Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina D 1. kolo 15245
SK Žabovřesky
BK Vyškov
18. 9. 2021
11:00
SH Rosnička Brno Aleš Chlup
58
103
18
24
38
47
52
75
Review
skupina D 1. kolo 15246
SK Žabovřesky
BK Vyškov
18. 9. 2021
13:00
SH Rosnička Brno Aleš Chlup
29
77
8
18
10
38
20
56
Review
skupina D 1. kolo 15247
Basketbal Dubňany
Sokol Šlapanice
18. 9. 2021
13:00
SC Želva Dubňany Michal Vybíral
Adam Antoš
16
119
6
26
14
54
16
86
16
119
Review
skupina D 1. kolo 15243
SK Renocar Podolí
Tygři JBC Brno B
19. 9. 2021
14:30
SH Podolí u Brna Vojtěch Marek
Natálie Kunclová
57
89
17
33
31
42
40
75
Review
skupina D 1. kolo 15248
Basketbal Dubňany
Sokol Šlapanice
18. 9. 2021
15:00
SC Želva Dubňany Michal Vybíral
Adam Antoš
16
109
1
28
5
64
13
83
16
109
Review
skupina D 1. kolo 15244
SK Renocar Podolí
Tygři JBC Brno B
19. 9. 2021
16:30
SH Podolí u Brna Vojtěch Marek
Natálie Kunclová
47
78
11
30
22
47
37
61
Review
skupina D 2. kolo 15249
BK Vyškov
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
skupina D 2. kolo 15250
BK Vyškov
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
skupina D 2. kolo 15253
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
3. 10. 2021
13:00
Hala TJ Jiskra Martin Koch
František Dvořák
70
37
17
6
35
15
58
29
Review
skupina D 2. kolo 15254
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
3. 10. 2021
15:30
Hala TJ Jiskra Martin Koch
František Dvořák
67
37
19
8
37
20
48
26
Review
skupina D 2. kolo 15251
Tygři JBC Brno B
SK Žabovřesky
3. 10. 2021
17:00
SH Morenda Daniela Slouková
Sandra Slouková
103
20
23
4
55
6
81
10
Review
skupina D 2. kolo 15252
Tygři JBC Brno B
SK Žabovřesky
3. 10. 2021
19:00
SH Morenda Sandra Slouková
Daniela Slouková
81
37
25
6
47
21
65
29
Review
skupina D 3. kolo 15257
Basketbal Dubňany
Tygři JBC Brno B
16. 10. 2021
09:00
SC Želva Dubňany Michal Vybíral
František Dvořák
14
106
2
28
5
55
9
80
14
106
Review
skupina D 3. kolo 15258
Basketbal Dubňany
Tygři JBC Brno B
16. 10. 2021
11:00
SC Želva Dubňany Michal Vybíral
František Dvořák
33
128
15
27
21
59
29
92
33
128
Review
skupina D 3. kolo 15255
SK Žabovřesky
Jiskra Kyjov
17. 10. 2021
14:00
SH Rosnička Brno Jiří Slezák
Aleš Chlup
30
102
5
30
17
56
22
72
Review
skupina D 3. kolo 15259
Sokol Šlapanice
BK Vyškov
16. 10. 2021
14:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Tomáš Novotný
Richard Polák
72
53
27
11
44
23
58
38
Review
skupina D 3. kolo 15256
SK Žabovřesky
Jiskra Kyjov
17. 10. 2021
16:00
SH Rosnička Brno Aleš Chlup
Jiří Slezák
25
115
9
28
19
54
23
79
Review
skupina D 3. kolo 15260
Sokol Šlapanice
BK Vyškov
16. 10. 2021
16:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Tomáš Novotný
Richard Polák
73
46
23
14
40
25
58
30
Review
skupina D 4. kolo 15261
Tygři JBC Brno B
Sokol Šlapanice
6. 11. 2021
-
Preview
skupina D 4. kolo 15262
Tygři JBC Brno B
Sokol Šlapanice
7. 11. 2021
-
Preview
skupina D 4. kolo 15263
Jiskra Kyjov
Basketbal Dubňany
7. 11. 2021
-
Preview
skupina D 4. kolo 15264
Jiskra Kyjov
Basketbal Dubňany
7. 11. 2021
-
Preview
skupina D 4. kolo 15265
SK Renocar Podolí
SK Žabovřesky
7. 11. 2021
14:30
SH Podolí u Brna
Preview
skupina D 4. kolo 15266
SK Renocar Podolí
SK Žabovřesky
7. 11. 2021
16:30
SH Podolí u Brna
Preview
skupina D 5. kolo 15267
Basketbal Dubňany
SK Renocar Podolí
20. 11. 2021
-
Preview
skupina D 5. kolo 15268
Basketbal Dubňany
SK Renocar Podolí
21. 11. 2021
-
Preview
skupina D 5. kolo 15269
Sokol Šlapanice
Jiskra Kyjov
21. 11. 2021
08:30
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
skupina D 5. kolo 15270
Sokol Šlapanice
Jiskra Kyjov
21. 11. 2021
10:30
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
skupina D 5. kolo 15271
BK Vyškov
Tygři JBC Brno B
20. 11. 2021
14:00
SH Za parkem
Preview
skupina D 5. kolo 15272
BK Vyškov
Tygři JBC Brno B
20. 11. 2021
16:00
SH Za parkem
Preview
skupina D 6. kolo 15273
Jiskra Kyjov
BK Vyškov
4. 12. 2021
-
Preview
skupina D 6. kolo 15274
Jiskra Kyjov
BK Vyškov
5. 12. 2021
-
Preview
skupina D 6. kolo 15275
SK Renocar Podolí
Sokol Šlapanice
4. 12. 2021
-
Preview
skupina D 6. kolo 15276
SK Renocar Podolí
Sokol Šlapanice
5. 12. 2021
-
Preview
skupina D 6. kolo 15277
SK Žabovřesky
Basketbal Dubňany
4. 12. 2021
-
Preview
skupina D 6. kolo 15278
SK Žabovřesky
Basketbal Dubňany
4. 12. 2021
-
Preview
skupina D 7. kolo 15283
Tygři JBC Brno B
Jiskra Kyjov
18. 12. 2021
-
Preview
skupina D 7. kolo 15284
Tygři JBC Brno B
Jiskra Kyjov
19. 12. 2021
-
Preview
skupina D 7. kolo 15281
BK Vyškov
SK Renocar Podolí
18. 12. 2021
09:00
SH Za parkem
Preview
skupina D 7. kolo 15282
BK Vyškov
SK Renocar Podolí
18. 12. 2021
11:00
SH Za parkem
Preview
skupina D 7. kolo 15279
Sokol Šlapanice
SK Žabovřesky
18. 12. 2021
14:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
skupina D 7. kolo 15280
Sokol Šlapanice
SK Žabovřesky
18. 12. 2021
16:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
skupina D 8. kolo 15285
Tygři JBC Brno B
SK Renocar Podolí
15. 1. 2022
-
Preview
skupina D 8. kolo 15286
Tygři JBC Brno B
SK Renocar Podolí
16. 1. 2022
-
Preview
skupina D 8. kolo 15287
BK Vyškov
SK Žabovřesky
15. 1. 2022
-
Preview
skupina D 8. kolo 15288
BK Vyškov
SK Žabovřesky
15. 1. 2022
-
Preview
skupina D 8. kolo 15289
Sokol Šlapanice
Basketbal Dubňany
15. 1. 2022
-
Preview
skupina D 8. kolo 15290
Sokol Šlapanice
Basketbal Dubňany
15. 1. 2022
-
Preview
skupina D 9. kolo 15291
Basketbal Dubňany
BK Vyškov
29. 1. 2022
-
Preview
skupina D 9. kolo 15292
Basketbal Dubňany
BK Vyškov
30. 1. 2022
-
Preview
skupina D 9. kolo 15293
SK Žabovřesky
Tygři JBC Brno B
29. 1. 2022
-
Preview
skupina D 9. kolo 15294
SK Žabovřesky
Tygři JBC Brno B
29. 1. 2022
-
Preview
skupina D 9. kolo 15295
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
29. 1. 2022
-
Preview
skupina D 9. kolo 15296
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
30. 1. 2022
-
Preview
skupina D 10. kolo 15297
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky
12. 2. 2022
-
Preview
skupina D 10. kolo 15298
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky
13. 2. 2022
-
Preview
skupina D 10. kolo 15299
Tygři JBC Brno B
Basketbal Dubňany
12. 2. 2022
-
Preview
skupina D 10. kolo 15300
Tygři JBC Brno B
Basketbal Dubňany
13. 2. 2022
-
Preview
skupina D 10. kolo 15301
BK Vyškov
Sokol Šlapanice
12. 2. 2022
-
Preview
skupina D 10. kolo 15302
BK Vyškov
Sokol Šlapanice
12. 2. 2022
-
Preview
skupina D 11. kolo 15303
Sokol Šlapanice
Tygři JBC Brno B
26. 2. 2022
-
Preview
skupina D 11. kolo 15304
Sokol Šlapanice
Tygři JBC Brno B
26. 2. 2022
-
Preview
skupina D 11. kolo 15305
Basketbal Dubňany
Jiskra Kyjov
26. 2. 2022
-
Preview
skupina D 11. kolo 15306
Basketbal Dubňany
Jiskra Kyjov
27. 2. 2022
-
Preview
skupina D 11. kolo 15307
SK Žabovřesky
SK Renocar Podolí
26. 2. 2022
-
Preview
skupina D 11. kolo 15308
SK Žabovřesky
SK Renocar Podolí
26. 2. 2022
-
Preview
skupina D 12. kolo 15309
SK Renocar Podolí
Basketbal Dubňany
19. 3. 2022
-
Preview
skupina D 12. kolo 15310
SK Renocar Podolí
Basketbal Dubňany
20. 3. 2022
-
Preview
skupina D 12. kolo 15311
Jiskra Kyjov
Sokol Šlapanice
19. 3. 2022
-
Preview
skupina D 12. kolo 15312
Jiskra Kyjov
Sokol Šlapanice
20. 3. 2022
-
Preview
skupina D 12. kolo 15313
Tygři JBC Brno B
BK Vyškov
19. 3. 2022
-
Preview
skupina D 12. kolo 15314
Tygři JBC Brno B
BK Vyškov
20. 3. 2022
-
Preview
skupina D 13. kolo 15315
BK Vyškov
Jiskra Kyjov
2. 4. 2022
-
Preview
skupina D 13. kolo 15316
BK Vyškov
Jiskra Kyjov
2. 4. 2022
-
Preview
skupina D 13. kolo 15317
Sokol Šlapanice
SK Renocar Podolí
2. 4. 2022
-
Preview
skupina D 13. kolo 15318
Sokol Šlapanice
SK Renocar Podolí
2. 4. 2022
-
Preview
skupina D 13. kolo 15319
Basketbal Dubňany
SK Žabovřesky
2. 4. 2022
-
Preview
skupina D 13. kolo 15320
Basketbal Dubňany
SK Žabovřesky
3. 4. 2022
-
Preview
skupina D 14. kolo 15321
SK Žabovřesky
Sokol Šlapanice
23. 4. 2022
-
Preview
skupina D 14. kolo 15322
SK Žabovřesky
Sokol Šlapanice
23. 4. 2022
-
Preview
skupina D 14. kolo 15323
SK Renocar Podolí
BK Vyškov
23. 4. 2022
-
Preview
skupina D 14. kolo 15324
SK Renocar Podolí
BK Vyškov
24. 4. 2022
-
Preview
skupina D 14. kolo 15325
Jiskra Kyjov
Tygři JBC Brno B
23. 4. 2022
-
Preview
skupina D 14. kolo 15326
Jiskra Kyjov
Tygři JBC Brno B
24. 4. 2022
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Tygři JBC Brno B 6 6 0 585 208 12
2. Jiskra Kyjov 4 4 0 354 129 8
3. Sokol Šlapanice 4 4 0 373 131 8
4. SK Žabovřesky 6 0 6 199 581 6
5. BK Vyškov 4 2 2 279 232 6
6. SK Renocar Podolí 4 0 4 178 304 4
7. Basketbal Dubňany 4 0 4 79 462 4
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
David Kubíček ADFORS Basket Litomy 14 5 1.0 21.8 10.2 0.2 0.8/1.4 0.0* 1.8
Michal Brumlich Sokol Nová Paka 14 4 1.0 25.5 11.8 0.5 0.5/1.3 0.0* 1.3
Adam Avuk TJ Jiskra Havlíčkův Brod 13 4 1.0 24.3 9.5 0.8 3.0/5.5 54.5 0.8
Jiří Bastl SKB Rokycany 14 3 1.0 16.7 7.3 0.0 2.0/4.7 42.9 4.0
Lukáš Jánošík STHAV 14 3 1.0 12.7 5.7 0.0 1.3/2.7 50.0 1.3
David Egermeier BK Teplice 14 5 1.0 5.4 2.6 0.0 0.2/1.2 0.0* 1.4
Jakub Adámek Kaplice Grizzlies 14 4 1.0 6.8 3.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.3
Tobias Wurm von Sterndorff BK Kralupy 14 8 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Tomáš Heřman BK M. Lázně 12 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Ondřej Baklík TJ Šumperk 14 3 1.0 4.3 1.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.3
Vojtěch Blažek BBK Blansko 12 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
David Barusel SK Bruntál 13 3 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/5.3 18.8 2.0
Šimon Dowertill Basketpoint Frýdek-Místek 13 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Jakub Segedi BA Tygři Louny 15 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/1.7 0.0* 2.0
Lukáš Hofman TJ AŠ Mladá Boleslav 14 2 1.0 4.0 1.0 0.5 0.5/1.5 0.0* 1.0
Jakub Daneček SK UP Olomouc 11 1 1.0 7.0 1.0 1.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Václav Břečka BK Medvědi Tábor 13 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.0
Adam Baltaretu BA 2006 Roudnice n.L. 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Filip Rolenc BK Vysoká nad Labem 13 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Tomáš Cicvárek Sokol Šlapanice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hanika SK Renocar Podolí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Beran SKB Tišnov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Blaha Basketbal Dubňany 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rayn William Coen BA Lynx Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Bochýnek Jiskra Kyjov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Hawiger Basket Valmez 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bohuslav Graman BK Sokolov 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Natálie Čermáková BK Velké Meziříčí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Busby SK Žabovřesky 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Tomáš Durčok Sokol Karviná 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Gawlas Start Havířov B 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jan Bevilaqua TJ Turnov 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Fiala Loko Trutnov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Böhm Tygři JBC Brno B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kvído Flegel Válečníci Děčín B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Čutek BK Vyškov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Start Havířov 3 38.3 0.7 6.7 /19.4 34.5 15.7
Basket Valmez 3 34.0 0.7 9.3 /21.6 43.1 14.3
BK Sokolov 6 41.8 0.3 8.2 /22.2 36.8 16.3
SKB Rokycany 6 27.5 0.3 7.5 /20.8 36.0 16.0
ADFORS Basket Litomyšl 6 36.8 3.3 2.8 /7.1 39.5 11.8
BK Vysoká nad Labem 4 24.8 0.0 8.8 /20.1 43.8 13.0
Sokol Nová Paka 4 72.3 2.3 4.5 /13.3 34.0 6.5
TJ AŠ Mladá Boleslav 4 5.5 0.5 1.8 /7.6 23.3 10.5
Válečníci Děčín B 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Bruntál 3 17.7 0.0 3.7 /16.0 22.9 13.3
Start Havířov B 3 23.7 1.0 4.7 /13.0 35.9 13.0
BA Tygři Louny 6 26.5 2.0 5.8 /15.0 38.9 13.3
BA 2006 Roudnice n.L. 6 26.3 1.2 8.5 /20.5 41.5 11.2
SK UP Olomouc 3 15.0 0.3 7.0 /24.0 29.2 11.7
TJ Šumperk 3 51.7 1.0 6.7 /14.4 46.5 16.7
BK Teplice 6 35.3 2.8 9.2 /20.9 44.0 11.2
SK Žabovřesky 4 10.0 0.0 1.8 /8.8 20.0 11.3
BK Vyškov 2 36.5 1.5 12.5 /26.5 47.2 16.0
BK M. Lázně 6 7.0 0.0 0.3 /2.0 16.7 8.7
Basketpoint Frýdek-Místek 3 20.7 1.7 3.3 /12.3 27.0 20.3
Sokol Karviná 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 52.8 1.5 7.3 /18.6 39.2 13.5
BK Velké Meziříčí 4 6.3 0.3 2.8 /7.1 39.3 7.8
TJ Turnov 2 7.5 0.5 1.0 /2.0 50.0 6.0
SKB Tišnov 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Kaplice Grizzlies 4 41.0 1.3 5.3 /15.8 33.3 17.0
BBK Blansko 4 26.0 1.0 7.0 /17.5 40.0 16.8
BK Medvědi Tábor 4 20.3 0.0 3.0 /13.0 23.1 15.5
BK Kralupy 6 27.0 1.2 3.3 /10.3 32.3 19.3
BA Lynx Liberec 4 20.0 2.3 3.0 /8.5 35.3 12.3
SK Renocar Podolí 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Jiskra Kyjov 4 33.8 3.5 10.5 /23.8 44.2 13.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vybíral Michal 4 4 0 0 - - -
Vondráčková Sabina 1 1 0 0 - - -
Vildová Linda 1 0 1 0 - - -
Veselý Rostislav 2 0 2 0 - - -
Veselá Lucie 1 1 0 0 - - -
Tichý David 1 0 1 0 - - -
Tichý František 1 0 1 0 - - -
Šlaisová Veronika 1 0 1 0 - - -
Šesták Matěj 1 0 1 0 - - -
Šedivý Jan 2 0 2 0 - - -
Šedivý Vincent 1 1 0 0 - - -
Svatoš Miroslav 1 0 1 0 - - -
Sokolovský Ladislav 2 1 1 0 - - -
Snopková Barbora 1 0 1 0 - - -
Slouková Sandra 2 1 1 0 - - -
Slouková Daniela 2 1 1 0 - - -
Slezák Jiří 2 1 1 0 - - -
Skořepa Petr 1 1 0 0 - - -
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 - - -
Roubiček Tomáš 2 2 0 0 - - -
Přidal Matouš 1 0 1 0 - - -
Poživil Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Polák Richard 2 0 2 0 - - -
Pivovarský Michal 2 1 1 0 - - -
Petrisko Lukáš 2 1 1 0 - - -
Pacelt Jan 2 1 1 0 - - -
Novotný Tomáš 2 2 0 0 - - -
Nováková Bára 1 0 1 0 - - -
Nesvadba Miloš 1 1 0 0 - - -
Němec Karel 2 2 0 0 - - -
Morávek Tomáš 2 1 1 0 - - -
Minich Radovan 3 1 2 0 - - -
Marek Vojtěch 4 4 0 0 - - -
Mainuš Michal 1 1 0 0 - - -
Machálek Jan 1 1 0 0 - - -
Kundert Mattias 3 0 3 0 - - -
Kunclová Natálie 4 0 4 0 - - -
Kratochvílová Diana 2 1 1 0 - - -
Krajcigr Jan 2 1 1 0 - - -
Kraina Tomáš 1 1 0 0 - - -
Koranda Vladimír 1 0 1 0 - - -
Koch Martin 2 2 0 0 - - -
Kohout Marek 2 1 1 0 - - -
Klapetek René 1 1 0 0 - - -
Keslerová Barbora 1 0 1 0 - - -
Kavka Radim 1 1 0 0 - - -
Karásek Jan 1 1 0 0 - - -
Kapl Antonín 1 1 0 0 - - -
Kalabza Petr 1 1 0 0 - - -
Jurník Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Jodl Jiří 1 1 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 2 2 0 0 - - -
Chlup Aleš 4 3 1 0 - - -
Hušek Daniel 1 1 0 0 - - -
Hovorka Petr 1 1 0 0 - - -
Hošťálek Jan 2 1 1 0 - - -
Heřman Matěj 3 1 2 0 - - -
Hána Michal 2 1 1 0 - - -
Grobelná Natálie 1 1 0 0 - - -
Friedl Miroslav 2 2 0 0 - - -
Frass Rastislav 2 1 1 0 - - -
Dvořák František 4 0 4 0 - - -
Ďurana Antonín 1 1 0 0 - - -
Duben Tomáš 2 1 1 0 - - -
Doležal Vratislav 1 1 0 0 - - -
Buršík Petr 1 0 1 0 - - -
Brandejs Tomáš 2 1 1 0 - - -
Bešina Marek 1 0 1 0 - - -
Bělka Michal 2 2 0 0 - - -
Baron Martin 2 1 1 0 - - -
Asztalos Ondřej 3 3 0 0 - - -
Antoš Adam 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře