Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 1
BK Klatovy
TJ BK Přeštice
22. 10. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 1. kolo 2
BK Lokomotiva Plzeň
BK Levharti Chomutov
22. 10. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Skupina A 1. kolo 3
Jižní Supi
Sokol Pražský
22. 10. 2022
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
Skupina A 2. kolo 4
BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
10. 9. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 2. kolo 5
BK Lokomotiva Plzeň
Jižní Supi
10. 9. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Skupina A 2. kolo 6
BK Levharti Chomutov
Sokol Pražský
10. 9. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
Skupina A 3. kolo 7
TJ BK Přeštice
Sokol Vyšehrad
11. 9. 2022
-
Preview
Skupina A 3. kolo 8
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
11. 9. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Skupina A 3. kolo 9
BK Levharti Chomutov
Jižní Supi
11. 9. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
Skupina A 4. kolo 10
Sokol Vyšehrad
Jižní Supi
24. 9. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina A 4. kolo 11
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
24. 9. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 4. kolo 12
TJ BK Přeštice
BK Levharti Chomutov
24. 9. 2022
-
Preview
Skupina A 5. kolo 13
Sokol Vyšehrad
Sokol Pražský
25. 9. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina A 5. kolo 14
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
25. 9. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 5. kolo 15
TJ BK Přeštice
BK Lokomotiva Plzeň
25. 9. 2022
-
Preview
Skupina A 6. kolo 16
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Vyšehrad
8. 10. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Skupina A 6. kolo 17
Jižní Supi
BK Klatovy
8. 10. 2022
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
Skupina A 6. kolo 18
Sokol Pražský
TJ BK Přeštice
8. 10. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Skupina A 7. kolo 19
BK Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
9. 10. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
Skupina A 7. kolo 20
Jižní Supi
TJ BK Přeštice
9. 10. 2022
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
Skupina A 7. kolo 21
Sokol Pražský
BK Klatovy
9. 10. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Skupina A 8. kolo 22
TJ BK Přeštice
BK Klatovy
23. 10. 2022
-
Preview
Skupina A 8. kolo 23
BK Levharti Chomutov
BK Lokomotiva Plzeň
23. 10. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
Skupina A 8. kolo 24
Sokol Pražský
Jižní Supi
23. 10. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Skupina A 9. kolo 25
Sokol Vyšehrad
TJ BK Přeštice
12. 11. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina A 9. kolo 26
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
12. 11. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Skupina A 9. kolo 27
Jižní Supi
BK Levharti Chomutov
12. 11. 2022
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
Skupina A 10. kolo 28
Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
13. 11. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina A 10. kolo 29
Jižní Supi
BK Lokomotiva Plzeň
13. 11. 2022
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
Skupina A 10. kolo 30
Sokol Pražský
BK Levharti Chomutov
13. 11. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Skupina A 11. kolo 31
Sokol Pražský
Sokol Vyšehrad
26. 11. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Skupina A 11. kolo 32
BK Levharti Chomutov
BK Klatovy
26. 11. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
Skupina A 11. kolo 33
BK Lokomotiva Plzeň
TJ BK Přeštice
26. 11. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Skupina A 12. kolo 34
Jižní Supi
Sokol Vyšehrad
27. 11. 2022
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
Skupina A 12. kolo 35
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
27. 11. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Skupina A 12. kolo 36
BK Levharti Chomutov
TJ BK Přeštice
27. 11. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
Skupina A 13. kolo 37
Sokol Vyšehrad
BK Levharti Chomutov
10. 12. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina A 13. kolo 38
TJ BK Přeštice
Jižní Supi
10. 12. 2022
-
Preview
Skupina A 13. kolo 39
BK Klatovy
Sokol Pražský
10. 12. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 14. kolo 40
Sokol Vyšehrad
BK Lokomotiva Plzeň
11. 12. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina A 14. kolo 41
BK Klatovy
Jižní Supi
11. 12. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 14. kolo 42
TJ BK Přeštice
Sokol Pražský
11. 12. 2022
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Sokol Pražský 0 0 0
2. BK Klatovy 0 0 0
3. Lokomotiva Plzeň 0 0 0
4. Jižní Supi 0 0 0
5. BK Levharti Chomutov 0 0 0
6. TJ BK Přeštice 0 0 0
7. Sokol Vyšehrad 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
Jakub Žalud Sluneta Ústí n. L. 14 1
Vojtěch Dvořák BC Vysočina 14 1
Tomáš Tranžík BK Levharti Chomutov 13 1
Jan Nedvídek USK Praha 14 1
Matěj Szkandera Basketpoint Frýdek-Místek 13 1
Tobias Zapletal Basketpoint Frýdek-Místek 13 1
Samuel Vícha Basketpoint Frýdek-Místek 11 1
Lukáš Otýpka Basketpoint Frýdek-Místek 13 1
Matěj Rulec TJ Sokol Kbely 12 1
Ondřej Skákal Královští Sokoli 14 1
Jan Škařupa BC Nový Jičín 14 1
Jakub Simon BASKET Brno 14 1
Oliver Chobot BA Sparta Praha 13 1
Andrej Ilavský SKUP-BCM Olomouc 13 1
David Janda BC Vysočina 13 1
Štěpán Gregor SKUP-BCM Olomouc 13 1
Danila Scripcariu SKUP-BCM Olomouc 12 1
Stanislav Kovář BC Nový Jičín 14 1
Vojtěch Polášek BC Nový Jičín 12 1
Richard Vlašín Sokol Vyšehrad 14 1
David Hron BK Levharti Chomutov 12 1
Martin Mráz Lokomotiva Plzeň 14 1
Marc Prokoš Válečníci Děčín 14 1
Kryštof Zika BA 2006´ Roudnice n.L. 14 1
Marek Přindiš SKUP-BCM Olomouc 14 1
25 Radim Svoboda Jižní Supi 14 1
98 Marek Očadlík Sokol Pražský 14 1
Tomáš Novotný Tygři Praha 14 1
Tomáš Valeš Tygři Praha 14 1
Vojtěch Hornický Sj. BK Litoměřice 13 1
Jan Odermatt SK Žabovřesky 14 1
Josef Horák BC Nový Jičín 14 1
Jakub Bedřich Krejčí BA 2006´ Roudnice n.L. 13 1
Filip Mašek Tygři Brno 13 1
Lukáš Motlík Lokomotiva Plzeň 14 1
Max Půček SK Žabovřesky 14 1
Tobiáš Czetmayer Sj. BK Litoměřice 14 1
Marek Klimeš BA Sparta Praha 14 1
Tibor Palčík Slavia Kroměříž 12 1
Roman Mřihlad BC Nový Jičín 14 1
Prokop Ulč USK Praha 14 1
Daniel Kopecký USK Praha 14 1
Jonáš Horák Válečníci Děčín 14 1
Jan Nedorost Válečníci Děčín 14 1
Jonáš Kubricht BK Levharti Chomutov 13 1
Martin Šibal Tygři Brno 13 1
Matěj Císař Slavia Kroměříž 13 1
Matěj Šmíd Sokol Písek 13 1
Richard Karč SK Žabovřesky 14 1
Jan Čech Sj. BK Litoměřice 14 1
Jáchym Doležal Sokol Vyšehrad 14 1
David Reisinger USK Praha 14 1
8 Lukáš Kydlíček BK Klatovy 11 1
18 Michal Kydlíček BK Klatovy 13 1
Matyáš Tvrdoň Slavia Kroměříž 14 1
Jáchym Libich Válečníci Děčín 12 1
Matěj Šotola Královští Sokoli 12 1
Samuel Slavětínský Tygři Praha 13 1
Antonín Mynář Basketpoint Frýdek-Místek 11 1
Matěj Dvořák BK Levharti Chomutov 12 1
Marek Dvořák BK Levharti Chomutov 12 1
Vilém Kostelecký BASKET Brno 13 1
Marek Krátký SK Žabovřesky 14 1
Josef Ďurech TJ Sokol Kbely 12 1
Jindřich Kovařík Válečníci Děčín 12 1
Kryštof Kotek Válečníci Děčín 13 1
Tomáš Klement BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1
Jan Hanák Jiskra Kyjov 13 1
7 Kryštof Kotáb BK Klatovy 13 1
Jakub Daneček SKUP-BCM Olomouc 12 1
Martin Šlezar SKUP-BCM Olomouc 13 1
Adam Bláha SKUP-BCM Olomouc 13 1
Filip Jenček Královští Sokoli 14 1
Matyas Gazdačko Jiskra Kyjov 13 1
Martin Lunda Jiskra Kyjov 14 1
Michal Pulpán Jiskra Kyjov 13 1
Martin Göpfert SK Žabovřesky 13 1
Bernard Chmela BCM Orli Prostějov 13 1
Jakub Miklík BASKET Brno 13 1
Šimon Macek SK Žabovřesky 13 1
Matěj Sladký Tygři Brno 14 1
11 František Kinský BK Klatovy 13 1
Tomáš Vacek SK Žabovřesky 14 1
Tobiáš Velecký SK Žabovřesky 14 1
Jan Vilda BK Vlci Žďár 13 1
Martin Severňák SKUP-BCM Olomouc 13 1
Adam Lalik BK Levharti Chomutov 13 1
23 Matyáš Kopečný Jižní Supi 13 1
Marek Jenček BK Levharti Chomutov 14 1
Pavel Toronica BK Levharti Chomutov 13 1
Noel Wesley Ngombele Tygři Brno 14 1
Vojtěch Mottl BK Vlci Žďár 14 1
Adam Blažíček BK Vlci Žďár 13 1
Lukáš Vrána BK Vlci Žďár 14 1
Viktor Bilič Válečníci Děčín 14 1
Kvido Flegel Válečníci Děčín 14 1
Šimon Netolický Válečníci Děčín 14 1
Pavel Kořínek BA Nymburk 14 1
Matyáš Janovský BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1
Daniel Palich BC Vysočina 14 1
David Plass Tygři Praha 14 1
3 Matěj Voračka Sokol Pražský 14 1
Jakub Moravčík BASKET Brno 14 1
David Pekaj Jiskra Kyjov 13 1
Marek Skřivan BASKET Brno 14 1
30 Aleš Dlouhý Jižní Supi 13 1
11 Matyáš Dlouhý Jižní Supi 13 1
Mikuláš Hejda Jiskra Kyjov 13 1
David Zelinka Jiskra Kyjov 13 1
28 Richard Donev TJ Sokol Kbely 12 1
Samuel Nohel Tygři Brno 14 1
Petr Cempírek BK Vlci Žďár 14 1
Oliver Böjtös Tygři Praha 14 1
Vojtěch Strnad Válečníci Děčín 13 1
Eduard Zadražil BC Vysočina 13 1
František Voda TJ Sokol Kbely 13 1
Jakub Šuranský SKUP-BCM Olomouc 11 1
Jáchym Rataj TJ Sokol Kbely 14 1
Šimon Pučelík BA Sparta Praha 14 1
Adam Dřímal USK Praha 13 1
Matěj Šaradín SKUP-BCM Olomouc 14 1
Matěj Sedlačík Sokol Vyšehrad 13 1
Daniel Poláček BA Nymburk 13 1
Lukáš Randýsek BA Sparta Praha 13 1
Tomáš Praženica BK Levharti Chomutov 13 1
Matěj Buben Válečníci Děčín 13 1
37 Filip Novák Jižní Supi 14 1
Daniel Kormaník NH Ostrava 13 1
Hubert Hýžďal BASKET Brno 13 1
Michal Blabolil Tygři Praha 13 1
Jan Babický BA Sparta Praha 14 1
Patrik Hauser BA Nymburk 14 1
Tadeáš Brejcha USK Praha 13 1
Jiří Priedhorský SK Žabovřesky 14 1
Jan Vitvar BK Levharti Chomutov 14 1
Jakub Hošek Jiskra Kyjov 13 1
Šimon Svoboda Jiskra Kyjov 13 1
15 Lukáš Veselský BK Klatovy 14 1
Patrik Popov Basketpoint Frýdek-Místek 12 1
Jiří Fiedler BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 1
Adam Franz BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1
Matěj Vítek Lokomotiva Plzeň 13 1
Dan Holický Královští Sokoli 14 1
Tomáš Sommer Lokomotiva Plzeň 13 1
Petr Dytrych Královští Sokoli 14 1
Robin Rybář Basketpoint Frýdek-Místek 13 1
16 Alexandr Ševčík BK Klatovy 13 1
Ondřej Trkan Tygři Brno 13 1
Petr Obršál BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 1
Tomáš Míča BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1
Tobiáš Križanský Sokol Vyšehrad 14 1
David Svatoš Královští Sokoli 14 1
88 Jakub Iltis Jižní Supi 14 1
14 Juraj Onuška Jižní Supi 14 1
Hubert Menšík Tygři Brno 14 1
Roman Vejražka Královští Sokoli 13 1
Patrik Šváb BASKET Brno 14 1
Adrian Valentin Coufal SK Žabovřesky 14 1
Štěpán Pitel BA Sparta Praha 14 1
Vojtěch Václav Melša Královští Sokoli 14 1
Vojtěch Šeděnka BK Snakes Ostrava 14 1
Jakub Dvořák Jiskra Kyjov 13 1
Filip Hemerka BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 1
Martin Toul Slavia Kroměříž 13 1
Vojtěch Kotyk Jiskra Kyjov 14 1
Daniel Baček Slavia Kroměříž 12 1
4 Petr Dopita Sokol Pražský 14 1
Oliver Šichtař SK Žabovřesky 14 1
Matěj Sklenařík USK Praha 13 1
Raymond Večerka Slavia Kroměříž 11 1
Filip Otépka Jiskra Kyjov 14 1
Ondřej Coufal Slavia Kroměříž 13 1
Adam Busby SK Žabovřesky 14 1
8 Vincent Krátký Sokol Pražský 14 1
Tomáš Hrůza Slavia Kroměříž 12 1
David Šturza Slavia Kroměříž 13 1
Šimon Černoch SK Žabovřesky 13 1
Filip Strouhal Tygři Brno 14 1
17 Safet Muhič Sokol Pražský 14 1
Tomáš Weniger Královští Sokoli 14 1
Martin Pylypiv STRABAG Zlín 14 1
Pavel Žeravský STRABAG Zlín 14 1
Adam Březovják STRABAG Zlín 14 1
Luka Jeremić Sokol Vyšehrad 12 1
Antonín Buráň STRABAG Zlín 14 1
Marc Hrazdil Jiskra Kyjov 14 1
Denis Slonka STRABAG Zlín 14 1
Robert Večerka STRABAG Zlín 14 1
Martin Popela BK Vlci Žďár 13 1
Václav Polák Sj. BK Litoměřice 14 1
Tadeáš Mužný SKUP-BCM Olomouc 14 1
Michal Setunský Sokol Vyšehrad 10 1
Daniel Yacoub Sokol Vyšehrad 13 1
Petr Šebek SK Žabovřesky 14 1
Maxime Sébastien Bitout USK Praha 14 1
Maks Lovrič Sokol Pražský 14 1
Albert Vecheta Královští Sokoli 14 1
Daniel Rudnyk Sokol Vyšehrad 14 1
Naveed Zeeshan Muhammad Sokol Vyšehrad 14 1
Oldřich Liška Sj. BK Litoměřice 14 1
Lukáš Klimeš Tygři Praha 14 1
Matěj Valek Sokol Vyšehrad 12 1
Maxim Thompson USK Praha 14 1
Martin Němeček SK Žabovřesky 14 1
Martin Bužek Jiskra Kyjov 14 1
Filip Gyebi Ababio Sokol Písek 14 1
Marek Haboň TJ Sokol Kbely 14 1
Lukáš Cupák SK Žabovřesky 14 1
David Klieštik BC Vysočina 14 1
Michal Benedikt Lokomotiva Plzeň 14 1
Martin Kuffner Lokomotiva Plzeň 14 1
Václav Čech BK Vlci Žďár 14 1
78 Matouš Knotek Jižní Supi 14 1
Jonáš Horák BK Vlci Žďár 14 1
Pavel Krčmář BK Vlci Žďár 14 1
Ondřej Vaník Lokomotiva Plzeň 14 1
29 Ondřej Ondráček TJ Sokol Kbely 12 1
Vít Novotný BK Vlci Žďár 13 1
Jonáš Hrdý Slavia Kroměříž 13 1
Felix Heinz Slavia Kroměříž 12 1
František Kubiš BC Vysočina 14 1
Ivan Pashkov USK Praha 13 1
Felix Dědek Sokol Vyšehrad 13 1
Matěj Smrž Sokol Pražský 13 1
Jakub Pisklák BCM Orli Prostějov 14 1
Jan Lipnický BA 2006´ Roudnice n.L. 14 1
Tomáš Muchl Sokol Vyšehrad 14 1
Tanjo Chen Sokol Vyšehrad 14 1
Jindřich Pavel Onufer BA Nymburk 14 1
Patrik Košvanec BA Nymburk 14 1
Andrej Martyn TJ Sokol Kbely 13 1
Tadeáš Ptáčník BASKET Brno 14 1
Jakub Klimeš BASKET Brno 14 1
Sean Klégr Tygři Praha 14 1
Štěpán Přibyl SKUP-BCM Olomouc 14 1
Adam Cibulka Válečníci Děčín 14 1
Maxim Fondrnaj Královští Sokoli 13 1
Josef Steinecker Sluneta Ústí n. L. 14 1
Tomáš Pojer BC Vysočina 14 1
Martin Vrabec BK Levharti Chomutov 14 1
Matěj Dubský BK Levharti Chomutov 13 1
Florian Kubr Tygři Praha 14 1
Vojtěch Adam Domiter Královští Sokoli 14 1
Lukáš Kouřil Jiskra Kyjov 14 1
Leo Zhou Sokol Vyšehrad 14 1
Josef Vegner Válečníci Děčín 14 1
Kryštof Holba BC Vysočina 14 1
Robin Šporik SKUP-BCM Olomouc 13 1
Jiří Esterka SKUP-BCM Olomouc 13 1
Luka Kešelj TJ Sokol Kbely 14 1
Jaroslav Perlík BA 2006´ Roudnice n.L. 14 1
Kryštof Havránek BASKET Brno 14 1
František Mrázek TJ Sokol Kbely 14 1
Danail Tsvetanov Tygři Praha 14 1
Dominik Nejedlý BC Vysočina 14 1
Florian Mustafa TJ Sokol Kbely 14 1
Dominik Prokeš Královští Sokoli 13 1
Tobiáš Mašek Sokol Vyšehrad 14 1
Matěj Židlický TJ Sokol Kbely 13 1
Ondřej Sás BK Levharti Chomutov 12 1
Andrej Tymko TJ Sokol Kbely 13 1
Šimon Tóth TJ Sokol Kbely 13 1
Matyáš Klíma TJ Sokol Kbely 13 1
Matěj Kubín TJ Sokol Kbely 13 1
Matěj Svoboda BK Vlci Žďár 14 1
Matyáš Koukal Slavia Kroměříž 13 1
Jakub Linhart Sokol Vyšehrad 14 1
Marek Pavlík TJ Sokol Kbely 14 1
Jan Hrubý BCM Orli Prostějov 13 1
Denis Trnečka Válečníci Děčín 13 1
Tomáš Bednařík STRABAG Zlín 14 1
Jan Sobíšek Válečníci Děčín 14 1
Marek Schinkmann USK Praha 14 1
Ondřej Makovec BA Sparta Praha 14 1
Vojtěch Musil Lokomotiva Plzeň 14 1
Rostislav Janča BC Nový Jičín 13 1
13 Matěj Petrák Jižní Supi 14 1
Šimon Klouček BA Nymburk 14 1
Pavel Zapletal Slavia Kroměříž 13 1
Matyáš Zikmund Sluneta Ústí n. L. 13 1
Robert Lipina Basketpoint Frýdek-Místek 13 1
Šimon Matoušek Sokol Vyšehrad 14 1
Matyáš Horoch Basketpoint Frýdek-Místek 12 1
Matyáš Havelka BK Vlci Žďár 14 1
Jonáš Hříbek Slavia Kroměříž 13 1
Šimon Suchánek SKUP-BCM Olomouc 12 1
61 Prokop Krejzlík BK Pelhřimov 14 1
Filip Kovář STRABAG Zlín 13 1
Matěj Krauskopf TJ Sokol Kbely 14 1
Vojtěch Kubina Basketpoint Frýdek-Místek 12 1
Adam Holub Válečníci Děčín 12 1
Matouš Novák BC Vysočina 13 1
Alexander Klimánek Sokol Vyšehrad 12 1
Adam Čech Válečníci Děčín 12 1
Jakub Dufala BK Levharti Chomutov 13 1
Jakub Futera Sj. BK Litoměřice 14 1
Pavel Přikryl Slavia Kroměříž 13 1
Oliver Chromý Tygři Brno 12 1
13 Viktor Kolacki BK Klatovy 14 1
Matyáš Jokl BASKET Brno 13 1
Sebastian Smělík SK Žabovřesky 14 1
Jan Špondr SK Žabovřesky 14 1
Matyáš Mňačko Sokol Pražský 14 1
Jakub Hejč BASKET Brno 13 1
Štěpán Horák BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 1
Ondřej Sedlák BC Vysočina 13 1
Tomáš Pollak BC Nový Jičín 12 1
Tomáš Husička SKUP-BCM Olomouc 14 1
Maxmilián Škuta BK Snakes Ostrava 14 1
Tobias Brabec TJ Sokol Kbely 13 1
Filip Procházka Válečníci Děčín 14 1
Adam Górak BC Nový Jičín 13 1
Lukáš Bartoš Sokol Vyšehrad 14 1
Eliáš Štěpánek SK Žabovřesky 14 1
Jonáš Zavadil Slavia Kroměříž 11 1
Aleš Král BA 2006´ Roudnice n.L. 14 1
Marek Leznar SK Žabovřesky 14 1
Filip Forró Válečníci Děčín 14 1
Marek Hranoš BK Snakes Ostrava 13 1
Richard Štráchal Sokol Vyšehrad 13 1
Michal Hála BA 2006´ Roudnice n.L. 12 1
Daniel Koudelka BA 2006´ Roudnice n.L. 12 1
Matěj Kadlec BA 2006´ Roudnice n.L. 12 1
David Novák BA 2006´ Roudnice n.L. 13 1
Adam Hart BA 2006´ Roudnice n.L. 12 1
Vojtěch Müller Sokol Vyšehrad 13 1
Jaroslav Hrnčíř BA 2006´ Roudnice n.L. 14 1
Filip Mikota BA 2006´ Roudnice n.L. 14 1
Šimon Malý BA 2006´ Roudnice n.L. 12 1
Patrik Tököly BA 2006´ Roudnice n.L. 13 1
Alexandr Douša BA 2006´ Roudnice n.L. 12 1
René Lehman BA 2006´ Roudnice n.L. 13 1
Jan Kaiser BA 2006´ Roudnice n.L. 13 1
Tomáš Tesařík Slavia Kroměříž 13 1
Lukáš Chládek BK Pelhřimov 13 1
Kryštof Němeček Královští Sokoli 14 1
Lukáš Novák Válečníci Děčín 12 1
Gabriel Oravec Sokol Vyšehrad 13 1
Ondřej Janatka BA 2006´ Roudnice n.L. 12 1
Zdeněk Němeček BA 2006´ Roudnice n.L. 13 1
Viktor Janda BA 2006´ Roudnice n.L. 13 1
František Kouble BA 2006´ Roudnice n.L. 13 1
Kryštof Kubata Sokol Vyšehrad 14 1
Ivan Fary BA 2006´ Roudnice n.L. 14 1
Filip Hrdlovič BK Levharti Chomutov 13 1
Viktor De Stefanis BK Levharti Chomutov 13 1
Jaroslav Jánský BK Levharti Chomutov 14 1
František Ondřich Sokol Vyšehrad 14 1
Nicolas Vosol BC Nový Jičín 13 1
Kryštof Reichmann BC Nový Jičín 12 1
Mikuláš Krba BC Nový Jičín 12 1
Jeroným Horyna Sokol Vyšehrad 14 1
Matěj Mudroch Sluneta Ústí n. L. 13 1
Kryštof Stanko Sluneta Ústí n. L. 12 1
Štěpán Šural Sluneta Ústí n. L. 12 1
Vojtěch Jaroš Sluneta Ústí n. L. 13 1
Jan Souček Sluneta Ústí n. L. 12 1
Jonáš Houser Válečníci Děčín 13 1
Filip Weniger Královští Sokoli 14 1
Andrej Fecko BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1
Petr Turin BASKET Brno 14 1
Antonín Vojík Sj. BK Litoměřice 14 1
Michal Putera NH Ostrava 14 1
Vojtěch Malík NH Ostrava 13 1
Tomáš Hazdra BA Nymburk 13 1
Filip Koval Sj. BK Litoměřice 14 1
Pavel Procházka TJ Sokol Kbely 14 1
Filip Kadeřábek BCM Orli Prostějov 14 1
Hubert Kanda Tygři Praha 13 1
Adam Poslt BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1
Marek Kovář SK Žabovřesky 14 1
Filip Čihař Sokol Vyšehrad 14 1
Václav Truhlář Sokol Vyšehrad 14 1
Stefan Grigiryan Sokol Vyšehrad 14 1
Jakub Lukavec Sokol Vyšehrad 14 1
David Paulíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 1
Zdeněk Fryč STRABAG Zlín 14 1
Jáchym Jakeš SKUP-BCM Olomouc 14 1
Matěj Makovička BA 2006´ Roudnice n.L. 14 1
Matouš Keder SKUP-BCM Olomouc 14 1
Martin Max Dzivjak Sj. BK Litoměřice 14 1
Šimon Pažout BA 2006´ Roudnice n.L. 14 1
Jiří Nejezchleba BA Sparta Praha 14 1
Viktor Vážan USK Praha 14 1
Jakub Galko SKUP-BCM Olomouc 14 1
Filip Zámostný USK Praha 14 1
Vojtěch Urbánek BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1
Jaroslav Dostál BA Sparta Praha 14 1
Tomáš Provazník USK Praha 13 1
Petr Hasman Sj. BK Litoměřice 14 1
Vít Semerád BA 2006´ Roudnice n.L. 12 1
8 Vojtěch Musil Jižní Supi 13 1
Radek Machů STRABAG Zlín 14 1
Lukáš Chlupsa Sj. BK Litoměřice 13 1
Miky Zoubek BCM Orli Prostějov 13 1
Matěj Procházka BASKET Brno 13 1
Petr Vysloužil BCM Orli Prostějov 13 1
Václav Wiesner Sluneta Ústí n. L. 14 1
Viktor Šilhan Tygři Brno 14 1
Filip Bábíček Jiskra Kyjov 13 1
Ondřej Kubík Jiskra Kyjov 14 1
Jakub Kolík BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 1
Jan Stašek SKUP-BCM Olomouc 14 1
6 Matěj Chalupa Jižní Supi 14 1
Jiří Štýbnar SKUP-BCM Olomouc 14 1
7 Jakub Kopecký BK Pelhřimov 13 1
Jiří Máčala STRABAG Zlín 14 1
Jan Veselý Tygři Brno 14 1
Jonáš Janotka Válečníci Děčín 14 1
Šimon Peterek Basketpoint Frýdek-Místek 12 1
Tobias Jamal Shweiki BA Sparta Praha 14 1
Radek Chaloupka USK Praha 13 1
Alfréd Štrupl BA Sparta Praha 14 1
19 David Šimon BK Pelhřimov 14 1
14 Ondřej Krejčí BK Pelhřimov 14 1
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 14 1
33 Tomáš Severa BK Pelhřimov 13 1
5 Jonáš Rokoský BK Pelhřimov 13 1
17 Lukáš Vaněk BK Pelhřimov 13 1
32 Štěpán Příhůnek BK Pelhřimov 14 1
11 Adam Zadražil BK Pelhřimov 13 1
25 Jakub Fučík BK Pelhřimov 14 1
Jan Bělohradský Tygři Praha 14 1
Adam Lang Tygři Praha 13 1
Vojtěch Kárník Basketpoint Frýdek-Místek 14 1
Ondřej Čihánek Basketpoint Frýdek-Místek 14 1
22 Dominik Smutek Jižní Supi 14 1
Matěj Ševčík Tygři Praha 14 1
7 Jáchym Jabůrek Jižní Supi 14 1
27 Michal Jenčík Jižní Supi 14 1
Samuel Růžička BCM Orli Prostějov 14 1
Přemysl Čeněk Kadlec BCM Orli Prostějov 14 1
38 Matěj Brázdil Jižní Supi 14 1
Josef Böhm Tygři Brno 14 1
Adam Weiser SKUP-BCM Olomouc 12 1
Matyas Sikora SKUP-BCM Olomouc 14 1
Václav Štuksa Lokomotiva Plzeň 14 1
Jakub Pleva Basketpoint Frýdek-Místek 14 1
Erik Cápal Lokomotiva Plzeň 14 1
Jan Bureš Tygři Praha 13 1
Lukáš Neduchal SKUP-BCM Olomouc 14 1
Alois Kudrlička Lokomotiva Plzeň 14 1
11 David Kozel Lokomotiva Plzeň 14 1
Nikola Nevrlý SKUP-BCM Olomouc 14 1
Marek Novák BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1
František Zikmund Lokomotiva Plzeň 14 1
Michal Klička Lokomotiva Plzeň 14 1
Tomáš Navrátil Jiskra Kyjov 14 1
23 Josef Šlof BK Klatovy 14 1
20 Matyáš Zajíc BK Pelhřimov 13 1
Marek Sýkora BA Sparta Praha 13 1
31 Štěpán Kučera BK Pelhřimov 14 1
10 Michal Kraj Sokol Pražský 14 1
10 Vojtěch Bezstarosta BK Pelhřimov 14 1
Antonín Švejnoha TJ Sokol Kbely 14 1
Filip Ulrich NH Ostrava 14 1
Lukáš Žůrek STRABAG Zlín 14 1
Jakub Broda SKUP-BCM Olomouc 14 1
Jan Broda SKUP-BCM Olomouc 14 1
Jakub Řeha BK Snakes Ostrava 14 1
Štěpán Tůma BK Vlci Žďár 14 1
Matěj Mršťák NH Ostrava 13 1
Jakub Sztula NH Ostrava 14 1
Matyáš Nechvátal TJ Sokol Kbely 14 1
23 Václav Nosek Sokol Pražský 14 1
Martin Sztolarik Basketpoint Frýdek-Místek 14 1
Viktor Novák NH Ostrava 14 1
Richard Novák NH Ostrava 14 1
Adam Hypl Basketpoint Frýdek-Místek 14 1
Antonín Petrák BA Sparta Praha 13 1
Lukáš Poulíček Tygři Praha 14 1
Richard Štefek BK Snakes Ostrava 14 1
Vincent Fryc BA Sparta Praha 14 1
Daniel Šnaur NH Ostrava 14 1
Oliver Zdobinský BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1
Michal Glac NH Ostrava 14 1
Filip Rolenc BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1
Tomáš Wasserbauer TJ Sokol Kbely 14 1
Marek Mališ NH Ostrava 14 1
Lukáš Tichý NH Ostrava 14 1
Ondřej Žila NH Ostrava 14 1
Teodor Kačírek Sokol Písek 13 1
Martin Procházka BA Sparta Praha 14 1
Dominik Suchomel BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1
Daniel Mrázek Tygři Brno 14 1
Michal Hamtil BA Nymburk 14 1
Patrik Wanke Sluneta Ústí n. L. 14 1
Reginald Král Sluneta Ústí n. L. 14 1
Antonín Fastner Lokomotiva Plzeň 14 1
Adam Baltaretu BA 2006´ Roudnice n.L. 14 1
2 Filip Bartoš Jižní Supi 14 1
Ondřej Kos BC Vysočina 14 1
Denilson Carloc Benge USK Praha 14 1
Tomáš Slavíček BK Snakes Ostrava 14 1
22 Filip Šnejdar BK Klatovy 13 1
Robin Kalousek Slavia Kroměříž 14 1
Jáchym Prüher BC Vysočina 14 1
Jáchym Duben BC Vysočina 14 1
Tomáš Trnka BC Vysočina 13 1
Tomáš Král BC Vysočina 13 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře