1.třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 4
Technika Praha
Sokol Vyšehrad B
3. 10. 2022
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Michal Dub
Lukáš Balog
56
53
13
9
28
25
46
39
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Sokol Vyšehrad B
Sokol Motol B
11. 10. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Neubauer
Ondřej Koc
59
68
15
13
38
33
48
54
Review
Základní fáze 3. kolo 17
VSK Iuridica B
Sokol Vyšehrad B
17. 10. 2022
20:15
Gym. Arabská Radomír Kohout
Marek Vondráček
68
60
16
8
28
28
47
44
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Sokol Vyšehrad B
VSK Iuridica C
25. 10. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Ondřej Melzer
Roman Kejklíček
65
62
17
11
36
33
52
50
Review
Základní fáze 5. kolo 30
VSK Iuridica A
Sokol Vyšehrad B
1. 11. 2022
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren Jan Neubauer
Ondřej Koc
88
63
28
19
46
38
71
50
Review
Základní fáze 6. kolo 31
Sršni D
Sokol Vyšehrad B
8. 11. 2022
20:40
SK Aritma Praha Michal Dub
František Syrovátka
60
73
13
17
30
38
45
57
Review
Základní fáze 7. kolo 42
Sokol Vyšehrad B
Kačeři A
15. 11. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jaroslav Pazourek
Ondřej Melzer
87
63
21
17
42
33
51
60
Review
Základní fáze 8. kolo 44
Slovan Bohnice B
Sokol Vyšehrad B
22. 11. 2022
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Roman Kejklíček
Pavel Týř
79
77
23
21
34
40
59
59
Review
Základní fáze 9. kolo 53
Sokol Vyšehrad B
VSK MFF UK A
29. 11. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Radomír Kohout
Ondřej Melzer
64
53
13
12
32
26
50
42
Review
Základní fáze 10. kolo 57
Stavební fakulta B
Sokol Vyšehrad B
5. 12. 2022
19:00
hala ČVUT Radomír Kohout
Pavel Týř
61
46
25
13
37
15
48
27
Review
Základní fáze 11. kolo 64
Sokol Vyšehrad B
TJ Košíře B
13. 12. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 12. kolo 70
Sokol Vyšehrad B
Technika Praha
9. 1. 2023
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 13. kolo 75
Sokol Motol B
Sokol Vyšehrad B
16. 1. 2023
-
Gym. Arabská
Preview
Základní fáze 14. kolo 83
Sokol Vyšehrad B
VSK Iuridica B
23. 1. 2023
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 15. kolo 86
VSK Iuridica C
Sokol Vyšehrad B
30. 1. 2023
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 16. kolo 96
Sokol Vyšehrad B
VSK Iuridica A
13. 2. 2023
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 17. kolo 97
Sokol Vyšehrad B
Sršni D
20. 2. 2023
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 18. kolo 108
Kačeři A
Sokol Vyšehrad B
27. 2. 2023
-
ZŠ Předškolní
Preview
Základní fáze 19. kolo 110
Sokol Vyšehrad B
Slovan Bohnice B
6. 3. 2023
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 20. kolo 119
VSK MFF UK A
Sokol Vyšehrad B
20. 3. 2023
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 21. kolo 123
Sokol Vyšehrad B
Stavební fakulta B
27. 3. 2023
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 22. kolo 130
TJ Košíře B
Sokol Vyšehrad B
3. 4. 2023
-
Hala Šantrochova
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Ondřej Mrožík Sokol Vyšehrad B 33 8 1.0 8.1 3.4 0.0 1.4/2.4 57.9 2.5
David Janowski Sokol Vyšehrad B 22 4 1.0 15.0 6.8 0.0 1.5/2.3 66.7 3.3
Aleš Chán Sokol Vyšehrad B 42 3 1.0 19.7 8.3 0.7 1.0/2.3 42.9 0.3
Petr Ulrych Sokol Vyšehrad B 35 7 1.0 7.7 2.0 0.3 2.9/4.9 58.8 2.7
Lukáš Slaboch Sokol Vyšehrad B 43 5 1.0 10.8 1.4 2.4 0.8/0.8 0.0* 2.4
Matěj Majer Sokol Vyšehrad B 20 5 1.0 8.6 3.0 0.2 2.0/3.2 62.5 1.8
Erik Žuffa Sokol Vyšehrad B 31 8 1.0 5.0 2.1 0.1 0.4/1.5 0.0* 2.5
Jakub Kříž Sokol Vyšehrad B 36 7 1.0 5.0 2.0 0.1 0.6/0.9 0.0* 2.3
Maroš Onda Sokol Vyšehrad B 35 3 1.0 11.3 2.7 2.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Martin Vyskočil Sokol Vyšehrad B 35 3 1.0 9.0 3.3 0.0 2.3/2.7 87.5 2.0
Nicolas Russo Sokol Vyšehrad B 32 1 1.0 23.0 3.0 5.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Filip Váňa Sokol Vyšehrad B 36 8 1.0 2.0 0.6 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.9
Michal Štefaňák Sokol Vyšehrad B 40 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Tomáš Korch Sokol Vyšehrad B 26 1 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dušan Jokič Sokol Vyšehrad B 29 3 1.0 1.7 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 0.7
Martin Kunc Sokol Vyšehrad B 37 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Václav Pova Sokol Vyšehrad B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luka Brajanovski Sokol Vyšehrad B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hlavatý Sokol Vyšehrad B 41 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Ondřej Krajdl Sokol Vyšehrad B 31 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Radek Kovač Sokol Vyšehrad B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Mach Sokol Vyšehrad B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Desmond Akahomen Sokol Vyšehrad B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Zhang Sokol Vyšehrad B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Vašek Sokol Vyšehrad B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Nosek Sokol Vyšehrad B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marko Mitrović Sokol Vyšehrad B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Plavka Sokol Vyšehrad B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Rakovič Sokol Vyšehrad B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Štolba Sokol Vyšehrad B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hampl Sokol Vyšehrad B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Srp Sokol Vyšehrad B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Fiala Sokol Vyšehrad B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Miličič Sokol Vyšehrad B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F+
VSK MFF UK A 10 18.0 2.3 6.7 /13.1 51.1 0.0
Sršní D 10 15.7 5.2 7.3 /17.0 42.9 0.0
Sokol Motol B 10 19.6 5.1 10.3 /16.3 63.2 0.0
VSK Iuridica A 10 20.9 11.1 11.3 /17.2 65.7 0.0
Stavební fakulta B 10 20.3 5.8 8.5 /13.2 64.4 0.0
Slovan Bohnice B 10 23.9 3.8 8.0 /13.0 61.5 0.0
Technika Praha 10 22.8 3.6 7.2 /13.3 54.1 0.0
Sokol Vyšehrad B 10 18.2 3.3 7.4 /12.5 59.2 9.0
TJ Košíře B 10 20.9 6.7 11.8 /18.3 64.5 0.0
Kačeři A 10 18.9 5.0 7.6 /12.4 61.3 0.0
VSK Iuridica B 10 23.5 5.3 12.6 /18.6 67.7 0.0
VSK Iuridica C 10 18.9 4.2 9.2 /15.7 58.6 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Záruba Matěj 2 0 2 0 - - -
Vondráček Marek 3 0 3 0 - - -
Vampola Jakub 10 10 0 0 - - -
Ulrych Lukáš 4 1 3 0 - - -
Týř Pavel 7 0 7 0 - - -
Tvrdíková Michaela 3 3 0 0 - - -
Šmůla Petr 5 4 1 0 - - -
Šenk Pavel 3 0 3 0 - - -
Syrovátka František 1 0 1 0 - - -
Svejkovský Ondřej 1 0 1 0 - - -
Schaffner Vojta 4 0 4 0 - - -
Sedláček Jan 1 0 1 0 - - -
Petrák Jakub 1 1 0 0 - - -
Pazourek Jaroslav 2 2 0 0 - - -
Neubauer Jan 5 5 0 0 - - -
Musil Jan 2 0 2 0 - - -
Melzer Ondřej 3 1 2 0 - - -
Lochman Radek 1 1 0 0 - - -
Linhart Tomáš 2 1 1 0 - - -
Kuděj David 4 4 0 0 - - -
Kovačovič Matej 1 0 1 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 3 3 0 0 - - -
Kohout Radomír 11 10 1 0 - - -
Kočovský Dominik 1 0 1 0 - - -
Koc Ondřej 3 1 2 0 - - -
Kejklíček Roman 3 2 1 0 - - -
Kavan Jonáš 1 0 1 0 - - -
Karwowska Klaudia 1 1 0 0 - - -
Jon Miloslav 4 0 4 0 - - -
Jilg Albert 1 0 1 0 - - -
Jeřáb Jan 2 1 1 0 - - -
Hošek Jan 1 0 1 0 - - -
Dub Michal 8 6 2 0 - - -
Čížek Daniel 1 0 1 0 - - -
Buršík Martin 4 0 4 0 - - -
Bukovský Michal 3 0 3 0 - - -
Beran Štěpán 4 2 2 0 - - -
Barták Matěj 1 0 1 0 - - -
Balog Lukáš 2 0 2 0 - - -
Bakajsa Michal 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře