Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina E 1. kolo 17147
Basket Kohouti
TBS Přerov
25. 9. 2021
09:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Štěpán Urbánek
Aleš Chlup
33
91
8
29
16
52
24
72
Review
skupina E 1. kolo 17149
BBK Blansko
SK UP BCM Olomouc B
25. 9. 2021
09:00
SH Blansko Tomáš Novotný
Libor Chaloupka
68
61
18
10
36
23
51
44
Review
skupina E 1. kolo 17145
Basketbal TJ Svitavy
SK Renocar Podolí
25. 9. 2021
10:00
SH Na Střelnici Jan Zima
Petr Dočkal
78
50
18
8
34
30
55
42
Review
skupina E 1. kolo 17150
BBK Blansko
SK UP BCM Olomouc B
25. 9. 2021
10:30
SH Blansko Libor Chaloupka
Tomáš Novotný
77
52
18
1
40
22
55
39
Review
skupina E 1. kolo 17148
Basket Kohouti
TBS Přerov
25. 9. 2021
11:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Štěpán Urbánek
Aleš Chlup
41
83
4
11
16
36
22
65
Review
skupina E 1. kolo 17146
Basketbal TJ Svitavy
SK Renocar Podolí
25. 9. 2021
12:00
SH Na Střelnici Petr Dočkal
Jan Zima
71
56
19
12
34
30
49
44
Review
skupina E 1. kolo 17151
SKB Česká Třebová
TJ Spartak DDM Uherský Brod
25. 9. 2021
13:00
hala VOŠ a SŠ Eva Nývltová
66
63
9
20
35
35
53
55
Review
skupina E 1. kolo 17152
SKB Česká Třebová
TJ Spartak DDM Uherský Brod
25. 9. 2021
15:00
hala VOŠ a SŠ Eva Nývltová
68
67
18
19
30
29
34
46
Review
skupina E 2. kolo 17155
SK UP BCM Olomouc B
SKB Česká Třebová
9. 10. 2021
09:00
SH UP Olomouc Lukáš Kapaňa
Ondřej Zatloukal
63
78
17
16
36
34
50
60
Review
skupina E 2. kolo 17157
Basket Kohouti
BBK Blansko
9. 10. 2021
09:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Aleš Chlup
Richard Polák
76
64
18
17
38
35
55
50
Review
skupina E 2. kolo 17153
SK Renocar Podolí
TJ Spartak DDM Uherský Brod
9. 10. 2021
10:00
SH Podolí u Brna Rastislav Frass
Martin Baron
61
65
13
12
26
36
43
51
Review
skupina E 2. kolo 17159
Basketbal TJ Svitavy
TBS Přerov
9. 10. 2021
10:00
SH Na Střelnici Jan Zima
Karel Němec
59
79
16
19
37
40
52
60
Review
skupina E 2. kolo 17156
SK UP BCM Olomouc B
SKB Česká Třebová
9. 10. 2021
10:40
SH UP Olomouc Lukáš Kapaňa
Ondřej Zatloukal
65
87
12
24
28
42
47
63
Review
skupina E 2. kolo 17158
Basket Kohouti
BBK Blansko
9. 10. 2021
11:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Aleš Chlup
Richard Polák
47
94
9
27
17
59
27
83
Review
skupina E 2. kolo 17154
SK Renocar Podolí
TJ Spartak DDM Uherský Brod
9. 10. 2021
12:00
Rastislav Frass
Martin Baron
66
63
16
20
36
37
51
49
Review
skupina E 2. kolo 17160
Basketbal TJ Svitavy
TBS Přerov
9. 10. 2021
12:00
SH Na Střelnici Karel Němec
Jan Zima
45
72
4
21
20
38
37
58
Review
skupina E 3. kolo 17163
BBK Blansko
Basketbal TJ Svitavy
14. 11. 2021
09:00
SH Blansko Jiří Sehnal
Aleš Chlup
53
71
15
14
30
34
43
53
Review
skupina E 3. kolo 17165
SKB Česká Třebová
Basket Kohouti
23. 10. 2021
09:00
hala VOŠ a SŠ Jan Kovář
75
77
29
25
52
44
64
61
Review
skupina E 3. kolo 17164
BBK Blansko
Basketbal TJ Svitavy
14. 11. 2021
10:45
SH Blansko Jiří Sehnal
Aleš Chlup
71
64
17
20
37
27
49
40
Review
skupina E 3. kolo 17166
SKB Česká Třebová
Basket Kohouti
23. 10. 2021
11:00
hala VOŠ a SŠ Karel Němec
79
61
26
21
44
35
63
48
Review
skupina E 3. kolo 17161
SK Renocar Podolí
TBS Přerov
24. 10. 2021
12:30
SH Podolí u Brna Kristýna Jansová
Tereza Večeřová
43
83
8
8
20
34
37
62
Review
skupina E 3. kolo 17162
SK Renocar Podolí
TBS Přerov
24. 10. 2021
14:30
SH Podolí u Brna Kristýna Jansová
Tereza Večeřová
51
72
15
22
34
42
39
56
Review
skupina E 3. kolo 17167
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SK UP BCM Olomouc B
28. 10. 2021
14:30
Sportovní hala Michal Vybíral
Martin Koch
80
52
12
16
33
27
57
40
Review
skupina E 3. kolo 17168
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SK UP BCM Olomouc B
28. 10. 2021
16:30
Sportovní hala Martin Koch
Michal Vybíral
65
63
21
19
35
33
41
48
Review
skupina E 4. kolo 17171
Basket Kohouti
TJ Spartak DDM Uherský Brod
13. 11. 2021
09:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Martin Račanský
Zdeněk Buryšek
74
51
22
12
40
28
63
33
Review
skupina E 4. kolo 17173
Basketbal TJ Svitavy
SKB Česká Třebová
13. 11. 2021
09:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Jan Zima
Petr Dočkal
71
63
24
11
44
30
61
39
Review
skupina E 4. kolo 17169
SK Renocar Podolí
SK UP BCM Olomouc B
13. 11. 2021
10:00
SH Podolí u Brna Dominik Holaň
Jiří Sehnal
38
100
15
19
19
51
30
74
Review
skupina E 4. kolo 17172
Basket Kohouti
TJ Spartak DDM Uherský Brod
13. 11. 2021
11:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Martin Račanský
Zdeněk Buryšek
87
47
18
15
41
19
67
31
Review
skupina E 4. kolo 17174
Basketbal TJ Svitavy
SKB Česká Třebová
13. 11. 2021
11:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Petr Dočkal
Jan Zima
75
71
21
17
43
43
58
56
Review
skupina E 4. kolo 17170
SK Renocar Podolí
SK UP BCM Olomouc B
13. 11. 2021
12:00
SH Podolí u Brna Jiří Sehnal
Dominik Holaň
45
106
13
12
23
49
35
73
Review
skupina E 4. kolo 17175
TBS Přerov
BBK Blansko
12. 3. 2022
15:30
Sokolovna Aneta Pechová
Theodor Kuba
82
50
19
7
45
23
62
33
Review
skupina E 4. kolo 17176
TBS Přerov
BBK Blansko
12. 3. 2022
17:30
Sokolovna Aneta Pechová
Theodor Kuba
79
54
17
13
37
27
60
38
Review
skupina E 5. kolo 17177
BBK Blansko
SK Renocar Podolí
5. 3. 2022
09:00
SH Blansko Natálie Kunclová
Jiří Sehnal
68
38
26
9
33
17
51
30
Review
skupina E 5. kolo 17181
TJ Spartak DDM Uherský Brod
Basketbal TJ Svitavy
27. 3. 2022
10:30
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Pavel Kryštof
84
62
27
18
43
32
67
47
Review
skupina E 5. kolo 17178
BBK Blansko
SK Renocar Podolí
5. 3. 2022
10:45
SH Blansko Natálie Kunclová
Jiří Sehnal
58
31
15
10
29
16
41
20
Review
skupina E 5. kolo 17182
TJ Spartak DDM Uherský Brod
Basketbal TJ Svitavy
27. 3. 2022
12:30
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Pavel Kryštof
58
43
13
11
28
25
40
29
Review
skupina E 5. kolo 17179
SKB Česká Třebová
TBS Přerov
27. 11. 2021
13:00
hala VOŠ a SŠ Karel Němec
50
59
22
12
31
27
40
40
Review
skupina E 5. kolo 17183
SK UP BCM Olomouc B
Basket Kohouti
27. 11. 2021
13:30
SH UP Olomouc Zdeněk Latík
Ladislav Sokolovský
51
49
12
12
25
22
36
39
Review
skupina E 5. kolo 17180
SKB Česká Třebová
TBS Přerov
27. 11. 2021
15:00
hala VOŠ a SŠ Karel Němec
60
79
19
20
27
41
44
65
Review
skupina E 5. kolo 17184
SK UP BCM Olomouc B
Basket Kohouti
27. 11. 2021
15:45
SH UP Olomouc Zdeněk Latík
Ladislav Sokolovský
89
29
20
10
47
15
69
22
Review
skupina E 6. kolo 17189
TBS Přerov
TJ Spartak DDM Uherský Brod
16. 1. 2022
08:30
Sokolovna Ivo Dolinek
David Tichý
115
48
30
15
57
31
84
34
Review
skupina E 6. kolo 17185
SK Renocar Podolí
Basket Kohouti
11. 12. 2021
09:00
SH Podolí u Brna Jiří Sehnal
Kristýna Jansová
75
73
21
17
38
29
53
54
Review
skupina E 6. kolo 17187
Basketbal TJ Svitavy
SK UP BCM Olomouc B
12. 12. 2021
09:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Karel Němec
71
70
13
20
28
35
45
54
Review
skupina E 6. kolo 17191
BBK Blansko
SKB Česká Třebová
11. 12. 2021
09:00
SH Blansko Libor Chaloupka
Tereza Večeřová
36
57
9
13
15
26
32
39
Review
skupina E 6. kolo 17190
TBS Přerov
TJ Spartak DDM Uherský Brod
16. 1. 2022
10:30
Sokolovna Ivo Dolinek
David Tichý
78
45
30
10
41
20
63
32
Review
skupina E 6. kolo 17192
BBK Blansko
SKB Česká Třebová
11. 12. 2021
10:45
SH Blansko Libor Chaloupka
Tereza Večeřová
51
65
17
18
33
32
41
49
Review
skupina E 6. kolo 17186
SK Renocar Podolí
Basket Kohouti
11. 12. 2021
11:00
Jiří Sehnal
Kristýna Jansová
78
54
13
19
45
28
57
42
Review
skupina E 6. kolo 17188
Basketbal TJ Svitavy
SK UP BCM Olomouc B
12. 12. 2021
11:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Karel Němec
77
90
21
32
38
54
52
71
Review
skupina E 7. kolo 17193
SKB Česká Třebová
SK Renocar Podolí
8. 1. 2022
09:00
hala VOŠ a SŠ Karel Němec
71
59
20
15
40
32
52
49
Review
skupina E 7. kolo 17197
SK UP BCM Olomouc B
TBS Přerov
8. 1. 2022
09:00
SH UP Olomouc Jakub Kremser
Theodor Kuba
49
83
15
21
21
46
36
61
Review
skupina E 7. kolo 17199
Basket Kohouti
Basketbal TJ Svitavy
8. 1. 2022
09:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Jiří Sehnal
Aleš Chlup
55
77
18
19
36
35
48
50
Review
skupina E 7. kolo 17194
SKB Česká Třebová
SK Renocar Podolí
8. 1. 2022
11:00
hala VOŠ a SŠ Karel Němec
41
68
11
24
20
46
33
62
Review
skupina E 7. kolo 17198
SK UP BCM Olomouc B
TBS Přerov
8. 1. 2022
11:00
SH UP Olomouc Linda Vildová
Jakub Kremser
44
82
11
22
18
38
23
60
Review
skupina E 7. kolo 17200
Basket Kohouti
Basketbal TJ Svitavy
8. 1. 2022
11:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Aleš Chlup
Jiří Sehnal
77
54
23
6
47
13
62
28
Review
skupina E 7. kolo 17195
TJ Spartak DDM Uherský Brod
BBK Blansko
8. 1. 2022
13:00
Sportovní hala Dominik Kotala
Martin Koch
68
61
30
17
41
29
51
39
Review
skupina E 7. kolo 17196
TJ Spartak DDM Uherský Brod
BBK Blansko
8. 1. 2022
15:00
Sportovní hala Dominik Kotala
Martin Koch
83
44
27
6
41
14
69
30
Review
skupina E 8. kolo 17201
SK Renocar Podolí
Basketbal TJ Svitavy
22. 1. 2022
-
SH Podolí u Brna Vojtěch Marek
Tereza Večeřová
0
20
*
Review
skupina E 8. kolo 17202
SK Renocar Podolí
Basketbal TJ Svitavy
22. 1. 2022
-
SH Podolí u Brna Vojtěch Marek
Tereza Večeřová
0
20
*
Review
skupina E 8. kolo 17203
TBS Přerov
Basket Kohouti
22. 1. 2022
09:00
Sokolovna Ivo Dolinek
Marek Bill
58
49
18
17
31
23
50
36
Review
skupina E 8. kolo 17205
SK UP BCM Olomouc B
BBK Blansko
26. 2. 2022
10:15
SH UP Olomouc Ivo Dolinek
Linda Vildová
58
67
15
19
26
34
40
51
Review
skupina E 8. kolo 17204
TBS Přerov
Basket Kohouti
22. 1. 2022
11:00
Sokolovna Ivo Dolinek
Marek Bill
56
51
12
17
31
30
49
43
Review
skupina E 8. kolo 17206
SK UP BCM Olomouc B
BBK Blansko
26. 2. 2022
11:45
SH UP Olomouc Ivo Dolinek
Linda Vildová
73
83
18
24
41
50
53
64
Review
skupina E 8. kolo 17207
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SKB Česká Třebová
22. 1. 2022
13:00
Sportovní hala Dominik Kotala
Břetislav Kraváček
58
62
13
15
27
33
46
41
Review
skupina E 8. kolo 17208
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SKB Česká Třebová
22. 1. 2022
15:00
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Dominik Kotala
65
79
17
17
31
39
50
61
Review
skupina E 9. kolo 17211
SKB Česká Třebová
SK UP BCM Olomouc B
5. 2. 2022
09:00
hala VOŠ a SŠ Karel Němec
90
81
16
21
43
38
65
59
Review
skupina E 9. kolo 17212
SKB Česká Třebová
SK UP BCM Olomouc B
5. 2. 2022
11:00
hala VOŠ a SŠ Karel Němec
87
74
18
15
43
33
68
52
Review
skupina E 9. kolo 17209
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SK Renocar Podolí
5. 2. 2022
13:00
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová
93
52
24
17
47
27
73
40
Review
skupina E 9. kolo 17215
TBS Přerov
Basketbal TJ Svitavy
5. 2. 2022
13:00
Sokolovna Jakub Válek
Martin Kopřiva
85
46
26
5
48
19
72
31
Review
skupina E 9. kolo 17210
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SK Renocar Podolí
5. 2. 2022
15:00
Sportovní hala Tereza Večeřová
Štěpán Urbánek
78
55
34
11
46
18
64
34
Review
skupina E 9. kolo 17216
TBS Přerov
Basketbal TJ Svitavy
5. 2. 2022
15:00
Sokolovna Jakub Válek
Martin Kopřiva
94
76
24
15
42
37
68
62
Review
skupina E 9. kolo 17213
BBK Blansko
Basket Kohouti
9. 2. 2022
16:00
SH Blansko Jiří Sehnal
Sainbold Lkhagvadivaa
61
76
17
20
39
33
37
66
Review
skupina E 9. kolo 17214
BBK Blansko
Basket Kohouti
9. 2. 2022
17:45
SH Blansko Jiří Sehnal
Sainbold Lkhagvadivaa
64
67
12
27
34
39
50
54
Review
skupina E 10. kolo 17219
Basketbal TJ Svitavy
BBK Blansko
19. 2. 2022
09:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Karel Němec
Radek Michlík
78
59
16
14
35
31
53
49
Review
skupina E 10. kolo 17221
Basket Kohouti
SKB Česká Třebová
20. 2. 2022
09:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Jiří Sehnal
Aleš Chlup
71
65
11
11
32
24
53
39
Review
skupina E 10. kolo 17217
TBS Přerov
SK Renocar Podolí
20. 2. 2022
09:00
Sokolovna Dominik Kotala
Břetislav Kraváček
86
49
22
9
41
15
63
35
Review
skupina E 10. kolo 17218
TBS Přerov
SK Renocar Podolí
20. 2. 2022
11:00
Sokolovna Dominik Kotala
Břetislav Kraváček
98
68
27
17
45
34
69
54
Review
skupina E 10. kolo 17220
Basketbal TJ Svitavy
BBK Blansko
19. 2. 2022
11:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Radek Michlík
Karel Němec
58
56
14
13
23
30
35
53
Review
skupina E 10. kolo 17222
Basket Kohouti
SKB Česká Třebová
20. 2. 2022
11:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Aleš Chlup
Jiří Sehnal
58
45
16
10
28
26
39
35
Review
skupina E 10. kolo 17223
SK UP BCM Olomouc B
TJ Spartak DDM Uherský Brod
19. 2. 2022
12:45
SH UP Olomouc Ondřej Zatloukal
Jiří Fanta
56
97
9
21
32
43
43
80
Review
skupina E 10. kolo 17224
SK UP BCM Olomouc B
TJ Spartak DDM Uherský Brod
19. 2. 2022
14:15
SH UP Olomouc Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
63
88
12
28
30
49
45
68
Review
skupina E 11. kolo 17227
TJ Spartak DDM Uherský Brod
Basket Kohouti
12. 3. 2022
09:30
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová
63
36
22
11
29
16
43
27
Review
skupina E 11. kolo 17232
BBK Blansko
TBS Přerov
13. 11. 2021
10:00
SH Blansko Rastislav Frass
Jan Olbort
63
66
9
17
23
30
35
43
59
59
Review
skupina E 11. kolo 17228
TJ Spartak DDM Uherský Brod
Basket Kohouti
12. 3. 2022
11:30
Sportovní hala Tereza Večeřová
Štěpán Urbánek
65
46
18
7
29
22
54
28
Review
skupina E 11. kolo 17231
BBK Blansko
TBS Přerov
13. 11. 2021
11:45
SH Blansko Jan Olbort
Rastislav Frass
47
57
9
11
22
28
36
46
Review
skupina E 11. kolo 17229
SKB Česká Třebová
Basketbal TJ Svitavy
12. 3. 2022
13:00
hala VOŠ a SŠ Karel Němec
77
78
16
15
29
37
50
49
68
68
Review
skupina E 11. kolo 17225
SK UP BCM Olomouc B
SK Renocar Podolí
13. 3. 2022
13:30
SH UP Olomouc Jiří Fanta
Dominik Krčmář
74
73
15
14
37
33
48
55
66
66
Review
skupina E 11. kolo 17226
SK UP BCM Olomouc B
SK Renocar Podolí
13. 3. 2022
15:00
SH UP Olomouc Jiří Fanta
Dominik Krčmář
59
73
11
24
30
39
43
61
Review
skupina E 11. kolo 17230
SKB Česká Třebová
Basketbal TJ Svitavy
12. 3. 2022
15:00
hala VOŠ a SŠ Karel Němec
64
60
19
12
38
27
47
43
Review
skupina E 12. kolo 17233
SK Renocar Podolí
BBK Blansko
26. 3. 2022
09:00
SH Podolí u Brna Jiří Sehnal
Richard Polák
80
71
16
19
39
38
58
58
Review
skupina E 12. kolo 17236
TBS Přerov
SKB Česká Třebová
26. 3. 2022
09:00
Sokolovna Ivo Dolinek
Theodor Kuba
81
53
25
5
50
27
66
42
Review
skupina E 12. kolo 17239
Basket Kohouti
SK UP BCM Olomouc B
26. 3. 2022
09:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Tereza Večeřová
Dan Borek
64
56
21
9
42
25
56
37
Review
skupina E 12. kolo 17234
SK Renocar Podolí
BBK Blansko
26. 3. 2022
11:00
SH Podolí u Brna Jiří Sehnal
Richard Polák
88
60
27
7
43
22
66
42
Review
skupina E 12. kolo 17235
TBS Přerov
SKB Česká Třebová
26. 3. 2022
11:00
Sokolovna Ivo Dolinek
Theodor Kuba
79
55
12
10
34
24
63
32
Review
skupina E 12. kolo 17237
Basketbal TJ Svitavy
TJ Spartak DDM Uherský Brod
26. 3. 2022
11:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Milan Jaroš
Karel Němec
93
78
17
14
21
12
24
21
31
31
Review
skupina E 12. kolo 17240
Basket Kohouti
SK UP BCM Olomouc B
26. 3. 2022
11:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Tereza Večeřová
Dan Borek
82
62
13
8
44
24
65
40
Review
skupina E 12. kolo 17238
Basketbal TJ Svitavy
TJ Spartak DDM Uherský Brod
26. 3. 2022
13:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Karel Němec
Milan Jaroš
96
77
26
18
27
26
18
21
25
12
Review
skupina E 13. kolo 17241
Basket Kohouti
SK Renocar Podolí
9. 4. 2022
09:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Štěpán Urbánek
Rastislav Frass
66
38
23
3
34
21
48
31
Review
skupina E 13. kolo 17242
Basket Kohouti
SK Renocar Podolí
9. 4. 2022
11:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Rastislav Frass
Štěpán Urbánek
67
51
17
13
28
27
39
46
Review
skupina E 13. kolo 17243
SK UP BCM Olomouc B
Basketbal TJ Svitavy
10. 4. 2022
11:30
Sportovní hala UP 2 Michal Mainuš
Aneta Pechová
90
56
20
9
44
25
57
44
Review
skupina E 13. kolo 17244
SK UP BCM Olomouc B
Basketbal TJ Svitavy
10. 4. 2022
13:00
SH UP Olomouc Aneta Pechová
Michal Mainuš
56
68
12
13
32
41
44
53
Review
skupina E 13. kolo 17247
SKB Česká Třebová
BBK Blansko
9. 4. 2022
13:00
hala VOŠ a SŠ Karel Němec
65
57
16
9
39
28
48
39
Review
skupina E 13. kolo 17245
TJ Spartak DDM Uherský Brod
TBS Přerov
9. 4. 2022
14:00
Sportovní hala Martin Koch
František Dvořák
63
78
15
18
29
43
41
70
Review
skupina E 13. kolo 17248
SKB Česká Třebová
BBK Blansko
9. 4. 2022
15:00
hala VOŠ a SŠ Karel Němec
53
64
12
24
26
38
41
52
Review
skupina E 13. kolo 17246
TJ Spartak DDM Uherský Brod
TBS Přerov
9. 4. 2022
16:00
Sportovní hala František Dvořák
Martin Koch
71
74
20
19
43
37
58
56
Review
skupina E 14. kolo 17249
SK Renocar Podolí
SKB Česká Třebová
24. 4. 2022
09:00
SH Podolí u Brna Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová
76
57
15
19
27
34
55
42
Review
skupina E 14. kolo 17251
BBK Blansko
TJ Spartak DDM Uherský Brod
23. 4. 2022
10:30
SH Blansko Štěpán Urbánek
Jiří Sehnal
80
47
21
14
35
27
63
38
Review
skupina E 14. kolo 17250
SK Renocar Podolí
SKB Česká Třebová
24. 4. 2022
10:45
SH Podolí u Brna Tereza Večeřová
Štěpán Urbánek
55
39
15
13
20
26
35
30
Review
skupina E 14. kolo 17252
BBK Blansko
TJ Spartak DDM Uherský Brod
23. 4. 2022
12:15
SH Blansko Jiří Sehnal
Štěpán Urbánek
61
41
18
8
37
16
47
29
Review
skupina E 14. kolo 17253
TBS Přerov
SK UP BCM Olomouc B
23. 4. 2022
15:30
Sokolovna Ladislav Sokolovský
Aneta Pechová
90
39
28
12
51
20
66
26
Review
skupina E 14. kolo 17254
TBS Přerov
SK UP BCM Olomouc B
23. 4. 2022
17:30
Sokolovna Aneta Pechová
Ladislav Sokolovský
83
66
28
16
48
24
66
44
Review
skupina E 14. kolo 17255
Basketbal TJ Svitavy
Basket Kohouti
22. 4. 2022
17:30
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Karel Němec
Martin Růžička
73
61
22
13
46
21
59
40
Review
skupina E 14. kolo 17256
Basketbal TJ Svitavy
Basket Kohouti
22. 4. 2022
19:30
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Martin Růžička
Karel Němec
55
69
10
20
24
34
38
52
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jiří Růžička BARoun.l. U17B 16 20 1.0 22.5 7.0 2.2 1.9/6.0 31.1 1.3
Filip Tichavský TBS Přerov 16 22 1.0 19.7 8.3 0.2 2.4/6.0 40.5 1.1
Martin Kopřiva TBS Přerov 17 20 1.0 21.3 6.7 2.2 1.5/2.9 50.0 1.1
17 Jan Moravec Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 24 1.0 17.6 5.4 1.7 1.8/4.0 45.8 2.0
Luděk Žaba SK Týniště nad Orlicí 17 20 1.0 20.4 8.8 0.1 2.6/5.6 46.8 2.5
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 16 23 1.0 16.3 5.8 0.1 4.4/7.0 63.1 1.7
Tomáš Dostálek Basketbal TJ Svitavy 16 24 1.0 15.3 5.5 0.4 3.0/6.3 48.7 2.8
Jonáš Škop ČT 16 28 1.0 12.9 4.3 1.2 0.8/1.9 0.0* 1.6
Adam Žiško BC Kolín 18 19 1.0 18.8 5.9 1.8 1.6/3.8 43.1 3.0
Vojtěch Tyleček BBK Blansko 17 24 1.0 14.8 6.8 0.0 1.2/4.3 27.9 1.8
Šimon Fanta Sokol N. Paka 17 14 1.0 24.1 9.6 0.5 3.4/6.2 55.2 0.7
Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 17 20 1.0 16.8 6.4 0.6 2.4/5.9 40.2 2.3
Michal Brumlich Sokol N. Paka 15 22 1.0 14.4 5.0 0.7 2.3/3.8 59.5 3.1
Martin Zikmund Čech BK Teplice 17 17 1.0 17.8 6.9 0.5 2.3/4.6 50.0 3.6
Marek Vonášek BK Teplice 16 18 1.0 16.7 6.6 0.2 2.8/5.3 52.1 1.8
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 17 13 1.0 23.0 5.5 3.0 2.9/5.7 51.4 1.5
Martin Haman Kanonýři Josefov 15 22 1.0 13.5 4.9 0.7 1.8/3.4 52.0 3.3
Matouš Ranostaj Krnov 17 14 1.0 20.9 8.0 0.1 4.5/7.1 63.6 3.5
33 Mojmír Dočekal TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16 18 1.0 16.2 6.9 0.2 1.8/5.7 31.4 4.3
Filip Mráz BARoun.l. U17B 17 19 1.0 15.3 6.8 0.2 1.0/3.6 27.9 2.4
Jan Říha NAPOS Vysoká n. L. 16 24 1.0 12.0 4.6 0.5 1.4/5.3 26.8 2.2
Josef Repka BARoun.l. U17B 16 18 1.0 16.1 4.9 1.4 1.8/2.7 67.3 1.4
Filip Zhříval BK Č. Brod 17 19 1.0 15.1 4.6 1.6 1.1/2.7 40.4 2.1
Lukáš Prade LYNX Liberec 16 19 1.0 14.9 4.5 1.2 2.3/4.2 55.0 2.3
37 Samuel Dlugoš TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 16 1.0 17.6 7.8 0.3 1.1/3.0 37.5 2.4
Tomáš Bryška Basketbal TJ Svitavy 15 22 1.0 12.6 3.6 1.3 1.5/2.3 64.7 1.5
Ondřej Holý BK Jiskra Domažlice 16 13 1.0 21.0 7.6 0.9 3.0/5.0 60.0 2.1
9 Štěpán Markov Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 16 1.0 16.9 5.3 1.6 1.6/2.2 74.3 1.5
Jan Klajl LYNX Liberec 17 20 1.0 13.4 4.9 0.9 1.2/2.2 52.3 1.7
16 Michal Paštika Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 24 1.0 11.2 3.4 1.1 1.1/2.2 49.1 2.2
Radim Brešťanský BK Sokolobv 17 14 1.0 18.7 7.4 0.6 1.9/3.3 58.7 1.1
Adam Matuška Sokol Žižkov B 17 16 1.0 16.3 7.4 0.0 1.6/2.8 55.6 2.3
Ondřej Minář Lions J. Hradec B 17 12 1.0 21.6 6.5 2.1 2.3/4.1 57.1 2.3
Jan Kuneš BK Bizoni Náchod 17 18 1.0 14.2 5.2 0.6 2.1/5.0 41.1 2.8
Daniel Toman SŠB Pardubice 16 18 1.0 14.1 5.5 0.6 1.2/2.1 57.9 2.3
Gabriel Špaček Basketbal TJ Svitavy 15 20 1.0 12.6 5.1 0.5 0.9/2.6 35.3 2.6
Richard Máj AŠ Mladá Boleslav 17 18 1.0 13.9 5.6 0.5 1.3/3.8 33.8 3.1
Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 16 19 1.0 13.1 3.8 1.3 1.5/3.1 48.3 1.6
Jakub Novotný BK Sokolobv 17 14 1.0 17.6 7.3 0.4 1.8/2.9 62.5 1.2
36 Milan Čapek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 24 1.0 10.3 3.3 1.1 0.4/1.5 0.0* 1.5
Michal Hamerník BK Beroun 15 13 1.0 18.8 4.8 2.2 2.6/5.2 50.0 2.0
Matěj Prokeš BK Č. Brod 16 19 1.0 12.9 3.7 1.5 0.8/2.0 42.1 1.3
Šimon Knol Kanonýři Josefov 15 24 1.0 10.0 3.5 0.9 0.5/0.8 0.0* 1.8
14 Jan Bauer TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 24 1.0 10.0 4.0 0.4 0.9/1.8 0.0* 2.8
Daniel Novotný Kanonýři Josefov 15 24 1.0 10.0 1.8 2.0 0.4/0.8 0.0* 1.5
24 Matěj Jirák TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 16 1.0 15.0 4.6 1.4 1.6/3.3 48.1 2.0
Adam Jenka TBS Přerov 17 22 1.0 10.9 4.6 0.2 0.9/2.5 35.7 3.0
Ondřej Beran Královští Sokoli 17 14 1.0 16.9 5.6 1.6 0.9/3.1 30.2 1.9
Tomáš Fedor Sokol N. Paka 16 16 1.0 14.8 6.4 0.1 1.7/3.5 48.2 2.7
Jakub Pešek BK Pelhřimov 16 11 1.0 21.3 6.3 1.8 3.3/6.6 49.3 2.1
Martin Friš ČT 17 21 1.0 10.8 4.6 0.2 1.0/3.1 30.8 1.2
4 Filip Bartoš Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 20 1.0 11.3 4.8 0.2 1.2/2.5 46.0 1.0
Ondřej Čapek AŠ Mladá Boleslav 17 18 1.0 12.5 3.9 0.5 3.1/5.2 59.6 2.0
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 17 22 1.0 10.2 3.5 0.1 3.0/5.9 51.2 2.0
Filip Klejch ČT 18 28 1.0 7.9 2.7 0.6 0.7/2.0 35.7 1.5
Šimon Kalhous Kanonýři Josefov 15 20 1.0 10.9 3.7 0.6 1.9/2.8 67.3 1.4
Michal Růžička BBK Blansko 15 22 1.0 9.8 4.7 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.0
Šimon Kovář ČT 16 26 1.0 8.3 3.0 0.4 1.2/2.2 56.1 1.5
Filip Kašpar SKB Strakonice 18 12 1.0 17.9 6.8 1.3 0.7/1.3 0.0* 2.9
Matěj Valentovič Basketbal TJ Svitavy 17 22 1.0 9.7 3.4 0.6 1.1/2.5 43.6 2.9
Zbyněk Ježek BBK Blansko 18 26 1.0 8.2 2.8 0.0 2.4/5.2 47.0 2.0
Filip Šulc Sokol N. Paka 15 20 1.0 10.6 4.2 0.5 0.9/2.5 36.0 2.4
Ondřej Hanitz AŠ Mladá Boleslav 16 18 1.0 11.7 4.2 0.5 1.9/3.4 54.8 2.4
Kryštof Mádle BK Bizoni Náchod 18 20 1.0 10.6 4.8 0.2 0.4/1.9 0.0* 2.9
Jan Harapát TJ Šumperk 17 14 1.0 15.0 5.7 0.7 1.4/3.4 42.6 1.9
Antonín Podzemský BK Teplice 17 15 1.0 14.0 4.0 1.3 2.0/3.6 55.6 2.3
Lukáš Pucholt ČT 18 21 1.0 10.0 3.2 0.9 0.9/1.9 0.0* 2.0
Šimon Aubus NAPOS Vysoká n. L. 16 22 1.0 9.5 3.9 0.1 1.3/3.8 33.3 3.2
Miroslav Bazsó Kaplice Grizzlies 17 11 1.0 19.0 5.8 1.0 4.4/7.5 58.5 1.5
Radim Jancur NAPOS Vysoká n. L. 16 22 1.0 9.5 3.2 0.7 1.0/1.6 0.0* 1.6
Josef Šavrda BK Teplice 16 19 1.0 10.8 3.2 0.8 1.9/4.1 47.4 3.3
Patrik Sahánek Kanonýři Josefov 17 24 1.0 8.3 3.3 0.3 1.0/3.4 30.5 3.2
Tadeáš Králík BC Vysočina B 15 10 1.0 19.9 7.5 1.4 0.7/2.2 31.8 1.0
Vladimír Vondraš Sokol Žižkov B 18 18 1.0 10.9 5.0 0.0 0.9/2.2 40.0 3.0
Matouš Jelínek ČT 17 26 1.0 7.4 3.3 0.2 0.3/1.8 0.0* 2.3
Vojtěch Drahný BK Pelhřimov 17 11 1.0 17.5 5.8 1.5 1.2/2.9 40.6 2.3
Martin Bouzek TBS Přerov 16 22 1.0 8.5 2.9 0.7 0.6/1.0 0.0* 2.1
Lukáš Pater Krnov 17 10 1.0 18.7 5.6 1.1 4.2/6.9 60.9 1.4
Jan Chvosta SKB Strakonice 18 9 1.0 20.6 8.2 0.8 1.8/3.0 59.3 2.2
Tomáš Hotovec Kelti Nové Strašecí 17 13 1.0 14.1 4.4 1.1 2.1/3.7 56.3 1.8
Jakub Sokol Thermia K. Vary 16 13 1.0 14.1 6.0 0.0 2.1/5.0 41.5 1.9
Jiří Paidar BK Jiskra Domažlice 16 10 1.0 18.0 6.0 1.6 1.2/2.1 57.1 0.9
Robert Thomas Seaborn BK Sokolobv 17 10 1.0 18.0 8.1 0.0 1.8/3.6 50.0 1.7
Jakub Hasman BK Jiskra Domažlice 17 10 1.0 18.0 4.7 1.7 3.5/4.9 71.4 2.0
Radim Soukup Kelti Nové Strašecí 16 14 1.0 12.8 4.5 0.9 1.2/2.6 47.2 2.1
Matěj Kořínek Královští Sokoli 17 16 1.0 11.1 3.6 1.0 0.9/3.5 25.0 2.8
Jakub Sedlák BBK Blansko 17 28 1.0 6.4 2.8 0.0 0.8/1.7 0.0* 0.4
Petr Hrubý SKB Rokycany 17 8 1.0 22.1 9.3 0.0 3.6/8.1 44.6 2.4
Jakub Klimeš SŠB Pardubice 17 13 1.0 13.6 4.6 0.8 1.8/3.5 52.2 1.9
Jan Beneš Thermia K. Vary 17 13 1.0 13.2 5.4 0.3 1.5/3.5 43.5 2.4
Tumur Delgersaikhan AŠ Mladá Boleslav 17 15 1.0 11.5 3.6 1.2 0.7/1.4 0.0* 2.5
Dominik Berisha SKB Rokycany 17 14 1.0 12.2 5.5 0.1 0.8/2.2 35.5 2.9
Jakub Zhříval BK Č. Brod 16 19 1.0 8.9 3.4 0.2 1.6/4.2 39.2 3.2
Adam Dlask BK Bizoni Náchod 15 16 1.0 10.6 3.6 0.8 1.0/4.2 23.9 1.6
Vojtěch Brom Lions J. Hradec B 17 11 1.0 15.4 5.4 0.9 1.9/3.7 51.2 2.4
Tomáš Nazarčuk BK Č. Brod 16 15 1.0 11.2 3.5 0.9 1.5/2.7 53.7 2.1
Vít Mauric Slovan Varnsdorf 16 15 1.0 11.2 3.5 0.3 3.1/5.9 53.4 2.2
Vojtěch Formánek BBK Blansko 17 24 1.0 7.0 1.8 0.6 1.6/3.0 52.1 1.5
Adam Lacko NAPOS Vysoká n. L. 15 20 1.0 8.3 3.7 0.1 0.8/1.9 0.0* 1.4
Jakub Douda Sokol Písek Sršni B 17 10 1.0 16.6 5.6 1.5 0.9/1.9 0.0* 1.6
Benedikt Marek Sokol Žižkov B 17 18 1.0 9.2 2.9 0.9 0.7/1.7 0.0* 2.4
Tomáš Hrubý Sokol Písek Sršni B 16 12 1.0 13.8 5.0 0.8 1.5/3.2 47.4 1.8
Fabián Neuman SKB Rokycany 17 13 1.0 12.7 5.5 0.1 1.5/2.2 71.4 2.9
Zdenek Stříbný BK Snakes Orlová 16 12 1.0 13.8 5.9 0.4 0.7/2.5 26.7 2.3
Jonáš Pavlíček STRABAG Zlín 16 11 1.0 15.0 6.1 0.2 2.3/5.2 43.9 2.0
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 16 16 1.0 10.1 3.8 0.6 0.6/1.5 0.0* 2.1
Lukáš Hegar BC Nový Jičín 17 14 1.0 11.6 4.6 0.5 0.9/2.9 32.5 2.4
Jan Procházka BC Kolín 17 16 1.0 10.1 4.0 0.1 1.7/3.0 56.3 0.9
Petr Veselý BK Sokolobv 16 12 1.0 13.4 4.3 1.3 0.9/1.2 0.0* 1.8
Jakub Cvrkál TBS Přerov 16 14 1.0 11.4 5.4 0.0 0.7/2.1 33.3 1.6
5 Jakub Matějíček Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 22 1.0 7.1 3.2 0.0 0.7/2.7 27.1 3.1
Jindřich Kubíček Sokol Písek Sršni B 16 11 1.0 14.0 3.6 1.1 3.5/4.6 74.5 1.5
David Michal BK Jiskra Domažlice 16 12 1.0 12.8 5.1 0.6 0.9/1.9 0.0* 2.4
František Česal BK Č. Brod 18 13 1.0 11.4 5.2 0.0 0.9/1.7 0.0* 0.8
Vilém Vrbica NAPOS Vysoká n. L. 16 14 1.0 10.6 4.2 0.3 1.3/2.9 43.9 1.6
Ladislav Jindra Slovan Varnsdorf 16 19 1.0 7.7 1.8 1.0 1.1/2.4 44.4 1.5
Jan Stuchlík Sokol Písek Sršni B 17 11 1.0 13.2 6.1 0.2 0.5/0.7 0.0* 2.1
Vojtěch Povolný BK Beroun 17 10 1.0 14.4 4.1 0.9 3.5/7.0 50.0 2.0
Daniel Moll BBK Blansko 17 26 1.0 5.5 2.2 0.3 0.1/0.7 0.0* 1.0
Michal Metz Basketpoint Frýdek-Místek 17 5 1.0 28.0 11.0 0.4 4.8/8.2 58.5 3.2
Filip Verunáč BK Přelouč 16 22 1.0 6.4 2.8 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.7
Kvido Sekot Sokol N. Paka 15 18 1.0 7.7 1.9 0.7 1.7/2.8 60.0 2.8
Simon Jurdanov BC Nový Jičín 17 15 1.0 9.1 3.5 0.2 1.6/3.4 47.1 2.6
Hynek Čebiš SŠB Pardubice 17 17 1.0 8.1 3.7 0.1 0.5/1.6 0.0* 3.2
Jiří Horyna Basketbal TJ Svitavy 16 22 1.0 6.2 2.6 0.1 0.8/2.5 30.9 1.1
Ondřej Řánek BK Sokolobv 17 7 1.0 19.4 9.0 0.1 1.0/3.9 25.9 1.6
Vojtěch Dundr Kelti Nové Strašecí 15 10 1.0 13.6 6.2 0.1 0.9/1.8 0.0* 3.0
Lukáš Kaprál TBS Přerov 17 24 1.0 5.6 2.4 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.5
Dominik Thurnwald BK Jiskra Domažlice 16 7 1.0 19.3 4.7 2.6 2.1/2.4 88.2 2.0
Štěpán Krška BC Benešov 15 11 1.0 12.2 3.4 1.2 1.9/4.0 47.7 2.3
Jaroslav Milý SK Týniště nad Orlicí 18 12 1.0 11.2 4.9 0.2 0.8/2.8 29.4 0.8
Patrik Málek SŠB Pardubice 16 20 1.0 6.7 2.4 0.6 0.3/0.9 0.0* 1.8
Matěj Kracík Sokol N. Paka 15 22 1.0 5.9 2.1 0.4 0.5/1.3 0.0* 1.4
Vojtěch Ševčík SK UP Olomouc B 16 6 1.0 21.7 10.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.8
David Jánoš SK Týniště nad Orlicí 17 23 1.0 5.6 2.4 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.7
Vojtěch Bartoň Thermia K. Vary 17 13 1.0 9.9 4.7 0.0 0.5/2.4 22.6 2.2
32 Adam Janeček Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 20 1.0 6.5 2.8 0.1 0.8/2.9 28.1 3.4
Václav Borský STRABAG Zlín 16 11 1.0 11.6 2.4 2.0 0.9/1.1 0.0* 2.2
Ondřej Skovajsa Sokol Písek Sršni B 16 12 1.0 10.6 3.5 0.9 0.8/1.6 0.0* 2.0
Cedric Oupoh Lions J. Hradec B 16 8 1.0 15.6 7.0 0.1 1.3/4.4 28.6 3.6
František Harazin BK Opava B 15 8 1.0 15.6 4.9 1.8 0.6/1.0 0.0* 0.9
Marek Bednář TJ Šumperk 17 14 1.0 8.9 3.7 0.0 1.4/3.2 44.4 3.3
Martin Kubánek BARoun.l. U17B 17 12 1.0 10.3 3.9 0.3 1.8/5.1 34.4 1.8
Vojtěch Kučeva Start Havířov 17 10 1.0 12.3 3.5 1.1 2.0/4.5 44.4 2.4
Jakub Sochor TBS Přerov 17 24 1.0 5.1 2.3 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.7
Lukáš Proisl Kaplice Grizzlies 17 10 1.0 12.2 4.1 0.5 2.5/4.6 54.3 1.1
Tadeáš Koblása SK Týniště nad Orlicí 16 18 1.0 6.7 3.2 0.0 0.2/1.6 0.0* 2.4
Jakub Vyplel STRABAG Zlín 17 8 1.0 15.0 5.4 1.0 1.3/3.8 33.3 2.4
15 Martin Drinka TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16 24 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.1
Tomáš Vrátný BC Vysočina B 16 10 1.0 11.7 3.6 0.9 1.8/4.1 43.9 1.1
Vojtěch Dohnálek Sokol Žižkov B 17 16 1.0 7.3 2.8 0.4 0.6/1.8 0.0* 2.1
Daniel Ransdorf Tygři Louny B 16 13 1.0 8.9 3.4 0.5 0.8/2.5 31.3 1.1
Jan Buschta LYNX Liberec 17 16 1.0 7.3 2.4 0.6 0.5/1.5 0.0* 2.2
10 Jakub Vondráček Spartak Rychnov nad Kněžnou 18 26 1.0 4.4 1.9 0.1 0.4/2.1 18.5 1.6
Filip Záhoř BK Jiskra Domažlice 16 7 1.0 16.3 7.3 0.3 0.9/1.3 0.0* 0.7
Ondřej Koupý BBK Blansko 16 26 1.0 4.4 1.8 0.0 0.7/1.8 0.0* 0.8
Adam Leo Pechanec TJ Šumperk 18 10 1.0 11.4 4.4 0.3 1.7/3.3 51.5 2.4
Adam Novák BK Teplice 17 18 1.0 6.3 1.2 1.2 0.3/0.6 0.0* 1.3
Dominik Pova BK Teplice 15 17 1.0 6.7 2.8 0.0 1.1/1.9 0.0* 2.1
20 Ondřej Bauer TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16 22 1.0 5.0 1.9 0.3 0.4/1.4 0.0* 3.1
Petr Fiala BA Grizzlies Plzeň B 16 8 1.0 13.8 5.8 0.5 0.8/1.0 0.0* 2.0
Adam Kněžour Královští Sokoli 15 10 1.0 11.0 3.9 0.3 2.3/4.7 48.9 2.0
Tadeáš Vacula Krnov 17 12 1.0 9.0 4.1 0.0 0.8/1.7 0.0* 2.6
Jáchym Vondřička SKB Strakonice 16 11 1.0 9.7 3.5 0.5 1.0/1.5 0.0* 2.4
Vladislav Chod SKB Strakonice 17 10 1.0 10.5 4.6 0.0 1.3/2.9 44.8 3.7
Vojtěch Birčák BARoun.l. U17B 16 19 1.0 5.5 2.5 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.4
Adam Marián Kmeť SK Týniště nad Orlicí 16 24 1.0 4.3 1.8 0.2 0.1/0.5 0.0* 1.6
Martin Matula BK Beroun 16 11 1.0 9.3 4.4 0.0 0.5/2.3 24.0 3.0
Vojtěch Zelina BK Snakes Orlová 16 12 1.0 8.4 3.6 0.2 0.8/3.2 23.7 3.7
Tomáš Navrátil Sokol Žižkov B 17 7 1.0 14.3 6.1 0.3 1.1/2.6 44.4 2.7
Jakub Brožek SŠB Pardubice 15 14 1.0 7.1 1.4 1.1 1.1/2.1 51.7 0.7
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 16 5 1.0 20.0 7.4 0.8 2.8/5.6 50.0 3.8
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 17 10 1.0 10.0 3.1 1.2 0.2/1.2 0.0* 1.1
Tomáš Pešek Thermia K. Vary 18 13 1.0 7.6 3.4 0.1 0.6/2.2 28.6 7.0
Nikolas Theodoru BK Opava B 16 14 1.0 7.0 2.5 0.4 0.7/1.5 0.0* 1.0
Pavel Budínský Sokol N. Paka 14 20 1.0 4.9 2.2 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.0
Lukáš Sádovský SŠB Pardubice 14 12 1.0 8.2 3.3 0.3 0.9/2.3 39.3 2.5
Ondřej Luh Slovan Varnsdorf 17 9 1.0 10.9 3.2 1.1 1.1/1.4 0.0* 1.2
Michal Baloun ČT 17 10 1.0 9.8 4.3 0.1 0.9/2.5 36.0 3.0
Šimon Frous BA Grizzlies Plzeň B 16 11 1.0 8.9 3.8 0.2 0.7/1.0 0.0* 1.6
14 Jan Dusil Spartak Rychnov nad Kněžnou 16 20 1.0 4.9 2.3 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.9
Jan Grunt Tygři Louny B 17 12 1.0 8.1 2.3 1.1 0.3/1.0 0.0* 1.8
Matyáš Nešpor Královští Sokoli 15 12 1.0 8.0 3.8 0.0 0.5/2.1 24.0 1.8
Šimon Kraváček BBK Blansko 16 14 1.0 6.9 2.9 0.0 1.1/1.9 0.0* 1.8
Jakub Fejtek Kelti Nové Strašecí 16 13 1.0 7.4 2.3 0.7 0.7/2.2 32.1 2.2
Štěpán Likler Lions J. Hradec B 16 10 1.0 9.4 3.8 0.4 0.6/1.0 0.0* 1.2
Václav Krátký SK UP Olomouc B 16 7 1.0 13.4 4.6 1.4 0.0/0.0 0.0* 1.0
Pavel Prchal BK Pelhřimov 17 11 1.0 8.5 3.5 0.2 1.1/3.5 31.6 1.5
Radek Pospíšil Tygři Louny B 17 5 1.0 18.8 7.2 0.8 2.0/4.6 43.5 2.2
Matěj Němec BC Vysočina B 16 10 1.0 9.4 4.1 0.3 0.3/1.0 0.0* 2.5
Bivoj Xaver Pleskot NAPOS Vysoká n. L. 15 12 1.0 7.8 3.3 0.2 0.8/1.3 0.0* 1.4
29 Zdeněk Fišer TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 10 1.0 9.3 4.5 0.0 0.3/1.1 0.0* 2.2
Jakub Altmann Královští Sokoli 16 16 1.0 5.8 2.3 0.2 0.7/1.2 0.0* 1.9
Michal Báča LYNX Liberec 17 14 1.0 6.5 2.6 0.1 0.8/2.1 36.7 2.8
Matěj Šupina TJ Šumperk 15 9 1.0 10.1 3.3 0.4 2.1/3.6 59.4 2.0
Dalibor Vaněk Start Havířov 17 12 1.0 7.6 1.8 0.9 1.2/4.0 29.2 3.3
Šimon Čermák Basketpoint Frýdek-Místek 16 5 1.0 18.2 4.6 2.6 1.2/2.0 60.0 4.2
Štěpán Zatloukal TJ Šumperk 18 8 1.0 11.4 3.6 0.6 2.3/3.4 66.7 1.0
Ondřej Buben Slovan Varnsdorf 17 15 1.0 6.0 2.6 0.1 0.6/2.5 24.3 3.4
Radek Trojan Kelti Nové Strašecí 16 11 1.0 8.2 2.5 0.7 1.1/2.5 44.4 1.6
Matěj Jacko Královští Sokoli 15 11 1.0 8.2 2.4 0.6 1.5/3.5 43.6 1.6
Tomas Van Geet LYNX Liberec 17 16 1.0 5.6 2.3 0.2 0.5/1.7 0.0* 2.3
František Němec BARoun.l. U17B 15 12 1.0 7.4 2.7 0.3 1.1/2.0 54.2 0.8
Matyáš Musil BBK Blansko 16 24 1.0 3.7 1.2 0.3 0.4/1.2 0.0* 0.7
František Tichý BARoun.l. U17B 16 10 1.0 8.8 3.3 0.6 0.4/2.8 14.3 2.1
Karel Včelka BK Opava B 15 8 1.0 10.8 3.1 1.1 1.1/2.0 56.3 1.1
Ludvík Kysela LYNX Liberec 16 20 1.0 4.3 1.2 0.5 0.6/0.9 0.0* 0.6
Jakub Očenáš ČT 17 26 1.0 3.3 1.5 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.0
David Aubrecht BARoun.l. U17B 16 17 1.0 5.0 1.5 0.4 0.8/1.9 0.0* 1.9
Tomáš Petr Sokol Žižkov B 17 18 1.0 4.7 1.8 0.0 1.1/2.3 46.3 1.9
Jiří Hauser BK Sokolobv 17 12 1.0 7.1 1.9 1.0 0.3/0.6 0.0* 1.3
Matyáš Kment NAPOS Vysoká n. L. 16 12 1.0 7.1 3.3 0.0 0.4/1.5 0.0* 2.6
Jakub Dobruský BK Přelouč 16 13 1.0 6.5 2.9 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.0
Martin Tesař Basketbal TJ Svitavy 17 12 1.0 7.0 2.8 0.3 0.8/1.9 0.0* 1.4
Vilém Foltýn BC Nový Jičín 16 11 1.0 7.6 2.8 0.2 1.5/3.0 48.5 1.3
Tomáš Zdražil Basketbal TJ Svitavy 15 18 1.0 4.6 1.8 0.2 0.6/1.2 0.0* 1.5
Štěpán Kovář ČT 16 28 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Bořek Litterbach BK Bizoni Náchod 17 23 1.0 3.6 1.3 0.1 0.6/1.6 0.0* 2.2
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 16 9 1.0 9.1 3.0 0.7 1.1/2.9 38.5 2.1
Maxim Šašek BK Beroun 15 13 1.0 6.3 2.4 0.2 0.8/1.8 0.0* 2.5
Štěpán Martínek BA Grizzlies Plzeň B 15 11 1.0 7.4 2.4 0.7 0.5/2.3 20.0 2.2
Filip Mencl Kanonýři Josefov 17 20 1.0 4.1 1.3 0.5 0.2/0.5 0.0* 1.8
Štěpán Klanica STRABAG Zlín 15 10 1.0 8.1 1.8 0.6 2.7/5.3 50.9 1.6
Michal Sedmík BC Vysočina B 15 7 1.0 11.4 5.3 0.0 0.9/1.3 0.0* 2.0
Jan Přecechtěl BK Opava B 16 10 1.0 7.9 3.2 0.2 0.9/1.9 0.0* 2.0
Ondřej Benda Sokol Písek Sršni B 15 5 1.0 15.8 5.0 1.0 2.8/3.8 73.7 1.8
Michal Přibyl BK Bizoni Náchod 16 19 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.2
Martin Pur SK UP Olomouc B 16 6 1.0 13.2 5.3 0.8 0.0/0.0 0.0* 1.2
Antonín Šulek Kaplice Grizzlies 15 10 1.0 7.8 1.9 0.5 2.5/4.4 56.8 1.1
Jonáš Behenský SKB Rokycany 16 10 1.0 7.8 2.9 0.6 0.2/0.8 0.0* 2.9
Tadeáš Andrejs BK Bizoni Náchod 16 20 1.0 3.9 1.6 0.0 0.7/1.5 0.0* 2.0
Maddox Dofek BC Nový Jičín 16 12 1.0 6.4 1.6 0.8 1.0/2.5 40.0 2.6
Jakub Drulák Krnov 16 11 1.0 7.0 3.4 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.8
Adam Ryl BK Č. Brod 17 9 1.0 8.4 3.2 0.1 1.7/3.2 51.7 2.1
Matěj Zimmer BK Opava B 16 9 1.0 8.4 4.1 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.4
Giulio Musil BC Benešov 16 9 1.0 8.3 3.9 0.0 0.6/3.4 16.1 2.6
Šimon Vondraš BK Jiskra Domažlice 16 12 1.0 6.2 2.1 0.6 0.3/0.7 0.0* 2.3
Ondřej Nikodým Kelti Nové Strašecí 14 9 1.0 8.2 0.8 2.1 0.3/0.4 0.0* 1.6
Samuel Laksa Tygři Louny B 17 11 1.0 6.7 3.1 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.9
Tomáš Král NAPOS Vysoká n. L. 16 22 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.4
Štěpán Beran SKB Strakonice 17 10 1.0 7.3 2.9 0.3 0.6/0.9 0.0* 1.4
David Lukeš BA Grizzlies Plzeň B 15 11 1.0 6.5 2.5 0.4 0.5/1.8 0.0* 2.5
Radim Jašek BC Nový Jičín 17 11 1.0 6.5 2.6 0.2 0.7/1.6 0.0* 1.5
Pavel Czudek BK Opava B 16 4 1.0 17.8 3.5 2.0 4.8/7.0 67.9 3.0
Filip Řezníček Basketpoint Frýdek-Místek 16 5 1.0 14.2 5.0 0.8 1.8/4.4 40.9 2.6
Michal Jan Novák Královští Sokoli 15 12 1.0 5.9 2.1 0.5 0.3/1.0 0.0* 2.8
Tomáš Žatečka BC Vysočina B 16 6 1.0 11.8 4.7 0.0 2.5/4.8 51.7 2.2
Tomáš Růžička TJ Šumperk 16 9 1.0 7.8 2.1 0.6 1.9/3.0 63.0 2.9
Ondřej Socha Sokol N. Paka 17 22 1.0 3.1 1.2 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.3
Samuel Tomeš ČT 16 21 1.0 3.2 1.4 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.6
Jan Mazanec BA Grizzlies Plzeň B 16 12 1.0 5.7 1.6 0.6 0.8/2.0 37.5 2.4
Ondřej Smyček Start Havířov 17 12 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/3.0 13.9 1.8
Jan Doležal SŠB Pardubice 16 14 1.0 4.7 1.7 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.4
Václav Bajtek Krnov 16 12 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.8
Radomil Pípa Slovan Varnsdorf 15 18 1.0 3.7 1.4 0.2 0.3/0.8 0.0* 2.1
Matěj Vrzáček BK Bizoni Náchod 17 16 1.0 4.1 1.9 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Šimon Javůrka BK Opava B 16 13 1.0 5.0 1.6 0.4 0.6/2.0 30.8 2.0
Jakub Novák BK Č. Brod 17 9 1.0 7.2 1.7 0.9 1.2/2.9 42.3 3.0
Martin Plešinger Tygři Louny B 17 12 1.0 5.3 1.8 0.5 0.2/0.4 0.0* 2.1
František Sýkora Sokol N. Paka 14 12 1.0 5.3 2.2 0.3 0.3/1.0 0.0* 2.2
Filip Adamec SŠB Pardubice 15 8 1.0 8.0 3.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.4
Tim Vallet Sokol Písek Sršni B 15 7 1.0 9.0 4.0 0.1 0.6/1.3 0.0* 1.6
Matyáš Svatek Slovan Varnsdorf 16 18 1.0 3.5 1.4 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.3
Tadeáš Laky Basketbal TJ Svitavy 14 14 1.0 4.5 0.6 1.1 0.1/0.3 0.0* 0.4
Jakub Mašek Sokol Žižkov B 17 11 1.0 5.7 2.3 0.1 0.9/2.5 37.0 1.9
Oliver Langer Lions J. Hradec B 15 11 1.0 5.7 2.3 0.4 0.1/0.2 0.0* 1.2
Tobiáš Strýček LYNX Liberec 17 8 1.0 7.9 3.1 0.1 1.3/2.6 47.6 2.5
Tadeáš Janoušek Královští Sokoli 15 14 1.0 4.4 1.8 0.1 0.6/1.6 0.0* 1.9
Matyáš Zita Sokol Písek Sršni B 15 8 1.0 7.8 3.4 0.3 0.3/0.3 0.0* 2.4
Lorik Sahatqiu Thermia K. Vary 17 12 1.0 5.2 2.4 0.0 0.3/1.4 0.0* 2.3
Ondřej Vondrák Krnov 17 15 1.0 4.1 1.6 0.1 0.5/1.0 0.0* 2.8
15 Tomáš Píč Spartak Rychnov nad Kněžnou 15 25 1.0 2.4 1.1 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
František Marek BA Grizzlies Plzeň B 16 9 1.0 6.8 2.1 0.3 1.6/2.8 56.0 1.9
Martin Jílek BA Grizzlies Plzeň B 16 9 1.0 6.8 2.6 0.1