Přebor

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 3
Velká Ohrada
BC Wizards Újezd nad Lesy
7. 10. 2022
16:30
SH Radlická Jan Matulka
Simona Jindřichová
84
35
26
4
41
12
57
22
Review
Základní fáze 1. kolo 4
Sokol Žižkov A
USK Praha C
5. 10. 2022
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Luděk Svoboda
Jan Matulka
82
63
19
7
40
26
57
47
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Sokol Kbely B
PORG Basket
18. 10. 2022
18:10
ZŠ Albrechtická Jakub Petrák
Richard Gottfried
70
61
22
6
35
16
49
38
Review
Základní fáze 2. kolo 6
BC Wizards Újezd nad Lesy
Sokol Žižkov A
13. 10. 2022
16:30
ZŠ Na Chodovci Adam Lampa
Matěj Barták
34
77
10
19
16
44
26
60
Review
Základní fáze 2. kolo 7
PORG Basket
Velká Ohrada
12. 10. 2022
17:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Dennis Billík
Štěpán Beran
32
51
6
11
21
25
26
46
Review
Základní fáze 2. kolo 8
USK Praha B
Sokol Kbely B
12. 10. 2022
17:40
SOU Ohradní Daniel Čížek
František Syrovátka
84
41
23
12
40
23
59
33
Review
Základní fáze 3. kolo 10
Velká Ohrada
USK Praha B
21. 10. 2022
16:30
SH Radlická Jan Matulka
Štěpán Beran
62
71
19
21
30
29
40
49
Review
Základní fáze 3. kolo 12
USK Praha C
BC Wizards Újezd nad Lesy
19. 10. 2022
17:10
ZŠ Horáčkova Pavel Šenk
Jan Matulka
49
63
13
9
21
23
32
43
Review
Základní fáze 3. kolo 11
Sokol Žižkov A
PORG Basket
19. 10. 2022
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Vampola
Michal Dub
67
55
22
11
32
25
48
45
Review
Základní fáze 4. kolo 14
PORG Basket
USK Praha C
2. 11. 2022
17:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Dennis Billík
Ondřej Koc
88
23
26
2
38
11
66
17
Review
Základní fáze 4. kolo 15
USK Praha B
Sokol Žižkov A
2. 11. 2022
17:40
SOU Ohradní Michal Dub
František Syrovátka
64
80
13
12
40
31
49
58
Review
Základní fáze 4. kolo 16
Sokol Kbely B
Velká Ohrada
1. 11. 2022
18:10
ZŠ Albrechtická David Kuděj
Štěpán Beran
27
83
6
28
13
47
17
65
Review
Základní fáze 5. kolo 20
BC Wizards Újezd nad Lesy
PORG Basket
10. 11. 2022
16:30
ZŠ Na Chodovci Matěj Barták
Michal Dub
45
64
17
16
30
32
36
55
Review
Základní fáze 5. kolo 19
USK Praha C
USK Praha B
9. 11. 2022
17:10
ZŠ Horáčkova Lukáš Kalabza
Jan Matulka
46
75
9
14
18
30
30
46
Review
Základní fáze 5. kolo 18
Sokol Žižkov A
Sokol Kbely B
9. 11. 2022
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Pavel Týř
Miloslav Jon
77
54
17
12
36
19
52
33
Review
Základní fáze 6. kolo 24
Velká Ohrada
Sokol Žižkov A
25. 11. 2022
16:30
SH Radlická Radomír Kohout
Jan Matulka
57
67
16
12
28
28
49
53
Review
Základní fáze 6. kolo 22
USK Praha B
BC Wizards Újezd nad Lesy
23. 11. 2022
17:40
SOU Ohradní Jan Musil
Pavel Bohata
89
7
22
4
48
4
62
7
Review
Základní fáze 6. kolo 23
Sokol Kbely B
USK Praha C
22. 11. 2022
18:10
ZŠ Albrechtická David Kuděj
Michal Dub
61
62
20
7
36
23
49
43
Review
Základní fáze 7. kolo 27
BC Wizards Újezd nad Lesy
Sokol Kbely B
1. 12. 2022
16:30
ZŠ Na Chodovci Adam Lampa
Radomír Kohout
18
71
4
15
11
31
13
49
Review
Základní fáze 7. kolo 28
PORG Basket
USK Praha B
30. 11. 2022
17:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Michal Dub
Luděk Svoboda
40
52
14
15
19
33
24
42
Review
Základní fáze 7. kolo 26
USK Praha C
Velká Ohrada
30. 11. 2022
17:10
ZŠ Horáčkova Dennis Billík
Jan Neubauer
42
76
3
23
13
42
23
57
Review
Základní fáze 8. kolo 31
BC Wizards Újezd nad Lesy
Velká Ohrada
8. 12. 2022
16:30
ZŠ Na Chodovci Jan Lejčko
Michal Dub
23
82
3
11
17
40
21
63
Review
Základní fáze 8. kolo 30
PORG Basket
Sokol Kbely B
7. 12. 2022
17:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Dennis Billík
Lukáš Kalabza
69
43
12
14
29
22
42
32
Review
Základní fáze 8. kolo 32
USK Praha C
Sokol Žižkov A
7. 12. 2022
17:10
ZŠ Horáčkova Dominik Kočovský
Luděk Svoboda
41
85
10
14
18
43
21
61
Review
Základní fáze 9. kolo 35
Velká Ohrada
PORG Basket
16. 12. 2022
16:30
SH Radlická Radomír Kohout
Luděk Svoboda
75
32
15
7
33
13
59
18
Review
Základní fáze 9. kolo 34
Sokol Žižkov A
BC Wizards Újezd nad Lesy
14. 12. 2022
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Ondřej Koc
Jakub Vampola
101
31
29
5
59
9
86
16
Review
Základní fáze 9. kolo 36
Sokol Kbely B
USK Praha B
13. 12. 2022
18:10
ZŠ Albrechtická Michal Dub
Jan Lejčko
14
94
4
23
6
41
9
66
Review
Základní fáze 10. kolo 40
BC Wizards Újezd nad Lesy
USK Praha C
5. 1. 2023
16:30
ZŠ Na Chodovci Ondřej Koc
Michal Dub
38
63
14
3
22
25
28
41
Review
Základní fáze 10. kolo 39
PORG Basket
Sokol Žižkov A
30. 1. 2023
17:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Dominik Kočovský
Radomír Kohout
39
87
7
19
22
43
29
63
Review
Základní fáze 10. kolo 38
USK Praha B
Velká Ohrada
4. 1. 2023
17:40
SOU Ohradní Pavel Hendrich
Michal Dub
98
25
20
8
46
11
70
20
Review
Základní fáze 11. kolo 44
Velká Ohrada
Sokol Kbely B
13. 1. 2023
16:30
SH Radlická Radomír Kohout
Jan Matulka
53
46
14
13
32
23
40
38
Review
Základní fáze 11. kolo 42
USK Praha C
PORG Basket
11. 1. 2023
17:10
ZŠ Horáčkova Pavel Hendrich
Michal Dub
45
38
6
5
6
15
29
22
Review
Základní fáze 11. kolo 43
Sokol Žižkov A
USK Praha B
11. 1. 2023
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Štěpán Beran
Jaroslav Pazourek
79
77
17
19
38
45
57
61
Review
Základní fáze 12. kolo 48
PORG Basket
BC Wizards Újezd nad Lesy
12. 1. 2023
16:40
ZŠ a gymnázium Nový PORG Ondřej Koc
Jan Matulka
80
22
19
6
41
14
56
22
Review
Základní fáze 12. kolo 47
USK Praha B
USK Praha C
18. 1. 2023
17:40
SOU Ohradní Pavel Týř
František Syrovátka
62
39
12
3
30
22
42
29
Review
Základní fáze 12. kolo 46
Sokol Kbely B
Sokol Žižkov A
19. 1. 2023
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Dominik Kočovský
Roman Pommer
36
87
15
21
24
40
28
63
Review
Základní fáze 13. kolo 50
BC Wizards Újezd nad Lesy
USK Praha B
26. 1. 2023
16:30
ZŠ Na Chodovci Radomír Kohout
František Syrovátka
41
81
14
20
24
42
29
63
Review
Základní fáze 13. kolo 51
USK Praha C
Sokol Kbely B
25. 1. 2023
17:10
ZŠ Horáčkova Pavel Hendrich
Lukáš Kalabza
75
53
24
10
36
21
59
38
Review
Základní fáze 13. kolo 52
Sokol Žižkov A
Velká Ohrada
25. 1. 2023
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Roman Pommer
Miloslav Jon
67
57
15
13
38
26
51
43
Review
Základní fáze 14. kolo 54
Velká Ohrada
USK Praha C
3. 2. 2023
16:30
SH Radlická Radomír Kohout
Štěpán Beran
86
34
20
13
43
23
56
28
Review
Základní fáze 14. kolo 56
USK Praha B
PORG Basket
1. 2. 2023
17:40
SOU Ohradní Dennis Billík
Michal Bukovský
49
65
14
16
24
30
32
40
Review
Základní fáze 14. kolo 55
Sokol Kbely B
BC Wizards Újezd nad Lesy
30. 1. 2023
18:20
ZŠ Mochovská Štěpán Beran
Markéta Oubrechtová
32
51
7
12
17
23
22
35
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jan Rudolf Sokol Žižkov A 16 18 1.0 14.7 6.1 0.4 1.3/3.1 41.1 2.7
David Elich Velká Ohrada 15 14 1.0 18.3 7.4 0.4 2.3/4.4 51.6 1.5
Vilém Vávra USK Praha C 14 16 1.0 14.6 5.3 0.3 3.3/5.1 64.2 1.5
Filip Hradec PORG Basket 15 13 1.0 17.5 7.1 0.2 2.9/6.8 42.7 1.6
Čeněk Komárek USK Praha C 13 14 1.0 15.4 4.6 1.2 2.6/4.5 58.7 2.2
Mirza Tahirovič Velká Ohrada 16 17 1.0 12.6 5.2 0.4 1.1/3.1 34.0 2.6
Kevin Xu Sokol Žižkov A 15 18 1.0 10.3 4.3 0.4 0.4/1.5 0.0* 1.1
Tobias Jamal Shweiki Velká Ohrada 16 11 1.0 15.5 6.6 0.5 0.8/1.4 0.0* 1.5
Filip Zámostný USK Praha B 16 7 1.0 23.6 8.7 0.6 4.4/7.9 56.4 2.7
Antonín Max Kopal Kačeři 15 10 1.0 16.4 8.0 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.8
Arman Aharonyan Sokol Žižkov A 16 10 1.0 16.3 7.5 0.1 1.0/4.2 23.8 3.0
David Novotný USK Praha B 16 12 1.0 13.2 6.2 0.0 0.8/2.5 33.3 2.4
Jakub Lemfeld PORG Basket 15 14 1.0 11.0 4.9 0.0 1.1/3.0 38.1 2.4
Viktor Vážan USK Praha B 16 7 1.0 21.7 10.1 0.0 1.4/4.9 29.4 2.4
David Lesiv PORG Basket 15 10 1.0 14.6 4.7 1.3 1.3/4.3 30.2 2.5
Vojtěch Trunečka Sokol Žižkov A 15 18 1.0 7.7 3.2 0.1 1.2/2.7 43.8 2.1
Matija Vekič Sokol Žižkov A 16 17 1.0 7.9 2.9 0.5 0.6/2.7 21.7 1.8
Matyáš Kadlec Sokol Kbely B 15 7 1.0 19.0 7.4 1.0 1.1/2.1 53.3 1.7
Tomáš Přibyl PORG Basket 16 11 1.0 10.5 5.0 0.0 0.5/1.9 0.0* 1.1
Maxime Sébastien Bitout USK Praha B 16 6 1.0 19.2 8.2 0.3 1.8/4.3 42.3 2.5
Šimon Semadar Sokol Žižkov A 16 14 1.0 7.9 3.7 0.0 0.4/1.9 0.0* 1.9
Václav Hanuš USK Praha B 15 11 1.0 9.8 4.4 0.2 0.5/1.4 0.0* 1.4
Matěj Rulec USK Praha C 14 14 1.0 7.6 3.2 0.0 1.2/2.7 44.7 1.3
Kyryl Ostapko Sokol Žižkov A 16 16 1.0 6.4 3.0 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.6
Vojtěch Havránek USK Praha B 15 16 1.0 6.4 2.8 0.1 0.7/2.2 31.4 1.6
Roman Knobloch Velká Ohrada 16 14 1.0 7.1 3.2 0.1 0.4/1.3 0.0* 1.1
Viet Trung Nguyen Kačeři 16 9 1.0 10.1 4.7 0.0 0.8/2.8 28.0 2.7
Leo Lešundák Velká Ohrada 16 16 1.0 5.7 2.4 0.1 0.4/1.6 0.0* 2.3
Tomáš Ponert Sokol Kbely B 15 13 1.0 6.8 2.9 0.0 1.0/2.4 41.9 0.6
Tobiáš Růžička PORG Basket 16 14 1.0 6.3 2.8 0.0 0.7/2.4 30.3 1.2
Jiří Štěpánek PORG Basket 16 13 1.0 6.7 3.1 0.0 0.5/1.9 0.0* 0.6
Jonáš Bohman USK Praha C 14 11 1.0 7.7 3.3 0.1 0.9/1.6 0.0* 0.7
Samuel Reisinger USK Praha B 15 12 1.0 6.8 2.5 0.3 0.8/2.0 41.7 1.1
Alfréd Balík Velká Ohrada 16 15 1.0 5.4 1.9 0.1 1.1/2.5 45.9 1.1
Jáchym Rataj Sokol Kbely B 16 8 1.0 8.1 3.4 0.3 0.6/1.4 0.0* 2.1
Marek Haboň Sokol Kbely B 16 7 1.0 9.0 4.1 0.0 0.7/3.0 23.8 1.4
Nikolas Paulsen Sokol Kbely B 15 11 1.0 5.6 2.5 0.0 0.7/2.2 33.3 3.3
Pavel Takáč USK Praha B 15 11 1.0 5.5 2.7 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.9
Matouš Průša Kačeři 15 14 1.0 4.4 1.8 0.1 0.6/2.3 25.0 1.9
Ruslan Kartavtsev USK Praha B 15 11 1.0 5.5 1.6 0.6 0.3/0.9 0.0* 1.1
Artyom Iemets USK Praha C 14 12 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.5
Adam Skála Kačeři 16 7 1.0 8.3 3.4 0.0 1.4/3.3 43.5 2.0
Oldřich Potůček USK Praha B 16 14 1.0 3.9 1.7 0.0 0.5/1.7 0.0* 1.5
Georgij Tkačenko Sokol Kbely B 15 11 1.0 4.9 1.9 0.0 1.1/3.1 35.3 1.0
Karel Hejbal Velká Ohrada 16 14 1.0 3.6 1.4 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.9
Tomáš Richtr Kačeři 16 10 1.0 5.0 2.2 0.0 0.6/1.8 0.0* 2.0
Šimon Malý USK Praha B 16 13 1.0 3.8 1.0 0.5 0.4/0.5 0.0* 0.9
Michal Peter Velká Ohrada 15 14 1.0 3.4 1.4 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.5
Antonín Tyller Sokol Žižkov A 16 12 1.0 3.6 1.4 0.1 0.5/1.8 0.0* 2.0
Kryštof Šmíd Sokol Žižkov A 16 12 1.0 3.5 1.7 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Daniel Šlapák USK Praha C 14 12 1.0 3.3 1.4 0.0 0.5/1.7 0.0* 1.9
Jakub Matoušek USK Praha B 15 7 1.0 5.6 2.4 0.0 0.7/2.1 33.3 2.3
Martin Pšenička Kačeři 15 13 1.0 3.0 0.9 0.3 0.2/0.5 0.0* 0.9
František Voda Sokol Kbely B 15 6 1.0 6.2 2.7 0.0 0.8/3.0 27.8 1.5
Pavel Procházka Sokol Kbely B 16 5 1.0 7.4 3.0 0.0 1.4/2.8 50.0 2.8
Tobiáš Vilém Sýkora USK Praha C 14 15 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.1
Maxim Thompson USK Praha B 16 14 1.0 2.6 1.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.8
Marek Schinkmann USK Praha B 16 10 1.0 3.3 1.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.7
Viktor Abrman Kačeři 16 9 1.0 3.6 1.7 0.0 0.2/1.4 0.0* 1.8
Marek Soják Sokol Kbely B 15 7 1.0 4.4 1.7 0.0 1.0/1.6 0.0* 0.3
Antonín Švejnoha Sokol Kbely B 16 5 1.0 6.2 2.8 0.0 0.6/2.4 25.0 2.8
Jaroslav Zamazal Sokol Žižkov A 16 2 1.0 15.5 7.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Prokop Pejsar Sokol Kbely B 15 10 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/1.6 0.0* 2.2
Jáchym Němec PORG Basket 16 9 1.0 3.2 1.1 0.0 1.0/3.2 31.0 0.9
Dominik Rauvolf Sokol Žižkov A 16 9 1.0 3.0 1.4 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.2
Ondřej Altner Kačeři 14 11 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.5
Štěpán Šebeš Kačeři 16 6 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.3
Jan Vrána USK Praha B 16 13 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tadeáš Brejcha USK Praha B 15 3 1.0 7.3 3.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 2.0
Jakub Hurda USK Praha C 14 10 1.0 2.1 0.8 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.3
Matyáš Klíma Sokol Kbely B 15 5 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.2
Petr Bondra Sokol Kbely B 16 6 1.0 3.5 1.5 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.7
Edmund Dandár Velká Ohrada 15 10 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.0
Albert Zahradník Velká Ohrada 16 6 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.5
Tomas Garza Sokol Žižkov A 16 14 1.0 1.4 0.6 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.2
Tomáš Hemerka Kačeři 16 4 1.0 4.5 2.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.0
Tobiáš Puč Velká Ohrada 16 11 1.0 1.6 0.5 0.2 0.2/0.9 0.0* 0.9
Andrei Gerasimov Velká Ohrada 16 11 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.2
Andrej Tymko Sokol Kbely B 15 9 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.2
Milan Takáč USK Praha C 14 12 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.8
David Michal USK Praha B 15 7 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.3 0.0* 0.7
Tobik Lopušan PORG Basket 16 7 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.3
Miki Herčík Sokol Kbely B 15 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tadeáš Vidra Sokol Kbely B 15 7 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.1
Matěj Dvořák Sokol Kbely B 16 8 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.4
Viktor Broda USK Praha C 14 12 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.1
Duc Viet Nguyen Kačeři 14 4 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Josef Kužela Kačeři 14 11 1.0 1.3 0.5 0.0 0.2/1.1 0.0* 2.0
Štěpán Drlík Sokol Žižkov A 15 4 1.0 3.3 1.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.8
Marco Virgulti Sokol Žižkov A 15 7 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.6
Vojtěch Bartoš Kačeři 14 9 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.3
Matias Tornikidis PORG Basket 16 9 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Adam Mlynář USK Praha C 14 11 1.0 1.1 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.8
Šimon Hanák PORG Basket 16 9 1.0 1.3 0.4 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.0
Andy Glyn Williams PORG Basket 15 3 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
Mateja Mladič Kačeři 16 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.8
Adam Kudrnáč USK Praha C 14 14 1.0 0.7 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.1
Oskar Hermann Kačeři 16 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.4
Lukáš Műhl Sokol Kbely B 15 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.4
Matěj Židlický Sokol Kbely B 15 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
Tomáš Provazník USK Praha B 15 6 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.8
Filip Vopravil PORG Basket 15 7 1.0 1.0 0.1 0.1 0.3/1.4 0.0* 0.1
Markos Michopulos PORG Basket 15 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Vu Ngo Long Kačeři 15 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Daris Ilijazi Sokol Kbely B 14 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Danil Zienkin Sokol Žižkov A 16 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Vít Josef Misík Velká Ohrada 16 4 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.5
Tomáš Bílek Kačeři 15 6 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.2
Vladislav Riško PORG Basket 15 10 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
Ondřej Ondráček Sokol Kbely B 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Richard Hruzík PORG Basket 16 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Marek Ševčík PORG Basket 16 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Volf Sokol Kbely B 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tomáš Kučera Sokol Kbely B 15 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Ponert Sokol Kbely B 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Marek Prokeš Sokol Žižkov A 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jaromír Němec PORG Basket 16 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Martin Lukeš USK Praha C 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Benjamin Richard Lauren PORG Basket 13 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Ilja Adam Rothenbühler PORG Basket 15 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
Tomáš Bondra Sokol Kbely B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Hopfgartner Sokol Žižkov A 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrij Nechypor Sokol Žižkov A 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Lomoz Sokol Kbely B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tamer Erol Sokol Kbely B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Mrázek Sokol Kbely B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Mareš Sokol Kbely B 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Dan Chvosta Sokol Kbely B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Bouška Sokol Kbely B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kašpar Sokol Kbely B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Hrehor Kačeři 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Mikuláš Odstrčil Sokol Kbely B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Přeučil Sokol Žižkov A 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Baláž USK Praha C 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Hloušek Sokol Kbely B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hruška Sokol Kbely B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan-Martin Učík Sokol Žižkov A 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Sluka Sokol Kbely B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Nechvátal Sokol Kbely B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zachariáš Zicha USK Praha C 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Kučera USK Praha C 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Khang Nguyen Thai PORG Basket 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Mareš Kačeři 15 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
Matěj Mareš Kačeři 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobias Tiko PORG Basket 15 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kobrle PORG Basket 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Poláček Sokol Kbely B 16 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Holuša Sokol Kbely B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denilson Carloc Benge USK Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Rulíšek Kačeři 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Volodymyr Tymokhov Kačeři 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Kozák USK Praha C 14 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.3
Marek Vu Sokol Kbely B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriel Ledvina Sokol Kbely B 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Adam Hruška Sokol Kbely B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Rippl Sokol Kbely B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Rozsíval Sokol Kbely B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristián Rychtecký Kačeři 16 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Váňa Sokol Kbely B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Rieger Sokol Žižkov A 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Vojtěch Marek Sokol Kbely B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pjeter Nikaj Sokol Kbely B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Kalous Sokol Žižkov A 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Špiláček USK Praha C 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Maršík USK Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kubín Sokol Kbely B 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Nerad Kačeři 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adrian Marinov Kačeři 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Yu Zhe Xu Kačeři 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Dubec Sokol Kbely B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Lipový PORG Basket 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Tóth Sokol Kbely B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliáš Mongodi Sokol Kbely B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrej Malý Sokol Kbely B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Šmejkal Sokol Kbely B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Bašo Sokol Kbely B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Krauskopf Sokol Kbely B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Vondraš USK Praha C 14 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Matyáš Kotrba Sokol Kbely B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hubert Hubka Sokol Žižkov A 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Donev Sokol Kbely B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Novák Sokol Kbely B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Přemysl Čejka Sokol Žižkov A 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Romanovský Sokol Žižkov A 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adolf Zika Kačeři 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Tesař Kačeři 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mateo Sanjuan PORG Basket 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Ďurech Sokol Kbely B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Sysel Velká Ohrada 16 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Jakub Pecha Sokol Kbely B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicholas Richard Lauren PORG Basket 15 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Widtman Sokol Kbely B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobias Brabec Sokol Kbely B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tommy Thanh Nguyen Kačeři 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikolas Vopařil USK Praha C 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Nemček Sokol Žižkov A 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Jan Beneš PORG Basket 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Sýtař USK Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Jan Rudolf Sokol Žižkov A 16 28 12 2 5 5
David Elich Velká Ohrada 15 35 13 2 6 3
Vilém Vávra USK Praha C 14 28 12 1 7 3
Filip Hradec PORG Basket 15 39 18 1 7 4
Čeněk Komárek USK Praha C 13 31 10 4 7 5
Mirza Tahirovič Velká Ohrada 16 31 15 1 3 5
Kevin Xu Sokol Žižkov A 15 18 9 4 2 4
Tobias Jamal Shweiki Velká Ohrada 16 31 15 1 2 4
Filip Zámostný USK Praha B 16 36 15 2 10 4
Antonín Max Kopal Kačeři 15 33 16 0 1 5
Arman Aharonyan Sokol Žižkov A 16 31 15 1 3 5
David Novotný USK Praha B 16 29 14 0 3 4
Jakub Lemfeld PORG Basket 15 26 13 0 5 5
Viktor Vážan USK Praha B 16 34 15 0 4 5
David Lesiv PORG Basket 15 25 10 3 5 5
Vojtěch Trunečka Sokol Žižkov A 15 14 7 1 4 5
Matija Vekič Sokol Žižkov A 16 16 8 3 3 4
Matyáš Kadlec Sokol Kbely B 15 26 11 2 3 4
Tomáš Přibyl PORG Basket 16 24 12 0 3 3
Maxime Sébastien Bitout USK Praha B 16 24 11 1 5 4
Šimon Semadar Sokol Žižkov A 16 20 10 0 2 5
Václav Hanuš USK Praha B 15 17 8 2 2 3
Matěj Rulec USK Praha C 14 20 8 0 4 3
Kyryl Ostapko Sokol Žižkov A 16 11 5 0 1 3
Vojtěch Havránek USK Praha B 15 16 7 1 2 5
Roman Knobloch Velká Ohrada 16 15 7 1 2 4
Viet Trung Nguyen Kačeři 16 22 11 0 3 5
Leo Lešundák Velká Ohrada 16 13 6 1 2 4
Tomáš Ponert Sokol Kbely B 15 21 10 0 4 3
Tobiáš Růžička PORG Basket 16 12 5 0 2 3
Jiří Štěpánek PORG Basket 16 15 7 0 2 2
Jonáš Bohman USK Praha C 14 14 7 1 4 2
Samuel Reisinger USK Praha B 15 11 5 2 4 2
Alfréd Balík Velká Ohrada 16 11 5 2 8 4
Jáchym Rataj Sokol Kbely B 16 21 9 1 2 5
Marek Haboň Sokol Kbely B 16 22 9 0 4 3
Nikolas Paulsen Sokol Kbely B 15 23 9 0 5 5
Pavel Takáč USK Praha B 15 9 4 0 1 4
Matouš Průša Kačeři 15 15 7 1 2 5
Ruslan Kartavtsev USK Praha B 15 11 5 2 1 3
Artyom Iemets USK Praha C 14 10 5 0 2 4
Adam Skála Kačeři 16 17 6 0 5 4
Oldřich Potůček USK Praha B 16 10 5 0 2 4
Georgij Tkačenko Sokol Kbely B 15 21 8 0 5 4
Karel Hejbal Velká Ohrada 16 11 4 1 1 4
Tomáš Richtr Kačeři 16 16 7 0 2 4
Šimon Malý USK Praha B 16 13 3 2 3 3
Michal Peter Velká Ohrada 15 8 4 0 4 4
Antonín Tyller Sokol Žižkov A 16 7 3 1 2 4
Kryštof Šmíd Sokol Žižkov A 16 12 6 0 2 2
Daniel Šlapák USK Praha C 14 8 3 0 2 4
Jakub Matoušek USK Praha B 15 14 6 0 2 4
Martin Pšenička Kačeři 15 7 2 1 3 3
František Voda Sokol Kbely B 15 9 4 0 1 3
Pavel Procházka Sokol Kbely B 16 10 5 0 3 5
Tobiáš Vilém Sýkora USK Praha C 14 8 3 0 4 5
Maxim Thompson USK Praha B 16 8 4 0 2 3
Marek Schinkmann USK Praha B 16 10 5 0 1 4
Viktor Abrman Kačeři 16 8 4 0 1 4
Marek Soják Sokol Kbely B 15 12 6 0 5 1
Antonín Švejnoha Sokol Kbely B 16 14 7 0 1 5
Jaroslav Zamazal Sokol Žižkov A 16 16 8 0 1 3
Prokop Pejsar Sokol Kbely B 15 9 4 0 1 5
Jáchym Němec PORG Basket 16 8 4 0 4 3
Dominik Rauvolf Sokol Žižkov A 16 10 5 0 1 4
Ondřej Altner Kačeři 14 7 3 0 1 4
Štěpán Šebeš Kačeři 16 6 3 0 2 3
Jan Vrána USK Praha B 16 6 3 0 0 2
Tadeáš Brejcha USK Praha B 15 10 4 0 2 3
Jakub Hurda USK Praha C 14 8 4 1 2 2
Matyáš Klíma Sokol Kbely B 15 9 4 0 1 1
Petr Bondra Sokol Kbely B 16 6 3 1 0 4
Edmund Dandár Velká Ohrada 15 6 3 0 1 2
Albert Zahradník Velká Ohrada 16 9 4 0 1 3
Tomas Garza Sokol Žižkov A 16 5 2 1 0 4
Tomáš Hemerka Kačeři 16 10 5 0 0 4
Tobiáš Puč Velká Ohrada 16 5 2 1 1 3
Andrei Gerasimov Velká Ohrada 16 4 2 0 2 3
Andrej Tymko Sokol Kbely B 15 9 4 0 1 4
Milan Takáč USK Praha C 14 4 2 0 1 3
David Michal USK Praha B 15 7 2 1 0 2
Tobik Lopušan PORG Basket 16 11 5 0 1 3
Miki Herčík Sokol Kbely B 15 6 3 0 0 1
Tadeáš Vidra Sokol Kbely B 15 4 2 0 2 2
Matěj Dvořák Sokol Kbely B 16 4 2 0 2 3
Viktor Broda USK Praha C 14 4 2 0 0 3
Duc Viet Nguyen Kačeři 14 10 4 0 2 4
Josef Kužela Kačeři 14 4 2 0 2 5
Štěpán Drlík Sokol Žižkov A 15 6 3 1 0 3
Marco Virgulti Sokol Žižkov A 15 6 3 0 1 2
Vojtěch Bartoš Kačeři 14 6 2 0 2 4
Matias Tornikidis PORG Basket 16 4 2 0 0 3
Adam Mlynář USK Praha C 14 4 2 1 0 5
Šimon Hanák PORG Basket 16 6 2 0 2 3
Andy Glyn Williams PORG Basket 15 7 3 0 1 1
Mateja Mladič Kačeři 16 4 2 0 0 2
Adam Kudrnáč USK Praha C 14 4 2 0 0 3
Oskar Hermann Kačeři 16 6 3 0 0 1
Lukáš Műhl Sokol Kbely B 15 4 2 0 0 4
Matěj Židlický Sokol Kbely B 15 10 5 0 0 1
Tomáš Provazník USK Praha B 15 4 2 0 1 3
Filip Vopravil PORG Basket 15 3 1 1 1 1
Markos Michopulos PORG Basket 15 7 3 0 1 5
Vu Ngo Long Kačeři 15 6 3 0 0 3
Daris Ilijazi Sokol Kbely B 14 6 3 0 0 2
Danil Zienkin Sokol Žižkov A 16 4 2 0 0 3
Vít Josef Misík Velká Ohrada 16 4 2 0 2 2
Tomáš Bílek Kačeři 15 2 1 0 1 4
Vladislav Riško PORG Basket 15 4 2 0 0 2
Ondřej Ondráček Sokol Kbely B 14 4 2 0 0 2
Richard Hruzík PORG Basket 16 3 1 0 1 0
Marek Ševčík PORG Basket 16 2 1 0 0 0
David Volf Sokol Kbely B 16 2 1 0 0 1
Tomáš Kučera Sokol Kbely B 15 2 1 0 0 2
Jakub Ponert Sokol Kbely B 13 2 1 0 0 1
Marek Prokeš Sokol Žižkov A 15 2 1 0 0 1
Jaromír Němec PORG Basket 16 2 1 0 0 3
Martin Lukeš USK Praha C 14 2 1 0 0 2
Benjamin Richard Lauren PORG Basket 13 1 0 0 1 2
Ilja Adam Rothenbühler PORG Basket 15 1 0 0 1 4
Michal Mareš Sokol Kbely B 16 0 0 0 0 2
Daniel Hrehor Kačeři 15 0 0 0 0 4
Kryštof Mareš Kačeři 15 0 0 0 0 0
Tobias Tiko PORG Basket 15 0 0 0 0 0
Jakub Kobrle PORG Basket 15 0 0 0 0 0
Mikuláš Poláček Sokol Kbely B 16 0 0 0 0 0
Stanislav Kozák USK Praha C 14 0 0 0 0 1
Gabriel Ledvina Sokol Kbely B 15 0 0 0 0 1
Kristián Rychtecký Kačeři 16 0 0 0 0 0
Aleš Rieger Sokol Žižkov A 16 0 0 0 0 3
Matěj Kubín Sokol Kbely B 15 0 0 0 0 0
Jakub Lipový PORG Basket 16 0 0 0 0 0
Ondřej Vondraš USK Praha C 14 0 0 0 0 3
Adam Sysel Velká Ohrada 16 0 0 0 0 1
Nicholas Richard Lauren PORG Basket 15 0 0 0 0 0
Nikolas Vopařil USK Praha C 14 0 0 0 0 0
Dominik Jan Beneš PORG Basket 16 0 0 0 0 2
Tým Z 2B 3B TH TH %
Velká Ohrada 18 25.1 1.5 5.8 /14.3 40.7
Kačeři 16 17.8 0.3 3.2 /11.7 27.3
Sokol Žižkov A 18 30.9 1.6 5.3 /16.7 31.6
USK Praha C 16 20.1 1.6 8.5 /16.4 51.9
PORG Basket 18 21.3 0.9 6.2 /17.6 35.0
Sokol Kbely B 16 20.5 0.6 5.2 /14.3 36.4
USK Praha B 18 30.2 1.6 6.4 /16.2 39.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vampola Jakub 2 1 1 0 - - -
Týř Pavel 2 2 0 0 - - -
Šenk Pavel 2 1 1 0 - - -
Syrovátka František 6 0 6 0 - - -
Svoboda Luděk 4 1 3 0 - - -
Samoylov Vladimir 1 0 1 0 - - -
Pommer Roman 3 1 2 0 - - -
Petrák Jakub 1 1 0 0 - - -
Pazourek Jaroslav 1 0 1 0 - - -
Oubrechtová Markéta 1 0 1 0 - - -
Neubauer Jan 1 0 1 0 - - -
Musil Jan 1 1 0 0 - - -
Matulka Jan 14 4 10 0 - - -
Machálek Jan 2 1 1 0 - - -
Lejčko Jan 3 1 2 0 - - -
Lampa Adam 3 3 0 0 - - -
Kuděj David 2 2 0 0 - - -
Kohout Radomír 12 9 3 0 - - -
Kočovský Dominik 6 6 0 0 - - -
Koc Ondřej 6 4 2 0 - - -
Kalabza Lukáš 5 2 3 0 - - -
Jon Miloslav 4 1 3 0 - - -
Jindřichová Simona 1 0 1 0 - - -
Hendrich Pavel 3 3 0 0 - - -
Gottfried Richard 1 0 1 0 - - -
Dub Michal 12 4 8 0 - - -
Čížek Daniel 1 1 0 0 - - -
Bukovský Michal 3 1 2 0 - - -
Bohata Pavel 1 0 1 0 - - -
Billík Dennis 7 7 0 0 - - -
Beran Štěpán 7 2 5 0 - - -
Barták Matěj 2 1 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře