Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina D 1. kolo 17001
BK Bizoni Náchod
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
25. 9. 2021
-
Preview
skupina D 1. kolo 17002
BK Bizoni Náchod
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
25. 9. 2021
-
Preview
skupina D 1. kolo 17003
BK Přelouč
BC Kolín
25. 9. 2021
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
skupina D 1. kolo 17004
BK Přelouč
BC Kolín
25. 9. 2021
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
skupina D 1. kolo 17005
Královští Sokoli
BK NAPOS Vysoká n. L.
25. 9. 2021
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
skupina D 1. kolo 17006
Královští Sokoli
BK NAPOS Vysoká n. L.
25. 9. 2021
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
skupina D 1. kolo 17007
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
25. 9. 2021
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina D 1. kolo 17008
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
25. 9. 2021
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina D 1. kolo 17009
SK Týniště nad Orlicí
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
25. 9. 2021
-
hala U dubu
Preview
skupina D 1. kolo 17010
SK Týniště nad Orlicí
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
25. 9. 2021
-
hala U dubu
Preview
skupina D 2. kolo 17011
Kanonýři Josefov
SK Týniště nad Orlicí
9. 10. 2021
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
skupina D 2. kolo 17012
Kanonýři Josefov
SK Týniště nad Orlicí
9. 10. 2021
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
skupina D 2. kolo 17013
BK NAPOS Vysoká n. L.
Sokol Nová Paka
9. 10. 2021
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina D 2. kolo 17014
BK NAPOS Vysoká n. L.
Sokol Nová Paka
9. 10. 2021
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina D 2. kolo 17015
BC Kolín
Královští Sokoli
9. 10. 2021
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina D 2. kolo 17016
BC Kolín
Královští Sokoli
9. 10. 2021
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina D 2. kolo 17017
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Přelouč
9. 10. 2021
-
Kotlina
Preview
skupina D 2. kolo 17018
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Přelouč
9. 10. 2021
-
Kotlina
Preview
skupina D 2. kolo 17019
SŠB Pardubice
BK Bizoni Náchod
9. 10. 2021
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina D 2. kolo 17020
SŠB Pardubice
BK Bizoni Náchod
9. 10. 2021
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina D 3. kolo 17021
BK Přelouč
SŠB Pardubice
23. 10. 2021
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
skupina D 3. kolo 17022
BK Přelouč
SŠB Pardubice
23. 10. 2021
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
skupina D 3. kolo 17023
Královští Sokoli
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
23. 10. 2021
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
skupina D 3. kolo 17024
Královští Sokoli
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
23. 10. 2021
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
skupina D 3. kolo 17025
Sokol Nová Paka
BC Kolín
23. 10. 2021
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina D 3. kolo 17026
Sokol Nová Paka
BC Kolín
23. 10. 2021
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina D 3. kolo 17027
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n. L.
23. 10. 2021
-
hala U dubu
Preview
skupina D 3. kolo 17028
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n. L.
23. 10. 2021
-
hala U dubu
Preview
skupina D 3. kolo 17029
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Kanonýři Josefov
23. 10. 2021
-
SH Romana Šebrleho
Preview
skupina D 3. kolo 17030
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Kanonýři Josefov
23. 10. 2021
-
SH Romana Šebrleho
Preview
skupina D 4. kolo 17031
BK NAPOS Vysoká n. L.
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
13. 11. 2021
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina D 4. kolo 17032
BK NAPOS Vysoká n. L.
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
13. 11. 2021
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina D 4. kolo 17033
BC Kolín
SK Týniště nad Orlicí
13. 11. 2021
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina D 4. kolo 17034
BC Kolín
SK Týniště nad Orlicí
13. 11. 2021
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina D 4. kolo 17035
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Nová Paka
13. 11. 2021
-
Kotlina
Preview
skupina D 4. kolo 17036
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Nová Paka
13. 11. 2021
-
Kotlina
Preview
skupina D 4. kolo 17037
SŠB Pardubice
Královští Sokoli
13. 11. 2021
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina D 4. kolo 17038
SŠB Pardubice
Královští Sokoli
13. 11. 2021
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina D 4. kolo 17039
BK Bizoni Náchod
BK Přelouč
13. 11. 2021
-
Preview
skupina D 4. kolo 17040
BK Bizoni Náchod
BK Přelouč
13. 11. 2021
-
Preview
skupina D 5. kolo 17041
Královští Sokoli
BK Bizoni Náchod
27. 11. 2021
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
skupina D 5. kolo 17042
Královští Sokoli
BK Bizoni Náchod
27. 11. 2021
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
skupina D 5. kolo 17043
Sokol Nová Paka
SŠB Pardubice
27. 11. 2021
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina D 5. kolo 17044
Sokol Nová Paka
SŠB Pardubice
27. 11. 2021
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina D 5. kolo 17045
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
27. 11. 2021
-
hala U dubu
Preview
skupina D 5. kolo 17046
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
27. 11. 2021
-
hala U dubu
Preview
skupina D 5. kolo 17047
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BC Kolín
27. 11. 2021
-
SH Romana Šebrleho
Preview
skupina D 5. kolo 17048
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BC Kolín
27. 11. 2021
-
SH Romana Šebrleho
Preview
skupina D 5. kolo 17049
Kanonýři Josefov
BK NAPOS Vysoká n. L.
27. 11. 2021
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
skupina D 5. kolo 17050
Kanonýři Josefov
BK NAPOS Vysoká n. L.
27. 11. 2021
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
skupina D 6. kolo 17051
BC Kolín
Kanonýři Josefov
11. 12. 2021
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina D 6. kolo 17052
BC Kolín
Kanonýři Josefov
11. 12. 2021
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina D 6. kolo 17053
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
11. 12. 2021
-
Kotlina
Preview
skupina D 6. kolo 17054
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
11. 12. 2021
-
Kotlina
Preview
skupina D 6. kolo 17055
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
11. 12. 2021
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina D 6. kolo 17056
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
11. 12. 2021
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina D 6. kolo 17057
BK Bizoni Náchod
Sokol Nová Paka
11. 12. 2021
-
Preview
skupina D 6. kolo 17058
BK Bizoni Náchod
Sokol Nová Paka
11. 12. 2021
-
Preview
skupina D 6. kolo 17059
BK Přelouč
Královští Sokoli
11. 12. 2021
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
skupina D 6. kolo 17060
BK Přelouč
Královští Sokoli
11. 12. 2021
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
skupina D 7. kolo 17061
Sokol Nová Paka
BK Přelouč
8. 1. 2022
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina D 7. kolo 17062
Sokol Nová Paka
BK Přelouč
8. 1. 2022
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina D 7. kolo 17063
SK Týniště nad Orlicí
BK Bizoni Náchod
8. 1. 2022
-
hala U dubu
Preview
skupina D 7. kolo 17064
SK Týniště nad Orlicí
BK Bizoni Náchod
8. 1. 2022
-
hala U dubu
Preview
skupina D 7. kolo 17065
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
SŠB Pardubice
8. 1. 2022
-
SH Romana Šebrleho
Preview
skupina D 7. kolo 17066
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
SŠB Pardubice
8. 1. 2022
-
SH Romana Šebrleho
Preview
skupina D 7. kolo 17067
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
8. 1. 2022
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
skupina D 7. kolo 17068
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
8. 1. 2022
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
skupina D 7. kolo 17069
BK NAPOS Vysoká n. L.
BC Kolín
8. 1. 2022
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina D 7. kolo 17070
BK NAPOS Vysoká n. L.
BC Kolín
8. 1. 2022
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina D 8. kolo 17071
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK NAPOS Vysoká n. L.
22. 1. 2022
-
Kotlina
Preview
skupina D 8. kolo 17072
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK NAPOS Vysoká n. L.
22. 1. 2022
-
Kotlina
Preview
skupina D 8. kolo 17073
SŠB Pardubice
Kanonýři Josefov
22. 1. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina D 8. kolo 17074
SŠB Pardubice
Kanonýři Josefov
22. 1. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina D 8. kolo 17075
BK Bizoni Náchod
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
22. 1. 2022
-
Preview
skupina D 8. kolo 17076
BK Bizoni Náchod
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
22. 1. 2022
-
Preview
skupina D 8. kolo 17077
BK Přelouč
SK Týniště nad Orlicí
22. 1. 2022
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
skupina D 8. kolo 17078
BK Přelouč
SK Týniště nad Orlicí
22. 1. 2022
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
skupina D 8. kolo 17079
Královští Sokoli
Sokol Nová Paka
22. 1. 2022
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
skupina D 8. kolo 17080
Královští Sokoli
Sokol Nová Paka
22. 1. 2022
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
skupina D 9. kolo 17081
SK Týniště nad Orlicí
Královští Sokoli
5. 2. 2022
-
hala U dubu
Preview
skupina D 9. kolo 17082
SK Týniště nad Orlicí
Královští Sokoli
5. 2. 2022
-
hala U dubu
Preview
skupina D 9. kolo 17083
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BK Přelouč
5. 2. 2022
-
SH Romana Šebrleho
Preview
skupina D 9. kolo 17084
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BK Přelouč
5. 2. 2022
-
SH Romana Šebrleho
Preview
skupina D 9. kolo 17085
Kanonýři Josefov
BK Bizoni Náchod
5. 2. 2022
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
skupina D 9. kolo 17086
Kanonýři Josefov
BK Bizoni Náchod
5. 2. 2022
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
skupina D 9. kolo 17087
BK NAPOS Vysoká n. L.
SŠB Pardubice
5. 2. 2022
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina D 9. kolo 17088
BK NAPOS Vysoká n. L.
SŠB Pardubice
5. 2. 2022
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina D 9. kolo 17089
BC Kolín
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
5. 2. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina D 9. kolo 17090
BC Kolín
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
5. 2. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina D 10. kolo 17091
SŠB Pardubice
BC Kolín
19. 2. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina D 10. kolo 17092
SŠB Pardubice
BC Kolín
19. 2. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina D 10. kolo 17093
BK Bizoni Náchod
BK NAPOS Vysoká n. L.
19. 2. 2022
-
Preview
skupina D 10. kolo 17094
BK Bizoni Náchod
BK NAPOS Vysoká n. L.
19. 2. 2022
-
Preview
skupina D 10. kolo 17095
BK Přelouč
Kanonýři Josefov
19. 2. 2022
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
skupina D 10. kolo 17096
BK Přelouč
Kanonýři Josefov
19. 2. 2022
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
skupina D 10. kolo 17097
Královští Sokoli
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
19. 2. 2022
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
skupina D 10. kolo 17098
Královští Sokoli
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
19. 2. 2022
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
skupina D 10. kolo 17099
Sokol Nová Paka
SK Týniště nad Orlicí
19. 2. 2022
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina D 10. kolo 17100
Sokol Nová Paka
SK Týniště nad Orlicí
19. 2. 2022
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina D 11. kolo 17101
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Sokol Nová Paka
12. 3. 2022
-
SH Romana Šebrleho
Preview
skupina D 11. kolo 17102
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Sokol Nová Paka
12. 3. 2022
-
SH Romana Šebrleho
Preview
skupina D 11. kolo 17103
Kanonýři Josefov
Královští Sokoli
12. 3. 2022
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
skupina D 11. kolo 17104
Kanonýři Josefov
Královští Sokoli
12. 3. 2022
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
skupina D 11. kolo 17105
BK NAPOS Vysoká n. L.
BK Přelouč
12. 3. 2022
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina D 11. kolo 17106
BK NAPOS Vysoká n. L.
BK Přelouč
12. 3. 2022
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina D 11. kolo 17107
BC Kolín
BK Bizoni Náchod
12. 3. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina D 11. kolo 17108
BC Kolín
BK Bizoni Náchod
12. 3. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina D 11. kolo 17109
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SŠB Pardubice
12. 3. 2022
-
Kotlina
Preview
skupina D 11. kolo 17110
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SŠB Pardubice
12. 3. 2022
-
Kotlina
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Bizoni Náchod 0 0 0
2. BC Kolín 0 0 0
3. SK Týniště nad Orlicí 0 0 0
4. SŠB Pardubice 0 0 0
5. NAPOS Vysoká n. L. 0 0 0
6. Kanonýři Josefov 0 0 0
7. Spartak Rychnov nad Kněžnou 0 0 0
8. Sokol N. Paka 0 0 0
9. Královští Sokoli 0 0 0
10. BK Přelouč 0 0 0
11. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 0 0
Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým