Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 15328
BA Tygři Louny
BK Teplice
18. 12. 2021
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců 50
74
14
14
26
35
36
58
Review
skupina A 1. kolo 15330
Válečníci Děčín B
SKB Rokycany
18. 12. 2021
14:00
ARMEX Sportcentrum Václav Hošek
Vladislav Lunhul
126
33
33
6
60
19
98
32
Review
skupina A 1. kolo 15329
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Kralupy Junior
18. 12. 2021
17:15
BK Real František Tichý
Josef Repka
66
49
21
6
40
20
58
33
Review
skupina A 2. kolo 15333
BA Tygři Louny
BA 2006´ Roudnice n.L.
18. 9. 2021
12:00
Hala ZŠ Přemyslovců Tomáš Morávek
Mattias Kundert
67
39
16
11
33
23
47
33
Review
skupina A 2. kolo 15331
BK Mariánské Lázně
Válečníci Děčín B
18. 9. 2021
15:00
Městská sportovní hala Radovan Minich
Jan Hošťálek
16
177
6
39
8
84
14
133
Review
skupina A 2. kolo 15332
BK Sokolov
SKB Rokycany
18. 9. 2021
17:00
SH ISŠTE Sokolov Jan Pacelt
Matěj Heřman
129
13
29
5
62
7
101
9
Review
skupina A 2. kolo 15334
BK Teplice
BK Kralupy Junior
8. 10. 2021
17:00
Sokolovna Na Letné Vincent Šedivý
Jan Šedivý
97
38
22
9
53
23
78
33
Review
skupina A 3. kolo 15336
BK Sokolov
Válečníci Děčín B
19. 9. 2021
08:45
SH ISŠTE Sokolov Matěj Heřman
Jan Pacelt
91
43
31
4
52
22
71
34
Review
skupina A 3. kolo 15335
BK Mariánské Lázně
SKB Rokycany
19. 9. 2021
10:00
Městská sportovní hala Jan Hošťálek
Radovan Minich
29
111
13
23
19
58
27
82
Review
skupina A 3. kolo 15338
BK Teplice
BA 2006´ Roudnice n.L.
19. 9. 2021
10:00
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Jan Šedivý
64
37
17
11
30
17
48
24
Review
skupina A 3. kolo 15337
BA Tygři Louny
BK Kralupy Junior
12. 10. 2021
17:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Daniel Hušek
Mattias Kundert
80
45
23
8
48
18
69
30
Review
skupina A 4. kolo 15339
Válečníci Děčín B
BA 2006´ Roudnice n.L.
2. 10. 2021
09:15
ARMEX Sportcentrum Antonín Ďurana
Vitaliy Shumskyy
118
28
36
9
63
15
87
20
Review
skupina A 4. kolo 15340
SKB Rokycany
BK Kralupy Junior
2. 10. 2021
15:00
Sportovní hala SKB Jan Karásek
Petr Buršík
60
76
13
10
24
33
38
61
Review
skupina A 4. kolo 15341
BK Mariánské Lázně
BA Tygři Louny
2. 10. 2021
15:00
Městská sportovní hala Petr Hovorka
Vladimír Koranda
25
82
12
18
17
46
17
65
Review
skupina A 4. kolo 15342
BK Sokolov
BK Teplice
2. 10. 2021
15:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Petr Skořepa
Matěj Heřman
70
46
21
7
46
21
56
35
Review
skupina A 5. kolo 15345
BK Mariánské Lázně
BK Teplice
3. 10. 2021
10:00
Městská sportovní hala Petr Kalabza
Radovan Minich
16
162
4
38
6
80
10
125
Review
skupina A 5. kolo 15346
BK Sokolov
BA Tygři Louny
28. 9. 2021
10:00
SH ISŠTE Sokolov Lucie Veselá
Miroslav Svatoš
100
51
24
11
52
23
80
33
Review
skupina A 5. kolo 15344
SKB Rokycany
BA 2006´ Roudnice n.L.
3. 10. 2021
11:00
Sportovní hala SKB Jiří Jodl
Veronika Šlaisová
84
101
18
35
36
60
52
79
Review
skupina A 5. kolo 15343
Válečníci Děčín B
BK Kralupy Junior
3. 10. 2021
12:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Poživil
Barbora Keslerová
53
76
7
16
23
39
38
53
Review
skupina A 6. kolo 15347
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín B
16. 10. 2021
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců
67
34
14
7
29
21
46
32
Review
skupina A 6. kolo 15349
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Mariánské Lázně
16. 10. 2021
15:00
BK Real
129
22
42
2
76
10
101
16
Review
skupina A 6. kolo 15350
BK Kralupy Junior
BK Sokolov
16. 10. 2021
16:00
SH Kralupy nad Vltavou Miloš Nesvadba
František Tichý
32
84
11
13
15
36
26
56
Review
skupina A 6. kolo 15348
BK Teplice
SKB Rokycany
16. 10. 2021
18:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Tomáš Morávek
94
54
26
17
50
27
62
35
Review
skupina A 7. kolo 15354
BK Kralupy Junior
BK Mariánské Lázně
17. 10. 2021
08:00
SH Kralupy nad Vltavou Jan Machálek
100
26
25
5
47
14
77
26
Review
skupina A 7. kolo 15351
BA Tygři Louny
SKB Rokycany
17. 10. 2021
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Mattias Kundert
42
59
16
7
31
24
33
34
Review
skupina A 7. kolo 15352
BK Teplice
Válečníci Děčín B
17. 10. 2021
09:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
67
56
10
16
27
32
54
44
Review
skupina A 7. kolo 15353
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Sokolov
17. 10. 2021
12:00
BK Real 54
83
14
11
29
28
48
53
Review
skupina A 8. kolo 15356
BK Teplice
BA Tygři Louny
19. 12. 2021
10:00
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
72
51
16
4
39
20
58
36
Review
skupina A 8. kolo 15358
SKB Rokycany
Válečníci Děčín B
19. 12. 2021
12:00
Sportovní hala SKB Jan Karásek
Jiří Mužík
68
129
17
35
34
58
53
91
Review
skupina A 8. kolo 15357
BK Kralupy Junior
BA 2006´ Roudnice n.L.
19. 12. 2021
18:30
SH Kralupy nad Vltavou Filip Hackl
Lukáš Mrzena
57
66
13
14
30
36
47
50
Review
skupina A 9. kolo 15361
BK Kralupy Junior
BA Tygři Louny
6. 11. 2021
14:00
SH Kralupy nad Vltavou Pavel Velda
Jiří Veselý
30
57
2
19
10
39
14
51
Review
skupina A 9. kolo 15359
SKB Rokycany
BK Mariánské Lázně
6. 11. 2021
15:30
Sportovní hala SKB Pavel Tauber
Jan Vaník
116
58
33
15
57
31
90
46
Review
skupina A 9. kolo 15360
Válečníci Děčín B
BK Sokolov
6. 11. 2021
17:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Asztalos
Vitaliy Shumskyy
82
61
19
11
41
28
58
37
Review
skupina A 9. kolo 15362
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Teplice
26. 10. 2021
17:45
BK Real Karel Anton
Pavel Poliček
41
84
12
27
22
52
33
70
Review
skupina A 10. kolo 15364
SKB Rokycany
BK Sokolov
7. 11. 2021
10:00
Sportovní hala SKB Petr Kalabza
Anna Chojnacká
59
95
16
20
26
39
43
64
Review
skupina A 10. kolo 15365
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
7. 11. 2021
10:00
BK Real Jaroslav Pazourek
Josef Repka
45
60
13
13
29
25
34
48
Review
skupina A 10. kolo 15363
Válečníci Děčín B
BK Mariánské Lázně
7. 11. 2021
12:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Poživil
Matyáš Fichtner
190
11
42
2
93
6
143
9
Review
skupina A 10. kolo 15366
BK Kralupy Junior
BK Teplice
7. 11. 2021
14:00
SH Kralupy nad Vltavou Pavel Velda
Miloš Nesvadba
30
83
11
22
17
42
24
64
Review
skupina A 11. kolo 15367
BK Kralupy Junior
Válečníci Děčín B
20. 11. 2021
08:00
SH Kralupy nad Vltavou Jiří Pavýza
31
98
10
18
15
46
25
67
Review
skupina A 11. kolo 15368
BA 2006´ Roudnice n.L.
SKB Rokycany
20. 11. 2021
10:00
tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem Jaroslav Pazourek
Josef Repka
72
70
13
14
30
27
54
50
64
64
Review
skupina A 11. kolo 15369
BK Teplice
BK Mariánské Lázně
20. 11. 2021
10:00
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
132
18
35
10
65
14
105
16
Review
skupina A 11. kolo 15370
BA Tygři Louny
BK Sokolov
17. 11. 2021
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Vlastimil Krob
Sabina Vondráčková
35
59
8
12
15
24
22
41
Review
skupina A 12. kolo 15373
BA Tygři Louny
BK Mariánské Lázně
21. 11. 2021
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
123
22
36
2
70
10
105
13
Review
skupina A 12. kolo 15374
BK Teplice
BK Sokolov
21. 11. 2021
09:30
Sokolovna Na Letné Vlastimil Krob
70
76
11
19
33
36
51
56
Review
skupina A 12. kolo 15371
BA 2006´ Roudnice n.L.
Válečníci Děčín B
21. 11. 2021
11:00
BK Real Jiří Veselý
Karel Anton
37
96
9
35
17
56
30
68
Review
skupina A 12. kolo 15372
BK Kralupy Junior
SKB Rokycany
21. 11. 2021
14:00
SH Kralupy nad Vltavou Miloš Nesvadba
Leoš Kvíz
67
49
8
12
31
20
51
33
Review
skupina A 13. kolo 15375
SKB Rokycany
BA Tygři Louny
4. 12. 2021
13:30
Sportovní hala SKB Pavel Tauber
Jiří Mužík
59
46
16
6
31
21
42
38
Review
skupina A 13. kolo 15377
BK Sokolov
BA 2006´ Roudnice n.L.
4. 12. 2021
15:00
SH ISŠTE Sokolov Matěj Heřman
Petr Hovorka
119
29
32
14
68
23
93
27
Review
skupina A 13. kolo 15378
BK Mariánské Lázně
BK Kralupy Junior
4. 12. 2021
15:00
Městská sportovní hala Ingrid Ašenbrenerová
Petr Skořepa
11
120
6
23
9
50
9
90
Review
skupina A 13. kolo 15376
Válečníci Děčín B
BK Teplice
4. 12. 2021
17:00
ARMEX Sportcentrum Michal Tesař
Vladislav Lunhul
61
76
11
18
30
39
45
61
Review
skupina A 14. kolo 15381
BK Mariánské Lázně
BA 2006´ Roudnice n.L.
5. 12. 2021
10:00
Městská sportovní hala Petr Fiala
Petr Hovorka
45
123
9
33
17
54
35
89
Review
skupina A 14. kolo 15382
BK Sokolov
BK Kralupy Junior
5. 12. 2021
10:00
SH ISŠTE Sokolov Tadeáš Čabala
Roman Kinka
118
26
30
4
61
6
93
14
Review
skupina A 14. kolo 15380
SKB Rokycany
BK Teplice
5. 12. 2021
10:30
Sportovní hala SKB Jiří Buňka ml.
Michal Roučka
59
74
21
19
31
33
46
48
Review
skupina A 14. kolo 15379
Válečníci Děčín B
BA Tygři Louny
5. 12. 2021
15:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy
87
24
26
0
48
8
67
16
Review
skupina A 15. kolo 15383
BK Teplice
BA Tygři Louny
15. 1. 2022
09:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
55
48
14
16
29
27
40
38
Review
skupina A 15. kolo 15385
SKB Rokycany
Válečníci Děčín B
29. 1. 2022
13:00
Sportovní hala SKB Petr Kalabza
Pavel Tauber
38
120
6
32
12
60
24
84
Review
skupina A 15. kolo 15384
BK Kralupy Junior
BA 2006´ Roudnice n.L.
15. 1. 2022
18:30
SH Kralupy nad Vltavou
55
12
17
3
37
10
41
12
Review
skupina A 16. kolo 15386
BA Tygři Louny
BK Teplice
16. 1. 2022
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Anna Chojnacká
Tomáš Morávek
52
68
10
16
27
38
41
57
Review
skupina A 16. kolo 15387
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Kralupy Junior
16. 1. 2022
11:30
tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem Jindřich Nesper
Daniel Hušek
50
52
10
13
20
24
32
32
Review
skupina A 16. kolo 15388
Válečníci Děčín B
SKB Rokycany
29. 1. 2022
16:00
Sportovní hala SKB Pavel Tauber
Petr Kalabza
93
22
17
4
44
10
70
17
Review
skupina A 17. kolo 15391
BK Kralupy Junior
BK Teplice
29. 1. 2022
15:00
SH Kralupy nad Vltavou Pavel Matys
Štěpán Beran
50
87
5
26
18
43
39
62
Review
skupina A 17. kolo 15389
SKB Rokycany
BK Sokolov
8. 1. 2022
16:00
Sportovní hala SKB Tomáš Sklenář
Anna Chojnacká
39
107
11
14
19
38
26
80
Review
skupina A 17. kolo 15390
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
29. 1. 2022
17:00
BK Real Pavel Poliček
Tomáš Morávek
32
78
7
18
18
37
24
50
Review
skupina A 18. kolo 15394
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Teplice
30. 1. 2022
10:00
tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem Pavel Poliček
Tomáš Morávek
50
76
8
13
14
29
38
49
Review
skupina A 18. kolo 15393
BK Kralupy Junior
BA Tygři Louny
30. 1. 2022
13:00
SH Kralupy nad Vltavou Zuzana Kotrbatá
Jan Bartoš
51
65
10
15
22
31
31
51
Review
skupina A 18. kolo 15392
Válečníci Děčín B
BK Sokolov
30. 1. 2022
14:30
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Zajistí pořadatel
62
65
12
16
34
37
46
49
Review
skupina A 19. kolo 15397
BK Teplice
BK Sokolov
12. 2. 2022
09:30
Sokolovna Na Letné Karel Anton
Pavel Poliček
43
66
20
21
29
33
37
49
Review
skupina A 19. kolo 15395
BA 2006´ Roudnice n.L.
Válečníci Děčín B
12. 2. 2022
12:00
BK Real Michal Horník
Jiří Veselý
58
69
10
23
30
33
48
48
Review
skupina A 19. kolo 15396
BK Kralupy Junior
SKB Rokycany
10. 4. 2022
12:00
SH Kralupy nad Vltavou Barbora Toboláková
Petr Frána
97
26
(33
4
47
11
73
19)
Review
skupina A 20. kolo 15399
BA 2006´ Roudnice n.L.
SKB Rokycany
13. 2. 2022
10:00
BK Real Michal Horník
Jan Machálek
83
66
20
20
45
35
70
46
Review
skupina A 20. kolo 15398
BK Kralupy Junior
Válečníci Děčín B
19. 2. 2022
16:00
SH Kralupy nad Vltavou Petr Frána
Jan Machálek
62
63
16
23
34
35
43
57
Review
skupina A 20. kolo 15400
BA Tygři Louny
BK Sokolov
9. 2. 2022
17:30
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Poliček
Sabina Vondráčková
51
76
10
17
23
40
34
54
Review
skupina A 21. kolo 15401
Válečníci Děčín B
BA Tygři Louny
5. 3. 2022
14:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Asztalos
Zajistí pořadatel
108
32
Review
skupina A 21. kolo 15402
SKB Rokycany
BK Teplice
5. 3. 2022
16:00
Sportovní hala SKB Lubomír Porvich
Pavel Tauber
79
69
21
15
36
29
55
49
Review
skupina A 21. kolo 15403
BK Sokolov
BK Kralupy Junior
5. 3. 2022
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Hovorka
Petr Skořepa
111
45
31
14
63
20
83
31
Review
skupina A 22. kolo 15404
SKB Rokycany
BA Tygři Louny
6. 3. 2022
10:00
Sportovní hala SKB Klára Buňková
Veronika Šlaisová
71
59
12
15
32
25
51
48
Review
skupina A 22. kolo 15406
BK Sokolov
BA 2006´ Roudnice n.L.
6. 3. 2022
10:00
SH ISŠTE Sokolov Roman Kinka
Tadeáš Čabala
117
18
35
5
58
10
84
12
Review
skupina A 22. kolo 15405
Válečníci Děčín B
BK Teplice
6. 3. 2022
13:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Asztalos
Václav Hošek
87
57
Review
skupina A 23. kolo 15408
BA Tygři Louny
BK Kralupy Junior
19. 3. 2022
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Zajistí pořadatel
56
34
2
10
36
13
47
27
Review
skupina A 23. kolo 15409
BK Teplice
BA 2006´ Roudnice n.L.
19. 3. 2022
09:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Zajistí pořadatel
111
13
19
2
40
5
74
9
Review
skupina A 23. kolo 15407
BK Sokolov
Válečníci Děčín B
19. 3. 2022
13:30
SH ISŠTE Sokolov Jan Pacelt
Tadeáš Čabala
69
51
15
15
37
27
54
41
Review
skupina A 24. kolo 15412
BK Teplice
BK Kralupy Junior
20. 3. 2022
09:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Pavel Poliček
75
36
15
4
27
14
55
22
Review
skupina A 24. kolo 15411
BA Tygři Louny
BA 2006´ Roudnice n.L.
20. 3. 2022
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Tomáš Morávek
67
51
18
7
37
21
51
35
Review
skupina A 24. kolo 15410
BK Sokolov
SKB Rokycany
25. 3. 2022
15:30
SH ISŠTE Sokolov Jan Pacelt
Roman Kinka
119
31
27
9
59
17
84
24
Review
skupina A 25. kolo 15414
SKB Rokycany
BA 2006´ Roudnice n.L.
2. 4. 2022
10:00
Sportovní hala SKB Lubomír Porvich
Pavel Tauber
86
79
15
20
30
39
58
66
Review
skupina A 25. kolo 15413
Válečníci Děčín B
BK Kralupy Junior
2. 4. 2022
12:15
ARMEX Sportcentrum Ondřej Asztalos
Matyáš Fichtner
62
50
17
9
31
19
44
34
Review
skupina A 25. kolo 15415
BK Sokolov
BA Tygři Louny
30. 3. 2022
17:30
SH ISŠTE Sokolov Roman Kinka
Petr Fiala
77
49
20
6
38
22
52
35
Review
skupina A 26. kolo 15418
BK Sokolov
BK Teplice
3. 4. 2022
09:30
SH ISŠTE Sokolov Roman Kinka
Ingrid Ašenbrenerová
89
51
17
17
45
23
60
40
Review
skupina A 26. kolo 15416
Válečníci Děčín B
BA 2006´ Roudnice n.L.
3. 4. 2022
12:30
BK Real Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
84
34
14
13
42
23
66
30
Review
skupina A 26. kolo 15417
SKB Rokycany
BK Kralupy Junior
3. 4. 2022
12:30
Sportovní hala SKB Tomáš Sklenář
Anna Chojnacká
78
62
22
13
38
37
52
49
Review
skupina A 27. kolo 15419
BA Tygři Louny
SKB Rokycany
23. 4. 2022
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Tomáš Morávek
Mattias Kundert
72
47
12
10
30
25
56
44
Review
skupina A 27. kolo 15420
BK Teplice
Válečníci Děčín B
23. 4. 2022
09:45
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Vladislav Lunhul
81
54
25
11
51
20
66
36
Review
skupina A 27. kolo 15421
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Sokolov
29. 3. 2022
17:45
BK Real Daniel Rom
18
115
7
27
10
46
14
83
Review
skupina A 28. kolo 15423
BK Teplice
SKB Rokycany
24. 4. 2022
10:00
Sokolovna Na Letné Pavel Poliček
Vincent Šedivý
92
37
23
5
41
18
65
25
Review
skupina A 28. kolo 15422
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín B
24. 4. 2022
12:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Ondřej Asztalos
34
61
4
17
14
26
26
42
Review
skupina A 28. kolo 15424
BK Kralupy Junior
BK Sokolov
9. 4. 2022
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Fedor Lysov
Karel Martínek
35
67
7
12
13
36
24
55
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Antonín Petřek BK Sokolov 15 24 1.0 18.7 8.3 0.1 1.8/4.3 41.2 2.4
Jan Žák BK Sokolov 15 18 1.0 24.7 11.6 0.0 1.4/4.4 32.5 1.7
Dominik Pova BK Teplice 15 22 1.0 17.6 7.5 0.0 2.7/7.0 38.7 2.5
Michal Brumlich Sokol Nová Paka 15 15 1.0 25.3 9.9 0.7 3.2/4.9 64.9 2.2
Radek Berky BK Kralupy 15 21 1.0 17.9 7.2 0.7 1.4/3.7 37.7 2.6
Filip Vagai Kaplice Grizzlies 15 14 1.0 26.7 11.0 0.9 1.9/4.4 44.3 2.1
Lukáš Dvořák Jiskra Kyjov 15 21 1.0 17.8 7.0 0.3 2.9/5.4 53.1 1.9
Radim Štěpánek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 13 14 1.0 26.2 10.6 1.2 1.3/4.7 27.3 2.1
Adam Avuk TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 14 1.0 24.1 9.2 1.3 1.8/3.3 54.3 1.7
Bivoj Xaver Pleskot BK Vysoká nad Labem 15 15 1.0 22.3 10.5 0.1 1.2/2.5 47.4 1.2
Filip Šulc Sokol Nová Paka 15 17 1.0 19.6 8.2 0.6 1.4/2.9 46.0 1.5
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 15 18 1.0 18.4 6.3 1.3 1.7/2.6 67.4 2.5
Jiří Bastl SKB Rokycany 15 18 1.0 17.6 6.9 0.6 2.1/4.9 41.6 3.0
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 15 15 1.0 20.9 7.3 1.7 1.1/2.5 42.1 2.5
Michal Růžička BBK Blansko 15 14 1.0 21.8 10.2 0.0 1.4/2.1 65.5 1.7
Matěj Ivanič SKB Rokycany 14 22 1.0 13.7 5.7 0.2 1.6/4.5 36.4 3.1
Vojtěch Stříbrný Kaplice Grizzlies 15 13 1.0 22.5 10.3 0.5 0.5/3.6 14.9 2.2
Ondřej Halenčák BA Lynx Liberec 15 18 1.0 16.0 6.9 0.6 0.6/1.7 0.0* 1.7
Lukáš Kubínek BK Teplice 15 21 1.0 13.6 3.4 1.4 2.6/4.7 56.1 1.9
Josef Zimák BA 2006 Roudnice n.L. 15 18 1.0 15.3 5.9 0.6 1.6/4.3 37.7 1.9
Matěj Kracík Sokol Nová Paka 15 18 1.0 15.0 6.3 0.4 1.1/3.1 36.4 1.3
Michal Kubínek BK Teplice 15 21 1.0 12.1 3.8 1.0 1.4/2.5 57.7 1.6
Jan Čecho BA 2006 Roudnice n.L. 15 18 1.0 13.3 4.7 0.6 2.2/4.8 44.8 2.3
David Kubíček ADFORS Basket Litomy 15 13 1.0 18.3 7.8 0.4 1.6/3.8 42.9 2.2
Jan Pechman SKB Rokycany 15 20 1.0 11.9 5.2 0.2 1.1/4.3 25.9 3.2
Vojtěch Malík STHAV 13 8 1.0 29.6 13.5 0.4 1.5/3.4 44.4 2.0
David Polcar BA Tygři Louny 15 17 1.0 13.5 6.1 0.0 1.4/3.9 36.4 1.2
Matyáš Šimon TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15 14 1.0 16.1 7.1 0.6 0.3/0.8 0.0* 1.9
Pavel Budínský Sokol Nová Paka 14 17 1.0 13.3 5.9 0.1 1.1/2.8 37.5 1.4
Adam Říha BK Medvědi Tábor 16 12 1.0 18.5 7.9 0.1 2.4/5.3 46.0 1.3
Adam Lacko BK Vysoká nad Labem 15 13 1.0 16.5 7.5 0.0 1.5/2.7 54.3 1.6
Richard Dobeš Start Havířov B 15 11 1.0 19.3 7.8 0.5 2.3/4.5 51.0 2.9
Isa Halilaj BK Teplice 15 20 1.0 10.6 4.8 0.1 0.8/1.9 0.0* 1.7
Vojtěch Mareš SK Bruntál 15 9 1.0 23.3 10.6 0.0 2.2/8.4 26.3 1.6
Tadeáš Tichý ADFORS Basket Litomy 14 16 1.0 13.1 4.6 1.0 0.9/1.9 0.0* 1.4
Petr Vondráček BA Tygři Louny 14 16 1.0 12.9 4.4 0.9 1.4/2.6 52.4 1.4
Michal Žitňanský TJ Šumperk 15 9 1.0 22.8 8.7 0.4 4.1/6.8 60.7 3.2
Adam Pecha Jiskra Kyjov 15 18 1.0 11.1 4.9 0.1 1.2/2.7 43.8 1.8
Jakub Novotný BK Vysoká nad Labem 15 19 1.0 10.5 4.5 0.2 0.9/2.3 40.9 1.5
Daniel Schiel Start Havířov B 14 13 1.0 15.0 6.5 0.4 0.9/2.0 46.2 2.2
Marek Zubanič BK Sokolov 15 21 1.0 9.0 3.7 0.4 0.4/0.9 0.0* 2.0
Matouš Janda BK Kralupy 16 17 1.0 11.1 5.3 0.0 0.5/2.2 21.6 3.1
Štěpán Dočekal TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 12 1.0 15.6 5.3 1.3 1.3/2.7 50.0 2.4
Matěj Matuška BBK Blansko 15 10 1.0 18.7 7.8 0.1 2.8/5.6 50.0 1.2
Ondřej Polánka STHAV 15 11 1.0 16.8 6.9 0.6 1.1/3.9 27.9 1.6
Jakub Skála BA Lynx Liberec 14 16 1.0 11.0 4.4 0.6 0.3/0.5 0.0* 1.4
Jakub Martinec Sokol Nová Paka 15 14 1.0 12.2 5.8 0.1 0.4/1.1 0.0* 2.1
Matěj Krátký BK Sokolov 13 21 1.0 8.1 3.5 0.0 1.0/2.5 42.3 1.3
David Jedrzejczyk Start Havířov B 14 13 1.0 13.1 5.8 0.2 0.9/2.5 36.4 1.7
Šimon Ostrý BA Lynx Liberec 14 18 1.0 9.4 4.4 0.1 0.5/1.7 0.0* 1.1
Dominik Cvrkal TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15 14 1.0 12.1 5.6 0.0 0.8/2.4 33.3 2.1
Tadeáš Krejčí BK Sokolov 16 24 1.0 6.9 2.8 0.0 1.2/2.7 45.3 2.1
Štěpán Grygar Basket Valmez 15 7 1.0 23.6 8.3 1.3 3.1/5.6 56.4 2.3
František Harapát TJ Šumperk 14 10 1.0 16.4 7.7 0.2 0.4/1.3 0.0* 2.1
Viktor Jakl BK Medvědi Tábor 15 12 1.0 13.6 5.8 0.2 1.4/3.7 38.6 1.8
Jakub Šebek BK Teplice 15 24 1.0 6.8 2.1 0.6 0.7/1.9 0.0* 1.3
František Burian Basket Valmez 15 9 1.0 17.9 7.2 0.6 1.8/3.4 51.6 1.9
Michal Broulík ADFORS Basket Litomy 16 14 1.0 11.4 4.7 0.4 0.9/1.9 0.0* 1.4
Filip Oldřich Schöppf BK Sokolov 14 15 1.0 10.5 4.4 0.4 0.5/1.6 0.0* 1.3
Marek Lihan Jiskra Kyjov 14 18 1.0 8.7 3.2 0.4 0.9/2.1 45.9 1.2
Ondřej Kubík Jiskra Kyjov 14 14 1.0 11.1 5.0 0.0 1.1/2.4 47.1 1.2
Radim Křenek Basket Valmez 15 12 1.0 12.9 5.8 0.0 1.4/2.8 50.0 2.0
Lubomír Kahánek Basketpoint Frýdek-Místek 15 9 1.0 17.1 6.6 1.0 1.0/2.3 42.9 3.1
Din Van Duong BA Tygři Louny 16 23 1.0 6.6 1.5 0.8 1.0/2.5 42.1 1.9
Tomáš Zátka SKB Rokycany 15 15 1.0 9.9 3.4 0.5 1.5/3.2 47.9 2.7
Ondřej Hartman BA Lynx Liberec 14 14 1.0 10.6 4.8 0.2 0.4/0.9 0.0* 1.3
Lukáš Jánošík STHAV 15 12 1.0 12.3 4.9 0.7 0.5/1.0 0.0* 1.7
Václav Muras STHAV 15 11 1.0 13.5 6.3 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.5
Dalimil Horák BBK Blansko 14 12 1.0 11.6 3.3 0.9 2.2/5.0 43.3 2.8
Antonín Šulek Kaplice Grizzlies 15 14 1.0 9.9 3.0 0.8 1.6/3.8 41.5 1.9
Václav Bochýnek Jiskra Kyjov 15 17 1.0 8.1 3.4 0.1 1.1/1.9 0.0* 1.8
Tobiáš Trávník Jiskra Kyjov 14 16 1.0 8.4 3.6 0.3 0.4/0.9 0.0* 1.9
Jiří Halačka BK Velké Meziříčí 15 12 1.0 11.3 4.7 0.3 1.2/4.1 28.6 2.3
Matěj Zapletal Jiskra Kyjov 13 17 1.0 7.9 3.4 0.2 0.6/1.4 0.0* 1.0
Lukáš Houda BA Lynx Liberec 14 16 1.0 8.3 3.9 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.5
Jakub Přibyl BK Velké Meziříčí 16 12 1.0 11.1 5.0 0.1 0.8/3.3 25.0 2.3
Tomáš Sokol Start Havířov B 13 13 1.0 10.2 4.2 0.2 1.4/2.8 50.0 1.5
Adrian Skála TJ Šumperk 14 9 1.0 14.1 5.1 1.0 0.9/2.7 33.3 1.8
Jan Kalista BK Kralupy 15 18 1.0 7.1 3.2 0.1 0.4/1.9 0.0* 2.7
Matěj Šnobl BK Sokolov 11 16 1.0 7.9 2.4 0.7 0.9/1.4 0.0* 1.0
Jan Kopecký BK Teplice 12 8 1.0 15.6 4.3 1.8 1.9/3.9 48.4 1.9
Lukáš Močárko BA Lynx Liberec 14 18 1.0 6.9 2.9 0.2 0.4/0.9 0.0* 0.6
František Němec BA 2006 Roudnice n.L. 15 5 1.0 24.6 7.0 2.6 2.8/4.0 70.0 0.8
Jakub Štejfa BA Lynx Liberec 15 12 1.0 10.0 4.1 0.4 0.6/1.3 0.0* 1.5
Tomáš Míča ADFORS Basket Litomy 14 8 1.0 14.9 5.3 1.1 1.0/2.1 47.1 0.9
Vojtěch Šulek Kaplice Grizzlies 13 15 1.0 7.9 2.5 0.7 0.7/1.5 0.0* 0.8
Otakar Kuzebauch BK Sokolov 15 21 1.0 5.5 2.6 0.0 0.4/1.4 0.0* 0.5
Matyáš Ponert BK Kralupy 14 20 1.0 5.8 2.5 0.2 0.3/1.5 0.0* 1.5
Kryštof Koutník SK Bruntál 15 9 1.0 12.6 5.4 0.3 0.7/3.2 20.7 0.9
Filip Suska BA Lynx Liberec 15 14 1.0 8.0 3.9 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.1
Jakub Malík STHAV 15 10 1.0 11.0 5.0 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.1
Daniel Kudláček BA Tygři Louny 16 19 1.0 5.8 2.5 0.1 0.7/2.1 33.3 2.3
Martin Lassek STHAV 15 11 1.0 9.9 4.4 0.0 1.2/3.6 32.5 1.3
Jiří Zeman BBK Blansko 14 14 1.0 7.8 3.1 0.3 0.6/1.9 0.0* 1.6
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 14 10 1.0 10.7 3.7 1.1 0.0/0.3 0.0* 1.0
Daniel Havránek BA Tygři Louny 14 21 1.0 5.1 1.8 0.3 0.6/2.0 0.0* 2.5
Jakub Adámek Kaplice Grizzlies 15 16 1.0 6.6 2.3 0.4 0.8/1.6 0.0* 2.3
Matouš Řeřicha BK Kralupy 15 17 1.0 6.2 2.6 0.1 0.7/2.8 25.5 3.3
Štěpán Kracík Sokol Nová Paka 13 19 1.0 5.5 2.2 0.1 1.0/1.9 0.0* 1.4
Filip Lukeš SKB Rokycany 14 20 1.0 5.2 2.2 0.1 0.8/1.8 0.0* 2.2
Mikuláš Jirků BBK Blansko 14 16 1.0 6.4 2.4 0.2 1.0/3.3 30.8 2.3
Filip Tomáš Holubka TJ Turnov 14 17 1.0 5.9 2.3 0.1 1.2/2.0 58.8 0.9
Jakub Dörfl BK Kralupy 16 10 1.0 10.0 4.3 0.3 0.5/1.4 0.0* 1.6
Ondřej Ladnar BA 2006 Roudnice n.L. 15 17 1.0 5.8 2.2 0.2 0.9/3.4 28.1 1.6
Daniel Krásný BK Sokolov 16 20 1.0 4.9 2.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.3
Matyáš Šanda BK Vysoká nad Labem 15 15 1.0 6.5 2.7 0.3 0.4/0.9 0.0* 0.7
Martin Hrubý BK Teplice 16 17 1.0 5.7 1.5 0.6 0.7/1.6 0.0* 1.4
Matyas Gazdačko Jiskra Kyjov 13 10 1.0 9.7 4.4 0.1 0.6/2.0 30.0 0.9
Šimon Pažout BA 2006 Roudnice n.L. 14 13 1.0 7.2 2.5 0.2 1.5/2.7 54.3 1.5
Daniel Večeřa ADFORS Basket Litomy 14 14 1.0 6.6 2.5 0.4 0.4/0.4 0.0* 1.1
David Beneš BA Tygři Louny 15 24 1.0 3.8 1.7 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.3
Jakub Mrkvík BA Tygři Louny 15 13 1.0 7.1 2.9 0.2 0.5/1.5 0.0* 1.6
Lukáš Pavliš ADFORS Basket Litomy 16 14 1.0 6.5 2.2 0.4 0.8/1.9 0.0* 2.9
Tomáš Pecha BK Vysoká nad Labem 15 17 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.9
Tomáš Stýskala ADFORS Basket Litomy 14 10 1.0 8.9 4.0 0.1 0.6/2.0 30.0 1.6
Tomáš Navrátil Jiskra Kyjov 14 14 1.0 6.3 2.1 0.4 0.9/1.4 0.0* 0.1
Tomáš Fadrný TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15 16 1.0 5.4 2.6 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.6
Lukáš Zezula BBK Blansko 14 13 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/2.1 25.9 1.8
Martin Froš Sokol Nová Paka 15 18 1.0 4.6 2.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.2
Václav Pastrňák Start Havířov B 15 10 1.0 8.3 3.4 0.2 0.9/2.2 40.9 1.8
Josef Vančura Sokol Nová Paka 15 17 1.0 4.6 2.2 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
Jakub Jelínek STHAV 15 10 1.0 7.7 3.3 0.1 0.8/2.2 36.4 1.3
Miroslav Příhoda TJ AŠ Mladá Boleslav 15 11 1.0 6.9 2.8 0.1 1.0/4.8 20.8 2.1
Vladimír Krýsl BK Sokolov 14 10 1.0 7.5 3.1 0.3 0.4/0.7 0.0* 1.6
David Körner TJ Šumperk 16 8 1.0 9.4 4.5 0.0 0.4/1.5 0.0* 2.6
Maxim Regent BK Vysoká nad Labem 16 17 1.0 4.3 1.8 0.2 0.1/0.4 0.0* 1.2
Adam Placek Basket Valmez 14 10 1.0 7.2 2.8 0.2 1.0/2.7 37.0 1.7
Štěpán Černoch Basket Valmez 15 6 1.0 11.8 4.8 0.5 0.7/2.3 28.6 0.8
Matěj Korda TJ AŠ Mladá Boleslav 14 12 1.0 5.8 2.6 0.1 0.4/1.6 0.0* 1.6
Jiří Gloza TJ Šumperk 15 10 1.0 7.0 3.3 0.0 0.4/2.2 18.2 0.6
Tobias Brückner Basket Valmez 14 13 1.0 5.4 2.5 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.9
Patrik Čief Kaplice Grizzlies 16 8 1.0 8.8 3.8 0.0 1.3/2.8 45.5 2.0
Eliáš Nepomucký BK Teplice 16 21 1.0 3.3 1.5 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.0
Zdeněk Čikl BA Lynx Liberec 15 16 1.0 4.3 1.9 0.1 0.1/0.6 0.0* 0.6
Ondřej Dobrev BA Lynx Liberec 14 16 1.0 4.1 1.8 0.2 0.1/0.4 0.0* 0.8
Adéla Michlíčková BK Velké Meziříčí 15 12 1.0 5.5 2.3 0.0 1.0/2.7 37.5 1.8
Václav Břečka BK Medvědi Tábor 14 12 1.0 5.3 1.3 0.6 1.1/1.6 0.0* 2.3
Martin Kuffner SKB Rokycany 14 13 1.0 4.9 1.9 0.0 1.1/2.0 53.8 1.4
Václav Marcelly BA Tygři Louny 15 17 1.0 3.8 1.8 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.4
Nikola Bartaušic BK Vysoká nad Labem 14 13 1.0 4.6 2.2 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.4
Tomáš Vodenka BA Tygři Louny 15 22 1.0 2.7 1.1 0.1 0.2/0.6 0.0* 2.2
Marek Štindl BK Medvědi Tábor 15 10 1.0 6.0 2.7 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.2
Silvio Hudík BK Vysoká nad Labem 15 9 1.0 6.6 2.6 0.0 1.4/4.4 32.5 1.2
Marek Rešetko Basket Valmez 15 10 1.0 5.9 2.3 0.4 0.1/0.2 0.0* 2.0
Jiří Stříbrný Kaplice Grizzlies 13 12 1.0 4.9 1.8 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.6
Matyáš Faltus TJ Šumperk 15 7 1.0 8.3 3.7 0.0 0.9/1.6 0.0* 1.1
František Fořtík BBK Blansko 14 16 1.0 3.6 1.4 0.0 0.7/1.9 0.0* 3.5
Patrik Dušek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15 16 1.0 3.6 1.5 0.1 0.2/0.8 0.0* 2.3
Martin Bílý BK Sokolov 16 12 1.0 4.8 2.0 0.2 0.3/0.3 0.0* 0.8
Martin Přindiš BK Sokolov 15 18 1.0 3.1 1.4 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.9
Adam Baltaretu BA 2006 Roudnice n.L. 14 3 1.0 18.7 5.7 1.7 2.3/4.7 50.0 2.0
Šimon Novotný TJ Turnov 15 17 1.0 3.2 1.4 0.1 0.2/0.8 0.0* 1.5
Enrique Bongilaj Basketpoint Frýdek-Místek 15 5 1.0 10.8 4.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 3.0
Tomáš Leide Basket Valmez 15 11 1.0 4.7 2.2 0.0 0.4/1.9 0.0* 0.4
Jolana Jánová ADFORS Basket Litomy 15 2 1.0 26.0 13.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Marek Pilát STHAV 15 8 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.5
Ondřej Juhas BK Velké Meziříčí 15 10 1.0 5.1 1.8 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Milan Ličartovský Basketpoint Frýdek-Místek 15 5 1.0 10.2 3.6 0.8 0.6/0.8 0.0* 2.2
Jakub Segedi BA Tygři Louny 16 12 1.0 4.2 1.3 0.5 0.2/0.9 0.0* 1.8
David Šedivý Kaplice Grizzlies 14 14 1.0 3.5 1.3 0.3 0.1/0.1 0.0* 0.5
Vítek Novotný BK Medvědi Tábor 15 11 1.0 4.4 2.1 0.0 0.2/1.8 0.0* 1.7
Daniel Horňák BA 2006 Roudnice n.L. 14 15 1.0 3.1 0.9 0.3 0.5/1.0 0.0* 1.8
Šimon Špaček BK Velké Meziříčí 15 10 1.0 4.7 2.0 0.2 0.1/0.6 0.0* 1.3
Alex Kobr TJ Turnov 16 12 1.0 3.8 1.7 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.6
Tomáš Pospíšil BA Tygři Louny 14 5 1.0 9.0 3.4 0.6 0.4/1.2 0.0* 2.4
Marc Hrazdil Jiskra Kyjov 14 14 1.0 3.2 1.2 0.1 0.4/1.3 0.0* 0.1
Prokop Hanzlík BK Teplice 13 14 1.0 3.1 1.1 0.1 0.4/1.5 0.0* 0.7
Jakub Kovář TJ Turnov 15 15 1.0 2.9 1.3 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.8
Lukáš Dus TJ Šumperk 15 10 1.0 4.4 1.9 0.1 0.3/1.0 0.0* 1.0
Patrik Deutsch BK Vysoká nad Labem 14 6 1.0 7.2 2.7 0.3 0.8/2.8 29.4 2.0
Matyáš Jedlička TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15 7 1.0 6.1 2.9 0.0 0.4/2.3 18.8 1.3
Adam Kutscherauer STHAV 15 11 1.0 3.9 1.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.7
Michal Šmíd BK Medvědi Tábor 15 8 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/1.5 0.0* 0.6
Matyáš Soukop Jiskra Kyjov 13 12 1.0 3.5 1.5 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.8
Oskar Bobek TJ Turnov 14 11 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/1.2 0.0* 2.1
Jura Kadeřábek BK Kralupy 15 8 1.0 5.1 2.3 0.0 0.6/1.5 0.0* 2.6
Jakub Zvonek Basketpoint Frýdek-Místek 15 8 1.0 5.1 2.3 0.0 0.6/2.0 31.3 2.8
Daniel Krzák BK Vysoká nad Labem 15 6 1.0 6.7 2.7 0.3 0.3/1.3 0.0* 2.0
Jan Trinkl Kaplice Grizzlies 14 14 1.0 2.9 1.2 0.1 0.2/1.0 0.0* 1.1
David Barusel SK Bruntál 14 9 1.0 4.4 1.7 0.0 1.1/4.4 25.0 2.1
Prokop Šámal BA Lynx Liberec 15 6 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.7 0.0* 0.5
Daniel Kubičný Basket Valmez 16 5 1.0 7.8 3.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.6
Tobias Wurm von Sterndorff BK Kralupy 15 13 1.0 3.0 1.5 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.5
Tomáš Klement BK Vysoká nad Labem 14 10 1.0 3.7 1.4 0.3 0.0/0.2 0.0* 0.2
Kryšpýn Bárta BK Kralupy 13 22 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.3
Vojtěch Novák TJ AŠ Mladá Boleslav 14 14 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.0
Albert Večeřa Start Havířov B 14 13 1.0 2.8 1.2 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.8
Jakub Ripka ADFORS Basket Litomy 14 10 1.0 3.7 1.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.7
Tomáš Paluda BK Vyškov 14 2 1.0 17.5 7.0 0.5 2.0/5.5 36.4 4.0
Antonín Konopka TJ AŠ Mladá Boleslav 13 12 1.0 2.9 1.1 0.0 0.8/1.8 0.0* 0.7
Jan Odermatt SK Žabovřesky 14 2 1.0 17.0 8.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.5
Václav Kočí ADFORS Basket Litomy 14 10 1.0 3.4 1.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 2.1
Michal Blinka Basket Valmez 14 11 1.0 3.1 1.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.6
Tomáš Otava Kaplice Grizzlies 15 4 1.0 8.5 3.8 0.0 1.0/1.5 0.0* 0.8
Štěpán Suchý BK Vysoká nad Labem 16 10 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.5
Robert Máj TJ AŠ Mladá Boleslav 15 6 1.0 5.5 2.2 0.2 0.7/1.7 0.0* 0.5
Jonáš Janotka BK Teplice 14 16 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.9
Štěpán Janda TJ Turnov 14 16 1.0 2.0 0.7 0.1 0.4/1.1 0.0* 0.4
Jakub Ševčík Basketpoint Frýdek-Místek 15 5 1.0 6.4 2.4 0.4 0.4/0.8 0.0* 3.0
Ihor Lykholat BA 2006 Roudnice n.L. 15 18 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.6 0.0* 2.0
Štěpán Prášil BBK Blansko 14 12 1.0 2.7 1.1 0.2 0.0/0.5 0.0* 0.2
Martin Karský Jiskra Kyjov 14 16 1.0 2.0 0.9 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.4
Jiří Vyškovský BK Vyškov 14 2 1.0 15.5 5.0 0.0 5.5/7.0 78.6 1.0
Albert Pavlásek TJ AŠ Mladá Boleslav 14 14 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.6
Daniel Hofgärtner Kaplice Grizzlies 16 12 1.0 2.6 0.9 0.1 0.5/1.2 0.0* 1.5
Filip Rolenc BK Vysoká nad Labem 14 4 1.0 7.8 3.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
Ondřej Peč BK Vyškov 13 2 1.0 15.5 6.0 0.0 3.5/8.5 41.2 1.5
Marek Suchý TJ Šumperk 15 9 1.0 3.4 1.2 0.0 1.0/1.4 0.0* 0.8
Josef Marek BK Velké Meziříčí 15 12 1.0 2.5 1.2 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.6
Patrik Sailer BA 2006 Roudnice n.L. 15 15 1.0 2.0 0.8 0.1 0.0/1.0 0.0* 1.5
Jan Rau SKB Rokycany 13 4 1.0 7.5 3.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.3
Jan Boháček SK UP Olomouc 14 4 1.0 7.5 3.0 0.3 0.8/3.0 25.0 1.0
Dominik Přibyl BK Teplice 15 14 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.7
Adam Diblík ADFORS Basket Litomy 14 16 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.6
Jan Oliver Holubka TJ Turnov 16 11 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.9
Václav Miczka STHAV 15 6 1.0 4.8 2.2 0.0 0.5/0.7 0.0* 0.8
Jonáš Tichý BK Vysoká nad Labem 16 8 1.0 3.6 1.1 0.4 0.3/0.8 0.0* 1.0
Šimon Grujbár ADFORS Basket Litomy 13 2 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/2.5 0.0 0.0
Mykhaylo Shumskyy BA Lynx Liberec 15 6 1.0 4.7 2.0 0.2 0.2/0.5 0.0* 0.7
David Einšpigl Basket Valmez 15 7 1.0 3.9 1.6 0.0 0.7/2.4 29.4 0.3
David Egermeier BK Teplice 15 7 1.0 3.9 1.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.6
Filip Roček TJ Šumperk 14 9 1.0 3.0 1.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.3
Pavel Hanuš SK Bruntál 13 9 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.3
Filip Mikota BA 2006 Roudnice n.L. 14 9 1.0 2.9 1.2 0.1 0.1/1.1 0.0* 1.6
Ondřej Baklík TJ Šumperk 15 9 1.0 2.9 1.1 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.3
Vojtěch Ulman Basketpoint Frýdek-Místek 15 7 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.6
Štěpán Kolář SKB Rokycany 14 11 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.3
Martin Jůzl TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15 12 1.0 2.2 1.1 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.0
Vojtěch Gargula BA 2006 Roudnice n.L. 15 13 1.0 2.0 0.2 0.5 0.2/0.5 0.0* 1.8
Martin Kment BK Velké Meziříčí 16 4 1.0 6.0 2.5 0.3 0.3/0.3 0.0* 0.3
Sebastian Sadílek SKB Rokycany 14 7 1.0 3.4 1.1 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.0
David Port BK Teplice 16 18 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Martin Horák SK UP Olomouc 14 2 1.0 11.5 5.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
David Sirotek BK Vyškov 14 2 1.0 11.5 5.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Lukáš Pelc SK Bruntál 15 9 1.0 2.6 1.1 0.0 0.3/1.4 0.0* 2.0
David Kučera BK Kralupy 14 8 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.9
Patrick Váňa SK Bruntál 14 8 1.0 2.8 0.9 0.0 1.0/3.0 33.3 3.3
Matěj Chotěborský BA Tygři Louny 15 11 1.0 2.0 0.8 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.5
Jakub Eimann BA Tygři Louny 14 3 1.0 7.3 3.7 0.0 0.0/2.7 0.0 0.7
Dominik Opekar Kaplice Grizzlies 15 16 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Marek Zálešák TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15 8 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Jakub Sekal BK Medvědi Tábor 14 9 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.8
Nikola Nepožitek STHAV 15 4 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.8
Jan Debre TJ Šumperk 13 6 1.0 3.5 1.5 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.2
Filip Kaiser Kaplice Grizzlies 16 5 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 2.2
Marek Bauer Kaplice Grizzlies 15 14 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.9
Dominik Němec BBK Blansko 14 14 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.4
Matouš Novotný TJ Turnov 15 4 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
Jakub Pleva Basketpoint Frýdek-Místek 14 3 1.0 6.3 2.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Nikolas Strejček BK Sokolov 15 10 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.3
Patrik Chadim BK Velké Meziříčí 14 8 1.0 2.3 0.9 0.1 0.1/1.0 0.0* 1.6
Michal Valečko BK Vyškov 14 2 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 2.0
Michal Beránek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 8 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.1
Ondřej Zeman BK Vyškov 14 2 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Vojtěch Tejnor BK Medvědi Tábor 14 8 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
Tobiáš Svoboda BK Sokolov 15 7 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
David Formánek Sokol Nová Paka 14 2 1.0 8.5 3.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Vladimír Horák SK UP Olomouc 13 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.3
David Klimsza Start Havířov B 15 8 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
Gabriel Kubík Sokol Nová Paka 14 3 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.0 0.0* 0.7
Václav Jelínek BK Teplice 15 4 1.0 4.0 1.3 0.0 1.5/3.3 46.2 1.0
Adam Ježák Basket Valmez 14 9 1.0 1.8 0.6 0.0 0.7/1.1 0.0* 0.4
Tomáš Popelka BBK Blansko 14 14 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
Matěj Steinhauser TJ AŠ Mladá Boleslav 14 12 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/1.2 0.0* 2.2
Artem Mirokhin BK Kralupy 14 18 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.3
Berenika Gultová ADFORS Basket Litomy 15 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/1.3 0.0* 0.8
Tomáš Kantor SK UP Olomouc 12 5 1.0 2.8 1.0 0.0 0.8/2.2 36.4 1.8
Alex Dupal SK UP Olomouc 13 3 1.0 4.7 1.7 0.0 1.3/2.0 66.7 3.0
Vojta Šidlák TJ Jiskra Havlíčkův Brod 13 6 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Ondřej Kovář SK UP Olomouc 11 1 1.0 14.0 6.0 0.0 2.0/9.0 22.2 1.0
Kryštof Hajič SKB Rokycany 14 1 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří BENEŠ BK Kralupy 14 11 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Marek Holčák Basket Valmez 14 10 1.0 1.4 0.5 0.0 0.4/0.6 0.0* 2.3
Tadeáš Kunc BK Vyškov 15 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Antonín Sláma BK Velké Meziříčí 14 9 1.0 1.6 0.4 0.1 0.3/0.8 0.0* 0.9
Jakub Svozil Basket Valmez 15 9 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Jaroslav Perlík BA 2006 Roudnice n.L. 14 7 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.4
František Chramosta TJ AŠ Mladá Boleslav 13 13 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
David Hynšt SK UP Olomouc 13 2 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.0
Matěj Makovička BA 2006 Roudnice n.L. 14 6 1.0 2.2 0.8 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.3
Petr Klásek SK UP Olomouc 12 4 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/2.0 12.5 1.3
Anna Marie Kněbortová TJ Turnov 15 14 1.0 0.9 0.4 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.6
Filip Kolovratník BA Tygři Louny 15 10 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.6
Ondřej Mališ Start Havířov B 15 9 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Lukáš Kukla BK Medvědi Tábor 15 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.4
Martin Roman Start Havířov B 14 9 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.0
Jan Mareš SK Bruntál 12 9 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.2
Michal Stolárik Basketpoint Frýdek-Místek 15 1 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Kadečka TJ AŠ Mladá Boleslav 14 14 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Sebastian Truxa SK UP Olomouc 11 3 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/0.7 0.0* 1.0
Tomáš Remiš TJ Šumperk 14 9 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.2
Jonáš Vaněk SK Žabovřesky 14 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/2.5 0.0 1.5
Jiří Říha BK Velké Meziříčí 14 10 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.8
Jan Vojkůvka Basketpoint Frýdek-Místek 15 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Jakub Karvay SKB Rokycany 14 6 1.0 1.8 0.7 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.8
Alex Lamla SK UP Olomouc 15 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.5
Vojtěch Blažek BBK Blansko 13 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Martin Jančík SK Žabovřesky 15 1 1.0 11.0 4.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Jakub Mladý TJ AŠ Mladá Boleslav 13 14 1.0 0.7 0.2 0.0 0.3/0.9 0.0*