Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 113
BC Vysočina
BASKET Brno B
13. 11. 2021
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina C 1. kolo 114
SK UP-BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
13. 11. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 1. kolo 115
BK Příbor
BK NH Ostrava B
13. 11. 2021
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
skupina C 1. kolo 116
Tygři Brno B
Jiskra Kyjov
13. 11. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 2. kolo 117
BC Vysočina
Tygři Brno B
25. 9. 2021
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina C 2. kolo 118
BASKET Brno B
Jiskra Kyjov
25. 9. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 2. kolo 119
SK UP-BCM Olomouc
BK Příbor
25. 9. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 2. kolo 120
TJ Slavia Kroměříž
BK NH Ostrava B
25. 9. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 3. kolo 121
BC Vysočina
Jiskra Kyjov
26. 9. 2021
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina C 3. kolo 122
BASKET Brno B
Tygři Brno B
26. 9. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 3. kolo 123
SK UP-BCM Olomouc
BK NH Ostrava B
26. 9. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 3. kolo 124
TJ Slavia Kroměříž
BK Příbor
26. 9. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 4. kolo 125
Tygři Brno B
BK Příbor
9. 10. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 4. kolo 126
Jiskra Kyjov
BK NH Ostrava B
9. 10. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 4. kolo 127
BC Vysočina
SK UP-BCM Olomouc
9. 10. 2021
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina C 4. kolo 128
BASKET Brno B
TJ Slavia Kroměříž
9. 10. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 5. kolo 129
Tygři Brno B
BK NH Ostrava B
10. 10. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 5. kolo 130
Jiskra Kyjov
BK Příbor
10. 10. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 5. kolo 131
BC Vysočina
TJ Slavia Kroměříž
10. 10. 2021
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina C 5. kolo 132
BASKET Brno B
SK UP-BCM Olomouc
10. 10. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 6. kolo 133
SK UP-BCM Olomouc
Tygři Brno B
23. 10. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 6. kolo 134
TJ Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
23. 10. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 6. kolo 135
BK Příbor
BC Vysočina
23. 10. 2021
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
skupina C 6. kolo 136
BK NH Ostrava B
BASKET Brno B
23. 10. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 7. kolo 137
SK UP-BCM Olomouc
Jiskra Kyjov
24. 10. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 7. kolo 138
TJ Slavia Kroměříž
Tygři Brno B
24. 10. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 7. kolo 139
BK Příbor
BASKET Brno B
24. 10. 2021
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
skupina C 7. kolo 140
BK NH Ostrava B
BC Vysočina
24. 10. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 8. kolo 141
BASKET Brno B
BC Vysočina
14. 11. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 8. kolo 142
TJ Slavia Kroměříž
SK UP-BCM Olomouc
14. 11. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 8. kolo 143
BK NH Ostrava B
BK Příbor
14. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 8. kolo 144
Jiskra Kyjov
Tygři Brno B
14. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 9. kolo 145
Jiskra Kyjov
BC Vysočina
27. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 9. kolo 146
Tygři Brno B
BASKET Brno B
27. 11. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 9. kolo 147
BK NH Ostrava B
SK UP-BCM Olomouc
27. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 9. kolo 148
BK Příbor
TJ Slavia Kroměříž
27. 11. 2021
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
skupina C 10. kolo 149
Tygři Brno B
BC Vysočina
28. 11. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 10. kolo 150
Jiskra Kyjov
BASKET Brno B
28. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 10. kolo 151
BK Příbor
SK UP-BCM Olomouc
28. 11. 2021
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
skupina C 10. kolo 152
BK NH Ostrava B
TJ Slavia Kroměříž
28. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 11. kolo 153
BK NH Ostrava B
Tygři Brno B
11. 12. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 11. kolo 154
BK Příbor
Jiskra Kyjov
11. 12. 2021
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
skupina C 11. kolo 155
TJ Slavia Kroměříž
BC Vysočina
11. 12. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 11. kolo 156
SK UP-BCM Olomouc
BASKET Brno B
11. 12. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 12. kolo 157
BK Příbor
Tygři Brno B
12. 12. 2021
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
skupina C 12. kolo 158
BK NH Ostrava B
Jiskra Kyjov
12. 12. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 12. kolo 159
SK UP-BCM Olomouc
BC Vysočina
12. 12. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 12. kolo 160
TJ Slavia Kroměříž
BASKET Brno B
12. 12. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 13. kolo 161
Jiskra Kyjov
SK UP-BCM Olomouc
8. 1. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 13. kolo 162
Tygři Brno B
TJ Slavia Kroměříž
8. 1. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 13. kolo 163
BASKET Brno B
BK Příbor
8. 1. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 13. kolo 164
BC Vysočina
BK NH Ostrava B
8. 1. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina C 14. kolo 165
Tygři Brno B
SK UP-BCM Olomouc
9. 1. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 14. kolo 166
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
9. 1. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 14. kolo 167
BC Vysočina
BK Příbor
9. 1. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina C 14. kolo 168
BASKET Brno B
BK NH Ostrava B
9. 1. 2022
-
SH Morenda
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BC Vysočina 0 0 0
2. SK UP-BCM Olomouc 0 0 0
3. BK Příbor 0 0 0
4. Tygři Brno B 0 0 0
5. BASKET Brno B 0 0 0
6. Slavia Kroměříž 0 0 0
7. Jiskra Kyjov 0 0 0
8. NH Ostrava B 0 0 0