Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 46
Tygři Praha
BK Kladno
28. 9. 2021
09:00
Sportovní hala Jeneč František Syrovátka
Barbora Schambergerová
127
15
29
6
54
9
91
11
Review
skupina B 1. kolo 44
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
28. 9. 2021
10:00
hala UJEP Vladimír Kesler
Vojta Kočárník
58
78
14
18
25
41
38
61
Review
skupina B 1. kolo 45
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
28. 9. 2021
12:00
Městská sportovní hala - velká Jan Hendrych
Jindřich Nesper
69
47
27
6
37
19
52
30
Review
skupina B 1. kolo 43
Sokol Pražský
TJ Sokol Kbely
21. 9. 2021
17:00
Sokol pražský Daniel Čížek
Michal Dub
209
8
56
2
105
4
168
8
Review
skupina B 2. kolo 50
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
18. 9. 2021
09:00
ARMEX Sportcentrum Michael Mycak
Jan Lejčko
175
7
44
1
77
1
123
5
Review
skupina B 2. kolo 48
TJ Sokol Kbely
BK Kladno
18. 9. 2021
10:00
ZŠ Albrechtická Michal Vyhlídal
Fedor Lysov
48
92
9
26
22
49
36
67
Review
skupina B 2. kolo 49
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
18. 9. 2021
15:00
hala UJEP Jan Hejnic
Dennis Billík
83
25
15
10
41
15
61
23
Review
skupina B 2. kolo 47
Sokol Pražský
Tygři Praha
18. 9. 2021
17:30
Sokol pražský Marek Vondráček
Michal Perlík
76
65
20
17
44
35
58
51
Review
skupina B 3. kolo 53
SLUNETA Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
19. 9. 2021
09:00
hala UJEP Jan Hejnic
Dennis Billík
118
32
25
17
67
22
87
26
Review
skupina B 3. kolo 51
Sokol Pražský
BK Kladno
19. 9. 2021
09:30
Sokol pražský Marek Vondráček
Michal Perlík
150
50
33
17
72
25
109
38
Review
skupina B 3. kolo 52
TJ Sokol Kbely
Tygři Praha
19. 9. 2021
10:00
ZŠ Albrechtická Zuzana Kotrbatá
Radomír Kohout
12
148
2
40
2
78
8
117
Review
skupina B 3. kolo 54
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
19. 9. 2021
10:00
ARMEX Sportcentrum Ivo Melichárek
Michael Mycak
126
41
39
7
76
13
98
25
Review
skupina B 4. kolo 58
TJ Sokol Kbely
Válečníci Děčín
2. 10. 2021
10:00
ZŠ Albrechtická Jonáš Kavan
Miloslav Jon
58
77
7
25
22
46
44
59
Review
skupina B 4. kolo 56
BK Kladno
Slavoj BK Litoměřice
2. 10. 2021
11:15
Hala 5. ZŠ Kladno Linda Bendová
Lucie Moravcová
81
34
16
10
40
16
62
27
Review
skupina B 4. kolo 57
Sokol Pražský
SLUNETA Ústí nad Labem
2. 10. 2021
12:30
Sokol pražský Marek Vondráček
Jaroslav Pazourek
83
70
22
14
46
27
62
52
Review
skupina B 4. kolo 55
Tygři Praha
BK Levharti Chomutov
2. 10. 2021
15:00
Sportovní hala Jeneč Linda Bendová
Lucie Moravcová
66
45
15
11
32
22
48
31
Review
skupina B 5. kolo 61
Sokol Pražský
Válečníci Děčín
3. 10. 2021
09:30
Sokol pražský Marek Vondráček
Jaroslav Pazourek
68
78
18
21
38
39
50
55
Review
skupina B 5. kolo 62
TJ Sokol Kbely
SLUNETA Ústí nad Labem
3. 10. 2021
10:00
ZŠ Albrechtická Miloslav Jon
Fedor Lysov
49
88
8
29
22
43
30
67
Review
skupina B 5. kolo 60
BK Kladno
BK Levharti Chomutov
3. 10. 2021
11:30
Hala 5. ZŠ Kladno Linda Bendová
Lucie Moravcová
56
110
13
31
23
60
39
83
Review
skupina B 5. kolo 59
Tygři Praha
Slavoj BK Litoměřice
3. 10. 2021
13:00
Sportovní hala Jeneč Michal Bakajsa
Dennis Billík
131
34
37
8
63
10
97
28
Review
skupina B 6. kolo 66
Slavoj BK Litoměřice
TJ Sokol Kbely
16. 10. 2021
15:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Michal Kocián
63
69
19
22
34
33
47
52
Review
skupina B 6. kolo 63
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha
16. 10. 2021
16:30
hala UJEP Vitaliy Shumskyy
Vladislav Lunhul
76
61
15
21
41
32
52
45
Review
skupina B 6. kolo 65
BK Levharti Chomutov
Sokol Pražský
16. 10. 2021
17:00
Městská sportovní hala - velká Vladimír Kesler
Michael Mycak
67
96
18
15
36
42
48
64
Review
skupina B 6. kolo 64
Válečníci Děčín
BK Kladno
7. 10. 2021
18:30
ARMEX Sportcentrum Michal Tesař
Vladislav Lunhul
120
36
32
5
65
13
90
22
Review
skupina B 7. kolo 67
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Kladno
17. 10. 2021
10:30
hala UJEP Jindřich Nesper
Vladislav Lunhul
100
20
31
0
55
6
79
14
Review
skupina B 7. kolo 70
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Pražský
17. 10. 2021
12:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Michal Kocián
24
120
6
28
12
56
18
83
Review
skupina B 7. kolo 69
BK Levharti Chomutov
TJ Sokol Kbely
17. 10. 2021
15:00
Městská sportovní hala - velká Vladimír Kesler
Michael Mycak
62
39
22
4
41
14
55
31
Review
skupina B 7. kolo 68
Válečníci Děčín
Tygři Praha
4. 12. 2021
19:00
ARMEX Sportcentrum Michal Tesař
Vladislav Lunhul
78
48
16
12
33
23
55
38
Review
skupina B 8. kolo 74
BK Kladno
Tygři Praha
17. 11. 2021
10:00
Hala 5. ZŠ Kladno Fedor Lysov
Daniel Hušek
44
105
8
27
17
49
33
77
Review
skupina B 8. kolo 73
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
17. 11. 2021
16:00
Hala 6. ZŠ Antonín Ďurana
Vladislav Lunhul
57
66
17
27
34
39
46
50
Review
skupina B 8. kolo 72
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
23. 11. 2021
18:00
ARMEX Sportcentrum Tomáš Mašek
Petr Eisner
75
65
25
11
43
30
57
43
Review
skupina B 8. kolo 71
TJ Sokol Kbely
Sokol Pražský
7. 12. 2021
18:30
ZŠ Albrechtická Jakub Petrák
Michal Dub
19
102
5
21
15
48
16
70
Review
skupina B 9. kolo 75
BK Kladno
Sokol Pražský
6. 11. 2021
11:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jindřich Nesper
Filip Hackl
49
118
14
32
22
60
37
86
Review
skupina B 9. kolo 76
Tygři Praha
TJ Sokol Kbely
6. 11. 2021
17:15
Sportovní hala Jeneč Jakub Hejduk
Dennis Billík
82
21
17
9
35
12
61
20
Review
skupina B 9. kolo 77
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
2. 12. 2021
18:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Karel Anton
31
80
2
25
16
46
22
56
Review
skupina B 9. kolo 78
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
20. 10. 2021
18:45
Městská sportovní hala - malá Jan Hendrych
Jindřich Nesper
54
85
8
21
24
42
40
64
Review
skupina B 10. kolo 79
Tygři Praha
Sokol Pražský
7. 11. 2021
10:00
Sportovní hala Jeneč Ondřej Svejkovský
Dennis Billík
61
73
19
18
30
39
43
61
Review
skupina B 10. kolo 80
BK Kladno
TJ Sokol Kbely
7. 11. 2021
12:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jindřich Nesper
Filip Hackl
64
59
17
13
33
25
45
44
Review
skupina B 10. kolo 82
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
1. 11. 2021
18:15
Hala 6. ZŠ Michal Tesař
Vladislav Lunhul
40
113
18
23
24
52
30
74
Review
skupina B 10. kolo 81
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
24. 11. 2021
18:45
Městská sportovní hala - malá Jan Kout
Jindřich Nesper
30
79
15
17
19
38
21
55
Review
skupina B 11. kolo 86
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Sokol Kbely
12. 12. 2021
13:30
hala UJEP Jindřich Nesper
Vladimír Kesler
76
36
22
8
39
16
59
25
Review
skupina B 11. kolo 84
BK Levharti Chomutov
BK Kladno
20. 11. 2021
15:00
Městská sportovní hala - malá Linda Bendová
Fedor Lysov
87
59
29
9
49
33
70
49
Review
skupina B 11. kolo 83
Slavoj BK Litoměřice
Tygři Praha
20. 11. 2021
16:00
Hala 6. ZŠ Pavel Šmíd
Jindřich Nesper
20
77
4
21
11
41
16
59
Review
skupina B 11. kolo 85
Válečníci Děčín
Sokol Pražský
9. 12. 2021
18:00
ARMEX Sportcentrum Jan Hendrych
Michael Mycak
74
54
19
14
45
22
55
37
Review
skupina B 12. kolo 90
Válečníci Děčín
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
20
0
*
Review
skupina B 12. kolo 87
BK Levharti Chomutov
Tygři Praha
21. 11. 2021
13:00
Městská sportovní hala - malá Linda Bendová
Fedor Lysov
42
61
6
18
12
36
29
49
Review
skupina B 12. kolo 88
Slavoj BK Litoměřice
BK Kladno
21. 11. 2021
13:00
Hala 6. ZŠ Jan Kout
Jindřich Nesper
71
66
21
16
38
33
53
55
Review
skupina B 12. kolo 89
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Pražský
8. 12. 2021
17:30
hala UJEP Karel Anton
Michael Mycak
75
57
24
12
41
30
63
45
Review
skupina B 13. kolo 93
TJ Sokol Kbely
BK Levharti Chomutov
4. 12. 2021
10:00
ZŠ Albrechtická Jakub Petrák
Michal Bakajsa
67
90
20
29
30
54
49
77
Review
skupina B 13. kolo 91
BK Kladno
SLUNETA Ústí nad Labem
4. 12. 2021
10:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Lejčko
František Syrovátka
46
111
10
44
24
63
31
90
Review
skupina B 13. kolo 94
Sokol Pražský
Slavoj BK Litoměřice
4. 12. 2021
16:00
Sokol pražský Michal Bakajsa
Vojta Schaffner
122
25
32
3
58
13
90
17
Review
skupina B 13. kolo 92
Tygři Praha
Válečníci Děčín
13. 10. 2021
17:30
Sportovní hala Jeneč Jan Hendrych
Filip Hackl
71
75
18
16
39
33
52
56
Review
skupina B 14. kolo 96
BK Kladno
Válečníci Děčín
5. 12. 2021
10:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Lejčko
František Syrovátka
46
123
10
26
18
63
34
89
Review
skupina B 14. kolo 97
Sokol Pražský
BK Levharti Chomutov
5. 12. 2021
11:30
Sokol pražský Pavel Šenk
Michal Bakajsa
116
50
35
7
65
21
87
35
Review
skupina B 14. kolo 95
Tygři Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
5. 12. 2021
13:00
Sportovní hala Jeneč Jan Renc
Simona Jindřichová
50
79
9
8
27
26
42
58
Review
skupina B 14. kolo 98
TJ Sokol Kbely
Slavoj BK Litoměřice
5. 12. 2021
14:00
ZŠ Albrechtická Jonáš Kavan
Michal Dub
65
33
25
9
41
17
53
23
Review

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Sokol Kbely 15 16.7 0.9 6.3 /15.9 39.5 15.8
BK Kladno 16 20.1 1.9 5.9 /16.0 36.9 14.8
SŠB Pardubice 14 22.6 1.6 10.9 /22.0 49.4 14.1
Královští Sokoli 12 28.3 1.3 12.3 /29.0 42.5 16.5
BA Sparta 14 26.9 4.1 11.9 /21.8 54.4 19.2
Sokol Písek 13 35.0 5.5 11.3 /18.5 61.3 17.6
SLUNETA Ústí n.L. 14 34.7 1.5 8.8 /18.9 46.4 15.9
BK Levharti Chomutov 16 26.3 1.2 7.8 /22.6 34.6 13.8
Sokol Pražský 14 41.0 3.6 10.2 /20.8 49.1 19.1
Tygři Praha 16 35.4 1.5 6.9 /16.7 41.2 16.9
BASKET Brno 15 27.1 2.1 9.2 /20.9 43.9 20.1
BK Pelhřimov 16 29.9 5.1 10.8 /10.8 100.0 0.0
BC Nový Jičín 16 20.4 1.3 5.3 /14.3 36.8 17.1
SKUP-BCM Olomouc 14 34.6 2.6 10.9 /22.9 47.7 15.6
Sokol Vyšehrad 14 9.4 1.1 2.4 /6.2 39.1 20.6
Basket Poděbrady 13 29.2 2.8 9.3 /18.6 50.0 18.5
Tygři Brno 15 41.9 2.0 8.5 /17.0 49.8 13.1
BC Vysočina 16 29.2 3.1 8.5 /18.6 45.6 15.3
Slavia Kroměříž 14 23.4 0.9 4.4 /10.3 42.4 17.6
SK Žabovřesky 17 20.6 0.4 7.2 /16.1 44.7 14.0
BK Beroun 13 22.8 3.5 7.0 /16.6 42.1 16.9
Válečníci Děčín 15 35.1 5.5 9.7 /20.1 48.2 19.0
BK Brandýs n.L. 12 36.8 2.8 12.3 /25.4 48.4 17.5
BA Nymburk 13 22.5 2.6 10.6 /24.4 43.4 15.6
Basketpoint F-M 16 21.9 3.1 8.6 /18.0 47.6 19.2
USK Praha 12 32.3 5.0 11.4 /21.8 52.3 16.3
BK Klatovy 14 19.8 3.4 9.1 /19.7 46.0 15.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 12 32.7 5.3 10.3 /19.0 54.4 17.7
STRABAG Zlín 14 26.5 2.2 8.3 /16.6 50.0 17.6
Snakes Ostrava 15 40.0 4.5 11.5 /21.6 53.3 18.6
NH Ostrava 16 40.1 6.1 6.7 /12.9 51.9 16.9
BK Mohelnice 15 20.0 2.0 9.3 /18.0 51.7 1.1
Jižní Supi 14 20.9 1.6 7.1 /21.7 32.9 19.9
Slavoj Litoměřice 16 16.1 1.2 5.9 /16.8 35.1 16.1
Basketbal TJ Svitavy 15 17.3 4.1 8.5 /20.3 42.0 13.3
BK Jiskra Domažlice 14 18.9 3.1 8.3 /17.9 46.4 17.4
BK Opava 16 32.3 1.3 12.3 /21.9 56.2 17.9
BCM Orli Prostějov 14 15.2 1.1 7.3 /19.5 37.4 13.9
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 11 3 8 0 1.1 1.5 1.3
Záruba Matěj 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Vyhlídal Michal 9 5 4 0 1.4 1.0 1.2
Výborný Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Vlach Ondřej 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Vildová Linda 10 0 10 0 1.0 1.3 1.2
Veselý Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 5 5 0 0 1.0 1.1 1.1
Vampola Jakub 2 1 1 0 1.8 1.0 1.4
Válek Jakub 8 8 0 0 1.2 1.0 1.1
Týř Pavel 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Trmač Vladislav 12 0 12 0 1.0 1.2 1.1
Theodor Pavel 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Tesař Michal 5 3 2 0 1.0 1.1 1.1
Tejček Tomáš 6 4 2 0 1.5 1.1 1.3
Štancl Dominik 7 2 5 0 1.1 1.5 1.3
Špaček Jan 8 7 1 0 1.0 1.2 1.1
Šmůla Petr 1 1 0 0 2.5 1.0 1.8
Šmíd Pavel 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Šlaj Jiří 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Škaroupka Michal 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Ščurek Vojtěch 8 2 6 0 1.0 1.1 1.0
Šafařík Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 5 3 2 0 1.0 1.0 1.0
Svoboda Martin 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Svejkovský Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Slovák Michal 8 0 8 0 1.2 1.4 1.3
Scholzová Michaela 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 7 0 7 0 1.2 1.1 1.2
Schambergerová Barbora 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Schaffner Vojta 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Shumskyy Vitaliy 3 1 2 0 1.5 1.3 1.4
Rusz Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Renc Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Račanský Martin 7 0 7 0 1.1 1.0 1.1
Přidal Matouš 7 1 6 0 1.6 1.4 1.5
Průša Jan 2 0 2 0 2.0 1.3 1.6
Poživil Jaroslav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Porvich Lubomír 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Poláček Vojtěch 4 0 4 0 1.8 1.1 1.4
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 4.0 1.0 2.5
Podhůrský Pavel 9 2 7 0 1.1 1.2 1.2
Pivovarský Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pilch Marek 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Petrák Robin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Jakub 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Perlík Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 4 2 2 0 1.3 1.3 1.3
Opletal Petr 4 4 0 0 1.0 1.6 1.3
Nováková Bára 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Nevřela Tomáš 2 2 0 0 1.3 1.8 1.5
Nesper Jindřich 11 6 5 0 1.0 1.5 1.3
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mynarčík Petr 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Mycak Michael 8 3 5 0 1.4 1.1 1.3
Mužík Jiří 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Moravcová Lucie 5 0 5 0 1.3 1.0 1.2
Minich Radovan 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Menšík Jan 2 2 0 0 1.3 1.3 1.3
Melzer Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 4 3 1 0 1.1 1.9 1.5
Marek Vojtěch 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Lysov Fedor 11 2 9 0 1.2 1.3 1.3
Lunhul Vladislav 7 1 6 0 1.1 1.0 1.1
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Lejčko Jan 6 4 2 0 1.2 1.2 1.2
Lahoda Radek 1 0 1 0 2.5 1.0 1.8
Kult Michal 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Kubeš Michal 7 3 4 0 1.0 1.1 1.1
Křičková Lenka 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Križanová Johana 4 3 1 0 1.1 1.6 1.4
Kremser Jakub 5 2 3 0 1.2 1.2 1.2
Krejčiřík Jiří 7 1 6 0 1.1 1.4 1.3
Krčmář Dominik 11 7 4 0 1.1 1.2 1.2
Kraina Tomáš 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kout Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Koudela Martin 4 2 2 0 1.5 1.6 1.6
Kotrbatá Zuzana 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kočovský Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojta 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Kocián Michal 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 5 4 1 0 1.2 1.1 1.2
Kesler Vladimír 4 3 1 0 1.1 1.0 1.1
Kavka Radim 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kavan Jonáš 4 2 2 0 1.4 1.0 1.2
Karwowska Klaudia 5 1 4 0 1.7 1.1 1.4
Karásek Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 12 11 1 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 4 4 0 0 1.0 1.8 1.4
Jurník Vojtěch 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Jurda Aleš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Josefus Ondřej 1 0 1 0 1.5 3.5 2.5
Jon Miloslav 3 1 2 0 1.3 1.2 1.3
Jodl Jiří 4 3 1 0 1.1 1.0 1.1
Jindřichová Simona 5 0 5 0 1.0 1.4 1.2
Janík Karel 7 1 6 0 1.0 1.3 1.1
Jakubík Petr 5 4 1 0 1.1 1.1 1.1
Chodura Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hynková Klára 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Hušek Daniel 3 0 3 0 1.0 2.3 1.7
Hudec Filip 11 10 1 0 1.2 1.0 1.1
Hošťálek Jan 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Holubek Tomáš 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Holaň Dominik 6 2 4 0 1.1 1.6 1.3
Hendrych Jan 9 9 0 0 1.0 1.1 1.0
Hendrich Pavel 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Hejnic Jan 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Hejduk Jakub 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Hecl Jan 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Havlíček Petr 6 4 2 0 1.2 1.3 1.2
Hartig Lukáš 3 2 1 0 1.2 1.2 1.2
Hána Michal 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Hackl Filip 6 0 6 0 1.3 1.1 1.2
Galajda Václav 5 5 0 0 1.4 1.0 1.2
Flaisigová Aneta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Eisner Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dvořák Stanislav 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Ďurana Antonín 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 10 5 5 0 1.1 1.1 1.1
Dombrovský Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 4 2 2 0 1.1 1.0 1.1
Čížek Daniel 4 3 1 0 1.0 1.5 1.3
Buršík Martin 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bukovský Michal 2 1 1 0 1.5 1.5 1.5
Bráblík Jan 7 5 2 0 1.0 1.1 1.1
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Billík Dennis 11 1 10 0 1.2 1.1 1.2
Bešina Marek 9 0 9 0 1.2 1.0 1.1
Bendová Linda 5 5 0 0 1.5 1.1 1.3
Barták Dominik 2 1 1 0 1.0 1.8 1.4
Balog Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bakajsa Michal 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Baďura Ota 8 4 4 0 1.0 1.1 1.0
Anton Karel 4 3 1 0 1.0 1.1 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře