Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina E 1. kolo 141
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
28. 9. 2021
11:00
ZŠ Dvorského Jan Menšík
Matouš Přidal
68
91
15
22
37
48
52
74
Review
skupina E 1. kolo 142
BC Nový Jičín
Basketpoint Frýdek-Místek
26. 10. 2021
16:15
SH Krytý bazén Filip Hudec
Michal Slovák
Preview
skupina E 1. kolo 144
BK Opava
BK Mohelnice
28. 9. 2021
17:00
Víceúčelová hala Opava Ondřej Veselý
Vojtěch Ščurek
117
33
24
7
57
12
89
20
Review
skupina E 1. kolo 143
SKUP-BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
28. 9. 2021
17:45
SH UP Olomouc Jakub Kremser
Ota Baďura
113
23
42
6
73
11
83
23
Review
skupina E 2. kolo 148
Basketpoint Frýdek-Místek
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Basketpoint aréna
Preview
skupina E 2. kolo 145
BK Snakes Ostrava
BK Opava
23. 10. 2021
11:45
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Filip Hudec
Preview
skupina E 2. kolo 147
BC Nový Jičín
SKUP-BCM Olomouc
18. 9. 2021
12:00
SH Krytý bazén Marek Pilch
Aleš Jurda
53
89
12
19
23
47
35
76
Review
skupina E 2. kolo 146
BK NH Ostrava
BK Mohelnice
18. 9. 2021
15:00
SH Ostrava-Tatran Petr Nejezchleb
Filip Dombrovský
107
42
31
5
57
16
81
27
Review
skupina E 3. kolo 150
BK NH Ostrava
BK Opava
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina E 3. kolo 152
Basketpoint Frýdek-Místek
SKUP-BCM Olomouc
19. 9. 2021
10:00
Basketpoint aréna René Klapetek
Radim Kavka
53
96
13
24
24
49
38
77
Review
skupina E 3. kolo 149
BK Snakes Ostrava
BK Mohelnice
19. 9. 2021
11:00
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Michal Slovák
129
48
29
13
64
21
98
40
Review
skupina E 3. kolo 151
BC Nový Jičín
BCM Orli Prostějov
15. 10. 2021
17:45
SH Krytý bazén Matouš Přidal
Michal Slovák
68
49
18
10
36
23
51
34
Review
skupina E 4. kolo 154
BK Mohelnice
BCM Orli Prostějov
2. 10. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Linda Vildová
91
51
18
17
49
27
65
43
Review
skupina E 4. kolo 156
BK NH Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
2. 10. 2021
11:30
SH Ostrava-Tatran Tomáš Kraina
Ondřej Chodura
150
34
39
12
76
19
118
27
Review
skupina E 4. kolo 153
BK Opava
SKUP-BCM Olomouc
2. 10. 2021
13:00
Víceúčelová hala Opava Petr Opletal
Dominik Holaň
79
72
15
22
37
38
61
57
Review
skupina E 4. kolo 155
BK Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
2. 10. 2021
17:00
ZŠ Dvorského René Klapetek
Vojtěch Ščurek
148
26
51
11
77
15
119
17
Review
skupina E 5. kolo 160
BK NH Ostrava
BC Nový Jičín
3. 10. 2021
08:45
SH Ostrava-Tatran Tomáš Kraina
Ondřej Chodura
112
36
26
11
55
17
82
23
Review
skupina E 5. kolo 157
BK Opava
BCM Orli Prostějov
3. 10. 2021
10:00
Víceúčelová hala Opava Petr Opletal
Dominik Holaň
100
21
29
2
56
7
76
11
Review
skupina E 5. kolo 158
BK Mohelnice
SKUP-BCM Olomouc
3. 10. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Linda Vildová
68
119
18
39
36
61
48
92
Review
skupina E 5. kolo 159
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
3. 10. 2021
11:00
ZŠ Dvorského René Klapetek
Vojtěch Ščurek
186
21
49
7
99
7
140
11
Review
skupina E 6. kolo 163
SKUP-BCM Olomouc
BK Snakes Ostrava
16. 10. 2021
12:00
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Marek Bešina
80
78
19
23
40
37
64
62
Review
skupina E 6. kolo 161
BC Nový Jičín
BK Opava
16. 10. 2021
14:00
SH Krytý bazén Johana Križanová
Michal Slovák
42
95
12
34
24
54
32
73
Review
skupina E 6. kolo 162
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Mohelnice
16. 10. 2021
17:00
Basketpoint aréna Vojtěch Ščurek
Dominik Holaň
90
56
26
11
52
28
73
41
Review
skupina E 6. kolo 164
BCM Orli Prostějov
BK NH Ostrava
16. 10. 2021
17:00
Sportcentrum DDM 2 Jakub Válek
Dominik Krčmář
24
102
2
25
13
47
18
78
Review
skupina E 7. kolo 168
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
17. 10. 2021
09:00
Sportcentrum DDM 2 Jakub Válek
Martin Račanský
31
85
11
18
15
43
21
62
Review
skupina E 7. kolo 167
SKUP-BCM Olomouc
BK NH Ostrava
17. 10. 2021
09:30
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Jiří Krejčiřík
47
113
14
22
29
56
38
93
Review
skupina E 7. kolo 165
BC Nový Jičín
BK Mohelnice
17. 10. 2021
10:00
SH Krytý bazén Jan Hecl
Marek Bešina
67
63
25
13
38
36
55
44
Review
skupina E 7. kolo 166
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava
17. 10. 2021
10:00
Basketpoint aréna Vojtěch Ščurek
Dominik Holaň
51
89
9
26
25
48
44
72
Review
skupina E 8. kolo 169
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
17. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina E 8. kolo 170
Basketpoint Frýdek-Místek
BC Nový Jičín
17. 11. 2021
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina E 8. kolo 171
BCM Orli Prostějov
SKUP-BCM Olomouc
17. 11. 2021
09:00
Sportcentrum DDM 2
Preview
skupina E 8. kolo 172
BK Mohelnice
BK Opava
17. 11. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ
Preview
skupina E 9. kolo 173
BK Mohelnice
BK Snakes Ostrava
6. 11. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ
Preview
skupina E 9. kolo 176
SKUP-BCM Olomouc
Basketpoint Frýdek-Místek
6. 11. 2021
12:00
SH UP Olomouc
Preview
skupina E 9. kolo 174
BK Opava
BK NH Ostrava
6. 11. 2021
13:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina E 9. kolo 175
BCM Orli Prostějov
BC Nový Jičín
6. 11. 2021
17:00
Sportcentrum DDM 2
Preview
skupina E 10. kolo 180
BCM Orli Prostějov
Basketpoint Frýdek-Místek
7. 11. 2021
09:00
Sportcentrum DDM 2
Preview
skupina E 10. kolo 177
BK Opava
BK Snakes Ostrava
7. 11. 2021
10:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina E 10. kolo 178
BK Mohelnice
BK NH Ostrava
7. 11. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ
Preview
skupina E 10. kolo 179
SKUP-BCM Olomouc
BC Nový Jičín
4. 11. 2021
18:50
Sportovní hala UP
Preview
skupina E 11. kolo 183
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
20. 11. 2021
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina E 11. kolo 182
SKUP-BCM Olomouc
BK Mohelnice
20. 11. 2021
12:00
SH UP Olomouc
Preview
skupina E 11. kolo 184
BC Nový Jičín
BK NH Ostrava
20. 11. 2021
12:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina E 11. kolo 181
BCM Orli Prostějov
BK Opava
20. 11. 2021
17:00
Sportcentrum DDM 2
Preview
skupina E 12. kolo 188
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava
21. 11. 2021
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina E 12. kolo 185
SKUP-BCM Olomouc
BK Opava
21. 11. 2021
09:00
SH UP Olomouc
Preview
skupina E 12. kolo 186
BCM Orli Prostějov
BK Mohelnice
21. 11. 2021
09:00
Sportcentrum DDM 2
Preview
skupina E 12. kolo 187
BC Nový Jičín
BK Snakes Ostrava
21. 11. 2021
10:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina E 13. kolo 190
BK Opava
Basketpoint Frýdek-Místek
4. 12. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina E 13. kolo 191
BK NH Ostrava
SKUP-BCM Olomouc
4. 12. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina E 13. kolo 192
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
4. 12. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 13. kolo 189
BK Mohelnice
BC Nový Jičín
4. 12. 2021
14:30
Tělocvična ZŠ
Preview
skupina E 14. kolo 193
BK Opava
BC Nový Jičín
5. 12. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina E 14. kolo 194
BK Mohelnice
Basketpoint Frýdek-Místek
5. 12. 2021
-
Tělocvična ZŠ
Preview
skupina E 14. kolo 195
BK Snakes Ostrava
SKUP-BCM Olomouc
5. 12. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 14. kolo 196
BK NH Ostrava
BCM Orli Prostějov
5. 12. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Michael Prokýšek BK Pelhřimov 14 14 1.0 27.0 8.1 2.6 3.0/3.0 100.0 0.0
Kryštof Brezík Sokol Pražský 13 6 1.0 16.7 6.3 0.7 2.0/3.0 66.7 3.0
22 Filip Adamec SŠB Pardubice 14 6 1.0 15.3 5.3 0.5 3.2/5.0 63.3 2.8
Filip Cejpek Tygři Brno 14 7 1.0 8.9 3.7 0.1 1.0/2.7 36.8 1.0
Adam Bílek SKUP-BCM Olomouc 14 7 1.0 8.9 4.0 0.1 0.4/1.4 0.0* 0.6
Zachariáš Andrle Tygři Praha 14 7 1.0 8.7 3.6 0.3 0.7/1.3 0.0* 0.9
Jan Benko BK Kladno 14 6 1.0 10.0 3.7 0.5 1.2/2.7 43.8 2.5
František Němec USK Praha 14 6 1.0 8.7 3.0 0.5 1.2/2.2 53.8 1.2
Ondřej Finklár Válečníci Děčín 14 4 1.0 10.3 4.5 0.0 1.3/1.8 0.0* 2.5
Ondřej Bílek BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 4 1.0 9.3 2.8 1.0 0.8/1.0 0.0* 0.8
David Balog SK Žabovřesky 14 5 1.0 7.4 3.2 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.8
Martin Bodlák BK Brandýs n.L. 13 5 1.0 7.2 3.2 0.2 0.2/1.0 0.0* 1.8
Adam Lacko Královští Sokoli 14 3 1.0 12.0 5.3 0.0 1.3/3.3 40.0 2.0
Filip Čejka Basketpoint F-M 13 4 1.0 8.5 3.3 0.3 1.3/2.3 55.6 2.5
Petr Myslivec Sokol Písek 14 6 1.0 5.5 2.0 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.8
Vojtěch Árvai Jižní Supi 14 4 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/3.5 28.6 2.3
Jan Barčák BK Opava 13 3 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/1.3 0.0* 1.3
Richard Dobeš NH Ostrava 14 4 1.0 6.3 2.8 0.3 0.0/0.5 0.0* 1.8
Petr Chytil BCM Orli Prostějov 14 6 1.0 4.0 1.5 0.2 0.5/1.0 0.0* 2.8
Matěj Abraham SLUNETA Ústí n.L. 14 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Václav Antl BA Sparta 14 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tobias Brabec TJ Sokol Kbely 12 5 1.0 1.8 0.6 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.4
Roland Berauer Sokol Vyšehrad 13 4 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 3.8
Mikuláš Klepal BK Klatovy 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 4.0
Jáchym Duben BC Vysočina 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Jan Budka BK Jiskra Domažlice 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Bezděčík STRABAG Zlín 14 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
Jakub Brabec BASKET Brno 14 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
Vojtěch Adamec BC Nový Jičín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Macháček BK Mohelnice 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Bělský Basket Poděbrady 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor De Stefanis BK Levharti Chomutov 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Brhel BA Nymburk 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Albrecht Slavia Kroměříž 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Brož BK Beroun 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Bartoň Snakes Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Czetmayer Slavoj Litoměřice 13 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Jonáš Adámek Basketbal TJ Svitavy 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Sokol Kbely 7 16.6 0.7 5.1 /13.1 39.1 17.0
BK Kladno 7 17.7 1.9 6.1 /17.0 36.1 12.0
SŠB Pardubice 6 17.5 1.8 13.8 /26.6 51.9 17.3
Královští Sokoli 5 30.0 1.0 16.4 /33.2 49.4 15.8
BA Sparta 3 15.3 1.3 8.3 /14.0 59.5 12.0
Sokol Písek 6 40.3 5.8 12.8 /20.0 64.2 17.2
SLUNETA Ústí n.L. 7 35.6 1.7 8.4 /20.3 41.5 17.6
BK Levharti Chomutov 7 24.4 1.0 8.0 /25.0 32.0 14.0
Sokol Pražský 7 47.3 3.1 10.6 /22.3 47.4 19.6
Tygři Praha 7 43.1 0.7 7.1 /18.0 39.7 17.7
BASKET Brno 7 31.9 2.1 8.7 /20.3 43.0 20.0
BK Pelhřimov 7 32.6 4.3 13.4 /13.4 100.0 0.0
BC Nový Jičín 6 20.3 1.3 4.0 /12.0 33.3 15.7
SKUP-BCM Olomouc 7 34.7 2.4 11.3 /21.6 52.3 16.0
Sokol Vyšehrad 6 6.2 0.5 1.8 /3.6 50.0 18.8
Basket Poděbrady 5 28.4 3.6 6.8 /18.2 37.4 19.6
Tygři Brno 7 43.1 2.0 9.1 /20.0 45.7 11.3
BC Vysočina 7 32.3 3.3 9.6 /22.3 42.9 16.7
Slavia Kroměříž 7 24.0 1.1 3.6 /10.3 34.7 18.4
SK Žabovřesky 7 19.3 0.4 8.4 /16.1 52.2 14.4
BK Beroun 5 23.4 2.2 7.6 /15.4 49.4 15.6
Válečníci Děčín 7 40.4 4.9 8.7 /17.1 50.8 18.7
BK Brandýs n.L. 5 39.4 1.8 13.0 /27.4 47.4 18.2
BA Nymburk 4 24.0 0.8 12.8 /29.3 43.6 15.0
Basketpoint F-M 5 17.4 2.8 6.6 /14.6 45.2 17.2
USK Praha 6 32.8 5.7 9.7 /18.7 51.8 15.3
BK Klatovy 5 17.2 3.6 5.2 /14.6 35.6 14.6
BK VIVIDBOOKS Pardubice 5 28.0 5.2 11.2 /20.8 53.8 18.2
STRABAG Zlín 7 27.1 1.1 8.3 /16.9 49.2 17.6
Snakes Ostrava 6 45.7 4.8 9.8 /22.3 44.0 18.0
NH Ostrava 6 45.2 5.2 6.7 /12.5 53.3 16.0
BK Mohelnice 7 20.7 2.0 9.6 /20.6 46.5 0.0
Jižní Supi 4 21.8 1.3 8.0 /25.0 32.0 19.5
Slavoj Litoměřice 7 14.0 0.7 4.3 /12.7 33.7 15.0
Basketbal TJ Svitavy 7 13.7 2.0 4.7 /14.1 33.3 10.0
BK Jiskra Domažlice 5 18.0 1.6 8.4 /16.2 51.9 13.4
BK Opava 5 39.6 1.8 11.4 /19.8 57.6 21.8
BCM Orli Prostějov 6 12.7 1.0 4.8 /14.6 33.0 13.2
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Záruba Matěj 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Vyhlídal Michal 4 1 3 0 1.4 1.0 1.2
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Vildová Linda 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Veselý Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 1 1 0 0 - 1.0 1.0
Vaníček Marek 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Vampola Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Válek Jakub 6 6 0 0 1.2 1.0 1.1
Trmač Vladislav 5 0 5 0 1.0 1.4 1.2
Tesař Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 3 3 0 0 1.7 1.0 1.3
Štancl Dominik 2 1 1 0 1.3 1.8 1.5
Špaček Jan 4 4 0 0 1.0 1.3 1.1
Šmůla Petr 1 1 0 0 2.5 1.0 1.8
Škaroupka Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Ščurek Vojtěch 5 2 3 0 1.0 1.0 1.0
Šafařík Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Slovák Michal 3 0 3 0 1.3 1.3 1.3
Scholzová Michaela 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Schambergerová Barbora 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Shumskyy Vitaliy 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Račanský Martin 6 0 6 0 1.1 1.0 1.0
Přidal Matouš 2 1 1 0 2.3 2.3 2.3
Průša Jan 2 0 2 0 2.0 1.3 1.6
Poživil Jaroslav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Poláček Vojtěch 2 0 2 0 1.8 1.0 1.4
Podhůrský Pavel 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Pivovarský Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pilch Marek 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Perlík Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Opletal Petr 3 3 0 0 1.0 1.8 1.4
Nováková Bára 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Nesper Jindřich 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mynarčík Petr 1 0 1 0 - 1.0 1.0
Mycak Michael 4 1 3 0 1.0 1.0 1.0
Moravcová Lucie 4 0 4 0 1.4 1.0 1.2
Minich Radovan 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Menšík Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Melzer Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 1 1 0 0 1.5 2.5 2.0
Marek Vojtěch 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Lysov Fedor 3 1 2 0 1.0 1.2 1.1
Lunhul Vladislav 3 0 3 0 1.3 1.0 1.2
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Lejčko Jan 3 2 1 0 1.3 1.2 1.3
Kubeš Michal 3 2 1 0 1.0 1.3 1.2
Križanová Johana 1 1 0 0 1.5 - 1.5
Kremser Jakub 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Krejčiřík Jiří 3 0 3 0 1.3 1.0 1.2
Krčmář Dominik 3 2 1 0 1.5 1.0 1.3
Kraina Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kotrbatá Zuzana 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojta 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Kocián Michal 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 3 3 0 0 1.3 1.2 1.3
Kesler Vladimír 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Kavka Radim 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kavan Jonáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karwowska Klaudia 2 0 2 0 1.8 1.0 1.4
Karásek Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 6 6 0 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 1 1 0 0 1.0 3.0 2.0
Jurda Aleš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Jon Miloslav 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Jindřichová Simona 4 0 4 0 1.0 1.5 1.3
Janík Karel 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Jakubík Petr 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Chodura Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hynková Klára 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Hudec Filip 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Holaň Dominik 4 0 4 0 1.0 2.0 1.5
Hendrych Jan 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Hejnic Jan 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Hecl Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Havlíček Petr 4 2 2 0 1.3 1.1 1.2
Hartig Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Hackl Filip 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Galajda Václav 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Flaisigová Aneta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 5 3 2 0 1.2 1.1 1.2
Dombrovský Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 4 2 2 0 1.1 1.0 1.1
Čížek Daniel 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Bukovský Michal 2 1 1 0 1.5 1.5 1.5
Bráblík Jan 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Billík Dennis 5 0 5 0 1.5 1.2 1.4
Bešina Marek 4 0 4 0 1.0 1.0 1.0
Bendová Linda 3 3 0 0 1.8 1.0 1.4
Barták Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bakajsa Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Baďura Ota 3 1 2 0 1.0 1.2 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře