Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
play-out A 1. kolo 200
BA Tygři Louny
BK Sluneta Ústí nad Labem
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
play-out A 1. kolo 199
Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
22. 1. 2022
16:45
Sokolovna Vyšehrad Patricie-Anna Reitzová
Klaudia Karwowska
71
42
20
11
38
15
56
31
Review
play-out A 1. kolo 201
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
16. 2. 2022
18:45
Městská sportovní hala - velká
Preview
play-out A 2. kolo 203
BK Levharti Chomutov
BK Sluneta Ústí nad Labem
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala - malá
Preview
play-out A 2. kolo 202
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
24. 2. 2022
19:00
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
play-out A 3. kolo 206
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
5. 2. 2022
14:00
SH BK Klatovy
Preview
play-out A 3. kolo 205
Sokol Vyšehrad
BA Tygři Louny
5. 2. 2022
15:30
Sokolovna Vyšehrad
Preview
play-out A 3. kolo 204
BK Sluneta Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
5. 2. 2022
18:00
hala UJEP
Preview
play-out A 4. kolo 208
BK Klatovy
BA Tygři Louny
6. 2. 2022
11:00
SH BK Klatovy
Preview
play-out A 4. kolo 207
Sokol Vyšehrad
BK Levharti Chomutov
6. 2. 2022
13:30
Sokolovna Vyšehrad
Preview
play-out A 5. kolo 209
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
19. 2. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
play-out A 5. kolo 210
BK Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
19. 2. 2022
-
hala UJEP
Preview
play-out A 5. kolo 211
Slavoj BK Litoměřice
BK Klatovy
19. 2. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
play-out A 6. kolo 212
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Klatovy
20. 2. 2022
-
hala UJEP
Preview
play-out A 6. kolo 213
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
20. 2. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
play-out A 7. kolo 214
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
12. 3. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
play-out A 7. kolo 215
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
12. 3. 2022
-
hala UJEP
Preview
play-out A 8. kolo 216
BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
13. 3. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
play-out A 8. kolo 217
BK Sluneta Ústí nad Labem
BA Tygři Louny
13. 3. 2022
-
hala UJEP
Preview
play-out A 8. kolo 218
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
13. 3. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
play-out A 9. kolo 219
BK Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
26. 3. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
play-out A 9. kolo 220
BA Tygři Louny
BK Klatovy
26. 3. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
play-out A 10. kolo 221
Slavoj BK Litoměřice
BK Sluneta Ústí nad Labem
27. 3. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
play-out A 10. kolo 222
BA Tygři Louny
Sokol Vyšehrad
27. 3. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
play-out A 10. kolo 223
BK Levharti Chomutov
BK Klatovy
27. 3. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
play-out A 11. kolo 224
BK Klatovy
BK Sluneta Ústí nad Labem
9. 4. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
play-out A 11. kolo 225
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
9. 4. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
play-out A 12. kolo 226
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
10. 4. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
play-out A 12. kolo 227
Sokol Vyšehrad
BK Sluneta Ústí nad Labem
10. 4. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
play-out A 12. kolo 228
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice
10. 4. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Slavoj Litoměřice 10 10 0 831 591 20
2. Sokol Vyšehrad 11 7 4 794 687 18
3. Levharti Chomutov 10 6 4 696 684 16
4. Tygři Louny 10 5 5 604 632 15
5. Sluneta Ústí n. L. 10 3 7 641 674 13
6. BK Klatovy 11 0 11 689 987 11

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 15 24.3 2.5 9.2 /17.3 53.3 18.0
Sluneta Ústí n. L. 14 18.8 3.7 11.7 /20.6 56.9 19.4
BC Vysočina 15 31.2 3.2 11.5 /20.2 56.9 18.1
Slavia Kroměříž 13 25.0 1.5 9.2 /19.8 46.3 15.8
NH Ostrava B 13 29.9 4.4 9.2 /17.9 51.5 15.5
Tygři Brno B 15 25.6 2.9 7.4 /15.4 48.1 14.0
BA Grizzlies Plzeň 14 30.7 5.9 9.4 /19.0 49.4 18.4
TJ Sokol Kbely 14 38.4 2.1 13.2 /25.6 51.5 17.8
Slavoj Litoměřice 14 29.3 2.4 10.6 /21.5 49.5 20.1
Levharti Chomutov 14 21.4 3.7 11.6 /25.2 46.2 19.4
Vlci Žďár 14 32.1 2.1 8.9 /18.7 47.7 19.6
Sokol Žižkov 15 23.1 4.8 7.8 /15.4 50.6 15.9
ADFORS Basket Litomyšl 15 27.7 4.2 9.6 /19.1 50.2 18.0
Jižní Supi 14 21.1 2.1 8.9 /20.5 43.6 19.6
BK Brandýs n. L. 15 21.7 3.9 8.5 /16.1 52.9 19.2
Tesla Pardubice 14 17.9 3.9 10.7 /19.6 54.5 15.5
BVK Holice 14 26.2 5.1 10.6 /19.0 55.8 13.0
Tygři Louny 14 19.6 2.9 8.6 /20.0 43.1 19.6
SK UP-BCM Olomouc 15 25.2 1.6 7.3 /14.9 49.1 15.7
BK Příbor 15 21.9 8.3 10.1 /19.0 53.3 16.2
BK Klatovy 15 17.5 5.9 7.5 /15.9 47.3 17.3
Basket Poděbrady 14 23.6 2.8 10.2 /19.8 51.4 20.6
BASKET Brno B 14 23.5 5.6 8.3 /15.9 52.0 17.9
Jiskra Kyjov 15 24.5 5.5 9.7 /17.4 55.6 16.7
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 4 2 2 0 1.0 1.3 1.1
Zatloukal Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vildová Linda 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Veselý Ondřej 3 2 1 0 1.0 1.5 1.3
Veis Martin 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Vaníček Marek 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Vampola Jakub 5 4 1 0 1.0 1.2 1.1
Válek Jakub 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Trmač Vladislav 13 1 12 0 1.7 1.9 1.8
Toboláková Barbora 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Tejček Tomáš 4 3 1 0 1.6 1.6 1.6
Štancl Dominik 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Špaček Jan 4 2 2 0 1.0 1.4 1.2
Šlaj Jiří 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Šlaisová Veronika 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 7 7 0 0 1.3 1.4 1.3
Ščurek Vojtěch 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Syrovátka František 2 1 1 0 1.3 1.5 1.4
Svejkovský Ondřej 5 1 4 0 1.5 1.0 1.3
Strmiska Zdeněk 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Slovák Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Sklenář Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Scholzová Michaela 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 2 0 2 0 1.5 1.8 1.6
Schaffner Vojta 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Sekáč Martin 3 2 1 0 1.0 1.5 1.3
Salvetr Rudolf 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Renc Jan 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Reitzová Patricie-Anna 3 1 2 0 1.2 1.7 1.4
Račanský Martin 4 0 4 0 1.3 1.4 1.3
Přidal Matouš 4 0 4 0 1.0 1.3 1.1
Poživil Jaroslav 4 0 4 0 1.0 1.8 1.4
Polda Tomáš 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Podhůrský Pavel 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Robin 3 3 0 0 1.0 1.7 1.3
Pazourek Jaroslav 5 4 1 0 1.4 1.3 1.4
Nováková Bára 2 2 0 0 1.5 1.8 1.6
Nevřela Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Neubauer Jan 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Nesper Jindřich 7 0 7 0 1.0 1.0 1.0
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Nehoda Pavel 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Mynarčík Petr 7 7 0 0 1.4 1.5 1.4
Mycak Michael 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Mužík Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Moravcová Lucie 2 2 0 0 2.0 2.3 2.1
Menšík Jan 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Melzer Ondřej 1 0 1 0 3.0 1.0 2.0
Matějek Ivor 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 6 6 0 0 1.8 2.8 2.3
Machálek Jan 1 0 1 0 2.5 3.0 2.8
Lysov Fedor 2 0 2 0 1.8 1.3 1.5
Lunhul Vladislav 7 2 5 0 1.4 1.1 1.3
Lejčko Jan 4 3 1 0 1.4 1.9 1.6
Lahoda Radek 1 0 1 0 4.0 2.5 3.3
Kvoch Jan 1 1 0 0 2.0 1.5 1.8
Kuncl Michal 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Kult Michal 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kucharič Milan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kubiš Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubeš Michal 5 1 4 0 1.3 1.5 1.4
Křičková Lenka 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
Kremser Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Krejčiřík Jiří 3 0 3 0 1.5 1.0 1.3
Krčmář Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kraina Tomáš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 2 2 0 0 2.3 1.3 1.8
Kout Jan 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
Koudela Martin 3 1 2 0 1.3 1.8 1.6
Kohout Radomír 2 0 2 0 2.8 2.0 2.4
Kočovský Dominik 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kocián Michal 3 2 1 0 1.8 1.3 1.6
Klapetek René 3 3 0 0 1.5 1.2 1.3
Kesler Vladimír 6 6 0 0 1.2 1.0 1.1
Kejklíček Roman 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Kavan Jonáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karwowska Klaudia 4 0 4 0 1.1 1.1 1.1
Karásek Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Karafiát Kamil 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Kapl Antonín 6 5 1 0 1.0 1.2 1.1
Kalabza Lukáš 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Jurník Vojtěch 5 2 3 0 1.4 1.5 1.5
Josefus Ondřej 4 3 1 0 1.3 1.1 1.2
Jon Miloslav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jodl Jiří 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Jilg Albert 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Jeřáb Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Janík Karel 2 1 1 0 1.3 2.0 1.6
Jakubík Petr 4 1 3 0 1.0 1.4 1.2
Chodura Ondřej 3 0 3 0 1.7 1.0 1.3
Hynková Klára 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Hudec Filip 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 2 0 2 0 1.8 2.0 1.9
Hendrych Jan 9 9 0 0 1.0 1.1 1.0
Hejduk Jakub 5 0 5 0 1.2 1.4 1.3
Hecl Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Havlíček Petr 8 5 3 0 1.6 1.8 1.7
Hartig Lukáš 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Hackl Filip 2 0 2 0 2.3 2.0 2.1
Galajda Václav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 3 0 3 0 1.8 1.2 1.5
Dombrovský Filip 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 4 1 3 0 1.4 1.4 1.4
Čížek Daniel 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Bubeníčková Michaela 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Bráblík Jan 7 5 2 0 1.1 1.0 1.1
Bohata Pavel 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Bočková Lenka 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Bešina Marek 3 0 3 0 1.5 1.0 1.3
Beran Štěpán 1 0 1 0 4.0 2.0 3.0
Bendová Linda 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Barták Matěj 2 2 0 0 2.0 1.3 1.6
Barták Dominik 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Balog Lukáš 5 1 4 0 1.7 1.2 1.5
Bakajsa Michal 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Baďura Ota 5 2 3 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 6 4 2 0 1.1 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře