Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
Sokol Písek Sršni
BK Lions Jindřichův Hradec
13. 11. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 1. kolo 2
Válečníci Děčín
Sokol Pražský
13. 11. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 1. kolo 3
BK Lokomotiva Plzeň
BA Sparta Praha
13. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 1. kolo 4
USK Praha
BŠ Tygři Praha
13. 11. 2021
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 2. kolo 5
Sokol Písek Sršni
USK Praha
25. 9. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 2. kolo 6
BK Lions Jindřichův Hradec
BŠ Tygři Praha
25. 9. 2021
-
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
skupina A 2. kolo 7
Válečníci Děčín
BK Lokomotiva Plzeň
25. 9. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 2. kolo 8
Sokol Pražský
BA Sparta Praha
25. 9. 2021
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 3. kolo 9
Sokol Písek Sršni
BŠ Tygři Praha
26. 9. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 3. kolo 10
BK Lions Jindřichův Hradec
USK Praha
26. 9. 2021
-
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
skupina A 3. kolo 11
Válečníci Děčín
BA Sparta Praha
26. 9. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 3. kolo 12
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
26. 9. 2021
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 4. kolo 13
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
9. 10. 2021
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 4. kolo 14
BŠ Tygři Praha
BA Sparta Praha
9. 10. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 4. kolo 15
Sokol Písek Sršni
Válečníci Děčín
9. 10. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 4. kolo 16
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Pražský
9. 10. 2021
-
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
skupina A 5. kolo 17
USK Praha
BA Sparta Praha
10. 10. 2021
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 5. kolo 18
BŠ Tygři Praha
BK Lokomotiva Plzeň
10. 10. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 5. kolo 19
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
10. 10. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 5. kolo 20
BK Lions Jindřichův Hradec
Válečníci Děčín
10. 10. 2021
-
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
skupina A 6. kolo 21
Válečníci Děčín
USK Praha
23. 10. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 6. kolo 22
Sokol Pražský
BŠ Tygři Praha
23. 10. 2021
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 6. kolo 23
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
23. 10. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 6. kolo 24
BA Sparta Praha
BK Lions Jindřichův Hradec
23. 10. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 7. kolo 25
Válečníci Děčín
BŠ Tygři Praha
24. 10. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 7. kolo 26
Sokol Pražský
USK Praha
24. 10. 2021
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 7. kolo 27
BK Lokomotiva Plzeň
BK Lions Jindřichův Hradec
24. 10. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 7. kolo 28
BA Sparta Praha
Sokol Písek Sršni
24. 10. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 8. kolo 29
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
14. 11. 2021
-
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
skupina A 8. kolo 30
Sokol Pražský
Válečníci Děčín
14. 11. 2021
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 8. kolo 31
BA Sparta Praha
BK Lokomotiva Plzeň
14. 11. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 8. kolo 32
BŠ Tygři Praha
USK Praha
14. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 9. kolo 33
BŠ Tygři Praha
Sokol Písek Sršni
27. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 9. kolo 34
USK Praha
BK Lions Jindřichův Hradec
27. 11. 2021
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 9. kolo 35
BA Sparta Praha
Válečníci Děčín
27. 11. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 9. kolo 36
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
27. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 10. kolo 37
USK Praha
Sokol Písek Sršni
28. 11. 2021
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 10. kolo 38
BŠ Tygři Praha
BK Lions Jindřichův Hradec
28. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 10. kolo 39
BK Lokomotiva Plzeň
Válečníci Děčín
28. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 10. kolo 40
BA Sparta Praha
Sokol Pražský
28. 11. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 11. kolo 41
BA Sparta Praha
USK Praha
11. 12. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 11. kolo 42
BK Lokomotiva Plzeň
BŠ Tygři Praha
11. 12. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 11. kolo 43
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
11. 12. 2021
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 11. kolo 44
Válečníci Děčín
BK Lions Jindřichův Hradec
11. 12. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 12. kolo 45
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
12. 12. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 12. kolo 46
BA Sparta Praha
BŠ Tygři Praha
12. 12. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 12. kolo 47
Válečníci Děčín
Sokol Písek Sršni
12. 12. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 12. kolo 48
Sokol Pražský
BK Lions Jindřichův Hradec
12. 12. 2021
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 13. kolo 49
BŠ Tygři Praha
Válečníci Děčín
8. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 13. kolo 50
USK Praha
Sokol Pražský
8. 1. 2022
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 13. kolo 51
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
8. 1. 2022
-
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
skupina A 13. kolo 52
Sokol Písek Sršni
BA Sparta Praha
8. 1. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 14. kolo 53
USK Praha
Válečníci Děčín
9. 1. 2022
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 14. kolo 54
BŠ Tygři Praha
Sokol Pražský
9. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 14. kolo 55
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
9. 1. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 14. kolo 56
BK Lions Jindřichův Hradec
BA Sparta Praha
9. 1. 2022
-
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Sokol Písek 0 0 0
2. Válečníci Děčín 0 0 0
3. BK Loko Plzeň 0 0 0
4. USK Praha 0 0 0
5. BK Lions J. Hradec 0 0 0
6. Sokol Pražský 0 0 0
7. Tygři Praha 0 0 0
8. BA Sparta Praha 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Petr Bečka Sokol Písek 16 1
Hynek Adamec BK Opava 16 1
Jan Bečka Válečníci Děčín 15 1
Melichar Baštář BA Sparta Praha 15 1
Jan Bradáč BK Lions J. Hradec 15 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým