Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
Sokol Písek Sršni
BK Lions Jindřichův Hradec
13. 11. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 1. kolo 3
BK Lokomotiva Plzeň
BA Sparta Praha
13. 11. 2021
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 1. kolo 4
USK Praha
Tygři Praha
13. 11. 2021
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 1. kolo 2
Válečníci Děčín
Sokol Pražský
13. 11. 2021
13:00
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 2. kolo 7
Válečníci Děčín
BK Lokomotiva Plzeň
25. 9. 2021
13:30
ARMEX Sportcentrum Pavel Šmíd
Karel Anton
83
71
25
11
47
25
66
51
Review
skupina A 2. kolo 6
BK Lions Jindřichův Hradec
Tygři Praha
25. 9. 2021
14:30
Městská SH J.Hradec II-malá Lucie Peterková
Lukáš Kalabza
63
89
16
30
33
41
54
59
Review
skupina A 2. kolo 8
Sokol Pražský
BA Sparta Praha
25. 9. 2021
17:00
Sokol pražský Dennis Billík
Vitaliy Shumskyy
81
72
28
18
47
32
65
55
Review
skupina A 2. kolo 5
Sokol Písek Sršni
USK Praha
27. 9. 2021
17:30
Sportovní hala Sokol Jakub Hejduk
Michal Vyhlídal
105
67
29
28
60
38
86
49
Review
skupina A 3. kolo 12
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
26. 9. 2021
09:30
Sokol pražský Jan Musil
Dennis Billík
81
85
23
25
49
37
64
61
Review
skupina A 3. kolo 9
Sokol Písek Sršni
Tygři Praha
26. 9. 2021
10:00
Sportovní hala Sokol Jakub Hejduk
Michal Vyhlídal
60
96
16
16
32
39
53
64
Review
skupina A 3. kolo 10
BK Lions Jindřichův Hradec
USK Praha
26. 9. 2021
10:00
Městská SH J.Hradec II-malá Lucie Peterková
Lukáš Kalabza
61
80
15
20
28
41
45
62
Review
skupina A 3. kolo 11
Válečníci Děčín
BA Sparta Praha
26. 9. 2021
11:00
ARMEX Sportcentrum Pavel Šmíd
Karel Anton
67
48
18
13
29
26
49
36
Review
skupina A 4. kolo 14
Tygři Praha
BA Sparta Praha
9. 10. 2021
13:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Tomáš Tejček
96
39
22
8
42
24
64
27
Review
skupina A 4. kolo 16
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Pražský
9. 10. 2021
14:00
Městská SH J.Hradec II-malá Petr Mynarčík
Jan Bráblík
84
60
26
16
49
28
64
41
Review
skupina A 4. kolo 15
Sokol Písek Sršni
Válečníci Děčín
9. 10. 2021
16:00
Sportovní hala Sokol Linda Bendová
Dennis Billík
75
51
24
8
51
25
63
41
Review
skupina A 4. kolo 13
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
7. 10. 2021
19:15
SH Folimanka Jan Lejčko
Dennis Billík
85
62
18
11
37
33
66
46
Review
skupina A 5. kolo 19
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
10. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Sokol Linda Bendová
Dennis Billík
102
72
21
23
53
41
80
57
Review
skupina A 5. kolo 20
BK Lions Jindřichův Hradec
Válečníci Děčín
10. 10. 2021
10:00
Městská SH J.Hradec II-malá Petr Mynarčík
Jan Bráblík
76
60
18
13
39
27
55
48
Review
skupina A 5. kolo 17
USK Praha
BA Sparta Praha
10. 10. 2021
11:00
SH Folimanka Lukáš Hartig
Jiří Šlaj
89
35
28
9
55
18
70
24
Review
skupina A 5. kolo 18
Tygři Praha
BK Lokomotiva Plzeň
10. 10. 2021
15:00
Sportovní hala Jeneč Lukáš Ulrych
Michal Kocián
78
45
16
17
35
21
60
32
Review
skupina A 6. kolo 21
Válečníci Děčín
USK Praha
23. 10. 2021
09:00
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Vladislav Lunhul
Preview
skupina A 6. kolo 22
Sokol Pražský
Tygři Praha
23. 10. 2021
10:00
Sokol pražský Ivo Melichárek
Jan Lejčko
Preview
skupina A 6. kolo 24
BA Sparta Praha
BK Lions Jindřichův Hradec
23. 10. 2021
11:00
Hala Kuncova Patricie-Anna Reitzová
Michal Tesař
Preview
skupina A 6. kolo 23
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
23. 10. 2021
18:30
SH Plzeň - hala č.4 Ondřej Josefus
Pavel Podhůrský
Preview
skupina A 7. kolo 28
BA Sparta Praha
Sokol Písek Sršni
24. 10. 2021
09:00
Hala Kuncova Patricie-Anna Reitzová
Michal Tesař
Preview
skupina A 7. kolo 25
Válečníci Děčín
Tygři Praha
24. 10. 2021
11:00
ARMEX Sportcentrum Tomáš Mašek
Jaroslav Pazourek
Preview
skupina A 7. kolo 27
BK Lokomotiva Plzeň
BK Lions Jindřichův Hradec
24. 10. 2021
13:30
SH Plzeň - hala č.4 Ondřej Josefus
Pavel Podhůrský
Preview
skupina A 7. kolo 26
Sokol Pražský
USK Praha
22. 10. 2021
17:00
Sokol pražský Jaroslav Pazourek
Patricie-Anna Reitzová
Preview
skupina A 8. kolo 29
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
14. 11. 2021
-
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
skupina A 8. kolo 30
Sokol Pražský
Válečníci Děčín
14. 11. 2021
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 8. kolo 31
BA Sparta Praha
BK Lokomotiva Plzeň
14. 11. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 8. kolo 32
Tygři Praha
USK Praha
14. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 9. kolo 33
Tygři Praha
Sokol Písek Sršni
27. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 9. kolo 34
USK Praha
BK Lions Jindřichův Hradec
27. 11. 2021
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 9. kolo 35
BA Sparta Praha
Válečníci Děčín
27. 11. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 9. kolo 36
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
27. 11. 2021
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 10. kolo 37
USK Praha
Sokol Písek Sršni
28. 11. 2021
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 10. kolo 38
Tygři Praha
BK Lions Jindřichův Hradec
28. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 10. kolo 39
BK Lokomotiva Plzeň
Válečníci Děčín
28. 11. 2021
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 10. kolo 40
BA Sparta Praha
Sokol Pražský
28. 11. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 11. kolo 41
BA Sparta Praha
USK Praha
11. 12. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 11. kolo 42
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři Praha
11. 12. 2021
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 11. kolo 43
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
11. 12. 2021
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 11. kolo 44
Válečníci Děčín
BK Lions Jindřichův Hradec
11. 12. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 12. kolo 45
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
12. 12. 2021
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
skupina A 12. kolo 46
BA Sparta Praha
Tygři Praha
12. 12. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 12. kolo 47
Válečníci Děčín
Sokol Písek Sršni
12. 12. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 12. kolo 48
Sokol Pražský
BK Lions Jindřichův Hradec
12. 12. 2021
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 13. kolo 49
Tygři Praha
Válečníci Děčín
8. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 13. kolo 50
USK Praha
Sokol Pražský
8. 1. 2022
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 13. kolo 51
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
8. 1. 2022
-
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
skupina A 13. kolo 52
Sokol Písek Sršni
BA Sparta Praha
8. 1. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 14. kolo 53
USK Praha
Válečníci Děčín
9. 1. 2022
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 14. kolo 54
Tygři Praha
Sokol Pražský
9. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 14. kolo 55
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
9. 1. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 14. kolo 56
BK Lions Jindřichův Hradec
BA Sparta Praha
9. 1. 2022
-
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Marek Jež BASKET Brno 16 4 28.8 12.0 4.3 / 6.8 63.0 0.3 / 2.8 9.1 2.8/6.3 44.0 0.8 4.0 4.8 4.3 2.8 4.5 0.2 4.0 2.5 12.3
Michal Bílek BK VIVIDBOOKS Pardubice 16 4 30.0 8.0 2.5 / 6.0 41.7 0.3 / 1.3 0.0* 2.3/2.5 90.0 0.5 3.8 4.3 3.5 1.5 2.3 0.4 2.8 2.3 11.3
Josef Gale Tygři Brno 16 4 30.3 7.5 2.5 / 5.0 50.0 0.3 / 2.8 9.1 1.8/3.0 58.3 1.0 7.0 8.0 3.0 1.8 2.5 0.3 4.3 1.8 14.3
Adam Adamec BA Nymburk 15 4 20.0 5.8 0.8 / 1.8 0.0* 1.3 / 5.8 21.7 0.5/1.0 0.0* 0.5 2.8 3.3 1.3 1.5 2.0 0.2 1.0 1.0 3.8
14 Petr Bečka Sokol Písek 16 8 5.5 1.8 0.5 / 1.3 0.0* 0.3 / 1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.5 0.3 0.5 0.1 0.5 0.5 0.8
Eduardo Almadana Clerisse Tygři Praha 16 4 15.5 3.3 1.5 / 2.0 75.0 0.0 / 0.5 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.5 0.8 1.3 0.8 0.8 0.5 0.4 0.5 0.3 4.8
Jan Bečka Válečníci Děčín 15 4 5.8 1.5 0.8 / 2.0 37.5 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.8 0.3 2.0 0.0 0.3 0.5 0.0 0.3 0.5 1.8
Mikuláš Čank NH Ostrava 15 3 8.7 2.0 0.7 / 1.0 0.0* 0.0 / 1.3 0.0* 0.7/0.7 0.0* 0.7 0.7 1.3 0.7 1.3 1.0 0.2 0.7 0.7 2.7
Jan Bordovský Snakes Ostrava 15 2 17.0 2.5 1.0 / 4.5 22.2 0.0 / 1.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.5 0.5 1.0 1.0 0.5 2.0 0.3 1.0 1.5 -2.5
Lukáš Beneš BK Loko Plzeň 16 4 5.5 0.5 0.3 / 0.5 0.0* 0.0 / 0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.5 0.8 0.3 0.0 0.3 0.3 0.0 1.0 -0.5
Jan Vejdovec USK 16 1 4.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 -1.0
Lukáš Dvořák Sokol Pražský 15 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Hynek Adamec BK Opava 16 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Melichar Baštář BA Sparta Praha 15 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
David Brož BCM Orli Prostějov 16 2 2.5 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0
Jan Bradáč BK Lions J. Hradec 15 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
BK Lions J. Hradec 4 17.5 7.3 14.3 /21.1 67.9 18.3 28.5 46.8 15.3 15.0 27.8 19.5 17.8 4.5
Válečníci Děčín 4 21.8 3.3 12.0 /22.8 52.7 13.8 34.0 47.8 12.5 9.0 20.0 20.3 19.3 1.5
BK Loko Plzeň 4 17.8 5.8 13.0 /20.3 64.2 13.5 27.0 40.5 10.5 13.8 23.3 20.0 24.8 1.5
Tygři Praha 4 31.3 4.0 15.3 /20.3 75.3 13.8 33.0 46.8 13.5 21.0 22.0 18.5 18.8 3.3
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 21.0 7.5 12.3 /17.8 69.0 12.3 31.5 43.8 19.3 12.0 19.5 18.0 17.8 1.8
BCM Orli Prostějov 4 20.5 6.3 9.0 /14.0 64.3 16.8 30.0 46.8 14.0 12.5 24.0 14.5 18.8 1.0
BK Opava 4 27.3 5.8 20.0 /28.8 69.6 18.3 33.8 52.0 12.5 11.5 15.5 22.5 24.3 2.8
Snakes Ostrava 4 18.8 6.3 13.5 /24.0 56.3 16.5 30.3 46.8 6.5 8.0 23.5 20.5 16.8 4.3
NH Ostrava 4 23.8 4.5 13.0 /20.8 62.7 10.0 30.5 40.5 11.5 10.0 18.3 21.0 22.8 1.8
Tygři Brno 4 29.8 2.8 12.3 /21.6 57.0 17.5 33.3 50.8 15.3 8.8 15.5 19.5 14.8 2.3
Sokol Pražský 4 24.0 5.0 10.5 /25.0 42.0 16.0 26.8 42.8 12.8 15.3 26.8 23.0 21.8 3.0
BA Sparta Praha 4 14.3 2.5 12.5 /22.0 56.8 9.3 29.8 39.0 5.3 11.8 32.5 20.0 16.0 2.5
BA Nymburk 4 22.3 5.5 8.5 /18.5 45.9 16.5 30.8 47.3 12.0 14.5 18.8 18.5 20.3 0.8
BASKET Brno 4 23.0 5.5 12.5 /26.0 48.1 19.0 32.8 51.8 17.0 14.8 19.8 21.0 21.0 5.0
Sokol Písek 4 20.0 11.3 11.8 /20.1 58.8 16.3 30.0 46.3 23.8 13.0 22.3 20.0 23.0 1.8
USK Praha 4 24.8 7.3 9.0 /16.8 53.7 16.5 31.8 48.3 16.8 14.0 29.0 19.8 20.0 4.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Záruba Matěj 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Vyhlídal Michal 3 1 2 0 1.8 1.8 1.8
Vlach Ondřej 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Veselý Ondřej 2 0 2 0 1.0 2.8 1.9
Ulrych Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šmíd Pavel 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Šlaj Jiří 1 0 1 0 - 1.0 1.0
Škaroupka Michal 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Šafařík Michal 1 1 0 0 1.5 2.5 2.0
Scholze Štěpán 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Shumskyy Vitaliy 3 0 3 0 2.0 1.5 1.8
Račanský Martin 2 0 2 0 1.0 3.5 2.3
Peterková Lucie 2 2 0 0 2.0 1.3 1.6
Pazourek Jaroslav 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Mynarčík Petr 2 2 0 0 2.0 1.5 1.8
Musil Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 1 1 0 0 - 2.0 2.0
Křičková Lenka 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kremser Jakub 2 2 0 0 1.8 1.0 1.4
Kocián Michal 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Karabínová Natálie 2 2 0 0 1.0 3.3 2.1
Kalabza Lukáš 2 0 2 0 2.0 1.8 1.9
Josefus Ondřej 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Janík Karel 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Chodura Ondřej 2 0 2 0 1.8 1.3 1.5
Hudec Filip 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hruša Petr 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Hejduk Jakub 2 2 0 0 2.0 1.8 1.9
Havlíček Petr 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Hartig Lukáš 1 1 0 0 - 1.0 1.0
Dombrovský Filip 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bráblík Jan 2 0 2 0 2.0 2.0 2.0
Billík Dennis 5 1 4 0 1.0 1.2 1.1
Bendová Linda 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře