Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 21
ADFORS Basket Litomyšl
BC Kolín
19. 6. 2021
10:00
Městská hala Litomyšl Jiří Fanta
Ota Baďura
64
41
20
11
43
22
52
30
Review
skupina C 1. kolo 22
Snakes Ostrava B
BK Opava B
19. 6. 2021
12:00
Městská hala Litomyšl Ota Baďura
Linda Vildová
75
83
25
20
45
36
54
58
Review
skupina C 1. kolo 23
BC Kolín
BC Nový Jičín
19. 6. 2021
14:00
Městská hala Litomyšl Jiří Fanta
Linda Vildová
72
76
14
32
30
46
53
60
Review
skupina C 1. kolo 24
BK Opava B
ADFORS Basket Litomyšl
19. 6. 2021
16:00
Městská hala Litomyšl Ondřej Zatloukal
Antonín Kapl
46
79
14
26
20
44
39
55
Review
skupina C 1. kolo 25
BC Nový Jičín
Snakes Ostrava B
19. 6. 2021
18:00
Městská hala Litomyšl Ondřej Zatloukal
Antonín Kapl
75
51
14
8
28
19
58
28
Review
skupina C 1. kolo 26
BC Kolín
BK Opava B
20. 6. 2021
09:00
Městská hala Litomyšl Jiří Fanta
Linda Vildová
64
83
22
15
40
38
54
66
Review
skupina C 1. kolo 27
BC Nový Jičín
ADFORS Basket Litomyšl
20. 6. 2021
11:00
Městská hala Litomyšl Ota Baďura
Linda Vildová
44
61
12
14
20
24
33
44
Review
skupina C 1. kolo 28
Snakes Ostrava B
BC Kolín
20. 6. 2021
13:00
Městská hala Litomyšl Jiří Fanta
Ota Baďura
64
70
11
14
34
33
52
51
Review
skupina C 1. kolo 29
BK Opava B
BC Nový Jičín
20. 6. 2021
15:00
Městská hala Litomyšl Michal Scholze
Antonín Kapl
54
59
18
14
26
27
33
47
Review
skupina C 1. kolo 30
ADFORS Basket Litomyšl
Snakes Ostrava B
20. 6. 2021
17:00
Městská hala Litomyšl Michal Scholze
Antonín Kapl
83
54
23
15
44
26
71
44
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. ADFORS Basket Litomyšl 4 4 0 287 185 8
2. BC Nový Jičín 4 3 1 254 238 7
3. BK Opava B 4 2 2 266 277 6
4. BC Kolín 4 1 3 247 287 5
5. Snakes B 4 0 4 244 311 4
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Mathias Brabec TJ Sokol Kbely 16 4 1.0 6.3 2.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.5
Michael Prokýšek BK Lions J. Hradec B 14 4 1.0 4.5 1.0 0.5 1.0/2.3 44.4 1.3
Šimon Aubus NAPOS Vysoká n. L. 15 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Mikoláš Dratva BP Frýdek-Místek 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matěj Adámek BC Kolín B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Čank NH Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Černý BA Grizzlies Plzeň 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eduardo Almadana Clerisse Tygři Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Celta BK Opava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Bielko ADFORS Basket Litomyšl 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Bastl SKB Rokycany 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ota Burian LYNX Liberec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Aubrecht BARoun.l. U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Adamec Snakes B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Baček Slavia Kroměříž 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bitto Tigers Č. Budějovice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Bareš BC Kolín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Bartoň BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Macht BK Jiskra Domažlice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
NAPOS Vysoká n. L. 3 17.3 1.0 7.7 /21.0 36.5 17.0
BP Frýdek-Místek 2 23.5 1.5 11.0 /27.0 40.7 25.0
BC Kolín B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Lions J. Hradec B 4 23.3 7.3 4.8 /13.8 34.5 18.5
TJ Sokol Kbely 4 43.5 3.0 12.0 /21.5 55.8 17.5
NH Ostrava B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Jiskra Domažlice 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BA 2006´Roudnice n. L. 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slavia Kroměříž 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0