Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina E 1. kolo 141
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
28. 9. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 1. kolo 142
BC Nový Jičín
Basketpoint Frýdek-Místek
28. 9. 2021
-
SH Krytý bazén
Preview
skupina E 1. kolo 143
SK UP Olomouc
BCM Orli Prostějov
28. 9. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina E 1. kolo 144
BK Opava
BK Mohelnice
28. 9. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina E 2. kolo 145
BK Snakes Ostrava
BK Opava
18. 9. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 2. kolo 146
BK NH Ostrava
BK Mohelnice
18. 9. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina E 2. kolo 147
BC Nový Jičín
SK UP Olomouc
18. 9. 2021
-
SH Krytý bazén
Preview
skupina E 2. kolo 148
Basketpoint Frýdek-Místek
BCM Orli Prostějov
18. 9. 2021
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina E 3. kolo 149
BK Snakes Ostrava
BK Mohelnice
19. 9. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 3. kolo 150
BK NH Ostrava
BK Opava
19. 9. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina E 3. kolo 151
BC Nový Jičín
BCM Orli Prostějov
19. 9. 2021
-
SH Krytý bazén
Preview
skupina E 3. kolo 152
Basketpoint Frýdek-Místek
SK UP Olomouc
19. 9. 2021
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina E 4. kolo 153
BK Opava
SK UP Olomouc
2. 10. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina E 4. kolo 154
BK Mohelnice
BCM Orli Prostějov
2. 10. 2021
-
Tělocvična ZŠ
Preview
skupina E 4. kolo 155
BK Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
2. 10. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 4. kolo 156
BK NH Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
2. 10. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina E 5. kolo 157
BK Opava
BCM Orli Prostějov
3. 10. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina E 5. kolo 158
BK Mohelnice
SK UP Olomouc
3. 10. 2021
-
Tělocvična ZŠ
Preview
skupina E 5. kolo 159
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
3. 10. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 5. kolo 160
BK NH Ostrava
BC Nový Jičín
3. 10. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina E 6. kolo 161
BC Nový Jičín
BK Opava
16. 10. 2021
-
SH Krytý bazén
Preview
skupina E 6. kolo 162
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Mohelnice
16. 10. 2021
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina E 6. kolo 163
SK UP Olomouc
BK Snakes Ostrava
16. 10. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina E 6. kolo 164
BCM Orli Prostějov
BK NH Ostrava
16. 10. 2021
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina E 7. kolo 165
BC Nový Jičín
BK Mohelnice
17. 10. 2021
-
SH Krytý bazén
Preview
skupina E 7. kolo 166
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava
17. 10. 2021
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina E 7. kolo 167
SK UP Olomouc
BK NH Ostrava
17. 10. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina E 7. kolo 168
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
17. 10. 2021
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina E 8. kolo 169
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
17. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina E 8. kolo 170
Basketpoint Frýdek-Místek
BC Nový Jičín
17. 11. 2021
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina E 8. kolo 171
BCM Orli Prostějov
SK UP Olomouc
17. 11. 2021
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina E 8. kolo 172
BK Mohelnice
BK Opava
17. 11. 2021
-
Tělocvična ZŠ
Preview
skupina E 9. kolo 173
BK Mohelnice
BK Snakes Ostrava
6. 11. 2021
-
Tělocvična ZŠ
Preview
skupina E 9. kolo 174
BK Opava
BK NH Ostrava
6. 11. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina E 9. kolo 175
BCM Orli Prostějov
BC Nový Jičín
6. 11. 2021
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina E 9. kolo 176
SK UP Olomouc
Basketpoint Frýdek-Místek
6. 11. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina E 10. kolo 177
BK Opava
BK Snakes Ostrava
7. 11. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina E 10. kolo 178
BK Mohelnice
BK NH Ostrava
7. 11. 2021
-
Tělocvična ZŠ
Preview
skupina E 10. kolo 179
SK UP Olomouc
BC Nový Jičín
7. 11. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina E 10. kolo 180
BCM Orli Prostějov
Basketpoint Frýdek-Místek
7. 11. 2021
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina E 11. kolo 181
BCM Orli Prostějov
BK Opava
20. 11. 2021
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina E 11. kolo 182
SK UP Olomouc
BK Mohelnice
20. 11. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina E 11. kolo 183
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
20. 11. 2021
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina E 11. kolo 184
BC Nový Jičín
BK NH Ostrava
20. 11. 2021
-
SH Krytý bazén
Preview
skupina E 12. kolo 185
SK UP Olomouc
BK Opava
21. 11. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina E 12. kolo 186
BCM Orli Prostějov
BK Mohelnice
21. 11. 2021
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina E 12. kolo 187
BC Nový Jičín
BK Snakes Ostrava
21. 11. 2021
-
SH Krytý bazén
Preview
skupina E 12. kolo 188
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava
21. 11. 2021
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina E 13. kolo 189
BK Mohelnice
BC Nový Jičín
4. 12. 2021
-
Tělocvična ZŠ
Preview
skupina E 13. kolo 190
BK Opava
Basketpoint Frýdek-Místek
4. 12. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina E 13. kolo 191
BK NH Ostrava
SK UP Olomouc
4. 12. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina E 13. kolo 192
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
4. 12. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 14. kolo 193
BK Opava
BC Nový Jičín
5. 12. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina E 14. kolo 194
BK Mohelnice
Basketpoint Frýdek-Místek
5. 12. 2021
-
Tělocvična ZŠ
Preview
skupina E 14. kolo 195
BK Snakes Ostrava
SK UP Olomouc
5. 12. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 14. kolo 196
BK NH Ostrava
BCM Orli Prostějov
5. 12. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Snakes Ostrava 0 0 0
2. BC Nový Jičín 0 0 0
3. SK UP Olomouc 0 0 0
4. BK Opava 0 0 0
5. NH Ostrava 0 0 0
6. Basketpoint F-M 0 0 0
7. BK Mohelnice 0 0 0
8. BCM Orli Prostějov 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Michael Prokýšek BK Pelhřimov 14 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým