Extraliga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
nadstavba B 1. kolo 145
BCM Orli Prostějov
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
nadstavba B 1. kolo 147
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK NH Ostrava
15. 1. 2022
15:00
Městská SH J.Hradec II-malá Michal Perlík
Jan Hošek
84
71
18
20
42
30
64
48
Review
nadstavba B 1. kolo 148
BK Lokomotiva Plzeň
BK Snakes Ostrava
15. 1. 2022
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Matěj Záruba
Matej Kovačovič
75
85
22
26
42
51
58
73
Review
nadstavba B 1. kolo 146
BVK Holice
Jižní Supi
15. 1. 2022
18:30
SH Holubova ul. Jan Kovář
Michal Škaroupka
77
78
26
19
45
31
59
51
72
72
Review
nadstavba B 2. kolo 149
BCM Orli Prostějov
Jižní Supi
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
nadstavba B 2. kolo 151
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK Snakes Ostrava
16. 1. 2022
10:00
Městská SH J.Hradec II-malá Jan Hošek
Petr Mynarčík
101
72
19
18
44
39
71
58
Review
nadstavba B 2. kolo 152
BK Lokomotiva Plzeň
BK NH Ostrava
16. 1. 2022
10:30
SH Plzeň - hala č.4 Jan Jeřáb
Matěj Barták
61
57
22
12
35
28
48
47
Review
nadstavba B 2. kolo 150
BVK Holice
Slavoj BK Litoměřice
1. 2. 2022
19:30
SH Holubova ul. Petr Baudyš
Michaela Scholzová
Preview
nadstavba B 3. kolo 153
Slavoj BK Litoměřice
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
nadstavba B 3. kolo 155
GBA Lions Jindřichův Hradec
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
nadstavba B 3. kolo 156
BK Lokomotiva Plzeň
BVK Holice
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
nadstavba B 3. kolo 154
Jižní Supi
BK Snakes Ostrava
29. 1. 2022
17:30
TJ Sokol Petrovice Petr Eisner
Patricie-Anna Reitzová
Preview
nadstavba B 4. kolo 158
Jižní Supi
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
nadstavba B 4. kolo 160
BK Lokomotiva Plzeň
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
nadstavba B 4. kolo 157
Slavoj BK Litoměřice
BK Snakes Ostrava
30. 1. 2022
10:00
Hala 6. ZŠ Jaroslav Pazourek
Ondřej Svejkovský
Preview
nadstavba B 4. kolo 159
GBA Lions Jindřichův Hradec
BVK Holice
30. 1. 2022
11:00
Městská SH J.Hradec II-malá Martin Veis
Petr Mynarčík
Preview
nadstavba B 5. kolo 162
Jižní Supi
BCM Orli Prostějov
12. 2. 2022
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
nadstavba B 5. kolo 163
BK NH Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
12. 2. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
nadstavba B 5. kolo 161
Slavoj BK Litoměřice
BVK Holice
12. 2. 2022
17:00
Hala 6. ZŠ
Preview
nadstavba B 5. kolo 164
BK Snakes Ostrava
GBA Lions Jindřichův Hradec
12. 2. 2022
17:00
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
nadstavba B 6. kolo 166
Jižní Supi
BVK Holice
13. 2. 2022
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
nadstavba B 6. kolo 167
BK NH Ostrava
GBA Lions Jindřichův Hradec
13. 2. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
nadstavba B 6. kolo 165
Slavoj BK Litoměřice
BCM Orli Prostějov
13. 2. 2022
10:00
Hala 6. ZŠ
Preview
nadstavba B 6. kolo 168
BK Snakes Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
13. 2. 2022
10:00
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
nadstavba B 7. kolo 169
BK NH Ostrava
Jižní Supi
5. 3. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
nadstavba B 7. kolo 170
BK Snakes Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
5. 3. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
nadstavba B 7. kolo 171
BCM Orli Prostějov
BK Lokomotiva Plzeň
5. 3. 2022
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
nadstavba B 7. kolo 172
BVK Holice
GBA Lions Jindřichův Hradec
5. 3. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
nadstavba B 8. kolo 173
BK NH Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
6. 3. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
nadstavba B 8. kolo 174
BK Snakes Ostrava
Jižní Supi
6. 3. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
nadstavba B 8. kolo 175
BCM Orli Prostějov
GBA Lions Jindřichův Hradec
6. 3. 2022
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
nadstavba B 8. kolo 176
BVK Holice
BK Lokomotiva Plzeň
6. 3. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. GBA Lions J. Hradec 16 6 10 1.160 1.252 22
2. NH Ostrava 16 5 11 1.216 1.316 21
3. Snakes Ostrava 16 5 11 1.093 1.363 21
4. Slavoj Litoměřice 14 6 8 994 1.087 20
5. BK Loko Plzeň 16 4 12 1.151 1.383 20
6. BCM Orli Prostějov 14 3 11 1.016 1.309 17
7. Jižní Supi 15 1 14 969 1.296 16
8. BVK Holice 15 1 14 977 1.336 16

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
USK Praha 14 28.7 6.5 15.6 /22.8 68.4 17.7 32.2 49.9 15.8 12.2 16.1 21.7 17.9 2.8
Jižní Supi 15 19.3 5.3 10.3 /18.9 54.4 12.3 25.7 38.1 9.9 7.3 22.1 17.8 16.9 1.1
Sokol pražský 14 21.4 10.0 14.6 /23.2 62.9 16.4 30.7 47.1 17.1 11.7 21.5 21.6 23.9 4.1
BK Loko Plzeň 16 19.2 7.2 12.0 /21.8 55.0 13.1 27.4 40.6 15.5 11.3 21.6 20.5 23.8 2.0
Slavoj Litoměřice 13 22.0 6.3 13.6 /22.6 60.2 11.1 26.5 37.6 13.7 7.5 14.2 19.0 19.5 3.8
BA Nymburk 15 26.0 5.3 15.4 /26.3 58.6 18.8 32.9 51.7 14.7 9.9 18.5 21.6 23.3 3.8
GBA Lions J. Hradec 15 22.7 5.8 13.1 /20.7 63.3 13.1 29.9 43.1 13.0 10.5 24.7 19.7 21.7 3.3
Sokol Písek 16 22.3 7.1 13.6 /22.2 61.2 14.4 24.8 39.2 17.4 13.8 20.6 20.1 20.9 1.6
BCM Orli Prostějov 14 19.6 7.1 12.2 /19.2 63.6 13.3 23.4 36.6 10.4 11.8 20.4 18.3 18.4 1.2
Snakes Ostrava 16 18.2 7.1 10.8 /17.7 61.0 10.6 27.8 38.4 9.6 6.9 20.1 16.8 22.3 2.6
BVK Holice 15 19.3 5.1 11.2 /17.1 65.4 11.3 18.7 30.0 8.7 5.8 18.0 16.5 15.1 1.1
GBA Sojky Pelhřimov 16 27.4 10.4 16.1 /24.4 65.9 15.6 30.6 46.3 16.6 11.9 16.3 18.6 18.2 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 21.7 5.7 11.9 /19.1 62.2 15.3 32.3 47.5 12.8 8.5 22.8 17.9 20.7 2.5
NH Ostrava 16 21.1 7.3 11.9 /19.7 60.4 11.7 24.8 36.4 11.4 11.4 16.1 17.8 19.9 1.1
Tygři Brno 14 24.9 5.9 16.4 /24.8 66.0 16.2 27.4 43.6 13.6 10.4 15.8 21.1 16.6 0.9
BASKET Brno 14 29.5 6.2 16.9 /25.8 65.5 15.6 29.7 45.3 14.5 10.9 14.9 21.9 19.4 3.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 6 4 2 0 1.6 1.5 1.5
Záruba Matěj 3 3 0 0 1.2 1.3 1.3
Výborný Dominik 5 2 3 0 1.2 1.8 1.5
Vošahlík Marek 2 2 0 0 1.0 2.5 1.8
Vondráček Marek 9 9 0 0 1.2 1.1 1.2
Veis Martin 6 4 2 0 1.8 1.5 1.6
Vávrová Veronika 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Ulrych Lukáš 3 3 0 0 1.5 1.5 1.5
Theodor Pavel 7 0 7 0 2.1 1.6 1.9
Škaroupka Michal 5 1 4 0 1.4 1.6 1.5
Šenk Pavel 5 2 3 0 1.6 1.6 1.6
Šafařík Michal 2 2 0 0 2.0 1.0 1.5
Sýkora Václav 4 0 4 0 1.0 1.4 1.2
Svoboda Martin 3 1 2 0 2.7 2.0 2.3
Svejkovský Ondřej 5 0 5 0 2.3 1.2 1.8
Scholzová Michaela 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Scholze Michal 1 0 1 0 2.0 2.5 2.3
Salvetr Rudolf 2 2 0 0 2.5 1.0 1.8
Reitzová Patricie-Anna 4 0 4 0 1.3 1.6 1.4
Pokorný Štěpán 4 4 0 0 1.3 1.4 1.3
Petrák Robin 5 4 1 0 1.7 1.8 1.8
Peterková Lucie 6 4 2 0 1.8 1.1 1.5
Perlík Michal 5 3 2 0 1.2 1.5 1.4
Pazourek Jaroslav 5 1 4 0 1.7 1.2 1.5
Nováková Bára 2 0 2 0 2.0 1.8 1.9
Nejezchleb Petr 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Nehoda Pavel 5 4 1 0 1.4 1.2 1.3
Mynarčík Petr 6 0 6 0 2.3 1.8 2.0
Musil Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Mašek Tomáš 6 2 4 0 1.3 1.6 1.5
Linhart Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Kult Michal 3 1 2 0 1.7 1.5 1.6
Kubiš Michal 4 3 1 0 1.3 1.3 1.3
Křičková Lenka 4 1 3 0 2.8 2.3 2.5
Kremser Jakub 4 0 4 0 1.3 1.3 1.3
Kovář Jan 3 1 2 0 1.7 1.0 1.3
Kovačovič Matej 6 4 2 0 1.2 1.3 1.3
Kocián Michal 4 1 3 0 1.0 1.8 1.4
Kejklíček Roman 3 2 1 0 2.3 1.7 2.0
Kec Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kavan Jonáš 3 0 3 0 1.8 1.8 1.8
Karafiát Kamil 3 3 0 0 1.2 1.8 1.5
Karabínová Natálie 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Kapaňa Lukáš 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Jeřáb Jan 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Jedlička Jiří 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Hošek Jan 4 3 1 0 1.5 1.1 1.3
Holubek Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Hendrych Jan 6 4 2 0 1.5 1.8 1.6
Hendrich Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hecl Jan 6 6 0 0 1.3 1.2 1.2
Hartig Lukáš 7 6 1 0 1.7 1.4 1.6
Fanta Jiří 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Eisner Petr 5 3 2 0 2.2 1.2 1.7
Ďurana Antonín 4 0 4 0 1.5 2.0 1.8
Dombrovský Filip 3 1 2 0 1.2 1.3 1.3
Čížek Daniel 8 0 8 0 1.3 1.3 1.3
Bohata Pavel 5 3 2 0 1.4 1.2 1.3
Blahout Petr 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Baudyš Petr 2 2 0 0 1.5 1.5 1.5
Barták Dominik 4 1 3 0 2.0 1.1 1.6
Barták Matěj 4 0 4 0 1.3 1.6 1.4
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře