Kvalifikace o extraligu

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BA Sparta Praha
BK Sojky Pelhřimov
12. 6. 2021
09:00
Hala Kuncova Dominik Výborný
Jan Musil
82
90
23
21
49
48
72
68
Review
skupina A 1. kolo 2
Válečníci Děčín
Basket Poděbrady
12. 6. 2021
11:00
Hala Kuncova Veronika Vávrová
Pavel Bohata
63
79
20
15
34
42
48
62
Review
skupina A 1. kolo 3
BK Sojky Pelhřimov
Tygři Brno
12. 6. 2021
13:30
Hala Kuncova Petr Blahout
Dominik Výborný
87
69
11
19
42
43
63
61
Review
skupina A 1. kolo 4
Basket Poděbrady
BA Sparta Praha
12. 6. 2021
15:30
Hala Kuncova Veronika Vávrová
Jan Musil
78
98
22
11
41
38
60
71
Review
skupina A 1. kolo 5
Tygři Brno
Válečníci Děčín
12. 6. 2021
18:00
Hala Kuncova Marek Vošahlík
Robin Petrák
111
59
36
7
61
26
75
41
Review
skupina A 1. kolo 6
BK Sojky Pelhřimov
Basket Poděbrady
13. 6. 2021
09:00
Hala Kuncova Robin Petrák
Jan Musil
106
68
18
20
56
34
80
45
Review
skupina A 1. kolo 7
Tygři Brno
BA Sparta Praha
13. 6. 2021
11:00
Hala Kuncova Martin Kučírek
Pavel Bohata
85
57
17
18
47
30
70
41
Review
skupina A 1. kolo 8
Válečníci Děčín
BK Sojky Pelhřimov
13. 6. 2021
13:30
Hala Kuncova Veronika Vávrová
Robin Petrák
44
77
13
20
30
32
56
41
Review
skupina A 1. kolo 9
Basket Poděbrady
Tygři Brno
13. 6. 2021
15:30
Hala Kuncova Jan Musil
Pavel Bohata
51
84
7
31
30
53
42
65
Review
skupina A 1. kolo 10
BA Sparta Praha
Válečníci Děčín
13. 6. 2021
18:00
Hala Kuncova Petr Blahout
Dominik Výborný
90
76
29
23
61
31
80
51
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Daniel Olejník Tygři Praha 18 4 9.5 20.3 5.3 / 5.5 95.5 2.0 / 2.8 72.7 3.8/5.5 68.2 0.0 1.0 1.0 1.0 0.8 1.0 0.3 2.0 3.5 17.8
Tomáš Cajthaml BA Sparta Praha 17 8 10.6 3.8 0.8 / 2.8 27.3 0.5 / 1.0 0.0* 0.8/1.0 0.0* 0.8 1.8 2.5 1.8 0.5 1.5 0.1 0.5 1.1 2.5
Štěpán Dvořák Tygři Brno 18 4 3.3 6.0 2.3 / 2.8 81.8 0.3 / 0.3 0.0* 0.8/1.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 3.5
Aleš Abraham Válečníci Děčín 18 4 4.0 1.5 0.5 / 1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.3 0.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 -0.3
Matyáš Franta Jižní Supi 18 1 16.0 3.0 0.0 / 1.0 0.0* 1.0 / 1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 5.0 -2.0
Michal Bureš Levharti Chomutov 15 4 1.5 0.5 0.3 / 0.3 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 -0.5
Anthony Dennis Adamec BVK Holice 17 1 1.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michal Arleth BK Opava 18 4 2.8 0.0 0.0 / 0.3 0.0* 0.0 / 0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 0.0
Kryštof Černý Basket Poděbrady 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Pavel Dvořák Sojky Pelhřimov 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
BA Sparta Praha 4 19.8 9.3 14.5 /22.8 63.7 13.8 27.8 41.5 11.5 10.0 16.0 19.0 22.5 1.8
Sojky Pelhřimov 4 25.3 8.3 14.8 /26.1 56.7 3.8 8.3 12.0 3.0 2.5 4.8 7.5 19.0 1.5
BK Opava 4 18.0 8.3 13.3 /21.3 62.4 18.5 33.0 51.5 14.5 11.0 18.8 20.3 24.8 2.0
BVK Holice 3 9.0 2.7 3.3 /6.3 52.6 7.0 12.3 19.3 6.0 2.7 5.7 9.0 6.3 0.3
Basket Poděbrady 4 18.0 6.5 13.5 /17.8 76.1 2.5 6.8 9.3 0.5 1.5 4.0 4.8 17.5 0.0
Levharti Chomutov 4 19.8 5.3 11.3 /20.1 56.3 2.5 9.8 12.3 2.3 2.0 6.5 6.5 16.8 0.8
Tygři Praha 4 18.3 7.8 12.8 /20.6 62.2 5.3 5.5 10.8 3.5 2.8 5.3 5.8 22.3 0.5
Tygři Brno 4 28.0 4.8 17.0 /25.5 66.7 3.3 7.0 10.3 1.3 1.8 3.8 4.8 15.5 0.3
Jižní Supi 3 5.3 2.7 4.3 /6.3 68.4 3.7 9.0 12.7 5.0 4.3 5.3 7.3 6.0 0.3
Válečníci Děčín 4 20.0 4.0 8.5 /17.0 50.0 4.5 6.8 11.3 3.3 3.0 6.3 5.3 24.8 0.3