Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
nadstavba A 1. kolo 115
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
nadstavba A 1. kolo 113
Tygři Praha
BK Opava
20. 2. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
nadstavba A 1. kolo 114
USK Praha
BK NH Ostrava
20. 2. 2022
-
SH Folimanka
Preview
nadstavba A 1. kolo 116
Tygři Brno
Sokol Písek Sršni
22. 1. 2022
15:00
SH Morenda Lenka Křičková
Jan Renc
72
84
24
16
38
45
50
57
Review
nadstavba A 2. kolo 119
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
nadstavba A 2. kolo 120
Tygři Brno
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
nadstavba A 2. kolo 117
Tygři Praha
BK NH Ostrava
19. 2. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
nadstavba A 2. kolo 118
USK Praha
BK Opava
19. 2. 2022
-
SH Folimanka
Preview
nadstavba A 3. kolo 122
BK NH Ostrava
Sokol Písek Sršni
5. 2. 2022
14:00
SH Ostrava-Tatran
Preview
nadstavba A 3. kolo 121
BK Opava
BK Lokomotiva Plzeň
5. 2. 2022
15:30
Víceúčelová hala Opava
Preview
nadstavba A 3. kolo 124
Tygři Brno
USK Praha
5. 2. 2022
16:00
SH Morenda
Preview
nadstavba A 3. kolo 123
BA Nymburk
Tygři Praha
5. 2. 2022
17:00
ZŠ Komenského
Preview
nadstavba A 4. kolo 125
BK Opava
Sokol Písek Sršni
6. 2. 2022
09:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
nadstavba A 4. kolo 126
BK NH Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
6. 2. 2022
10:00
SH Ostrava-Tatran
Preview
nadstavba A 4. kolo 128
Tygři Brno
Tygři Praha
6. 2. 2022
10:00
SH Morenda
Preview
nadstavba A 4. kolo 127
BA Nymburk
USK Praha
6. 2. 2022
13:00
ZŠ Komenského
Preview
nadstavba A 5. kolo 129
BK Opava
USK Praha
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
nadstavba A 5. kolo 130
BK NH Ostrava
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Bonver aréna
Preview
nadstavba A 5. kolo 131
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři Brno
19. 2. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
nadstavba A 5. kolo 132
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
19. 2. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
nadstavba A 6. kolo 133
BK Opava
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
nadstavba A 6. kolo 134
BK NH Ostrava
USK Praha
Bude upřesněno
-
Bonver aréna
Preview
nadstavba A 6. kolo 135
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
20. 2. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
nadstavba A 6. kolo 136
Sokol Písek Sršni
Tygři Brno
20. 2. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
nadstavba A 7. kolo 137
BK Lokomotiva Plzeň
BK NH Ostrava
12. 3. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
nadstavba A 7. kolo 138
Sokol Písek Sršni
BK Opava
12. 3. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
nadstavba A 7. kolo 139
Tygři Praha
Tygři Brno
12. 3. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
nadstavba A 7. kolo 140
USK Praha
BA Nymburk
12. 3. 2022
-
SH Folimanka
Preview
nadstavba A 8. kolo 141
BK Lokomotiva Plzeň
BK Opava
13. 3. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
nadstavba A 8. kolo 142
Sokol Písek Sršni
BK NH Ostrava
13. 3. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
nadstavba A 8. kolo 143
Tygři Praha
BA Nymburk
13. 3. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
nadstavba A 8. kolo 144
USK Praha
Tygři Brno
13. 3. 2022
-
SH Folimanka
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Sokol Písek 15 14 1 1.314 925 29
2. Tygři Brno 15 14 1 1.182 975 29
3. Tygři Praha 14 11 3 1.105 876 25
4. NH Ostrava 14 9 5 1.154 945 23
5. USK Praha 14 9 5 1.035 917 23
6. BK Opava 14 9 5 1.119 1.010 23
7. BA Nymburk 14 9 5 1.002 956 23
8. BK Loko Plzeň 14 7 7 1.082 1.041 21

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
BK Lions J. Hradec 15 19.8 6.6 11.9 /18.8 63.1 14.8 29.5 44.3 15.1 11.3 25.9 18.5 15.7 4.4
Válečníci Děčín 14 17.9 5.6 10.8 /20.8 51.9 15.1 28.4 43.5 10.9 10.9 21.1 20.4 18.9 1.7
BK Loko Plzeň 14 22.1 7.2 11.4 /18.8 60.7 11.7 26.8 38.5 16.4 16.0 20.8 18.7 23.5 2.0
Tygři Praha 14 26.3 4.5 12.9 /18.3 70.3 14.8 28.1 42.9 11.6 15.9 18.7 18.4 19.4 2.1
BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 19.1 7.1 12.4 /20.4 60.7 13.1 30.2 43.4 13.0 10.0 20.0 18.4 16.8 2.5
BCM Orli Prostějov 15 18.1 6.7 11.5 /17.8 64.4 14.2 27.7 41.9 10.7 12.2 24.0 17.3 20.4 1.5
BK Opava 14 22.9 6.4 14.9 /22.9 65.1 14.4 28.3 42.7 11.2 10.6 15.1 19.2 20.2 1.9
Snakes Ostrava 14 18.6 5.5 12.0 /22.0 54.5 13.4 31.4 44.8 5.9 8.5 21.4 18.5 18.9 3.3
NH Ostrava 14 23.6 7.7 12.0 /19.5 61.5 13.2 28.4 41.6 14.1 13.1 14.5 18.1 19.9 1.6
Tygři Brno 15 28.4 3.9 10.2 /18.4 55.4 15.9 35.3 51.3 14.6 10.5 19.7 18.3 16.0 2.6
Sokol Pražský 14 21.8 5.6 10.9 /21.4 51.0 17.6 31.3 48.9 13.0 14.1 25.9 19.7 18.4 2.6
BA Sparta Praha 14 13.6 3.8 10.6 /18.3 57.8 9.4 26.9 36.4 5.5 11.3 28.7 17.6 16.1 2.3
BA Nymburk 14 21.8 5.6 11.3 /21.2 53.4 15.5 32.2 47.7 10.6 11.8 19.9 19.8 20.9 1.6
BASKET Brno 14 19.5 6.7 12.2 /23.6 51.8 18.3 31.9 50.2 12.4 12.1 22.8 20.1 20.9 5.2
Sokol Písek 15 24.3 8.5 13.5 /20.2 66.9 15.2 31.9 47.1 21.8 14.5 20.9 19.5 18.9 1.9
USK Praha 14 24.3 5.6 8.4 /14.3 59.0 17.1 32.0 49.1 14.0 10.6 24.1 17.3 19.2 4.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 2.0 2.0 2.0
Záruba Matěj 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Vyhlídal Michal 6 1 5 0 1.8 1.6 1.7
Výborný Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vlach Ondřej 4 0 4 0 1.9 1.1 1.5
Vildová Linda 3 0 3 0 2.2 1.7 1.9
Veselý Ondřej 2 0 2 0 1.0 2.8 1.9
Veis Martin 3 2 1 0 1.7 1.5 1.6
Vampola Jakub 3 0 3 0 1.0 1.5 1.3
Válek Jakub 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Ulrych Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Theodor Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Tesař Michal 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Tejček Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šmíd Pavel 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Šlaj Jiří 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Škaroupka Michal 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Šenk Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Ščurek Vojtěch 4 0 4 0 1.3 1.9 1.6
Šafařík Michal 1 1 0 0 1.5 2.5 2.0
Sýkora Václav 2 1 1 0 1.0 2.3 1.6
Svoboda Martin 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Svejkovský Ondřej 1 1 0 0 - 1.0 1.0
Slovák Michal 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Scholze Štěpán 3 1 2 0 1.5 2.0 1.8
Schaffner Vojta 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Shumskyy Vitaliy 4 0 4 0 1.8 1.4 1.6
Sekáč Martin 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Salvetr Rudolf 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Rusz Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Renc Jan 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 3 2 1 0 1.0 2.2 1.6
Račanský Martin 3 1 2 0 1.3 3.0 2.2
Přidal Matouš 3 0 3 0 1.5 1.5 1.5
Poživil Jaroslav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Pokorný Štěpán 3 3 0 0 1.8 2.3 2.1
Podhůrský Pavel 6 0 6 0 1.2 1.7 1.4
Petrák Jakub 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Peterková Lucie 4 4 0 0 1.8 1.1 1.4
Pazourek Jaroslav 3 3 0 0 1.0 1.8 1.4
Opletal Petr 2 1 1 0 1.3 1.5 1.4
Nevřela Tomáš 3 1 2 0 1.2 1.2 1.2
Neubauer Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 4 1 3 0 1.1 1.3 1.2
Mynarčík Petr 6 6 0 0 1.5 1.3 1.4
Mycak Michael 2 0 2 0 1.0 2.5 1.8
Musil Jan 4 4 0 0 1.3 1.5 1.4
Menšík Jan 2 2 0 0 1.3 1.5 1.4
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Lysov Fedor 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Lunhul Vladislav 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Lejčko Jan 2 2 0 0 2.0 1.5 1.8
Kuncl Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kult Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubeš Michal 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Křičková Lenka 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kremser Jakub 5 5 0 0 1.5 1.1 1.3
Krčmář Dominik 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Kraina Tomáš 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Kovačovič Matej 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Kočovský Dominik 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Kocián Michal 3 2 1 0 1.0 1.3 1.1
Koc Ondřej 1 0 1 0 - 1.0 1.0
Klapetek René 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kavan Jonáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karwowska Klaudia 2 0 2 0 1.8 1.0 1.4
Karabínová Natálie 3 3 0 0 1.0 2.7 1.8
Kapl Antonín 3 3 0 0 1.2 1.7 1.4
Kalabza Lukáš 4 2 2 0 1.5 1.9 1.7
Josefus Ondřej 5 5 0 0 1.3 1.7 1.5
Janík Karel 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Chodura Ondřej 3 0 3 0 1.8 1.3 1.6
Hudec Filip 4 0 4 0 1.4 1.0 1.2
Hruša Petr 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Holubek Tomáš 4 4 0 0 1.0 1.4 1.2
Holaň Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hendrych Jan 3 2 1 0 1.0 2.0 1.5
Hejduk Jakub 2 2 0 0 2.0 1.8 1.9
Hecl Jan 4 4 0 0 1.3 1.1 1.2
Havlíček Petr 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Hartig Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Giecek Adam 3 2 1 0 1.0 1.8 1.4
Fanta Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Eisner Petr 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Dub Michal 2 1 1 0 1.8 2.3 2.0
Dombrovský Filip 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Dolejš Václav 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Bráblík Jan 3 0 3 0 2.0 1.8 1.9
Billík Dennis 10 1 9 0 1.1 1.2 1.1
Bendová Linda 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Barták Matěj 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Bakajsa Michal 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Baďura Ota 1 1 0 0 2.0 2.0 2.0
Anton Karel 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře