Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina E 1. kolo 19331
Basketpoint Frýdek-Místek
Basket Valmez
Bude upřesněno
-
Basketpoint aréna 0
20
*
Review
skupina E 1. kolo 19328
BK Snakes Ostrava B
BK Opava B
11. 9. 2021
10:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Aleš Jurda
38
113
11
25
16
54
28
90
Review
skupina E 1. kolo 19327
BC Nový Jičín
BK NH Ostrava B
11. 9. 2021
12:00
SH Krytý bazén Tomáš Nevřela
Jan Menšík
53
105
15
26
26
51
35
74
Review
skupina E 1. kolo 19330
BK Krnov
SK Bruntál
11. 9. 2021
17:00
Hala TJ Lokomotiva Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
68
62
13
17
30
32
51
39
Review
skupina E 1. kolo 19329
BK Lipník n.B.
TBS Přerov
10. 9. 2021
19:30
Sportovní hala Ivo Dolinek
Filip Hudec
88
52
15
14
35
24
60
40
Review
skupina E 2. kolo 19334
TBS Přerov
BK Krnov
18. 9. 2021
09:00
Sokolovna Jakub Válek
Vratislav Doležal
59
74
13
14
26
34
43
57
Review
skupina E 2. kolo 19335
BK Opava B
BK Lipník n.B.
18. 9. 2021
10:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Ondřej Chodura
74
51
22
13
36
24
51
42
Review
skupina E 2. kolo 19333
SK Bruntál
Basketpoint Frýdek-Místek
18. 9. 2021
14:00
Sportovní hala Bruntál Vojtěch Ščurek
Lenka Bočková
57
59
18
11
27
35
44
47
Review
skupina E 2. kolo 19336
BC Nový Jičín
BK Snakes Ostrava B
18. 9. 2021
14:00
SH Krytý bazén Marek Pilch
Aleš Jurda
75
56
21
9
39
28
53
40
Review
skupina E 2. kolo 19332
BK NH Ostrava B
Basket Valmez
24. 4. 2022
18:30
SH Ostrava-Tatran Adam Giecek
Petr Opletal
71
57
9
14
32
24
48
42
Review
skupina E 3. kolo 19338
BK Lipník n.B.
BC Nový Jičín
2. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Ivo Dolinek
Ota Baďura
53
66
7
12
22
26
38
49
Review
skupina E 3. kolo 19339
BK Krnov
BK Opava B
2. 10. 2021
10:00
Hala TJ Lokomotiva Julie Valerie Ostráková
49
72
12
13
17
33
32
54
Review
skupina E 3. kolo 19341
Basket Valmez
SK Bruntál
2. 10. 2021
10:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Michal Slovák
Marek Slovák
56
61
22
18
27
32
40
47
Review
skupina E 3. kolo 19337
BK Snakes Ostrava B
BK NH Ostrava B
2. 10. 2021
14:30
ZŠ Dvorského René Klapetek
Vojtěch Ščurek
60
73
22
21
35
34
47
56
Review
skupina E 3. kolo 19340
Basketpoint Frýdek-Místek
TBS Přerov
2. 10. 2021
17:00
Basketpoint aréna Matouš Přidal
Marek Pilch
100
56
30
16
52
32
79
44
Review
skupina E 4. kolo 19343
TBS Přerov
Basket Valmez
17. 10. 2021
09:00
Sokolovna Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
53
76
12
23
35
44
41
67
Review
skupina E 4. kolo 19345
BC Nový Jičín
BK Krnov
16. 10. 2021
12:00
SH Krytý bazén Filip Hudec
David Tichý
98
56
22
13
48
29
80
40
Review
skupina E 4. kolo 19346
BK Snakes Ostrava B
BK Lipník n.B.
22. 1. 2022
12:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jan Posker
40
50
11
14
29
24
34
38
Review
skupina E 4. kolo 19344
BK Opava B
Basketpoint Frýdek-Místek
16. 10. 2021
13:00
Víceúčelová hala Opava Jonáš Kavan
Kateřina Jedličková
80
83
24
17
43
45
64
72
Review
skupina E 4. kolo 19342
BK NH Ostrava B
SK Bruntál
16. 10. 2021
14:30
SH Ostrava-Tatran Jakub Kremser
Pavel Nehoda
79
80
14
32
33
44
65
60
Review
skupina E 5. kolo 19348
BK Krnov
BK Snakes Ostrava B
30. 10. 2021
10:00
Hala TJ Lokomotiva Julie Valerie Ostráková
95
79
20
19
45
48
68
63
Review
skupina E 5. kolo 19350
Basket Valmez
BK Opava B
7. 11. 2021
10:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
36
67
8
25
22
35
29
54
Review
skupina E 5. kolo 19347
BK Lipník n.B.
BK NH Ostrava B
23. 10. 2021
16:00
Sportovní hala Vratislav Doležal
Aneta Pechová
101
42
29
9
52
17
76
36
Review
skupina E 5. kolo 19349
Basketpoint Frýdek-Místek
BC Nový Jičín
25. 1. 2022
18:30
Basketpoint aréna Miroslav Slovák
Marek Slovák
90
56
31
20
54
32
81
43
Review
skupina E 5. kolo 19351
SK Bruntál
TBS Přerov
27. 10. 2021
18:30
Sportovní hala Bruntál Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
67
56
21
13
43
27
57
39
Review
skupina E 6. kolo 19356
BK Lipník n.B.
BK Krnov
7. 11. 2021
10:00
Sportovní hala Ivo Dolinek
Filip Hudec
80
59
18
8
42
17
65
40
Review
skupina E 6. kolo 19353
SK Bruntál
BK Opava B
6. 11. 2021
11:00
Sportovní hala Bruntál Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
67
54
21
9
35
32
53
42
Review
skupina E 6. kolo 19355
BK Snakes Ostrava B
Basketpoint Frýdek-Místek
6. 11. 2021
17:00
ZŠ Dvorského Robin Petrák
Václav Sýkora
54
77
17
21
31
37
39
61
Review
skupina E 6. kolo 19354
BC Nový Jičín
Basket Valmez
4. 11. 2021
17:30
SH Krytý bazén Michal Slovák
Marek Slovák
60
72
8
15
21
31
41
42
57
57
Review
skupina E 6. kolo 19352
BK NH Ostrava B
TBS Přerov
6. 11. 2021
19:45
SH Ostrava-Tatran Petr Opletal
Lenka Bočková
76
65
19
18
33
35
57
49
Review
skupina E 7. kolo 19359
Basket Valmez
BK Snakes Ostrava B
20. 11. 2021
09:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Filip Hudec
Marek Bešina
89
44
17
13
38
17
62
30
Review
skupina E 7. kolo 19357
BK Krnov
BK NH Ostrava B
21. 11. 2021
10:00
Hala TJ Lokomotiva Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
70
54
24
11
36
28
51
35
Review
skupina E 7. kolo 19360
SK Bruntál
BC Nový Jičín
20. 11. 2021
12:00
Sportovní hala Bruntál Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
77
41
Review
skupina E 7. kolo 19358
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Lipník n.B.
20. 11. 2021
16:00
Basketpoint aréna Tomáš Holubek
René Klapetek
82
77
28
15
48
44
71
57
Review
skupina E 7. kolo 19361
TBS Přerov
BK Opava B
20. 11. 2021
18:00
Sokolovna Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský
68
100
27
25
42
46
50
81
Review
skupina E 8. kolo 19363
BC Nový Jičín
TBS Přerov
4. 12. 2021
10:00
SH Krytý bazén Miroslav Slovák
Marek Slovák
102
44
32
15
53
29
70
39
Review
skupina E 8. kolo 19366
BK Krnov
Basketpoint Frýdek-Místek
21. 4. 2022
17:15
Hala TJ Lokomotiva Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
79
105
15
25
36
61
62
83
Review
skupina E 8. kolo 19364
BK Snakes Ostrava B
SK Bruntál
24. 1. 2022
18:30
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Marek Pilch
41
71
16
15
24
33
36
52
Review
skupina E 8. kolo 19362
BK NH Ostrava B
BK Opava B
4. 12. 2021
19:00
SH Ostrava-Tatran Jan Hecl
Jakub Kremser
51
92
13
21
31
37
42
64
Review
skupina E 8. kolo 19365
BK Lipník n.B.
Basket Valmez
12. 1. 2022
19:00
Sportovní hala Filip Hudec
Ladislav Sokolovský
57
62
8
16
25
31
35
44
Review
skupina E 9. kolo 19368
Basket Valmez
BK Krnov
18. 12. 2021
10:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Ivo Dolinek
David Tichý
68
52
17
12
27
29
47
40
Review
skupina E 9. kolo 19370
TBS Přerov
BK Snakes Ostrava B
19. 12. 2021
10:00
Sokolovna Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský
101
76
34
20
62
38
86
64
Review
skupina E 9. kolo 19367
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava B
18. 12. 2021
17:00
Basketpoint aréna Radim Kavka
Aleš Jurda
101
51
27
11
44
23
78
35
Review
skupina E 9. kolo 19371
BK Opava B
BC Nový Jičín
18. 12. 2021
17:00
Víceúčelová hala Opava René Klapetek
Jakub Kmošek
75
54
15
20
28
28
48
36
Review
skupina E 9. kolo 19369
SK Bruntál
BK Lipník n.B.
19. 1. 2022
18:30
Sportovní hala Bruntál René Klapetek
Kateřina Jedličková
72
65
18
13
33
30
53
41
Review
skupina E 10. kolo 19374
TBS Přerov
BK Lipník n.B.
15. 1. 2022
08:45
Sokolovna Dominik Krčmář
Vratislav Doležal
74
58
27
22
39
35
56
51
Review
skupina E 10. kolo 19373
BK Opava B
BK Snakes Ostrava B
16. 1. 2022
13:00
Víceúčelová hala Opava Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
110
57
32
11
55
26
84
41
Review
skupina E 10. kolo 19375
SK Bruntál
BK Krnov
15. 1. 2022
14:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Jakub Kmošek
54
51
18
17
30
29
36
44
Review
skupina E 10. kolo 19372
BK NH Ostrava B
BC Nový Jičín
15. 1. 2022
17:30
SH Ostrava-Tatran Marek Pilch
Jan Posker
73
46
18
14
38
31
35
59
Review
skupina E 10. kolo 19376
Basket Valmez
Basketpoint Frýdek-Místek
2. 5. 2022
18:30
SPŠSt Valašské Meziříčí Marek Bešina
Dominik Krčmář
59
78
9
16
23
32
47
63
Review
skupina E 11. kolo 19381
BK Snakes Ostrava B
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
20
0
*
Review
skupina E 11. kolo 19377
Basket Valmez
BK NH Ostrava B
29. 1. 2022
09:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Jakub Válek
Marek Bešina
69
62
11
21
34
35
52
53
Review
skupina E 11. kolo 19378
Basketpoint Frýdek-Místek
SK Bruntál
30. 1. 2022
11:00
Basketpoint aréna Tomáš Kraina
Johana Križanová
101
69
20
15
50
37
69
52
Review
skupina E 11. kolo 19380
BK Lipník n.B.
BK Opava B
29. 1. 2022
13:00
Sportovní hala Vratislav Doležal
David Tichý
54
94
12
20
20
47
40
71
Review
skupina E 11. kolo 19379
BK Krnov
TBS Přerov
28. 4. 2022
17:15
Hala TJ Lokomotiva Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
81
71
21
29
47
42
62
62
Review
skupina E 12. kolo 19385
TBS Přerov
Basketpoint Frýdek-Místek
12. 2. 2022
09:00
Sokolovna Marek Bešina
Filip Hudec
59
92
11
28
29
52
40
80
Review
skupina E 12. kolo 19382
BK NH Ostrava B
BK Snakes Ostrava B
12. 2. 2022
16:00
SH Ostrava-Tatran Pavel Nehoda
Jonáš Kavan
101
26
25
6
49
17
73
22
Review
skupina E 12. kolo 19383
BC Nový Jičín
BK Lipník n.B.
31. 1. 2022
17:00
SH Krytý bazén Michal Slovák
Marek Slovák
72
64
16
15
38
37
55
52
Review
skupina E 12. kolo 19384
BK Opava B
BK Krnov
12. 2. 2022
17:00
Víceúčelová hala Opava Dominik Holaň
Vojtěch Ščurek
98
39
18
8
54
12
74
27
Review
skupina E 12. kolo 19386
SK Bruntál
Basket Valmez
27. 4. 2022
18:30
Sportovní hala Bruntál Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
71
70
26
18
45
32
62
55
Review
skupina E 13. kolo 19388
Basket Valmez
TBS Přerov
26. 2. 2022
09:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Marek Slovák
Miroslav Slovák
73
51
19
15
36
25
45
40
Review
skupina E 13. kolo 19390
BK Krnov
BC Nový Jičín
26. 2. 2022
10:00
Hala TJ Lokomotiva René Klapetek
Kamil Vavrečka
54
89
14
21
27
47
39
68
Review
skupina E 13. kolo 19387
SK Bruntál
BK NH Ostrava B
26. 2. 2022
12:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Ondřej Chodura
69
83
13
24
29
39
48
63
Review
skupina E 13. kolo 19391
BK Lipník n.B.
BK Snakes Ostrava B
29. 4. 2022
18:00
Sportovní hala Vratislav Doležal
David Tichý
83
49
10
7
31
22
57
39
Review
skupina E 13. kolo 19389
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava B
29. 3. 2022
18:30
Basketpoint aréna Tomáš Kraina
Radim Kavka
79
75
20
18
30
33
60
50
Review
skupina E 14. kolo 19394
BC Nový Jičín
Basketpoint Frýdek-Místek
5. 3. 2022
12:00
SH Krytý bazén Marek Slovák
Miroslav Slovák
67
59
17
15
26
36
46
44
Review
skupina E 14. kolo 19393
BK Snakes Ostrava B
BK Krnov
5. 3. 2022
16:30
ZŠ Dvorského Matouš Přidal
Marek Pilch
54
55
15
20
31
29
42
37
Review
skupina E 14. kolo 19392
BK NH Ostrava B
BK Lipník n.B.
9. 5. 2022
18:00
SH Ostrava-Tatran Petr Opletal
Jan Posker
50
64
10
16
20
28
34
43
Review
skupina E 14. kolo 19395
BK Opava B
Basket Valmez
5. 3. 2022
19:00
Víceúčelová hala Opava René Klapetek
Ondřej Chodura
74
39
23
8
44
22
63
32
Review
skupina E 14. kolo 19396
TBS Přerov
SK Bruntál
4. 5. 2022
19:15
Sokolovna Dominik Krčmář
Vratislav Doležal
87
64
19
14
46
29
63
50
Review
skupina E 15. kolo 19399
Basket Valmez
BC Nový Jičín
19. 3. 2022
09:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Marek Slovák
Miroslav Slovák
54
60
16
14
33
26
42
45
Review
skupina E 15. kolo 19400
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava B
19. 3. 2022
11:30
Basketpoint aréna Radim Kavka
Jan Posker
105
49
25
12
48
29
73
42
Review
skupina E 15. kolo 19401
BK Krnov
BK Lipník n.B.
19. 3. 2022
14:30
Hala TJ Lokomotiva Kateřina Jedličková
Matěj Šesták
52
37
16
9
29
23
39
34
Review
skupina E 15. kolo 19398
BK Opava B
SK Bruntál
18. 3. 2022
17:00
Víceúčelová hala Opava Kateřina Jedličková
Jan Posker
118
45
35
12
53
18
79
32
Review
skupina E 15. kolo 19397
TBS Přerov
BK NH Ostrava B
19. 3. 2022
19:30
Sokolovna Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský
103
75
24
9
48
30
74
47
Review
skupina E 16. kolo 19402
BK NH Ostrava B
BK Krnov
2. 4. 2022
12:00
SH Ostrava-Tatran Václav Sýkora
Vojtěch Ščurek
83
36
20
6
40
14
56
27
Review
skupina E 16. kolo 19405
BC Nový Jičín
SK Bruntál
2. 4. 2022
12:30
SH Krytý bazén Adam Giecek
Ondřej Veselý
65
51
19
10
37
23
50
36
Review
skupina E 16. kolo 19404
BK Snakes Ostrava B
Basket Valmez
2. 4. 2022
13:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jan Posker
54
67
20
14
28
27
46
41
Review
skupina E 16. kolo 19403
BK Lipník n.B.
Basketpoint Frýdek-Místek
2. 4. 2022
15:00
Sportovní hala Vratislav Doležal
Ivo Dolinek
62
94
18
27
38
43
55
62
Review
skupina E 16. kolo 19406
BK Opava B
TBS Přerov
3. 4. 2022
17:00
Víceúčelová hala Opava Jakub Kremser
Ondřej Chodura
66
56
10
12
23
26
49
38
Review
skupina E 17. kolo 19409
SK Bruntál
BK Snakes Ostrava B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Bruntál 0
20
*
Review
skupina E 17. kolo 19408
TBS Přerov
BC Nový Jičín
23. 4. 2022
09:00
Sokolovna Dominik Krčmář
Vratislav Doležal
64
82
17
17
34
36
48
56
Review
skupina E 17. kolo 19410
Basket Valmez
BK Lipník n.B.
23. 4. 2022
10:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Marek Slovák
Miroslav Slovák
49
50
10
11
23
21
40
40
Review
skupina E 17. kolo 19407
BK Opava B
BK NH Ostrava B
23. 4. 2022
16:00
Víceúčelová hala Opava Tomáš Nevřela
Vojtěch Ščurek
96
42
20
10
52
18
75
37
Review
skupina E 17. kolo 19411
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Krnov
23. 4. 2022
19:00
Basketpoint aréna Tomáš Kraina
Johana Križanová
102
48
26
11
67
25
88
35
Review
skupina E 18. kolo 19415
BK Snakes Ostrava B
TBS Přerov
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského 0
20
*
Review
skupina E 18. kolo 19416
BC Nový Jičín
BK Opava B
8. 5. 2022
10:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
David Tichý
53
103
9
32
24
61
32
90
Review
skupina E 18. kolo 19413
BK Krnov
Basket Valmez
7. 5. 2022
10:00
Hala TJ Lokomotiva Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
82
72
23
15
40
34
66
55
Review
skupina E 18. kolo 19412
BK NH Ostrava B
Basketpoint Frýdek-Místek
7. 5. 2022
19:00
SH Ostrava-Tatran Petr Opletal
Aleš Jurda
96
38
27
10
60
10
76
26
Review
skupina E 18. kolo 19414
BK Lipník n.B.
SK Bruntál
11. 5. 2022
19:00
Sportovní hala Dominik Krčmář
Vratislav Doležal
82
49
19
11
42
28
64
36
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Michal Hrdlička BK NAPOS Vysoká n. L. 18 22 1.0 23.9 8.7 1.4 2.3/4.9 47.7 1.2
Jan Podubecký BK Kladno 18 22 1.0 23.4 8.2 1.4 2.7/4.8 57.1 1.9
Jan Král ŠSK Slaný 18 24 1.0 21.2 7.8 1.1 2.3/3.2 70.1 2.7
Tomáš Rossi TJ Sokol BK Chrudim 19 24 1.0 19.8 8.5 0.4 1.8/2.9 60.9 2.2
Vojtěch Vrána BA 2006 Roudnice n.L. 17 24 1.0 17.4 6.6 0.7 2.2/4.6 47.7 2.1
Lukáš Kejmar BK Brandýs n. L. 18 25 1.0 15.9 5.8 1.1 1.0/2.2 44.6 2.0
Kryštof Šanda ŠSK Slaný 17 22 1.0 17.0 7.1 0.3 1.8/4.7 37.9 2.9
Adam Kubíček ADFORS Basket Litomyšl 17 21 1.0 17.4 6.0 1.2 2.0/3.8 51.3 1.5
Jan Kachlík TJ Sokol BK Chrudim 18 24 1.0 14.6 6.6 0.1 1.2/2.1 56.0 1.8
Patrik Piskač BK NAPOS Vysoká n. L. 18 22 1.0 15.9 6.0 0.8 1.4/2.6 53.4 2.2
Bedřich Paseka TJ Sokol BK Chrudim 19 24 1.0 13.7 4.2 1.2 1.8/3.1 56.8 1.4
Oliver Ahmed Diop Baník Most 19 22 1.0 14.9 6.9 0.0 1.2/3.3 36.1 2.5
Michal Ropek ADFORS Basket Litomyšl 18 24 1.0 13.6 4.8 1.3 0.2/0.8 0.0* 2.3
Matěj Šmíd Loko Trutnov 18 24 1.0 13.1 4.0 1.3 1.3/2.7 46.9 2.9
Alex Mašek BK Kladno 18 24 1.0 12.9 5.5 0.1 1.7/3.0 55.6 1.8
Ondřej Kahánek Baník Most 17 21 1.0 14.6 3.8 1.9 1.5/2.8 53.4 0.6
Josef Repka BA 2006 Roudnice n.L. 16 24 1.0 12.4 4.0 1.0 1.5/2.3 66.7 1.6
Vojtěch Beneš BK Brandýs n. L. 18 23 1.0 12.9 4.3 0.8 1.9/3.4 56.4 1.3
Dominik Kučera BA Tygři Louny 19 21 1.0 13.9 3.8 1.5 1.7/3.0 57.1 2.3
Matěj Pletánek SŠB Pardubice 18 24 1.0 12.0 4.6 0.5 1.4/2.8 49.3 1.8
Aleš Venzara TJ Sokol BK Chrudim 20 22 1.0 12.8 3.0 1.4 2.7/5.2 51.8 1.6
Petr Černý ADFORS Basket Litomyšl 18 24 1.0 11.7 4.4 0.7 0.8/1.2 0.0* 1.9
Aleš Kejmar BK Brandýs n. L. 19 20 1.0 13.5 5.5 0.5 1.0/1.6 0.0* 2.1
Matouš Ranostaj KRN 17 16 1.0 16.8 6.9 0.1 2.8/5.2 54.2 3.2
Filip Kočka Válečníci Děčín B 19 18 1.0 14.8 5.2 0.5 2.8/5.3 53.1 1.4
Václav Borl BK Brandýs n. L. 18 22 1.0 12.0 4.1 0.8 1.2/1.7 0.0* 1.6
Ondřej Štěpán KRN 18 11 1.0 23.6 9.5 0.1 4.3/6.4 67.1 2.7
Michal Vosáhlo Loko Trutnov 18 22 1.0 11.6 3.5 1.0 1.4/2.3 60.8 2.5
Jiří Růžička BA 2006 Roudnice n.L. 16 25 1.0 10.2 3.2 0.7 1.7/4.0 43.4 1.2
Tomáš Hlaváček R&J EBC Mělník 17 16 1.0 15.9 5.4 1.3 1.4/1.9 0.0* 1.3
Tomáš Maleček ŠSK Slaný 16 24 1.0 10.3 4.4 0.0 1.5/3.1 46.7 3.2
Petr Brada BK Přeštice 19 12 1.0 20.6 7.7 0.8 3.0/4.5 66.7 0.0
Dominik Kocek BA Tygři Louny 19 22 1.0 11.1 4.8 0.2 0.9/2.0 44.4 2.5
David Hiller Basketbal TJ Svitavy 17 18 1.0 13.6 3.6 1.6 1.7/2.2 75.0 1.6
Jáchym Cita Válečníci Děčín B 20 17 1.0 14.3 2.6 2.2 2.3/3.5 65.0 1.8
Teodor Podařil BŠ Tygři Praha C 18 18 1.0 13.4 5.6 0.2 1.7/3.9 44.3 0.1
Šimon Sůva BK Mariánské Lázně 18 11 1.0 21.8 4.5 3.5 2.4/4.5 52.0 1.9
Radek Miľo BC Nový Jičín 19 15 1.0 15.5 5.5 0.9 1.8/2.4 75.0 2.2
Adam Križanský BŠ Tygři Praha C 18 19 1.0 12.1 3.4 1.2 1.8/3.3 54.0 0.2
Filip Mráz BA 2006 Roudnice n.L. 17 23 1.0 9.7 4.0 0.1 1.3/3.4 39.7 2.5
Denis Němec NH Ostrava B 17 12 1.0 18.6 6.0 1.5 2.1/5.1 41.0 2.0
Boris Bobovník TBS Přerov 19 15 1.0 14.7 5.7 0.5 2.0/4.2 47.6 2.9
Jan Franěk BA 2006 Roudnice n.L. 19 20 1.0 11.1 4.8 0.1 1.3/3.3 40.0 2.5
Šimon Kubelka BK Brandýs n. L. 17 18 1.0 12.2 3.9 1.2 0.7/1.2 0.0* 2.0
Marek Bill Basket Valmez 18 13 1.0 16.6 6.2 0.7 2.2/3.5 64.4 2.8
Tomáš Svoboda BC Benešov 18 12 1.0 17.8 3.5 2.6 3.1/6.3 49.3 2.3
David Dvořák TJ Sokol BK Chrudim 18 12 1.0 17.8 6.2 1.0 2.5/4.0 62.5 1.6
Tomáš Dostálek Basketbal TJ Svitavy 16 18 1.0 11.8 4.1 0.4 2.5/5.1 48.9 2.2
Lukáš Zvolánek BK Jiskra Domažlice 18 11 1.0 19.2 5.7 2.3 0.9/2.4 38.5 1.7
Jakub Chadima Basketbal TJ Svitavy 19 24 1.0 8.7 2.0 1.3 0.6/1.0 0.0* 1.4
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 16 20 1.0 10.4 3.7 0.8 0.7/1.1 0.0* 1.3
Matěj Krčmář Loko Trutnov 19 20 1.0 10.4 2.8 1.4 0.7/2.1 31.0 2.4
Jan Grundza BA Tygři Louny 18 22 1.0 9.4 1.4 2.2 0.1/0.6 0.0* 0.6
Adam Kadeřábek TBS Přerov 18 16 1.0 12.4 4.3 0.8 1.6/2.6 59.5 2.0
Michal Pěkný BK Brandýs n. L. 19 20 1.0 9.9 3.1 0.8 1.4/2.4 58.3 0.7
Michal Mainuš BK Lipník n.B 19 16 1.0 12.3 4.4 0.4 2.3/3.4 66.7 2.3
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 17 14 1.0 13.7 4.2 1.1 1.9/2.9 63.4 2.1
Šimon Trepeš BŠ Tygři Praha C 17 13 1.0 14.7 4.1 1.8 1.0/1.6 0.0* 0.0
Lukáš Formánek ŠSK Slaný 17 24 1.0 7.8 3.3 0.0 1.3/2.3 55.4 2.3
David Fraňo Baník Most 19 17 1.0 11.0 2.9 1.0 2.2/4.1 55.1 2.8
Daniel Toman SŠB Pardubice 16 18 1.0 10.2 3.7 0.5 1.3/1.9 0.0* 1.3
Jakub Novotný BK Sokolov 17 11 1.0 16.5 5.3 1.4 1.9/3.7 51.2 2.0
Jindřich Dennison BK Mariánské Lázně 19 11 1.0 16.5 4.5 2.0 1.6/3.3 50.0 2.6
Vojtěch Synáček BK NAPOS Vysoká n. L. 16 10 1.0 18.1 6.8 0.3 3.6/5.2 69.2 2.5
Šimon Černý R&J EBC Mělník 18 19 1.0 9.5 3.5 0.5 1.1/3.4 32.8 1.9
Dominik Malý BK Lipník n.B 19 17 1.0 10.5 4.5 0.0 1.4/4.0 35.3 2.1
Jan Sklenář R&J EBC Mělník 20 16 1.0 11.1 5.2 0.0 0.8/2.8 26.7 2.6
Tomáš Petrák BK Mariánské Lázně 18 12 1.0 14.8 5.9 0.0 3.0/5.7 52.9 2.3
Ondřej Polák SŠB Pardubice 18 18 1.0 9.8 2.7 1.1 1.1/2.1 54.1 2.0
Filip Tomášek R&J EBC Mělník 18 22 1.0 8.0 3.3 0.2 0.6/2.6 24.6 1.9
Jakub Žák BK Kladno 18 19 1.0 9.1 2.8 0.5 2.1/3.8 54.2 1.6
Ondřej Holý BK Jiskra Domažlice 16 10 1.0 17.1 5.4 1.7 1.2/3.4 35.3 2.7
Damián Kravčenko BC Nový Jičín 19 16 1.0 10.6 3.4 0.9 1.1/1.3 0.0* 1.4
Marek Novotný SŠB Pardubice 18 20 1.0 8.5 2.6 0.8 0.9/1.7 0.0* 2.7
Tomáš Candrák ADFORS Basket Litomyšl 19 12 1.0 13.8 5.6 0.6 0.9/1.9 0.0* 2.2
Vojtěch Pilný BK Brandýs n. L. 18 21 1.0 7.9 3.5 0.2 0.3/1.0 0.0* 2.8
52 Jakub Korda AŠ Mladá Boleslav 19 17 1.0 9.7 4.1 0.0 1.6/2.6 60.0 1.2
Martin Beránek BK NAPOS Vysoká n. L. 19 18 1.0 9.2 3.7 0.2 1.2/2.6 44.7 1.9
Jan Klajl BA LYNX Liberec 17 19 1.0 8.7 2.8 0.8 0.7/1.3 0.0* 2.3
Šimon Kolář BK Brandýs n. L. 19 24 1.0 6.8 2.8 0.1 0.9/1.6 0.0* 2.1
František Nakielný BK Lipník n.B 19 16 1.0 10.1 3.5 0.8 0.9/2.6 34.1 3.1
Matěj Hanuš ADFORS Basket Litomyšl 16 22 1.0 7.3 2.6 0.6 0.3/0.5 0.0* 1.1
Martin Smrž BK Medvědi Tábor 18 12 1.0 13.1 4.6 0.9 1.2/2.7 43.8 1.8
Jan Hanzal BK Medvědi Tábor 18 11 1.0 14.0 5.5 0.3 2.1/3.5 60.5 2.4
Vojtěch Bartoška BK Brandýs n. L. 18 20 1.0 7.7 3.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.3
Jáchym Schveinert BK Kladno 18 22 1.0 7.0 2.0 0.5 1.5/3.1 48.5 2.4
Michal Mityska Válečníci Děčín B 19 10 1.0 15.1 4.9 1.3 1.4/3.6 38.9 2.2
Lukáš Pater KRN 17 12 1.0 12.6 4.5 0.4 2.3/4.8 48.3 2.8
Milan Hyka Válečníci Děčín B 18 19 1.0 7.9 2.1 0.9 1.0/1.2 0.0* 1.9
Filip Tichavský TBS Přerov 16 13 1.0 11.5 4.7 0.1 1.8/2.9 63.2 2.2
Václav Burian Basket Valmez 17 12 1.0 12.3 3.6 0.9 2.4/4.4 54.7 2.3
Martin Kopřiva TBS Přerov 17 14 1.0 10.4 3.1 1.1 1.1/3.0 35.7 1.3
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 16 14 1.0 10.4 3.3 0.8 1.4/1.8 0.0* 1.2
Alexandr Jakl BK Medvědi Tábor 18 12 1.0 12.1 4.8 0.3 1.4/3.8 37.0 1.8
Jakub Hasman BK Jiskra Domažlice 17 12 1.0 12.1 2.8 1.7 1.4/3.1 45.9 2.8
Matyáš Prettl BK Jiskra Domažlice 18 11 1.0 13.1 5.1 0.3 2.1/4.1 51.1 3.2
Jakub Laušman BK Mariánské Lázně 17 12 1.0 11.8 1.9 2.0 2.0/2.4 82.8 2.9
Radim Brešťanský BK Sokolov 17 11 1.0 12.9 4.3 1.2 0.8/1.5 0.0* 1.5
Lukáš Scholz BK Opava B 17 11 1.0 12.7 3.5 1.6 0.9/1.7 0.0* 0.8
Lukáš Prade BA LYNX Liberec 16 18 1.0 7.8 2.1 0.9 1.0/2.4 41.9 1.9
Adam Štěpánský Loko Trutnov 19 6 1.0 23.2 6.8 2.2 3.0/5.8 51.4 2.0
Filip Rozsíval Kanonýři Josefov 19 20 1.0 6.9 3.2 0.1 0.5/1.9 0.0* 1.1
Adam Abrahámek BK Lipník n.B 19 15 1.0 9.1 2.4 1.0 1.3/2.4 55.6 1.9
Kryštof Grujbár ADFORS Basket Litomyšl 16 24 1.0 5.6 2.4 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.4
Michal Kastl SKB Rokycany 19 10 1.0 13.4 1.9 3.0 0.6/1.6 0.0* 4.0
4 Ondřej Čapek AŠ Mladá Boleslav 17 19 1.0 7.1 1.6 0.8 1.4/2.6 52.0 1.6
Rudolf Hanuštiak BA LYNX Liberec 20 10 1.0 13.4 3.9 1.1 2.3/3.2 71.9 1.6
23 Michal Matoušek AŠ Mladá Boleslav 18 20 1.0 6.7 2.5 0.3 1.0/1.8 0.0* 2.2
33 Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 17 15 1.0 8.9 3.5 0.0 1.9/3.9 49.2 1.2
Matěj Sádovský ADFORS Basket Litomyšl 19 14 1.0 9.4 3.8 0.4 0.6/1.3 0.0* 2.0
19 Richard Máj AŠ Mladá Boleslav 17 22 1.0 6.0 1.9 0.6 0.5/1.0 0.0* 1.4
Ondřej Kocourek BA Tygři Louny 19 7 1.0 18.7 6.9 1.1 1.6/2.7 57.9 1.9
Patrik Fedoruc Válečníci Děčín B 19 19 1.0 6.8 2.4 0.4 0.9/2.8 31.5 2.9
Adam Stárek Válečníci Děčín B 19 17 1.0 7.6 2.9 0.2 1.2/2.5 47.6 2.2
Robert Thomas Seaborn BK Sokolov 17 10 1.0 13.0 5.2 0.4 1.4/2.1 66.7 2.4
Filip Záhoř BK Jiskra Domažlice 16 10 1.0 13.0 5.3 0.1 2.1/3.5 60.0 1.8
Daniel Kučera NH Ostrava B 17 10 1.0 12.8 5.9 0.1 0.7/1.8 0.0* 3.2
Ondřej Patera BA 2006 Roudnice n.L. 20 21 1.0 6.1 2.4 0.0 1.1/2.6 42.6 1.6
Lukáš Hurta Basket Valmez 17 10 1.0 12.8 5.7 0.1 1.1/3.5 31.4 2.8
Adam Bielko ADFORS Basket Litomyšl 17 11 1.0 11.6 4.2 0.8 0.8/1.3 0.0* 1.2
Jan Florčík NH Ostrava B 16 8 1.0 15.8 4.1 2.3 0.8/1.5 0.0* 0.9
Jan Sádovský SŠB Pardubice 18 10 1.0 12.6 4.7 0.5 1.7/4.1 41.5 3.3
Jiří Paidar BK Jiskra Domažlice 16 8 1.0 15.6 3.1 2.4 2.3/3.4 66.7 2.5
Vít Pochman BA 2006 Roudnice n.L. 19 6 1.0 20.8 7.3 0.7 4.2/5.8 71.4 1.3
Petr Chadima NH Ostrava B 16 16 1.0 7.8 2.2 0.9 0.8/1.6 0.0* 1.4
Vojtěch Slezák Basketbal TJ Svitavy 18 18 1.0 6.9 2.4 0.4 0.9/2.5 37.8 1.7
David Vosyka BK Kladno 18 12 1.0 10.3 4.2 0.2 1.5/4.7 32.1 2.3
Jakub Král ŠSK Slaný 18 24 1.0 5.1 1.7 0.3 0.8/1.8 0.0* 2.2
Michal Uldrych SKB Rokycany 19 11 1.0 11.1 3.0 1.3 1.3/2.6 48.3 2.5
Jakub Singer BK Kladno 16 22 1.0 5.5 2.4 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.4
Radim Jancur BK NAPOS Vysoká n. L. 16 22 1.0 5.5 1.7 0.5 0.6/1.0 0.0* 1.3
Kamil Vavrečka BK Opava B 18 8 1.0 14.8 4.0 2.3 0.0/0.3 0.0* 1.0
Tomáš Pavlů BA LYNX Liberec 20 17 1.0 6.9 1.5 1.1 0.5/1.1 0.0* 1.1
František Tupec ADFORS Basket Litomyšl 17 22 1.0 5.3 2.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.1
Matyáš Fichtner Válečníci Děčín B 18 20 1.0 5.9 1.3 0.9 0.7/1.5 0.0* 2.6
Michal Prouza Kanonýři Josefov 16 10 1.0 11.6 4.6 0.2 1.8/4.5 40.0 1.3
Milan Rýdl BC Benešov 19 11 1.0 10.4 4.3 0.3 1.0/3.4 29.7 2.5
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomyšl 17 18 1.0 6.3 2.2 0.4 0.6/0.9 0.0* 1.3
88 Radek Churáček AŠ Mladá Boleslav 19 18 1.0 6.3 2.7 0.0 0.9/2.1 43.2 1.7
Jan Hudlický BŠ Tygři Praha C 18 14 1.0 8.1 2.7 0.7 0.6/1.1 0.0* 0.1
Miroslav Turna BK Lipník n.B 17 12 1.0 9.3 4.3 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.9
Josef Gebert SKB Rokycany 19 8 1.0 13.8 4.5 1.0 1.8/4.0 43.8 4.6
Lukáš Najman BK Brandýs n. L. 19 10 1.0 10.9 5.0 0.0 0.9/1.3 0.0* 1.4
Jakub Knejp BK NAPOS Vysoká n. L. 16 16 1.0 6.8 1.3 1.2 0.7/1.4 0.0* 2.4
Jakub Drulák KRN 16 16 1.0 6.8 3.1 0.1 0.4/1.0 0.0* 2.4
Martin Langer Basket Valmez 18 12 1.0 9.0 2.8 0.8 1.0/1.4 0.0* 1.3
Tobiáš Krpec SK Bruntál 19 9 1.0 12.0 5.1 0.4 0.4/1.1 0.0* 1.8
Adam Zajíček Kanonýři Josefov 16 9 1.0 11.9 5.1 0.3 0.7/2.1 31.6 2.1
Theodor Kuba TBS Přerov 18 13 1.0 8.2 3.2 0.2 1.5/3.5 42.2 2.8
Ondřej Slanina BK Opava B 17 10 1.0 10.5 4.8 0.1 0.6/1.6 0.0* 1.9
Matyáš Hawiger Basket Valmez 16 14 1.0 7.5 1.6 1.1 0.8/1.5 0.0* 1.8
Lukáš Hegar BC Nový Jičín 17 12 1.0 8.7 3.5 0.1 1.4/1.8 0.0* 2.8
Jiří Lamač BA LYNX Liberec 20 13 1.0 7.9 3.0 0.5 0.5/1.2 0.0* 1.3
Tomáš Halámek BK Přeštice 18 12 1.0 8.6 3.5 0.3 0.8/2.2 38.5 0.0
Lukáš Filipčuk BA Tygři Louny 18 17 1.0 6.0 0.8 1.4 0.4/0.6 0.0* 1.2
Vojtěch Kostka SŠB Pardubice 18 18 1.0 5.6 2.4 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.3
Pavel Czudek BK Opava B 16 7 1.0 14.1 4.1 1.1 2.4/3.3 73.9 2.0
Tom Sosna BK Opava B 18 11 1.0 9.0 3.5 0.3 1.3/2.3 56.0 1.9
František Gecašek SK Bruntál 19 9 1.0 10.9 5.0 0.0 0.9/2.8 32.0 2.3
Tadeáš Vacula KRN 17 14 1.0 7.0 3.1 0.0 0.9/1.7 0.0* 2.2
Jakub Polášek Basket Valmez 18 8 1.0 12.3 5.1 0.4 0.9/2.0 43.8 1.5
Marek Pospíchal BŠ Tygři Praha C 18 15 1.0 6.5 2.1 0.7 0.4/0.7 0.0* 0.1
Jan Ryšavý Basketbal TJ Svitavy 19 22 1.0 4.4 1.0 0.5 0.9/1.3 0.0* 1.0
Matěj Štosek Baník Most 18 17 1.0 5.6 1.5 0.6 0.6/1.5 0.0* 0.4
Martin Kohout BK Přeštice 18 11 1.0 8.6 3.9 0.0 0.8/1.8 0.0* 0.0
Petr Felbaba SK Bruntál 16 9 1.0 10.4 4.7 0.0 1.1/2.2 50.0 1.8
Jan Stočes R&J EBC Mělník 19 21 1.0 4.5 1.6 0.4 0.1/0.3 0.0* 2.0
Vojtěch Frank SK Bruntál 19 8 1.0 11.8 3.4 1.5 0.5/1.1 0.0* 2.3
Tomáš Březina Loko Trutnov 19 16 1.0 5.9 2.3 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.4
Jakub Švéda BK Kladno 17 18 1.0 5.2 1.3 0.7 0.5/0.6 0.0* 1.6
Marek Blahovec SKB Rokycany 18 10 1.0 9.2 3.0 0.8 0.8/1.6 0.0* 3.2
Radim Novák BK Opava B 18 10 1.0 9.2 3.6 0.6 0.2/0.3 0.0* 2.2
Tomáš Čagan BK Lipník n.B 19 13 1.0 7.0 2.8 0.2 0.8/1.5 0.0* 1.7
27 Tumur Delgersaikhan AŠ Mladá Boleslav 17 15 1.0 6.1 2.0 0.5 0.7/1.0 0.0* 2.3
Ondřej Lenoch TBS Přerov 18 14 1.0 6.4 2.8 0.0 0.8/1.8 0.0* 2.3
Lukáš Brož BK Přeštice 19 6 1.0 14.8 6.7 0.3 0.5/2.5 20.0 0.0
Bohdan Hornychar BA LYNX Liberec 16 15 1.0 5.8 2.0 0.6 0.0/1.1 0.0* 1.9
Martin Záruba BŠ Tygři Praha C 17 13 1.0 6.7 1.9 0.7 0.8/1.8 0.0* 0.0
Matěj Šesták SK Bruntál 19 8 1.0 10.9 2.1 1.8 1.4/5.4 25.6 3.3
Adam Kašok NH Ostrava B 17 6 1.0 14.3 4.7 0.7 3.0/4.5 66.7 1.2
Jakub Vaňura BA LYNX Liberec 19 16 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.9 0.0* 2.1
Vojtěch Novotný BŠ Tygři Praha C 17 7 1.0 11.9 3.9 0.9 1.6/3.1 50.0 0.4
Štěpán Kocourek BA Tygři Louny 19 9 1.0 9.2 3.3 0.2 1.9/2.7 70.8 1.7
Petr Ďurana Válečníci Děčín B 17 16 1.0 5.2 1.4 0.6 0.6/1.0 0.0* 2.1
Marek Volf BK Medvědi Tábor 15 4 1.0 20.3 6.5 1.3 3.5/5.0 70.0 1.5
Vilém Vrbica BK NAPOS Vysoká n. L. 16 10 1.0 8.0 3.1 0.3 0.9/2.0 45.0 0.4
Daniel Fládr BK Opava B 18 12 1.0 6.7 1.1 1.4 0.3/0.6 0.0* 0.8
Pavel Peroutka R&J EBC Mělník 19 18 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/1.9 0.0* 2.1
Vojtěch Deliš R&J EBC Mělník 19 14 1.0 5.6 1.9 0.4 0.5/1.7 0.0* 1.6
Vojtěch Tupec ADFORS Basket Litomyšl 17 14 1.0 5.6 2.7 0.0 0.2/0.5 0.0* 2.1
Jan Bartoš BŠ Tygři Praha C 17 6 1.0 13.0 4.8 0.5 1.8/2.5 73.3 0.0
Jakub Ouředník BK Mariánské Lázně 18 3 1.0 26.0 9.3 1.7 2.3/3.3 70.0 3.0
44 Radek Bednář AŠ Mladá Boleslav 18 17 1.0 4.6 2.1 0.1 0.3/1.2 0.0* 1.4
Martin Svoboda BA Tygři Louny 19 15 1.0 5.1 0.9 0.9 0.7/1.3 0.0* 1.1
Vilém Foltýn Basket Valmez 16 10 1.0 7.7 2.5 0.5 1.2/2.0 60.0 3.0
Tomáš Minařík Baník Most 19 22 1.0 3.5 0.9 0.4 0.4/1.1 0.0* 1.6
Jindřich Brill BK Mariánské Lázně 17 7 1.0 10.7 5.0 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.9
Antonín Drga BK Lipník n.B 19 12 1.0 6.3 2.7 0.1 0.7/1.2 0.0* 1.7
Jiří Šustek BK Lipník n.B 18 15 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.5
Jan Říha BK NAPOS Vysoká n. L. 16 10 1.0 7.4 3.2 0.1 0.7/2.4 29.2 2.7
30 Ondřej Hanitz AŠ Mladá Boleslav 16 19 1.0 3.9 1.3 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.7
Simeon Trajkovski AŠ Mladá Boleslav 19 13 1.0 5.7 2.2 0.3 0.5/0.7 0.0* 0.6
Jakub Fiala ŠSK Slaný 16 22 1.0 3.4 1.3 0.1 0.5/1.9 0.0* 1.4
Filip Skokan Baník Most 19 19 1.0 3.9 1.4 0.1 0.9/1.9 0.0* 2.7
Tomáš Janíček BC Nový Jičín 17 13 1.0 5.6 1.8 0.4 0.8/1.0 0.0* 0.9
Štěpán Chaloupka BK Kladno 18 18 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/1.2 0.0* 3.3
Kryštof Stránský ŠSK Slaný 17 23 1.0 3.1 1.0 0.3 0.3/0.9 0.0* 1.8
Adam Fridrich BK Kladno 18 16 1.0 4.5 1.3 0.6 0.0/0.1 0.0* 1.0
Ondřej Veselý BK Medvědi Tábor 18 11 1.0 6.5 2.9 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.0
Matěj Lukasík NH Ostrava B 16 10 1.0 7.1 2.7 0.3 0.8/1.9 0.0* 1.4
Daniel Kudela BK Opava B 17 11 1.0 6.3 2.1 0.5 0.7/2.3 32.0 1.4
Robin Klapetek BK Opava B 18 5 1.0 13.6 5.8 0.6 0.2/0.4 0.0* 1.6
David Dostálek Basketbal TJ Svitavy 19 20 1.0 3.4 1.7 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.3
Pavel Daranský Basketbal TJ Svitavy 17 8 1.0 8.4 2.8 0.9 0.3/0.5 0.0* 2.0
Dominik Hanák Loko Trutnov 18 20 1.0 3.4 1.4 0.2 0.1/0.2 0.0* 1.1
Radek Pospíšil BA Tygři Louny 17 10 1.0 6.7 2.1 0.6 0.7/2.4 29.2 1.7
1 Radoslav Stojka AŠ Mladá Boleslav 18 18 1.0 3.7 1.2 0.2 0.6/1.0 0.0* 2.0
Simon Jurdanov BC Nový Jičín 17 13 1.0 5.2 2.2 0.2 0.4/0.4 0.0* 2.2
Martin Suchánek BK Kladno 16 19 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.5
Michael Jakl BK Medvědi Tábor 19 12 1.0 5.5 2.0 0.2 1.0/1.9 0.0* 2.0
Mirek Brož BC Benešov 19 11 1.0 5.9 2.5 0.3 0.2/0.6 0.0* 1.7
Jaroslav Fišer Baník Most 20 8 1.0 8.1 3.4 0.1 1.0/1.8 0.0* 2.0
Petr Hladík SKB Rokycany 19 5 1.0 13.0 6.0 0.0 1.0/1.2 0.0* 3.2
Radim Pavlík BA 2006 Roudnice n.L. 18 23 1.0 2.8 1.2 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.6
Dominik Bulák BK NAPOS Vysoká n. L. 18 18 1.0 3.6 1.0 0.3 0.6/1.5 0.0* 2.4
Matěj Kramoliš BK Opava B 17 4 1.0 16.0 5.8 0.8 2.3/2.8 81.8 1.3
Patrik Sahánek Kanonýři Josefov 17 23 1.0 2.7 1.1 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.6
Michal Žák BK Kladno 18 7 1.0 9.0 2.3 0.9 1.9/3.6 52.0 3.6
Dominik Brož BK Přeštice 17 10 1.0 6.3 2.2 0.4 0.7/1.5 0.0* 0.0
Michal Metz BP Frýdek-Místek 17 3 1.0 21.0 8.0 1.0 2.0/4.7 42.9 2.7
Tomáš Němeček TBS Přerov 18 13 1.0 4.8 1.5 0.5 0.5/0.8 0.0* 1.5
Martin Pospíchal BŠ Tygři Praha C 16 11 1.0 5.6 1.4 0.9 0.2/0.4 0.0* 0.0
Jan Šidlichovský BK NAPOS Vysoká n. L. 19 4 1.0 15.5 5.3 0.8 2.8/6.0 45.8 1.8
Jonáš Brýdl ADFORS Basket Litomyšl 16 11 1.0 5.6 1.8 0.5 0.4/0.5 0.0* 0.5
Timur Chachkhiani BŠ Tygři Praha C 18 10 1.0 6.2 1.6 0.8 0.6/1.9 0.0* 0.0
Jan Altynski BK Jiskra Domažlice 18 11 1.0 5.6 2.5 0.0 0.7/1.1 0.0* 2.3
Martin Tesař Basketbal TJ Svitavy 17 20 1.0 3.1 1.4 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.2
Vojtěch Břečka BK Medvědi Tábor 17 7 1.0 8.6 2.4 0.9 1.1/2.6 44.4 1.6
Jáchym Povolný BC Benešov 19 10 1.0 6.0 2.5 0.3 0.1/0.7 0.0* 2.9
Adam Sedláček ŠSK Slaný 17 8 1.0 7.4 2.6 0.3 1.4/2.4 57.9 2.8
Ondřej Hejduk BK Opava B 16 9 1.0 6.6 2.7 0.1 0.9/2.2 40.0 1.3
Josef Miškovský BŠ Tygři Praha C 16 14 1.0 4.1 1.9 0.1 0.2/0.6 0.0* 0.0
Filip Klepek BK Opava B 18 15 1.0 3.8 1.7 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.9
Vít Braun Loko Trutnov 18 20 1.0 2.9 1.0 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.8
Jáchym Titlbach BA Tygři Louny 17 9 1.0 6.2 1.4 0.9 0.7/1.1 0.0* 1.8
Jiří Pudich NH Ostrava B 17 6 1.0 9.2 4.0 0.0 1.2/3.0 38.9 0.8
Šimon Aubus BK NAPOS Vysoká n. L. 16 12 1.0 4.5 1.8 0.3 0.3/0.6 0.0* 1.8
Marek Metz BP Frýdek-Místek 16 3 1.0 17.7 4.7 1.3 4.3/7.7 56.5 3.3
Patrik Málek SŠB Pardubice 16 13 1.0 4.1 1.0 0.6 0.2/0.5 0.0* 0.9
Jakub Mršťák NH Ostrava B 16 3 1.0 17.3 5.0 2.0 1.3/2.7 50.0 1.0
Hynek Čebiš SŠB Pardubice 17 10 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.9
David Kovács NH Ostrava B 16 11 1.0 4.6 1.7 0.3 0.4/0.7 0.0* 1.2
Jiří Lešák SKB Rokycany 19 5 1.0 10.2 3.2 0.4 2.6/4.4 59.1 2.4
Alex Čandas BK Opava B 17 6 1.0 8.3 2.7 1.0 0.0/0.3 0.0* 1.5
Prokop Macků BŠ Tygři Praha C 16 10 1.0 5.0 2.1 0.1 0.5/1.4 0.0* 0.0
Petr Veselý BK Sokolov 16 8 1.0 6.1 1.5 0.9 0.5/1.0 0.0* 1.9
Jakub Deliš R&J EBC Mělník 17 20 1.0 2.5 0.2 0.7 0.1/0.1 0.0* 0.8
Daniel Jirousek TJ Sokol BK Chrudim 19 13 1.0 3.7 1.2 0.3 0.5/0.8 0.0* 0.4
Lukáš Zídek SKB Rokycany 19 8 1.0 6.0 2.5 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.6
Martin Fiala Kanonýři Josefov 19 51 1.0 0.9 0.4 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.3
Ondřej Vondrák KRN 17 18 1.0 2.7 0.9 0.0 0.8/1.3 0.0* 2.8
Jan Křesťan BK Opava B 17 8 1.0 6.0 1.5 0.4 1.9/2.9 65.2 2.0
Lukáš Trdlikát Loko Trutnov 18 8 1.0 6.0 1.9 0.6 0.4/0.5 0.0* 1.1
Miran Saliji Loko Trutnov 17 18 1.0 2.6 0.9 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.3
Václav Bajtek KRN 16 16 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.8
Tadeáš Kolomý SK Bruntál 18 9 1.0 5.1 2.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.8
Jan Buschta BA LYNX Liberec 17 12 1.0 3.8 1.4 0.1 0.8/1.7 0.0* 1.0
Michal Baloun TJ Sokol BK Chrudim 17 4 1.0 11.3 4.8 0.5 0.3/0.5 0.0* 1.3
Daniel Kolář BK Lipník n.B 17 5 1.0 8.8 3.0 0.4 1.6/3.0 53.3 1.6
Maddox Dofek BC Nový Jičín 16 10 1.0 4.4 1.0 0.6 0.6/0.8 0.0* 2.7
Ervín Gerö NH Ostrava B 17 3 1.0 14.3 5.0 1.0 1.3/2.3 57.1 2.3
Mikuláš Čank NH Ostrava B 16 3 1.0 14.3 7.0 0.0 0.3/1.7 0.0* 0.0
Ondřej Ďuriš BA 2006 Roudnice n.L. 18 17 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.1
David Hošek Kanonýři Josefov 19 18 1.0 2.4 0.8 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.0
Matěj Heřt BA Tygři Louny 18 18 1.0 2.4 0.7 0.3 0.1/0.2 0.0* 1.3
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 16 11 1.0 3.9 1.2 0.5 0.2/0.2 0.0* 0.5
David Dvořák Válečníci Děčín B 18 17 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.5
Matěj Medáček R&J EBC Mělník 19 12 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.8
Nikola Chotěborský BA Tygři Louny 17 12 1.0 3.5 1.4 0.1 0.4/1.1 0.0* 1.6
Tadeáš Regeti BK Sokolov 18 2 1.0 21.0 9.5 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
Nikolas Míčka BA LYNX Liberec 19 14 1.0 3.0 1.3 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.4
Vojtěch Koreček TJ Sokol BK Chrudim 17 16 1.0 2.6 1.1 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.3
21 Radim Zeman AŠ Mladá Boleslav 18 13 1.0 3.2 1.2 0.0 0.7/1.1 0.0* 1.5
Ondřej Řánek BK Sokolov 17 4 1.0 10.3 5.0 0.0 0.3/2.0 12.5 2.8
Ondřej Kučírek Válečníci Děčín B 19 20 1.0 2.1 0.2 0.6 0.0/0.2 0.0* 0.8
Igor Janouch BK Medvědi Tábor 19 4 1.0 10.3 3.5 0.3 2.5/3.8 66.7 1.5
Tomáš Bedlek BK NAPOS Vysoká n. L. 19 12 1.0 3.3 1.3 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.3
Jakub Rajčan BK Opava B 17 14 1.0 2.9 0.6 0.4 0.3/0.6 0.0* 0.7
Matouš Mityska Válečníci Děčín B 19 5 1.0 8.0 3.2 0.2 1.0/2.2 45.5 2.2
Matyáš Pažout BA 2006 Roudnice n.L. 20 3 1.0 13.3 3.0 2.0 1.3/1.3 0.0* 0.3
František Pudich NH Ostrava B 16 5 1.0 8.0 3.4 0.0 1.2/2.2 54.5 2.0
Ondřej Smyček NH Ostrava B 17 9 1.0 4.4 2.1 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.7
Daniel Čvančara Baník Most 20 18 1.0 2.2 0.5 0.3 0.3/0.7 0.0* 0.6
Martin Bleha BA Tygři Louny 18 22 1.0 1.8 0.7 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.8
Tomáš Bartošík Basket Valmez 18 14 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.1
Michal Štěnička BK Opava B 18 6 1.0 6.5 2.0 0.7 0.5/0.7 0.0* 0.5
Filip Labuta Válečníci Děčín B 19 8 1.0 4.8 1.8 0.3 0.5/0.9 0.0* 1.8
David Beneš KRN 17 15 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.0