* 1.0
Josef Slabý BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 22 1.0 4.0 1.4 0.4 0.1/0.6 0.0* 0.9
Jonáš Staněk NH Ostrava 14 18 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.4
Vojtěch Šrámek BK Vlci Žďár 14 19 1.0 4.6 1.9 0.0 0.7/2.4 30.4 1.4
Filip Egert Tygři Praha 14 22 1.0 4.0 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.6
Adam Pinkas Sokol Písek 14 18 1.0 4.9 1.7 0.5 0.1/0.2 0.0* 1.3
Michal Čech Jiskra Kyjov 14 20 1.0 4.4 1.9 0.0 0.6/3.3 18.2 2.6
Marek Hoffman Jižní Supi 14 17 1.0 5.1 2.4 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.9
Oskar Pohlodek Tygři Brno 14 18 1.0 4.8 2.3 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.9
Daris Ilijazi TJ Sokol Kbely 14 16 1.0 5.4 1.9 0.4 0.2/1.4 0.0* 2.3
Jakub Kafka BA LYNX Liberec 14 20 1.0 4.3 1.8 0.1 0.4/0.5 0.0* 1.3
Samuel Jonathan Rider Basketpoint Frýdek-Místek 14 17 1.0 5.0 2.0 0.1 0.6/1.6 0.0* 0.0
Antonín Hýžďal BASKET Brno 13 18 1.0 4.7 1.8 0.0 1.1/2.1 50.0 0.7
Miron Bihun Válečníci Děčín 10 18 1.0 4.7 1.6 0.3 0.6/1.2 0.0* 1.3
David Steidl Lokomotiva Plzeň 12 14 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/1.7 0.0* 1.2
Tomáš Bittner BK Levharti Chomutov 14 21 1.0 4.0 1.6 0.1 0.4/1.5 0.0* 2.0
Matyáš Liška Lokomotiva Plzeň 13 21 1.0 4.0 1.9 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.6
Tobiáš Poustka TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 8 1.0 10.4 4.4 0.0 1.6/4.8 34.2 1.3
Filip Růžička Tygři Praha 14 17 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.2
1 Gabriel Hittl Slavia Kroměříž 14 17 1.0 4.8 2.1 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.8
Martin Tůma Lokomotiva Plzeň 13 19 1.0 4.3 1.9 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.6
Lukáš Kúth BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 17 1.0 4.8 1.7 0.3 0.5/1.5 0.0* 0.8
David Moc BA Nymburk 14 13 1.0 6.2 1.8 0.6 0.8/1.6 0.0* 0.7
21 Daniel Durdiak Medvědi Tábor 14 19 1.0 4.2 2.1 0.0 0.0/1.2 0.0* 0.8
Dominik Škrabánek BA Young Diamonds 14 11 1.0 7.3 2.9 0.0 1.5/3.1 47.1 1.0
Adam Procházka FASTAV Zlín 13 19 1.0 4.2 1.9 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.1
David Šimon Tygři Brno 13 19 1.0 4.2 1.6 0.0 1.0/1.8 0.0* 1.1
Ondřej Sláma TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 19 1.0 4.2 1.6 0.2 0.4/1.1 0.0* 1.5
Theo Mallier Sokol Písek 14 15 1.0 5.3 1.9 0.3 0.4/0.7 0.0* 2.3
Přemysl Lédl BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 19 1.0 4.2 1.6 0.2 0.4/0.7 0.0* 1.3
Ondřej Molnár BA Sparta Praha 14 18 1.0 4.3 1.4 0.3 0.4/0.8 0.0* 0.8
Nikolas Urbánek Sluneta Ústí n. L. 14 20 1.0 3.9 0.7 0.7 0.4/1.3 0.0* 1.9
12 Sebastian Bělohradský BK Brandýs n. L. 14 15 1.0 5.1 2.2 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.3
David Březina BC Benešov 14 16 1.0 4.8 2.1 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.8
Hynek Štěpán BA Grizzlies Plzeň 14 21 1.0 3.6 1.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.8
David Válek BA LYNX Liberec 14 20 1.0 3.8 1.1 0.3 0.7/1.1 0.0* 1.0
Max Svoboda SK Žabovřesky 14 21 1.0 3.6 1.4 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.2
49 Jonáš Zavadil Slavia Kroměříž 13 16 1.0 4.7 2.1 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.1
Vojtěch Tomek BA Nymburk 14 16 1.0 4.6 1.7 0.1 0.9/1.5 0.0* 0.8
Daniel Šlapák USK Praha 14 18 1.0 4.1 1.8 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.7
Andrej Malý TJ Sokol Kbely 14 18 1.0 4.1 1.8 0.1 0.2/1.6 0.0* 1.9
Michal Řehák BC Nový Jičín 14 19 1.0 3.8 1.4 0.2 0.4/0.9 0.0* 1.2
Jan Hanák BK Snakes Ostrava 14 18 1.0 4.1 1.0 0.5 0.6/0.9 0.0* 2.0
45 Dominik Horsák Slavia Kroměříž 14 16 1.0 4.6 2.0 0.1 0.4/0.8 0.0* 0.6
Michal Tajdus TJ Start Havířov 14 19 1.0 3.8 1.5 0.2 0.3/0.8 0.0* 1.7
Mikuláš Krba BC Nový Jičín 14 14 1.0 5.2 2.0 0.1 1.0/1.9 0.0* 1.2
9 Matěj Mikyna BC Kolín 14 17 1.0 4.3 1.7 0.1 0.7/1.7 0.0* 1.5
Štěpán Avuk TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 17 1.0 4.3 1.6 0.1 0.8/2.4 32.5 1.6
Samuel Škuta NH Ostrava 14 18 1.0 4.1 1.9 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.9
Antoni Soberats BK Snakes Ostrava 14 19 1.0 3.7 1.5 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.8
Adam Bělohlávek Královští Sokoli 14 18 1.0 3.9 1.2 0.3 0.5/1.3 0.0* 1.1
Matyáš Drábek Sj. BK Litoměřice 13 12 1.0 5.9 2.3 0.0 1.4/2.3 63.0 1.3
Timo Górecki BK Opava 14 16 1.0 4.4 1.8 0.1 0.4/0.8 0.0* 0.0
Ondřej Štěpánek BC Benešov 13 17 1.0 4.2 1.8 0.1 0.5/1.1 0.0* 0.6
Samuel Malik Shweiki BA Sparta Praha 13 18 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.1
Antonín Mynář Basketpoint Frýdek-Místek 13 15 1.0 4.6 1.5 0.2 1.1/2.4 44.4 0.0
Lukáš Vaněčka FASTAV Zlín 14 18 1.0 3.8 1.1 0.4 0.6/1.2 0.0* 1.9
František Švrlinga Tygři Brno 14 18 1.0 3.8 1.7 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.7
Nino Zarić Sokol Pražský 14 17 1.0 4.1 1.8 0.1 0.4/0.9 0.0* 0.5
Štěpán Přenosil BC Benešov 14 15 1.0 4.6 2.1 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.5
Eduard Hýžďal BASKET Brno 13 15 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.7 0.0* 1.8
Jan Kouba Sokol Písek 14 14 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.1
Vít Klíma Sokol Pražský 14 20 1.0 3.4 1.5 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.1
Alex Rohlík BC Benešov 14 12 1.0 5.5 2.1 0.1 1.1/2.6 41.9 1.8
Tomáš Michalik Jižní Supi 14 21 1.0 3.0 1.2 0.0 0.4/1.4 0.0* 0.8
Vincent Hůlovec Sokol Vyšehrad 14 8 1.0 8.0 2.9 0.0 2.3/5.5 40.9 1.4
Jáchym Škarýd BA LYNX Liberec 14 15 1.0 4.2 1.3 0.3 0.5/1.1 0.0* 0.5
Nikolas Cojocaru BK Opava 14 17 1.0 3.6 1.6 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.2
Michal Dlouhý NH Ostrava 13 13 1.0 4.8 2.4 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.3
Vojtěch Špiláček USK Praha 13 11 1.0 5.6 2.6 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.0
Lukáš Vlasák Renocar Podolí 14 14 1.0 4.4 1.9 0.1 0.5/1.5 0.0* 1.1
20 Ondřej Beneš BK Pelhřimov 13 19 1.0 3.2 1.5 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.5
David Osmík BK Vlci Žďár 14 19 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.7
Jakub Čechák SK UP-BCM Olomouc 14 20 1.0 3.1 0.9 0.3 0.6/1.2 0.0* 1.8
Patrik Blahák SK Žabovřesky 14 17 1.0 3.6 1.6 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.4
Vojtěch Malaska SK UP-BCM Olomouc 14 21 1.0 2.9 1.0 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.6
František Vokřál BA Nymburk 14 12 1.0 5.1 2.4 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.3
Jakub Kreutzer BK Vlci Žďár 14 18 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.2 0.0* 2.1