Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 115
BK Příbor
BK NH Ostrava B
13. 11. 2021
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
skupina C 1. kolo 116
Tygři Brno B
Jiskra Kyjov
13. 11. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 1. kolo 114
SK UP-BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
13. 11. 2021
13:00
SH UP Olomouc
Preview
skupina C 1. kolo 113
BC Vysočina
BASKET Brno B
13. 11. 2021
17:00
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina C 2. kolo 118
BASKET Brno B
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
Gymnázium Matyáše Lercha
Preview
skupina C 2. kolo 119
SK UP-BCM Olomouc
BK Příbor
25. 9. 2021
14:00
SH UP Olomouc Vojtěch Ščurek
Matouš Přidal
63
81
15
18
30
43
45
63
Review
skupina C 2. kolo 120
TJ Slavia Kroměříž
BK NH Ostrava B
25. 9. 2021
16:00
Hala TJ Slavia Jiří Fanta
Linda Vildová
54
81
18
20
30
45
37
63
Review
skupina C 2. kolo 117
BC Vysočina
Tygři Brno B
25. 9. 2021
17:00
Hala SMJ Jihlava Michal Kult
Marek Vaníček
93
40
29
13
49
25
63
29
Review
skupina C 3. kolo 121
BC Vysočina
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina C 3. kolo 122
BASKET Brno B
Tygři Brno B
26. 9. 2021
10:00
Gymnázium Matyáše Lercha Ivor Matějek
Klára Hynková
69
70
15
18
29
40
49
60
Review
skupina C 3. kolo 124
TJ Slavia Kroměříž
BK Příbor
26. 9. 2021
11:00
Hala TJ Slavia Jiří Fanta
Linda Vildová
64
73
14
24
28
46
44
63
Review
skupina C 3. kolo 123
SK UP-BCM Olomouc
BK NH Ostrava B
26. 9. 2021
13:30
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Vojtěch Jurník
56
100
10
22
28
49
44
74
Review
skupina C 4. kolo 128
BASKET Brno B
TJ Slavia Kroměříž
9. 10. 2021
15:45
Gymnázium Matyáše Lercha Václav Dolejš
Zdeněk Strmiska
100
70
18
17
49
31
77
54
Review
skupina C 4. kolo 127
BC Vysočina
SK UP-BCM Olomouc
9. 10. 2021
17:00
Hala SMJ Jihlava Jan Lejčko
Petr Jakubík
96
49
29
7
55
22
76
35
Review
skupina C 4. kolo 125
Tygři Brno B
BK Příbor
9. 10. 2021
17:15
SH Morenda Lenka Křičková
Filip Hudec
86
80
15
21
39
38
63
62
Review
skupina C 4. kolo 126
Jiskra Kyjov
BK NH Ostrava B
9. 10. 2021
17:15
Hala TJ Jiskra Maxmilian Zavřel
Jiří Krejčiřík
56
51
12
14
37
17
49
37
Review
skupina C 5. kolo 131
BC Vysočina
TJ Slavia Kroměříž
10. 10. 2021
10:00
Hala SMJ Jihlava Jan Lejčko
Petr Jakubík
90
61
26
19
43
37
72
46
Review
skupina C 5. kolo 130
Jiskra Kyjov
BK Příbor
10. 10. 2021
11:00
Hala TJ Jiskra Maxmilian Zavřel
Klára Hynková
67
64
15
20
34
45
46
56
Review
skupina C 5. kolo 132
BASKET Brno B
SK UP-BCM Olomouc
10. 10. 2021
13:30
Gymnázium Matyáše Lercha Martin Veis
Jiří Krejčiřík
68
93
27
25
37
51
51
72
Review
skupina C 5. kolo 129
Tygři Brno B
BK NH Ostrava B
10. 10. 2021
15:00
SH Morenda Filip Dombrovský
Martin Račanský
88
95
18
22
47
44
69
75
Review
skupina C 6. kolo 135
BK Příbor
BC Vysočina
23. 10. 2021
11:00
tělocvična Masarykova gymnázia Ondřej Veselý
Vojtěch Ščurek
Preview
skupina C 6. kolo 133
SK UP-BCM Olomouc
Tygři Brno B
23. 10. 2021
12:00
SH UP Olomouc Robin Petrák
Jakub Válek
Preview
skupina C 6. kolo 136
BK NH Ostrava B
BASKET Brno B
23. 10. 2021
12:30
SH Ostrava-Tatran Pavel Nehoda
Ondřej Chodura
Preview
skupina C 6. kolo 134
TJ Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
23. 10. 2021
15:30
Hala TJ Slavia Jiří Fanta
Ota Baďura
Preview
skupina C 7. kolo 139
BK Příbor
BASKET Brno B
24. 10. 2021
11:00
tělocvična Masarykova gymnázia Ondřej Veselý
Vojtěch Ščurek
Preview
skupina C 7. kolo 140
BK NH Ostrava B
BC Vysočina
24. 10. 2021
11:15
SH Ostrava-Tatran Tomáš Kraina
Ondřej Chodura
Preview
skupina C 7. kolo 138
TJ Slavia Kroměříž
Tygři Brno B
24. 10. 2021
13:30
Hala TJ Slavia Ota Baďura
Martin Račanský
Preview
skupina C 7. kolo 137
SK UP-BCM Olomouc
Jiskra Kyjov
24. 10. 2021
13:45
SH UP Olomouc Jakub Kremser
Antonín Kapl
Preview
skupina C 8. kolo 141
BASKET Brno B
BC Vysočina
14. 11. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 8. kolo 142
TJ Slavia Kroměříž
SK UP-BCM Olomouc
14. 11. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 8. kolo 143
BK NH Ostrava B
BK Příbor
14. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 8. kolo 144
Jiskra Kyjov
Tygři Brno B
14. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 9. kolo 145
Jiskra Kyjov
BC Vysočina
27. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 9. kolo 146
Tygři Brno B
BASKET Brno B
27. 11. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 9. kolo 147
BK NH Ostrava B
SK UP-BCM Olomouc
27. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 9. kolo 148
BK Příbor
TJ Slavia Kroměříž
27. 11. 2021
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
skupina C 10. kolo 149
Tygři Brno B
BC Vysočina
28. 11. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 10. kolo 150
Jiskra Kyjov
BASKET Brno B
28. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 10. kolo 151
BK Příbor
SK UP-BCM Olomouc
28. 11. 2021
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
skupina C 10. kolo 152
BK NH Ostrava B
TJ Slavia Kroměříž
28. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 11. kolo 153
BK NH Ostrava B
Tygři Brno B
11. 12. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 11. kolo 154
BK Příbor
Jiskra Kyjov
11. 12. 2021
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
skupina C 11. kolo 155
TJ Slavia Kroměříž
BC Vysočina
11. 12. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 11. kolo 156
SK UP-BCM Olomouc
BASKET Brno B
11. 12. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 12. kolo 157
BK Příbor
Tygři Brno B
12. 12. 2021
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
skupina C 12. kolo 158
BK NH Ostrava B
Jiskra Kyjov
12. 12. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 12. kolo 159
SK UP-BCM Olomouc
BC Vysočina
12. 12. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 12. kolo 160
TJ Slavia Kroměříž
BASKET Brno B
12. 12. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 13. kolo 161
Jiskra Kyjov
SK UP-BCM Olomouc
8. 1. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 13. kolo 162
Tygři Brno B
TJ Slavia Kroměříž
8. 1. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 13. kolo 163
BASKET Brno B
BK Příbor
8. 1. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 13. kolo 164
BC Vysočina
BK NH Ostrava B
8. 1. 2022
17:00
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina C 14. kolo 165
Tygři Brno B
SK UP-BCM Olomouc
9. 1. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 14. kolo 166
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
9. 1. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 14. kolo 168
BASKET Brno B
BK NH Ostrava B
9. 1. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 14. kolo 167
BC Vysočina
BK Příbor
9. 1. 2022
10:00
Hala SMJ Jihlava
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jakub Černý BA Grizzlies Plzeň 15 8 1.0 10.3 3.8 0.3 2.0/3.3 61.5 1.4
Adam Bielko ADFORS Basket Litomyšl 16 4 1.0 15.3 4.5 2.0 0.3/1.3 0.0* 2.3
Mikuláš Čank NH Ostrava 15 4 1.0 13.5 4.5 0.5 3.0/5.3 57.1 1.5
Adam Večerka Sokol Žižkov 16 4 1.0 7.0 3.3 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Mathias Brabec TJ Sokol Kbely 16 4 1.0 6.0 2.0 0.3 1.3/3.3 38.5 0.8
Šimon Fijala BK Brandýs n. L. 16 4 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/3.5 21.4 2.8
Michal Bureš Levharti Chomutov 15 4 1.0 4.3 1.3 0.3 1.0/3.5 28.6 2.0
Peter Halán BC Vysočina 16 3 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.7
Jaroslav Baček Slavia Kroměříž 16 2 1.0 6.0 1.5 0.0 3.0/3.5 85.7 1.5
Filip Brodský Sluneta Ústí n. L. 16 2 1.0 4.5 1.0 0.5 1.0/1.0 0.0* 2.0
Tomáš Červený BK Klatovy 16 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.5
Rodan R. Beneš Vlci Žďár 16 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tomislav Atanasov Sokol Vyšehrad 16 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.5
Matěj Kolík Tesla Pardubice 14 1 1.0 4.0 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Jiří Cepník Slavoj Litoměřice 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jan Bednář Jižní Supi 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jakub Frič Pod U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Holub BVK Holice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Brož SK UP-BCM Olomouc 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Beseda BK Příbor 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Bouda Tygři Louny 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Bochýnek Jiskra Kyjov 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Bráblík BASKET Brno B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Cejpek Tygři Brno B 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 4 24.3 3.8 9.5 /15.5 61.3 21.3
Sluneta Ústí n. L. 4 17.3 5.5 13.0 /20.0 65.0 19.8
BC Vysočina 3 36.7 3.0 10.7 /17.7 60.4 19.7
Slavia Kroměříž 4 23.3 1.5 11.3 /21.8 51.7 17.0
NH Ostrava B 4 29.3 5.0 8.3 /17.8 46.5 17.8
Tygři Brno B 4 26.8 3.3 7.8 /14.1 55.4 12.0
BA Grizzlies Plzeň 4 28.8 5.0 13.8 /23.8 57.9 23.3
TJ Sokol Kbely 4 40.8 1.5 12.8 /27.3 46.8 17.3
Slavoj Litoměřice 4 29.3 1.8 13.0 /23.0 56.5 20.0
Levharti Chomutov 4 21.0 2.5 12.8 /27.6 46.4 20.0
Vlci Žďár 4 32.0 1.5 7.8 /17.6 44.3 19.3
Sokol Žižkov 4 22.5 3.3 3.8 /10.6 35.7 15.0
ADFORS Basket Litomyšl 4 27.3 5.3 10.5 /20.5 51.2 18.5
Jižní Supi 4 21.0 2.3 7.8 /15.8 49.2 18.5
BK Brandýs n. L. 4 24.0 3.3 7.5 /16.5 45.5 22.0
Tesla Pardubice 4 20.3 3.3 15.0 /29.0 51.7 16.3
BVK Holice 4 20.3 3.3 8.8 /17.3 50.7 11.0
Tygři Louny 4 22.3 2.5 10.8 /22.8 47.3 23.3
SK UP-BCM Olomouc 4 27.3 0.8 8.5 /18.3 46.6 15.5
BK Příbor 4 20.5 7.8 10.3 /18.3 56.2 10.8
BK Klatovy 4 18.8 7.5 10.3 /24.3 42.3 17.5
Basket Poděbrady 4 23.5 1.0 12.5 /22.5 55.6 21.3
BASKET Brno B 3 32.3 2.7 6.3 /13.6 46.3 20.7
Jiskra Kyjov 2 20.0 3.0 12.5 /20.0 62.5 16.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Vildová Linda 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Vaníček Marek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Vampola Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Trmač Vladislav 4 1 3 0 1.8 1.9 1.8
Tejček Tomáš 1 0 1 0 1.5 2.0 1.8
Šlaj Jiří 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Šenk Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Ščurek Vojtěch 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Svejkovský Ondřej 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Strmiska Zdeněk 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Sklenář Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Sekáč Martin 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 2 0 2 0 1.3 2.0 1.6
Račanský Martin 3 0 3 0 1.3 1.5 1.4
Přidal Matouš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nováková Bára 1 1 0 0 2.0 2.0 2.0
Neubauer Jan 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Nesper Jindřich 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Mynarčík Petr 2 2 0 0 1.5 1.5 1.5
Mužík Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Moravcová Lucie 1 1 0 0 2.0 3.0 2.5
Melzer Ondřej 1 0 1 0 3.0 1.0 2.0
Matějek Ivor 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 1 1 0 0 2.0 3.0 2.5
Machálek Jan 1 0 1 0 2.5 3.0 2.8
Lejčko Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kuncl Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kult Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubeš Michal 1 1 0 0 1.5 3.0 2.3
Křičková Lenka 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Krejčiřík Jiří 2 0 2 0 1.8 1.0 1.4
Kovačovič Matej 1 1 0 0 2.5 1.0 1.8
Kohout Radomír 1 0 1 0 2.0 2.0 2.0
Kocián Michal 2 1 1 0 2.0 1.5 1.8
Kesler Vladimír 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Karwowska Klaudia 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Karásek Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Jurník Vojtěch 4 2 2 0 1.5 1.3 1.4
Josefus Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Jon Miloslav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jodl Jiří 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Jilg Albert 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Janík Karel 1 0 1 0 1.5 3.0 2.3
Jakubík Petr 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hynková Klára 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hudec Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hendrych Jan 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Hartig Lukáš 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Galajda Václav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Dombrovský Filip 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Bohata Pavel 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Bakajsa Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře