Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 3
BK Lokomotiva Plzeň
BA Sparta Praha
13. 11. 2021
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Petr Eisner
Jan Hendrych
95
44
24
11
51
15
80
33
Review
skupina A 1. kolo 1
Sokol Písek Sršni
BK Lions Jindřichův Hradec
8. 12. 2021
17:30
Sportovní hala Sokol Jan Musil
Pavel Podhůrský
70
54
17
15
43
21
64
37
Review
skupina A 1. kolo 2
Válečníci Děčín
Sokol Pražský
7. 12. 2021
19:30
ARMEX Sportcentrum Jan Hendrych
Michael Mycak
70
68
17
7
37
40
54
52
Review
skupina A 1. kolo 4
USK Praha
Tygři Praha
11. 11. 2021
19:30
SH Folimanka Jiří Šlaj
Klaudia Karwowska
55
67
12
23
16
39
37
58
Review
skupina A 2. kolo 7
Válečníci Děčín
BK Lokomotiva Plzeň
25. 9. 2021
13:30
ARMEX Sportcentrum Pavel Šmíd
Karel Anton
83
71
25
11
47
25
66
51
Review
skupina A 2. kolo 6
BK Lions Jindřichův Hradec
Tygři Praha
25. 9. 2021
14:30
Městská SH J.Hradec II-malá Lucie Peterková
Lukáš Kalabza
63
89
16
30
33
41
54
59
Review
skupina A 2. kolo 8
Sokol Pražský
BA Sparta Praha
25. 9. 2021
17:00
Sokol pražský Dennis Billík
Vitaliy Shumskyy
81
72
28
18
47
32
65
55
Review
skupina A 2. kolo 5
Sokol Písek Sršni
USK Praha
27. 9. 2021
17:30
Sportovní hala Sokol Jakub Hejduk
Michal Vyhlídal
105
67
29
28
60
38
86
49
Review
skupina A 3. kolo 12
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
26. 9. 2021
09:30
Sokol pražský Jan Musil
Dennis Billík
81
85
23
25
49
37
64
61
Review
skupina A 3. kolo 9
Sokol Písek Sršni
Tygři Praha
26. 9. 2021
10:00
Sportovní hala Sokol Jakub Hejduk
Michal Vyhlídal
60
96
16
16
32
39
53
64
Review
skupina A 3. kolo 10
BK Lions Jindřichův Hradec
USK Praha
26. 9. 2021
10:00
Městská SH J.Hradec II-malá Lucie Peterková
Lukáš Kalabza
61
80
15
20
28
41
45
62
Review
skupina A 3. kolo 11
Válečníci Děčín
BA Sparta Praha
26. 9. 2021
11:00
ARMEX Sportcentrum Pavel Šmíd
Karel Anton
67
48
18
13
29
26
49
36
Review
skupina A 4. kolo 14
Tygři Praha
BA Sparta Praha
9. 10. 2021
13:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Tomáš Tejček
96
39
22
8
42
24
64
27
Review
skupina A 4. kolo 16
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Pražský
9. 10. 2021
14:00
Městská SH J.Hradec II-malá Petr Mynarčík
Jan Bráblík
84
60
26
16
49
28
64
41
Review
skupina A 4. kolo 15
Sokol Písek Sršni
Válečníci Děčín
9. 10. 2021
16:00
Sportovní hala Sokol Linda Bendová
Dennis Billík
75
51
24
8
51
25
63
41
Review
skupina A 4. kolo 13
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
7. 10. 2021
19:15
SH Folimanka Jan Lejčko
Dennis Billík
85
62
18
11
37
33
66
46
Review
skupina A 5. kolo 19
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
10. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Sokol Linda Bendová
Dennis Billík
102
72
21
23
53
41
80
57
Review
skupina A 5. kolo 20
BK Lions Jindřichův Hradec
Válečníci Děčín
10. 10. 2021
10:00
Městská SH J.Hradec II-malá Petr Mynarčík
Jan Bráblík
76
60
18
13
39
27
55
48
Review
skupina A 5. kolo 17
USK Praha
BA Sparta Praha
10. 10. 2021
11:00
SH Folimanka Lukáš Hartig
Jiří Šlaj
89
35
28
9
55
18
70
24
Review
skupina A 5. kolo 18
Tygři Praha
BK Lokomotiva Plzeň
10. 10. 2021
15:00
Sportovní hala Jeneč Lukáš Ulrych
Michal Kocián
78
45
16
17
35
21
60
32
Review
skupina A 6. kolo 21
Válečníci Děčín
USK Praha
23. 10. 2021
09:00
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Vladislav Lunhul
61
67
15
14
34
31
51
50
Review
skupina A 6. kolo 22
Sokol Pražský
Tygři Praha
14. 11. 2021
11:00
Sokol pražský Marek Vondráček
Jaroslav Poživil
74
58
22
13
46
27
63
39
Review
skupina A 6. kolo 24
BA Sparta Praha
BK Lions Jindřichův Hradec
23. 10. 2021
11:00
Hala Kuncova Patricie-Anna Reitzová
Michal Tesař
53
89
20
22
29
41
41
64
Review
skupina A 6. kolo 23
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
23. 10. 2021
18:30
SH Plzeň - hala č.4 Ondřej Josefus
Pavel Podhůrský
66
86
12
17
18
42
36
66
Review
skupina A 7. kolo 28
BA Sparta Praha
Sokol Písek Sršni
24. 10. 2021
09:00
Hala Kuncova Patricie-Anna Reitzová
Michal Tesař
54
81
17
28
27
53
42
66
Review
skupina A 7. kolo 27
BK Lokomotiva Plzeň
BK Lions Jindřichův Hradec
24. 10. 2021
13:30
SH Plzeň - hala č.4 Ondřej Josefus
Pavel Podhůrský
100
68
17
11
42
31
81
45
Review
skupina A 7. kolo 26
Sokol Pražský
USK Praha
22. 10. 2021
17:00
Sokol pražský Jaroslav Pazourek
Patricie-Anna Reitzová
83
55
28
16
52
33
63
49
Review
skupina A 7. kolo 25
Válečníci Děčín
Tygři Praha
4. 1. 2022
19:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy
45
83
15
20
27
43
36
59
Review
skupina A 8. kolo 31
BA Sparta Praha
BK Lokomotiva Plzeň
14. 11. 2021
11:00
Hala Kuncova Michal Tesař
Michal Bakajsa
43
80
10
25
18
49
32
63
Review
skupina A 8. kolo 29
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
30. 11. 2021
18:00
Městská SH J.Hradec II-malá Martin Veis
Maxmilian Zavřel
58
105
11
26
24
50
37
71
Review
skupina A 8. kolo 30
Sokol Pražský
Válečníci Děčín
14. 12. 2021
18:30
Sokol pražský Ivo Melichárek
Pavel Šenk
74
65
17
18
41
35
59
48
Review
skupina A 8. kolo 32
Tygři Praha
USK Praha
9. 12. 2021
18:40
Sportovní hala Jeneč Lukáš Kalabza
Dennis Billík
85
79
25
21
46
41
72
62
Review
skupina A 9. kolo 33
Tygři Praha
Sokol Písek Sršni
27. 11. 2021
14:00
Sportovní hala Jeneč Matej Kovačovič
Fedor Lysov
71
77
12
21
24
36
43
59
Review
skupina A 9. kolo 34
USK Praha
BK Lions Jindřichův Hradec
4. 1. 2022
16:00
SH Folimanka Jan Musil
Dominik Kočovský
89
62
25
16
46
31
73
41
Review
skupina A 9. kolo 36
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
27. 11. 2021
17:30
SH Plzeň - hala č.4 Rudolf Salvetr
Michal Kuncl
109
76
26
19
47
39
82
50
Review
skupina A 9. kolo 35
BA Sparta Praha
Válečníci Děčín
5. 1. 2022
18:15
Hala Kuncova Lucie Peterková
Klaudia Karwowska
54
69
7
17
28
35
41
52
Review
skupina A 10. kolo 38
Tygři Praha
BK Lions Jindřichův Hradec
28. 11. 2021
13:00
Sportovní hala Jeneč Matej Kovačovič
Fedor Lysov
80
57
19
14
35
36
64
51
Review
skupina A 10. kolo 39
BK Lokomotiva Plzeň
Válečníci Děčín
28. 11. 2021
13:30
SH Plzeň - hala č.4 Lukáš Kalabza
Pavel Podhůrský
99
86
30
29
56
41
79
62
Review
skupina A 10. kolo 37
USK Praha
Sokol Písek Sršni
23. 11. 2021
17:30
SH Folimanka Dominik Výborný
Dennis Billík
54
78
13
22
26
46
40
70
Review
skupina A 10. kolo 40
BA Sparta Praha
Sokol Pražský
6. 1. 2022
19:15
Hala Kuncova Ondřej Svejkovský
Ondřej Koc
40
64
11
17
16
33
29
49
Review
skupina A 11. kolo 41
BA Sparta Praha
USK Praha
11. 12. 2021
09:00
Hala Kuncova Jan Musil
Jakub Vampola
42
61
9
15
19
27
29
48
Review
skupina A 11. kolo 44
Válečníci Děčín
BK Lions Jindřichův Hradec
11. 12. 2021
13:15
ARMEX Sportcentrum Jan Hendrych
Michael Mycak
69
76
19
18
33
39
50
55
Review
skupina A 11. kolo 43
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
11. 12. 2021
16:00
Sokol pražský Štěpán Pokorný
Michal Vyhlídal
78
98
13
33
25
56
49
76
Review
skupina A 11. kolo 42
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři Praha
11. 12. 2021
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Ondřej Josefus
Pavel Podhůrský
84
77
23
27
45
44
61
64
Review
skupina A 12. kolo 46
BA Sparta Praha
Tygři Praha
12. 12. 2021
09:00
Hala Kuncova Vojta Schaffner
Jan Neubauer
64
68
19
15
27
41
45
57
Review
skupina A 12. kolo 47
Válečníci Děčín
Sokol Písek Sršni
12. 12. 2021
10:00
ARMEX Sportcentrum Matěj Barták
Dennis Billík
37
103
13
27
24
55
30
84
Review
skupina A 12. kolo 48
Sokol Pražský
BK Lions Jindřichův Hradec
12. 12. 2021
11:00
Sokol pražský Štěpán Pokorný
Michal Vyhlídal
64
55
23
20
33
36
53
47
Review
skupina A 12. kolo 45
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
12. 12. 2021
13:30
SH Plzeň - hala č.4 Rudolf Salvetr
Pavel Podhůrský
64
75
11
26
30
39
51
54
Review
skupina A 13. kolo 50
USK Praha
Sokol Pražský
5. 1. 2022
15:00
SH Folimanka Dominik Kočovský
Dennis Billík
87
56
30
9
56
23
72
46
Review
skupina A 13. kolo 52
Sokol Písek Sršni
BA Sparta Praha
8. 1. 2022
15:00
Sportovní hala Sokol Michal Kocián
Jakub Petrák
112
45
27
10
61
21
80
38
Review
skupina A 13. kolo 49
Tygři Praha
Válečníci Děčín
8. 1. 2022
17:00
Sportovní hala Jeneč Matěj Záruba
Jakub Vampola
81
68
22
15
40
39
62
57
Review
skupina A 13. kolo 51
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
14. 12. 2021
17:30
Městská SH J.Hradec II-malá Lucie Peterková
Michal Dub
81
72
22
15
45
30
55
53
Review
skupina A 14. kolo 55
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
9. 1. 2022
09:30
Sportovní hala Sokol Michal Kocián
Jakub Petrák
78
50
23
9
47
23
61
33
Review
skupina A 14. kolo 56
BK Lions Jindřichův Hradec
BA Sparta Praha
9. 1. 2022
10:00
Městská SH J.Hradec II-malá Petr Mynarčík
Michal Kubeš
90
56
22
13
55
30
80
41
Review
skupina A 14. kolo 54
Tygři Praha
Sokol Pražský
9. 1. 2022
13:00
Sportovní hala Jeneč Michal Bakajsa
Jakub Vampola
76
66
21
17
42
33
63
48
Review
skupina A 14. kolo 53
USK Praha
Válečníci Děčín
21. 12. 2021
15:00
SH Folimanka Jan Lejčko
Dennis Billík
92
56
23
17
46
30
73
47
Review

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
BK Lions J. Hradec 15 19.8 6.6 11.9 /18.8 63.1 14.8 29.5 44.3 15.1 11.3 25.9 18.5 15.7 4.4
Válečníci Děčín 14 17.9 5.6 10.8 /20.8 51.9 15.1 28.4 43.5 10.9 10.9 21.1 20.4 18.9 1.7
BK Loko Plzeň 14 22.1 7.2 11.4 /18.8 60.7 11.7 26.8 38.5 16.4 16.0 20.8 18.7 23.5 2.0
Tygři Praha 14 26.3 4.5 12.9 /18.3 70.3 14.8 28.1 42.9 11.6 15.9 18.7 18.4 19.4 2.1
BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 19.1 7.1 12.4 /20.4 60.7 13.1 30.2 43.4 13.0 10.0 20.0 18.4 16.8 2.5
BCM Orli Prostějov 15 18.1 6.7 11.5 /17.8 64.4 14.2 27.7 41.9 10.7 12.2 24.0 17.3 20.4 1.5
BK Opava 14 22.9 6.4 14.9 /22.9 65.1 14.4 28.3 42.7 11.2 10.6 15.1 19.2 20.2 1.9
Snakes Ostrava 14 18.6 5.5 12.0 /22.0 54.5 13.4 31.4 44.8 5.9 8.5 21.4 18.5 18.9 3.3
NH Ostrava 14 23.6 7.7 12.0 /19.5 61.5 13.2 28.4 41.6 14.1 13.1 14.5 18.1 19.9 1.6
Tygři Brno 15 28.4 3.9 10.2 /18.4 55.4 15.9 35.3 51.3 14.6 10.5 19.7 18.3 16.0 2.6
Sokol Pražský 14 21.8 5.6 10.9 /21.4 51.0 17.6 31.3 48.9 13.0 14.1 25.9 19.7 18.4 2.6
BA Sparta Praha 14 13.6 3.8 10.6 /18.3 57.8 9.4 26.9 36.4 5.5 11.3 28.7 17.6 16.1 2.3
BA Nymburk 14 21.8 5.6 11.3 /21.2 53.4 15.5 32.2 47.7 10.6 11.8 19.9 19.8 20.9 1.6
BASKET Brno 14 19.5 6.7 12.2 /23.6 51.8 18.3 31.9 50.2 12.4 12.1 22.8 20.1 20.9 5.2
Sokol Písek 15 24.3 8.5 13.5 /20.2 66.9 15.2 31.9 47.1 21.8 14.5 20.9 19.5 18.9 1.9
USK Praha 14 24.3 5.6 8.4 /14.3 59.0 17.1 32.0 49.1 14.0 10.6 24.1 17.3 19.2 4.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 2.0 2.0 2.0
Záruba Matěj 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Vyhlídal Michal 6 1 5 0 1.8 1.6 1.7
Výborný Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vlach Ondřej 4 0 4 0 1.9 1.1 1.5
Vildová Linda 3 0 3 0 2.2 1.7 1.9
Veselý Ondřej 2 0 2 0 1.0 2.8 1.9
Veis Martin 3 2 1 0 1.7 1.5 1.6
Vampola Jakub 3 0 3 0 1.0 1.5 1.3
Válek Jakub 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Ulrych Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Theodor Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Tesař Michal 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Tejček Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šmíd Pavel 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Šlaj Jiří 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Škaroupka Michal 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Šenk Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Ščurek Vojtěch 4 0 4 0 1.3 1.9 1.6
Šafařík Michal 1 1 0 0 1.5 2.5 2.0
Sýkora Václav 2 1 1 0 1.0 2.3 1.6
Svoboda Martin 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Svejkovský Ondřej 1 1 0 0 - 1.0 1.0
Slovák Michal 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Scholze Štěpán 3 1 2 0 1.5 2.0 1.8
Schaffner Vojta 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Shumskyy Vitaliy 4 0 4 0 1.8 1.4 1.6
Sekáč Martin 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Salvetr Rudolf 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Rusz Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Renc Jan 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 3 2 1 0 1.0 2.2 1.6
Račanský Martin 3 1 2 0 1.3 3.0 2.2
Přidal Matouš 3 0 3 0 1.5 1.5 1.5
Poživil Jaroslav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Pokorný Štěpán 3 3 0 0 1.8 2.3 2.1
Podhůrský Pavel 6 0 6 0 1.2 1.7 1.4
Petrák Jakub 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Peterková Lucie 4 4 0 0 1.8 1.1 1.4
Pazourek Jaroslav 3 3 0 0 1.0 1.8 1.4
Opletal Petr 2 1 1 0 1.3 1.5 1.4
Nevřela Tomáš 3 1 2 0 1.2 1.2 1.2
Neubauer Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 4 1 3 0 1.1 1.3 1.2
Mynarčík Petr 6 6 0 0 1.5 1.3 1.4
Mycak Michael 2 0 2 0 1.0 2.5 1.8
Musil Jan 4 4 0 0 1.3 1.5 1.4
Menšík Jan 2 2 0 0 1.3 1.5 1.4
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Lysov Fedor 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Lunhul Vladislav 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Lejčko Jan 2 2 0 0 2.0 1.5 1.8
Kuncl Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kult Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubeš Michal 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Křičková Lenka 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kremser Jakub 5 5 0 0 1.5 1.1 1.3
Krčmář Dominik 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Kraina Tomáš 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Kovačovič Matej 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Kočovský Dominik 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Kocián Michal 3 2 1 0 1.0 1.3 1.1
Koc Ondřej 1 0 1 0 - 1.0 1.0
Klapetek René 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kavan Jonáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karwowska Klaudia 2 0 2 0 1.8 1.0 1.4
Karabínová Natálie 3 3 0 0 1.0 2.7 1.8
Kapl Antonín 3 3 0 0 1.2 1.7 1.4
Kalabza Lukáš 4 2 2 0 1.5 1.9 1.7
Josefus Ondřej 5 5 0 0 1.3 1.7 1.5
Janík Karel 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Chodura Ondřej 3 0 3 0 1.8 1.3 1.6
Hudec Filip 4 0 4 0 1.4 1.0 1.2
Hruša Petr 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Holubek Tomáš 4 4 0 0 1.0 1.4 1.2
Holaň Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hendrych Jan 3 2 1 0 1.0 2.0 1.5
Hejduk Jakub 2 2 0 0 2.0 1.8 1.9
Hecl Jan 4 4 0 0 1.3 1.1 1.2
Havlíček Petr 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Hartig Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Giecek Adam 3 2 1 0 1.0 1.8 1.4
Fanta Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Eisner Petr 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Dub Michal 2 1 1 0 1.8 2.3 2.0
Dombrovský Filip 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Dolejš Václav 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Bráblík Jan 3 0 3 0 2.0 2.0 2.0
Billík Dennis 10 1 9 0 1.1 1.2 1.1
Bendová Linda 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Barták Matěj 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Bakajsa Michal 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Baďura Ota 1 1 0 0 2.0 2.0 2.0
Anton Karel 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře