Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 58
BCM Orli Prostějov
BK Opava
13. 11. 2021
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina B 1. kolo 59
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
13. 11. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina B 1. kolo 57
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BA Nymburk
13. 11. 2021
13:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 1. kolo 60
Tygři Brno
BASKET Brno
13. 11. 2021
16:00
SH Morenda
Preview
skupina B 2. kolo 64
BK Opava
BK NH Ostrava
25. 9. 2021
15:00
Víceúčelová hala Opava Natálie Karabínová
Ondřej Veselý
76
69
21
12
33
36
53
52
Review
skupina B 2. kolo 61
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Tygři Brno
25. 9. 2021
16:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Ondřej Josefus
Karel Janík
68
91
14
25
33
52
50
77
Review
skupina B 2. kolo 63
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
25. 9. 2021
16:00
Sportcentrum DDM 1 Jakub Kremser
Ondřej Chodura
77
82
24
15
35
36
60
55
Review
skupina B 2. kolo 62
BA Nymburk
BASKET Brno
25. 9. 2021
17:00
ZŠ Komenského Michal Vyhlídal
Ondřej Vlach
69
56
19
18
36
30
50
44
Review
skupina B 3. kolo 65
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BASKET Brno
26. 9. 2021
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Ondřej Josefus
Karel Janík
89
84
20
17
40
48
62
70
Review
skupina B 3. kolo 66
BA Nymburk
Tygři Brno
26. 9. 2021
10:00
ZŠ Komenského Štěpán Scholze
Ondřej Vlach
70
77
0
0
36
32
54
56
Review
skupina B 3. kolo 67
BCM Orli Prostějov
BK NH Ostrava
26. 9. 2021
11:00
Sportcentrum DDM 1 Jakub Kremser
Ondřej Chodura
55
98
14
28
30
53
48
74
Review
skupina B 3. kolo 68
BK Opava
BK Snakes Ostrava
26. 9. 2021
11:00
Víceúčelová hala Opava Natálie Karabínová
Ondřej Veselý
117
80
30
25
65
48
95
67
Review
skupina B 4. kolo 70
BASKET Brno
BK NH Ostrava
9. 10. 2021
11:00
SH Morenda Michal Škaroupka
Martin Račanský
70
67
16
18
32
40
49
50
Review
skupina B 4. kolo 69
Tygři Brno
BK Snakes Ostrava
9. 10. 2021
15:15
SH Morenda Lenka Křičková
Filip Hudec
80
64
26
27
44
34
63
51
Review
skupina B 4. kolo 71
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BCM Orli Prostějov
9. 10. 2021
17:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Michal Šafařík
Vitaliy Shumskyy
81
80
17
28
36
43
65
64
Review
skupina B 4. kolo 72
BA Nymburk
BK Opava
9. 10. 2021
17:00
ZŠ Komenského Matěj Záruba
Petr Havlíček
59
87
15
21
31
42
44
71
Review
skupina B 5. kolo 76
BA Nymburk
BCM Orli Prostějov
10. 10. 2021
09:30
ZŠ Komenského Jaroslav Pazourek
Petr Havlíček
80
63
21
24
43
36
62
53
Review
skupina B 5. kolo 75
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Opava
10. 10. 2021
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Hruša
Vitaliy Shumskyy
69
87
16
25
31
48
51
70
Review
skupina B 5. kolo 74
BASKET Brno
BK Snakes Ostrava
10. 10. 2021
11:00
SH Morenda Michal Škaroupka
Filip Hudec
90
53
26
9
51
29
71
41
Review
skupina B 5. kolo 73
Tygři Brno
BK NH Ostrava
10. 10. 2021
13:00
SH Morenda Filip Dombrovský
Martin Račanský
72
62
9
19
32
33
55
41
Review
skupina B 6. kolo 77
BCM Orli Prostějov
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina B 6. kolo 78
BK Opava
BASKET Brno
23. 10. 2021
14:00
Víceúčelová hala Opava Tomáš Holubek
Tomáš Nevřela
81
77
21
25
39
44
60
60
Review
skupina B 6. kolo 80
BK NH Ostrava
BA Nymburk
23. 10. 2021
14:30
SH Ostrava-Tatran Pavel Nehoda
Ondřej Chodura
84
55
13
10
33
34
63
40
Review
skupina B 6. kolo 79
BK Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
17. 11. 2021
16:00
ZŠ Dvorského
Preview
skupina B 7. kolo 81
BCM Orli Prostějov
BASKET Brno
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina B 7. kolo 84
BK NH Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
24. 11. 2021
-
Bonver aréna
Preview
skupina B 7. kolo 83
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
24. 10. 2021
09:15
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Filip Hudec
64
69
25
14
39
33
47
41
Review
skupina B 7. kolo 82
BK Opava
Tygři Brno
24. 10. 2021
11:00
Víceúčelová hala Opava Tomáš Holubek
Tomáš Nevřela
65
69
24
11
37
28
52
52
Review
skupina B 8. kolo 85
BA Nymburk
BK VIVIDBOOKS Pardubice
14. 11. 2021
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 8. kolo 88
BASKET Brno
Tygři Brno
14. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina B 8. kolo 86
BK Opava
BCM Orli Prostějov
14. 11. 2021
11:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina B 8. kolo 87
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
14. 11. 2021
12:00
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina B 9. kolo 89
BASKET Brno
BK VIVIDBOOKS Pardubice
27. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina B 9. kolo 90
Tygři Brno
BA Nymburk
27. 11. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina B 9. kolo 91
BK NH Ostrava
BCM Orli Prostějov
27. 11. 2021
-
Bonver aréna
Preview
skupina B 9. kolo 92
BK Snakes Ostrava
BK Opava
27. 11. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina B 10. kolo 93
Tygři Brno
BK VIVIDBOOKS Pardubice
28. 11. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina B 10. kolo 94
BASKET Brno
BA Nymburk
28. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina B 10. kolo 95
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
28. 11. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina B 10. kolo 96
BK NH Ostrava
BK Opava
28. 11. 2021
-
Bonver aréna
Preview
skupina B 11. kolo 97
BK NH Ostrava
Tygři Brno
11. 12. 2021
-
Bonver aréna
Preview
skupina B 11. kolo 98
BK Snakes Ostrava
BASKET Brno
11. 12. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina B 11. kolo 99
BK Opava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
11. 12. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina B 11. kolo 100
BCM Orli Prostějov
BA Nymburk
11. 12. 2021
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina B 12. kolo 101
BK Snakes Ostrava
Tygři Brno
12. 12. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina B 12. kolo 102
BK NH Ostrava
BASKET Brno
12. 12. 2021
-
Bonver aréna
Preview
skupina B 12. kolo 103
BCM Orli Prostějov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
12. 12. 2021
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina B 12. kolo 104
BK Opava
BA Nymburk
12. 12. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina B 13. kolo 105
BASKET Brno
BCM Orli Prostějov
8. 1. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina B 13. kolo 106
Tygři Brno
BK Opava
8. 1. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 13. kolo 107
BA Nymburk
BK Snakes Ostrava
8. 1. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 13. kolo 108
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK NH Ostrava
8. 1. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 14. kolo 109
Tygři Brno
BCM Orli Prostějov
9. 1. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina B 14. kolo 110
BASKET Brno
BK Opava
9. 1. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina B 14. kolo 111
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Snakes Ostrava
9. 1. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 14. kolo 112
BA Nymburk
BK NH Ostrava
9. 1. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Marek Jež BASKET Brno 16 5 28.2 12.6 4.4 / 7.4 59.5 0.4 / 2.8 14.3 2.6/5.4 48.1 0.8 3.4 4.2 3.4 2.6 4.2 0.2 3.6 2.4 11.6
Adam Adamec BA Nymburk 15 6 23.2 7.7 1.5 / 3.5 42.9 1.3 / 6.3 21.1 0.7/1.8 0.0* 0.3 2.8 3.2 1.3 1.7 2.2 0.1 1.8 1.7 3.7
Josef Gale Tygři Brno 16 5 29.6 6.6 2.2 / 5.8 37.9 0.2 / 2.4 8.3 1.6/2.8 57.1 1.6 7.0 8.6 2.8 2.0 3.2 0.2 3.6 2.0 11.8
Michal Bílek BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 4 30.0 8.0 2.5 / 6.0 41.7 0.3 / 1.3 0.0* 2.3/2.5 90.0 0.5 3.8 4.3 3.5 1.5 2.3 0.4 2.8 2.3 11.3
14 Petr Bečka Sokol Písek 16 12 6.8 1.7 0.3 / 0.8 0.0* 0.3 / 1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.2 1.5 0.5 0.2 0.5 0.1 0.8 0.8 1.0
Eduardo Almadana Clerisse Tygři Praha 16 4 15.5 3.3 1.5 / 2.0 75.0 0.0 / 0.5 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.5 0.8 1.3 0.8 0.8 0.5 0.4 0.5 0.3 4.8
Jan Bečka Válečníci Děčín 15 5 5.6 2.0 1.0 / 2.6 38.5 0.0 0.0* 0.0/0.2 0.0* 1.4 0.4 1.8 0.0 0.2 0.4 0.0 0.4 0.4 1.8
Mikuláš Čank NH Ostrava 15 4 9.0 2.0 0.5 / 0.8 0.0* 0.0 / 1.0 0.0* 1.0/1.0 0.0* 0.8 0.5 1.3 0.5 1.3 0.8 0.2 0.8 0.8 3.0
Jan Bordovský Snakes Ostrava 15 2 17.0 2.5 1.0 / 4.5 22.2 0.0 / 1.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.5 0.5 1.0 1.0 0.5 2.0 0.3 1.0 1.5 -2.5
Lukáš Beneš BK Loko Plzeň 16 6 7.8 0.7 0.3 / 0.8 0.0* 0.0 / 0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.2 1.5 0.3 0.0 0.5 0.1 0.0 1.2 0.0
Jan Vejdovec USK 16 1 4.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 -1.0
Lukáš Dvořák Sokol Pražský 15 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Hynek Adamec BK Opava 16 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Melichar Baštář BA Sparta Praha 15 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
David Brož BCM Orli Prostějov 16 2 2.5 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0
Jan Bradáč BK Lions J. Hradec 15 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
BK Lions J. Hradec 6 19.0 7.3 13.5 /20.8 64.8 17.2 27.7 44.8 13.8 13.3 28.3 20.2 17.3 4.2
Válečníci Děčín 5 20.8 3.6 12.0 /24.8 48.4 15.2 32.0 47.2 12.2 10.2 18.8 21.6 18.8 1.4
BK Loko Plzeň 6 20.2 6.2 12.7 /19.4 65.5 11.7 26.7 38.3 13.8 15.7 22.7 19.5 25.2 1.5
Tygři Praha 4 31.3 4.0 15.3 /20.3 75.3 13.8 33.0 46.8 13.5 21.0 22.0 18.5 18.8 3.3
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 21.0 7.5 12.3 /17.8 69.0 12.3 31.5 43.8 19.3 12.0 19.5 18.0 17.8 1.8
BCM Orli Prostějov 4 20.5 6.3 9.0 /14.0 64.3 16.8 30.0 46.8 14.0 12.5 24.0 14.5 18.8 1.0
BK Opava 6 24.3 6.8 16.3 /24.0 68.1 16.2 31.0 47.2 12.5 12.3 15.5 20.3 22.2 2.3
Snakes Ostrava 5 19.2 6.2 11.6 /22.0 52.7 16.8 31.6 48.4 6.4 9.4 23.6 20.6 18.2 3.6
NH Ostrava 5 23.2 5.0 14.6 /22.4 65.2 11.8 31.0 42.8 10.2 10.8 17.0 21.0 22.8 1.4
Tygři Brno 5 28.8 3.0 11.2 /19.6 57.1 17.0 34.2 51.2 15.0 9.4 17.8 19.2 14.2 2.6
Sokol Pražský 5 22.8 6.6 10.0 /23.6 42.4 15.4 28.0 43.4 16.0 15.4 26.0 22.0 20.8 3.0
BA Sparta Praha 6 14.0 3.5 11.7 /20.2 57.9 9.0 28.0 37.0 4.7 10.8 30.0 18.7 17.2 2.0
BA Nymburk 6 20.8 5.3 9.3 /20.5 45.5 13.8 29.8 43.7 9.0 13.0 20.3 20.2 20.5 0.5
BASKET Brno 5 22.8 6.0 11.8 /24.4 48.4 19.0 33.6 52.6 15.4 13.0 20.0 20.4 20.8 5.2
Sokol Písek 6 20.3 10.2 13.7 /21.0 65.1 16.2 30.3 46.5 19.7 12.3 21.5 21.3 21.3 1.8
USK Praha 6 23.3 6.0 9.2 /16.0 57.3 16.7 33.2 49.8 15.2 12.3 27.8 18.8 20.8 4.7
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Záruba Matěj 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Vyhlídal Michal 3 1 2 0 1.8 1.8 1.8
Vlach Ondřej 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Veselý Ondřej 2 0 2 0 1.0 2.8 1.9
Ulrych Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Tesař Michal 2 0 2 0 - 1.8 1.8
Tejček Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šmíd Pavel 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Šlaj Jiří 1 0 1 0 - 1.0 1.0
Škaroupka Michal 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Šafařík Michal 1 1 0 0 1.5 2.5 2.0
Scholze Štěpán 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Shumskyy Vitaliy 3 0 3 0 2.0 1.5 1.8
Reitzová Patricie-Anna 3 2 1 0 1.0 2.0 1.5
Račanský Martin 2 0 2 0 1.0 3.5 2.3
Podhůrský Pavel 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Peterková Lucie 2 2 0 0 2.0 1.3 1.6
Pazourek Jaroslav 3 3 0 0 1.0 1.3 1.1
Nevřela Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 1 1 0 0 1.5 - 1.5
Mynarčík Petr 2 2 0 0 2.0 1.5 1.8
Musil Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Lunhul Vladislav 1 0 1 0 1.0 - 1.0
Lejčko Jan 1 1 0 0 - 2.0 2.0
Křičková Lenka 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kremser Jakub 2 2 0 0 1.8 1.0 1.4
Kocián Michal 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Karabínová Natálie 2 2 0 0 1.0 3.3 2.1
Kalabza Lukáš 2 0 2 0 2.0 1.8 1.9
Josefus Ondřej 4 4 0 0 1.4 1.5 1.4
Janík Karel 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Chodura Ondřej 3 0 3 0 1.8 1.3 1.5
Hudec Filip 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Hruša Petr 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Holubek Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Hejduk Jakub 2 2 0 0 2.0 1.8 1.9
Havlíček Petr 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Hartig Lukáš 1 1 0 0 - 1.0 1.0
Giecek Adam 1 1 0 0 1.0 - 1.0
Eisner Petr 1 1 0 0 1.0 - 1.0
Dombrovský Filip 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bráblík Jan 2 0 2 0 2.0 2.0 2.0
Billík Dennis 5 1 4 0 1.0 1.2 1.1
Bendová Linda 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře