Žákovská liga U14M

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 115
BC Kolín
Královští Sokoli
28. 9. 2023
09:30
SOU Spojů Kolín Jan Neubauer
Štěpán Beran
81
45
21
10
39
17
54
30
Review
Skupina C 1. kolo 116
BA Nymburk
Basket Poděbrady
28. 9. 2023
10:00
ZŠ Komenského Dominik Barták
Pavel Theodor
102
46
24
9
51
18
83
27
Review
Skupina C 1. kolo 113
USK Praha
BA LYNX Liberec
28. 9. 2023
15:00
SH Folimanka Jonáš Kavan
Jan Renc
136
24
33
11
72
15
120
18
Review
Skupina C 1. kolo 114
Sokol Vyšehrad
Tygři Praha
27. 9. 2023
18:15
Sokolovna Vyšehrad Ondřej Melzer
Richard Gottfried
8
158
0
31
0
79
4
123
Review
Skupina C 2. kolo 120
Tygři Praha
Královští Sokoli
5. 11. 2023
13:00
Sportovní hala Jeneč Michal Bakajsa
Vladimir Samoylov
108
61
32
16
59
35
84
44
Review
Skupina C 2. kolo 117
USK Praha
BA Nymburk
16. 9. 2023
15:00
SH Folimanka Dennis Billík
Pavel Matys
106
45
21
18
42
28
74
38
Review
Skupina C 2. kolo 118
BA LYNX Liberec
Basket Poděbrady
16. 9. 2023
16:00
Sportovní hala Kort Petr Frána
Jan Průša
81
72
14
18
42
26
56
47
65
65
Review
Skupina C 2. kolo 119
Sokol Vyšehrad
BC Kolín
16. 9. 2023
17:30
Sokolovna Vyšehrad Jan Hejnic
Pavel Týř
16
103
0
32
4
50
14
81
Review
Skupina C 3. kolo 121
USK Praha
Basket Poděbrady
17. 9. 2023
10:00
SH Folimanka Jan Matulka
Pavel Týř
132
23
35
8
64
13
99
15
Review
Skupina C 3. kolo 123
Sokol Vyšehrad
Královští Sokoli
17. 9. 2023
11:00
Sokolovna Vyšehrad Jan Hejnic
Martin Buršík
11
91
2
17
7
43
7
79
Review
Skupina C 3. kolo 122
BA LYNX Liberec
BA Nymburk
17. 9. 2023
11:30
Sportovní hala Kort Dominik Kočovský
Pavel Matys
25
103
8
21
13
59
17
87
Review
Skupina C 3. kolo 124
Tygři Praha
BC Kolín
4. 11. 2023
14:00
Sportovní hala Jeneč Michal Bukovský
Jan Průša
110
43
15
13
52
20
85
30
Review
Skupina C 4. kolo 125
BA Nymburk
BC Kolín
30. 9. 2023
10:00
ZŠ Komenského Lukáš Balog
Kateřina Jakubcová
95
60
14
14
41
34
74
40
Review
Skupina C 4. kolo 127
USK Praha
Sokol Vyšehrad
19. 11. 2023
12:00
SH Folimanka Jaroslav Pazourek
Lukáš Kalabza
96
20
23
6
43
11
71
13
Review
Skupina C 4. kolo 126
Basket Poděbrady
Královští Sokoli
30. 9. 2023
13:00
MSH Ostende Lucie Moravcová
Barbora Toboláková
43
91
7
31
19
55
31
78
Review
Skupina C 4. kolo 128
BA LYNX Liberec
Tygři Praha
30. 9. 2023
17:30
Sportovní hala Kort Jan Obešlo
Vladimír Kořínek
30
111
9
24
19
51
20
77
Review
Skupina C 5. kolo 130
Basket Poděbrady
BC Kolín
1. 10. 2023
09:00
MSH Ostende Lucie Moravcová
Barbora Toboláková
22
98
6
42
10
62
18
77
Review
Skupina C 5. kolo 132
BA LYNX Liberec
Sokol Vyšehrad
1. 10. 2023
09:30
Sportovní hala Kort Pavel Velda
Ondřej Balicz
110
22
30
14
55
14
88
16
Review
Skupina C 5. kolo 129
BA Nymburk
Královští Sokoli
1. 10. 2023
10:00
ZŠ Komenského David Volný
Petr Frána
65
44
12
10
31
21
42
36
Review
Skupina C 5. kolo 131
USK Praha
Tygři Praha
1. 10. 2023
15:00
SH Folimanka Pavel Týř
Markéta Oubrechtová
44
77
14
21
20
41
33
57
Review
Skupina C 6. kolo 134
Tygři Praha
Basket Poděbrady
14. 10. 2023
11:00
Sportovní hala Jeneč Jan Matulka
Richard Gottfried
148
38
38
8
73
15
106
27
Review
Skupina C 6. kolo 135
BC Kolín
USK Praha
14. 10. 2023
11:00
SOU Spojů Kolín Pavel Velda
Dušan Dvorský
34
88
14
18
17
39
26
62
Review
Skupina C 6. kolo 133
Sokol Vyšehrad
BA Nymburk
14. 10. 2023
12:30
Sokolovna Vyšehrad David Volný
Jiří Mazur
22
92
3
23
10
46
15
74
Review
Skupina C 6. kolo 136
Královští Sokoli
BA LYNX Liberec
14. 10. 2023
14:00
SH Třebeš Hradec Králové Antonín Beran
Roman Váňa
86
48
14
15
36
27
61
40
Review
Skupina C 7. kolo 137
Sokol Vyšehrad
Basket Poděbrady
15. 10. 2023
09:30
Sokolovna Vyšehrad Petr Vávra
Jiří Mazur
53
64
14
15
23
26
33
46
Review
Skupina C 7. kolo 140
Královští Sokoli
USK Praha
15. 10. 2023
09:30
hala Sokol Hradec Králové Marek Kohout
Antonín Beran
44
116
13
28
20
62
37
88
Review
Skupina C 7. kolo 139
BC Kolín
BA LYNX Liberec
15. 10. 2023
10:00
SOU Spojů Kolín Jan Renc
Jakub Petrák
79
35
33
6
43
17
60
25
Review
Skupina C 7. kolo 138
Tygři Praha
BA Nymburk
15. 10. 2023
14:00
ZŠ Hovorčovická Jan Musil
Jan Neubauer
91
48
25
10
47
14
68
36
Review
Skupina C 8. kolo 144
Basket Poděbrady
BA Nymburk
17. 11. 2023
10:00
MSH Ostende František Syrovátka
Michal Mainuš
35
91
8
30
9
57
18
77
Review
Skupina C 8. kolo 143
Královští Sokoli
BC Kolín
17. 11. 2023
11:00
SH Třebeš Hradec Králové Roman Mareš
Matěj Pletánek
63
80
20
23
33
42
49
67
Review
Skupina C 8. kolo 141
BA LYNX Liberec
USK Praha
17. 11. 2023
14:30
Sportovní hala Kort Pavel Velda
Ondřej Balicz
32
113
6
34
21
57
22
80
Review
Skupina C 8. kolo 142
Tygři Praha
Sokol Vyšehrad
17. 11. 2023
17:15
Sportovní hala Jeneč Michal Dub
Filip Hackl
120
34
22
13
54
26
95
28
Review
Skupina C 9. kolo 148
BC Kolín
Tygři Praha
17. 9. 2023
09:00
SOU Spojů Kolín Dennis Billík
František Syrovátka
31
99
16
19
18
45
21
74
Review
Skupina C 9. kolo 147
Královští Sokoli
Sokol Vyšehrad
4. 11. 2023
13:00
hala Sokol Hradec Králové Rastislav Frass
Matěj Pletánek
71
33
22
2
40
12
49
22
Review
Skupina C 9. kolo 146
BA Nymburk
BA LYNX Liberec
4. 11. 2023
13:30
ZŠ Komenského Klaudia Aleksandra Karwowska
Jan Neubauer
89
48
19
12
40
30
61
38
Review
Skupina C 9. kolo 145
Basket Poděbrady
USK Praha
4. 11. 2023
14:00
MSH Ostende Jakub Hejduk
Adam Križanský
21
137
5
35
13
69
17
99
Review
Skupina C 10. kolo 150
Basket Poděbrady
BA LYNX Liberec
5. 11. 2023
09:00
MSH Ostende Jakub Hejduk
Adam Križanský
57
76
19
24
30
44
48
53
Review
Skupina C 10. kolo 151
BC Kolín
Sokol Vyšehrad
5. 11. 2023
11:00
SOU Spojů Kolín Tomáš Benda
David Volný
88
38
25
8
43
18
67
26
Review
Skupina C 10. kolo 149
BA Nymburk
USK Praha
5. 11. 2023
12:00
ZŠ Komenského Klaudia Aleksandra Karwowska
Jan Neubauer
44
100
8
35
19
55
30
77
Review
Skupina C 10. kolo 152
Královští Sokoli
Tygři Praha
16. 9. 2023
13:00
hala Sokol Hradec Králové Roman Mareš
Matěj Pletánek
22
113
7
29
8
68
16
84
Review
Skupina C 11. kolo 154
BC Kolín
Basket Poděbrady
18. 11. 2023
09:00
SOU Spojů Kolín Filip Hackl
David Volný
82
28
27
9
40
13
71
17
Review
Skupina C 11. kolo 156
Sokol Vyšehrad
BA LYNX Liberec
18. 11. 2023
12:30
Sokolovna Vyšehrad Jiří Šlaj
Pavel Týř
28
68
4
20
12
31
16
54
Review
Skupina C 11. kolo 153
Královští Sokoli
BA Nymburk
18. 11. 2023
16:00
Sportovní hala Třebeš Antonín Beran
Monika Hrušková
51
94
19
28
27
63
38
79
Review
Skupina C 11. kolo 155
Tygři Praha
USK Praha
18. 11. 2023
17:15
Sportovní hala Jeneč Michal Kuncl
Richard Gottfried
92
74
21
20
47
36
67
57
Review
Skupina C 12. kolo 157
BC Kolín
BA Nymburk
19. 11. 2023
09:00
SOU Spojů Kolín Pavel Velda
Michal Bukovský
93
95
32
8
43
27
52
61
78
78
Review
Skupina C 12. kolo 158
Královští Sokoli
Basket Poděbrady
19. 11. 2023
13:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Kovář
Matěj Sádovský
83
64
21
25
31
34
55
47
Review
Skupina C 12. kolo 160
Tygři Praha
BA LYNX Liberec
19. 11. 2023
13:00
Sportovní hala Jeneč Tomáš Linhart
Jiří Šlaj
143
35
43
7
67
10
107
21
Review
Skupina C 12. kolo 159
Sokol Vyšehrad
USK Praha
4. 10. 2023
16:30
Sokolovna Vyšehrad Albert Jilg
Adam Križanský
16
119
9
29
11
64
14
92
Review
Skupina C 13. kolo 163
BA LYNX Liberec
BC Kolín
9. 12. 2023
10:00
Sportovní hala Kort Bohdan Hornychar
Volodymyr Vajnahij
42
81
19
19
30
43
40
60
Review
Skupina C 13. kolo 162
BA Nymburk
Tygři Praha
9. 12. 2023
15:00
ZŠ Komenského Jakub Hejduk
Pavel Matys
60
106
19
27
32
61
50
85
Review
Skupina C 13. kolo 161
Basket Poděbrady
Sokol Vyšehrad
9. 12. 2023
16:00
MSH Ostende Miloš Nesvadba
Richard Gottfried
50
39
11
8
20
20
37
27
Review
Skupina C 13. kolo 164
USK Praha
Královští Sokoli
22. 11. 2023
18:00
SH Folimanka Tomáš Tejček
Martin Koudela
116
34
28
13
58
21
86
28
Review
Skupina C 14. kolo 166
Basket Poděbrady
Tygři Praha
10. 12. 2023
08:30
MSH Ostende Lukáš Balog
Richard Gottfried
37
119
14
21
22
55
30
92
Review
Skupina C 14. kolo 165
BA Nymburk
Sokol Vyšehrad
10. 12. 2023
12:00
ZŠ Komenského Jan Musil
Štěpán Beran
103
36
26
13
50
23
77
30
Review
Skupina C 14. kolo 168
BA LYNX Liberec
Královští Sokoli
5. 12. 2023
17:30
Sportovní hala Kort Vitaliy Shumskyy
Jan Obešlo
53
67
13
26
20
42
41
47
Review
Skupina C 14. kolo 167
USK Praha
BC Kolín
23. 11. 2023
18:00
SH Folimanka František Syrovátka
Ondřej Vlach
104
23
25
6
50
14
71
18
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Marek Dvořák BK Levharti Chomutov 14 27 1.0 25.5 9.9 0.4 4.3/7.3 58.9 2.5
Petr Urban BK Teplice 14 28 1.0 24.5 10.5 0.3 2.5/4.4 56.1 2.2
Václav Holík TJ Třebíč 14 24 1.0 27.6 12.6 0.0 2.2/7.3 30.5 2.0
Jakub Renner Sluneta Ústí n. L. 14 25 1.0 25.9 9.1 1.0 4.8/8.6 55.1 2.2
Gurpreet Singh Sj. BK Litoměřice 13 27 1.0 22.8 9.3 0.1 3.7/8.2 45.7 2.7
1 Tadeáš Samuel Hlaváček BK Brandýs n. L. 14 27 1.0 21.7 8.7 0.3 3.4/5.5 62.4 2.1
Adam Skoupil FASTAV Zlín 14 23 1.0 25.4 9.3 0.9 4.1/8.2 50.0 1.9
Jan Kopecký Válečníci Děčín 14 22 1.0 26.1 9.5 1.3 3.3/6.3 51.8 2.3
19 Felix Heinz Slavia Kroměříž 14 24 1.0 23.7 9.8 0.3 3.1/4.8 65.2 2.2
Vilém Vávra USK Praha 14 28 1.0 20.1 6.8 0.9 3.9/6.4 60.7 1.1
Jan Souček Sluneta Ústí n. L. 14 24 1.0 23.3 7.8 1.1 4.4/7.1 62.4 2.3
Filip Kašík Sokol Písek 14 25 1.0 22.1 7.2 1.6 3.0/4.2 69.8 1.0
Matyas Kubját NH Ostrava 14 29 1.0 18.6 7.8 0.4 1.7/3.3 52.6 1.1
Vojtěch Paťha BK Teplice 14 26 1.0 20.0 9.1 0.0 1.7/4.3 39.8 2.3
Vojtěch Dvořák BA Sparta Praha 14 20 1.0 25.9 10.1 0.9 3.0/5.1 59.4 1.9
Patrik Popov Basketpoint Frýdek-Místek 14 28 1.0 18.4 6.0 1.1 3.0/4.9 62.5 0.0
Adam Weiser SK UP-BCM Olomouc 14 28 1.0 18.1 8.0 0.1 1.9/3.3 58.2 1.8
Lukáš Kydlíček BK Klatovy 13 26 1.0 19.4 7.3 0.6 2.8/4.8 58.7 0.9
Jakub Ptáček NH Ostrava 14 27 1.0 17.9 6.7 1.1 1.2/2.2 53.3 1.4
Kristián Pravda FASTAV Zlín 14 26 1.0 18.5 5.9 0.5 5.3/9.8 54.3 2.2
7 Jan Vybíral Lions J. Hradec 13 25 1.0 18.9 7.6 0.6 1.9/3.0 62.7 1.3
Tomáš Jung Lokomotiva Plzeň 14 25 1.0 18.9 5.2 2.1 2.2/3.0 74.3 1.7
Michal Hubač Lokomotiva Plzeň 14 28 1.0 16.1 7.1 0.0 1.9/4.6 42.2 2.2
Šimon Socha BK Vlci Žďár 14 20 1.0 22.5 9.2 0.2 3.8/5.7 65.8 1.7
Matěj Šnobl Tygři Praha 13 22 1.0 20.2 5.7 2.2 2.2/3.3 65.8 1.6
Jakub Daneček SK UP-BCM Olomouc 14 29 1.0 15.1 4.2 1.8 1.2/1.8 0.0* 1.6
45 Oliver Anderle BK Příbor 14 26 1.0 16.8 5.7 1.1 2.2/4.8 45.6 2.3
Filip Zahrádka Tygři Brno 14 28 1.0 15.4 6.2 0.1 2.7/4.8 55.6 1.8
Martin Kocourek BK Opava 14 27 1.0 16.0 7.8 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.2
Max Beran Královští Sokoli 14 26 1.0 16.6 6.8 0.1 2.7/6.0 44.9 0.6
Denis Kudela NH Ostrava 14 23 1.0 18.6 8.0 0.4 1.4/2.6 54.2 1.3
22 Ondřej Krejčí Medvědi Tábor 14 28 1.0 14.9 6.0 0.4 1.6/3.4 46.8 0.9
Oliver Wiedner Renocar Podolí 14 21 1.0 19.8 8.0 0.3 3.0/6.0 50.8 2.4
68 Marek Jarošek Slavia Kroměříž 14 28 1.0 14.6 6.8 0.0 1.0/2.8 35.9 1.4
Lukáš Odstrčilík BK Snakes Ostrava 14 28 1.0 14.6 5.5 0.5 2.1/3.9 55.0 2.5
Tomáš Dalecký BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 30 1.0 13.5 5.5 0.3 1.6/2.7 58.5 1.3
Čeněk Komárek USK Praha 13 26 1.0 15.5 4.6 1.5 1.9/3.2 60.2 2.3
Adam Skořepa BK Teplice 14 25 1.0 16.1 7.1 0.2 1.5/3.8 39.4 1.9
Šimon Peterek Basketpoint Frýdek-Místek 14 28 1.0 14.3 6.4 0.2 0.9/1.8 0.0* 0.0
Vojtěch Navrátil SK Žabovřesky 13 28 1.0 14.3 5.3 0.2 3.2/5.4 59.6 2.7
Matyáš Dokoupil Jiskra Kyjov 13 27 1.0 14.7 5.6 0.4 2.3/4.0 57.9 1.9
47 Maksym Bilynets Slavia Kroměříž 14 27 1.0 14.6 6.8 0.0 1.0/2.9 32.9 2.4
Vojtěch Stara BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 30 1.0 12.8 4.4 0.9 1.2/2.2 53.0 1.7
Matyáš Krkoška BK Snakes Ostrava 14 17 1.0 22.5 9.2 0.2 3.5/5.9 58.4 2.2
Hubert Blecha Sokol Pražský 14 28 1.0 13.6 5.7 0.2 1.6/3.5 45.4 1.9
Šimon Suchánek SK UP-BCM Olomouc 14 27 1.0 14.0 5.3 0.1 3.0/4.5 67.2 2.3
Lukáš Toman BK Klatovy 14 24 1.0 15.6 6.4 0.2 2.3/4.0 57.9 1.6
Tadeáš Adamec BK Snakes Ostrava 14 31 1.0 12.1 3.6 0.6 2.8/4.5 62.9 2.5
Šimon Kudláček Basket Poděbrady 13 27 1.0 13.6 5.0 0.3 2.8/6.3 43.9 2.2
2 Vladimír Vacek BK Pelhřimov 14 27 1.0 13.5 5.3 0.2 2.3/4.5 50.0 2.7
Štěpán Paskovský Basket Poděbrady 13 27 1.0 13.4 4.6 0.2 3.5/9.0 39.1 2.6
Petr Drozd BASKET Brno 14 26 1.0 13.9 5.0 0.9 1.2/2.4 48.4 1.8
Matěj Dvořák BK Levharti Chomutov 14 30 1.0 11.9 3.6 0.9 2.0/3.7 54.5 2.3
Samuel Ejemighaye Tygři Brno 14 27 1.0 13.2 6.2 0.0 0.9/2.3 37.1 2.1
Michal Horák BK Snakes Ostrava 14 31 1.0 11.5 5.1 0.1 0.9/3.0 30.9 1.7
Tomáš Kroupa BK Levharti Chomutov 14 30 1.0 11.7 4.8 0.2 1.5/3.1 48.9 1.4
Štěpán Bártů Sokol Pražský 14 31 1.0 11.3 3.9 0.8 1.1/2.3 45.8 1.8
Maxim Bluschke Tygři Brno 14 27 1.0 13.0 5.5 0.2 1.4/2.6 52.9 1.5
Vítek Peniaštek Sokol Písek 14 31 1.0 11.3 2.7 1.7 0.5/1.0 0.0* 1.1
Kristián Šobr BA Sparta Praha 13 28 1.0 12.4 5.4 0.1 1.5/4.6 31.8 2.4
Jiří Worek TJ Start Havířov 14 27 1.0 12.8 4.3 1.0 1.4/2.8 50.7 1.8
Martin Rosberg BCM Orli Prostějov 14 28 1.0 12.4 5.3 0.2 1.3/2.7 46.7 1.9
Jáchym Libich Válečníci Děčín 14 25 1.0 13.7 4.9 0.6 2.2/3.9 57.1 1.8
Michal Fabík SK Žabovřesky 14 27 1.0 12.6 4.7 0.3 2.2/4.4 50.4 2.9
Jiří Krejčí BK Vlci Žďár 14 20 1.0 17.0 6.2 1.0 1.7/2.7 61.1 1.3
Vadim Krčmář NH Ostrava 14 29 1.0 11.5 4.7 0.4 0.9/1.8 0.0* 1.1
Adam Konvalina BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 24 1.0 13.6 5.9 0.1 1.4/2.5 54.1 1.6
30 Michal Jendželovský BC Kolín 14 26 1.0 12.3 4.7 0.5 1.4/2.3 60.7 2.0
Tomáš Drabina Basketpoint Frýdek-Místek 14 19 1.0 16.8 5.9 1.3 1.3/2.2 58.5 0.0
Filip Fiedler BA Radotín 14 21 1.0 15.2 6.5 0.2 1.7/3.9 43.9 1.8
Dominik Janošík Basketpoint Frýdek-Místek 14 22 1.0 14.5 6.8 0.0 0.9/2.1 43.5 0.0
Jakub Šmíd Sokol Písek 13 28 1.0 11.4 3.3 1.2 1.2/2.0 0.0* 0.8
Sebastian Ondřej Kašpar BK Vlci Žďár 14 25 1.0 12.7 5.2 0.6 0.7/1.8 0.0* 2.4
Vítězslav Čech BA Grizzlies Plzeň 14 28 1.0 11.3 4.9 0.1 1.2/3.1 37.9 2.6
Matouš Pošta Sokol Písek 14 21 1.0 15.0 6.3 0.2 1.8/3.3 52.9 1.7
Antonín Boháček BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 28 1.0 11.3 3.4 0.8 2.0/3.6 54.9 1.5
Kryštof Novák BA Nymburk 14 28 1.0 11.1 3.8 0.5 1.9/3.3 56.5 2.6
David Štětina BA Sparta Praha 14 26 1.0 12.0 4.8 0.0 2.3/5.5 43.0 3.2
Matěj Šotola Královští Sokoli 14 19 1.0 16.2 5.8 0.6 2.6/4.7 56.2 1.5
David Šindler Sokol Pražský 14 31 1.0 9.9 4.6 0.0 0.7/2.3 32.9 2.3
Václav Pospíchal BA Radotín 14 25 1.0 12.2 5.2 0.2 1.1/3.2 35.0 3.4
Šimon Kunc Lokomotiva Plzeň 13 24 1.0 12.5 5.7 0.0 1.1/2.1 52.0 2.3
Sebastian Felix Ševčík TJ Start Havířov 14 27 1.0 11.1 4.1 0.4 1.4/3.5 41.5 2.2
Tomáš Pollak BC Nový Jičín 14 17 1.0 17.5 7.3 0.0 2.9/5.9 50.0 0.8
Šimon Zátopek NH Ostrava 14 30 1.0 9.8 4.4 0.0 1.0/2.0 0.0* 1.9
Dominik Hodek BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 18 1.0 16.4 6.3 0.7 1.8/3.4 54.1 2.1
Tomáš Voplatek Sj. BK Litoměřice 14 20 1.0 14.8 5.4 0.3 3.2/6.7 48.1 2.8
Otakar Klanica FASTAV Zlín 14 21 1.0 14.0 4.8 0.9 1.7/2.9 57.4 2.0
Ondřej Němčák SK UP-BCM Olomouc 14 27 1.0 10.7 4.6 0.2 1.1/2.3 46.0 2.4
Matěj Konrád Sokol Písek 14 31 1.0 9.3 4.0 0.0 1.4/3.3 42.6 2.2
Matěj Melša Renocar Podolí 14 27 1.0 10.7 3.9 0.4 1.6/4.0 41.1 2.4
Michael Kroupa FASTAV Zlín 14 26 1.0 10.8 3.6 0.7 1.5/2.8 54.2 1.8
Lukáš Marek BCM Orli Prostějov 14 22 1.0 12.7 5.2 0.5 1.0/1.5 0.0* 1.5
4 Tibor Palčík Slavia Kroměříž 14 25 1.0 11.2 4.7 0.2 1.3/2.8 46.5 2.4
Jakub Kasper Tygři Praha 14 28 1.0 9.9 4.0 0.3 1.2/2.3 54.0 1.6
Petr Němec Jižní Supi 14 26 1.0 10.6 4.8 0.0 1.0/2.0 0.0* 1.3
Daniel Němeček Sokol Písek 14 22 1.0 12.5 5.4 0.1 1.3/2.5 51.8 0.7
Hynek Košata Jižní Supi 14 27 1.0 10.1 4.5 0.1 0.9/1.8 0.0* 1.2
Matěj Rulec USK Praha 14 28 1.0 9.5 4.4 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.6
Jakub Pecha TJ Sokol Kbely 14 27 1.0 9.8 4.3 0.0 1.1/2.9 36.7 2.0
Tomáš Hájek BC Nový Jičín 12 24 1.0 10.9 3.5 0.8 1.5/3.2 48.7 1.2
21 Vojtěch Fuxa BK Pelhřimov 14 28 1.0 9.3 4.1 0.0 1.1/3.5 32.0 1.1
Jan Bobrovský BASKET Brno 14 24 1.0 10.8 3.4 0.8 1.8/3.3 55.7 1.5
Štěpán Lebeda BA Young Diamonds 14 26 1.0 9.9 3.3 0.5 1.8/4.1 43.9 2.0
Šimon Šulc BC Benešov 14 22 1.0 11.6 4.6 0.3 1.4/4.0 35.2 1.5
11 Jonáš Radek Šnábl BK Brandýs n. L. 13 23 1.0 11.1 4.6 0.0 1.8/3.3 54.5 0.7
Matěj Šperlich BA Nymburk 14 25 1.0 10.2 4.6 0.0 1.0/2.8 35.2 1.0
17 Adam Osman BK Brandýs n. L. 14 23 1.0 11.0 4.1 0.1 2.5/4.4 57.4 2.5
Marek Jebavý BA Nymburk 14 21 1.0 12.1 4.5 0.4 2.0/4.0 50.6 1.2
Filip Přikryl SK UP-BCM Olomouc 14 19 1.0 13.3 6.1 0.2 0.6/1.6 0.0* 1.7
Mikuláš Vajda BK Opava 13 17 1.0 14.9 7.0 0.2 0.4/0.6 0.0* 0.1
Dominik Kostka BC Benešov 14 25 1.0 10.0 4.2 0.2 1.1/3.8 29.5 1.6
Matěj Valek Sokol Pražský 14 28 1.0 9.0 3.9 0.1 0.8/1.8 0.0* 1.5
Oliver Chromý Tygři Brno 14 21 1.0 12.0 4.3 0.3 2.4/4.6 53.1 2.3
Nicholas Dvořák Jižní Supi 14 23 1.0 10.9 3.7 0.7 1.5/2.8 53.1 0.9
Karel Meloun USK Praha 14 20 1.0 12.4 4.8 0.6 1.1/2.2 50.0 1.7
Albert Hudeček Renocar Podolí 14 23 1.0 10.8 4.2 0.3 1.4/2.4 60.0 1.3
Albert Hugo Doležal BASKET Brno 14 21 1.0 11.8 5.0 0.0 1.7/4.2 40.4 2.6
Vojtěch Polášek BC Nový Jičín 14 22 1.0 11.2 3.4 1.1 1.1/2.3 47.1 1.5
Štěpán Sýkora TJ Třebíč 14 28 1.0 8.8 4.0 0.0 0.7/1.6 0.0* 3.1
Ondřej Hudík BA LYNX Liberec 14 26 1.0 9.4 4.2 0.0 0.9/3.1 29.6 1.9
Vojtěch Mařík BC Benešov 14 25 1.0 9.7 3.7 0.4 1.0/3.0 35.1 2.6
Patrik Očadlík Sokol Pražský 13 27 1.0 9.0 2.8 0.4 2.1/3.6 57.7 1.4
Dominik Tvrdý TJ Sokol Kbely 14 21 1.0 11.5 4.5 0.3 1.7/4.8 35.0 2.3
Jiří Popelka Tygři Brno 14 25 1.0 9.6 4.0 0.1 1.4/2.2 60.7 2.1
Jakub Svoboda BK Klatovy 14 23 1.0 10.4 4.4 0.0 1.5/3.9 38.2 2.2
Lukáš Petrovický BK Klatovy 14 24 1.0 9.9 2.9 1.0 1.0/1.8 0.0* 2.2
Ondřej Kroupa Tygři Praha 13 27 1.0 8.8 3.2 0.4 1.1/1.8 0.0* 1.8
Tomáš Halajčuk Královští Sokoli 14 25 1.0 9.4 3.3 0.6 1.0/2.6 36.4 2.0
Moon Seungmin BK Snakes Ostrava 13 27 1.0 8.6 3.5 0.0 1.5/2.7 54.1 2.3
Edward Walter Jižní Supi 13 24 1.0 9.7 3.5 0.4 1.3/2.7 50.0 1.7
Martin Bednařík Jiskra Kyjov 14 28 1.0 8.3 3.8 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.8
Marek Choutka BA Sparta Praha 14 23 1.0 10.1 3.8 0.3 1.5/4.0 37.6 2.7
Marek Martinák BK Opava 14 24 1.0 9.7 4.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.3
Václav Petr BCM Orli Prostějov 14 21 1.0 11.0 4.7 0.2 1.0/1.4 0.0* 1.7
René Nezbeda BK Levharti Chomutov 14 28 1.0 8.2 3.4 0.2 0.9/2.4 37.9 1.2
16 Václav Nechanický Lions J. Hradec 14 28 1.0 8.2 4.0 0.0 0.2/1.8 0.0* 2.1
4 Matěj Kučera BC Kolín 14 13 1.0 17.6 6.8 0.6 2.2/4.5 50.0 2.2
Michal Kovář SK Žabovřesky 14 24 1.0 9.5 2.8 0.6 2.0/4.6 44.1 2.7
Martin Růžička BK Vlci Žďár 14 25 1.0 9.1 3.1 0.7 0.7/1.8 0.0* 1.6
Martin Bureš Tygři Praha 14 24 1.0 9.5 4.0 0.2 1.0/2.3 44.6 1.6
Šimon Zmrzlík NH Ostrava 14 30 1.0 7.5 3.3 0.0 0.7/1.8 0.0* 0.9
Filip Fischer BA Radotín 14 26 1.0 8.7 2.4 0.7 1.6/2.3 71.2 1.5
Tadeáš Kotyza Lokomotiva Plzeň 14 25 1.0 8.9 3.2 0.7 0.3/0.4 0.0* 0.8
Ondřej Kičmer NH Ostrava 14 26 1.0 8.5 3.4 0.3 0.9/1.8 0.0* 2.3
Ondřej Pop BC Nový Jičín 14 24 1.0 9.2 3.2 0.2 2.3/4.2 54.0 2.2
Adam Brýdl BA Young Diamonds 12 23 1.0 9.6 3.9 0.3 1.1/2.7 40.3 0.9
Jakub Bartoš Jižní Supi 14 28 1.0 7.9 3.1 0.2 1.0/3.0 34.9 1.9
0 Vojtěch Batelka BC Kolín 13 24 1.0 9.2 3.7 0.2 1.3/3.0 45.1 1.2
39 Jiří Hochman Medvědi Tábor 14 26 1.0 8.5 3.7 0.0 1.0/2.5 38.5 1.3
David Tichý NH Ostrava 14 31 1.0 7.1 3.1 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.7
Čestmír Malý Sj. BK Litoměřice 13 21 1.0 10.4 4.0 0.0 2.4/4.4 53.8 2.3
Luka Jeremić Sokol Pražský 14 27 1.0 8.1 2.9 0.6 0.7/1.4 0.0* 0.6
Adam Kalus BCM Orli Prostějov 14 28 1.0 7.8 2.9 0.5 0.7/0.9 0.0* 1.8
Danila Scripcaru SK UP-BCM Olomouc 14 27 1.0 8.0 3.1 0.5 0.4/1.0 0.0* 2.3
17 Přemysl Dostál BK Příbor 14 27 1.0 8.0 3.3 0.0 1.3/3.1 42.4 2.6
Adam Zdeněk Válečníci Děčín 14 26 1.0 8.3 3.5 0.2 0.9/1.7 0.0* 1.0
15 Michal Skořepa BC Kolín 14 15 1.0 14.3 6.4 0.1 1.3/2.5 51.4 1.4
Adam Polcar BK Levharti Chomutov 14 27 1.0 7.9 3.4 0.0 1.1/3.9 29.5 3.1
Ondřej Ondráček TJ Sokol Kbely 14 25 1.0 8.4 3.5 0.1 1.2/2.7 42.6 1.4
Matěj Fel BA LYNX Liberec 14 28 1.0 7.4 2.6 0.4 0.9/2.0 42.9 1.4
Tomáš Kroupa Sokol Písek 14 29 1.0 7.2 3.0 0.1 0.8/1.7 0.0* 1.9
Samuel Vinzens BA Young Diamonds 14 16 1.0 13.0 5.7 0.0 1.6/4.3 38.2 2.6
24 Vítězslav Fišer Medvědi Tábor 14 26 1.0 8.0 2.7 0.3 1.5/3.2 45.2 2.4
Kryštof Vochomůrka BA LYNX Liberec 14 23 1.0 9.0 4.0 0.1 0.7/1.9 0.0* 3.0
Kryštof Titlbach BK Levharti Chomutov 14 26 1.0 7.9 2.5 0.5 1.2/2.3 53.3 1.5
Maxmilián Chadima BA Young Diamonds 13 23 1.0 8.9 3.2 0.6 0.8/2.2 36.0 0.7
Richard Nikolas Hybášek BASKET Brno 13 28 1.0 7.3 2.4 0.3 1.7/3.9 44.4 2.1
David Obdržálek Renocar Podolí 14 26 1.0 7.8 3.3 0.1 0.9/2.0 43.4 2.6
Maxim Lehocký Jižní Supi 14 25 1.0 8.0 3.4 0.0 1.2/3.4 36.0 2.2
David Kříž BASKET Brno 14 17 1.0 11.8 4.8 0.1 2.1/5.5 38.7 1.9
Jiří Důra Válečníci Děčín 14 24 1.0 8.3 2.6 0.7 1.1/1.8 0.0* 1.5
Samuel Janda BK Klatovy 14 26 1.0 7.6 3.0 0.0 1.5/3.9 39.6 2.6
Jakub Auxt BA Young Diamonds 14 28 1.0 7.0 2.7 0.5 0.2/0.8 0.0* 1.6
Jindřich Vašina Tygři Praha 14 21 1.0 9.3 4.4 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.7
Filip Lokos SK Žabovřesky 14 26 1.0 7.5 2.4 0.7 0.7/1.7 0.0* 1.8
Luka Stjepanovič Sokol Pražský 14 23 1.0 8.4 3.9 0.0 0.7/2.0 34.0 2.2
Tomáš Rajsigl Jiskra Kyjov 14 23 1.0 8.4 2.4 0.7 1.7/3.6 46.3 2.0
Adam Rosenberger BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 25 1.0 7.6 3.3 0.2 0.5/1.1 0.0* 1.6
28 Václav Vidomus BK Příbor 14 28 1.0 6.8 2.5 0.4 0.6/1.6 0.0* 2.2
Jan Mašek BK Teplice 13 28 1.0 6.6 2.3 0.3 1.2/2.3 51.6 2.4
Jonáš Bohman USK Praha 14 25 1.0 7.4 2.4 0.7 0.6/0.9 0.0* 1.9
Richard Donev TJ Sokol Kbely 14 20 1.0 9.2 3.9 0.1 1.3/3.1 41.9 3.1
Dominik Kubát Jižní Supi 14 23 1.0 8.0 3.5 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.0
Jakub Verfel Basket Poděbrady 13 24 1.0 7.6 3.2 0.2 0.6/1.1 0.0* 1.6
David Krejča BK Vlci Žďár 13 26 1.0 7.0 2.6 0.2 1.1/2.0 0.0* 1.4
Zdeněk Ganzwohl BK Vlci Žďár 13 26 1.0 7.0 2.4 0.5 0.7/1.4 0.0* 2.0
Otto Polívka BK Vlci Žďár 13 26 1.0 7.0 2.7 0.4 0.4/0.6 0.0* 1.0
Lukáš Frinta Královští Sokoli 14 11 1.0 16.5 5.8 1.1 1.5/3.5 44.7 1.1
Vojtěch Macháček SK UP-BCM Olomouc 14 29 1.0 6.2 2.2 0.4 0.5/1.0 0.0* 2.9
Jan Drholec SK Žabovřesky 13 24 1.0 7.5 3.1 0.1 0.9/2.4 38.6 1.1
Jonáš Tankó TJ Třebíč 13 21 1.0 8.6 3.1 0.0 2.4/6.7 36.2 1.5
Vojtěch Kocinec Basketpoint Frýdek-Místek 14 21 1.0 8.6 4.0 0.0 0.6/1.1 0.0* 0.0
Štěpán Balcar Královští Sokoli 14 26 1.0 6.9 2.8 0.0 1.3/3.9 32.4 2.2
Petr Šálek Sokol Pražský 14 26 1.0 6.9 1.5 1.1 0.6/1.1 0.0* 1.6
Vojtěch Krzywoň BK Opava 14 22 1.0 8.0 3.2 0.4 0.3/0.6 0.0* 0.2
Vojtěch Polák Válečníci Děčín 13 29 1.0 6.0 2.3 0.1 1.1/2.3 50.0 1.1
22 Zdeněk Šulc BK Pelhřimov 14 28 1.0 6.2 2.7 0.0 0.8/1.8 0.0* 2.6
Jonáš Netolický Válečníci Děčín 13 28 1.0 6.2 2.6 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.0
Jonáš Růžička BA Radotín 14 28 1.0 6.2 1.7 0.7 0.7/1.8 0.0* 2.0
Dominik Šušák Jiskra Kyjov 14 26 1.0 6.6 2.7 0.2 0.7/1.3 0.0* 2.0
Marek Iványi Sokol Písek 14 31 1.0 5.5 2.0 0.4 0.5/0.9 0.0* 1.0
Matěj Nový BA Grizzlies Plzeň 14 28 1.0 6.1 2.6 0.0 0.8/2.8 29.5 1.5
35 Filip Kučera BK Pelhřimov 14 27 1.0 6.3 2.7 0.2 0.4/1.6 0.0* 2.4
Matěj Fořt BA Nymburk 14 21 1.0 8.0 3.6 0.0 0.8/2.0 0.0* 1.7
29 Tadeáš Nikel BK Příbor 13 25 1.0 6.7 2.8 0.1 0.8/2.6 29.7 2.7
11 Mikuláš Zajíc BK Pelhřimov 13 28 1.0 6.0 2.4 0.1 1.1/2.6 41.1 2.1
13 Oliver Kresta BK Příbor 14 23 1.0 7.2 3.0 0.1 0.9/2.0 0.0* 2.0
3 Alex Karel BK Brandýs n. L. 14 22 1.0 7.5 3.0 0.0 1.5/2.4 60.4 2.6
Matyáš Peterka BA Young Diamonds 13 19 1.0 8.6 3.0 0.4 1.4/3.2 43.3 1.5
Adam Brumla TJ Třebíč 14 24 1.0 6.8 3.1 0.1 0.4/1.5 0.0* 1.5
Adam Čech Válečníci Děčín 14 27 1.0 6.1 2.1 0.3 1.0/2.0 0.0* 1.9
Kryštof Polák BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 26 1.0 6.3 2.2 0.5 0.3/0.7 0.0* 1.1
Milan Nožička BK Snakes Ostrava 14 28 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.9
David Stránský BA LYNX Liberec 14 28 1.0 5.8 2.7 0.0 0.4/1.2 0.0* 2.7
Jan Šlof BK Klatovy 13 23 1.0 7.0 2.3 0.3 1.3/3.4 38.5 1.7
Jan Netscher USK Praha 14 17 1.0 9.5 4.4 0.0 0.8/2.2 37.8 1.8
51 David Ťupa Medvědi Tábor 14 27 1.0 6.0 2.6 0.0 0.7/2.4 29.7 2.1
Kryštof Fapšo BA Radotín 14 28 1.0 5.8 2.4 0.2 0.3/0.4 0.0* 1.0
23 Tobiáš Kalfus BK Brandýs n. L. 14 26 1.0 6.2 2.7 0.0 0.8/1.7 0.0* 2.0
František Korbelář BA LYNX Liberec 14 21 1.0 7.6 3.3 0.1 0.5/1.9 0.0* 3.7
Adam Černošek BASKET Brno 14 25 1.0 6.4 2.8 0.0 0.7/1.5 0.0* 2.4
Tomáš Barbier Tygři Praha 14 22 1.0 7.2 2.9 0.1 1.1/1.6 0.0* 2.3
Radim Kracík BC Nový Jičín 13 24 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.6 0.0* 2.0
Šimon Novotný BA Nymburk 14 26 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/2.1 21.8 1.9
Alex Běloušek TJ Start Havířov 13 26 1.0 5.9 2.6 0.0 0.8/2.8 27.4 3.2
Jonáš Rathouský BC Benešov 14 25 1.0 6.2 2.6 0.0 0.9/2.1 42.3 2.2
Filip Šlambor Válečníci Děčín 14 28 1.0 5.5 2.1 0.3 0.4/0.9 0.0* 1.4
Jáchym Prušinovský BA Radotín 14 26 1.0 5.9 2.2 0.1 1.2/2.6 44.1 3.3
Adam Bielik BK Opava 14 17 1.0 9.0 3.8 0.4 0.3/0.6 0.0* 0.4
Ondřej Molnár BA Sparta Praha 14 28 1.0 5.5 1.7 0.5 0.6/1.3 0.0* 0.8
Tobiáš Poustka TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 14 1.0 10.9 4.4 0.2 1.5/3.8 39.6 1.0
Jonáš Blacký Lokomotiva Plzeň 11 23 1.0 6.6 2.7 0.0 1.1/1.6 0.0* 2.0
Kryštof Reichmann BC Nový Jičín 14 26 1.0 5.8 2.2 0.1 1.3/2.8 44.6 1.4
Sedrik Urbánek Sj. BK Litoměřice 13 21 1.0 7.1 1.8 0.9 0.9/1.2 0.0* 1.5
Matyáš Čunderlík Jižní Supi 14 25 1.0 6.0 2.6 0.2 0.4/1.9 0.0* 0.8
Jindřich Kovařík Válečníci Děčín 14 30 1.0 5.0 2.1 0.2 0.1/1.1 0.0* 1.2
Matyáš Liška Lokomotiva Plzeň 13 27 1.0 5.5 2.6 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.7
Adam Eisner BK Teplice 13 22 1.0 6.7 2.4 0.3 1.2/2.0 57.8 2.3
27 Matouš Míka Medvědi Tábor 14 21 1.0 7.0 2.8 0.1 1.1/3.1 36.4 1.4
Vojtěch Hála Válečníci Děčín 14 27 1.0 5.4 2.0 0.3 0.6/1.4 0.0* 1.6
Šimon Havelka BA Radotín 14 28 1.0 5.1 2.2 0.1 0.5/0.9 0.0* 2.1
Antonín Hýžďal BASKET Brno 13 27 1.0 5.3 2.1 0.1 1.0/2.0 48.1 1.0
20 Simon Dvořák BK Brandýs n. L. 14 25 1.0 5.7 2.3 0.0 1.2/2.3 50.0 1.2
Oskar Pohlodek Tygři Brno 14 26 1.0 5.5 2.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.9
Marek Cik BK Vlci Žďár 14 28 1.0 5.0 1.7 0.4 0.3/0.9 0.0* 1.9
Kilián Petr Záhorský Sokol Pražský 14 25 1.0 5.6 2.0 0.3 0.8/1.7 0.0* 1.6
Šimon Marek Čechovský BA Radotín 14 28 1.0 5.0 1.6 0.3 1.0/1.9 0.0* 1.9
6 Jonáš Kubelka BK Brandýs n. L. 13 20 1.0 7.1 2.9 0.0 1.3/2.0 0.0* 1.5
12 Jakub Vondráček BC Kolín 13 24 1.0 5.8 2.2 0.3 0.5/0.6 0.0* 1.5
Richard Honzák Renocar Podolí 14 27 1.0 5.2 2.1 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.3
26 Ondřej Veger Medvědi Tábor 14 27 1.0 5.1 2.1 0.0 0.9/1.6 0.0* 1.9
11 Jiří Mário Kampe BC Kolín 14 26 1.0 5.3 1.8 0.4 0.4/0.9 0.0* 1.3
Petr Stehlík Královští Sokoli 14 26 1.0 5.3 2.3 0.1 0.4/1.4 0.0* 3.4
Michael Svašek BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 28 1.0 4.9 2.4 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.8
Šimon Novák Tygři Praha 14 11 1.0 12.3 5.2 0.1 1.6/3.0 54.5 2.7
12 Sebastian Bělohradský BK Brandýs n. L. 14 21 1.0 6.4 2.6 0.0 1.2/2.3 54.2 1.2
Eduard Hýžďal BASKET Brno 13 24 1.0 5.6 2.3 0.1 0.7/1.9 0.0* 1.8
Lukáš Suchý BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 31 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.2
Michal Čech Jiskra Kyjov 14 26 1.0 5.1 2.2 0.0 0.8/3.6 21.5 2.5
Robin Štika BA Radotín 13 16 1.0 8.3 3.7 0.1 0.7/2.6 26.8 2.3
David Šimon Tygři Brno 13 27 1.0 4.9 1.9 0.1 0.9/1.7 0.0* 0.9
Matyáš Davídek Sluneta Ústí n. L. 13 23 1.0 5.7 2.5 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.9
Václav Kundrát BK Snakes Ostrava 13 30 1.0 4.3 1.6 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.9
Oliver Goryczka NH Ostrava 14 27 1.0 4.8 2.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
9 Matěj Mikyna BC Kolín 14 25 1.0 5.1 2.0 0.0 0.9/2.0 44.0 1.5
10 Adam Topinka BC Kolín 13 25 1.0 5.1 2.0 0.1 0.8/1.1 0.0* 1.5
Marek Hoffman Jižní Supi 14 23 1.0 5.5 2.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.0
Jakub Kafka BA LYNX Liberec 14 28 1.0 4.5 1.9 0.1 0.6/0.9 0.0* 1.1
David Březina BC Benešov 14 24 1.0 5.2 2.3 0.0 0.7/2.0 0.0* 1.8
Šimon Tesárek BA Radotín 14 28 1.0 4.4 1.6 0.2 0.6/1.3 0.0* 1.3
Jiří Šíma Tygři Praha 14 24 1.0 5.2 2.4 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.7
Lukáš Horáček BK Snakes Ostrava 14 29 1.0 4.3 1.7 0.2 0.2/0.3 0.0* 0.9
Samuel Jonathan Rider Basketpoint Frýdek-Místek 14 24 1.0 5.1 2.0 0.2 0.6/1.6 0.0* 0.0
Jakub Paloušek TJ Start Havířov 14 27 1.0 4.5 1.8 0.1 0.6/1.8 0.0* 2.4
12 Adam Hromádka BK Pelhřimov 14 28 1.0 4.3 1.8 0.1 0.4/1.2 0.0* 2.6
Filip Mareš Sokol Písek 14 24 1.0 5.0 2.2 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.4
Alexander Eremiáš Jiskra Kyjov 14 25 1.0 4.8 1.8 0.2 0.7/2.3 29.8 1.4
Adam Pinkas Sokol Písek 14 28 1.0 4.3 1.4 0.4 0.3/0.6 0.0* 1.5
Kamil Kupčík USK Praha 14 17 1.0 7.1 3.1 0.0 0.9/1.2 0.0* 1.0
Dominik Pospíšil NH Ostrava 14 28 1.0 4.3 1.8 0.1 0.5/1.1 0.0* 0.5
Tomáš Bittner BK Levharti Chomutov 14 30 1.0 4.0 1.5 0.2 0.5/1.8 0.0* 2.1
Tomáš Kratschmer Lokomotiva Plzeň 14 22 1.0 5.4 2.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.5
Mikuláš Krba BC Nový Jičín 14 19 1.0 6.2 2.4 0.1 1.2/2.4 50.0 1.3
Alex Sebastian Hilbert BK Levharti Chomutov 14 25 1.0 4.7 1.8 0.0 1.1/3.2 34.2 1.9
Sedrik Siegel BCM Orli Prostějov 14 26 1.0 4.5 2.0 0.1 0.3/0.3 0.0* 1.2
2 Patrik Řihout BK Brandýs n. L. 14 27 1.0 4.4 1.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.2
Martin Lojek Tygři Praha 14 24 1.0 4.9 1.9 0.1 0.8/1.4 0.0* 0.8
Theo Mallier Sokol Písek 14 25 1.0 4.7 1.9 0.2 0.3/0.9 0.0* 2.3
Miron Bihun Válečníci Děčín 10 27 1.0 4.3 1.4 0.3 0.6/1.3 0.0* 1.4
Lumír Tománek BA Sparta Praha 14 27 1.0 4.3 1.9 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.9
Samuel Škuta NH Ostrava 14 27 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.9
Alex Rohlík BC Benešov 14 19 1.0 6.1 2.3 0.1 1.2/2.8 43.4 1.4
Richard Svárovský Tygři Praha 14 24 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.6
Jonáš Staněk NH Ostrava 14 26 1.0 4.4 2.1 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.3
Nikolas Urbánek Sluneta Ústí n. L. 14 28 1.0 4.1 0.9 0.7 0.3/1.3 0.0* 2.0
Samuel Malik Shweiki BA Sparta Praha 13 27 1.0 4.2 1.9 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.0
Vojtěch Šrámek BK Vlci Žďár 14 25 1.0 4.5 1.8 0.0 0.9/2.6 33.8 1.5
Štěpán Přenosil BC Benešov 14 23 1.0 4.9 2.2 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.4
Adam Sebera Sluneta Ústí n. L. 14 15 1.0 7.5 2.8 0.2 1.3/3.3 40.0 2.1
Martin Tůma Lokomotiva Plzeň 13 23 1.0 4.9 2.2 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.6
Matyáš Drábek Sj. BK Litoměřice 13 19 1.0 5.8 2.1 0.1 1.3/2.1 62.5 0.9
Marek Čentík BK Snakes Ostrava 14 31 1.0 3.6 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.2
Hynek Štěpán BA Grizzlies Plzeň 14 28 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.0
Dominik Škrabánek BA Young Diamonds 14 16 1.0 6.8 2.6 0.0 1.6/3.3 47.2 0.8
Antonín Mynář Basketpoint Frýdek-Místek 13 22 1.0 5.0 1.6 0.2 1.2/2.7 45.8 0.0
Štěpán Avuk TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 22 1.0 4.9 1.9 0.1 0.7/2.2 31.3 1.6
Ondřej Sláma TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 26 1.0 4.1 1.7 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.5
Daris Ilijazi TJ Sokol Kbely 14 21 1.0 5.1 2.0 0.3 0.2/1.5 0.0* 2.3
Adam Procházka FASTAV Zlín 13 23 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/1.4 0.0* 2.1
Filip Davídek BA Nymburk 14 13 1.0 8.0 3.2 0.2 1.1/3.1 35.0 1.2
Lukáš Vlasák Renocar Podolí 14 22 1.0 4.7 2.1 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.8
Josef Slabý BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 30 1.0 3.4 1.2 0.3 0.1/0.6 0.0* 1.0
Andrej Malý TJ Sokol Kbely 14 23 1.0 4.5 2.0 0.1 0.2/1.3 0.0* 2.0
Daniel Šlapák USK Praha 14 27 1.0 3.8 1.7 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.5
Matěj Janda Jižní Supi 14 24 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.9
Jakub Šuranský SK UP-BCM Olomouc 13 25 1.0 4.1 1.8 0.1 0.0/0.2 0.0* 0.8
Ondřej Spáčil BCM Orli Prostějov 14 25 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.6
Matěj Matas Tygři Praha 14 24 1.0 4.2 1.7 0.3 0.1/0.3 0.0* 1.4
David Steidl Lokomotiva Plzeň 12 17 1.0 5.9 2.5 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.3
Lukáš Kúth BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 25 1.0 4.0 1.5 0.2 0.4/1.3 0.0* 0.6
Jakub Čechák SK UP-BCM Olomouc 14 30 1.0 3.3 0.9 0.4 0.5/1.0 0.0* 1.7
Přemysl Lédl BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 27 1.0 3.6 1.4 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.3
David Válek BA LYNX Liberec 14 28 1.0 3.5 1.1 0.2 0.6/1.0 0.0* 0.9
František Vokřál BA Nymburk 14 18 1.0 5.4 2.6 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.6
1 Gabriel Hittl Slavia Kroměříž 14 21 1.0 4.6 2.0 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.0
Michal Řehák BC Nový Jičín 14 28 1.0 3.5 1.2 0.2 0.4/1.1 0.0* 1.2
Nikolas Cojocaru BK Opava 14 23 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.1
Ondřej Štěpánek BC Benešov 13 23 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.7
Lukáš Novák Válečníci Děčín 14 20 1.0 4.8 1.6 0.3 0.9/2.2 39.5 1.0
Vojtěch Matušek BK Opava 14 23 1.0 4.2 1.8 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.1
25 Matyáš Kalousek Medvědi Tábor 14 14 1.0 6.9 2.7 0.1 1.2/3.6 33.3 2.0
Filip Egert Tygři Praha 14 26 1.0 3.7 1.6 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.7
21 Daniel Durdiak Medvědi Tábor 14 23 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.1 0.0* 0.8
Adam Bělohlávek Královští Sokoli 14 25 1.0 3.7 1.2 0.2 0.6/1.4 0.0* 1.4
Max Svoboda SK Žabovřesky 14 26 1.0 3.5 1.3 0.1 0.6/1.5 0.0* 1.2
Lukáš Maličký BA Young Diamonds 14 26 1.0 3.5 1.0 0.3 0.5/1.7 0.0* 1.2
Matěj Jirout Basket Poděbrady 13 27 1.0 3.3 1.4 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.2
Jáchym Škarýd BA LYNX Liberec 14 22 1.0 4.1 1.3 0.3 0.6/1.4 0.0* 0.5
Jakub Ponert TJ Sokol Kbely 13 22 1.0 4.1 1.4 0.2 0.7/1.5