Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina E 1. kolo 19327
BC Nový Jičín
BK NH Ostrava B
11. 9. 2021
-
SH Krytý bazén
Preview
skupina E 1. kolo 19328
BK Snakes Ostrava B
BK Opava B
11. 9. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 1. kolo 19329
BK Lipník n.B.
TBS Přerov
11. 9. 2021
-
Lipník nad Bečvou
Preview
skupina E 1. kolo 19330
BK Krnov
SK Bruntál
11. 9. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina E 1. kolo 19331
Basketpoint Frýdek-Místek
Basket Valmez
11. 9. 2021
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina E 2. kolo 19332
BK NH Ostrava B
Basket Valmez
18. 9. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina E 2. kolo 19333
SK Bruntál
Basketpoint Frýdek-Místek
18. 9. 2021
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina E 2. kolo 19334
TBS Přerov
BK Krnov
18. 9. 2021
-
Sokolovna
Preview
skupina E 2. kolo 19335
BK Opava B
BK Lipník n.B.
18. 9. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina E 2. kolo 19336
BC Nový Jičín
BK Snakes Ostrava B
18. 9. 2021
-
SH Krytý bazén
Preview
skupina E 3. kolo 19337
BK Snakes Ostrava B
BK NH Ostrava B
2. 10. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 3. kolo 19338
BK Lipník n.B.
BC Nový Jičín
2. 10. 2021
-
Lipník nad Bečvou
Preview
skupina E 3. kolo 19339
BK Krnov
BK Opava B
2. 10. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina E 3. kolo 19340
Basketpoint Frýdek-Místek
TBS Přerov
2. 10. 2021
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina E 3. kolo 19341
Basket Valmez
SK Bruntál
2. 10. 2021
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
skupina E 4. kolo 19342
BK NH Ostrava B
SK Bruntál
16. 10. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina E 4. kolo 19343
TBS Přerov
Basket Valmez
16. 10. 2021
-
Sokolovna
Preview
skupina E 4. kolo 19344
BK Opava B
Basketpoint Frýdek-Místek
16. 10. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina E 4. kolo 19345
BC Nový Jičín
BK Krnov
16. 10. 2021
-
SH Krytý bazén
Preview
skupina E 4. kolo 19346
BK Snakes Ostrava B
BK Lipník n.B.
16. 10. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 5. kolo 19347
BK Lipník n.B.
BK NH Ostrava B
30. 10. 2021
-
Lipník nad Bečvou
Preview
skupina E 5. kolo 19348
BK Krnov
BK Snakes Ostrava B
30. 10. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina E 5. kolo 19349
Basketpoint Frýdek-Místek
BC Nový Jičín
30. 10. 2021
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina E 5. kolo 19350
Basket Valmez
BK Opava B
30. 10. 2021
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
skupina E 5. kolo 19351
SK Bruntál
TBS Přerov
30. 10. 2021
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina E 6. kolo 19352
BK NH Ostrava B
TBS Přerov
6. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina E 6. kolo 19353
BK Opava B
SK Bruntál
6. 11. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina E 6. kolo 19354
BC Nový Jičín
Basket Valmez
6. 11. 2021
-
SH Krytý bazén
Preview
skupina E 6. kolo 19355
BK Snakes Ostrava B
Basketpoint Frýdek-Místek
6. 11. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 6. kolo 19356
BK Lipník n.B.
BK Krnov
6. 11. 2021
-
Lipník nad Bečvou
Preview
skupina E 7. kolo 19357
BK Krnov
BK NH Ostrava B
20. 11. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina E 7. kolo 19358
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Lipník n.B.
20. 11. 2021
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina E 7. kolo 19359
Basket Valmez
BK Snakes Ostrava B
20. 11. 2021
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
skupina E 7. kolo 19360
SK Bruntál
BC Nový Jičín
20. 11. 2021
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina E 7. kolo 19361
TBS Přerov
BK Opava B
20. 11. 2021
-
Sokolovna
Preview
skupina E 8. kolo 19362
BK NH Ostrava B
BK Opava B
4. 12. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina E 8. kolo 19363
BC Nový Jičín
TBS Přerov
4. 12. 2021
-
SH Krytý bazén
Preview
skupina E 8. kolo 19364
BK Snakes Ostrava B
SK Bruntál
4. 12. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 8. kolo 19365
BK Lipník n.B.
Basket Valmez
4. 12. 2021
-
Lipník nad Bečvou
Preview
skupina E 8. kolo 19366
BK Krnov
Basketpoint Frýdek-Místek
4. 12. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina E 9. kolo 19367
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava B
18. 12. 2021
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina E 9. kolo 19368
Basket Valmez
BK Krnov
18. 12. 2021
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
skupina E 9. kolo 19369
SK Bruntál
BK Lipník n.B.
18. 12. 2021
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina E 9. kolo 19370
TBS Přerov
BK Snakes Ostrava B
18. 12. 2021
-
Sokolovna
Preview
skupina E 9. kolo 19371
BK Opava B
BC Nový Jičín
18. 12. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina E 10. kolo 19372
BK NH Ostrava B
BC Nový Jičín
15. 1. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina E 10. kolo 19373
BK Opava B
BK Snakes Ostrava B
15. 1. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina E 10. kolo 19374
TBS Přerov
BK Lipník n.B.
15. 1. 2022
-
Sokolovna
Preview
skupina E 10. kolo 19375
SK Bruntál
BK Krnov
15. 1. 2022
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina E 10. kolo 19376
Basket Valmez
Basketpoint Frýdek-Místek
15. 1. 2022
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
skupina E 11. kolo 19377
Basket Valmez
BK NH Ostrava B
29. 1. 2022
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
skupina E 11. kolo 19378
Basketpoint Frýdek-Místek
SK Bruntál
29. 1. 2022
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina E 11. kolo 19379
BK Krnov
TBS Přerov
29. 1. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina E 11. kolo 19380
BK Lipník n.B.
BK Opava B
29. 1. 2022
-
Lipník nad Bečvou
Preview
skupina E 11. kolo 19381
BK Snakes Ostrava B
BC Nový Jičín
29. 1. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 12. kolo 19382
BK NH Ostrava B
BK Snakes Ostrava B
12. 2. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina E 12. kolo 19383
BC Nový Jičín
BK Lipník n.B.
12. 2. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
skupina E 12. kolo 19384
BK Opava B
BK Krnov
12. 2. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina E 12. kolo 19385
TBS Přerov
Basketpoint Frýdek-Místek
12. 2. 2022
-
Sokolovna
Preview
skupina E 12. kolo 19386
SK Bruntál
Basket Valmez
12. 2. 2022
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina E 13. kolo 19387
SK Bruntál
BK NH Ostrava B
26. 2. 2022
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina E 13. kolo 19388
Basket Valmez
TBS Přerov
26. 2. 2022
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
skupina E 13. kolo 19389
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava B
26. 2. 2022
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina E 13. kolo 19390
BK Krnov
BC Nový Jičín
26. 2. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina E 13. kolo 19391
BK Lipník n.B.
BK Snakes Ostrava B
26. 2. 2022
-
Lipník nad Bečvou
Preview
skupina E 14. kolo 19392
BK NH Ostrava B
BK Lipník n.B.
5. 3. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina E 14. kolo 19393
BK Snakes Ostrava B
BK Krnov
5. 3. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 14. kolo 19394
BC Nový Jičín
Basketpoint Frýdek-Místek
5. 3. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
skupina E 14. kolo 19395
BK Opava B
Basket Valmez
5. 3. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina E 14. kolo 19396
TBS Přerov
SK Bruntál
5. 3. 2022
-
Sokolovna
Preview
skupina E 15. kolo 19397
TBS Přerov
BK NH Ostrava B
19. 3. 2022
-
Sokolovna
Preview
skupina E 15. kolo 19398
SK Bruntál
BK Opava B
19. 3. 2022
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina E 15. kolo 19399
Basket Valmez
BC Nový Jičín
19. 3. 2022
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
skupina E 15. kolo 19400
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava B
19. 3. 2022
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina E 15. kolo 19401
BK Krnov
BK Lipník n.B.
19. 3. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina E 16. kolo 19402
BK NH Ostrava B
BK Krnov
2. 4. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina E 16. kolo 19403
BK Lipník n.B.
Basketpoint Frýdek-Místek
2. 4. 2022
-
Lipník nad Bečvou
Preview
skupina E 16. kolo 19404
BK Snakes Ostrava B
Basket Valmez
2. 4. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina E 16. kolo 19405
BC Nový Jičín
SK Bruntál
2. 4. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
skupina E 16. kolo 19406
BK Opava B
TBS Přerov
2. 4. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina E 17. kolo 19407
BK Opava B
BK NH Ostrava B
23. 4. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina E 17. kolo 19408
TBS Přerov
BC Nový Jičín
23. 4. 2022
-
Sokolovna
Preview
skupina E 17. kolo 19409
SK Bruntál
BK Snakes Ostrava B
23. 4. 2022
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina E 17. kolo 19410
Basket Valmez
BK Lipník n.B.
23. 4. 2022
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
skupina E 17. kolo 19411
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Krnov
23. 4. 2022
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina E 18. kolo 19416
BC Nový Jičín
BK Opava B
7. 5. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
skupina E 18. kolo 19412
BK NH Ostrava B
Basketpoint Frýdek-Místek
7. 5. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina E 18. kolo 19413
BK Krnov
Basket Valmez
7. 5. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina E 18. kolo 19414
BK Lipník n.B.
SK Bruntál
7. 5. 2022
-
Lipník nad Bečvou
Preview
skupina E 18. kolo 19415
BK Snakes Ostrava B
TBS Přerov
7. 5. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. TBS Přerov 0 0 0
2. BK Opava B 0 0 0
3. BP Frýdek-Místek 0 0 0
4. Basket Valmez 0 0 0
5. SK Bruntál 0 0 0
6. Krnov 0 0 0
7. BK Lipník n.B 0 0 0
8. Snakes Ostrava B 0 0 0
9. BC Nový Jičín 0 0 0
10. NH Ostrava B 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Adam Fridrich BK Kladno 17 1
Tobiáš Bartoň BC Nový Jičín 16 1
David Dvořák TJ Sokol BK Chrudim 17 1
Matěj Baldík BK NAPOS Vysoká n. L. 17 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým