Žákovská liga U14M

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina F 1. kolo 282
TJ Start Havířov
BK Snakes Ostrava
28. 9. 2023
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Ondřej Marek
47
146
11
41
21
69
32
107
Review
Skupina F 1. kolo 284
BK NH Ostrava
BK Opava
28. 9. 2023
12:30
SH Ostrava-Tatran Ondřej Rusz
Vojtěch Ščurek
154
14
48
4
83
7
120
10
Review
Skupina F 1. kolo 281
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Příbor
28. 9. 2023
14:00
Basketpoint aréna Dominik Holaň
Tomáš Kraina
111
44
37
12
62
20
90
37
Review
Skupina F 1. kolo 283
FASTAV Zlín
BC Nový Jičín
28. 9. 2023
16:00
Městská SH Zelené Dominik Krčmář
Daniel Krčmář
82
59
26
14
43
29
62
45
Review
Skupina F 2. kolo 287
TJ Start Havířov
FASTAV Zlín
16. 9. 2023
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská Jiří Navrátil
Kateřina Seberová
67
116
23
20
33
52
51
78
Review
Skupina F 2. kolo 285
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava
16. 9. 2023
13:00
Basketpoint aréna Ondřej Chodura
David Tichý
50
101
12
25
21
61
35
76
Review
Skupina F 2. kolo 288
BK Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
16. 9. 2023
13:00
ZŠ Dvorského Tomáš Kraina
Petr Opletal
132
19
60
3
83
8
117
15
Review
Skupina F 2. kolo 286
BK Příbor
BK Opava
16. 9. 2023
16:00
tělocvična Masarykova gymnázia Jiří Navrátil
Kateřina Seberová
30
117
6
29
14
58
22
86
Review
Skupina F 3. kolo 289
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava
17. 9. 2023
09:00
Basketpoint aréna Ondřej Chodura
David Tichý
65
77
16
13
30
41
49
54
Review
Skupina F 3. kolo 291
TJ Start Havířov
BC Nový Jičín
17. 9. 2023
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Orlewski
Vojtěch Kučeva
56
65
8
18
18
34
38
50
Review
Skupina F 3. kolo 290
BK Příbor
BK NH Ostrava
17. 9. 2023
10:00
tělocvična Masarykova gymnázia René Klapetek
Kryštof Svoboda
25
97
4
20
5
47
13
77
Review
Skupina F 3. kolo 292
BK Snakes Ostrava
FASTAV Zlín
17. 9. 2023
12:00
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Jiří Navrátil
100
57
24
10
40
23
77
37
Review
Skupina F 4. kolo 294
BK Opava
BC Nový Jičín
30. 9. 2023
14:30
Víceúčelová hala Opava Tomáš Holubek
Aleš Chlup
74
62
20
15
34
27
53
46
Review
Skupina F 4. kolo 296
BK Příbor
BK Snakes Ostrava
30. 9. 2023
15:00
tělocvična Masarykova gymnázia Radim Kavka
Lubomír Kahánek
41
129
14
36
18
55
30
100
Review
Skupina F 4. kolo 293
BK NH Ostrava
FASTAV Zlín
30. 9. 2023
16:00
SH Ostrava-Tatran Tomáš Kraina
Matouš Přidal
99
36
32
13
62
20
90
28
Review
Skupina F 4. kolo 295
Basketpoint Frýdek-Místek
TJ Start Havířov
13. 10. 2023
18:30
Basketpoint aréna Jan Menšík
Ondřej Marek
99
39
31
6
58
23
83
29
Review
Skupina F 5. kolo 297
BK NH Ostrava
BC Nový Jičín
1. 10. 2023
09:00
SH Ostrava-Tatran Tomáš Kraina
Matouš Přidal
128
32
40
7
80
11
108
21
Review
Skupina F 5. kolo 298
BK Opava
FASTAV Zlín
1. 10. 2023
09:00
Víceúčelová hala Opava Tomáš Holubek
Aleš Chlup
61
64
12
18
31
34
51
51
Review
Skupina F 5. kolo 300
BK Příbor
TJ Start Havířov
1. 10. 2023
10:00
tělocvična Masarykova gymnázia Radim Kavka
Lubomír Kahánek
73
62
19
19
33
36
58
42
Review
Skupina F 5. kolo 299
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
3. 11. 2023
18:30
Basketpoint aréna Tomáš Kraina
Ondřej Marek
56
84
9
29
26
58
38
76
Review
Skupina F 6. kolo 301
TJ Start Havířov
BK NH Ostrava
14. 10. 2023
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská Matouš Přidal
Jiří Navrátil
19
137
2
35
11
66
17
105
Review
Skupina F 6. kolo 304
BC Nový Jičín
BK Příbor
14. 10. 2023
10:00
SH Krytý bazén Tomáš Holubek
David Tichý
94
62
12
6
40
24
71
36
Review
Skupina F 6. kolo 303
FASTAV Zlín
Basketpoint Frýdek-Místek
14. 10. 2023
12:30
Městská SH Zelené Jakub Sochor
Daniel Krčmář
81
85
18
24
42
38
67
65
Review
Skupina F 6. kolo 302
BK Snakes Ostrava
BK Opava
6. 10. 2023
17:40
ZŠ Dvorského Jan Menšík
Tomáš Kraina
113
41
41
9
62
23
88
38
Review
Skupina F 7. kolo 308
BC Nový Jičín
Basketpoint Frýdek-Místek
15. 10. 2023
10:00
SH Krytý bazén David Tichý
Theodor Kuba
74
73
9
22
28
33
47
57
Review
Skupina F 7. kolo 307
FASTAV Zlín
BK Příbor
15. 10. 2023
11:15
Městská SH Zelené Jakub Sochor
Daniel Krčmář
90
64
26
8
42
22
61
44
Review
Skupina F 7. kolo 305
TJ Start Havířov
BK Opava
15. 10. 2023
13:30
Městská SH ZŠ Žákovská Matouš Přidal
Jiří Navrátil
53
74
17
19
30
33
39
58
Review
Skupina F 7. kolo 306
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
11. 10. 2023
16:00
ZŠ Dvorského Václav Sýkora
David Tichý
47
114
20
24
28
62
34
87
Review
Skupina F 8. kolo 310
BK Snakes Ostrava
TJ Start Havířov
17. 11. 2023
10:00
ZŠ Dvorského David Tichý
Ondřej Marek
120
18
32
7
60
11
95
15
Review
Skupina F 8. kolo 312
BK Opava
BK NH Ostrava
1. 11. 2023
16:00
Víceúčelová hala Opava Kryštof Svoboda
Jan Krzywoň
18
88
3
26
5
64
12
76
Review
Skupina F 8. kolo 311
BC Nový Jičín
FASTAV Zlín
16. 11. 2023
17:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
David Tichý
69
62
16
22
23
40
45
52
Review
Skupina F 8. kolo 309
BK Příbor
Basketpoint Frýdek-Místek
5. 12. 2023
17:30
tělocvična Masarykova gymnázia Vojtěch Ščurek
Jiří Navrátil
54
72
7
11
13
35
34
51
Review
Skupina F 9. kolo 315
BC Nový Jičín
TJ Start Havířov
4. 11. 2023
10:00
SH Krytý bazén Václav Sýkora
Dominik Holaň
77
48
26
18
39
27
60
34
Review
Skupina F 9. kolo 313
BK Opava
Basketpoint Frýdek-Místek
4. 11. 2023
12:30
Víceúčelová hala Opava Antonín Kapl
Tomáš Kraina
61
56
12
17
29
33
48
42
Review
Skupina F 9. kolo 316
FASTAV Zlín
BK Snakes Ostrava
4. 11. 2023
16:00
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
Jan Menšík
65
92
16
28
42
36
52
73
Review
Skupina F 9. kolo 314
BK NH Ostrava
BK Příbor
4. 11. 2023
19:45
SH Ostrava-Tatran René Klapetek
Ondřej Veselý
128
30
46
6
77
14
107
21
Review
Skupina F 10. kolo 318
BK Opava
BK Příbor
5. 11. 2023
09:00
Víceúčelová hala Opava Antonín Kapl
Tomáš Kraina
62
41
12
3
31
18
47
30
Review
Skupina F 10. kolo 319
FASTAV Zlín
TJ Start Havířov
5. 11. 2023
10:00
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
Jan Menšík
83
49
26
14
39
30
55
36
Review
Skupina F 10. kolo 320
BC Nový Jičín
BK Snakes Ostrava
5. 11. 2023
10:00
SH Krytý bazén Václav Sýkora
Dominik Holaň
57
89
6
35
23
53
37
74
Review
Skupina F 10. kolo 317
BK NH Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
5. 11. 2023
11:00
SH Ostrava-Tatran René Klapetek
Lenka Bočková
112
40
22
9
48
22
84
28
Review
Skupina F 11. kolo 324
TJ Start Havířov
BK Příbor
3. 12. 2023
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská Johana Križanová
Jiří Navrátil
60
50
6
9
22
23
31
43
Review
Skupina F 11. kolo 323
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
18. 11. 2023
13:00
ZŠ Dvorského Tomáš Nevřela
Petr Opletal
96
43
23
9
45
21
71
30
Review
Skupina F 11. kolo 322
FASTAV Zlín
BK Opava
18. 11. 2023
15:00
Městská SH Zelené Jakub Sochor
Daniel Krčmář
78
67
19
26
40
32
60
53
Review
Skupina F 11. kolo 321
BC Nový Jičín
BK NH Ostrava
7. 11. 2023
16:30
SH Krytý bazén Jan Menšík
David Tichý
19
127
4
44
6
77
16
100
Review
Skupina F 12. kolo 325
FASTAV Zlín
BK NH Ostrava
19. 11. 2023
09:30
Městská SH Zelené Jakub Sochor
Břetislav Kraváček
33
118
9
30
20
53
23
90
Review
Skupina F 12. kolo 326
BC Nový Jičín
BK Opava
19. 11. 2023
13:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Tomáš Nevřela
52
56
13
14
18
33
37
45
Review
Skupina F 12. kolo 327
TJ Start Havířov
Basketpoint Frýdek-Místek
19. 11. 2023
13:30
Městská SH ZŠ Žákovská Vojtěch Ščurek
David Tichý
41
82
13
26
23
47
32
75
Review
Skupina F 12. kolo 328
BK Snakes Ostrava
BK Příbor
1. 12. 2023
17:30
ZŠ Dvorského Tomáš Nevřela
Lenka Bočková
99
51
39
13
55
17
83
30
Review
Skupina F 13. kolo 330
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
9. 12. 2023
09:00
SH Ostrava-Tatran Petr Opletal
Lenka Bočková
116
39
30
9
57
19
88
29
Review
Skupina F 13. kolo 331
BK Příbor
FASTAV Zlín
9. 12. 2023
10:00
tělocvična Masarykova gymnázia David Tichý
Kryštof Svoboda
37
69
6
20
19
39
27
53
Review
Skupina F 13. kolo 329
BK Opava
TJ Start Havířov
9. 12. 2023
13:00
Víceúčelová hala Opava Tomáš Holubek
Tomáš Kraina
86
35
15
8
29
20
62
24
Review
Skupina F 13. kolo 332
Basketpoint Frýdek-Místek
BC Nový Jičín
7. 12. 2023
18:15
Basketpoint aréna Tomáš Kraina
David Tichý
82
56
27
8
40
16
64
42
Review
Skupina F 14. kolo 334
BK Opava
BK Snakes Ostrava
10. 12. 2023
10:00
Víceúčelová hala Opava Václav Sýkora
Tomáš Kraina
34
100
7
33
17
56
27
67
Review
Skupina F 14. kolo 336
BK Příbor
BC Nový Jičín
10. 12. 2023
10:00
tělocvična Masarykova gymnázia Johana Križanová
Kryštof Svoboda
50
63
13
15
19
28
36
48
Review
Skupina F 14. kolo 333
BK NH Ostrava
TJ Start Havířov
10. 12. 2023
13:30
SH Ostrava-Tatran Václav Sýkora
Tomáš Kraina
114
23
26
6
57
13
92
16
Review
Skupina F 14. kolo 335
Basketpoint Frýdek-Místek
FASTAV Zlín
4. 12. 2023
18:00
Basketpoint aréna Tomáš Kraina
Tomáš Nevřela
58
76
13
22
29
42
41
62
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Petr Urban BK Teplice 14 28 1.0 24.5 10.5 0.3 2.5/4.4 56.1 2.2
Václav Holík TJ Třebíč 14 24 1.0 27.6 12.6 0.0 2.2/7.3 30.5 2.0
Jakub Renner Sluneta Ústí n. L. 14 25 1.0 25.9 9.1 1.0 4.8/8.6 55.1 2.2
Marek Dvořák BK Levharti Chomutov 14 24 1.0 26.1 10.5 0.4 3.9/6.3 61.2 2.5
Gurpreet Singh Sj. BK Litoměřice 13 27 1.0 22.8 9.3 0.1 3.7/8.2 45.7 2.7
1 Tadeáš Samuel Hlaváček BK Brandýs n. L. 14 27 1.0 21.7 8.7 0.3 3.4/5.5 62.4 2.1
Adam Skoupil FASTAV Zlín 14 23 1.0 25.4 9.3 0.9 4.1/8.2 50.0 1.9
19 Felix Heinz Slavia Kroměříž 14 24 1.0 23.7 9.8 0.3 3.1/4.8 65.2 2.2
Vilém Vávra USK Praha 14 28 1.0 20.1 6.8 0.9 3.9/6.4 60.7 1.1
Jan Souček Sluneta Ústí n. L. 14 24 1.0 23.3 7.8 1.1 4.4/7.1 62.4 2.3
Vojtěch Paťha BK Teplice 14 26 1.0 20.0 9.1 0.0 1.7/4.3 39.8 2.3
Vojtěch Dvořák BA Sparta Praha 14 20 1.0 25.9 10.1 0.9 3.0/5.1 59.4 1.9
Patrik Popov Basketpoint Frýdek-Místek 14 28 1.0 18.4 6.0 1.1 3.0/4.9 62.5 0.0
Lukáš Kydlíček BK Klatovy 13 26 1.0 19.4 7.3 0.6 2.8/4.8 58.7 0.9
Jan Kopecký Válečníci Děčín 14 19 1.0 26.2 9.7 1.3 3.0/5.9 50.9 2.2
Filip Kašík Sokol Písek 14 22 1.0 22.2 7.2 1.6 3.0/4.0 73.9 0.9
Kristián Pravda FASTAV Zlín 14 26 1.0 18.5 5.9 0.5 5.3/9.8 54.3 2.2
Matyas Kubját NH Ostrava 14 26 1.0 18.4 8.0 0.2 1.7/3.0 56.4 1.1
7 Jan Vybíral Lions J. Hradec 13 25 1.0 18.9 7.6 0.6 1.9/3.0 62.7 1.3
Tomáš Jung Lokomotiva Plzeň 14 25 1.0 18.9 5.2 2.1 2.2/3.0 74.3 1.7
Šimon Socha BK Vlci Žďár 14 20 1.0 22.5 9.2 0.2 3.8/5.7 65.8 1.7
Michal Hubač Lokomotiva Plzeň 14 28 1.0 16.1 7.1 0.0 1.9/4.6 42.2 2.2
Matěj Šnobl Tygři Praha 13 22 1.0 20.2 5.7 2.2 2.2/3.3 65.8 1.6
Adam Weiser SK UP-BCM Olomouc 14 25 1.0 17.7 7.9 0.0 1.8/3.0 57.9 1.7
45 Oliver Anderle BK Příbor 14 26 1.0 16.8 5.7 1.1 2.2/4.8 45.6 2.3
Filip Zahrádka Tygři Brno 14 28 1.0 15.4 6.2 0.1 2.7/4.8 55.6 1.8
Martin Kocourek BK Opava 14 27 1.0 16.0 7.8 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.2
22 Ondřej Krejčí Medvědi Tábor 14 28 1.0 14.9 6.0 0.4 1.6/3.4 46.8 0.9
Oliver Wiedner Renocar Podolí 14 21 1.0 19.8 8.0 0.3 3.0/6.0 50.8 2.4
68 Marek Jarošek Slavia Kroměříž 14 28 1.0 14.6 6.8 0.0 1.0/2.8 35.9 1.4
Čeněk Komárek USK Praha 13 26 1.0 15.5 4.6 1.5 1.9/3.2 60.2 2.3
Adam Skořepa BK Teplice 14 25 1.0 16.1 7.1 0.2 1.5/3.8 39.4 1.9
Šimon Peterek Basketpoint Frýdek-Místek 14 28 1.0 14.3 6.4 0.2 0.9/1.8 0.0* 0.0
Vojtěch Navrátil SK Žabovřesky 13 28 1.0 14.3 5.3 0.2 3.2/5.4 59.6 2.7
Matyáš Dokoupil Jiskra Kyjov 13 27 1.0 14.7 5.6 0.4 2.3/4.0 57.9 1.9
Denis Kudela NH Ostrava 14 20 1.0 19.8 8.5 0.5 1.3/2.4 53.2 1.3
47 Maksym Bilynets Slavia Kroměříž 14 27 1.0 14.6 6.8 0.0 1.0/2.9 32.9 2.4
Max Beran Královští Sokoli 14 24 1.0 16.3 6.6 0.1 2.9/6.4 45.8 0.6
Jakub Ptáček NH Ostrava 14 24 1.0 16.3 6.2 0.9 1.2/2.0 57.1 1.3
Jakub Daneček SK UP-BCM Olomouc 14 26 1.0 15.0 4.4 1.7 1.2/1.9 0.0* 1.5
Matyáš Krkoška BK Snakes Ostrava 14 17 1.0 22.5 9.2 0.2 3.5/5.9 58.4 2.2
Lukáš Odstrčilík BK Snakes Ostrava 14 25 1.0 15.0 5.8 0.4 2.2/3.8 57.4 2.4
Lukáš Toman BK Klatovy 14 24 1.0 15.6 6.4 0.2 2.3/4.0 57.9 1.6
Šimon Kudláček Basket Poděbrady 13 27 1.0 13.6 5.0 0.3 2.8/6.3 43.9 2.2
Tomáš Dalecký BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 27 1.0 13.6 5.5 0.3 1.6/2.7 59.5 1.2
2 Vladimír Vacek BK Pelhřimov 14 27 1.0 13.5 5.3 0.2 2.3/4.5 50.0 2.7
Štěpán Paskovský Basket Poděbrady 13 27 1.0 13.4 4.6 0.2 3.5/9.0 39.1 2.6
Petr Drozd BASKET Brno 14 26 1.0 13.9 5.0 0.9 1.2/2.4 48.4 1.8
Samuel Ejemighaye Tygři Brno 14 27 1.0 13.2 6.2 0.0 0.9/2.3 37.1 2.1
Vojtěch Stara BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 27 1.0 13.1 4.7 0.9 0.9/1.9 0.0* 1.5
Šimon Suchánek SK UP-BCM Olomouc 14 24 1.0 14.8 5.5 0.2 3.2/4.5 70.4 2.3
Hubert Blecha Sokol Pražský 14 25 1.0 14.0 5.9 0.2 1.5/3.6 42.7 1.7
Maxim Bluschke Tygři Brno 14 27 1.0 13.0 5.5 0.2 1.4/2.6 52.9 1.5
Kristián Šobr BA Sparta Praha 13 28 1.0 12.4 5.4 0.1 1.5/4.6 31.8 2.4
Jiří Worek TJ Start Havířov 14 25 1.0 13.7 4.5 1.0 1.5/2.9 52.1 1.7
Michal Fabík SK Žabovřesky 14 27 1.0 12.6 4.7 0.3 2.2/4.4 50.4 2.9
Jiří Krejčí BK Vlci Žďár 14 20 1.0 17.0 6.2 1.0 1.7/2.7 61.1 1.3
Vítek Peniaštek Sokol Písek 14 28 1.0 11.9 2.8 1.9 0.6/1.0 0.0* 1.1
Matěj Dvořák BK Levharti Chomutov 14 27 1.0 12.1 3.7 0.8 2.2/3.9 56.7 2.3
Tomáš Kroupa BK Levharti Chomutov 14 27 1.0 12.0 4.9 0.2 1.4/3.1 45.9 1.4
30 Michal Jendželovský BC Kolín 14 26 1.0 12.3 4.7 0.5 1.4/2.3 60.7 2.0
Filip Fiedler BA Radotín 14 21 1.0 15.2 6.5 0.2 1.7/3.9 43.9 1.8
Tomáš Drabina Basketpoint Frýdek-Místek 14 19 1.0 16.8 5.9 1.3 1.3/2.2 58.5 0.0
Michal Horák BK Snakes Ostrava 14 28 1.0 11.4 5.1 0.1 0.9/2.9 30.0 1.7
Dominik Janošík Basketpoint Frýdek-Místek 14 22 1.0 14.5 6.8 0.0 0.9/2.1 43.5 0.0
Sebastian Ondřej Kašpar BK Vlci Žďár 14 25 1.0 12.7 5.2 0.6 0.7/1.8 0.0* 2.4
Vítězslav Čech BA Grizzlies Plzeň 14 28 1.0 11.3 4.9 0.1 1.2/3.1 37.9 2.6
Martin Rosberg BCM Orli Prostějov 14 26 1.0 12.2 5.1 0.2 1.3/2.9 46.7 2.0
Tadeáš Adamec BK Snakes Ostrava 14 28 1.0 11.2 3.5 0.5 2.6/4.0 66.1 2.5
David Štětina BA Sparta Praha 14 26 1.0 12.0 4.8 0.0 2.3/5.5 43.0 3.2
Kryštof Novák BA Nymburk 14 28 1.0 11.1 3.8 0.5 1.9/3.3 56.5 2.6
Štěpán Bártů Sokol Pražský 14 28 1.0 11.0 3.8 0.8 0.9/2.2 42.6 1.8
Václav Pospíchal BA Radotín 14 25 1.0 12.2 5.2 0.2 1.1/3.2 35.0 3.4
Vadim Krčmář NH Ostrava 14 26 1.0 11.7 4.8 0.4 0.8/1.7 0.0* 0.9
Jáchym Libich Válečníci Děčín 14 22 1.0 13.8 5.0 0.5 2.1/3.8 56.6 1.6
Šimon Kunc Lokomotiva Plzeň 13 24 1.0 12.5 5.7 0.0 1.1/2.1 52.0 2.3
David Šindler Sokol Pražský 14 28 1.0 10.7 4.9 0.0 0.8/2.5 32.9 2.2
Tomáš Pollak BC Nový Jičín 14 17 1.0 17.5 7.3 0.0 2.9/5.9 50.0 0.8
Tomáš Voplatek Sj. BK Litoměřice 14 20 1.0 14.8 5.4 0.3 3.2/6.7 48.1 2.8
Otakar Klanica FASTAV Zlín 14 21 1.0 14.0 4.8 0.9 1.7/2.9 57.4 2.0
Antonín Boháček BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 25 1.0 11.6 3.6 0.8 2.1/3.8 54.7 1.5
Jakub Šmíd Sokol Písek 13 25 1.0 11.6 3.3 1.2 1.3/2.0 62.7 0.8
Michael Kroupa FASTAV Zlín 14 26 1.0 10.8 3.6 0.7 1.5/2.8 54.2 1.8
4 Tibor Palčík Slavia Kroměříž 14 25 1.0 11.2 4.7 0.2 1.3/2.8 46.5 2.4
Adam Konvalina BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 21 1.0 13.3 6.0 0.1 1.1/2.1 52.3 1.5
Lukáš Marek BCM Orli Prostějov 14 22 1.0 12.7 5.2 0.5 1.0/1.5 0.0* 1.5
Matěj Melša Renocar Podolí 14 26 1.0 10.7 4.0 0.4 1.5/3.9 39.6 2.5
Šimon Zátopek NH Ostrava 14 27 1.0 10.3 4.7 0.0 1.0/2.0 47.3 1.9
Matouš Pošta Sokol Písek 14 18 1.0 15.4 6.4 0.2 1.9/3.5 54.0 1.3
Jakub Kasper Tygři Praha 14 28 1.0 9.9 4.0 0.3 1.2/2.3 54.0 1.6
Matěj Šotola Královští Sokoli 14 17 1.0 16.3 5.9 0.6 2.6/4.6 56.4 1.5
Petr Němec Jižní Supi 14 26 1.0 10.6 4.8 0.0 1.0/2.0 0.0* 1.3
Hynek Košata Jižní Supi 14 27 1.0 10.1 4.5 0.1 0.9/1.8 0.0* 1.2
Ondřej Němčák SK UP-BCM Olomouc 14 24 1.0 11.1 4.7 0.2 1.1/2.3 48.2 2.2
Matěj Rulec USK Praha 14 28 1.0 9.5 4.4 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.6
Jakub Pecha TJ Sokol Kbely 14 27 1.0 9.8 4.3 0.0 1.1/2.9 36.7 2.0
Tomáš Hájek BC Nový Jičín 12 24 1.0 10.9 3.5 0.8 1.5/3.2 48.7 1.2
Matěj Konrád Sokol Písek 14 28 1.0 9.4 4.0 0.0 1.4/3.3 41.3 2.1
21 Vojtěch Fuxa BK Pelhřimov 14 28 1.0 9.3 4.1 0.0 1.1/3.5 32.0 1.1
Jan Bobrovský BASKET Brno 14 24 1.0 10.8 3.4 0.8 1.8/3.3 55.7 1.5
Šimon Šulc BC Benešov 14 22 1.0 11.6 4.6 0.3 1.4/4.0 35.2 1.5
11 Jonáš Radek Šnábl BK Brandýs n. L. 13 23 1.0 11.1 4.6 0.0 1.8/3.3 54.5 0.7
Matěj Šperlich BA Nymburk 14 25 1.0 10.2 4.6 0.0 1.0/2.8 35.2 1.0
17 Adam Osman BK Brandýs n. L. 14 23 1.0 11.0 4.1 0.1 2.5/4.4 57.4 2.5
Marek Jebavý BA Nymburk 14 21 1.0 12.1 4.5 0.4 2.0/4.0 50.6 1.2
Daniel Němeček Sokol Písek 14 19 1.0 13.4 5.7 0.2 1.4/2.7 51.9 0.5
Mikuláš Vajda BK Opava 13 17 1.0 14.9 7.0 0.2 0.4/0.6 0.0* 0.1
Sebastian Felix Ševčík TJ Start Havířov 14 25 1.0 10.1 4.0 0.4 1.0/3.0 34.7 2.2
Dominik Kostka BC Benešov 14 25 1.0 10.0 4.2 0.2 1.1/3.8 29.5 1.6
Oliver Chromý Tygři Brno 14 21 1.0 12.0 4.3 0.3 2.4/4.6 53.1 2.3
Nicholas Dvořák Jižní Supi 14 23 1.0 10.9 3.7 0.7 1.5/2.8 53.1 0.9
Karel Meloun USK Praha 14 20 1.0 12.4 4.8 0.6 1.1/2.2 50.0 1.7
Vojtěch Polášek BC Nový Jičín 14 22 1.0 11.2 3.4 1.1 1.1/2.3 47.1 1.5
Albert Hugo Doležal BASKET Brno 14 21 1.0 11.8 5.0 0.0 1.7/4.2 40.4 2.6
Štěpán Sýkora TJ Třebíč 14 28 1.0 8.8 4.0 0.0 0.7/1.6 0.0* 3.1
Ondřej Hudík BA LYNX Liberec 14 26 1.0 9.4 4.2 0.0 0.9/3.1 29.6 1.9
Vojtěch Mařík BC Benešov 14 25 1.0 9.7 3.7 0.4 1.0/3.0 35.1 2.6
Dominik Tvrdý TJ Sokol Kbely 14 21 1.0 11.5 4.5 0.3 1.7/4.8 35.0 2.3
Jiří Popelka Tygři Brno 14 25 1.0 9.6 4.0 0.1 1.4/2.2 60.7 2.1
Jakub Svoboda BK Klatovy 14 23 1.0 10.4 4.4 0.0 1.5/3.9 38.2 2.2
Dominik Hodek BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 15 1.0 15.8 6.1 0.8 1.3/2.6 48.7 2.0
Lukáš Petrovický BK Klatovy 14 24 1.0 9.9 2.9 1.0 1.0/1.8 0.0* 2.2
Ondřej Kroupa Tygři Praha 13 27 1.0 8.8 3.2 0.4 1.1/1.8 0.0* 1.8
Štěpán Lebeda BA Young Diamonds 14 24 1.0 9.8 3.3 0.5 1.9/4.2 44.6 2.1
Martin Bednařík Jiskra Kyjov 14 28 1.0 8.3 3.8 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.8
Marek Choutka BA Sparta Praha 14 23 1.0 10.1 3.8 0.3 1.5/4.0 37.6 2.7
Edward Walter Jižní Supi 13 24 1.0 9.7 3.5 0.4 1.3/2.7 50.0 1.7
Marek Martinák BK Opava 14 24 1.0 9.7 4.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.3
Albert Hudeček Renocar Podolí 14 22 1.0 10.5 4.1 0.3 1.5/2.5 59.3 1.4
16 Václav Nechanický Lions J. Hradec 14 28 1.0 8.2 4.0 0.0 0.2/1.8 0.0* 2.1
4 Matěj Kučera BC Kolín 14 13 1.0 17.6 6.8 0.6 2.2/4.5 50.0 2.2
Michal Kovář SK Žabovřesky 14 24 1.0 9.5 2.8 0.6 2.0/4.6 44.1 2.7
Martin Bureš Tygři Praha 14 24 1.0 9.5 4.0 0.2 1.0/2.3 44.6 1.6
Martin Růžička BK Vlci Žďár 14 25 1.0 9.1 3.1 0.7 0.7/1.8 0.0* 1.6
Filip Přikryl SK UP-BCM Olomouc 14 16 1.0 14.1 6.4 0.3 0.6/1.4 0.0* 1.8
Filip Fischer BA Radotín 14 26 1.0 8.7 2.4 0.7 1.6/2.3 71.2 1.5
Tadeáš Kotyza Lokomotiva Plzeň 14 25 1.0 8.9 3.2 0.7 0.3/0.4 0.0* 0.8
Ondřej Pop BC Nový Jičín 14 24 1.0 9.2 3.2 0.2 2.3/4.2 54.0 2.2
Patrik Očadlík Sokol Pražský 13 24 1.0 9.2 2.9 0.4 2.2/3.9 57.0 1.4
Tomáš Halajčuk Královští Sokoli 14 23 1.0 9.6 3.5 0.5 1.0/2.7 35.5 2.2
Jakub Bartoš Jižní Supi 14 28 1.0 7.9 3.1 0.2 1.0/3.0 34.9 1.9
39 Jiří Hochman Medvědi Tábor 14 26 1.0 8.5 3.7 0.0 1.0/2.5 38.5 1.3
0 Vojtěch Batelka BC Kolín 13 24 1.0 9.2 3.7 0.2 1.3/3.0 45.1 1.2
Čestmír Malý Sj. BK Litoměřice 13 21 1.0 10.4 4.0 0.0 2.4/4.4 53.8 2.3
17 Přemysl Dostál BK Příbor 14 27 1.0 8.0 3.3 0.0 1.3/3.1 42.4 2.6
Šimon Zmrzlík NH Ostrava 14 27 1.0 8.0 3.6 0.0 0.8/1.8 0.0* 0.9
15 Michal Skořepa BC Kolín 14 15 1.0 14.3 6.4 0.1 1.3/2.5 51.4 1.4
Adam Brýdl BA Young Diamonds 12 22 1.0 9.6 3.8 0.3 1.1/2.8 40.3 1.0
Ondřej Ondráček TJ Sokol Kbely 14 25 1.0 8.4 3.5 0.1 1.2/2.7 42.6 1.4
Moon Seungmin BK Snakes Ostrava 13 24 1.0 8.8 3.6 0.0 1.5/2.9 52.2 2.1
David Tichý NH Ostrava 14 28 1.0 7.5 3.3 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.7
Matěj Fel BA LYNX Liberec 14 28 1.0 7.4 2.6 0.4 0.9/2.0 42.9 1.4
24 Vítězslav Fišer Medvědi Tábor 14 26 1.0 8.0 2.7 0.3 1.5/3.2 45.2 2.4
Kryštof Vochomůrka BA LYNX Liberec 14 23 1.0 9.0 4.0 0.1 0.7/1.9 0.0* 3.0
Luka Jeremić Sokol Pražský 14 24 1.0 8.6 3.1 0.5 0.7/1.4 0.0* 0.5
Maxmilián Chadima BA Young Diamonds 13 22 1.0 9.3 3.4 0.6 0.8/2.3 36.0 0.7
Richard Nikolas Hybášek BASKET Brno 13 28 1.0 7.3 2.4 0.3 1.7/3.9 44.4 2.1
David Kříž BASKET Brno 14 17 1.0 11.8 4.8 0.1 2.1/5.5 38.7 1.9
René Nezbeda BK Levharti Chomutov 14 25 1.0 8.0 3.4 0.2 0.8/2.3 33.3 1.0
Adam Zdeněk Válečníci Děčín 14 23 1.0 8.7 3.7 0.2 0.8/1.6 0.0* 1.0
Maxim Lehocký Jižní Supi 14 25 1.0 8.0 3.4 0.0 1.2/3.4 36.0 2.2
Matěj Valek Sokol Pražský 14 25 1.0 8.0 3.5 0.1 0.6/1.3 0.0* 1.5
David Obdržálek Renocar Podolí 14 25 1.0 7.9 3.3 0.1 0.9/2.0 45.1 2.6
Samuel Janda BK Klatovy 14 26 1.0 7.6 3.0 0.0 1.5/3.9 39.6 2.6
Adam Kalus BCM Orli Prostějov 14 26 1.0 7.6 2.8 0.5 0.5/0.7 0.0* 1.9
Jindřich Vašina Tygři Praha 14 21 1.0 9.3 4.4 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.7
Filip Lokos SK Žabovřesky 14 26 1.0 7.5 2.4 0.7 0.7/1.7 0.0* 1.8
Tomáš Rajsigl Jiskra Kyjov 14 23 1.0 8.4 2.4 0.7 1.7/3.6 46.3 2.0
Tomáš Kroupa Sokol Písek 14 26 1.0 7.4 3.2 0.1 0.8/1.7 0.0* 1.7
Adam Rosenberger BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 25 1.0 7.6 3.3 0.2 0.5/1.1 0.0* 1.6
28 Václav Vidomus BK Příbor 14 28 1.0 6.8 2.5 0.4 0.6/1.6 0.0* 2.2
Ondřej Kičmer NH Ostrava 14 23 1.0 8.2 3.3 0.2 0.9/1.8 0.0* 2.3
Václav Petr BCM Orli Prostějov 14 19 1.0 9.9 4.2 0.2 0.8/1.3 0.0* 1.9
Danila Scripcaru SK UP-BCM Olomouc 14 24 1.0 7.8 3.2 0.4 0.4/1.0 0.0* 2.1
Jonáš Bohman USK Praha 14 25 1.0 7.4 2.4 0.7 0.6/0.9 0.0* 1.9
Jan Mašek BK Teplice 13 28 1.0 6.6 2.3 0.3 1.2/2.3 51.6 2.4
Jakub Auxt BA Young Diamonds 14 26 1.0 7.1 2.8 0.5 0.2/0.8 0.0* 1.7
Dominik Kubát Jižní Supi 14 23 1.0 8.0 3.5 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.0
Richard Donev TJ Sokol Kbely 14 20 1.0 9.2 3.9 0.1 1.3/3.1 41.9 3.1
Jakub Verfel Basket Poděbrady 13 24 1.0 7.6 3.2 0.2 0.6/1.1 0.0* 1.6
Zdeněk Ganzwohl BK Vlci Žďár 13 26 1.0 7.0 2.4 0.5 0.7/1.4 0.0* 2.0
David Krejča BK Vlci Žďár 13 26 1.0 7.0 2.6 0.2 1.1/2.0 0.0* 1.4
Jan Drholec SK Žabovřesky 13 24 1.0 7.5 3.1 0.1 0.9/2.4 38.6 1.1
Otto Polívka BK Vlci Žďár 13 26 1.0 7.0 2.7 0.4 0.4/0.6 0.0* 1.0
Jonáš Tankó TJ Třebíč 13 21 1.0 8.6 3.1 0.0 2.4/6.7 36.2 1.5
Adam Polcar BK Levharti Chomutov 14 24 1.0 7.5 3.3 0.0 0.8/3.5 23.5 3.1
Vojtěch Kocinec Basketpoint Frýdek-Místek 14 21 1.0 8.6 4.0 0.0 0.6/1.1 0.0* 0.0
Luka Stjepanovič Sokol Pražský 14 20 1.0 8.9 4.1 0.0 0.7/1.9 0.0* 2.2
Vojtěch Krzywoň BK Opava 14 22 1.0 8.0 3.2 0.4 0.3/0.6 0.0* 0.2
Kryštof Titlbach BK Levharti Chomutov 14 23 1.0 7.6 2.6 0.4 1.3/2.4 52.7 1.4
22 Zdeněk Šulc BK Pelhřimov 14 28 1.0 6.2 2.7 0.0 0.8/1.8 0.0* 2.6
Jonáš Růžička BA Radotín 14 28 1.0 6.2 1.7 0.7 0.7/1.8 0.0* 2.0
Jiří Důra Válečníci Děčín 14 21 1.0 8.2 2.7 0.6 1.1/1.9 0.0* 1.4
Dominik Šušák Jiskra Kyjov 14 26 1.0 6.6 2.7 0.2 0.7/1.3 0.0* 2.0
Matěj Nový BA Grizzlies Plzeň 14 28 1.0 6.1 2.6 0.0 0.8/2.8 29.5 1.5
Matěj Fořt BA Nymburk 14 21 1.0 8.0 3.6 0.0 0.8/2.0 0.0* 1.7
35 Filip Kučera BK Pelhřimov 14 27 1.0 6.3 2.7 0.2 0.4/1.6 0.0* 2.4
29 Tadeáš Nikel BK Příbor 13 25 1.0 6.7 2.8 0.1 0.8/2.6 29.7 2.7
11 Mikuláš Zajíc BK Pelhřimov 13 28 1.0 6.0 2.4 0.1 1.1/2.6 41.1 2.1
Marek Iványi Sokol Písek 14 28 1.0 6.0 2.1 0.4 0.5/0.9 0.0* 1.0
Vojtěch Macháček SK UP-BCM Olomouc 14 26 1.0 6.4 2.3 0.4 0.5/1.1 0.0* 2.7
13 Oliver Kresta BK Příbor 14 23 1.0 7.2 3.0 0.1 0.9/2.0 0.0* 2.0
3 Alex Karel BK Brandýs n. L. 14 22 1.0 7.5 3.0 0.0 1.5/2.4 60.4 2.6
Adam Brumla TJ Třebíč 14 24 1.0 6.8 3.1 0.1 0.4/1.5 0.0* 1.5
Jonáš Netolický Válečníci Děčín 13 25 1.0 6.5 2.8 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.0
Jan Netscher USK Praha 14 17 1.0 9.5 4.4 0.0 0.8/2.2 37.8 1.8
David Stránský BA LYNX Liberec 14 28 1.0 5.8 2.7 0.0 0.4/1.2 0.0* 2.7
Jan Šlof BK Klatovy 13 23 1.0 7.0 2.3 0.3 1.3/3.4 38.5 1.7
Štěpán Balcar Královští Sokoli 14 24 1.0 6.8 2.7 0.0 1.3/3.9 33.3 2.4
Petr Šálek Sokol Pražský 14 23 1.0 7.0 1.5 1.1 0.7/1.1 0.0* 1.3
Kryštof Fapšo BA Radotín 14 28 1.0 5.8 2.4 0.2 0.3/0.4 0.0* 1.0
Samuel Vinzens BA Young Diamonds 14 14 1.0 11.5 5.0 0.0 1.5/3.4 43.8 2.7
51 David Ťupa Medvědi Tábor 14 27 1.0 6.0 2.6 0.0 0.7/2.4 29.7 2.1
František Korbelář BA LYNX Liberec 14 21 1.0 7.6 3.3 0.1 0.5/1.9 0.0* 3.7
23 Tobiáš Kalfus BK Brandýs n. L. 14 26 1.0 6.2 2.7 0.0 0.8/1.7 0.0* 2.0
Vojtěch Polák Válečníci Děčín 13 26 1.0 6.1 2.4 0.1 1.1/2.2 50.9 1.0
Adam Černošek BASKET Brno 14 25 1.0 6.4 2.8 0.0 0.7/1.5 0.0* 2.4
Tomáš Barbier Tygři Praha 14 22 1.0 7.2 2.9 0.1 1.1/1.6 0.0* 2.3
Milan Nožička BK Snakes Ostrava 14 26 1.0 6.1 2.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.1
Radim Kracík BC Nový Jičín 13 24 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.6 0.0* 2.0
Šimon Novotný BA Nymburk 14 26 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/2.1 21.8 1.9
Jonáš Rathouský BC Benešov 14 25 1.0 6.2 2.6 0.0 0.9/2.1 42.3 2.2
Ondřej Molnár BA Sparta Praha 14 28 1.0 5.5 1.7 0.5 0.6/1.3 0.0* 0.8
Adam Bielik BK Opava 14 17 1.0 9.0 3.8 0.4 0.3/0.6 0.0* 0.4
Jáchym Prušinovský BA Radotín 14 26 1.0 5.9 2.2 0.1 1.2/2.6 44.1 3.3
Filip Šlambor Válečníci Děčín 14 25 1.0 6.1 2.3 0.4 0.4/0.9 0.0* 1.4
Tobiáš Poustka TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 14 1.0 10.9 4.4 0.2 1.5/3.8 39.6 1.0
Jonáš Blacký Lokomotiva Plzeň 11 23 1.0 6.6 2.7 0.0 1.1/1.6 0.0* 2.0
Kryštof Reichmann BC Nový Jičín 14 26 1.0 5.8 2.2 0.1 1.3/2.8 44.6 1.4
Matyáš Čunderlík Jižní Supi 14 25 1.0 6.0 2.6 0.2 0.4/1.9 0.0* 0.8
Sedrik Urbánek Sj. BK Litoměřice 13 21 1.0 7.1 1.8 0.9 0.9/1.2 0.0* 1.5
Adam Čech Válečníci Děčín 14 24 1.0 6.2 2.2 0.3 1.0/1.9 0.0* 1.7
Kryštof Polák BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 23 1.0 6.5 2.4 0.4 0.3/0.7 0.0* 1.2
Adam Eisner BK Teplice 13 22 1.0 6.7 2.4 0.3 1.2/2.0 57.8 2.3
Matyáš Liška Lokomotiva Plzeň 13 27 1.0 5.5 2.6 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.7
27 Matouš Míka Medvědi Tábor 14 21 1.0 7.0 2.8 0.1 1.1/3.1 36.4 1.4
Antonín Hýžďal BASKET Brno 13 27 1.0 5.3 2.1 0.1 1.0/2.0 48.1 1.0
Šimon Havelka BA Radotín 14 28 1.0 5.1 2.2 0.1 0.5/0.9 0.0* 2.1
Oskar Pohlodek Tygři Brno 14 26 1.0 5.5 2.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.9
20 Simon Dvořák BK Brandýs n. L. 14 25 1.0 5.7 2.3 0.0 1.2/2.3 50.0 1.2
Šimon Marek Čechovský BA Radotín 14 28 1.0 5.0 1.6 0.3 1.0/1.9 0.0* 1.9
6 Jonáš Kubelka BK Brandýs n. L. 13 20 1.0 7.1 2.9 0.0 1.3/2.0 0.0* 1.5
Marek Cik BK Vlci Žďár 14 28 1.0 5.0 1.7 0.4 0.3/0.9 0.0* 1.9
12 Jakub Vondráček BC Kolín 13 24 1.0 5.8 2.2 0.3 0.5/0.6 0.0* 1.5
Vojtěch Hála Válečníci Děčín 14 24 1.0 5.8 2.2 0.3 0.6/1.4 0.0* 1.6
Matyáš Peterka BA Young Diamonds 13 17 1.0 8.2 2.8 0.4 1.4/3.4 41.4 1.5
Jindřich Kovařík Válečníci Děčín 14 27 1.0 5.1 2.2 0.2 0.1/1.1 0.0* 1.2
26 Ondřej Veger Medvědi Tábor 14 27 1.0 5.1 2.1 0.0 0.9/1.6 0.0* 1.9
11 Jiří Mário Kampe BC Kolín 14 26 1.0 5.3 1.8 0.4 0.4/0.9 0.0* 1.3
Lukáš Frinta Královští Sokoli 14 9 1.0 15.2 5.1 1.1 1.7/4.0 41.7 1.3
Richard Honzák Renocar Podolí 14 26 1.0 5.2 2.2 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.3
Šimon Novák Tygři Praha 14 11 1.0 12.3 5.2 0.1 1.6/3.0 54.5 2.7
12 Sebastian Bělohradský BK Brandýs n. L. 14 21 1.0 6.4 2.6 0.0 1.2/2.3 54.2 1.2
Eduard Hýžďal BASKET Brno 13 24 1.0 5.6 2.3 0.1 0.7/1.9 0.0* 1.8
Alex Běloušek TJ Start Havířov 13 24 1.0 5.5 2.4 0.0 0.8/2.4 32.8 3.2
Michael Svašek BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 25 1.0 5.3 2.6 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.8
Robin Štika BA Radotín 13 16 1.0 8.3 3.7 0.1 0.7/2.6 26.8 2.3
Michal Čech Jiskra Kyjov 14 26 1.0 5.1 2.2 0.0 0.8/3.6 21.5 2.5
Matyáš Davídek Sluneta Ústí n. L. 13 23 1.0 5.7 2.5 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.9
David Šimon Tygři Brno 13 27 1.0 4.9 1.9 0.1 0.9/1.7 0.0* 0.9
Lukáš Suchý BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 28 1.0 4.6 2.0 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.2
Petr Stehlík Královští Sokoli 14 25 1.0 5.2 2.3 0.0 0.4/1.4 0.0* 3.4
9 Matěj Mikyna BC Kolín 14 25 1.0 5.1 2.0 0.0 0.9/2.0 44.0 1.5
10 Adam Topinka BC Kolín 13 25 1.0 5.1 2.0 0.1 0.8/1.1 0.0* 1.5
Jakub Kafka BA LYNX Liberec 14 28 1.0 4.5 1.9 0.1 0.6/0.9 0.0* 1.1
Marek Hoffman Jižní Supi 14 23 1.0 5.5 2.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.0
David Březina BC Benešov 14 24 1.0 5.2 2.3 0.0 0.7/2.0 0.0* 1.8
Jiří Šíma Tygři Praha 14 24 1.0 5.2 2.4 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.7
Šimon Tesárek BA Radotín 14 28 1.0 4.4 1.6 0.2 0.6/1.3 0.0* 1.3
Samuel Jonathan Rider Basketpoint Frýdek-Místek 14 24 1.0 5.1 2.0 0.2 0.6/1.6 0.0* 0.0
Kilián Petr Záhorský Sokol Pražský 14 22 1.0 5.5 2.0 0.3 0.8/1.8 0.0* 1.7
12 Adam Hromádka BK Pelhřimov 14 28 1.0 4.3 1.8 0.1 0.4/1.2 0.0* 2.6
Kamil Kupčík USK Praha 14 17 1.0 7.1 3.1 0.0 0.9/1.2 0.0* 1.0
Alexander Eremiáš Jiskra Kyjov 14 25 1.0 4.8 1.8 0.2 0.7/2.3 29.8 1.4
Oliver Goryczka NH Ostrava 14 24 1.0 5.0 2.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
Václav Kundrát BK Snakes Ostrava 13 27 1.0 4.5 1.7 0.2 0.3/0.7 0.0* 2.0
Lukáš Horáček BK Snakes Ostrava 14 27 1.0 4.4 1.7 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.9
Filip Mareš Sokol Písek 14 21 1.0 5.7 2.4 0.1 0.5/1.1 0.0* 1.4
Tomáš Kratschmer Lokomotiva Plzeň 14 22 1.0 5.4 2.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.5
Martin Lojek Tygři Praha 14 24 1.0 4.9 1.9 0.1 0.8/1.4 0.0* 0.8
Mikuláš Krba BC Nový Jičín 14 19 1.0 6.2 2.4 0.1 1.2/2.4 50.0 1.3
2 Patrik Řihout BK Brandýs n. L. 14 27 1.0 4.4 1.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.2
Lumír Tománek BA Sparta Praha 14 27 1.0 4.3 1.9 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.9
Richard Svárovský Tygři Praha 14 24 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.6
Alex Rohlík BC Benešov 14 19 1.0 6.1 2.3 0.1 1.2/2.8 43.4 1.4
Nikolas Urbánek Sluneta Ústí n. L. 14 28 1.0 4.1 0.9 0.7 0.3/1.3 0.0* 2.0
Theo Mallier Sokol Písek 14 22 1.0 5.2 2.1 0.2 0.4/0.8 0.0* 2.2
Miron Bihun Válečníci Děčín 10 24 1.0 4.7 1.5 0.3 0.6/1.4 0.0* 1.4
Adam Sebera Sluneta Ústí n. L. 14 15 1.0 7.5 2.8 0.2 1.3/3.3 40.0 2.1
Vojtěch Šrámek BK Vlci Žďár 14 25 1.0 4.5 1.8 0.0 0.9/2.6 33.8 1.5
Štěpán Přenosil BC Benešov 14 23 1.0 4.9 2.2 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.4
Samuel Malik Shweiki BA Sparta Praha 13 27 1.0 4.2 1.9 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.0
Adam Pinkas Sokol Písek 14 25 1.0 4.5 1.5 0.4 0.2/0.6 0.0* 1.6
Samuel Škuta NH Ostrava 14 24 1.0 4.7 2.2 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.9
Martin Tůma Lokomotiva Plzeň 13 23 1.0 4.9 2.2 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.6
Matyáš Drábek Sj. BK Litoměřice 13 19 1.0 5.8 2.1 0.1 1.3/2.1 62.5 0.9
Jonáš Staněk NH Ostrava 14 23 1.0 4.8 2.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.4
Hynek Štěpán BA Grizzlies Plzeň 14 28 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.0
Dominik Pospíšil NH Ostrava 14 25 1.0 4.4 1.9 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.5
Antonín Mynář Basketpoint Frýdek-Místek 13 22 1.0 5.0 1.6 0.2 1.2/2.7 45.8 0.0
Jakub Paloušek TJ Start Havířov 14 25 1.0 4.4 1.8 0.1 0.5/1.5 0.0* 2.4
Tomáš Bittner BK Levharti Chomutov 14 27 1.0 4.0 1.6 0.1 0.4/1.7 0.0* 2.0
Štěpán Avuk TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 22 1.0 4.9 1.9 0.1 0.7/2.2 31.3 1.6
Ondřej Sláma TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 26 1.0 4.1 1.7 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.5
Daris Ilijazi TJ Sokol Kbely 14 21 1.0 5.1 2.0 0.3 0.2/1.5 0.0* 2.3
Alex Sebastian Hilbert BK Levharti Chomutov 14 22 1.0 4.8 1.8 0.0 1.0/3.2 31.0 1.9
Adam Procházka FASTAV Zlín 13 23 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/1.4 0.0* 2.1
Filip Davídek BA Nymburk 14 13 1.0 8.0 3.2 0.2 1.1/3.1 35.0 1.2
Andrej Malý TJ Sokol Kbely 14 23 1.0 4.5 2.0 0.1 0.2/1.3 0.0* 2.0
Daniel Šlapák USK Praha 14 27 1.0 3.8 1.7 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.5
Marek Čentík BK Snakes Ostrava 14 28 1.0 3.6 1.5 0.0 0.5/1.1 0.0* 2.0
Matěj Janda Jižní Supi 14 24 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.9
Matěj Matas Tygři Praha 14 24 1.0 4.2 1.7 0.3 0.1/0.3 0.0* 1.4
Lukáš Vlasák Renocar Podolí 14 21 1.0 4.8 2.1 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.9
Jakub Šuranský SK UP-BCM Olomouc 13 22 1.0 4.5 2.0 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.9
David Steidl Lokomotiva Plzeň 12 17 1.0 5.9 2.5 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.3
Lukáš Kúth BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 22 1.0 4.5 1.7 0.2 0.5/1.5 0.0* 0.7
Dominik Škrabánek BA Young Diamonds 14 15 1.0 6.7 2.6 0.0 1.5/3.1 46.8 0.8
David Válek BA LYNX Liberec 14 28 1.0 3.5 1.1 0.2 0.6/1.0 0.0* 0.9
František Vokřál BA Nymburk 14 18 1.0 5.4 2.6 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.6
1 Gabriel Hittl Slavia Kroměříž 14 21 1.0 4.6 2.0 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.0
Nikolas Cojocaru BK Opava 14 23 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.1
Michal Řehák BC Nový Jičín 14 28 1.0 3.5 1.2 0.2 0.4/1.1 0.0* 1.2
Ondřej Štěpánek BC Benešov 13 23 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.7
Vojtěch Matušek BK Opava 14 23 1.0 4.2 1.8 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.1
25 Matyáš Kalousek Medvědi Tábor 14 14 1.0 6.9 2.7 0.1 1.2/3.6 33.3 2.0
Filip Egert Tygři Praha 14 26 1.0 3.7 1.6 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.7
Josef Slabý BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 27 1.0 3.5 1.3 0.3 0.1/0.6 0.0* 1.0
Jakub Čechák SK UP-BCM Olomouc 14 27 1.0 3.5 1.0 0.4 0.5/1.1 0.0* 1.9
Přemysl Lédl BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 24 1.0 3.9 1.5 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.2
21 Daniel Durdiak Medvědi Tábor 14 23 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.1 0.0* 0.8
Max Svoboda SK Žabovřesky 14 26 1.0 3.5 1.3 0.1 0.6/1.5 0.0* 1.2
Jakub Ponert TJ Sokol Kbely 13 22 1.0 4.1 1.4 0.2 0.7/1.5 0.0* 1.2
Jáchym Škarýd BA LYNX Liberec 14 22 1.0 4.1 1.3 0.3 0.6/1.4 0.0* 0.5
Matěj Jirout Basket Poděbrady 13 27 1.0 3.3 1.4 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.2
8 Samuel Dvořák Lions J. Hradec 13 24 1.0 3.7 1.3 0.0 1.2/4.0 30.5 2.3
Filip Růžička Tygři Praha 14 22 1.0 4.0 1.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.3
Ondřej Spáčil BCM Orli Prostějov 14 23 1.0 3.9 1.7 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.9
Lucas Vašík Tygři Brno 14 28 1.0 3.2 1.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.2
Sedrik Siegel BCM Orli Prostějov 14 24 1.0 3.7 1.6 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.3
František Švrlinga Tygři Brno 14 25 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.7
Kryštof Janatka Tygři Praha 14 16 1.0 5.4 2.4 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.4
Tomáš Jančík FASTAV Zlín 14 19 1.0 4.6 2.2 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.9
Antoni Soberats BK Snakes Ostrava 14 23 1.0 3.7 1.4 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.6
David Moc BA Nymburk 14 16 1.0 5.4 1.6 0.5 0.8/1.4 0.0* 0.6
49 Jonáš Zavadil Slavia Kroměříž 13 18 1.0 4.7 2.0 0.1 0.6/0.9 0.0* 1.1
Timo Górecki BK Opava 14 19 1.0 4.5 1.8