Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina D 1. kolo 17007
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
25. 9. 2021
09:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Polda
Antonín Beran
88
70
15
15
43
25
64
53
Review
skupina D 1. kolo 17009
SK Týniště nad Orlicí
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
25. 9. 2021
09:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
Tomáš Brandejs
41
97
9
22
23
50
31
69
Review
skupina D 1. kolo 17008
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
25. 9. 2021
11:00
SH ZŠ Nová Paka Antonín Beran
Tomáš Polda
102
57
22
14
49
28
70
40
Review
skupina D 1. kolo 17010
SK Týniště nad Orlicí
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
25. 9. 2021
11:00
hala U dubu Tomáš Brandejs
Marek Kohout
56
99
12
33
22
64
36
83
Review
skupina D 1. kolo 17005
Královští Sokoli
BK NAPOS Vysoká n. L.
26. 9. 2021
12:00
SH Třebeš Hradec Králové Michal Bělka
Eliška Skoumalová
48
47
17
10
28
15
39
25
Review
skupina D 1. kolo 17001
BK Bizoni Náchod
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
26. 9. 2021
13:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Tereza Doubková
42
60
10
14
19
29
30
49
Review
skupina D 1. kolo 17003
BK Přelouč
BC Kolín
25. 9. 2021
13:00
Sportovní hala Přelouč Lucie Dubnová
Adéla Krajcigrová
29
108
9
20
15
45
19
72
Review
skupina D 1. kolo 17006
Královští Sokoli
BK NAPOS Vysoká n. L.
26. 9. 2021
14:00
SH Třebeš Hradec Králové Eliška Skoumalová
Michal Bělka
63
48
15
10
26
23
46
34
Review
skupina D 1. kolo 17002
BK Bizoni Náchod
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
26. 9. 2021
15:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Tereza Doubková
35
72
10
22
12
40
25
58
Review
skupina D 1. kolo 17004
BK Přelouč
BC Kolín
25. 9. 2021
15:00
Sportovní hala Přelouč Adéla Krajcigrová
Lucie Dubnová
31
71
14
18
18
43
22
60
Review
skupina D 2. kolo 17011
Kanonýři Josefov
SK Týniště nad Orlicí
9. 10. 2021
09:00
Tělocvična SŠŘ Petr Dočkal
Tomáš Polda
72
68
14
17
33
31
47
52
Review
skupina D 2. kolo 17017
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Přelouč
9. 10. 2021
09:30
Kotlina Lucie Dubnová
Adéla Krajcigrová
91
50
33
6
51
19
72
36
Review
skupina D 2. kolo 17019
SŠB Pardubice
BK Bizoni Náchod
9. 10. 2021
09:30
SH ZŠ Studánka David Schmidt
Matěj Pletánek
61
47
5
17
25
28
42
33
Review
skupina D 2. kolo 17012
Kanonýři Josefov
SK Týniště nad Orlicí
9. 10. 2021
11:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Polda
Petr Dočkal
80
81
20
16
43
40
67
63
Review
skupina D 2. kolo 17015
BC Kolín
Královští Sokoli
9. 10. 2021
11:00
SOU Spojů Kolín Karel Křenek
Jaroslav Janovský
78
34
17
6
35
15
64
22
Review
skupina D 2. kolo 17018
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Přelouč
9. 10. 2021
11:30
Kotlina Adéla Krajcigrová
Lucie Dubnová
99
48
22
15
50
21
72
36
Review
skupina D 2. kolo 17020
SŠB Pardubice
BK Bizoni Náchod
9. 10. 2021
11:30
SH ZŠ Studánka Matěj Pletánek
David Schmidt
38
72
18
14
27
28
30
51
Review
skupina D 2. kolo 17016
BC Kolín
Královští Sokoli
9. 10. 2021
13:00
SOU Spojů Kolín Karel Křenek
Jaroslav Janovský
79
44
18
7
39
22
57
34
Review
skupina D 2. kolo 17013
BK NAPOS Vysoká n. L.
Sokol Nová Paka
9. 10. 2021
14:30
SH Vysoká nad Labem Tereza Doubková
Martin Beránek
60
79
13
16
30
37
48
51
Review
skupina D 2. kolo 17014
BK NAPOS Vysoká n. L.
Sokol Nová Paka
9. 10. 2021
16:15
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
Tereza Doubková
60
55
15
6
33
20
43
38
Review
skupina D 3. kolo 17025
Sokol Nová Paka
BC Kolín
23. 10. 2021
09:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Polda
Otto Jarolímek
55
84
19
14
31
38
46
62
Review
skupina D 3. kolo 17027
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n. L.
23. 10. 2021
09:00
hala U dubu Tomáš Brandejs
Marek Kohout
81
74
22
16
31
41
58
57
Review
skupina D 3. kolo 17029
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Kanonýři Josefov
23. 10. 2021
09:00
SH Romana Šebrleho Jan Zima
Petr Dočkal
100
20
32
2
54
13
79
19
Review
skupina D 3. kolo 17023
Královští Sokoli
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
23. 10. 2021
10:00
SH Třebeš Hradec Králové Michal Bělka
Martin Beránek
63
52
10
11
28
25
52
41
Review
skupina D 3. kolo 17026
Sokol Nová Paka
BC Kolín
23. 10. 2021
11:00
SH ZŠ Nová Paka Otto Jarolímek
Tomáš Polda
77
75
21
24
39
38
60
47
Review
skupina D 3. kolo 17028
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n. L.
23. 10. 2021
11:00
hala U dubu Tomáš Brandejs
Marek Kohout
59
79
13
15
25
42
47
55
Review
skupina D 3. kolo 17030
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Kanonýři Josefov
23. 10. 2021
11:00
SH Romana Šebrleho Petr Dočkal
Jan Zima
102
39
30
8
55
19
73
27
Review
skupina D 3. kolo 17024
Královští Sokoli
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
23. 10. 2021
12:00
SH Třebeš Hradec Králové Martin Beránek
Michal Bělka
61
67
10
21
35
33
50
54
Review
skupina D 3. kolo 17021
BK Přelouč
SŠB Pardubice
23. 10. 2021
13:00
Sportovní hala Přelouč Adéla Krajcigrová
Klára Novotná
48
70
12
12
25
35
35
51
Review
skupina D 3. kolo 17022
BK Přelouč
SŠB Pardubice
23. 10. 2021
15:30
Sportovní hala Přelouč Klára Novotná
Adéla Krajcigrová
53
62
23
14
29
26
38
40
Review
skupina D 4. kolo 17037
SŠB Pardubice
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
20
0
*
Review
skupina D 4. kolo 17038
SŠB Pardubice
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
20
0
*
Review
skupina D 4. kolo 17039
BK Bizoni Náchod
BK Přelouč
13. 11. 2021
09:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jaroslav Kolář
Bára Frintová
76
70
23
20
43
44
61
60
Review
skupina D 4. kolo 17033
BC Kolín
SK Týniště nad Orlicí
13. 11. 2021
09:30
SOU Spojů Kolín Petr Buršík
Jaroslav Janovský
108
38
28
15
59
26
90
32
Review
skupina D 4. kolo 17040
BK Bizoni Náchod
BK Přelouč
13. 11. 2021
10:45
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Bára Frintová
Jaroslav Kolář
73
75
18
12
37
27
53
49
69
69
Review
skupina D 4. kolo 17035
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Nová Paka
13. 11. 2021
11:00
Kotlina Jan Krajcigr
Lucie Dubnová
67
80
18
21
29

36
51
59
Review
skupina D 4. kolo 17034
BC Kolín
SK Týniště nad Orlicí
13. 11. 2021
11:30
SOU Spojů Kolín Petr Buršík
Jaroslav Janovský
104
54
23
17
53
28
79
38
Review
skupina D 4. kolo 17036
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Nová Paka
13. 11. 2021
13:00
Kotlina Lucie Dubnová
Jan Krajcigr
59
63
27
11
37
29
48
44
Review
skupina D 4. kolo 17031
BK NAPOS Vysoká n. L.
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
13. 11. 2021
14:30
SH Vysoká nad Labem Tereza Doubková
Michal Bělka
48
74
7
22
26
39
34
57
Review
skupina D 4. kolo 17032
BK NAPOS Vysoká n. L.
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
13. 11. 2021
16:15
SH Vysoká nad Labem Michal Bělka
Tereza Doubková
49
61
8
15
18
29
35
45
Review
skupina D 5. kolo 17043
Sokol Nová Paka
SŠB Pardubice
27. 11. 2021
09:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Roubiček
Marek Kohout
95
32
26
8
49
20
72
22
Review
skupina D 5. kolo 17049
Kanonýři Josefov
BK NAPOS Vysoká n. L.
6. 2. 2022
09:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Polda
Bára Frintová
24
50
8
18
14
28
19
38
Review
skupina D 5. kolo 17041
Královští Sokoli
BK Bizoni Náchod
27. 11. 2021
09:30
SH Třebeš Hradec Králové Antonín Beran
Martin Beránek
62
45
23
9
30
23
52
35
Review
skupina D 5. kolo 17045
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
20. 3. 2022
10:00
hala U dubu Marek Kohout
David Schmidt
54
136
15
40
19
70
32
104
Review
skupina D 5. kolo 17047
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BC Kolín
27. 11. 2021
10:00
SH Romana Šebrleho Jan Zima
Tomáš Brandejs
62
69
26
21
36
40
49
56
Review
skupina D 5. kolo 17044
Sokol Nová Paka
SŠB Pardubice
27. 11. 2021
11:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Roubiček
Marek Kohout
79
51
20
6
37
16
56
33
Review
skupina D 5. kolo 17050
Kanonýři Josefov
BK NAPOS Vysoká n. L.
6. 2. 2022
11:00
Tělocvična SŠŘ Bára Frintová
Tomáš Polda
56
59
15
12
20
25
34
36
Review
skupina D 5. kolo 17042
Královští Sokoli
BK Bizoni Náchod
27. 11. 2021
11:30
SH Třebeš Hradec Králové Martin Beránek
Antonín Beran
62
42
10
5
30
9
46
23
Review
skupina D 5. kolo 17046
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
20. 3. 2022
12:00
hala U dubu David Schmidt
Marek Kohout
76
120
18
29
40
66
54
100
Review
skupina D 5. kolo 17048
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BC Kolín
27. 11. 2021
12:00
SH Romana Šebrleho Tomáš Brandejs
Jan Zima
54
76
10
14
21
39
40
58
Review
skupina D 6. kolo 17053
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
11. 12. 2021
10:00
Kotlina Tomáš Duben
Adéla Krajcigrová
52
79
14
19
23
46
29
67
Review
skupina D 6. kolo 17054
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
11. 12. 2021
12:00
Kotlina Adéla Krajcigrová
Tomáš Duben
50
85
6
22
16
47
33
64
Review
skupina D 6. kolo 17051
BC Kolín
Kanonýři Josefov
12. 12. 2021
13:00
SOU Spojů Kolín Pavel Velda
Lukáš Mrzena
89
47
21
13
49
26
69
35
Review
skupina D 6. kolo 17052
BC Kolín
Kanonýři Josefov
12. 12. 2021
14:30
SOU Spojů Kolín Marek Vondráček
Petr Znamínko
87
27
23
7
45
13
65
23
Review
skupina D 6. kolo 17057
BK Bizoni Náchod
Sokol Nová Paka
11. 12. 2021
14:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Tomáš Roubiček
Bára Frintová
51
72
13
17
26
32
41
49
Review
skupina D 6. kolo 17055
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
11. 12. 2021
15:00
SH ZŠ Studánka Matěj Pletánek
111
43
23
13
50
20
77
35
Review
skupina D 6. kolo 17058
BK Bizoni Náchod
Sokol Nová Paka
11. 12. 2021
16:15
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Bára Frintová
Tomáš Roubiček
67
58
24
11
37
31
47
47
Review
skupina D 6. kolo 17059
BK Přelouč
Královští Sokoli
13. 3. 2022
16:30
Sportovní hala Přelouč Klára Novotná
David Schmidt
43
63
12
18
20
26
26
50
Review
skupina D 6. kolo 17056
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
11. 12. 2021
17:00
SH ZŠ Studánka Matěj Pletánek
87
59
18
13
39
33
65
42
Review
skupina D 6. kolo 17060
BK Přelouč
Královští Sokoli
13. 3. 2022
18:30
Sportovní hala Přelouč David Schmidt
Klára Novotná
60
57
21
16
29
31
48
35
Review
skupina D 7. kolo 17061
Sokol Nová Paka
BK Přelouč
8. 1. 2022
09:00
SH ZŠ Nová Paka Jan Zima
Tomáš Roubiček
101
36
28
11
50
15
73
31
Review
skupina D 7. kolo 17063
SK Týniště nad Orlicí
BK Bizoni Náchod
8. 1. 2022
10:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
Marek Kohout
68
90
19
17
37
40
56
61
Review
skupina D 7. kolo 17065
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
SŠB Pardubice
8. 1. 2022
10:00
SH Romana Šebrleho Petr Dočkal
Tomáš Polda
92
31
27
5
45
9
68
20
Review
skupina D 7. kolo 17067
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
8. 1. 2022
10:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Brandejs
Bára Frintová
57
75
17
18
29
33
40
54
Review
skupina D 7. kolo 17062
Sokol Nová Paka
BK Přelouč
8. 1. 2022
11:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Roubiček
Jan Zima
103
62
17
13
46
26
71
43
Review
skupina D 7. kolo 17064
SK Týniště nad Orlicí
BK Bizoni Náchod
8. 1. 2022
12:00
hala U dubu Marek Kohout
Jaroslav Kolář
67
78
17
17
36
32
57
45
Review
skupina D 7. kolo 17066
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
SŠB Pardubice
8. 1. 2022
12:00
SH Romana Šebrleho Tomáš Polda
Petr Dočkal
110
44
28
14
58
27
86
37
Review
skupina D 7. kolo 17068
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
8. 1. 2022
12:00
Tělocvična SŠŘ Bára Frintová
Tomáš Brandejs
67
88
9
17
35
41
50
64
Review
skupina D 7. kolo 17069
BK NAPOS Vysoká n. L.
BC Kolín
8. 1. 2022
12:30
SH Vysoká nad Labem Tereza Doubková
Martin Beránek
49
88
18
24
27
41
36
68
Review
skupina D 7. kolo 17070
BK NAPOS Vysoká n. L.
BC Kolín
8. 1. 2022
14:15
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
Tereza Doubková
52
88
17
12
34
36
45
64
Review
skupina D 8. kolo 17079
Královští Sokoli
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové 0
20
*
Review
skupina D 8. kolo 17080
Královští Sokoli
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové 0
20
*
Review
skupina D 8. kolo 17075
BK Bizoni Náchod
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
5. 3. 2022
09:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Marek Kohout
Petr Jiříček
35
63
4
9
18
29
30
49
Review
skupina D 8. kolo 17076
BK Bizoni Náchod
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
5. 3. 2022
11:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Petr Jiříček
Marek Kohout
42
66
10
16
15
35
30
53
Review
skupina D 8. kolo 17071
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK NAPOS Vysoká n. L.
26. 2. 2022
14:00
Kotlina Tomáš Duben
Jan Krajcigr
79
57
22
13
39
22
58
38
Review
skupina D 8. kolo 17072
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK NAPOS Vysoká n. L.
26. 2. 2022
16:00
Kotlina Jan Krajcigr
Tomáš Duben
78
43
18
3
38
13
60
28
Review
skupina D 8. kolo 17073
SŠB Pardubice
Kanonýři Josefov
14. 3. 2022
16:30
SH ZŠ Studánka Jakub Šrámek
Matěj Pletánek
90
34
27
12
49
22
67
31
Review
skupina D 8. kolo 17077
BK Přelouč
SK Týniště nad Orlicí
19. 3. 2022
16:30
Sportovní hala Přelouč David Schmidt
Jakub Šrámek
76
49
21
8
40
22
62
32
Review
skupina D 8. kolo 17074
SŠB Pardubice
Kanonýři Josefov
14. 3. 2022
18:15
SH ZŠ Studánka Matěj Pletánek
Jakub Šrámek
61
48
15
12
34
24
48
41
Review
skupina D 8. kolo 17078
BK Přelouč
SK Týniště nad Orlicí
19. 3. 2022
18:30
Sportovní hala Přelouč Jakub Šrámek
David Schmidt
98
48
30
8
52
19
79
32
Review
skupina D 9. kolo 17085
Kanonýři Josefov
BK Bizoni Náchod
5. 2. 2022
09:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Polda
Bára Frintová
74
63
20
12
35
29
50
47
Review
skupina D 9. kolo 17087
BK NAPOS Vysoká n. L.
SŠB Pardubice
4. 2. 2022
09:00
SH Vysoká nad Labem Antonín Beran
Michaela Bubeníčková
46
58
12
13
24
26
31
41
Review
skupina D 9. kolo 17089
BC Kolín
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13. 3. 2022
09:00
SOU Spojů Kolín Pavel Strnad
Lukáš Mrzena
96
53
31
11
50
29
74
42
Review
skupina D 9. kolo 17081
SK Týniště nad Orlicí
Královští Sokoli
5. 2. 2022
09:30
hala U dubu Marek Kohout
Petr Jiříček
56
108
11
32
24
53
37
89
Review
skupina D 9. kolo 17088
BK NAPOS Vysoká n. L.
SŠB Pardubice
4. 2. 2022
10:45
SH Vysoká nad Labem Michaela Bubeníčková
Antonín Beran
39
56
13
12
23
26
25
46
Review
skupina D 9. kolo 17086
Kanonýři Josefov
BK Bizoni Náchod
5. 2. 2022
11:00
Tělocvična SŠŘ Bára Frintová
Tomáš Polda
70
78
33
19
50
36
60
55
Review
skupina D 9. kolo 17090
BC Kolín
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13. 3. 2022
11:00
SOU Spojů Kolín Pavel Strnad
Lukáš Mrzena
107
61
20
12
46
30
79
40
Review
skupina D 9. kolo 17082
SK Týniště nad Orlicí
Královští Sokoli
5. 2. 2022
11:30
hala U dubu Petr Jiříček
Marek Kohout
59
99
12
23
26
47
47
74
Review
skupina D 9. kolo 17083
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BK Přelouč
20. 3. 2022
15:00
SH Romana Šebrleho Bára Frintová
Petr Jiříček
89
49
22
9
42
20
64
36
Review
skupina D 9. kolo 17084
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BK Přelouč
20. 3. 2022
17:00
SH Romana Šebrleho Petr Jiříček
Bára Frintová
93
49
25
8
47
19
61
36
Review
skupina D 10. kolo 17093
BK Bizoni Náchod
BK NAPOS Vysoká n. L.
19. 2. 2022
09:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Tomáš Polda
Marek Kohout
38
60
8
13
22
32
28
45
Review
skupina D 10. kolo 17099
Sokol Nová Paka
SK Týniště nad Orlicí
19. 2. 2022
09:00
SH ZŠ Nová Paka Jan Zima
Tomáš Roubiček
103
41
20
11
48
23
72
30
Review
skupina D 10. kolo 17094
BK Bizoni Náchod
BK NAPOS Vysoká n. L.
19. 2. 2022
11:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Marek Kohout
Tomáš Polda
47
55
14
17
31
34
39
52
Review
skupina D 10. kolo 17100
Sokol Nová Paka
SK Týniště nad Orlicí
19. 2. 2022
11:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Roubiček
Jan Zima
105
32
30
5
54
18
76
27
Review
skupina D 10. kolo 17095
BK Přelouč
Kanonýři Josefov
20. 2. 2022
12:00
Sportovní hala Přelouč Marek Kohout
Klára Novotná
63
75
14
15
30
36
41
54
Review
skupina D 10. kolo 17097
Královští Sokoli
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
19. 2. 2022
13:00
SH Třebeš Hradec Králové Michal Bělka
Martin Beránek
42
56
17
16
26
31
39
41
Review
skupina D 10. kolo 17091
SŠB Pardubice
BC Kolín
19. 2. 2022
14:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
Matěj Pletánek
32
75
9
23
17
41
25
53
Review
skupina D 10. kolo 17096
BK Přelouč
Kanonýři Josefov
20. 2. 2022
14:00
Sportovní hala Přelouč Klára Novotná
Marek Kohout
65
76
17
18
31
32
50
47
Review
skupina D 10. kolo 17098
Královští Sokoli
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
19. 2. 2022
15:00
SH Třebeš Hradec Králové Martin Beránek
Michal Bělka
39
52
6
15
22
27
32
41
Review
skupina D 10. kolo 17092
SŠB Pardubice
BC Kolín
19. 2. 2022
16:00
SH ZŠ Studánka Matěj Pletánek
Eva Nývltová
55
85
15
17
36
45
44
70
Review
skupina D 11. kolo 17109
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SŠB Pardubice
12. 3. 2022
09:30
Kotlina Tomáš Duben
Lucie Dubnová
72
49
10
17
21
26
53
35
Review
skupina D 11. kolo 17101
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Sokol Nová Paka
12. 3. 2022
10:00
SH Romana Šebrleho Tomáš Polda
Radek Michlík
86
61
22
12
46
22
69
49
Review
skupina D 11. kolo 17103
Kanonýři Josefov
Královští Sokoli
12. 3. 2022
11:30
Tělocvična SŠŘ Tomáš Roubiček
Otto Jarolímek
62
64
8
23
31
32
43
48
Review
skupina D 11. kolo 17110
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SŠB Pardubice
12. 3. 2022
11:30
Kotlina Lucie Dubnová
Tomáš Duben
81
48
16
14
43
24
63
37
Review
skupina D 11. kolo 17102
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Sokol Nová Paka
12. 3. 2022
12:00
SH Romana Šebrleho Radek Michlík
Tomáš Polda
51
57
10
19
26
34
40
44
Review
skupina D 11. kolo 17105
BK NAPOS Vysoká n. L.
BK Přelouč
12. 3. 2022
12:30
SH Vysoká nad Labem Michal Bělka
Antonín Beran
79
51
10
12
36
16
60
24
Review
skupina D 11. kolo 17104
Kanonýři Josefov
Královští Sokoli
12. 3. 2022
13:30
Tělocvična SŠŘ Otto Jarolímek
Tomáš Roubiček
57
69
18
18
31
35
38
55
Review
skupina D 11. kolo 17106
BK NAPOS Vysoká n. L.
BK Přelouč
12. 3. 2022
14:15
SH Vysoká nad Labem Antonín Beran
Michal Bělka
85
43
21
8
45
21
63
32
Review
skupina D 11. kolo 17107
BC Kolín
BK Bizoni Náchod
20. 3. 2022
16:00
SOU Spojů Kolín
91
40
31
9
52
19
75
27
Review
skupina D 11. kolo 17108
BC Kolín
BK Bizoni Náchod
20. 3. 2022
17:45
SOU Spojů Kolín
65
44
29
9
42
25
54
34
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jiří Růžička BARoun.l. U17B 16 20 1.0 22.5 7.0 2.2 1.9/6.0 31.1 1.3
Filip Tichavský TBS Přerov 16 22 1.0 19.7 8.3 0.2 2.4/6.0 40.5 1.1
Martin Kopřiva TBS Přerov 17 20 1.0 21.3 6.7 2.2 1.5/2.9 50.0 1.1
17 Jan Moravec Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 24 1.0 17.6 5.4 1.7 1.8/4.0 45.8 2.0
Luděk Žaba SK Týniště nad Orlicí 17 20 1.0 20.4 8.8 0.1 2.6/5.6 46.8 2.5
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 16 23 1.0 16.3 5.8 0.1 4.4/7.0 63.1 1.7
Tomáš Dostálek Basketbal TJ Svitavy 16 24 1.0 15.3 5.5 0.4 3.0/6.3 48.7 2.8
Jonáš Škop ČT 16 28 1.0 12.9 4.3 1.2 0.8/1.9 0.0* 1.6
Adam Žiško BC Kolín 18 19 1.0 18.8 5.9 1.8 1.6/3.8 43.1 3.0
Vojtěch Tyleček BBK Blansko 17 24 1.0 14.8 6.8 0.0 1.2/4.3 27.9 1.8
Šimon Fanta Sokol N. Paka 17 14 1.0 24.1 9.6 0.5 3.4/6.2 55.2 0.7
Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 17 20 1.0 16.8 6.4 0.6 2.4/5.9 40.2 2.3
Michal Brumlich Sokol N. Paka 15 22 1.0 14.4 5.0 0.7 2.3/3.8 59.5 3.1
Martin Zikmund Čech BK Teplice 17 17 1.0 17.8 6.9 0.5 2.3/4.6 50.0 3.6
Marek Vonášek BK Teplice 16 18 1.0 16.7 6.6 0.2 2.8/5.3 52.1 1.8
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 17 13 1.0 23.0 5.5 3.0 2.9/5.7 51.4 1.5
Martin Haman Kanonýři Josefov 15 22 1.0 13.5 4.9 0.7 1.8/3.4 52.0 3.3
Matouš Ranostaj Krnov 17 14 1.0 20.9 8.0 0.1 4.5/7.1 63.6 3.5
33 Mojmír Dočekal TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16 18 1.0 16.2 6.9 0.2 1.8/5.7 31.4 4.3
Filip Mráz BARoun.l. U17B 17 19 1.0 15.3 6.8 0.2 1.0/3.6 27.9 2.4
Jan Říha NAPOS Vysoká n. L. 16 24 1.0 12.0 4.6 0.5 1.4/5.3 26.8 2.2
Josef Repka BARoun.l. U17B 16 18 1.0 16.1 4.9 1.4 1.8/2.7 67.3 1.4
Filip Zhříval BK Č. Brod 17 19 1.0 15.1 4.6 1.6 1.1/2.7 40.4 2.1
Lukáš Prade LYNX Liberec 16 19 1.0 14.9 4.5 1.2 2.3/4.2 55.0 2.3
37 Samuel Dlugoš TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 16 1.0 17.6 7.8 0.3 1.1/3.0 37.5 2.4
Tomáš Bryška Basketbal TJ Svitavy 15 22 1.0 12.6 3.6 1.3 1.5/2.3 64.7 1.5
Ondřej Holý BK Jiskra Domažlice 16 13 1.0 21.0 7.6 0.9 3.0/5.0 60.0 2.1
9 Štěpán Markov Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 16 1.0 16.9 5.3 1.6 1.6/2.2 74.3 1.5
Jan Klajl LYNX Liberec 17 20 1.0 13.4 4.9 0.9 1.2/2.2 52.3 1.7
16 Michal Paštika Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 24 1.0 11.2 3.4 1.1 1.1/2.2 49.1 2.2
Radim Brešťanský BK Sokolobv 17 14 1.0 18.7 7.4 0.6 1.9/3.3 58.7 1.1
Adam Matuška Sokol Žižkov B 17 16 1.0 16.3 7.4 0.0 1.6/2.8 55.6 2.3
Ondřej Minář Lions J. Hradec B 17 12 1.0 21.6 6.5 2.1 2.3/4.1 57.1 2.3
Jan Kuneš BK Bizoni Náchod 17 18 1.0 14.2 5.2 0.6 2.1/5.0 41.1 2.8
Daniel Toman SŠB Pardubice 16 18 1.0 14.1 5.5 0.6 1.2/2.1 57.9 2.3
Gabriel Špaček Basketbal TJ Svitavy 15 20 1.0 12.6 5.1 0.5 0.9/2.6 35.3 2.6
Richard Máj AŠ Mladá Boleslav 17 18 1.0 13.9 5.6 0.5 1.3/3.8 33.8 3.1
Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 16 19 1.0 13.1 3.8 1.3 1.5/3.1 48.3 1.6
Jakub Novotný BK Sokolobv 17 14 1.0 17.6 7.3 0.4 1.8/2.9 62.5 1.2
36 Milan Čapek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 24 1.0 10.3 3.3 1.1 0.4/1.5 0.0* 1.5
Michal Hamerník BK Beroun 15 13 1.0 18.8 4.8 2.2 2.6/5.2 50.0 2.0
Matěj Prokeš BK Č. Brod 16 19 1.0 12.9 3.7 1.5 0.8/2.0 42.1 1.3
Šimon Knol Kanonýři Josefov 15 24 1.0 10.0 3.5 0.9 0.5/0.8 0.0* 1.8
14 Jan Bauer TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 24 1.0 10.0 4.0 0.4 0.9/1.8 0.0* 2.8
Daniel Novotný Kanonýři Josefov 15 24 1.0 10.0 1.8 2.0 0.4/0.8 0.0* 1.5
24 Matěj Jirák TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 16 1.0 15.0 4.6 1.4 1.6/3.3 48.1 2.0
Adam Jenka TBS Přerov 17 22 1.0 10.9 4.6 0.2 0.9/2.5 35.7 3.0
Ondřej Beran Královští Sokoli 17 14 1.0 16.9 5.6 1.6 0.9/3.1 30.2 1.9
Tomáš Fedor Sokol N. Paka 16 16 1.0 14.8 6.4 0.1 1.7/3.5 48.2 2.7
Jakub Pešek BK Pelhřimov 16 11 1.0 21.3 6.3 1.8 3.3/6.6 49.3 2.1
Martin Friš ČT 17 21 1.0 10.8 4.6 0.2 1.0/3.1 30.8 1.2
4 Filip Bartoš Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 20 1.0 11.3 4.8 0.2 1.2/2.5 46.0 1.0
Ondřej Čapek AŠ Mladá Boleslav 17 18 1.0 12.5 3.9 0.5 3.1/5.2 59.6 2.0
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 17 22 1.0 10.2 3.5 0.1 3.0/5.9 51.2 2.0
Filip Klejch ČT 18 28 1.0 7.9 2.7 0.6 0.7/2.0 35.7 1.5
Šimon Kalhous Kanonýři Josefov 15 20 1.0 10.9 3.7 0.6 1.9/2.8 67.3 1.4
Michal Růžička BBK Blansko 15 22 1.0 9.8 4.7 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.0
Šimon Kovář ČT 16 26 1.0 8.3 3.0 0.4 1.2/2.2 56.1 1.5
Filip Kašpar SKB Strakonice 18 12 1.0 17.9 6.8 1.3 0.7/1.3 0.0* 2.9
Matěj Valentovič Basketbal TJ Svitavy 17 22 1.0 9.7 3.4 0.6 1.1/2.5 43.6 2.9
Zbyněk Ježek BBK Blansko 18 26 1.0 8.2 2.8 0.0 2.4/5.2 47.0 2.0
Filip Šulc Sokol N. Paka 15 20 1.0 10.6 4.2 0.5 0.9/2.5 36.0 2.4
Ondřej Hanitz AŠ Mladá Boleslav 16 18 1.0 11.7 4.2 0.5 1.9/3.4 54.8 2.4
Kryštof Mádle BK Bizoni Náchod 18 20 1.0 10.6 4.8 0.2 0.4/1.9 0.0* 2.9
Jan Harapát TJ Šumperk 17 14 1.0 15.0 5.7 0.7 1.4/3.4 42.6 1.9
Antonín Podzemský BK Teplice 17 15 1.0 14.0 4.0 1.3 2.0/3.6 55.6 2.3
Lukáš Pucholt ČT 18 21 1.0 10.0 3.2 0.9 0.9/1.9 0.0* 2.0
Šimon Aubus NAPOS Vysoká n. L. 16 22 1.0 9.5 3.9 0.1 1.3/3.8 33.3 3.2
Miroslav Bazsó Kaplice Grizzlies 17 11 1.0 19.0 5.8 1.0 4.4/7.5 58.5 1.5
Radim Jancur NAPOS Vysoká n. L. 16 22 1.0 9.5 3.2 0.7 1.0/1.6 0.0* 1.6
Josef Šavrda BK Teplice 16 19 1.0 10.8 3.2 0.8 1.9/4.1 47.4 3.3
Patrik Sahánek Kanonýři Josefov 17 24 1.0 8.3 3.3 0.3 1.0/3.4 30.5 3.2
Tadeáš Králík BC Vysočina B 15 10 1.0 19.9 7.5 1.4 0.7/2.2 31.8 1.0
Vladimír Vondraš Sokol Žižkov B 18 18 1.0 10.9 5.0 0.0 0.9/2.2 40.0 3.0
Matouš Jelínek ČT 17 26 1.0 7.4 3.3 0.2 0.3/1.8 0.0* 2.3
Vojtěch Drahný BK Pelhřimov 17 11 1.0 17.5 5.8 1.5 1.2/2.9 40.6 2.3
Martin Bouzek TBS Přerov 16 22 1.0 8.5 2.9 0.7 0.6/1.0 0.0* 2.1
Lukáš Pater Krnov 17 10 1.0 18.7 5.6 1.1 4.2/6.9 60.9 1.4
Jan Chvosta SKB Strakonice 18 9 1.0 20.6 8.2 0.8 1.8/3.0 59.3 2.2
Tomáš Hotovec Kelti Nové Strašecí 17 13 1.0 14.1 4.4 1.1 2.1/3.7 56.3 1.8
Jakub Sokol Thermia K. Vary 16 13 1.0 14.1 6.0 0.0 2.1/5.0 41.5 1.9
Jiří Paidar BK Jiskra Domažlice 16 10 1.0 18.0 6.0 1.6 1.2/2.1 57.1 0.9
Robert Thomas Seaborn BK Sokolobv 17 10 1.0 18.0 8.1 0.0 1.8/3.6 50.0 1.7
Jakub Hasman BK Jiskra Domažlice 17 10 1.0 18.0 4.7 1.7 3.5/4.9 71.4 2.0
Radim Soukup Kelti Nové Strašecí 16 14 1.0 12.8 4.5 0.9 1.2/2.6 47.2 2.1
Matěj Kořínek Královští Sokoli 17 16 1.0 11.1 3.6 1.0 0.9/3.5 25.0 2.8
Jakub Sedlák BBK Blansko 17 28 1.0 6.4 2.8 0.0 0.8/1.7 0.0* 0.4
Petr Hrubý SKB Rokycany 17 8 1.0 22.1 9.3 0.0 3.6/8.1 44.6 2.4
Jakub Klimeš SŠB Pardubice 17 13 1.0 13.6 4.6 0.8 1.8/3.5 52.2 1.9
Jan Beneš Thermia K. Vary 17 13 1.0 13.2 5.4 0.3 1.5/3.5 43.5 2.4
Tumur Delgersaikhan AŠ Mladá Boleslav 17 15 1.0 11.5 3.6 1.2 0.7/1.4 0.0* 2.5
Dominik Berisha SKB Rokycany 17 14 1.0 12.2 5.5 0.1 0.8/2.2 35.5 2.9
Jakub Zhříval BK Č. Brod 16 19 1.0 8.9 3.4 0.2 1.6/4.2 39.2 3.2
Adam Dlask BK Bizoni Náchod 15 16 1.0 10.6 3.6 0.8 1.0/4.2 23.9 1.6
Vojtěch Brom Lions J. Hradec B 17 11 1.0 15.4 5.4 0.9 1.9/3.7 51.2 2.4
Tomáš Nazarčuk BK Č. Brod 16 15 1.0 11.2 3.5 0.9 1.5/2.7 53.7 2.1
Vít Mauric Slovan Varnsdorf 16 15 1.0 11.2 3.5 0.3 3.1/5.9 53.4 2.2
Vojtěch Formánek BBK Blansko 17 24 1.0 7.0 1.8 0.6 1.6/3.0 52.1 1.5
Adam Lacko NAPOS Vysoká n. L. 15 20 1.0 8.3 3.7 0.1 0.8/1.9 0.0* 1.4
Jakub Douda Sokol Písek Sršni B 17 10 1.0 16.6 5.6 1.5 0.9/1.9 0.0* 1.6
Benedikt Marek Sokol Žižkov B 17 18 1.0 9.2 2.9 0.9 0.7/1.7 0.0* 2.4
Tomáš Hrubý Sokol Písek Sršni B 16 12 1.0 13.8 5.0 0.8 1.5/3.2 47.4 1.8
Fabián Neuman SKB Rokycany 17 13 1.0 12.7 5.5 0.1 1.5/2.2 71.4 2.9
Zdenek Stříbný BK Snakes Orlová 16 12 1.0 13.8 5.9 0.4 0.7/2.5 26.7 2.3
Jonáš Pavlíček STRABAG Zlín 16 11 1.0 15.0 6.1 0.2 2.3/5.2 43.9 2.0
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 16 16 1.0 10.1 3.8 0.6 0.6/1.5 0.0* 2.1
Lukáš Hegar BC Nový Jičín 17 14 1.0 11.6 4.6 0.5 0.9/2.9 32.5 2.4
Jan Procházka BC Kolín 17 16 1.0 10.1 4.0 0.1 1.7/3.0 56.3 0.9
Petr Veselý BK Sokolobv 16 12 1.0 13.4 4.3 1.3 0.9/1.2 0.0* 1.8
Jakub Cvrkál TBS Přerov 16 14 1.0 11.4 5.4 0.0 0.7/2.1 33.3 1.6
5 Jakub Matějíček Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 22 1.0 7.1 3.2 0.0 0.7/2.7 27.1 3.1
Jindřich Kubíček Sokol Písek Sršni B 16 11 1.0 14.0 3.6 1.1 3.5/4.6 74.5 1.5
David Michal BK Jiskra Domažlice 16 12 1.0 12.8 5.1 0.6 0.9/1.9 0.0* 2.4
František Česal BK Č. Brod 18 13 1.0 11.4 5.2 0.0 0.9/1.7 0.0* 0.8
Vilém Vrbica NAPOS Vysoká n. L. 16 14 1.0 10.6 4.2 0.3 1.3/2.9 43.9 1.6
Ladislav Jindra Slovan Varnsdorf 16 19 1.0 7.7 1.8 1.0 1.1/2.4 44.4 1.5
Jan Stuchlík Sokol Písek Sršni B 17 11 1.0 13.2 6.1 0.2 0.5/0.7 0.0* 2.1
Vojtěch Povolný BK Beroun 17 10 1.0 14.4 4.1 0.9 3.5/7.0 50.0 2.0
Daniel Moll BBK Blansko 17 26 1.0 5.5 2.2 0.3 0.1/0.7 0.0* 1.0
Michal Metz Basketpoint Frýdek-Místek 17 5 1.0 28.0 11.0 0.4 4.8/8.2 58.5 3.2
Filip Verunáč BK Přelouč 16 22 1.0 6.4 2.8 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.7
Kvido Sekot Sokol N. Paka 15 18 1.0 7.7 1.9 0.7 1.7/2.8 60.0 2.8
Simon Jurdanov BC Nový Jičín 17 15 1.0 9.1 3.5 0.2 1.6/3.4 47.1 2.6
Hynek Čebiš SŠB Pardubice 17 17 1.0 8.1 3.7 0.1 0.5/1.6 0.0* 3.2
Jiří Horyna Basketbal TJ Svitavy 16 22 1.0 6.2 2.6 0.1 0.8/2.5 30.9 1.1
Ondřej Řánek BK Sokolobv 17 7 1.0 19.4 9.0 0.1 1.0/3.9 25.9 1.6
Vojtěch Dundr Kelti Nové Strašecí 15 10 1.0 13.6 6.2 0.1 0.9/1.8 0.0* 3.0
Lukáš Kaprál TBS Přerov 17 24 1.0 5.6 2.4 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.5
Dominik Thurnwald BK Jiskra Domažlice 16 7 1.0 19.3 4.7 2.6 2.1/2.4 88.2 2.0
Štěpán Krška BC Benešov 15 11 1.0 12.2 3.4 1.2 1.9/4.0 47.7 2.3
Jaroslav Milý SK Týniště nad Orlicí 18 12 1.0 11.2 4.9 0.2 0.8/2.8 29.4 0.8
Patrik Málek SŠB Pardubice 16 20 1.0 6.7 2.4 0.6 0.3/0.9 0.0* 1.8
Matěj Kracík Sokol N. Paka 15 22 1.0 5.9 2.1 0.4 0.5/1.3 0.0* 1.4
Vojtěch Ševčík SK UP Olomouc B 16 6 1.0 21.7 10.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.8
David Jánoš SK Týniště nad Orlicí 17 23 1.0 5.6 2.4 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.7
Vojtěch Bartoň Thermia K. Vary 17 13 1.0 9.9 4.7 0.0 0.5/2.4 22.6 2.2
32 Adam Janeček Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 20 1.0 6.5 2.8 0.1 0.8/2.9 28.1 3.4
Václav Borský STRABAG Zlín 16 11 1.0 11.6 2.4 2.0 0.9/1.1 0.0* 2.2
Ondřej Skovajsa Sokol Písek Sršni B 16 12 1.0 10.6 3.5 0.9 0.8/1.6 0.0* 2.0
Cedric Oupoh Lions J. Hradec B 16 8 1.0 15.6 7.0 0.1 1.3/4.4 28.6 3.6
František Harazin BK Opava B 15 8 1.0 15.6 4.9 1.8 0.6/1.0 0.0* 0.9
Marek Bednář TJ Šumperk 17 14 1.0 8.9 3.7 0.0 1.4/3.2 44.4 3.3
Martin Kubánek BARoun.l. U17B 17 12 1.0 10.3 3.9 0.3 1.8/5.1 34.4 1.8
Vojtěch Kučeva Start Havířov 17 10 1.0 12.3 3.5 1.1 2.0/4.5 44.4 2.4
Jakub Sochor TBS Přerov 17 24 1.0 5.1 2.3 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.7
Lukáš Proisl Kaplice Grizzlies 17 10 1.0 12.2 4.1 0.5 2.5/4.6 54.3 1.1
Tadeáš Koblása SK Týniště nad Orlicí 16 18 1.0 6.7 3.2 0.0 0.2/1.6 0.0* 2.4
Jakub Vyplel STRABAG Zlín 17 8 1.0 15.0 5.4 1.0 1.3/3.8 33.3 2.4
15 Martin Drinka TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16 24 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.1
Tomáš Vrátný BC Vysočina B 16 10 1.0 11.7 3.6 0.9 1.8/4.1 43.9 1.1
Vojtěch Dohnálek Sokol Žižkov B 17 16 1.0 7.3 2.8 0.4 0.6/1.8 0.0* 2.1
Daniel Ransdorf Tygři Louny B 16 13 1.0 8.9 3.4 0.5 0.8/2.5 31.3 1.1
Jan Buschta LYNX Liberec 17 16 1.0 7.3 2.4 0.6 0.5/1.5 0.0* 2.2
10 Jakub Vondráček Spartak Rychnov nad Kněžnou 18 26 1.0 4.4 1.9 0.1 0.4/2.1 18.5 1.6
Filip Záhoř BK Jiskra Domažlice 16 7 1.0 16.3 7.3 0.3 0.9/1.3 0.0* 0.7
Ondřej Koupý BBK Blansko 16 26 1.0 4.4 1.8 0.0 0.7/1.8 0.0* 0.8
Adam Leo Pechanec TJ Šumperk 18 10 1.0 11.4 4.4 0.3 1.7/3.3 51.5 2.4
Adam Novák BK Teplice 17 18 1.0 6.3 1.2 1.2 0.3/0.6 0.0* 1.3
Dominik Pova BK Teplice 15 17 1.0 6.7 2.8 0.0 1.1/1.9 0.0* 2.1
20 Ondřej Bauer TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16 22 1.0 5.0 1.9 0.3 0.4/1.4 0.0* 3.1
Petr Fiala BA Grizzlies Plzeň B 16 8 1.0 13.8 5.8 0.5 0.8/1.0 0.0* 2.0
Adam Kněžour Královští Sokoli 15 10 1.0 11.0 3.9 0.3 2.3/4.7 48.9 2.0
Tadeáš Vacula Krnov 17 12 1.0 9.0 4.1 0.0 0.8/1.7 0.0* 2.6
Jáchym Vondřička SKB Strakonice 16 11 1.0 9.7 3.5 0.5 1.0/1.5 0.0* 2.4
Vladislav Chod SKB Strakonice 17 10 1.0 10.5 4.6 0.0 1.3/2.9 44.8 3.7
Vojtěch Birčák BARoun.l. U17B 16 19 1.0 5.5 2.5 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.4
Adam Marián Kmeť SK Týniště nad Orlicí 16 24 1.0 4.3 1.8 0.2 0.1/0.5 0.0* 1.6
Martin Matula BK Beroun 16 11 1.0 9.3 4.4 0.0 0.5/2.3 24.0 3.0
Vojtěch Zelina BK Snakes Orlová 16 12 1.0 8.4 3.6 0.2 0.8/3.2 23.7 3.7
Tomáš Navrátil Sokol Žižkov B 17 7 1.0 14.3 6.1 0.3 1.1/2.6 44.4 2.7
Jakub Brožek SŠB Pardubice 15 14 1.0 7.1 1.4 1.1 1.1/2.1 51.7 0.7
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 16 5 1.0 20.0 7.4 0.8 2.8/5.6 50.0 3.8
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 17 10 1.0 10.0 3.1 1.2 0.2/1.2 0.0* 1.1
Tomáš Pešek Thermia K. Vary 18 13 1.0 7.6 3.4 0.1 0.6/2.2 28.6 7.0
Nikolas Theodoru BK Opava B 16 14 1.0 7.0 2.5 0.4 0.7/1.5 0.0* 1.0
Pavel Budínský Sokol N. Paka 14 20 1.0 4.9 2.2 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.0
Lukáš Sádovský SŠB Pardubice 14 12 1.0 8.2 3.3 0.3 0.9/2.3 39.3 2.5
Ondřej Luh Slovan Varnsdorf 17 9 1.0 10.9 3.2 1.1 1.1/1.4 0.0* 1.2
Michal Baloun ČT 17 10 1.0 9.8 4.3 0.1 0.9/2.5 36.0 3.0
Šimon Frous BA Grizzlies Plzeň B 16 11 1.0 8.9 3.8 0.2 0.7/1.0 0.0* 1.6
14 Jan Dusil Spartak Rychnov nad Kněžnou 16 20 1.0 4.9 2.3 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.9
Jan Grunt Tygři Louny B 17 12 1.0 8.1 2.3 1.1 0.3/1.0 0.0* 1.8
Matyáš Nešpor Královští Sokoli 15 12 1.0 8.0 3.8 0.0 0.5/2.1 24.0 1.8
Šimon Kraváček BBK Blansko 16 14 1.0 6.9 2.9 0.0 1.1/1.9 0.0* 1.8
Jakub Fejtek Kelti Nové Strašecí 16 13 1.0 7.4 2.3 0.7 0.7/2.2 32.1 2.2
Štěpán Likler Lions J. Hradec B 16 10 1.0 9.4 3.8 0.4 0.6/1.0 0.0* 1.2
Václav Krátký SK UP Olomouc B 16 7 1.0 13.4 4.6 1.4 0.0/0.0 0.0* 1.0
Pavel Prchal BK Pelhřimov 17 11 1.0 8.5 3.5 0.2 1.1/3.5 31.6 1.5
Radek Pospíšil Tygři Louny B 17 5 1.0 18.8 7.2 0.8 2.0/4.6 43.5 2.2
Matěj Němec BC Vysočina B 16 10 1.0 9.4 4.1 0.3 0.3/1.0 0.0* 2.5
Bivoj Xaver Pleskot NAPOS Vysoká n. L. 15 12 1.0 7.8 3.3 0.2 0.8/1.3 0.0* 1.4
29 Zdeněk Fišer TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 10 1.0 9.3 4.5 0.0 0.3/1.1 0.0* 2.2
Jakub Altmann Královští Sokoli 16 16 1.0 5.8 2.3 0.2 0.7/1.2 0.0* 1.9
Michal Báča LYNX Liberec 17 14 1.0 6.5 2.6 0.1 0.8/2.1 36.7 2.8
Matěj Šupina TJ Šumperk 15 9 1.0 10.1 3.3 0.4 2.1/3.6 59.4 2.0
Dalibor Vaněk Start Havířov 17 12 1.0 7.6 1.8 0.9 1.2/4.0 29.2 3.3
Šimon Čermák Basketpoint Frýdek-Místek 16 5 1.0 18.2 4.6 2.6 1.2/2.0 60.0 4.2
Štěpán Zatloukal TJ Šumperk 18 8 1.0 11.4 3.6 0.6 2.3/3.4 66.7 1.0
Ondřej Buben Slovan Varnsdorf 17 15 1.0 6.0 2.6 0.1 0.6/2.5 24.3 3.4
Radek Trojan Kelti Nové Strašecí 16 11 1.0 8.2 2.5 0.7 1.1/2.5 44.4 1.6
Matěj Jacko Královští Sokoli 15 11 1.0 8.2 2.4 0.6 1.5/3.5 43.6 1.6
Tomas Van Geet LYNX Liberec 17 16 1.0 5.6 2.3 0.2 0.5/1.7 0.0* 2.3
František Němec BARoun.l. U17B 15 12 1.0 7.4 2.7 0.3 1.1/2.0 54.2 0.8
Matyáš Musil BBK Blansko 16 24 1.0 3.7 1.2 0.3 0.4/1.2 0.0* 0.7
František Tichý BARoun.l. U17B 16 10 1.0 8.8 3.3 0.6 0.4/2.8 14.3 2.1
Karel Včelka BK Opava B 15 8 1.0 10.8 3.1 1.1 1.1/2.0 56.3 1.1
Ludvík Kysela LYNX Liberec 16 20 1.0 4.3 1.2 0.5 0.6/0.9 0.0* 0.6
Jakub Očenáš ČT 17 26 1.0 3.3 1.5 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.0
David Aubrecht BARoun.l. U17B 16 17 1.0 5.0 1.5 0.4 0.8/1.9 0.0* 1.9
Tomáš Petr Sokol Žižkov B 17 18 1.0 4.7 1.8 0.0 1.1/2.3 46.3 1.9
Jiří Hauser BK Sokolobv 17 12 1.0 7.1 1.9 1.0 0.3/0.6 0.0* 1.3
Matyáš Kment NAPOS Vysoká n. L. 16 12 1.0 7.1 3.3 0.0 0.4/1.5 0.0* 2.6
Jakub Dobruský BK Přelouč 16 13 1.0 6.5 2.9 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.0
Martin Tesař Basketbal TJ Svitavy 17 12 1.0 7.0 2.8 0.3 0.8/1.9 0.0* 1.4
Vilém Foltýn BC Nový Jičín 16 11 1.0 7.6 2.8 0.2 1.5/3.0 48.5 1.3
Tomáš Zdražil Basketbal TJ Svitavy 15 18 1.0 4.6 1.8 0.2 0.6/1.2 0.0* 1.5
Štěpán Kovář ČT 16 28 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Bořek Litterbach BK Bizoni Náchod 17 23 1.0 3.6 1.3 0.1 0.6/1.6 0.0* 2.2
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 16 9 1.0 9.1 3.0 0.7 1.1/2.9 38.5 2.1
Maxim Šašek BK Beroun 15 13 1.0 6.3 2.4 0.2 0.8/1.8 0.0* 2.5
Štěpán Martínek BA Grizzlies Plzeň B 15 11 1.0 7.4 2.4 0.7 0.5/2.3 20.0 2.2
Filip Mencl Kanonýři Josefov 17 20 1.0 4.1 1.3 0.5 0.2/0.5 0.0* 1.8
Štěpán Klanica STRABAG Zlín 15 10 1.0 8.1 1.8 0.6 2.7/5.3 50.9 1.6
Michal Sedmík BC Vysočina B 15 7 1.0 11.4 5.3 0.0 0.9/1.3 0.0* 2.0
Jan Přecechtěl BK Opava B 16 10 1.0 7.9 3.2 0.2 0.9/1.9 0.0* 2.0
Ondřej Benda Sokol Písek Sršni B 15 5 1.0 15.8 5.0 1.0 2.8/3.8 73.7 1.8
Michal Přibyl BK Bizoni Náchod 16 19 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.2
Martin Pur SK UP Olomouc B 16 6 1.0 13.2 5.3 0.8 0.0/0.0 0.0* 1.2
Antonín Šulek Kaplice Grizzlies 15 10 1.0 7.8 1.9 0.5 2.5/4.4 56.8 1.1
Jonáš Behenský SKB Rokycany 16 10 1.0 7.8 2.9 0.6 0.2/0.8 0.0* 2.9
Tadeáš Andrejs BK Bizoni Náchod 16 20 1.0 3.9 1.6 0.0 0.7/1.5 0.0* 2.0
Maddox Dofek BC Nový Jičín 16 12 1.0 6.4 1.6 0.8 1.0/2.5 40.0 2.6
Jakub Drulák Krnov 16 11 1.0 7.0 3.4 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.8
Adam Ryl BK Č. Brod 17 9 1.0 8.4 3.2 0.1 1.7/3.2 51.7 2.1
Matěj Zimmer BK Opava B 16 9 1.0 8.4 4.1 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.4
Giulio Musil BC Benešov 16 9 1.0 8.3 3.9 0.0 0.6/3.4 16.1 2.6
Šimon Vondraš BK Jiskra Domažlice 16 12 1.0 6.2 2.1 0.6 0.3/0.7 0.0* 2.3
Ondřej Nikodým Kelti Nové Strašecí 14 9 1.0 8.2 0.8 2.1 0.3/0.4 0.0* 1.6
Samuel Laksa Tygři Louny B 17 11 1.0 6.7 3.1 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.9
Tomáš Král NAPOS Vysoká n. L. 16 22 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.4
Štěpán Beran SKB Strakonice 17 10 1.0 7.3 2.9 0.3 0.6/0.9 0.0* 1.4
David Lukeš BA Grizzlies Plzeň B 15 11 1.0 6.5 2.5 0.4 0.5/1.8 0.0* 2.5
Radim Jašek BC Nový Jičín 17 11 1.0 6.5 2.6 0.2 0.7/1.6 0.0* 1.5
Pavel Czudek BK Opava B 16 4 1.0 17.8 3.5 2.0 4.8/7.0 67.9 3.0
Filip Řezníček Basketpoint Frýdek-Místek 16 5 1.0 14.2 5.0 0.8 1.8/4.4 40.9 2.6
Michal Jan Novák Královští Sokoli 15 12 1.0 5.9 2.1 0.5 0.3/1.0 0.0* 2.8
Tomáš Žatečka BC Vysočina B 16 6 1.0 11.8 4.7 0.0 2.5/4.8 51.7 2.2
Tomáš Růžička TJ Šumperk 16 9 1.0 7.8 2.1 0.6 1.9/3.0 63.0 2.9
Ondřej Socha Sokol N. Paka 17 22 1.0 3.1 1.2 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.3
Samuel Tomeš ČT 16 21 1.0 3.2 1.4 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.6
Jan Mazanec BA Grizzlies Plzeň B 16 12 1.0 5.7 1.6 0.6 0.8/2.0 37.5 2.4
Ondřej Smyček Start Havířov 17 12 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/3.0 13.9 1.8
Jan Doležal SŠB Pardubice 16 14 1.0 4.7 1.7 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.4
Václav Bajtek Krnov 16 12 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.8
Radomil Pípa Slovan Varnsdorf 15 18 1.0 3.7 1.4 0.2 0.3/0.8 0.0* 2.1
Matěj Vrzáček BK Bizoni Náchod 17 16 1.0 4.1 1.9 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Šimon Javůrka BK Opava B 16 13 1.0 5.0 1.6 0.4 0.6/2.0 30.8 2.0
Jakub Novák BK Č. Brod 17 9 1.0 7.2 1.7 0.9 1.2/2.9 42.3 3.0
Martin Plešinger Tygři Louny B 17 12 1.0 5.3 1.8 0.5 0.2/0.4 0.0* 2.1
František Sýkora Sokol N. Paka 14 12 1.0 5.3 2.2 0.3 0.3/1.0 0.0* 2.2
Filip Adamec SŠB Pardubice 15 8 1.0 8.0 3.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.4
Tim Vallet Sokol Písek Sršni B 15 7 1.0 9.0 4.0 0.1 0.6/1.3 0.0* 1.6
Matyáš Svatek Slovan Varnsdorf 16 18 1.0 3.5 1.4 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.3
Tadeáš Laky Basketbal TJ Svitavy 14 14 1.0 4.5 0.6 1.1 0.1/0.3 0.0* 0.4
Jakub Mašek Sokol Žižkov B 17 11 1.0 5.7 2.3 0.1 0.9/2.5 37.0 1.9
Oliver Langer Lions J. Hradec B 15 11 1.0 5.7 2.3 0.4 0.1/0.2 0.0* 1.2
Tobiáš Strýček LYNX Liberec 17 8 1.0 7.9 3.1 0.1 1.3/2.6 47.6 2.5
Tadeáš Janoušek Královští Sokoli 15 14 1.0 4.4 1.8 0.1 0.6/1.6 0.0* 1.9
Matyáš Zita Sokol Písek Sršni B 15 8 1.0 7.8 3.4 0.3 0.3/0.3 0.0* 2.4
Lorik Sahatqiu Thermia K. Vary 17 12 1.0 5.2 2.4 0.0 0.3/1.4 0.0* 2.3
Ondřej Vondrák