Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina E 1. kolo 141
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
28. 9. 2021
11:00
ZŠ Dvorského Jan Menšík
Matouš Přidal
68
91
15
22
37
48
52
74
Review
skupina E 1. kolo 142
BC Nový Jičín
Basketpoint Frýdek-Místek
26. 10. 2021
16:15
SH Krytý bazén Filip Hudec
Michal Slovák
78
62
19
20
43
33
64
48
Review
skupina E 1. kolo 144
BK Opava
BK Mohelnice
28. 9. 2021
17:00
Víceúčelová hala Opava Ondřej Veselý
Vojtěch Ščurek
117
33
24
7
57
12
89
20
Review
skupina E 1. kolo 143
SKUP-BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
28. 9. 2021
17:45
SH UP Olomouc Jakub Kremser
Ota Baďura
113
23
42
6
73
11
83
23
Review
skupina E 2. kolo 145
BK Snakes Ostrava
BK Opava
7. 11. 2021
10:00
ZŠ Dvorského Dominik Holaň
Matouš Přidal
77
64
31
21
45
35
66
46
Review
skupina E 2. kolo 147
BC Nový Jičín
SKUP-BCM Olomouc
18. 9. 2021
12:00
SH Krytý bazén Marek Pilch
Aleš Jurda
53
89
12
19
23
47
35
76
Review
skupina E 2. kolo 146
BK NH Ostrava
BK Mohelnice
18. 9. 2021
15:00
SH Ostrava-Tatran Petr Nejezchleb
Filip Dombrovský
107
42
31
5
57
16
81
27
Review
skupina E 2. kolo 148
Basketpoint Frýdek-Místek
BCM Orli Prostějov
2. 12. 2021
18:00
Basketpoint aréna Ondřej Rusz
Vojtěch Ščurek
73
75
21
12
38
31
50
51
66
66
Review
skupina E 3. kolo 152
Basketpoint Frýdek-Místek
SKUP-BCM Olomouc
19. 9. 2021
10:00
Basketpoint aréna René Klapetek
Radim Kavka
53
96
13
24
24
49
38
77
Review
skupina E 3. kolo 149
BK Snakes Ostrava
BK Mohelnice
19. 9. 2021
11:00
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Michal Slovák
129
48
29
13
64
21
98
40
Review
skupina E 3. kolo 150
BK NH Ostrava
BK Opava
18. 12. 2021
14:00
SH Ostrava-Tatran Tomáš Nevřela
Matouš Přidal
78
53
20
14
42
27
59
38
Review
skupina E 3. kolo 151
BC Nový Jičín
BCM Orli Prostějov
15. 10. 2021
17:45
SH Krytý bazén Matouš Přidal
Michal Slovák
68
49
18
10
36
23
51
34
Review
skupina E 4. kolo 154
BK Mohelnice
BCM Orli Prostějov
2. 10. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Linda Vildová
91
51
18
17
49
27
65
43
Review
skupina E 4. kolo 156
BK NH Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
2. 10. 2021
11:30
SH Ostrava-Tatran Tomáš Kraina
Ondřej Chodura
150
34
39
12
76
19
118
27
Review
skupina E 4. kolo 153
BK Opava
SKUP-BCM Olomouc
2. 10. 2021
13:00
Víceúčelová hala Opava Petr Opletal
Dominik Holaň
79
72
15
22
37
38
61
57
Review
skupina E 4. kolo 155
BK Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
2. 10. 2021
17:00
ZŠ Dvorského René Klapetek
Vojtěch Ščurek
148
26
51
11
77
15
119
17
Review
skupina E 5. kolo 160
BK NH Ostrava
BC Nový Jičín
3. 10. 2021
08:45
SH Ostrava-Tatran Tomáš Kraina
Ondřej Chodura
112
36
26
11
55
17
82
23
Review
skupina E 5. kolo 157
BK Opava
BCM Orli Prostějov
3. 10. 2021
10:00
Víceúčelová hala Opava Petr Opletal
Dominik Holaň
100
21
29
2
56
7
76
11
Review
skupina E 5. kolo 158
BK Mohelnice
SKUP-BCM Olomouc
3. 10. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Linda Vildová
68
119
18
39
36
61
48
92
Review
skupina E 5. kolo 159
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
3. 10. 2021
11:00
ZŠ Dvorského René Klapetek
Vojtěch Ščurek
186
21
49
7
99
7
140
11
Review
skupina E 6. kolo 163
SKUP-BCM Olomouc
BK Snakes Ostrava
16. 10. 2021
12:00
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Marek Bešina
80
78
19
23
40
37
64
62
Review
skupina E 6. kolo 161
BC Nový Jičín
BK Opava
16. 10. 2021
14:00
SH Krytý bazén Johana Križanová
Michal Slovák
42
95
12
34
24
54
32
73
Review
skupina E 6. kolo 162
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Mohelnice
16. 10. 2021
17:00
Basketpoint aréna Vojtěch Ščurek
Dominik Holaň
90
56
26
11
52
28
73
41
Review
skupina E 6. kolo 164
BCM Orli Prostějov
BK NH Ostrava
16. 10. 2021
17:00
Sportcentrum DDM 2 Jakub Válek
Dominik Krčmář
24
102
2
25
13
47
18
78
Review
skupina E 7. kolo 168
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
17. 10. 2021
09:00
Sportcentrum DDM 2 Jakub Válek
Martin Račanský
31
85
11
18
15
43
21
62
Review
skupina E 7. kolo 167
SKUP-BCM Olomouc
BK NH Ostrava
17. 10. 2021
09:30
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Jiří Krejčiřík
47
113
14
22
29
56
38
93
Review
skupina E 7. kolo 165
BC Nový Jičín
BK Mohelnice
17. 10. 2021
10:00
SH Krytý bazén Jan Hecl
Marek Bešina
67
63
25
13
38
36
55
44
Review
skupina E 7. kolo 166
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava
17. 10. 2021
10:00
Basketpoint aréna Vojtěch Ščurek
Dominik Holaň
51
89
9
26
25
48
44
72
Review
skupina E 8. kolo 171
BCM Orli Prostějov
SKUP-BCM Olomouc
17. 11. 2021
09:00
Sportcentrum DDM 2 Filip Hudec
Matouš Přidal
43
140
11
32
19
67
36
105
Review
skupina E 8. kolo 172
BK Mohelnice
BK Opava
17. 11. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Vladislav Trmač
74
86
18
20
40
40
53
68
Review
skupina E 8. kolo 169
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
16. 12. 2021
15:15
SH Ostrava-Tatran Petr Opletal
Michal Slovák
95
65
26
15
51
30
72
47
Review
skupina E 8. kolo 170
Basketpoint Frýdek-Místek
BC Nový Jičín
17. 11. 2021
17:00
Basketpoint aréna Tomáš Kraina
Vojtěch Ščurek
62
60
13
18
32
28
45
48
Review
skupina E 9. kolo 176
SKUP-BCM Olomouc
Basketpoint Frýdek-Místek
6. 11. 2021
12:00
SH UP Olomouc Jiří Fanta
Marek Bešina
104
62
24
12
53
29
83
43
Review
skupina E 9. kolo 174
BK Opava
BK NH Ostrava
6. 11. 2021
13:00
Víceúčelová hala Opava Dominik Holaň
Matouš Přidal
53
78
12
21
25
40
38
60
Review
skupina E 9. kolo 173
BK Mohelnice
BK Snakes Ostrava
14. 12. 2021
17:00
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Vladislav Trmač
43
123
14
37
23
64
34
98
Review
skupina E 9. kolo 175
BCM Orli Prostějov
BC Nový Jičín
6. 11. 2021
17:00
Sportcentrum DDM 2 Tomáš Holubek
Jakub Kremser
38
87
9
27
19
50
27
66
Review
skupina E 10. kolo 180
BCM Orli Prostějov
Basketpoint Frýdek-Místek
7. 11. 2021
09:00
Sportcentrum DDM 2 Jiří Fanta
Jakub Kremser
60
80
22
26
37
44
47
62
Review
skupina E 10. kolo 177
BK Opava
BK Snakes Ostrava
7. 12. 2021
17:00
Víceúčelová hala Opava Jan Menšík
Michal Slovák
56
77
15
25
31
45
44
68
Review
skupina E 10. kolo 178
BK Mohelnice
BK NH Ostrava
2. 12. 2021
17:00
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Vladislav Trmač
28
122
9
32
11
58
21
90
Review
skupina E 10. kolo 179
SKUP-BCM Olomouc
BC Nový Jičín
4. 11. 2021
18:50
Sportovní hala UP Jakub Válek
Linda Vildová
91
39
21
7
46
19
66
32
Review
skupina E 11. kolo 182
SKUP-BCM Olomouc
BK Mohelnice
20. 11. 2021
12:00
SH UP Olomouc Jakub Kremser
Linda Vildová
104
45
29
10
53
23
78
38
Review
skupina E 11. kolo 184
BC Nový Jičín
BK NH Ostrava
20. 11. 2021
12:00
SH Krytý bazén Filip Hudec
Marek Bešina
24
125
8
37
11
63
13
93
Review
skupina E 11. kolo 183
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
20. 11. 2021
13:00
Basketpoint aréna Tomáš Holubek
René Klapetek
58
101
11
31
23
59
35
78
Review
skupina E 11. kolo 181
BCM Orli Prostějov
BK Opava
20. 11. 2021
17:00
Sportcentrum DDM 2 Jakub Válek
Martin Račanský
33
108
16
27
20
52
26
83
Review
skupina E 12. kolo 185
SKUP-BCM Olomouc
BK Opava
21. 11. 2021
09:00
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Linda Vildová
65
64
14
14
27
32
48
47
Review
skupina E 12. kolo 186
BCM Orli Prostějov
BK Mohelnice
21. 11. 2021
09:00
Sportcentrum DDM 2 Filip Hudec
Marek Bešina
62
52
19
13
36
31
50
44
Review
skupina E 12. kolo 188
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava
21. 11. 2021
10:00
Basketpoint aréna René Klapetek
Matouš Přidal
67
115
19
36
43
62
52
82
Review
skupina E 12. kolo 187
BC Nový Jičín
BK Snakes Ostrava
21. 11. 2021
12:30
SH Krytý bazén Filip Hudec
Marek Bešina
31
102
14
30
16
55
24
77
Review
skupina E 13. kolo 191
BK NH Ostrava
SKUP-BCM Olomouc
4. 12. 2021
12:00
SH Ostrava-Tatran Tomáš Nevřela
Vojtěch Jurník
98
56
33
8
52
20
72
38
Review
skupina E 13. kolo 189
BK Mohelnice
BC Nový Jičín
4. 12. 2021
14:30
Tělocvična ZŠ Dominik Krčmář
Linda Vildová
72
41
16
10
46
16
63
33
Review
skupina E 13. kolo 190
BK Opava
Basketpoint Frýdek-Místek
4. 12. 2021
15:00
Víceúčelová hala Opava Filip Hudec
Ota Baďura
95
41
24
13
54
17
74
29
Review
skupina E 13. kolo 192
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
4. 12. 2021
15:00
ZŠ Dvorského Johana Križanová
Michal Slovák
143
28
32
9
71
16
118
24
Review
skupina E 14. kolo 196
BK NH Ostrava
BCM Orli Prostějov
5. 12. 2021
08:00
SH Ostrava-Tatran Jan Hecl
Jakub Kremser
79
35
24
11
46
15
56
27
Review
skupina E 14. kolo 193
BK Opava
BC Nový Jičín
5. 12. 2021
09:00
Víceúčelová hala Opava Filip Hudec
Ota Baďura
86
34
20
8
41
16
65
24
Review
skupina E 14. kolo 194
BK Mohelnice
Basketpoint Frýdek-Místek
5. 12. 2021
11:00
Obchodní akademie Dominik Krčmář
Linda Vildová
72
64
22
11
43
36
53
46
Review
skupina E 14. kolo 195
BK Snakes Ostrava
SKUP-BCM Olomouc
5. 12. 2021
12:30
ZŠ Dvorského Johana Križanová
Michal Slovák
119
56
29
19
59
32
96
42
Review

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Sokol Kbely 15 16.7 0.9 6.3 /15.9 39.5 15.8
BK Kladno 16 20.1 1.9 5.9 /16.0 36.9 14.8
SŠB Pardubice 14 22.6 1.6 10.9 /22.0 49.4 14.1
Královští Sokoli 12 28.3 1.3 12.3 /29.0 42.5 16.5
BA Sparta 14 26.9 4.1 11.9 /21.8 54.4 19.2
Sokol Písek 13 35.0 5.5 11.3 /18.5 61.3 17.6
SLUNETA Ústí n.L. 14 34.7 1.5 8.8 /18.9 46.4 15.9
BK Levharti Chomutov 16 26.3 1.2 7.8 /22.6 34.6 13.8
Sokol Pražský 14 41.0 3.6 10.2 /20.8 49.1 19.1
Tygři Praha 16 35.4 1.5 6.9 /16.7 41.2 16.9
BASKET Brno 15 27.1 2.1 9.2 /20.9 43.9 20.1
BK Pelhřimov 16 29.9 5.1 10.8 /10.8 100.0 0.0
BC Nový Jičín 16 20.4 1.3 5.3 /14.3 36.8 17.1
SKUP-BCM Olomouc 14 34.6 2.6 10.9 /22.9 47.7 15.6
Sokol Vyšehrad 14 9.4 1.1 2.4 /6.2 39.1 20.6
Basket Poděbrady 13 29.2 2.8 9.3 /18.6 50.0 18.5
Tygři Brno 15 41.9 2.0 8.5 /17.0 49.8 13.1
BC Vysočina 16 29.2 3.1 8.5 /18.6 45.6 15.3
Slavia Kroměříž 14 23.4 0.9 4.4 /10.3 42.4 17.6
SK Žabovřesky 17 20.6 0.4 7.2 /16.1 44.7 14.0
BK Beroun 13 22.8 3.5 7.0 /16.6 42.1 16.9
Válečníci Děčín 15 35.1 5.5 9.7 /20.1 48.2 19.0
BK Brandýs n.L. 12 36.8 2.8 12.3 /25.4 48.4 17.5
BA Nymburk 13 22.5 2.6 10.6 /24.4 43.4 15.6
Basketpoint F-M 16 21.9 3.1 8.6 /18.0 47.6 19.2
USK Praha 12 32.3 5.0 11.4 /21.8 52.3 16.3
BK Klatovy 14 19.8 3.4 9.1 /19.7 46.0 15.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 12 32.7 5.3 10.3 /19.0 54.4 17.7
STRABAG Zlín 14 26.5 2.2 8.3 /16.6 50.0 17.6
Snakes Ostrava 15 40.0 4.5 11.5 /21.6 53.3 18.6
NH Ostrava 16 40.1 6.1 6.7 /12.9 51.9 16.9
BK Mohelnice 15 20.0 2.0 9.3 /18.0 51.7 1.1
Jižní Supi 14 20.9 1.6 7.1 /21.7 32.9 19.9
Slavoj Litoměřice 16 16.1 1.2 5.9 /16.8 35.1 16.1
Basketbal TJ Svitavy 15 17.3 4.1 8.5 /20.3 42.0 13.3
BK Jiskra Domažlice 14 18.9 3.1 8.3 /17.9 46.4 17.4
BK Opava 16 32.3 1.3 12.3 /21.9 56.2 17.9
BCM Orli Prostějov 14 15.2 1.1 7.3 /19.5 37.4 13.9
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 11 3 8 0 1.1 1.5 1.3
Záruba Matěj 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Vyhlídal Michal 9 5 4 0 1.4 1.0 1.2
Výborný Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Vlach Ondřej 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Vildová Linda 10 0 10 0 1.0 1.3 1.2
Veselý Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 5 5 0 0 1.0 1.1 1.1
Vampola Jakub 2 1 1 0 1.8 1.0 1.4
Válek Jakub 8 8 0 0 1.2 1.0 1.1
Týř Pavel 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Trmač Vladislav 12 0 12 0 1.0 1.2 1.1
Theodor Pavel 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Tesař Michal 5 3 2 0 1.0 1.1 1.1
Tejček Tomáš 6 4 2 0 1.5 1.1 1.3
Štancl Dominik 7 2 5 0 1.1 1.5 1.3
Špaček Jan 8 7 1 0 1.0 1.2 1.1
Šmůla Petr 1 1 0 0 2.5 1.0 1.8
Šmíd Pavel 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Šlaj Jiří 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Škaroupka Michal 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Ščurek Vojtěch 8 2 6 0 1.0 1.1 1.0
Šafařík Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 5 3 2 0 1.0 1.0 1.0
Svoboda Martin 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Svejkovský Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Slovák Michal 8 0 8 0 1.2 1.4 1.3
Scholzová Michaela 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 7 0 7 0 1.2 1.1 1.2
Schambergerová Barbora 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Schaffner Vojta 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Shumskyy Vitaliy 3 1 2 0 1.5 1.3 1.4
Rusz Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Renc Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Račanský Martin 7 0 7 0 1.1 1.0 1.1
Přidal Matouš 7 1 6 0 1.6 1.4 1.5
Průša Jan 2 0 2 0 2.0 1.3 1.6
Poživil Jaroslav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Porvich Lubomír 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Poláček Vojtěch 4 0 4 0 1.8 1.1 1.4
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 4.0 1.0 2.5
Podhůrský Pavel 9 2 7 0 1.1 1.2 1.2
Pivovarský Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pilch Marek 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Petrák Robin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Jakub 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Perlík Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 4 2 2 0 1.3 1.3 1.3
Opletal Petr 4 4 0 0 1.0 1.6 1.3
Nováková Bára 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Nevřela Tomáš 2 2 0 0 1.3 1.8 1.5
Nesper Jindřich 11 6 5 0 1.0 1.5 1.3
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mynarčík Petr 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Mycak Michael 8 3 5 0 1.4 1.1 1.3
Mužík Jiří 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Moravcová Lucie 5 0 5 0 1.3 1.0 1.2
Minich Radovan 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Menšík Jan 2 2 0 0 1.3 1.3 1.3
Melzer Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 4 3 1 0 1.1 1.9 1.5
Marek Vojtěch 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Lysov Fedor 11 2 9 0 1.2 1.3 1.3
Lunhul Vladislav 7 1 6 0 1.1 1.0 1.1
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Lejčko Jan 6 4 2 0 1.2 1.2 1.2
Lahoda Radek 1 0 1 0 2.5 1.0 1.8
Kult Michal 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Kubeš Michal 7 3 4 0 1.0 1.1 1.1
Křičková Lenka 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Križanová Johana 4 3 1 0 1.1 1.6 1.4
Kremser Jakub 5 2 3 0 1.2 1.2 1.2
Krejčiřík Jiří 7 1 6 0 1.1 1.4 1.3
Krčmář Dominik 11 7 4 0 1.1 1.2 1.2
Kraina Tomáš 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kout Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Koudela Martin 4 2 2 0 1.5 1.6 1.6
Kotrbatá Zuzana 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kočovský Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojta 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Kocián Michal 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 5 4 1 0 1.2 1.1 1.2
Kesler Vladimír 4 3 1 0 1.1 1.0 1.1
Kavka Radim 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kavan Jonáš 4 2 2 0 1.4 1.0 1.2
Karwowska Klaudia 5 1 4 0 1.7 1.1 1.4
Karásek Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 12 11 1 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 4 4 0 0 1.0 1.8 1.4
Jurník Vojtěch 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Jurda Aleš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Josefus Ondřej 1 0 1 0 1.5 3.5 2.5
Jon Miloslav 3 1 2 0 1.3 1.2 1.3
Jodl Jiří 4 3 1 0 1.1 1.0 1.1
Jindřichová Simona 5 0 5 0 1.0 1.4 1.2
Janík Karel 7 1 6 0 1.0 1.3 1.1
Jakubík Petr 5 4 1 0 1.1 1.1 1.1
Chodura Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hynková Klára 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Hušek Daniel 3 0 3 0 1.0 2.3 1.7
Hudec Filip 11 10 1 0 1.2 1.0 1.1
Hošťálek Jan 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Holubek Tomáš 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Holaň Dominik 6 2 4 0 1.1 1.6 1.3
Hendrych Jan 9 9 0 0 1.0 1.1 1.0
Hendrich Pavel 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Hejnic Jan 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Hejduk Jakub 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Hecl Jan 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Havlíček Petr 6 4 2 0 1.2 1.3 1.2
Hartig Lukáš 3 2 1 0 1.2 1.2 1.2
Hána Michal 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Hackl Filip 6 0 6 0 1.3 1.1 1.2
Galajda Václav 5 5 0 0 1.4 1.0 1.2
Flaisigová Aneta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Eisner Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dvořák Stanislav 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Ďurana Antonín 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 10 5 5 0 1.1 1.1 1.1
Dombrovský Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 4 2 2 0 1.1 1.0 1.1
Čížek Daniel 4 3 1 0 1.0 1.5 1.3
Buršík Martin 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bukovský Michal 2 1 1 0 1.5 1.5 1.5
Bráblík Jan 7 5 2 0 1.0 1.1 1.1
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Billík Dennis 11 1 10 0 1.2 1.1 1.2
Bešina Marek 9 0 9 0 1.2 1.0 1.1
Bendová Linda 5 5 0 0 1.5 1.1 1.3
Barták Dominik 2 1 1 0 1.0 1.8 1.4
Balog Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bakajsa Michal 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Baďura Ota 8 4 4 0 1.0 1.1 1.0
Anton Karel 4 3 1 0 1.0 1.1 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře