Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 2
BA Sparta Praha
BK Levharti Chomutov
6. 11. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 1. kolo 3
Sokol Žižkov
BK Klatovy
6. 11. 2021
17:00
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
skupina A 1. kolo 4
Tygři Praha
Tygři Praha B
2. 11. 2021
17:00
Sportovní hala Jeneč Jan Lejčko
Michal Dub
Preview
skupina A 1. kolo 1
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
5. 11. 2021
18:30
hala UJEP Jan Hendrych
Karel Anton
Preview
skupina A 2. kolo 7
BA Sparta Praha
Sokol Žižkov
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 2. kolo 6
Válečníci Děčín
Tygři Praha B
18. 9. 2021
13:30
ARMEX Sportcentrum Michael Mycak
Jan Lejčko
63
46
17
13
42
25
51
37
Review
skupina A 2. kolo 8
BK Levharti Chomutov
BK Klatovy
18. 9. 2021
14:00
Městská sportovní hala - velká Jindřich Nesper
Vladislav Lunhul
114
43
28
9
53
26
79
39
Review
skupina A 2. kolo 5
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha
18. 9. 2021
17:30
hala UJEP Jan Hejnic
Dennis Billík
60
81
11
19
28
38
38
61
Review
skupina A 3. kolo 11
BA Sparta Praha
BK Klatovy
19. 9. 2021
09:00
Hala Kuncova Lukáš Kalabza
Vojtěch Šmíd
80
49
19
16
43
33
63
44
Review
skupina A 3. kolo 10
Válečníci Děčín
Tygři Praha
19. 9. 2021
12:00
ARMEX Sportcentrum Ivo Melichárek
Michael Mycak
54
79
15
25
28
42
43
57
Review
skupina A 3. kolo 9
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha B
19. 9. 2021
13:30
hala UJEP Jan Hejnic
Dennis Billík
73
81
23
20
43
40
59
67
Review
skupina A 3. kolo 12
BK Levharti Chomutov
Sokol Žižkov
27. 10. 2021
20:00
Městská sportovní hala - malá Karel Anton
Jindřich Nesper
98
74
19
21
45
39
73
53
Review
skupina A 4. kolo 15
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
2. 10. 2021
12:00
hala UJEP Karel Anton
Jan Kout
58
69
15
16
24
35
37
51
Review
skupina A 4. kolo 14
Tygři Praha B
BK Klatovy
2. 10. 2021
17:00
Sportovní hala Jeneč Jakub Petrák
Michal Bakajsa
65
53
19
8
33
19
48
39
Review
skupina A 4. kolo 13
Tygři Praha
Sokol Žižkov
2. 10. 2021
19:00
Sportovní hala Jeneč Jakub Petrák
Michal Bakajsa
96
32
21
6
43
16
71
26
Review
skupina A 4. kolo 16
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
2. 10. 2021
20:30
ARMEX Sportcentrum Jan Hendrych
Jaroslav Poživil
66
77
22
28
33
38
44
53
Review
skupina A 5. kolo 18
Tygři Praha B
Sokol Žižkov
3. 10. 2021
09:00
Sportovní hala Jeneč Jakub Petrák
Dennis Billík
65
62
18
20
36
35
50
43
Review
skupina A 5. kolo 20
Válečníci Děčín
BA Sparta Praha
3. 10. 2021
10:00
ARMEX Sportcentrum Jan Hendrych
Jaroslav Poživil
69
60
22
13
38
30
50
43
Review
skupina A 5. kolo 17
Tygři Praha
BK Klatovy
3. 10. 2021
11:00
Sportovní hala Jeneč Jakub Petrák
Michal Bakajsa
109
34
21
12
46
17
68
26
Review
skupina A 5. kolo 19
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
3. 10. 2021
11:00
hala UJEP Karel Anton
Jan Kout
42
96
3
24
19
43
32
65
Review
skupina A 6. kolo 21
BA Sparta Praha
Tygři Praha
16. 10. 2021
09:00
Hala Kuncova Michal Perlík
Daniel Čížek
60
90
22
28
38
48
48
71
Review
skupina A 6. kolo 23
Sokol Žižkov
SLUNETA Ústí nad Labem
16. 10. 2021
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Jan Lejčko
Jakub Vampola
72
62
12
12
33
28
54
44
Review
skupina A 6. kolo 24
BK Klatovy
Válečníci Děčín
16. 10. 2021
17:00
SH BK Klatovy Jakub Hejduk
Dennis Billík
59
83
6
22
27
37
49
60
Review
skupina A 6. kolo 22
BK Levharti Chomutov
Tygři Praha B
16. 10. 2021
19:00
Městská sportovní hala - velká Vladimír Kesler
Michael Mycak
87
61
21
18
48
32
64
42
Review
skupina A 7. kolo 25
BA Sparta Praha
Tygři Praha B
17. 10. 2021
09:00
Hala Kuncova Michal Perlík
Daniel Čížek
58
34
15
13
35
18
41
23
Review
skupina A 7. kolo 27
Sokol Žižkov
Válečníci Děčín
17. 10. 2021
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Jan Lejčko
Jakub Vampola
63
69
18
17
29
32
45
47
Review
skupina A 7. kolo 28
BK Klatovy
SLUNETA Ústí nad Labem
17. 10. 2021
10:00
SH BK Klatovy Jakub Hejduk
Dennis Billík
71
58
20
9
35
18
61
33
Review
skupina A 7. kolo 26
BK Levharti Chomutov
Tygři Praha
17. 10. 2021
11:00
Městská sportovní hala - velká Vladimír Kesler
Michael Mycak
61
76
18
20
33
37
50
57
Review
skupina A 8. kolo 31
BK Klatovy
Sokol Žižkov
7. 11. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 8. kolo 30
BK Levharti Chomutov
BA Sparta Praha
7. 11. 2021
13:00
Městská sportovní hala - malá
Preview
skupina A 8. kolo 29
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
2. 11. 2021
19:00
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Vladimír Kesler
Preview
skupina A 8. kolo 32
Tygři Praha B
Tygři Praha
2. 11. 2021
19:00
Sportovní hala Jeneč Jan Lejčko
Michal Dub
Preview
skupina A 9. kolo 33
Tygři Praha B
SLUNETA Ústí nad Labem
20. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 9. kolo 34
Tygři Praha
Válečníci Děčín
20. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 9. kolo 35
BK Klatovy
BA Sparta Praha
20. 11. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 9. kolo 36
Sokol Žižkov
BK Levharti Chomutov
20. 11. 2021
17:00
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
skupina A 10. kolo 37
Tygři Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
21. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 10. kolo 38
Tygři Praha B
Válečníci Děčín
21. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 10. kolo 40
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
21. 11. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 10. kolo 39
Sokol Žižkov
BA Sparta Praha
21. 11. 2021
10:00
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
skupina A 11. kolo 41
BK Klatovy
Tygři Praha
4. 12. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 11. kolo 44
BA Sparta Praha
Válečníci Děčín
4. 12. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 11. kolo 42
Sokol Žižkov
Tygři Praha B
4. 12. 2021
17:00
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
skupina A 11. kolo 43
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
4. 12. 2021
17:30
Městská sportovní hala - malá
Preview
skupina A 12. kolo 46
BK Klatovy
Tygři Praha B
5. 12. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 12. kolo 47
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
5. 12. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 12. kolo 48
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
5. 12. 2021
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 12. kolo 45
Sokol Žižkov
Tygři Praha
5. 12. 2021
10:00
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
skupina A 13. kolo 49
Tygři Praha B
BA Sparta Praha
18. 12. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 13. kolo 50
Tygři Praha
BK Levharti Chomutov
18. 12. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 13. kolo 51
Válečníci Děčín
Sokol Žižkov
18. 12. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 13. kolo 52
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Klatovy
18. 12. 2021
-
Sportcentrum SLUNETA
Preview
skupina A 14. kolo 53
Tygři Praha
BA Sparta Praha
19. 12. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 14. kolo 54
Tygři Praha B
BK Levharti Chomutov
19. 12. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 14. kolo 55
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
19. 12. 2021
-
Sportcentrum SLUNETA
Preview
skupina A 14. kolo 56
Válečníci Děčín
BK Klatovy
19. 12. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adam Fiala VYS 18 6 1.0 22.2 6.7 1.5 4.3/6.2 70.3 1.5
Daniel Bačík BC Vysočina 17 6 1.0 16.3 5.7 1.2 1.5/4.0 37.5 0.8
Vojtěch Janota Jižní Supi B 16 5 1.0 10.2 5.0 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.8
Pavel Dvořák GBA Sojky Pelhřimov B 18 5 1.0 9.4 1.6 1.6 1.4/2.2 63.6 2.2
Eduardo Almadana Clerisse Tygři Praha B 16 6 1.0 7.8 2.2 0.7 1.5/2.3 64.3 2.2
Petr Arendarčík BK Opava 16 4 1.0 11.5 5.0 0.0 1.5/2.3 66.7 1.5
Petr Augustin BK Hladnov 17 5 1.0 8.4 2.8 0.6 1.0/1.8 0.0* 2.8
11 Petr Belák Sokol Karviná 18 6 1.0 5.2 2.0 0.0 1.2/3.2 36.8 1.8
Antonín Beran Královští Sokoli 18 6 1.0 4.5 2.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 3.7
Adam Cíleček Tygři Brno B 17 5 1.0 2.8 0.6 0.4 0.4/2.0 20.0 3.0
19 Ondřej Bareš Tesla Pardubice 17 4 1.0 3.5 0.5 0.8 0.3/0.5 0.0* 0.3
Kryštof Černý Basket Poděbrady 18 6 1.0 2.2 0.8 0.0 0.5/0.7 0.0* 2.3
Vaclav Burian BK Příbor 16 3 1.0 3.3 0.7 0.0 2.0/4.3 46.2 1.3
Zdeněk Bobrovský BASKET Brno B 18 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bezděk BK Klatovy 18 6 1.0 0.5 0.0 0.2 0.0/0.3 0.0* 1.2
Michal Bureš Levharti Chomutov 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Benák GBA Sojky Pelhřimov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pavel Crowe Sokol Žižkov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Albrecht Jižní Supi B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Borský STRABAG Zlín 15 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
karel Bělohradský Tygři Praha 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Filip Brodský SLUNETA Ústí n. L. 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Melichar Baštář BA Sparta Praha 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Baček Slavia Kroměříž 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Abraham Válečníci Děčín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Královští Sokoli 6 16.5 4.2 7.5 /14.3 52.3 17.0
Jižní Supi B 7 23.6 4.6 10.7 /23.4 45.7 14.9
Levharti Chomutov 5 29.2 5.0 13.6 /22.6 60.2 15.0
BK Klatovy 6 13.7 4.7 9.8 /20.5 48.0 15.2
Tesla Pardubice 6 26.7 4.7 10.0 /20.8 48.0 17.3
BC Vysočina 6 24.0 1.8 6.3 /15.0 42.2 15.0
Slavia Kroměříž 6 28.7 4.7 11.0 /17.7 62.3 13.5
BK Hladnov 6 23.5 4.2 11.3 /21.5 52.7 19.2
Sokol Karviná 6 16.5 4.5 7.5 /17.0 44.1 17.0
Tygři Brno B 6 26.0 3.8 9.0 /16.2 55.7 17.8
BK Opava 6 26.5 5.7 12.8 /18.5 69.4 15.0
BK Příbor 6 12.3 6.8 10.0 /16.8 59.4 21.0
Basket Poděbrady 6 25.0 8.2 10.2 /16.5 61.6 15.2
Sokol Vyšehrad 7 19.4 4.3 9.4 /15.4 61.1 13.4
STRABAG Zlín 6 21.2 8.0 8.8 /17.0 52.0 20.5
Jiskra Kyjov 6 19.0 4.7 11.0 /18.5 59.5 18.8
GBA Sojky Pelhřimov B 6 22.7 5.5 9.0 /20.0 45.0 17.3
BA Sparta Praha 5 12.2 3.6 6.6 /11.8 55.9 10.2
BASKET Brno B 6 27.3 8.3 11.3 /19.1 59.1 19.8
SLUNETA Ústí n. L. 6 17.0 5.2 9.3 /18.1 51.4 19.2
Válečníci Děčín 6 16.5 6.7 14.3 /23.5 61.0 17.5
Tygři Praha 6 29.3 6.7 9.8 /17.5 56.2 14.3
Tygři Praha B 6 19.2 4.8 5.8 /11.0 53.0 19.5
Sokol Žižkov 4 22.5 1.3 8.5 /16.0 53.1 17.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Záruba Matěj 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Veis Martin 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Vaníček Marek 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
Vampola Jakub 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Válek Jakub 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Trmač Vladislav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Theodor Pavel 2 2 0 0 1.5 1.8 1.6
Štancl Dominik 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmíd Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šlaj Jiří 1 1 0 0 - 1.5 1.5
Sýkora Václav 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Schambergerová Barbora 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 1.5 2.5 2.0
Račanský Martin 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Přidal Matouš 2 0 2 0 1.0 2.3 1.6
Průša Jan 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Poživil Jaroslav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Jakub 4 4 0 0 1.0 1.3 1.1
Petrák Robin 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Perlík Michal 2 2 0 0 - 1.0 1.0
Opletal Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Nehoda Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Mynarčík Petr 2 0 2 0 1.0 2.8 1.9
Mycak Michael 6 1 5 0 1.1 1.3 1.2
Melichárek Ivo 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Mašek Tomáš 2 2 0 0 1.5 2.3 1.9
Mareš Roman 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Lysov Fedor 1 1 0 0 2.0 2.0 2.0
Lunhul Vladislav 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Lejčko Jan 3 2 1 0 1.2 1.3 1.3
Kult Michal 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Kubeš Michal 2 0 2 0 1.0 2.8 1.9
Křičková Lenka 2 2 0 0 1.0 3.0 2.0
Krejčiřík Jiří 2 0 2 0 1.8 1.5 1.6
Krčmář Dominik 3 2 1 0 1.8 3.0 2.4
Kraina Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Kout Jan 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Klapetek René 2 2 0 0 1.0 2.3 1.6
Kesler Vladimír 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Karafiát Kamil 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 1 0 1 0 2.0 2.5 2.3
Jakubík Petr 2 2 0 0 1.0 2.8 1.9
Chodura Ondřej 4 0 4 0 1.4 1.8 1.6
Hudec Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 2 2 0 0 1.5 1.5 1.5
Holaň Dominik 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Hendrych Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Hejnic Jan 4 2 2 0 1.5 1.3 1.4
Hejduk Jakub 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Havlíček Petr 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Hackl Filip 2 0 2 0 2.5 2.5 2.5
Giecek Adam 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Eisner Petr 2 0 2 0 2.0 2.3 2.1
Dolejš Václav 2 2 0 0 1.5 2.3 1.9
Čížek Daniel 2 0 2 0 - 1.0 1.0
Bráblík Jan 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 6 0 6 0 1.3 1.1 1.2
Bešina Marek 4 2 2 0 2.0 2.1 2.1
Bakajsa Michal 4 1 3 0 1.1 1.6 1.4
Anton Karel 3 3 0 0 1.5 1.0 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře