Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 59
Tesla Pardubice
BVK Holice
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 1. kolo 57
Vlci Žďár
ADFORS Basket Litomyšl
17. 11. 2021
10:00
Hala TJ ŽĎAS Jan Bráblík
Václav Dolejš
71
56
21
11
42
36
56
42
Review
skupina B 1. kolo 58
BK Brandýs n. Labem
Basket Poděbrady
13. 11. 2021
13:00
ZŠ Na Výsluní Jaroslav Pazourek
Jan Lejčko
82
73
24
20
46
42
61
57
Review
skupina B 1. kolo 60
Sokol Žižkov
Jižní Supi
10. 11. 2021
19:30
TJ Sokol Žižkov I. Jaroslav Pazourek
Jiří Šlaj
83
40
20
15
38
22
57
28
Review
skupina B 2. kolo 64
Basket Poděbrady
BVK Holice
25. 9. 2021
10:00
MSH Ostende Bára Nováková
Tomáš Tejček
71
68
16
24
37
35
53
54
Review
skupina B 2. kolo 62
ADFORS Basket Litomyšl
Jižní Supi
25. 9. 2021
12:00
Městská hala Litomyšl Vladislav Trmač
Vojtěch Jurník
75
54
19
18
35
38
48
47
Review
skupina B 2. kolo 61
Vlci Žďár
Sokol Žižkov
25. 9. 2021
16:15
Hala TJ ŽĎAS Petr Mynarčík
Martin Račanský
79
54
22
11
47
26
63
42
Review
skupina B 2. kolo 63
BK Brandýs n. Labem
Tesla Pardubice
25. 9. 2021
17:00
ZŠ Na Výsluní Michal Kocián
Patricie-Anna Reitzová
80
77
21
16
46
38
56
63
Review
skupina B 3. kolo 65
Vlci Žďár
Jižní Supi
26. 9. 2021
09:00
Hala TJ ŽĎAS Petr Mynarčík
Martin Račanský
55
62
18
14
31
35
41
50
Review
skupina B 3. kolo 67
BK Brandýs n. Labem
BVK Holice
26. 9. 2021
09:00
ZŠ Na Výsluní Lukáš Ulrych
Patricie-Anna Reitzová
67
66
11
14
30
31
46
50
Review
skupina B 3. kolo 68
Basket Poděbrady
Tesla Pardubice
26. 9. 2021
12:00
MSH Ostende Lucie Moravcová
Jan Machálek
62
71
14
20
26
37
40
52
Review
skupina B 3. kolo 66
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Žižkov
26. 9. 2021
16:45
Městská hala Litomyšl Roman Mareš
Vladislav Trmač
83
51
28
6
47
12
67
26
Review
skupina B 4. kolo 69
Sokol Žižkov
Tesla Pardubice
9. 10. 2021
10:00
TJ Sokol Žižkov I. František Syrovátka
Radomír Kohout
67
55
17
10
30
23
46
37
Review
skupina B 4. kolo 72
ADFORS Basket Litomyšl
Basket Poděbrady
9. 10. 2021
12:45
Městská hala Litomyšl Vojtěch Jurník
Vladislav Trmač
79
66
24
17
40
35
56
53
Review
skupina B 4. kolo 70
Jižní Supi
BVK Holice
9. 10. 2021
13:30
TJ Sokol Petrovice Lukáš Ulrych
Michal Kocián
62
60
24
11
42
28
51
49
Review
skupina B 4. kolo 71
Vlci Žďár
BK Brandýs n. Labem
9. 10. 2021
16:00
Hala 2. ZŠ Michal Kubeš
Karel Janík
87
36
26
7
45
22
70
29
Review
skupina B 5. kolo 76
ADFORS Basket Litomyšl
BK Brandýs n. Labem
10. 10. 2021
09:00
Městská hala Litomyšl Vojtěch Jurník
Vladislav Trmač
86
78
26
12
41
36
67
56
Review
skupina B 5. kolo 75
Vlci Žďár
Basket Poděbrady
10. 10. 2021
12:00
Hala TJ ŽĎAS Petr Nejezchleb
Martin Sekáč
84
51
29
20
41
28
61
38
Review
skupina B 5. kolo 73
Sokol Žižkov
BVK Holice
10. 10. 2021
13:00
SH Folimanka Lukáš Hartig
Jiří Šlaj
62
42
10
11
23
19
42
29
Review
skupina B 5. kolo 74
Jižní Supi
Tesla Pardubice
10. 10. 2021
16:00
TJ Sokol Petrovice Matej Kovačovič
Ondřej Svejkovský
48
58
7
16
17
31
39
46
Review
skupina B 6. kolo 79
Tesla Pardubice
Vlci Žďár
9. 1. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 6. kolo 77
BK Brandýs n. Labem
Sokol Žižkov
23. 10. 2021
15:00
ZŠ Na Výsluní Jan Musil
Michal Horník
50
88
12
30
22
50
35
68
Review
skupina B 6. kolo 78
Basket Poděbrady
Jižní Supi
23. 10. 2021
15:00
MSH Ostende Martin Koudela
Petr Havlíček
72
63
26
21
41
36
49
51
Review
skupina B 6. kolo 80
BVK Holice
ADFORS Basket Litomyšl
23. 10. 2021
18:00
SH Holubova ul. Tomáš Tejček
Michal Bakajsa
48
83
13
26
28
43
40
65
Review
skupina B 7. kolo 84
BVK Holice
Vlci Žďár
8. 1. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 7. kolo 81
BK Brandýs n. Labem
Jižní Supi
24. 10. 2021
11:30
ZŠ Na Výsluní Matej Kovačovič
Michal Horník
67
69
13
22
30
40
42
56
Review
skupina B 7. kolo 82
Basket Poděbrady
Sokol Žižkov
24. 10. 2021
14:00
MSH Ostende Matěj Barták
Petr Havlíček
45
65
9
8
14
27
26
45
Review
skupina B 7. kolo 83
Tesla Pardubice
ADFORS Basket Litomyšl
2. 11. 2021
18:45
SH ZŠ Studánka Jan Špaček
Štěpán Scholze
51
76
10
17
30
28
35
57
Review
skupina B 8. kolo 87
BVK Holice
Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 8. kolo 86
Basket Poděbrady
BK Brandýs n. Labem
14. 11. 2021
10:00
MSH Ostende Lucie Moravcová
Michal Dub
87
62
18
15
34
29
63
46
Review
skupina B 8. kolo 85
ADFORS Basket Litomyšl
Vlci Žďár
9. 11. 2021
18:20
Městská hala Litomyšl Roman Mareš
Vladislav Trmač
54
64
20
17
30
37
41
54
Review
skupina B 8. kolo 88
Jižní Supi
Sokol Žižkov
8. 11. 2021
18:30
TJ Sokol Petrovice Pavel Šenk
Filip Hackl
47
68
11
25
24
50
32
59
Review
skupina B 9. kolo 89
Jižní Supi
Vlci Žďár
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina B 9. kolo 92
Tesla Pardubice
Basket Poděbrady
27. 11. 2021
12:45
SH ZŠ Studánka Petr Havlíček
Vladislav Trmač
54
82
10
14
25
40
44
62
Review
skupina B 9. kolo 90
Sokol Žižkov
ADFORS Basket Litomyšl
27. 11. 2021
13:00
SH Folimanka René Klapetek
Lukáš Balog
54
70
20
26
34
39
44
59
Review
skupina B 9. kolo 91
BVK Holice
BK Brandýs n. Labem
27. 11. 2021
17:00
SH Holubova ul. Petr Havlíček
Vladislav Trmač
100
64
28
15
54
30
80
45
Review
skupina B 10. kolo 93
Sokol Žižkov
Vlci Žďár
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
skupina B 10. kolo 95
Tesla Pardubice
BK Brandýs n. Labem
28. 11. 2021
09:00
SH ZŠ Studánka Michaela Scholzová
Petr Havlíček
Preview
skupina B 10. kolo 96
BVK Holice
Basket Poděbrady
28. 11. 2021
13:00
SH Holubova ul. Petr Havlíček
Vladislav Trmač
Preview
skupina B 10. kolo 94
Jižní Supi
ADFORS Basket Litomyšl
27. 11. 2021
18:00
TJ Sokol Petrovice Matěj Barták
Radomír Kohout
64
92
18
25
36
41
71
50
Review
skupina B 11. kolo 97
BVK Holice
Sokol Žižkov
11. 12. 2021
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 11. kolo 98
Tesla Pardubice
Jižní Supi
11. 12. 2021
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 11. kolo 100
BK Brandýs n. Labem
ADFORS Basket Litomyšl
11. 12. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 11. kolo 99
Basket Poděbrady
Vlci Žďár
11. 12. 2021
10:00
MSH Ostende
Preview
skupina B 12. kolo 101
Tesla Pardubice
Sokol Žižkov
12. 12. 2021
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 12. kolo 102
BVK Holice
Jižní Supi
12. 12. 2021
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 12. kolo 103
BK Brandýs n. Labem
Vlci Žďár
12. 12. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 12. kolo 104
Basket Poděbrady
ADFORS Basket Litomyšl
12. 12. 2021
12:00
MSH Ostende
Preview
skupina B 13. kolo 105
Jižní Supi
BK Brandýs n. Labem
8. 1. 2022
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina B 13. kolo 106
Sokol Žižkov
Basket Poděbrady
8. 1. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
skupina B 13. kolo 107
ADFORS Basket Litomyšl
Tesla Pardubice
8. 1. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 13. kolo 108
Vlci Žďár
BVK Holice
21. 11. 2021
09:30
Hala 2. ZŠ Petr Mynarčík
Václav Dolejš
107
82
29
27
57
43
83
61
Review
skupina B 14. kolo 109
Sokol Žižkov
BK Brandýs n. Labem
9. 1. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
skupina B 14. kolo 110
Jižní Supi
Basket Poděbrady
9. 1. 2022
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina B 14. kolo 112
ADFORS Basket Litomyšl
BVK Holice
9. 1. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 14. kolo 111
Vlci Žďár
Tesla Pardubice
20. 11. 2021
16:00
Hala TJ ŽĎAS Petr Mynarčík
Petr Jakubík
94
56
27
10
55
21
77
39
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jakub Černý BA Grizzlies Plzeň 15 18 1.0 11.8 4.8 0.2 1.6/2.3 66.7 1.1
Mikuláš Čank NH Ostrava 15 9 1.0 12.7 4.1 0.3 3.4/5.0 68.9 1.3
Adam Bielko ADFORS Basket Litomyšl 16 8 1.0 12.3 4.1 1.3 0.3/1.1 0.0* 2.6
Michal Bureš Levharti Chomutov 15 9 1.0 7.7 2.4 0.6 1.1/2.7 41.7 2.4
Adam Večerka Sokol Žižkov 16 8 1.0 7.0 3.1 0.0 0.8/2.4 31.6 2.8
Jaroslav Baček Slavia Kroměříž 16 6 1.0 7.8 3.0 0.0 1.8/3.5 52.4 1.8
David Brož SK UP-BCM Olomouc 16 2 1.0 23.0 4.0 4.0 3.0/5.5 54.5 2.5
Šimon Fijala BK Brandýs n. L. 16 7 1.0 5.1 2.0 0.1 0.7/2.6 27.8 2.7
Mathias Brabec TJ Sokol Kbely 16 8 1.0 4.5 1.4 0.4 0.6/1.6 0.0* 1.3
Peter Halán BC Vysočina 16 8 1.0 4.5 1.9 0.0 0.8/1.8 0.0* 2.0
Filip Brodský Sluneta Ústí n. L. 16 5 1.0 5.0 1.4 0.2 1.6/2.4 66.7 1.8
Matěj Kolík Tesla Pardubice 14 2 1.0 8.0 2.0 0.5 2.5/3.0 83.3 1.0
Tomáš Červený BK Klatovy 16 3 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 3.3
Patrik Holub BVK Holice 16 2 1.0 7.5 2.0 1.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Filip Cejpek Tygři Brno B 14 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Jiří Cepník Slavoj Litoměřice 15 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Rodan R. Beneš Vlci Žďár 16 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Tomislav Atanasov Sokol Vyšehrad 16 5 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.4 0.0* 1.0
Lukáš Bouda Tygři Louny 15 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Jan Bednář Jižní Supi 15 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Alexandr Bráblík BASKET Brno B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Beseda BK Příbor 14 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Frič Pod U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Bochýnek Jiskra Kyjov 14 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 8 22.9 2.8 10.4 /17.8 58.5 20.6
Sluneta Ústí n. L. 7 17.4 4.3 12.0 /21.1 56.8 18.7
BC Vysočina 8 32.9 3.0 10.9 /20.7 52.7 19.1
Slavia Kroměříž 8 26.6 1.1 9.9 /20.3 48.8 17.1
NH Ostrava B 9 29.2 4.6 9.2 /17.3 53.2 13.9
Tygři Brno B 8 25.4 3.3 7.1 /14.7 48.3 14.9
BA Grizzlies Plzeň 9 29.9 5.2 10.7 /21.1 50.5 19.6
TJ Sokol Kbely 8 40.8 2.4 13.1 /26.1 50.2 18.3
Slavoj Litoměřice 8 30.1 2.0 12.4 /24.8 50.0 21.1
Levharti Chomutov 9 23.9 3.4 10.4 /23.5 44.3 19.7
Vlci Žďár 8 32.5 1.8 9.9 /19.3 51.3 21.0
Sokol Žižkov 8 23.3 4.3 8.0 /16.4 48.9 15.9
ADFORS Basket Litomyšl 8 26.4 4.0 9.3 /19.7 47.1 19.8
Jižní Supi 8 20.9 2.3 7.1 /17.4 41.0 18.3
BK Brandýs n. L. 8 21.5 4.1 9.9 /18.0 54.9 20.0
Tesla Pardubice 6 18.7 3.3 14.0 /25.8 54.2 16.0
BVK Holice 6 20.8 3.3 9.3 /18.1 51.4 12.2
Tygři Louny 9 18.2 2.1 8.1 /17.8 45.6 19.0
SK UP-BCM Olomouc 9 23.0 2.1 7.9 /15.7 50.4 14.4
BK Příbor 8 21.0 8.4 9.5 /16.4 58.0 13.0
BK Klatovy 8 11.5 4.4 6.6 /14.4 46.1 11.0
Basket Poděbrady 8 24.9 2.1 9.8 /18.8 52.0 22.1
BASKET Brno B 8 25.1 4.8 8.6 /16.5 52.3 20.3
Jiskra Kyjov 8 20.8 4.5 9.4 /17.8 52.8 14.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Zatloukal Ondřej 1 1 0 0 1.0 - 1.0
Vildová Linda 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Veselý Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Veis Martin 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Vaníček Marek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Vampola Jakub 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Válek Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Trmač Vladislav 7 1 6 0 1.6 1.9 1.8
Tejček Tomáš 2 1 1 0 1.8 1.5 1.6
Špaček Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šlaj Jiří 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Šenk Pavel 4 4 0 0 1.0 1.5 1.3
Ščurek Vojtěch 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Syrovátka František 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Svejkovský Ondřej 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Strmiska Zdeněk 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Sklenář Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Sekáč Martin 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 2 0 2 0 1.3 2.0 1.6
Račanský Martin 4 0 4 0 1.3 1.4 1.3
Přidal Matouš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Poživil Jaroslav 1 0 1 0 1.0 - 1.0
Petrák Robin 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 3 3 0 0 1.3 1.3 1.3
Nováková Bára 1 1 0 0 2.0 2.0 2.0
Neubauer Jan 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Nesper Jindřich 5 0 5 0 1.0 1.0 1.0
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Nehoda Pavel 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Mynarčík Petr 5 5 0 0 1.4 1.7 1.6
Mycak Michael 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Mužík Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Moravcová Lucie 2 2 0 0 2.0 2.3 2.1
Melzer Ondřej 1 0 1 0 3.0 1.0 2.0
Matějek Ivor 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 2 2 0 0 1.8 2.5 2.1
Machálek Jan 1 0 1 0 2.5 3.0 2.8
Lunhul Vladislav 3 1 2 0 1.0 1.3 1.1
Lejčko Jan 4 3 1 0 1.4 1.9 1.6
Kuncl Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kult Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubeš Michal 3 1 2 0 1.3 1.8 1.6
Křičková Lenka 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kremser Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Krejčiřík Jiří 3 0 3 0 1.5 1.0 1.3
Krčmář Dominik 1 0 1 0 1.0 - 1.0
Kraina Tomáš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 2 2 0 0 2.3 1.3 1.8
Kout Jan 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Koudela Martin 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Kohout Radomír 2 0 2 0 2.8 2.0 2.4
Kočovský Dominik 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kocián Michal 2 1 1 0 2.0 1.5 1.8
Klapetek René 1 1 0 0 1.0 - 1.0
Kesler Vladimír 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Kejklíček Roman 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Kavan Jonáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karwowska Klaudia 3 0 3 0 1.2 1.2 1.2
Karásek Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Kapl Antonín 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Jurník Vojtěch 5 2 3 0 1.4 1.5 1.5
Josefus Ondřej 3 3 0 0 1.3 1.0 1.2
Jon Miloslav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jodl Jiří 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Jilg Albert 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Jeřáb Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Janík Karel 2 1 1 0 1.3 2.0 1.6
Jakubík Petr 4 1 3 0 1.0 1.4 1.2
Chodura Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hynková Klára 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Hudec Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 2 0 2 0 1.8 2.0 1.9
Hendrych Jan 6 6 0 0 1.0 1.1 1.1
Hejduk Jakub 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Havlíček Petr 4 2 2 0 1.5 2.0 1.8
Hartig Lukáš 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Hackl Filip 1 0 1 0 2.5 1.5 2.0
Galajda Václav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Dombrovský Filip 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 4 1 3 0 1.4 1.4 1.4
Bráblík Jan 3 2 1 0 1.3 1.0 1.2
Bohata Pavel 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Bočková Lenka 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bešina Marek 1 0 1 0 2.5 1.0 1.8
Bendová Linda 1 0 1 0 1.0 - 1.0
Barták Matěj 2 2 0 0 2.0 1.0 1.5
Balog Lukáš 3 0 3 0 1.3 1.0 1.2
Bakajsa Michal 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Baďura Ota 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře