Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina F 1. kolo 17260
Snakes Ostrava B
BK Snakes Orlová
25. 9. 2021
09:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jan Posker
78
80
14
24
38
49
61
62
Review
skupina F 1. kolo 17259
BK Krnov
TJ Šumperk
25. 9. 2021
10:00
Hala TJ Lokomotiva Kateřina Jedličková
Jakub Kmošek
64
56
13
21
34
30
45
44
Review
skupina F 1. kolo 17257
BC Nový Jičín
STRABAG Zlín
25. 9. 2021
12:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Tomáš Kraina
72
61
19
23
23
11
17
8
13
19
Review
skupina F 1. kolo 17261
SK Bruntál
Basketpoint Frýdek-Místek
25. 9. 2021
12:00
Sportovní hala Bruntál Jakub Kremser
Ondřej Chodura
64
123
18
26
29
59
43
102
Review
skupina F 1. kolo 17258
TJ Start Havířov
BK Opava B
25. 9. 2021
12:30
Městská SH ZŠ Žákovská Marek Pilch
Jan Posker
27
93
5
21
7
42
14
69
Review
skupina F 2. kolo 17263
BK Snakes Orlová
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
Hala Gymnázia
Preview
skupina F 2. kolo 17265
BK Opava B
BK Krnov
9. 10. 2021
10:00
Víceúčelová hala Opava René Klapetek
Kamil Vavrečka
69
52
16
9
30
28
49
44
Review
skupina F 2. kolo 17266
BC Nový Jičín
TJ Start Havířov
9. 10. 2021
10:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Filip Hudec
88
50
19
15
42
21
62
36
Review
skupina F 2. kolo 17262
STRABAG Zlín
Basketpoint Frýdek-Místek
10. 10. 2021
11:00
Městská SH Zelené Ota Baďura
Pavel Kryštof
59
79
15
13
37
29
46
55
Review
skupina F 2. kolo 17264
TJ Šumperk
Snakes Ostrava B
7. 10. 2021
18:30
Hala Tyršův stadion Antonín Kapl
Jan Hecl
86
76
17
8
43
43
61
57
Review
skupina F 3. kolo 17268
BK Krnov
BC Nový Jičín
23. 10. 2021
10:00
Hala TJ Lokomotiva Kateřina Jedličková
51
58
21
16
37
26
42
40
Review
skupina F 3. kolo 17270
SK Bruntál
TJ Šumperk
23. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Bruntál 59
114
15
25
29
50
42
86
Review
skupina F 3. kolo 17267
TJ Start Havířov
STRABAG Zlín
23. 10. 2021
12:30
Městská SH ZŠ Žákovská Barbora Snopková
39
84
8
16
20
34
24
54
Review
skupina F 3. kolo 17269
Snakes Ostrava B
BK Opava B
23. 10. 2021
13:45
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Julie Valerie Ostráková
63
57
16
14
30
28
51
45
Review
skupina F 3. kolo 17271
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Orlová
23. 10. 2021
17:00
Basketpoint aréna Marek Slovák
Radim Kavka
67
85
25
19
41
42
54
70
Review
skupina F 4. kolo 17274
BK Opava B
SK Bruntál
24. 10. 2021
09:00
Víceúčelová hala Opava Kamil Vavrečka
Matěj Šesták
117
40
32
10
66
20
88
34
Review
skupina F 4. kolo 17272
STRABAG Zlín
BK Snakes Orlová
24. 10. 2021
09:30
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
David Vyplel
77
47
27
15
47
27
65
37
Review
skupina F 4. kolo 17273
TJ Šumperk
Basketpoint Frýdek-Místek
24. 10. 2021
10:00
Hala Tyršův stadion Ladislav Sokolovský
Martin Kopřiva
66
86
19
20
30
45
45
73
Review
skupina F 4. kolo 17275
BC Nový Jičín
Snakes Ostrava B
24. 10. 2021
12:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
David Tichý
51
55
12
10
4
14
18
11
17
20
Review
skupina F 4. kolo 17276
TJ Start Havířov
BK Krnov
24. 10. 2021
12:30
Městská SH ZŠ Žákovská Natálie Grobelná
Barbora Snopková
58
89
10
22
21
36
38
65
Review
skupina F 5. kolo 17277
BK Krnov
STRABAG Zlín
13. 11. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina F 5. kolo 17278
Snakes Ostrava B
TJ Start Havířov
13. 11. 2021
-
Preview
skupina F 5. kolo 17279
SK Bruntál
BC Nový Jičín
13. 11. 2021
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina F 5. kolo 17281
BK Snakes Orlová
TJ Šumperk
13. 11. 2021
-
Preview
skupina F 5. kolo 17280
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava B
13. 11. 2021
19:00
Basketpoint aréna
Preview
skupina F 6. kolo 17282
STRABAG Zlín
TJ Šumperk
27. 11. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina F 6. kolo 17286
BK Krnov
Snakes Ostrava B
27. 11. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina F 6. kolo 17283
BK Opava B
BK Snakes Orlová
27. 11. 2021
10:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina F 6. kolo 17285
TJ Start Havířov
SK Bruntál
27. 11. 2021
12:30
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
skupina F 6. kolo 17284
BC Nový Jičín
Basketpoint Frýdek-Místek
27. 11. 2021
15:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina F 7. kolo 17287
Snakes Ostrava B
STRABAG Zlín
11. 12. 2021
-
Preview
skupina F 7. kolo 17288
SK Bruntál
BK Krnov
11. 12. 2021
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina F 7. kolo 17289
Basketpoint Frýdek-Místek
TJ Start Havířov
11. 12. 2021
-
Preview
skupina F 7. kolo 17290
BK Snakes Orlová
BC Nový Jičín
11. 12. 2021
-
Preview
skupina F 7. kolo 17291
TJ Šumperk
BK Opava B
11. 12. 2021
15:00
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina F 8. kolo 17292
STRABAG Zlín
BK Opava B
12. 12. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina F 8. kolo 17294
TJ Start Havířov
BK Snakes Orlová
12. 12. 2021
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
skupina F 8. kolo 17295
BK Krnov
Basketpoint Frýdek-Místek
12. 12. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina F 8. kolo 17296
Snakes Ostrava B
SK Bruntál
12. 12. 2021
-
Preview
skupina F 8. kolo 17293
BC Nový Jičín
TJ Šumperk
12. 12. 2021
12:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina F 9. kolo 17297
SK Bruntál
STRABAG Zlín
8. 1. 2022
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina F 9. kolo 17298
Basketpoint Frýdek-Místek
Snakes Ostrava B
8. 1. 2022
-
Preview
skupina F 9. kolo 17299
BK Snakes Orlová
BK Krnov
8. 1. 2022
-
Preview
skupina F 9. kolo 17300
TJ Šumperk
TJ Start Havířov
8. 1. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina F 9. kolo 17301
BK Opava B
BC Nový Jičín
8. 1. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina F 10. kolo 17305
BK Snakes Orlová
Snakes Ostrava B
22. 1. 2022
-
Preview
skupina F 10. kolo 17306
Basketpoint Frýdek-Místek
SK Bruntál
22. 1. 2022
-
Preview
skupina F 10. kolo 17302
STRABAG Zlín
BC Nový Jičín
22. 1. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina F 10. kolo 17303
BK Opava B
TJ Start Havířov
22. 1. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina F 10. kolo 17304
TJ Šumperk
BK Krnov
22. 1. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina F 11. kolo 17307
Basketpoint Frýdek-Místek
STRABAG Zlín
5. 2. 2022
-
Preview
skupina F 11. kolo 17308
SK Bruntál
BK Snakes Orlová
5. 2. 2022
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina F 11. kolo 17309
Snakes Ostrava B
TJ Šumperk
5. 2. 2022
-
Preview
skupina F 11. kolo 17310
BK Krnov
BK Opava B
5. 2. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina F 11. kolo 17311
TJ Start Havířov
BC Nový Jičín
5. 2. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
skupina F 12. kolo 17312
STRABAG Zlín
TJ Start Havířov
19. 2. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina F 12. kolo 17313
BC Nový Jičín
BK Krnov
19. 2. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
skupina F 12. kolo 17314
BK Opava B
Snakes Ostrava B
19. 2. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina F 12. kolo 17315
TJ Šumperk
SK Bruntál
19. 2. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina F 12. kolo 17316
BK Snakes Orlová
Basketpoint Frýdek-Místek
19. 2. 2022
-
Preview
skupina F 13. kolo 17317
BK Snakes Orlová
STRABAG Zlín
20. 2. 2022
-
Preview
skupina F 13. kolo 17318
Basketpoint Frýdek-Místek
TJ Šumperk
20. 2. 2022
-
Preview
skupina F 13. kolo 17319
SK Bruntál
BK Opava B
20. 2. 2022
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina F 13. kolo 17320
Snakes Ostrava B
BC Nový Jičín
20. 2. 2022
-
Preview
skupina F 13. kolo 17321
BK Krnov
TJ Start Havířov
20. 2. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina F 14. kolo 17322
STRABAG Zlín
BK Krnov
12. 3. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina F 14. kolo 17323
TJ Start Havířov
Snakes Ostrava B
12. 3. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
skupina F 14. kolo 17324
BC Nový Jičín
SK Bruntál
12. 3. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
skupina F 14. kolo 17325
BK Opava B
Basketpoint Frýdek-Místek
12. 3. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina F 14. kolo 17326
TJ Šumperk
BK Snakes Orlová
12. 3. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina F 15. kolo 17327
TJ Šumperk
STRABAG Zlín
26. 3. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina F 15. kolo 17328
BK Snakes Orlová
BK Opava B
26. 3. 2022
-
Preview
skupina F 15. kolo 17329
Basketpoint Frýdek-Místek
BC Nový Jičín
26. 3. 2022
-
Preview
skupina F 15. kolo 17330
SK Bruntál
TJ Start Havířov
26. 3. 2022
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina F 15. kolo 17331
Snakes Ostrava B
BK Krnov
26. 3. 2022
-
Preview
skupina F 16. kolo 17332
STRABAG Zlín
Snakes Ostrava B
9. 4. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina F 16. kolo 17333
BK Krnov
SK Bruntál
9. 4. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina F 16. kolo 17334
TJ Start Havířov
Basketpoint Frýdek-Místek
9. 4. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
skupina F 16. kolo 17335
BC Nový Jičín
BK Snakes Orlová
9. 4. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
skupina F 16. kolo 17336
BK Opava B
TJ Šumperk
9. 4. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina F 17. kolo 17337
BK Opava B
STRABAG Zlín
30. 4. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina F 17. kolo 17338
TJ Šumperk
BC Nový Jičín
30. 4. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina F 17. kolo 17339
BK Snakes Orlová
TJ Start Havířov
30. 4. 2022
-
Preview
skupina F 17. kolo 17340
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Krnov
30. 4. 2022
-
Preview
skupina F 17. kolo 17341
SK Bruntál
Snakes Ostrava B
30. 4. 2022
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina F 18. kolo 17342
STRABAG Zlín
SK Bruntál
14. 5. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina F 18. kolo 17343
Snakes Ostrava B
Basketpoint Frýdek-Místek
14. 5. 2022
-
Preview
skupina F 18. kolo 17344
BK Krnov
BK Snakes Orlová
14. 5. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina F 18. kolo 17345
TJ Start Havířov
TJ Šumperk
14. 5. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
skupina F 18. kolo 17346
BC Nový Jičín
BK Opava B
14. 5. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Šimon Aubus NAPOS Vysoká n. L. 15 12 1.0 14.8 6.7 0.2 1.0/4.5 22.2 2.0
Petr Felbaba SK Bruntál 15 3 1.0 30.3 14.0 0.0 2.3/3.3 70.0 1.3
33 Mojmír Dočekal TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15 6 1.0 15.0 6.7 0.3 0.7/2.5 26.7 4.8
Michal Brumlich Sokol N. Paka 14 6 1.0 14.8 5.5 0.7 1.8/3.7 50.0 3.5
Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 16 3 1.0 21.3 7.7 0.7 4.0/7.3 54.5 2.7
Zdenek Stříbný BK Snakes Orlová 15 3 1.0 17.7 7.0 1.0 0.7/2.0 33.3 1.7
Šimon Čermák Basketpoint Frýdek-Místek 15 3 1.0 17.0 4.7 2.0 1.7/2.3 71.4 3.7
David Fibír Sokol Žižkov B 16 4 1.0 12.8 4.3 0.8 2.0/3.8 53.3 4.3
Jan Harapát TJ Šumperk 16 4 1.0 12.5 4.8 0.8 0.8/2.5 30.0 2.5
Michal Baloun ČT 16 4 1.0 12.5 5.8 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.5
Tomáš Bryška Basketbal TJ Svitavy 14 4 1.0 12.3 2.8 2.0 0.8/1.8 0.0* 1.5
Radim Brešťanský BK Sokolobv 16 3 1.0 16.3 7.3 0.3 0.7/0.7 0.0* 0.3
Vojtěch Formánek BBK Blansko 16 4 1.0 11.8 2.3 1.3 3.5/6.3 56.0 2.5
Martin Haman Kanonýři Josefov 14 4 1.0 11.3 3.5 1.3 0.5/1.0 0.0* 2.5
Ondřej Beran Královští Sokoli 16 4 1.0 8.0 2.8 0.5 1.0/3.3 30.8 0.5
4 Filip Bartoš Spartak Rychnov nad Kněžnou 16 2 1.0 15.5 7.5 0.0 0.5/2.0 25.0 0.0
Vojtěch Bartoň Thermia K. Vary 16 3 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/3.7 27.3 2.0
Jakub Černý BA Grizzlies Plzeň B 15 2 1.0 11.0 3.5 1.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jakub Mainuš TBS Přerov 15 6 1.0 3.2 1.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.5
Michael Prokýšek BK Pelhřimov 14 1 1.0 19.0 5.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Dundr Kelti Nové Strašecí 14 2 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
David Aubrecht BARoun.l. U17B 15 2 1.0 8.5 4.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0
Tomáš Hrubý Sokol Písek Sršni B 15 2 1.0 8.0 2.0 0.5 2.5/4.0 62.5 2.0
Václav Bajtek Krnov 15 2 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Michal Branda SŠB Pardubice 15 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Adam Čapek BK Přelouč 15 4 1.0 2.3 0.8 0.0 0.8/1.3 0.0* 3.0
Tadeáš Andrejs BK Bizoni Náchod 15 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Marek Breburda BC Benešov 14 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Mikuláš Celta BK Opava B 15 4 1.0 2.0 0.3 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.8
Adam Hezina Lions J. Hradec B 14 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.0
Jiří Bastl SKB Rokycany 14 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Michal Aschenbrenner BK Č. Brod 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Michal Báča LYNX Liberec 16 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Filip Gyebi Ababio SKB Strakonice 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Václav Hodáč BC Vysočina B 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Matěj Funiok Start Havířov 16 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.0
Lukáš Čurda BK Beroun 15 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Adam Bílek SK UP Olomouc B 14 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Marek Bačo Sp. DDM Uh. Brod 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Adamec Snakes B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Adámek Kaplice Grizzlies 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Bartoň BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Červený BK Jiskra Domažlice 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Petr Bezděčík STRABAG Zlín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Drnec Basket Kohouti 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Bareš BC Kolín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Prát Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Beneš Tygři Louny B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Egermeier BK Teplice 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš Adam BKDěč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Beránek SK Týniště nad Orlicí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Adámek BC Kolín B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Petříček Slovan Varnsdorf 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Šimon Aubus NAPOS Vysoká n. L. 15 23 11 1 2 5
Petr Felbaba SK Bruntál 15 33 15 0 3 3
33 Mojmír Dočekal TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15 27 12 1 3 5
Michal Brumlich Sokol N. Paka 14 20 8 2 6 4
Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 16 22 8 2 6 4
Zdenek Stříbný BK Snakes Orlová 15 23 11 2 1 3
Šimon Čermák Basketpoint Frýdek-Místek 15 31 8 4 3 5
David Fibír Sokol Žižkov B 16 20 6 2 4 5
Jan Harapát TJ Šumperk 16 31 12 2 2 5
Michal Baloun ČT 16 23 10 0 3 4
Tomáš Bryška Basketbal TJ Svitavy 14 16 4 4 2 2
Radim Brešťanský BK Sokolobv 16 21 10 1 1 1
Vojtěch Formánek BBK Blansko 16 15 3 2 5 4
Martin Haman Kanonýři Josefov 14 16 6 2 2 4
Ondřej Beran Královští Sokoli 16 16 5 2 3 1
4 Filip Bartoš Spartak Rychnov nad Kněžnou 16 19 9 0 1 0
Vojtěch Bartoň Thermia K. Vary 16 12 6 0 3 2
Jakub Černý BA Grizzlies Plzeň B 15 13 4 1 2 2
Jakub Mainuš TBS Přerov 15 7 3 0 1 2
Michael Prokýšek BK Pelhřimov 14 19 5 3 0 0
Vojtěch Dundr Kelti Nové Strašecí 14 12 6 0 0 4
David Aubrecht BARoun.l. U17B 15 12 6 0 1 2
Tomáš Hrubý Sokol Písek Sršni B 15 12 2 1 5 3
Václav Bajtek Krnov 15 11 5 0 1 3
Michal Branda SŠB Pardubice 15 6 3 0 0 3
Adam Čapek BK Přelouč 15 4 2 0 3 4
Tadeáš Andrejs BK Bizoni Náchod 15 3 1 0 1 2
Marek Breburda BC Benešov 14 8 4 0 0 2
Mikuláš Celta BK Opava B 15 6 1 2 0 2
Adam Hezina Lions J. Hradec B 14 5 2 0 1 4
Jiří Bastl SKB Rokycany 14 4 2 0 1 2
Michal Aschenbrenner BK Č. Brod 15 4 2 0 0 2
Michal Báča LYNX Liberec 16 3 1 0 1 3
Filip Gyebi Ababio SKB Strakonice 13 2 1 0 0 2
Václav Hodáč BC Vysočina B 15 2 1 0 0 4
Matěj Funiok Start Havířov 16 2 1 0 0 2
Lukáš Čurda BK Beroun 15 1 0 0 1 2
Adam Bílek SK UP Olomouc B 14 1 0 0 1 0
Jakub Červený BK Jiskra Domažlice 14 0 0 0 0 1
David Egermeier BK Teplice 14 0 0 0 0 1
Adam Petříček Slovan Varnsdorf 17 0 0 0 0 3
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Krnov 4 25.3 2.0 7.5 /13.5 55.6 18.5
TJ Šumperk 4 28.0 4.0 12.5 /24.8 50.5 16.8
Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 39.8 4.0 8.0 /17.0 47.1 17.3
SK Týniště nad Orlicí 6 27.2 0.0 10.0 /20.5 48.8 16.2
Basketbal TJ Svitavy 4 23.0 3.5 6.8 /14.8 45.8 15.0
Renocar Podolí 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Kelti Nové Strašecí 2 19.5 1.0 4.0 /8.5 47.1 13.5
SKB Rokycany 3 25.7 0.7 6.0 /15.7 38.3 15.0
Sokol Písek Sršni B 2 42.0 6.5 9.0 /15.5 58.1 18.0
Kaplice Grizzlies 2 17.5 3.0 9.0 /22.5 40.0 11.0
BK Přelouč 6 16.8 1.0 6.5 /14.7 44.3 10.7
BC Kolín 6 33.3 3.8 4.3 /14.6 29.5 16.7
Snakes B 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Snakes Orlová 3 25.0 5.0 5.7 /16.4 34.7 18.3
SK Bruntál 3 25.3 0.0 3.7 /8.7 42.3 13.7
Basketpoint Frýdek-Místek 4 32.5 4.8 9.5 /21.3 44.7 18.0
BBK Blansko 4 30.5 1.5 10.3 /26.1 39.4 14.0
SK UP Olomouc B 4 6.5 5.0 0.3 /0.3 100.0 0.0
BC Benešov 3 11.7 1.0 3.0 /17.0 17.6 11.7
BC Vysočina B 3 38.7 1.7 6.3 /18.3 34.5 16.7
Start Havířov 4 13.5 3.8 5.3 /13.3 39.6 14.8
BK Opava B 4 34.0 3.5 5.5 /13.3 41.5 13.3
Kanonýři Josefov 6 16.0 3.7 3.5 /9.0 38.9 10.2
Sokol N. Paka 6 30.3 2.0 9.3 /21.5 43.4 20.2
BK Beroun 3 21.3 4.7 3.7 /11.7 31.4 13.7
Thermia K. Vary 3 25.0 0.0 6.3 /20.6 30.6 14.0
BA Grizzlies Plzeň B 3 21.0 3.3 7.3 /16.3 44.9 22.3
BK Jiskra Domažlice 3 29.3 6.7 12.0 /24.0 50.0 18.7
NAPOS Vysoká n. L. 6 25.8 1.0 6.7 /23.0 29.0 17.3
Královští Sokoli 6 18.0 2.3 9.2 /24.9 36.9 15.0
Lions J. Hradec B 2 31.0 3.5 4.0 /12.0 33.3 22.0
SKB Strakonice 2 26.5 3.0 8.0 /16.5 48.5 13.5
BC Nový Jičín 4 21.8 5.3 8.0 /20.8 38.6 17.8
STRABAG Zlín 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Bizoni Náchod 4 19.0 2.3 4.3 /20.8 20.5 14.5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 29.5 2.8 6.0 /14.8 40.4 23.2
BK Sokolov 3 53.0 2.0 5.0 /10.7 46.9 9.0
Tygři Louny B 2 11.5 2.0 2.0 /12.0 16.7 23.0
SKB Česká Třebová 6 29.8 3.8 4.3 /13.1 32.9 12.2
Sp. DDM Uh. Brod 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Pelhřimov 2 22.5 5.0 3.5 /5.0 70.0 8.0
TBS Přerov 6 32.7 2.3 7.7 /17.7 43.4 12.0
Basket Kohouti 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Teplice 2 44.5 1.5 14.0 /26.0 53.8 20.5
Válečníci Děčín B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SŠB Pardubice 4 22.3 2.0 7.3 /14.8 49.2 17.8
AŠ Mladá Boleslav 3 24.0 2.7 12.0 /25.7 46.8 15.3
BK Č. Brod 3 22.7 4.7 4.3 /16.6 26.0 17.3
BC Kolín B 3 21.3 6.0 11.7 /22.4 52.2 21.7
Slovan Varnsdorf 2 12.5 3.0 10.0 /20.0 50.0 11.0
LYNX Liberec 1 17.0 5.0 10.0 /16.0 62.5 17.0
Sokol Žižkov B 4 19.5 2.8 9.8 /25.1 39.0 25.3
BA 2006´Roudnice n. L. 3 22.3 2.0 2.3 /10.6 21.9 9.0
Tým 2B 3B TH F-
Krnov 38 3 13/20 24
TJ Šumperk 49 6 18/32 25
Spartak Rychnov nad Kněžnou 47 7 15/25 22
SK Týniště nad Orlicí 35 0 13/26 21
Basketbal TJ Svitavy 28 6 16/31 20
Renocar Podolí 0 0 0/0 0
Kelti Nové Strašecí 25 2 6/14 14
SKB Rokycany 30 1 7/25 22
Sokol Písek Sršni B 46 10 10/17 18
Kaplice Grizzlies 18 5 11/28 11
BK Přelouč 20 2 12/26 13
BC Kolín 44 6 7/29 26
Snakes B 0 0 0/0 0
BK Snakes Orlová 34 7 8/20 21
SK Bruntál 29 0 6/14 18
Basketpoint Frýdek-Místek 51 7 11/29 26
BBK Blansko 39 2 13/38 17
SK UP Olomouc B 15 10 1/1 0
BC Benešov 22 3 5/33 25
BC Vysočina B 44 4 9/31 24
Start Havířov 17 7 7/16 16
BK Opava B 49 5 8/18 19
Kanonýři Josefov 28 7 9/23 22
Sokol N. Paka 42 4 21/44 25
BK Beroun 25 9 5/17 19
Thermia K. Vary 28 0 10/28 16
BA Grizzlies Plzeň B 23 5 11/23 23
BK Jiskra Domažlice 37 10 15/37 23
NAPOS Vysoká n. L. 37 3 11/36 23
Královští Sokoli 24 4 15/41 21
Lions J. Hradec B 33 5 5/13 24
SKB Strakonice 38 4 9/18 16
BC Nový Jičín 32 6 12/31 22
STRABAG Zlín 0 0 0/0 0
BK Bizoni Náchod 25 6 7/26 19
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 40 7 9/24 31
BK Sokolov 55 2 7/15 11
Tygři Louny B 20 2 3/14 30
SKB Česká Třebová 36 8 9/25 17
Sp. DDM Uh. Brod 0 0 0/0 0
BK Pelhřimov 25 5 5/8 16
TBS Přerov 39 3 15/28 15
Basket Kohouti 0 0 0/0 0
BK Teplice 47 2 15/28 27
Válečníci Děčín B 0 0 0/0 0
SŠB Pardubice 31 4 10/20 21
AŠ Mladá Boleslav 30 4 16/36 18
BK Č. Brod 31 8 5/19 22
BC Kolín B 24 7 18/31 25
Slovan Varnsdorf 25 6 20/40 22
LYNX Liberec 17 5 10/16 17
Sokol Žižkov B 30 6 15/37 29
BA 2006´Roudnice n. L. 35 4 4/19 14
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zima Jan 6 3 3 0 - - -
Zatloukal Ondřej 2 0 2 0 - - -
Vyplel David 1 0 1 0 - - -
Vondráčková Sabina 2 0 2 0 - - -
Veselá Lucie 1 0 1 0 - - -
Velda Pavel 1 1 0 0 - - -
Večeřová Tereza 2 0 2 0 - - -
Vavrečka Kamil 2 1 1 0 - - -
Urbánek Štěpán 2 2 0 0 - - -
Tichý David 1 0 1 0 - - -
Šťavík Radek 1 1 0 0 - - -
Šlehofer Martin 1 0 1 0 - - -
Šesták Matěj 1 0 1 0 - - -
Šeferová Nicole 1 0 1 0 - - -
Svatoš Miroslav 1 1 0 0 - - -
Sokolovský Ladislav 1 1 0 0 - - -
Snopková Barbora 2 0 2 0 - - -
Slovák Marek 1 1 0 0 - - -
Skoumalová Eliška 2 1 1 0 - - -
Sklenář Tomáš 1 0 1 0 - - -
Schmidt David 2 1 1 0 - - -
Ryvolová Andrea 1 0 1 0 - - -
Roučka Michal 1 0 1 0 - - -
Povolný Jáchym 1 0 1 0 - - -
Posker Jan 2 0 2 0 - - -
Porvich Lubomír 1 0 1 0 - - -
Pommer Roman 1 0 1 0 - - -
Polda Tomáš 6 3 3 0 - - -
Polák Richard 2 0 2 0 - - -
Pletánek Matěj 2 1 1 0 - - -
Pivovarský Michal 3 2 1 0 - - -
Pilch Marek 3 3 0 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 1 0 1 0 - - -
Opava Josef 1 1 0 0 - - -
Nývltová Eva 2 2 0 0 - - -
Novotný Tomáš 2 1 1 0 - - -
Novotná Klára 2 1 1 0 - - -
Nesper Jindřich 1 0 1 0 - - -
Němec Karel 3 2 1 0 - - -
Morávek Tomáš 1 0 1 0 - - -
Menšík Jan 1 1 0 0 - - -
Mašek Jakub 1 0 1 0 - - -
Machálek Jan 1 1 0 0 - - -
Lejčko Jan 1 1 0 0 - - -
Lampa Adam 1 0 1 0 - - -
Kvíz Leoš 1 1 0 0 - - -
Kundert Mattias 1 1 0 0 - - -
Kuncl Michal 1 0 1 0 - - -
Kuděj David 1 1 0 0 - - -
Křenek Karel 2 2 0 0 - - -
Kryštof Pavel 1 0 1 0 - - -
Križanský Adam 1 1 0 0 - - -
Kremser Jakub 1 1 0 0 - - -
Kraváček Břetislav 1 1 0 0 - - -
Krajcigrová Adéla 6 3 3 0 - - -
Kraina Tomáš 1 0 1 0 - - -
Kovář Jan 1 1 0 0 - - -
Kopřiva Martin 1 0 1 0 - - -
Kolář Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Kohout Marek 3 0 3 0 - - -
Kmošek Jakub 1 0 1 0 - - -
Klapetek René 1 1 0 0 - - -
Kesler Vladimír 1 1 0 0 - - -
Kavka Radim 1 0 1 0 - - -
Karásek Jan 1 1 0 0 - - -
Kapl Antonín 1 1 0 0 - - -
Kapaňa Lukáš 2 2 0 0 - - -
Kalabza Lukáš 2 2 0 0 - - -
Jodl Jiří 1 1 0 0 - - -
Jeřábek Antonín 1 1 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 2 2 0 0 - - -
Jarolímek Otto 2 1 1 0 - - -
Jansová Kristýna 2 2 0 0 - - -
Janovský Jaroslav 2 0 2 0 - - -
Jakubík Petr 1 0 1 0 - - -
Chodura Ondřej 1 0 1 0 - - -
Chlup Aleš 4 2 2 0 - - -
Chaloupka Libor 2 1 1 0 - - -
Hudec Filip 1 0 1 0 - - -
Hovorka Petr 2 1 1 0 - - -
Heřman Matěj 2 1 1 0 - - -
Hecl Jan 1 0 1 0 - - -
Hána Michal 1 0 1 0 - - -
Hacklová Rozálie 1 0 1 0 - - -
Grobelná Natálie 1 1 0 0 - - -
Galajda Václav 1 1 0 0 - - -
Frass Rastislav 2 2 0 0 - - -
Fichtner Matyáš 2 1 1 0 - - -
Dvořák Stanislav 3 1 2 0 - - -
Dvorský Dušan 2 0 2 0 - - -
Dubnová Lucie 4 2 2 0 - - -
Doubková Tereza 4 3 1 0 - - -
Dolinek Ivo 2 2 0 0 - - -
Dočkal Petr 6 3 3 0 - - -
Buršík Petr 1 1 0 0 - - -
Buňka Jiří 1 1 0 0 - - -
Brandejs Tomáš 4 3 1 0 - - -
Beránek Martin 4 2 2 0 - - -
Beran Antonín 2 1 1 0 - - -
Bělka Michal 4 2 2 0 - - -
Baron Martin 2 0 2 0 - - -
Baďura Ota 1 1 0 0 - - -
Asztalos Ondřej 3 3 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře